شنبه ۲۸ مهرساعت ۲۲:۵۳Oct 2018 20

کودک پرس (koodakpress.ir)

کودک پرس 17 فروردین 1396 کودک پرس 17 فروردین 1397 کودک پرس 12 اردیبهشت 1397 کودک پرس 31 خرداد 1397 کودک پرس 31 تیر 1397 کودک پرس 1 مرداد 1397 کودک پرس 1 شهریور 1397 کودک پرس 1 مهر 1397 کودک پرس 2 مهر 1397 کودک پرس 3 مهر 1397 کودک پرس 4 مهر 1397 کودک پرس 5 مهر 1397 کودک پرس 6 مهر 1397 کودک پرس 7 مهر 1397 کودک پرس 8 مهر 1397 کودک پرس 9 مهر 1397 کودک پرس 10 مهر 1397 کودک پرس 11 مهر 1397 کودک پرس 12 مهر 1397 کودک پرس 13 مهر 1397 کودک پرس 14 مهر 1397 کودک پرس 15 مهر 1397 کودک پرس 16 مهر 1397 کودک پرس 17 مهر 1397 کودک پرس 18 مهر 1397 کودک پرس 19 مهر 1397 کودک پرس 20 مهر 1397 کودک پرس 21 مهر 1397 کودک پرس 22 مهر 1397 کودک پرس 23 مهر 1397 کودک پرس 24 مهر 1397 کودک پرس 25 مهر 1397 کودک پرس 26 مهر 1397 کودک پرس 27 مهر 1397 کودک پرس 28 مهر 1397 
  ۷ ساعت پیش    
دبیرعلمی سی امین همایش بیماری های کودکان با اشاره به لزوم ارتقای سواد سلامت والدین گفت: تغذیه مناسب، تحرک و ارتقاء دانش خانواده ها در پیشگیری از بیماری و درمان به موقع کودک حائز اهمیت است.
  ۷ ساعت پیش    
اسماعیلی گفت: روش مذاکره کردن را به کودک خود آموزش دهید تا اگر با کسی مشکل پیدا کرد، خودش آن را حل کند.
  ۷ ساعت پیش    
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: 31 خانه سلامت در سراسر کشور دخترانی را که از خانه فرار کرده اند ...
  ۸ ساعت پیش    
دیرکل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: 2500 روز اول زندگی هر فرد مطمئناً مهم ترین و ارزشمندترین دوران زندگی هر فرد است زیرا شخصیت هر فرد در 7 سال اول زندگی ساخته می شود.
  ۸ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری نخستین مراسم تجلیل از مروجان ادبیات پایداری در حوزه کودک و نوجوان در آستانه 13 آبان (روز دانش آموز) خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
کافی است گشت کوتاهی در خیابانها بزنید تا زندگی کودکان شش تا 18ساله ای را ببینید که چگونه در سطل زباله خم شده اند ...
  ۸ ساعت پیش    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش به تشریح جزئیات طرح معلم تمام وقت پرداخت و گفت: این طرح نهایتاً اوایل آبان ماه به استان ها ابلاغ می شود.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان طی حکمی سیدحسین پیغمبری را به مدیرکلی کانون استان یزد منصوب کرد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر اجرایی بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، مسئولان کمیته های اجرایی این دوره از جشنواره را معرفی کرد.
  ۸ ساعت پیش    
دبیر علمی کنگره سالانه انجمن علمی روانپزشکان ایران گفت: بین 10 تا 20 درصد کودکان مبتلا به اوتیسم اگر به درمان جواب بدهند ممکن است که دیگر در طیف این بیماران قرار نگیرند و درمان پذیر باشند.
  ۸ ساعت پیش    
یک کارشناس امور کتابخانه گفت: لالایی علاوه بر ارزش نوستالژیکی که برای اکثر انسان ها دارد، تاریخ ارزشمند ادبیات شفاهی هر قوم را در خود دارد و به بسیاری از وقایع تاریخی و اجتماعی، حسرت ها و امیدها ...
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه تعلیم و تربیت رسمی و مادام العمر بر عهده خانواده است، گفت ...
  ۹ ساعت پیش    
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور بازنشستگان گفت: پدرانی در تربیت بچه ها موفق هستند که در هفته حداقل دو ساعت برای با فرزند خود بودن، وقت اختصاص دهند.
