چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۴:۱۳Dec 2018 12

کودک پرس (koodakpress.ir)

کودک پرس 17 فروردین 1396 کودک پرس 17 فروردین 1397 کودک پرس 12 اردیبهشت 1397 کودک پرس 31 خرداد 1397 کودک پرس 31 تیر 1397 کودک پرس 1 مرداد 1397 کودک پرس 1 شهریور 1397 کودک پرس 1 مهر 1397 کودک پرس 30 آبان 1397 کودک پرس 1 آذر 1397 کودک پرس 2 آذر 1397 کودک پرس 3 آذر 1397 کودک پرس 4 آذر 1397 کودک پرس 5 آذر 1397 کودک پرس 6 آذر 1397 کودک پرس 7 آذر 1397 کودک پرس 8 آذر 1397 کودک پرس 9 آذر 1397 کودک پرس 10 آذر 1397 کودک پرس 11 آذر 1397 کودک پرس 12 آذر 1397 کودک پرس 13 آذر 1397 کودک پرس 14 آذر 1397 کودک پرس 15 آذر 1397 کودک پرس 16 آذر 1397 کودک پرس 17 آذر 1397 کودک پرس 18 آذر 1397 کودک پرس 19 آذر 1397 کودک پرس 20 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۷    
رئیس پژوهشکده پیشگیری اولیه از بیماریهای غیرواگیر اصفهان گفت: براساس پژوهش صورت گرفته در این پژوهشکده مشخص شد که از هر چهار کودک یک نفر مبتلا به اختلال چربی خون است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۴۲    
رییس مرکز فرهنگی آموزشی سما استان اردبیل گفت: اولین پارک علم و فناوری کودک در استان با هدف ایجاد کسب و کارهای دانش محور راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۷    
رمان نوجوان گفت وگوی جادوگر بزرگ با ملکه جزیره رنگ ها نوشته جمشید خانیان توسط نشر افق منتشر و راهی بازار نشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۲    
مرتضی حاتمی نویسنده و روزنامه نگار، در یادداشتی که در اختیار ایبنا قرار داده، نگاهی دارد به مجموعه شعر نوجوان احتیاط کنید، پرنده ها پای سفره صبحانه اند سروده حسین تولایی از شاعران حوزه نوجوان.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۲    
نخستین جشنواره بین المللی کتاب کودک و نوجوان در کاشان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۰۷    
هجدهمین نمایشگاه تخصصی کودک و نوجوان، اسباب بازی، وسایل سرگرمی، ورزشی و تجهیزات آموزشی در محل دائم نمایشگاه های بین المللی همدان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۵۷    
مسابقات بین المللی یو سی مس با حضور 43 شرکت کننده در جهان برگزار شد که با موفقیت نوجوانان ایرانی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۴۷    
کاراته کای نوجوان استان نشان برنز المپیاد استعداد های برتر کشور را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۷    
سه نوجوان در درگیری فیزیکی در مقابل دانشگاه بیرمنگام انگلیس، همدیگر را با ضربات چاقو زخمی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۷    
نوجوان کاشمری به اردوی تیم ملی بازی های بومی و محلی دعوت شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۷    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه با تندی و بداخلاقی نمی شود جوان را به مسجد جذب کرد، گفت: مسجد نباید منحصر به نماز جماعت خواندن باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۰۲    
نوگلان قرآنی اثری از گروه کودک و نوجوان شبکه قرآن و معارف سیما به تهیه کنندگی امید حدادنسب است که هر روز ساعت 6:30 دقیقه صبح (بازپخش 15:30) از این شبکه پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۷    
یک روان شناس گفت: فحش دادن کودک، پرخاش کلامی است و باید بررسی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۲    
همایش شیوه های دعوت به نماز ویژه مدیران مهدهای کودک در بهزیستی استان قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۲    
رییس اداره بهزیستی مهاباد گفت: دختر بچه 6 ساله ای که مدتی قبل توسط مادرش مورد ضرب و شتم قرار گرفت و در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان بستری بود، ترخیص و به بهزیستی منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۷    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی 680 کودک بازمانده از تحصیل در استان خبر داد و گفت: 180 نفر از این کودکان امسال تحت پوشش تحصیلی قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۴۲    
معاون امور اجتماعی بهزیستی استان زنجان خبر از آغاز ارزیابی مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی استان زنجان توسط تیم کارشناسی دفتر امور کودکان و نوجوانان داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۲    
کمیته دوستداران کودک نظام پزشکی همدان با هدف کمک به کودکان محروم و نیازمند درمان فوری تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۷    
