شنبه ۰۹ فروردینساعت ۱۲:۱۲Mar 2020 28

جدیدترین‌های «زاهدان»

 
ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: یک میلیون 202 هزارو 731 نفر معادل 93 درصد جمعیت زیر پوشش این دانشگاه از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون مورد غربالگری غیرحضوری قرار گرفته اند.
دنیای معدن   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سیدمحمد هاشمی شهری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در گفت وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: امکان نمونه برداری از افراد مشکوک ابتلا کرونا در 10 مرکز 16 ساعته غربالگری بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان فراهم شد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۰:۰۵    
نقشه جامع شهر زاهدان را میتوانید در این گزارش مشاهده کنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان افزود: موارد مثبت آزمایشگاهی کووید19 درسیستان و بلوچستان تا روز جمعه 8 فروردین ماه به صورت تزایدی به 173 نفر رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۳۰    
محمدقاسمی گفت:2 واحد صنفی در زاهدان به دلیل بی توجهی به هشدار های ستاد مبارزه با کرونا پلمب و 8 نانوایی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان - فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه با اشاره به اینکه رزمایش دفاع بیولوژیک در شمال سیستان و بلوچستان از امروز آغاز شد، گفت: این عملیات تا ریشه کن شدن کرونا ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از افزایش آمار فوت بیماران کرونا در سیستان و بلوچستان به 13 نفر خبر داد و گفت: از این تعداد 7 نفر مربوط به شهرستان های محدوده دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، 4 نفر شهرستان های محدوده دانشگاه زابل و 2 نفر مربوط به شهرستان های محدوده دانشگاه ایرانشهر هستند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت شمار مبتلایان به کرونا در حوزه سه دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان به 173 نفر افزایش یافت.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- معاون کل وزیر بهداشت از خیرین و سازمان های مردم نهاد درخواست کرد که در این شرایط کمک های خود به افراد نیازمند و آسیب پذیر و کارگران روزمزد را ادامه دهند و بیشتر کنند. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۲۱    
زاهدان (پانا) - عبدالرحیم دستفروشی شصت ساله در روز بازار مشترک زاهدان است که تمام اجناسش درون یک گاری کوچک جا می شود و حدود قیمتی آنها نیز کمتر از 300 هزارتومان است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: 700 تخت اقامتی به منظور ارائه خدمات به بیماران کرونایی ترخیص شده از بیمارستان ها و یا افراد مثبت این بیماری که نیاز به بستری دارند در محدوه زیر پوشش این دانشگاه تدارک دیده شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: همه اتباع افغانستانی که به صورت قانونی و غیرقانونی از مرزها وارد استان سیستان و بلوچستان می شوند خدمات سلامت را بدون هیچگونه محدودیتی دریافت می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: افزون بر چهار هزار نفر از کادر بهداشت و درمان این استان به طور مستقیم در پیشگیری و درمان ویروس کرونا نقش دارند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول گروه جهادی مسجد حضرت علی ابن ابیطالب(ع) زاهدان از ضدعفونی کردن معابر شهر توسط اعضای این گروه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۸:۵۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: خوابگاه جدید واحد زاهدان و بزرگ ترین سوله ورزشی شرق کشور که متعلق به دانشگاه آزاد است، آمادگی دارند که در صورت نیاز و شرایط بحرانی، در اختیار ستاد مبارزه با کرونا قرار بگیرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۰:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دوتن از قهرمانان کشتی در راستای کمک به مردم مناطق اطراف شهر زاهدان اقلام غذایی را میان آن ها تقسیم کردند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۵    
برترین ها: با وجود شیوع گسترده ویروس کرونا متاسفانه برخی از افراد با برگزاری جشن عروسی نه تنها جان خود بلکه جان تعداد زیادی از شهروندان را به خطر می اندازند!
دانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۲۴    
اولین تجربه خرد جمعی و کار تیمی منتخبین مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی باعث شد تا صبح امروز معاون کل وزارت بهداشت و هیئت همراهش به سیستان وبلوچستان سفر کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به مصوبه اخیر شورای اقتصاد مبنی بر عدم افزایش قیمت نان در سال جاری، مراتب اعتراض شدید خود را با تصویب افزایش قیمت نان توسط استاندارسیستان و بلوچستان اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تجهیز 700 تخت نقاهتگاهی به منظور ارائه خدمات جداسازی (Isolation) به بیماران کرونایی ترخیص شده از بیمارستان ها در سراسر استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دکتر ایرج حریرچی روز پنجشنبه در ستاد مدیریت کرونای سیستان و بلوچستان در زاهدان اظهار داشت: اگر منابع محدود اجتماعی، انسانی و مادی خود را صرفا به بخش درمان معطوف کنیم آسیب های سنگینی را متحمل می شویم و این در حالیست که اگر همان منابع صرف قطع چرخه انتقال ویروس در جامعه شود و با تغییر در سبک زندگی ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان - مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون به 917 نفر آسیب دیده از باران و سیلاب اخیر در این استان امدادرسانی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۷:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
زاهدان - رئیس قوه قضائیه پیش از ظهر امروز در مکالمه تلفنی با استاندار سیستان و بلوچستان در جریان آخرین وضعیت استان در حوزه مدیریت بیماری کرونا و سیل جنوب استان قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان دبیر واحد پیشگیری و مبارزه با قاچاق اقلام سلامت محور معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: یک محموله ماسک قبل از خروج از زاهدان با همکاری پلیس فرودگاه توقیف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: براساس آخرین آمار وزارت بهداشت شمار مبتلایان به ویروس کرونا در حوزه سه دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان به 168 نفر افزایش یافت.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت در بازدید از اردوگاه الغدیر در حاشیه شهر زاهدان اظهار کرد: خواهران و برادران افغانستانی میهمانان جمهوری اسلامی ایران هستند ودر حال حاضر تعداد زیادی از این عزیزان قصد برگشت به کشور خودشان را دارند و گذرگاه های مرزی استان سیستان و بلوچستان یکی از مراکز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۸    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تا ظهر پنج شنبه هفتم فرودین موارد مثبت آزمایشگاهی کووید19 در سیستان و بلوچستان 5 مورد افزایش یافت و به 168 نفر رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: یک میلیون و 97 هزار و 343 نفر از جمعیت زیرپوشش دانشگاه یعنی 85 درصد جمعیت این محدوده در طرح غربالگری کرونا قرار گرفتند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۱    
با حضور سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق نیروی زمینی سپاه، استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولان، رزمایش بیولوژیک بهداشتی رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در زاهدان برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان بسیجی جهادگر با راه اندازی دوکارگاه تولید ماسک در زاهدان روزانه دوهزار ماسک تولید و بین مردم توزیع می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۶    
حریرچی معاون کل وزارت بهداشت پیش از ظهر امروز از مرکز غربالگری سرپائی سیدالشهداء(ع) زاهدان بازدید کرد.
