پنجشنبه ۲۸ تیرساعت ۱۴:۲۹Jul 2018 19

جدیدترین خبرهای «اتوبوس مسافربری»

خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲۵ دقیقه پیش    
اقتصاد ایران: سنندج - سفیر کشور استرالیا در ایران با ارسال پیامی خطاب به استاندار کردستان حادثه دلخراش تصادف رانندگی میان تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج را که منجر به جانباختن 11 نفر شد را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
سنندج - ایرنا - سفیر کشور استرالیا در ایران با ارسال پیامی خطاب به استاندار کردستان حادثه دلخراش تصادف رانندگی میان تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج را که منجر به جانباختن 11 نفر شد را تسلیت گفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۲:۱۴    
رئیس پلیس راه استان اصفهان از تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری اسکانیا با سواری پراید در محور سپیددشت و مجروح شدن راننده پراید خبر داد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۵    
این حادثه دردناک در نیمه شب سه شنبه 19 تیر امسال در اثر برخورد اتوبوس مسافربری هنگام خروج از ترمینال با تانکر حامل سوخت در بلوار دکتر حسینی سنندج روی داد و موجب انفجار تانکر حمل سوخت و آسیب دیدن جمعی از مسافران اتوبوس شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۱    
رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی اعلام کرد: اجساد جان باختگان سانحه تصادف اتوبوس سنندج-تهران با نفتکش، از سوی تیم دی وی آی تشخیص هویت این پلیس شناسایی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۰۱    
سنندج - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان کردستان گفت: نظریه کارشناسی پلیس در خصوص مقصران تصادف رانندگی میان تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج قطعی نیست، ولی مبنایی برای پیگیری های قضایی است.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۶    
برخورد تانکر حمل سوخت با یک اتوبوس مسافربری چهار ساعت پر از دلهره و اضطراب را برای مردم شهر سنندج رقم زد، حادثه ای که نشان داد اطلاع رسانی ضعیف پاشنه آشیل این گونه حوادث است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۵    
مراسم ترحیم جانباختگان حادثه اتوبوس مسافربری ترمینال سنندج امروز دوشنبه (25 تیرماه) در صحن قدیم مسجد جامع این شهر برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۱    
سنندج- مراسم ترحیم جانباختگان حادثه دلخراش اتوبوس مسافربری امروز دوشنبه با حضور گسترده مسئولان وآحاد مردم درمسجد جامع سنندج برگزارشد.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۶    
بهمن مرادنیا در روز دوشنبه در حاشیه برگزاری مراسم ترحیم جان باختگان ترحیم جانباختگان تصادف رانندگی بامداد چهارشنبه گذشته میان تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج در گفت و گو با خبرنگاران ایرنا و صدا و سیمای مرکز کردستان اظهار داشت ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۶    
سنندج - ایرنا - مراسم ترحیم جانباختگان تصادف رانندگی بامداد چهارشنبه گذشته میان تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در بلوار دکتر حسینی شهر سنندج، با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان کردستان در مسجد جامع سنندج برگزار شد.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۹    
سنندج - ایرنا - رئیس پلیس ترافیک شهری ناجا گفت: راننده تانکر حمل سوخت، شرکت حمل و نقل بین المللی مربوطه، راننده اتوبوس و همچنین شهرداری سنندج به عنوان مقصران اصلی تصادف تانکر و اتوبوس مسافربری در سنندج و مرگ 11 نفر شناخته شدند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۶    
بامداد روز سه شنبه هفته گذشته براثر برخورد یک تانکر حمل سوخت با یک اتوبوس مسافربری در کمربندی دکتر حسینی شهر سنندج، موجب جان باختن 11 شهروند کردستانی شد. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۵    
تصادف یک دستگاه اتوبوس با کامیون در ایالت سند پاکستان منجر به کشته شدن 17 نفر و زخمی شدن 13 تن دیگر شد. به گزارش پرس شیعه به نقل از روزنامه پاکستان، تصادف یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک کامیون در بزرگراه ملی واقع در منطقه متیاری در ایالت سند پاکستان ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۳:۱۱    
در ساعات اولیه بامداد روز چهارشنبه یک دستگاه نفتکش با یک دستگاه اتوبوس مسافربری در شهر سنندج برخورد کرد و موجب انفجار و آتش سوزی شد که در این حادثه 13 نفر در دم جان باختند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۲    
هفته نامه سیروان در شماره 992 چاپ روز شنبه 23 تیر ماه در مطلبی با عنوان کودک مطرود و رها شده شهرم سنندج به قلم دکتر احمد امانی روان درمانگر و دانشیار دانشگاه کردستان به تحلیل روانشناسی حادثه برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری پرداخته است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۹:۰۱    
هفته نامه سیروان در شماره 992 چاپ روز شنبه 23 تیر ماه در مطلبی با عنوان کودک مطرود و رها شده شهرم سنندج به قلم دکتر احمد امانی روان درمانگر و دانشیار دانشگاه کردستان به تحلیل روانشناسی حادثه برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری پرداخته است.