تجاوزات خارجی، ادامه جنگهای داخلی و خشکسالی همه دست به دست هم داده اند تا کودک افغان متحمل بدترین شرایط یک زندگی شوند به گونه ای که کودکی نکرده بزرگ شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۷    
رئیس بهزیستی گچساران گفت: برای اولین بار درگچساران طرح غربالگری شنوایی برای کودکان 3 الی 6 سال در تمامی مهدکودک های این شهرستان اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۵۲    
شادپیمایی عروسکهای غول پیکر با حضور صدها کودک، مردم و مسئولان روز دوشنبه در شهرستان کنگاور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۷    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: با توجه به فعال شدن کنوانسیون حقوق کودک در استان انتظار می رود دستگاه های اجرایی نسبت به حقوق کودکان حساس شوند و برنامه های اجرایی را ارائه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۷    
خوابگردی یک رفتار حرکتی پیچیده است که در طول خواب به صورت هماهنگ اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: از 680 کودک بازمانده از تحصیل شناسایی شده در استان، 180 نفر در سال تحصیلی جاری به کلاس های درس برگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۲    
شبکه سی بی اس آمریکا از صدها مورد گزارش آزار و اذیت جنسی در اردوگاه های کودکان در سراسر آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۷    
یک کودک با خوش شانسی محض از دو حادثه رانندگی در خیابان جان سالم بدر برد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۷    
شبکه تلویزیونی CNN با گزارشی تصویری این سوال را مطرح کرد که هر 10 دقیقه که از مذاکرات صلح در یمن می گذرد چه تعداد کودک یمنی جان خود را از دست می دهند؟
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۲    
رئیس اداره بهزیستی هرسین در تشریح جزئیات یک مورد کودک آزاری به نام کودک شبگرد در این شهرستان گفت: حضانت و سرپرستی این کودک با اخذ مجوز قضایی به مادربزرگش سپرده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۷    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد هرمزگان گفت: یک میلیارد و 643 میلیون تومان از ابتدای امسال تاکنون برای تهیه سبد غذایی و رفع سوءتغذیه برای 7182 کودک نیازمند استان هرمزگان هزینه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۲۷    
استاندار خوزستان گفت: انسداد مبادی بی سوادی از اولویت های مهم استان خوزستان است از این رو پروژه شناسایی و جذب کودکان از بازمانده از تحصیل در استان خوزستان از رشدی 2 برابری برخوردار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۲    
رضوان حکیم زاده معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش از طرح آزمایشی اتاق اسباب بازی در مدارس برای دانش آموزان ابتدایی خبر داد و زمان اجرای این طرح را از اول بهمن ماه امسال اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۲    
معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز قرآن در خانه های ما مهجور است؛ اما خودمان باید فضای خانه مان را به عطر انوار قرآن معطر کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۷    
معاون فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حکمی، امیر مشهدی عباس، از کارگردان های فعال حوزه هنرهای نمایشی را برای یک سال به عنوان دبیر انجمن هنرهای نمایشی کانون منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۲    
آرون نوجوانی لال است که بر حسب یک اتفاق مجبور به حل مسئله ای بزرگ می شود. روایت توانایی های این پسر در رمانی به نام مسافرخانه ی ماه نصفه اثر پل فلیش من نقل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۲    
هفته بزرگداشت قرآن، عترت و نماز مدارس سراسر کشور به صورت نمادین در مدرسه دخترانه حجاب آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۷    
علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش از تصمیم این سازمان برای تشکیل شورای عالی نماز در جهت ترویج فرهنگ نماز در مدارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
یک عضو گروه داخلی مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: والدین باید توجه کنند که هر تشنجی در کودکان ناشی از تب نیست و می تواند به علت دیگر مانند مننژیت نیز رخ دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۷    