  ۹ ساعت پیش    
یکی از اهداف راهبردی مرکز اوج کودک و نوجوان مسئله هم افزایی است و به همین جهت در جلسه شما حاضر شده ایم ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: پیشنهادی در آیسسکو مطرح شد که می توان بازی های رایانه ای را با داستان های اسلامی طراحی کرد و ما می توانیم حضور پیدا کنیم و از توان شرکت های داخلی ...
  ۹ ساعت پیش    
کره جنوبی با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در زمینه پخش و توزیع آثار کوتاه پویانماییِ کانون، همکاری می کند.
  ۹ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس، گفت: در قانون دفتر حمایت از اطفال در دادگستری ها دیده شده تا وضعیت مخاطره امیز کودکان را کنترل کنند و همچنین زمینه ادامه تحصیل کودک را فراهم می کنند.
  ۹ ساعت پیش    
آخرین مهلت ناشران برای عضویت در مجمع عمومی ناشران دیجیتال کودک و نوجوان، پنجشنبه سوم آبان ماه اعلام شد.
  ۹ ساعت پیش    
کودک بازیگوش که یکی از انگشتان دست را در سوراخ های صندلی پارک فرو برده بود پای آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.
  ۹ ساعت پیش    
سعید محمودیان مدیر گروه برنامه ملی سلامت گوش و شنوایی وزارت بهداشت از افزایش کم شنوایی در بین نوجوانان و جوانان ابراز نگرانی کرد و گفت: گفت ...
  ۹ ساعت پیش    
وزیر آموزش و پرورش در دیدار مراجع عالیقدر آیات عظام مکارم شیرازی، نوری همدانی و علوی گرگانی از اجرای نهضت ملی حفظ جزء 30 قرآن کریم در مدارس سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۵    
نماینده انجمن هنر کودکان و نوجوانان محیط زیست خوزستان گفت: فرا نگرفتن چگونگی ارتباط برقرار کردن با دانش آموزان یکی از مسائلی است که کودک را از مدرسه فراری می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۴۰    
مادر جوان با شیر مسموم شده با دارو، کودک 2 ماهه خود را به کام مرگ فرستاد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۵    
سازمان های مردم نهاد، هفته سوم مهرماه را با انجام فعالیت های مختلفی برای حفظ محیط زیست سپری کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۵    
کودک 16 ماهه نوشهری که با خوردن شربت متادون پدربزرگش تا پای مرگ رفته بود با کمک پزشکان دوباره به زندگی برگشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۲۰    
عسکری کارشناس فرهنگی به اهمیت فضای خانواده برای رشد و تربیت معنوی کودک اشاره کرد و گفت: کودک در خانه به دنیا می آید و اولین کسی که با او ارتباط مستمر برقرار می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰    
روانپزشک کودک گفت: اوتیسم یک اختلال عصبی رشدی است که به علت های مختلف در کودکان به وجود می آید، مبتلایان نمی توانند صحبت کنند و نیاز به حمایت بسیاری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۰    
داشتن تمرکز و توجه برای یادگیری کودکان امری ضروری است، چراکه فقدان تمرکز موجب افت تحصیلی آن ها در مدرسه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۵    
فرماندار شهرستان پارس آباد گفت: با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال بزرگترین سینمای کودک اردبیل در پارس آباد افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱    
مدیرکل بهزیستی استان اردبیل گفت: جمع آوری کودکان خیابانی صرفا به تنهایی رفع کننده مشکلات نیست و هم اکنون 270 کودک خیابانی ساماندهی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۱    
پزشکان و پرستاران یک بیمارستان در چین در اقدامی انسان دوستانه تلاش کردند تا کودک 8 ساله ای از مرگ دور بماند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۶    
کارشناس مسئول واحد بهبود تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه گفت: اصلاح تغذیه را باید از دوران مهدکودک آغاز کرد و این در حالی که امروز وضعیت تغذیه در مهدکودک ها را نتوانستیم اصلاح کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۶    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: بهترین مرجع تربیت کودک آموزه های قرآنی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۱    
اعضای بدن یک کودک سه ساله مبتلا به مرگ مغزی در استان اصفهان به سه بیمار نیازمند اهدا شد و به آنها زندگی دوباره بخشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۱    
فرماندار گناوه از مرکز آموزش و توانبخشی خانواده و کودک کم بینا و نابینا بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۱    
رئیس بهزیستی میاندورود از شناسایی 27 کودک بدون والدین در میاندورود خبر داد و گفت: ماهانه 350 هزار تومان به هر کدام از کودکان می دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶    
