سه شنبه ۰۳ مهرساعت ۱۰:۴۰Sep 2018 25

جدیدترین خبرهای «اتوبوس مسافربری»

میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان اصفهان در خصوص آخرین وضعیت پرونده تصادف اتوبوس در آزاد راه نطنز – بادرود گفت: دستورات قضایی لازم در خصوص بررسی استاندارد های ساخت اتوبوس داده شده است در صورت احراز تخلف با شرکت خودروساز برخورد قانونی لازم بعمل خواهد آمد.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۱    
آرمان - سیل، توفان و تصادف از حوادث روی داده در روزهای اخیر است. سیل 12 استان کشور را در برگرفته و برخی از هموطنان را مصدوم کرده است. از سوی دیگر تصادف یک دستگاه تریلی حامل گازوئیل با یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده نطنز-کاشان 19 کشته بر جای گذاشته است. ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵    
35 کشته با بیش از 60 مصدوم و زخمی در چند حادثه رانندگی. حوادثی که از آخرین ساعت دوشنبه شب با برخورد مرگبار اتوبوس مسافربری با تانکر سوخت در آزادراه کاشان نطنز آغاز شد و تا نخستین ساعات صبح جمعه با چند تصادف زنجیره ای در نقاط مختلف کشور پایان یافت ...
همشهری   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۳    
کمتر از 70روز پس از تصادف تانکر سوخت و اتوبوس مسافربری در سنندج که به مرگ دردناک دست کم 11نفر میان شعله های آتش منجر شد، حادثه ای مشابه این بار در محور نطنز-بادرود در استان اصفهان، جان 19نفر را گرفت ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۷    
مقامات افغانستان از کشته شدن دست کم 15 تن و زخمی شدن 30 تن دیگر در تصادف یک اتوبوس مسافربری با یک کامیون در غرب این کشور خبر دادند.
گفتارنو   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۹    
هنوز 70 روز از برخورد نفتکش عراقی با اتوبوس مسافران در پایانه سنندج و مرگ 11مسافر و زخمی شدن هفت نفر از هموطنان مان نمی گذرد که خبر هولناک دیگری این بار از جاده نطنز مخابره شد. برخورد اتوبوس مسافربری با 45 سرنشین با تریلر حامل گازوییل منجر به مرگ 21 مسافر شد.
فرادید   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۰    
بر اثر این انفجار 19 نفر در محل جان باختند و یک مجروح نیز در بیمارستان تسلیم مرگ شد. دیگر مسافران این اتوبوس و راننده نیز مصدوم شدند. این تنها حادثه اتوبوس مسافربری در جاده های کشور نبود همین 3 ماه پیش بود که در حادثه ای مشابه اتوبوس مسافربری سنندج در نزدیکی پایانه مسافرتی به یک تانکر حمل سوخت ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۰۶:۳۵    
سردار محمد حسین حمیدی معتقد است اگرحادثه برخورد اتوبوس مسافربری و تانکر سوخت که 19 کشته برجای گذاشت رخ نمی داد شاهد کاهش جان باختگان سوادث رانندگی تابستان 97 بودیم.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- اجساد جانباختگان حادثه تصادف اتوبوس مسافربری آزادراه نطنز-بادرود به خانواده ها تحویل داده شد.
کیهان   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۷    
رئیس جمهور ضمن تسلیت وقوع حادثه تلخ و دلخراش برخورد اتوبوس مسافربری با تانکر سوخت در محور نطنز – کاشان از مسئولان استانی به ویژه استاندار اصفهان خواست برای مداوای مجروحان و تسکین آلام خانواده های داغدیده تلاش کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۵    
21 نفر کشته و 26 نفر مجروح می تواند آمار قربانیان یکی از عملیات های جنگی باشد، اما این آمار متعلق است به تصادف آتشین تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در جاده بادرود به نطنز در استان اصفهان که شامگاه دوشنبه هفته گذشته اتفاق افتاد و خانواده های بسیاری را داغدار کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۱:۱۷    
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پیامی مصدومیت و از دست دادن تعدادی از هموطنان در برخورد اخیر نفتکش و اتوبوس مسافربری در در محور کاشان - نطنز را تسلیت گفت.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۸    
سرهنگ رضا عزیزی درباره اتوبوس مسافربری که ساعاتی قبل در جاده تهران همدان دچار حریق شده، گفت: ظرفیت این اتوبوس مسافربری تکمیل بوده است.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۱:۴۰    
اکوفارس: 21 نفر در حادثه برخورد نفتکش با اتوبوس مسافربری درمحور کاشان-نطنز کشته شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۰۱:۱۶    
کرمان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از تعیین هویت جان باختگان حادثه برخورد اتوبوس مسافربری تهران کرمان با تانکر حمل سوخت خبر داد.
