دوشنبه ۲۸ آبانساعت ۰۶:۳۰Nov 2018 19

جدیدترین خبرهای «اسلام آباد»

نسیم   ۶ ساعت پیش    
اسلام آباد - ایرنا - عمران خان نخست وزیر پاکستان، امروز یکشنبه هجدهم نوامبر (بیست و هفتم آبان ماه)، برای دومین بار متوالی از زمان پذیرش مسئولیت نخست وزیری، به امارات متحده عربی سفر کرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
اسلام آباد - ایرنا - عمران خان نخست وزیر پاکستان، امروز یکشنبه هجدهم نوامبر (بیست و هفتم آبان ماه)، برای دومین بار متوالی از زمان پذیرش مسئولیت نخست وزیری، به امارات متحده عربی سفر کرد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
اسلام آباد - ایرنا - دستگاه قضا پاکستان با نبش قبر مولانا سمیع الحق رهبر پیشین جمعیت علمای این کشور مشهور به پدر معنوی طالبان به رغم مخالفت خانواده اش ، موافقت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۲۰    
اسلام آباد - ایرنا - در انفجار یک بمب در منطقه مارگات شهر کویته ایالت بلوچستان پاکستان، سه نیروی سپاه مرزی کشته شده و چهار تن دیگر نیز زخمی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۶:۱۱    
تهران - ایرنا - عارف علوی رئیس جمهوری پاکستان در دیدار با علمای دینی این کشور گفت: دولت هیچ برنامه ای برای به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی ندارد و اسلام آباد برای تصمیم کشورهای اسلامی احترام قائل است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۱    
اسلام آباد - ایرنا - در حالی که بر اساس آمار بانک مرکزی پاکستان، مجموع سرمایه گذاری خارجی در این کشور طی چهار ماه نخست امسال کاهش یافته است، عمران خان نخست وزیر این کشور با سفر به امارات متحده عربی، چین و عربستان به دنبال جذب سرمایه گذاری و کمک این کشورها است.
رجا نیوز   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۲۹    
نخست وزیر پاکستان گفت: ایران کشور دوست و همسایه است که روابط دیرینه با این کشور داریم و در صدد هستیم این روابط را گسترش دهیم عمران خان نخست وزیر پاکستان در پاسخ به فارس در اسلام آباد که درباره روابط با ایران سؤال کرده بود گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۳    
امام جمعه اسلام آباد غرب گفت: دست های پشت پرده اخراج نیروهای بومی کارگاه راه آهن و پرستاران بیمارستان امام خمینی(ره) به دنبال برهم زدن آرامش و نشاط مردم هستند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۱۸    
اسلام آباد - ایرنا -صدها نفر از اتباع و کارگران پاکستانی در عربستان سعودی با مشکلاتی از قبیل پرداخت نشدن دستمزد ،سوء استفاده ، اخراج و بد رفتاری از سوی کارفرمایشان روبرو هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۹:۲۰    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اسلام آباد غرب گفت : زلزله سال گذشته به 230 واحد مسکونی شهری و روستایی تخریبی نوع یک و دو به صورت کلی و جزئی خسارت وارد کرده است .
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۵۲    
اسلام آباد - ایرنا - رهبر حزب موتلفه مجلس عمل پاکستان و رهبر حزب علمای اسلام شاخه فضل با انتقاد از برخی اقدامات در منطقه برای به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی گفت: توطئه به رسمیت شناختن اسرائیل، شکست خورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۴:۰۹    
فرماندار اسلام آباد غرب گفت: 9 خانه بهداشت جدید در این شهرستان با پیشرفت فیزیکی 45 درصدی در حال ساخت است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۶    
تهران- ایرنا- وزیر کشور از آمادگی ایران برای همکاری با پاکستان جهت انجام عملیات و برخورد با اشرار در داخل این کشور خبر داد و گفت: تمامی مرزبانان ایرانی که در اختیار اشرار هستند باید آزاد شوند که دولت اسلام آباد در این زمینه تاکنون همکاری بسیار خوبی داشته است.