طوفان نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۷:۳۱    
محمد کاظم چقازردی مدیرعامل بانک سپه با صدور پیامی حادثه دلخراش تصادف سنندج را تسلیت گفت. بر اساس این گزارش متن پیام مدیرعامل بانک سپه به شرح ذیل است: ...
نقدینه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۶:۱۹    
نقدینه- شورای هماهنگی شرکت های بیمه در استان کردستان طی اطلاعیه ای جزییات اقدامات خود در خصوص تصادف مرگبار چهارشنبه گذشته سنندج که بین یک دستگاه تانکر حمل سوخت و یک دستگاه اتوبوس مسافربری رخ داد را اعلام کرد . ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۱:۰۸    
قدس انلاین : برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده سبزوار به شاهرود یک کشته برجا گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۳۷    
سنندج- استاندار و نماینده ولی فقیه در استان کردستان طی پیامی از مردم استان دعوت کردند در مراسم ترحیم جانباختگان حادثه برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری سنندج شرکت کنند.
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۰۵    
سبزوار- برخورد یک دستگاه اتوبوس مسافربری با یک کامیون در جاده سبزوار به شاهرود یک کشته برجا گذاشت.
هاژه   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۷    
عبدالله رحمانی 2 حادثه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی در دریای چین و برخورد تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری در کمربندی حسینی شهر سنندج سفری بی بازگشت را برای تعدادی از هموطنانمان رقم زد که از جهاتی قابل تامل هستند. ...
کیهان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۲:۰۳    
مدیرکل پزشکی قانونی استان کردستان گفت: هویت 11 جان باخته حادثه برخورد تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری سنندج با نتایج دی ان ای مشخص و 10 جسد برای دفن به بستگان آنان تحویل شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۲۰:۵۳    
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در مورد امنیت نفتکش ها و ماشین های حامل سوخت و فرآورده های نفتی گفت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مسئول نظارت بر امنیت نفتکش هاست. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۸:۳۸    
سنندج - ایرنا - پزشکی قانونی استان کردستان با اشاره به تعیین هویت اجساد تصادف تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در سنندج، گفت: بستگان راننده تانکر برای تحویل جسد باید به این مرکز مراجعه کنند.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۲    
مرادنیا در خصوص حادثه برخورد تانکر حامل سوخت با اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج توضیحاتی داد.
تیک   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۱    
وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به رییس سازمان راهداری از وی خواست تا کوتاه ترین زمان ممکن گزارش تفصیلی حادثه اتوبوس سنندج را نهایی کند. در روز بیستم تیرماه برخورد یک اتوبوس مسافربری با یک تانکر حامل سوخت در استان کردستان باعث آتش گرفتن اتوبوس شد که در این حادثه 11 شهروند ایرانی درگذشتند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۶:۱۴    
سنندج - ایرنا - 2 حادثه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی در دریای چین و برخورد تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری در کمربندی حسینی شهر سنندج سفری بی بازگشت را برای تعدادی از هموطنانمان رقم زد که از جهاتی قابل تامل هستند.