آژانس کودکان سازمان ملل (یونیسف) هشدار داد: بحران اقتصادی یمن و خشونت های بی قفه در بندر حدیده، این ریسک را دارد که میلیون ها کودک و خانواده را از غذا، آب سالم و بهداشت و درمان محروم سازد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۶    
نماینده ایران در سازمان ملل با اشاره به حمله آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرانی گفت: آمریکا قاتل 66 کودک ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۱    
همایشی با حضور 300 نفر از کودکان کار، رئیس بیمارستان مفید، رئیس مرکز بهداشت شمال تهران، مدیرعامل شبکه حمایتی کودکان کار و خیابان و مسئولین نهادهای جمعیت امام علی(علیه السلام) ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۶    
نماینده صندوق کودکان سازمان ملل متحد(یونیسف) هشدار داد؛ افزون بر 400 هزار کودک در یمن بر اثر سوء تغذیه شدید در معرض مرگ قرار داشته و دو میلیون و 500 هزار نفر دیگر نیازمند درمان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۱    
فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: خدمات حوزه کودک و نوجوان در تیران و کرون به تناسب جمعیت ضعیف و توزیع امکانات و برنامه ها عادلانه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۱    
یک جراح و متخصص گوش، حلق و بینی با بیان اینکه ابتلای مداوم کودک به سرماخوردگی و عفونت های ویروسی ممکن است عفونت گوش میانی را برای وی به دنبال داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۶    
هدی ضرغامیان در نشست رمان و ظرفیت های آن برای آموزش ابتدایی با بیان اینکه نویسنده کودک کارشناس است و جایش در مدرسه است و می تواند همکار خوبی برای معلمان باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۵۰    
دوربین های مدار بسته لحظه وحشتناکی را شکار کرده اند که چند سگ گرسنه به یک نوجوان 12 ساله حمله می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۵    
یادواره سردار شهید بهنام محمدی راد نخستین نوجوان شهید دوران هشت سال دفاع مقدس در اهواز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۰    
همایش دوچرخه سواری با حضور هزار و 500 دوچرخه سوار نوجوان و جوان گرمساری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۰    
مخالفان مسلح سودان جنوبی پس از ربودن دختران نوجوان، آنها را هدف آزار و اذیت جنسی قرار می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۳۴    
یک روان شناس کودک و نوجوان گفت: سرکوفت زدن در زمینه تحصیلی نه تنها بهبود اوضاع درسی فرزندتان را در پی نخواهد داشت بلکه موجب تخریب رابطه شما و فرزندتان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۲۴    
سید شهرام علیزاده متخصص و روانشناس کودک و نوجوان تحولات سن بلوغ را در گوشه گیری نوجوانان موثر دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۸    
موسسه ملی سلامت روان ایالات متحده ، در گزارشی از آمار افسردگی در بین نوجوانان آمریکایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۳    
مسئول کانون خادمیاران ورزش رضوی استان کرمانشاه گفت: باید جایگاه ویژه ورزش محلات در بین نوجوان و جوانان با رویکرد فرهنگی معنوی جدی گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۸    
کودکان و نوجوانان همواره یکی از مهم ترین اقشار جامعه اند که لزوم تولید آثار مناسب برای آنها چه در زمینه ادبیات و چه تئاتر و سینما بشدت احساس می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۸    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلام شهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان این که کودک به عنوان یک انسان باید دارای حقوق برابر با دیگران انگاشته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۳    
دنیای دختربچه ها پر از شادی و رنگ است؛ پر از انتظار اتفاق های خوب و رؤیاپردازی های شیرین؛ برای همین خوب است برایشان کارهایی انجام دهید که دنیایشان را زیباتر و جذابتر کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۸    
سازمان همکاری و توسعه اقتصادی اعلام کرد از هر هفت کودکی که در هر یک از کشورهای عضو این سازمان زندگی می کنند، نزدیک به یک کودک در فقر زندگی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۳    
مدیرکل امور اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: در حاضر بیش از 700 کودک کار در استان شناسایی شده که با حمایت های استاندار هرمزگان فضای آموزشی کودکان کار جانمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۳    
فرهنگسرای خاتم(صلی الله علیه و آله و سلم) و مدیریت فرهنگی هنری منطقه 18 با برپایی غرفه کودک در جنب محل اجرای نمایش نقطه رهایی در مصلای امام خمینی تا سوم آبان ماه میزبان کودکان و نوجوانان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۸    