چیزی که می خواهم این است که کنار مسی باشم. این که او به من کمک کند و از اینجا من را بیرون ببرد. وقتی بزرگ شدم، من هم می خواهم مسی شوم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۱۲    
محمد محمدث قیداری مدیرکل بهزیستی استان زنجان با اشاره به مشکلات و سختی های دانش آموزان معلول، از تلاش و در اولویت قرار دادن دریافت تجهیزات توانبخشی به آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۶    
رفیع افتخار نویسنده کودک و نوجوان، از اهمیت مطالعات غیردرسی دانش آموزان سخن گفت و از جایگزینی مطالعات درسی با مطالعات غیردرسی برای کودکان و نوجوانان انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۳۱    
روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن کودکی یمنی در دستان پدرش جان می دهد. این تصویر تکان دهنده واکنش های بسیاری را در شبکه های اجتماعی به دنبال داشت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۶    
تحقیقات جدیدی که توسط محققان دانشگاه کرنل انجام شد بر تاثیر تصویرهای گرافیکی بازدارنده در تبلیغات ضدسیگار حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۰۱    
اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می توانند در چهارمین جشنواره داستان کوتاه خاتم با محوریت سیره ی حضرت رسول اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) شرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶    
معاون قضایی دادگستری استان تهران گفت: نگاهی که در حقوق جزا برای اصلاح مجرمان به ویژه کودکان و نوجوانان وجود دارد، یک نگاه بالینی است تا امکان بازگشت مجرم به جامعه وجود داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۱    
زنگ آسمانی شامل 5 دقیقه محتوای قرآنی ویژه برنامه صبحگاهی مدارس رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۶    
فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان گفت: در بسیاری از موارد بچه های تک فرزند نسبت به چند فرزندی ها مسئولیت پذیرترند و در صورت مواجهه با اتفاقات ناگوار خانواده احساس افسردگی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۶    
برترین قصه گویان بخش بین الملل بیست و یکمین جشنواره بین المللی قصه گویی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان انتخاب شدند تا در مرحله نهایی این جشنواره با یکدیگر رقابت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۰    
ویدئویی کوتاه و دردناک از یک پدر یمنی را مشاهده می کنید که با دست خالی نهایت تلاش خود را برای نجات جان کودک 5 ماهه خود به کار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۵    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خدابنده با همکاری انجمن هنرهای نمایشی این شهرستان اقدام به تولید و اجرای تئاتر شهر قصه در قالب کار کودک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۰    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین گفت: با تلاش تیم پزشکی بیمارستان امام حسن مجتبی(علیه السلام) تیله شیشه ای سیاه رنگی از گلوی کودک 9 ماهه به نام متین دانشمند خارج شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۰    
مسئول کتابخانه عمومی شهدای اروند از برگزاری جلسه جمع خوانی کتاب داستان کودکان برای دانش آموزان دبستان قدس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۰    
200 کودک معلول در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری عضو هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۰    
یک روحانی تبریزی، سختی تبلیغ در حوزه کودک و نوجوان را با روش های منحصربفرد، نه تنها آسان کرده بلکه جذابیت خاصی به آن داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۵    
معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها از تهیه دستورالعمل شهرهای دوستدار کودک و همچنین ابلاغ آن به استانداری ها برای اجرا توسط شهرداری ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۰    
خشونت علیه کودکان، دو شکل عمده فیزیکی و عاطفی و بر خلاف باور رایج، بین همه طبقات اجتماعی شیوع دارد. برخی حتی رفتارهای خشونت بار را جزئی از اصول تربیتی والدین تلقی می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۳۵    
مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه طبق آمار سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل تدوین لوایح و مقررات معاونت حقوقی قوه قضاییه گفت: قاضی در دادرسی درباره کودک باید سزا را برای درمان انتخاب کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۰۰    