صبا ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۱:۲۵    
وزیر کشور با بیان اینکه اگر تا کنون اقدامی در آنسوی مرز نکرده ایم به دلیل احترامی است که ما به تمامیت ارزی پاکستان بعنوان کشوری که همیشه با وحدت آنها استراتژیک داریم گفت: اگر اجازه دهند چنین قدرتی را داریم و اعمال خواهیم کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۴۰    
اسلام آباد - ایرنا - سفیر پیشین پاکستان در تهران گفت: مردم ایران بسیار باهوش و فوق العاده اند و می دانند که چگونه از چالش ها با موفقیت بیرون آیند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۰:۰۷    
وزیر کشور با بیان اینکه اگر تاکنون اقدامی در آن سوی مرز نکرده ایم به دلیل احترامی است که به تمامیت ارضی پاکستان به عنوان کشوری که همیشه با آن وحدت استراتژیک داریم، می گذاریم گفت: اگر اجازه دهند چنین قدرتی را داریم و اعمال خواهیم کرد.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۰    
سرویس خارجی:سفیر عربستان سعودی در اسلام آباد اعلام کرد: ریاض به زودی 3 میلیارد دلار به پاکستان کمک می کند. نواف سعید المالکی سفیر عربستان سعودی در پاکستان در دیدار با عمران خان نخست وزیر این کشور گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۲۳:۲۱    
اسلام آباد - ایرنا - رسانه های پاکستان شامگاه پنجشنبه در خبری فوری اعلام کردند که در یک انفجار در منطقه قائدآباد شهر کراچی، دو تن کشته و حداقل هشت تا 10 تن دیگرمجروح شده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۹    
امام جمعه اسلام آباد غرب با اشاره به در پیش بودن هفته وحدت،یکی از نیازهای جدی امروز امت اسلام را وحدت عنوان کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۵    
تیم هندبال سپاهان در دیدار با زاگرس اسلام آباد به نتیجه تساوی رضایت داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۳    
اسلام آباد - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان، ادعاهای نارندرا مودی نخست وزیر هند در دیدار وی با مایک پنس معاون رییس جمهوری آمریکا در حاشیه نشست شرق آسیا در سنگاپور در خصوص حمایت پاکستان از تروریسم را رد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۵    
اسلام آباد - ایرنا - درحالیکه خبر پرداخت بسته کمک سه میلیارد دلاری ریاض به اسلام آباد طی روزهای اخیر مورد توجه رسانه های پاکستانی قرار گرفته، خبر تحویل هدیه گرانبهای ولیعهد عربستان به نخست وزیر پاکستان به خزانه این کشور، موج خبری جدیدی در پاکستان راه انداخت.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۳    
اسلام آباد - ایرنا - اعضای هیات صندوق بین المللی پول که این روزها به منظور بررسی روند پرداخت وام به پاکستان، در اسلام آباد به سر می برند، از اقدامات پاکستان در راستای احیای اقتصاد این کشور تجلیل کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۰:۲۰    
تیم هندبال زاگرس اسلام آباد غرب و سپاهان در هفته ششم رقابت های لیگ برتر در اصفهات به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان هوشنگ کاکاوند با کسب نتیجه 27 بر 27 به تساوی ارزشمندی در این دیدار دست یافتند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۰    
اسلام آباد - ایرنا - روابط عمومی ارتش پاکستان در اعتراض به ربایش و قتل افسر ارشد پلیس این کشور در افغانستان، اعلام کرد: ماجرای ربایش طاهرخان داور ، فراتر از قتل و اقدام تروریستی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۰۸:۵۱    
اسلام آباد - ایرنا - وزیر مشاور در امور دارایی و درآمدهای پاکستان با تشریح مشکلات اقتصادی کشور در دولت جدید گفت:به دلیل بدهی سنگین خارجی و دیگر عوامل، ارزش برابری روپیه با دیگر ارزهای خارجی، از زمان روی کار آمدن دولت جدید 7.7درصد کاهش یافته است.
مددکاری اجتماعی ایران   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۵۹    
پایگاههای خدمات اجتماعی حصار ، خرمدشت اسلام آباد ، حیدر آباد و فردیس نزدیک به دو سال پیش ، با هدف ارتقاء سطح سلامتی و زندگی مردم ساکن در منطقه ، پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیبهای اجتماعی فعالیت خود را در زمینه های مختلف آموزشی ، درمانی ، مددکاری اجتماعی و روانشناسی آغاز نمود ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۸    
جدال صدرنشینان هندبال به تساوی کشید.در حساس ترین دیدار تیم صدر نشین زاگرس اسلام آباد دراصفهان میهمان فولاد مبارکه سپاهان رده دومی بود ودر نهایت پس از یک بازی جذاب هر دوتیم به نتیجه مساوی 27 بر 27 رضایت دادند تا همچنان در جدول رده بندی در جایگاه خود بمانند.