محققان عنوان می کنند قرارگیری پدر در معرض نیکوتین موجب بروز نقایص شناختی در کودک و حتی نوه اش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۸    
نمایش “عاقبت تنبلی” به مناسبت هفته کودک در سرخه به روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۲۳    
احمدرضا آجرلو، نوجوان حافظ کل قرآن، گفت: خیلی دوست دارم پسری خوب برای پدر و مادرم باشم و با تحصیلات عالی و رسیدن به اخلاق اسلامی و قرآنی جواب زحمات آنان را بدهم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۸    
فیلم سینمایی “هالووین جن زده 2” به کارگردانی “آری ساندل” اکران بین المللی خود در سینما های هالیوود را از هفته گذشته آغاز کرده و در ده روز نخست به فروشی معادل 19 میلیون دلار دست یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۳    
12 نفر از فوتبالیست های نوجوان تایلندی که 17 روز در غاری تاریک زندانی شده بودند، در نخستین حضور رسانه ای جهانی خود با زلاتان ایبراهیموویچ در آمریکا دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۳    
یک شاعر نوجوان بیرجندی گفت: تاکنون توانسته ام در زمینه های مختلف شعر بسرایم و این موفقیت ها را مرهون الطاف و رحمات بی نهایت خداوند هستم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۸    
رئیس پلیس فتا خراسان رضوی گفت:این فرد از طریق فضای مجازی با دختر این مرد کانادایی ارتباط داشته و به حساب این فرد دستبرد زده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۸    
احمدی گفت: امروز دیگر زمان آن که در امر تعلیم و تربیت به نوجوان و دانش آموز از کلمه بایدها و نبایدها استفاده کنیم، گذشته است، اگر می توانیم به جای کارکردن روی بایدها، باید روی باورها کار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۳    
انفجار بمب در یک مرکز آموزش فنی در شهر کرچ (Kerch) در شبه جزیره کریمه، دست کم 18 کشته و 50 زخمی بر جا گذاشت. اکثر قربانیان دانش آموزان نوجوان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۰:۰۳    
نوجوان موبایل قاپ پایتخت با تلاش ماموران کلانتری شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۸    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر بر ضرورت جذب سرمایه گذار بخش خصوصی برای اجرای طرح های حوزه کودک و نوجوان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۸    
نهادهای حقوق بشری بحرین از مسموم شدن 30 کودک در بند رژیم این کشور و مخالفت مسؤولان زندان با انتقال آنها به بیمارستان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۸    
امید کریمی شطرنج باز خمینی شهری پس از کسب یک مدال طلا و یک نقره در بازی های پارا آسیایی جاکارتای اندونزی، به خمینی شهر بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۲    
شماری از کودکان در یکی از مناطق تهران، به عنوان ابزاری برای نمایش مد لباس، مورد استفاده قرار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۱    
مدیر کل بهزیستی استان اردبیل گفت: با هدف پیشگیری از بیماری تنبلی چشم بیش از 70 هزار کودک در اردبیل سال گذشته تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۶    
کودک آزاری مصادیق متفاوتی دارد و این روزها معضل کودک آزاری در فضای مجازی رو به گسترش است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۱    
بازی کودکانه یک پسربچه هنگام پایین آمدن با پله برقی، حادثه ای دردناک را رقم زد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۶    
به مناسبت هفته کودک و در راستای آموزش و فرهنگ سازی محیط زیست در میان کودکان، تعدادی از نونهالان مهابادی از اداره محیط زیست شهرستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۶    
4 هزار و 838 کودک مبتلا به سوء تغذیه در فارس از سبد غذایی بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۱    
افرادی که در حوزه کودکان اشتغال دارند، وظیفه ای سنگین تر در ایجاد حس مذهبی، آموزش و اقامه نماز بر دوش دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۱    
دبیر علمی سومین همایش ملی جایگاه و نقش مادر گفت: در تعاملات نوزاد با مادر فرصتهای بی بدیل جهت پرورش هوش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۶    
این روزها بسیاری از جوانان آمریکایی به دنبال استخدام در آژانس هایی هستند که ضمن تایید سلامت روانی و جسمانی آنها، برای پرستاری به خانه هایی با کودکان کوچک اعزامشان می کند. اما چرا؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۱    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی اردکان گفت: کتابخانه عمومی آیت الله حائری این شهرستان، اولین و تنها کتابخانه استان یزد است که مجهز به بخش کتابخانه اسباب بازی کودک است و کودکان عضو کتابخانه می توانند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۱    