میزان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: پس از بررسی های ژنتیکی و تطابق هویتی اجساد فوت شده با بستگانشان، مشخصات 19 نفر از اجساد مشخص شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۹    
رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه اتوبوس اسکانیا در جاده همدان - تهران به طور کامل در آتش سوخت اما آسیبی به سرنشینان خودرو وارد نشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۲    
فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: اتوبوسی حامل 11 مسافر که از کرمانشاه به سمت کرج در حرکت بود در جاده همدان - تهران دچار حریق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۷    
همدان - یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده همدان - تهران دچار حریق شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۹    
همدان - رئیس پلیس راه استان همدان گفت: یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده همدان - تهران دچار حریق شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۱۷:۰۳    
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره برخورد اتوبوس مسافربری با تانکر حامل سوخت در نزدیکی نطنز که منجر به کشته شدن 20 تن شد، گفت: اگر اندازه حجاب به تلفات جاده ای توجه می شد الان دیگر ما سانحه رانندگی نداشتیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ - ۰۰:۱۰    
رئیس پلیس راه استان اصفهان گفت: باتوجه به نظر کارشناسان پلیس، دلیل اصلی تصادف محور کاشان - نطنز تغییر مسیر ناگهانی تانکر سوخت حامل گازوئیل بوده است. ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۸    
به گزارش جماران؛ جمعه مصادف با 11 محرم الحرام با صدور پیامی مشترک از سوی نماینده ولی فقیه در استان، مجمع نمایندگان و سرپرست استانداری کرمان عزای عمومی اعلام شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۲۰:۳۱    
به دنبال حادثه تصادف اتوبوس مسافربری وتانکر سوخت که منجر به کشته وزخمی شدن تعداد زیادی از هم وطنان شد،جمعه درکرمان عزای عمومی اعلام شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۴:۲۳    
کرمان- در پی تصادف اتوبوس مسیر تهران-کرمان و درگذشت جمعی از مردم کرمان در این حادثه نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی بر پیگیری موضوع و لزوم پاسخگویی مقصران حادثه تاکید کرد.
رسا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۵    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت تعدادی از هموطنان در سانحه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر حامل سوخت در محور نطنز-کاشان را تسلیت گفت.
جماران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۳    
به گزارش ایرنا، در پیام روز سه شنبه محسن مهرعلیزاده آمده است: خبر دردناک وقوع تصادف اتوبوس مسافربری تهران - کرمان با کامیون حامل سوخت در آزاد راه کاشان- نطنز و کشته و زخمی شدن شماری از هموطنان عزیز در این حادثه دلخراش و سوزناک، موجب تأثر و تألم فراوان شد. ...
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲    
شفقنا زندگی- رییس کل دادگستری استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار اظهار کرد: با توجه به دستورات ریاست قوه قضاییه مبنی بر رسیدگی به پرونده حادثه تصادف اتوبوس مسافربری در آزادراه نطنز-بادرود، قاضی ویژه ای برای رسیدگی به این پرونده تعیین شده است. ...
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۲    
خرداد:دبیر کمیسیون ایمنی راه ها از دستور رئیس جمهور برای ورود 850 دستگاه واگن باری به کشور خبر داد و گفت: امیدواریم با این دستور رئیس جمهور، ورود واگن ها به کشور تسریع شود. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۳    
پدال نیوز- طبق اعلام کمیسیون حمل و نقل اکوادور (CTE) در پی سقوط یک دستگاه اتوبوس در یک دره در این کشور دست کم 12 تن کشته و 27 تن دیگر زخمی شده اند. به گزارش پدال نیوز به نقل از ایسنا ...