بانک ورزش   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۲۱:۱۱    
بانک ورزش - هفته ششم رقابت های لیگ برتر هندبال با تساوی سپاهان و زاگرس پیگیری شد. به گزارش بانک ورزش، ششمین هفته از رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور با برگزاری 4 دیدار پیگیری شد که طی آن سربداران سبزوار و نفت و گاز گچساران به نتیجه تساوی رضایت دادند. ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۹:۱۱    
حساس ترین دیدار هفته ششم لیگ برتر هندبال بین دو تیم سپاهان و زاگرس اسلام آباد با نتیجه تساوی به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۸    
در هفته ششم لیگ برتر هندبال تیم صدر نشین زاگرس اسلام آباد مقابل فولاد مبارکه سپاهان متوقف شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۸:۲۱    
اسلام آباد - ایرنا - سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان گفت که 5 مرزبان آزاد شده میرجاوه به ایران تحویل داده شده اند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۷:۳۱    
اسلام آباد- ایرنا- معاون سفیر چین در پاکستان گفت که بسته کمک مالی پکن به اسلام آباد بیشتر از کمک های اعطایی عربستان به اسلام آباد خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۳:۲۶    
سفیر عربستان در پاکستان اعلام کرد به زودی دومین بخش از وام های ریاض به اسلام آباد به ارزش 3 میلیارد دلار تحویل دولت این کشور خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۳۶    
تهران - ایرنا - سفیر عربستان سعودی در پاکستان که روز گذشته دیداری با عمران خان نخست وزیر این کشور انجام داد، اعلام کرد طی دو سه روز آینده، بخش اول کمک های مالی عربستان به مبلغ 3 میلیارد دلار در اختیار دولت اسلام آباد قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۲:۱۳    
مقامات افغانستانی از پیدا شدن جسد یک افسر پلیس پاکستان که در ماه گذشته در اسلام آباد مفقود شده بود، در افغانستان خبر دادند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۱    
اسلام آباد - ایرنا - یک روحانی افراط گرای سنی در ایالت پنجاب پاکستان با اعلام فتوایی خودساخته، مدعی شد افرادی که در مراسم اقامه نماز میت شیعیان شرکت کنند، دیگر مسلمان نبوده و باید دوباره شهادتین بخوانند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۰۹:۰۳    
تیم زاگرس اسلام آباد غرب در هفته ششم لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور به مصاف تیم سپاهان اصفهان می رود.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۸    
اعضای خانواده کارگران پاکستانی که در زندان های عربستان گرفتار شده اند با تجمع در برابر باشگاه مطبوعاتی اسلام آباد از عمران خان درخواست کردند برای آزادی این افراد با مقامات ریاض مذاکره کند.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۷    
حوزه/ فؤاد حسین چودری در دیدار با مهدی هنر دوست سفیر ایران در اسلام آباد از علمای ایران برای حضور در کنفرانس بین المللی ختم نبوت که قرار است در بیستم نوامبر در پایتخت پاکستان برگزار شود دعوت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۹    
اسلام آباد - ایرنا - از زمان انتشار خبر فرود یک فروند هواپیمای رژیم صهیونیستی در فرودگاه اسلام آباد و توقف چند ساعته آن واظهار نظرهای جنجالی عاصمه حدید نماینده مجلس ملی پاکستان، روابط تل آویو و اسلام آباد در کانون توجه رسانه ای قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفیر چین در پاکستان گفت که پکن و اسلام آباد خواهان پیوستن کابل به طرح یک کمربند - یک جاده به ویژه کریدور مشترک اقتصادی چین و پاکستان موسوم به (سی - پک) هستند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۵    
چین و پاکستان از افغانستان خواستند تا به پروژه 46 میلیاردی یک کمربند، یک جاده و کریدور اقتصادی پکن و اسلام آباد بپیوندد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۳    
اسلام آباد - ایرنا - رییس ستاد مشترک ارتش پاکستان روز چهارشنبه در خبری اعلام کرد که کشورش منابع عظیم نفتی در سواحل مکران کشف کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از اسلام آباد، و زیر اطلاع رسانی پاکستان بر ضرورت گسترش همکاری های فرهنگی میان ایران و کشورش تاکید کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۴    
فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب از پلمب 16 واحد قلیانی متخلف و جمع آوری بیش از 48 حلقه قلیان در شهرستان خبر داد.
ربیع   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۱    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ای آر وای نیوز، مهدی هنردوست سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان ضمن دیدار با فوادچوهدری وزیر اطلاع رسانی این کشور خواستار افزایش همکاری های تهران و اسلام آباد شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۰۵    
ایرنا-اسلام آباد - خیابان غذای شهر راولپندی پاکستان با داشتن بیش از 50 واحد پخت و عرضه غذاهای سنیت پاکستان، همه روزه مورد توجه شهروندان این شهر و مردم دیگر شهرهای ای کشور نظیر شهر اسلام آباد است.عکس: ذیشان علی*11*
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۵۹    
کرمانشاه_فرمانده انتظامی شهرستان اسلام آباد غرب از پلمب 16 قلیان سرا در این شهرستان خبر داد.