معاون کل وزارت بهداشت گفت: تمام اتباع پاکستان و افغانستان در ایران غربالگری می شوند و به اتباع مجاز گواهی سلامت ارائه خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۰    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: با تلاش و اقدام به موقع آتش نشانان حریق مغازه نانوایی در زاهدان مهار شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:18 هزار و 666 تن از اتباع کشور دوست و همسایه افغانستان از ابتدای اسفند پارسال تاکنون پس از دریافت خدمات سلامت در اردوگاه الغدیر زاهدان به سمت مرز میلک هدایت شدند.
پانا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
زاهدان (پانا) - مدیر عامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان از امدادرسانی به 71 خانوار سیل زده خبر داد و گفت عملیات امدادرسانی توسط 32 تیم عملیاتی در استان در حال انجام است . ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان شهردار زاهدان به توسعه فضای سبز در شمال شهر زاهدان تاکید کرد و گفت: همکاری مردم به عنوان عامل اصلی توسعه فضای سبز شرط لازم و ضروریست لیکن شهرداری های مناطق هم با برنامه ریزی در این زمینه نسبت به کاشت و توسعه فضای سبز اقدام نمایند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهر زاهدان گفت: عملیات ضدعفونی و گندزدایی هسته مرکزی و معابر پرتردد شهر زاهدان از 8 اسفندماه به همت شهرداری آغاز و تا ریشه کنی بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: در راستای مقابله با ویروس منحوس کرونا دو کارگاه تولید ماسک با همت جهادگران بسیج دانشجویی در زاهدان راه اندازی شده که روزانه بیش از 2000 هزار ماسک تولید و توزیع شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت از ساختار و فرایندهای ستاد بحران کرونا در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بازدید کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۷:۴۹    
در میان سریال های پرتعداد تلویزیونی حساب پایتخت از دیگران جدا است. این سریال رکوردهای فراوانی به اسم خود زده ؛ از رسیدن به فصل ششم تا ایستادن در صدر نظرسنجی ها.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا-رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت شمار مبتلایان به ویروس کرونا در محدوده سه دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان به 163 نفر افزایش یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: تا ظهر چهارشنبه ششم فرودین ماه اری، موارد مثبت آزمایشگاهی کووید19 در سیستان و بلوچستان 6 مورد افزایش یافت و به 163 نفر رسید، متاسفانه تاکنون 11 نفر از عزیزان هم استانی با نتیجه آزمایش مثبت کرونا فوت کرده اند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۷    
دانش آموختگان رشته پرستاری در زاهدان جهت ارائه خدمات داوطلبانه به بیماران کرونا ثبت نام کنند.
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از انجام عملیات اجرایی پروژه بهسازی باند قدیم فرودگاه زاهدان در سال جدید خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۰    
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به ورود میمهانان نوروزی و براساس برآوردها احتمال بروز موج جدید و فراگیری ابتلا به کرونا در مناطقی از استان جدی است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مدیر تخلفات شهری شهرداری زاهدان گفت: در پی شیوع ویروس کرونا برخی اصناف و دستفروشان در این شهر جمع آوری و پراکنده شدند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز:مدیر هماهنگی و نظارت بر خدمات شهر شهرداری زاهدان گفت: در پی بارندگی های اخیر و وزش باد متاسفانه 34 اصله درخت تنومند با قدمت 20 سال سقوط نمودند که در اسرع وقت توسط نیروهای مناطق پنجگانه ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رحمدل بامری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با پیگیرهای مکرر مسولان استانی و محلی چابهار و کنارک شاهد اقدام مثبت و موثر برای لغو یا محدودسازی پروازها به مقصد این شهرستان ها هستیم. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
دکتر سید محمد هاشمی شهری روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: همکاری مردم سیستان و بلوچستان با مراقبان سلامت در شهرها و بهورزان در روستاها و پاسخ به تماس های تلفنی که از طریق شماره 4030 برقرار می شود علت اصلی این موفقیت بوده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۲۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: 62 درصد خانواده های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان غربالگری شدند.