اسناد ارائه شده در یک دادگاه آمریکا نشان می دهد که هنوز بیش از 200 کودک مهاجر که از والدین خود جدا شده اند در مراکز نگهداری و بازداشت دولت آمریکا به سر می برند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۴    
چهارمین نشست دورهمی و تخصصی فعالان حوزه کودک و نوجوان 23 مهرماه و به میزبانی مرکز اوج کودک و نوجوان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۴    
برنامه ای تحت عنوان ( آی سی تی ) مخصوص کم توانان و معلولان در تاریخ دوم و سوم آبان ماه در موسسه آموزشی رعد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۴    
ما هر کاری در حوزه کودک و نوجوان اوج انجام دادیم اعلام کردیم حاضریم همه اطلاعات را در اختیار دیگران قرار دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۲    
دکتر محمد خوانساری رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فن آوری اطلاعات، از تاثیر فضای مجازی در زندگی های مدرن سخن گفت و خواستار حفاظت بیشتر کودکان در این فضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱    
اینجا پیمانه مهربانی ها زود پُر نمی شود بلکه جام لایتناهی از موهبت های خداوندی است که در قلب فرشتگانش به ودیعه نهاده شده است؛ فرشتگانی که نه بال سفید دارند و نه عصای جادویی اما با لبخندشان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۱۱    
دبیر شورای ارتقاء آگاهی های عمومی، اطلاع رسانی و افکارسنجی معاونت پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: با معطوف کردن فعالیت های خود در حوزه کودکان شاهد برکات آن در آینده هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۰۶    
صحبت از تغییر فضای آموزشی از خشونت به سمت فضایی نشاط انگیز شاید حرف جدیدی نباشد اما نیازی جدی در سیستم آموزش و پرورش است که نیاز به مداقه و تمرکز صاحبان نظر در این حوزه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۶    
محمد عماد از دانش آموزان استان خراسان رضوی به عنوان رئیس نهمین دوره مجلس دانش آموزی انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۶    
صدای فریادش فضای بیمارستان را پُر کرده بود، از درد به خود می پیچید، دخترک حالا در سن حدود 11 سالگی نخستین فرزندش را مرده به دنیا می آورد او به جرم فقر پدرش محکوم به اخراج از دنیای کودکی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۱    
مجموعه داستان خواهران پینوکیو اثر سعیده زادهوش از سوی انتشارات قدیانی برای نوجوانان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۱    
انصاری از برگزاری سومین همایش دوسالانه ادبیات کودک و مطالعات کودکی در دوم و سوم آبان خبر داد و گفت: این همایش نوعی حمایت روحی و روانی از ادبیات کودک و نوجوان، نویسندگان و مترجمان این حوزه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶    
دبیرخانه پرسش مهر 97 با اعلام فراخوانی، از معلمان و دانش آموزان علاقه مند به شرکت در مسابقه پرسش مهر خواست آثار خود را در سایت همگام، بارگذاری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶    
برنامه های سومین همایش دوسالانه ادبیات کودک و مطالعات کودکی با عنوان ادبیات کودک و دیگری تشریح شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تمام مدارس کشور تا پایان امسال به شبکه ملی اطلاعات متصل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۴۰    
در حادثه کودک آزاری در مدرسه معین تهران و به دنبال شکایت ناظم این مدرسه (متهم) از بین 6 ولی دانش آموز شاکی، اولیای دو تن دیگر از دانش آموزان به شعبه بازپرسی دادسرای ارشاد احضار و با حضور در دادسرا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
رئیس مرکز مطالعات فقهی تعلیم و تربیت گفت: راه حل مشکلات معلمان، محروم کردن دانش آموزان از حضور معلم نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۵    
شاید باورش سخت باشد اما بچه ها گاهی خیلی بی رحم تر از آن چیزی هستند که ما فکر می کنیم. برخی از آنها در کودکی همدلی چندانی با معیارهایی که برای ناراحت نکردن دیگران ضروری است ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۰    
نهمین دوره مجلس دانش آموزی طی 2 روز گذشته در محل سابق مجلس شورای اسلامی برگزار شد و تعدادی از نمایندگان دانش آموزان بر اساس قرعه کشی هر کدام به مدت 3 دقیقه فرصت داشتند که حرف های دل هم شاگردی های شان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰    
قائم مقام دبیر بیست و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان گفت: همدان به عنوان قطب تئاتر کودک و نوجوان کشور شناخته می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...