خانه طراحی کودک با همکاری انتشارات مبتکران، جشن ونگوگ را از سری جشن های تاریخ هنر برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۵    
استاندار خوزستان گفت: 2 هزار و 351 کودک بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی جاری در خوزستان به کلاس درس بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۵    
نمایش کودک حسنی و شب یلدا در سالن شهید انصاری رشت به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۰    
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: شناسایی 4 هزار کودک بازمانده از تحصیل در مناطق محروم خوزستان کار بزرگی است که به همت 5 دستگاه دولتی انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۳۵    
مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: یک هزار و300 کودک بازمانده از تحصیل پس از شناسایی و برطرف شدن مشکلات آن ها در مدارس خوزستان ثبت نام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۵    
مسئول آتش نشانی کاشمر از جان باختن 2 کودک بر اثر گازگرفتگی در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۵    
یک متخصص اطفال گفت: هنگام شیردادن، به کودک لبخند بزنید و با ملایمت و مهربانی با او صحبت کنید اما نه به گونه ای که شیرخوار از شیرخوردن باز بماند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۰    
دو کودک دیواندره ای روز گذشته در کانال حفاری شده آبی که در این شهر کنده شده بود سقوط کردند و به شدت مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۱۰    
مدیرکل امور کودکان و نوجوانان سازمان بهزیستی کشور از توزیع 120 نوبت غذای گرم در مهدهای کودک مناطق حاشیه ای و روستا-مهدها خبر داد و گفت: بنا به گفته دفتر تغذیه وزارت بهداشت با انجام این طرح ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۵    
رئیس پلیس فتا استان البرز از یک مورد پرونده برداشت غیر مجاز پسری با سوءاستفاده از اعتماد پدرش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۵    
تیم نوجوانان شهرداری تبریز در گام نخست برابر حریف خود به برتری دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۰    
ورزشکار نوجوان مهابادی در مسابقات پینگ پنگ استانی مقام دوم را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۵۵    
نمایندگان ایران نایب قهرمانی رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب اسیا را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۰    
آرمان از اجرای طرح شهید بهنام محمدی در 6 مدرسه آستارا با هدف تربیت نوجوان تراز انقلاب اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۵    
اولین جلسه کار گروه کودک و نوجوان ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور نمایندگان دستگاه های عضو این کمیته یکشنبه 18 آذر در اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۵    
مسابقات حفظ قرآن کریم ویژه قرآن آموزان نونهال و نوجوان شعبه دارالقرآن آستان حسینی در اندونزی، در جاکارتا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۰    
شورای سیاست گذاری جشنواره کودک و نوجوان، شعار دومین جشنواره ملی طراحی پارچه و لباس کودک و نوجوان را انتخاب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۰    
اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال دختران زیر 16 سال از ابتدای هفته آتی در مرکز ملی فوتبال آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۵    
برنامه نوجوان برایمان برایمان یادآور یک نام است. نیمرخ! برنامه ای که چند سالی با مجریان مختلف روی آنتن شبکه یک سیما رفت و توانست چنان در ذهن و جان مخاطب خانه کند که هنوز و با گذشت 20 سال تصاویر ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۰    
مسابقات بین المللی تنیس جوانان با نایب قهرمانی نماینده ایران در بخش پسران به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۵    
مرغابی کارلینه داستانی فانتزی به قلم تیلده میشلز و با تصویرگری لیلو فروم به تازگی از سوی کانون پرورش فکری وارد بازار کتاب کودک شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۲    
رئیس کل دادگستری گلستان گفت: در نظریه اولیه کارشناسی درباره مرگ دو کودک نوکنده ای، اداره منابع آب، شهرداری نوکنده و حفرکنندگان گودال از مقصران این حادثه اعلام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۷    
