دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۲:۵۸Sep 2018 24

جدیدترین خبرهای «زاهدان»

ایرنا   ۸ دقیقه پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر کل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: 70 میلیارد ریال اعتبار استانی برای ادامه عملیات ساخت سرسرای ورزشی چهار هزار و 500 نفری دهکده المپیک زاهدان اختصاص یافت.
ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: یک میلیون و 84 هزار و 980 مسافر تابستان امسال توسط ناوگان حمل و نقل عمومی این استان جابجا شدند.
ایرنا   ۳۰ دقیقه پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: 57 هزار و 391 حادثه دیده حوادث مختلف در 6 ماهه نخست امسال از خدمات این نهاد در استان بهره مند شدند.
ایکنا   ۵۷ دقیقه پیش    
گروه اجتماعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زاهدان گفت: از ابتدای اسفندماه سال گذشته تاکنون 7 پروژه در قالب طرح کرامت و با هدف خدمت بی منت به شهروندان در سطح شهر زاهدان اجرا شده است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: برای نخستین بار طرح شناسایی و بیمه صنعتگران کشور به دستور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به صورت پایلوت از شهریور ماه در این استان آغاز شده است.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان گفت: شب گذشته بر اثر وقوع دو حادثه قاچاق سوخت و انسان 10 نفر در جاده های استان سیستان وبلوچستان کشته شدند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - دبیرهیات بوکس سیستان و بلوچستان گفت: رقابت های بین المللی بوکس بزرگسالان اسفند ماه امسال در منطقه آزاد چابهار برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: زاهدان - این روزها دیگر نذورات فقط مختص کمک های نقدی و اطعام نمی شود و بسیاری از افراد با تخصص های خود و حتی با نذر زمان خود سعی می کنند از قافله کربلا عقب نمانند.
تین نیوز   ۴ ساعت پیش    
این راه آهن که هفتمین راه آهن ساخته شده در ایران است، در زمان جنگ بین المللی به وسیله انگلیسی ها ساخته شد و تقریبا 15 فرسخ در خاک ایران امتداد دارد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - مدیر کل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: 36 هزار نفر از اهدا کنندگان مستمر خون این استان با همکاری سه دانشگاه علوم پزشکی واکسن هپاتیت B دریافت می کنند.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
گروه اجتماعی- فرمانده سپاه ناحیه زاهدان گفت: توانمندی نظامی ایران در حقیقت راهی برای مقابله با حضور بی ثبات کننده کشورهای فرامنطقه ای، دفاع از مردم مظلوم مورد تجاوز قرار گرفته و مبارزه با تروریسم در منطقه است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
زاهدان - ایرنا - فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: ضمن تشویق بازاریان با انصاف، قاطعانه با اخلالگران بازار این شهرستان برخورد می شود.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
گروه معارف امام جمعه و مدیر دارالعلوم اهل سنت زاهدان گفت: دین برای نجات بشریت آمده است، نه اینکه عاملی برای تفرقه، درگیری و فتنه شود؛ امروز مسلمانان خودشان به اختلاف و فتنه ها گرفتار شده و به بن بست رسیده اند، بنابراین نه می توانند مشکل خودشان را حل کنند و نه مشکلات جهان را.
قم پرس   ۱۰ ساعت پیش    
معاونتحقیقاتوفناوریدانشگاهعلومپزشکیزاهدانخبرداد تولیدترکیبداروییجدید،گامیدرمسیرتبدیلدانشبهفناوریموفقیتمحققانمرکزرشددانشگاهعلومپزشکیزاهداندرثبتاختراعترکیبداروییجدید ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۴۵    
زاهدان- رئیس مرکز فوریت های پزشکی زاهدان گفت: برخورد یک دستگاه وانت حامل سوخت قاچاق با دو خودوری سواری در محور زاهدان به خاش، 6 کشته برجای گذاشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۳۵    
زاهدان - رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: قاچاق انسان در محور خاش به سراوان، 4 کشته و 35 مجروح برجای گذاشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۴    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان گفت: واژگونی تویوتا حامل اتباع بیگانه جاده سراوان به خاش 4کشته و 35 مجروح بر جای گذاشت.
عصر ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۵    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بر اثر وقوع 2 حادثه ترافیکی در جنوب سیستان و بلوچستان خودروهای حامل قاچاق سوخت و انسان (اتباع غیر مجاز) 10 نفر کشته و حدود 35 نفر زخمی شدند. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۵    
زاهدان - ایرنا - ارابه های مرگ قاچاقچیان سوخت و انسان در جاده های جنوب سیستان و بلوچستان همچنان جان آدمی می گیرد و امشب نیز 10 کشته و 35 زخمی برجا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۴۳    
مدیر مرکز حوادث وفوریت های پزشکی زاهدان گفت: قاچاق سوخت در سیستان و بلوچستان بازهم قربانی گرفت و 6 نفر فوت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۸    
زاهدان - ایرنا - راویان و شاعران دفاع مقدس در شب شعر و خاطره 'راویان حماسه' در مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان هنرنمایی کردند.
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۶    
زاهدان – خبرنگار اطلاعات : فرماندار شهرستان دلگان در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: عملیات ساخت مجتمع صنعتی و تولیدی پرورش صنعتی شتر شیری با سرمایه گذاری 600 میلیارد ریال به عنوان یکی از بزرگترین طرحهای اقتصادی دلگان توسط مجموعه سرمایه گذاری بخش خصوصی به زودی آغاز می شود. ...
روزنامه اطلاعات   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۶    
زاهدان – خبرنگار اطلاعات: امسال 500 1 تن میگو در مزارع استان سیستان و بلوچستان تولید و روانه بازار مصرف شد. دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان میگوی سیستان و بلوچستان با اشاره به اتمام برداشت میگوی پرورشی در مزارع این استان ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۲۱    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان گفت: برخورد پراید و پژو با وانت تویوتای حامل سوخت قاچاق در محور خاش به زاهدان،6 کشته برجای گذاشت.
آنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۱۵    
آیین نواختن زنگ مهر به مناسبت بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید با حضور معاون دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس سازمان سما در زاهدان برگزار شد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۷    
اقتصاد ایران: زاهدان - رئیس هیات کشتی سیستان و بلوچستان گفت: طرح استعدادیابی کشتی همزمان با سال تحصیلی جدید در مدارس این استان آغاز شد.
ملیت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۳۳    
امام جمعه اهل سنت زاهدان با صدور پیامی، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی روز گذشته در اهواز، با بازماندگان شهدای این حادثه ابراز همدردی و برای مجروحین آرزوی بهبودی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۶    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: محققان موفق شدند ترکیبی جدید با کاربردی نوین در زمینه درمان اختلالات نفروپاتی، فیبروز ریوی ورتینوپاتی را به مجموعه دارویی کشور اضافه کنند.
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۳    
در دیدار عضو شورای شهر و معاونان شهردار زاهدان با معاون اقتصادی شهرداری مشهد بر انتقال تجربیات شهرداری مشهد در حوزه تعریف و واگذاری بسته های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران تاکید شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۲۱    
زاهدان - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان گفت: عملیات گشت و کنترل یگان حفاظت محیط زیست از اول مهر همزمان با آغاز فصل بازگیری در این استان تشدید شد.