یک متخصص اطفال گفت: تا یک سالگی غذای اصلی کودک شیر است و برای هر وعده ابتدا باید به طفل شیر داده شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۲    
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ایلام گفت: با گسترش روز افزون فضای مجازی در بین اقشار مختلف از کودک تا بزرگسال نیاز امروز جامعه فراگیری سواد رسانه ای است که به عنوان یک ضرورت باید احساس شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۷    
در روزگاری که برخی از پزشکان در فضای واقعی و مجازی انگشت اتهام برای قصور و دریافت زیر میزی به سویشان دراز است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۷    
سبک زندگی جدید باعث شده تا والدین هر کدام ساعتهای مهم روزانه خود را در محیط کاری و به دور از فضای خانه بگذارنند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۷    
جامعه پزشکی ایران، در نامه ای به دبیرکل سازمان بهداشت جهانی(WHO)، از وضعیت فاجعه بار بهداشت و درمان در کشور یمن، ابراز نگرانی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: براساس آخرین آمار (آذرماه امسال) این استان 282 کودک بازمانده از تحصیل دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۲    
رضا نصیری، تهیه کننده برنامه کودک شو در خصوص زمان پخش این برنامه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۷    
چندی پیش خبری در رسانه ها انتشار یافت مبنی بر تعرض به دانش آموزان در مدرسه ای در شهر اصفهان، بر اساس پیگیری ها و روند قانونی مسئله دادستان اصفهان موضوع را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پیشوا گفت: یک کودک هفت ساله بر اثر سقوط در استخر آب کشاورزی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۷    
متخصص روان شناسی کودک گفت: ترس بچه ها علل متفاوتی دارد برخی علل روان شناختی و برخی نیز از خانواده ها نشأت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۷    
کنسرت کودکانه یلدا به شادی با سرپرستی و آهنگ سازی مهدی زارع روز 29 آذر در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۲    
کودکان آسیب پذیر ترین گروه جامعه انسانی و نخستین کسانی هستند که در معرض هجوم مستقیم انواع ناگواری ها، فشار ها و مشکلات ناشی از زندگی بزرگتر ها قرارگرفته و آن را تحمل می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۲    
افسردگی یکی از اختلالاتی است که اگر کنترل نشود سلامت روان انسان را به خطر می اندازد، اگر دچار افسردگی هستید و یا می خواهید از ابتلا به این اختلال خود را در امان نگه دارید این 10 ماده غذایی را فراموش ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۷    
مسئول دارالقرآن شیبان با بیان اینکه در این دارالقرآن تلاش کردیم برنامه های فرهنگی برای سنین مختلف در منطقه برگزار کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۷    
لیگ والیبال نوجوانان و جوانان تهران که از اوایل آبان امسال آغاز شد در طول چند هفته برگزاری به علت بی نظمی و کثرت تیم های شرکت کننده با کمبودها و حواشی زیادی روبرو است که در صورت عدم برنامه ریزی و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۰۲    
سرگرمی دست به دست از سوی مرکز سرگرمی های سازنده و بازی های رایانه ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان باز تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۷    
تیم امداد نجات پایگاه کوهستان شهدای گمنام اول بن علی تبریز طی یک عملیات شبانه دو نوجوان گرفتار در برف و کولاک را نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۲    
مدیر کل حمایت های اجتماعی کمیته امداد با اعلام بهره مندی 57 هزار دانشجو از خدمات تحصیلی این نهاد، گفت: 28 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، با کسب رتبه زیر 150 کنکور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۴۷    
چهار نمایش خاله پیرزن مهربون ، علیمردان خان ، خاله سوسکه و آدم برفی تا پایان آذر 1397 در تماشاخانه ایران تماشا روی صحنه می روند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۳۷    
فرماندار خوی در دیدار با خانواده ورزشکار نوجوان خویی که بعد از مرگ مغزی با اهدای اعضای خود به چندین نفر عمر دوباره به آنها داد، گفت: افسانه ققنوس ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۰:۲۷    
رییس هیات کاراته هرمزگان گفت: ورزشکار نوجوان این استان در نخستین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته کاراته در بخش پسران به مدال برنز دست یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...