جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۲:۱۷Jul 2020 10

جدیدترین‌های «دوره آموزشی»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱۵ دقیقه پیش    
برگزاری ده دوره آموزشی ضمن خدمت در اداره کل حفاظت محیط زیست البرز تصویب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی اطفا حریق و آتش سوزی به صورت تئوری و عملی با حضور کارشناسان اداره کل مدیریت بحران استان گلستان از سوی مربیان سازمان آتش نشانی گرگان برگزار شد.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سازمان فناوری اطلاعات ایران از برگزاری دومین مدرسه تابستانی فناوری اطلاعات با حمایت این سازمان، معاونت علمی ریاست جمهوری و وزارت آموزش و پرورش برای کودکان و نوجوانان سراسر کشور به صورت آنلاین و رایگان به مدت یک ماه، خبر داد. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۶    
دوره آموزشی حفظ تخصصی قرآن کریم به دو صورت مجازی و حضوری به همت فرهنگ سرای قرآن برگزار می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۴۶    
دوره آموزشی ضابطین قضائی بسیج در ناحیه مقاومت بسیج فریدونشهر برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۱    
صدیق گفت: دوره آموزشی تربیت مصلحین و حکمین خانواده در همدان اجرا می شود.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۷:۱۸    
دوره آموزشی یک ماهه بسیج در شهرستان گرمه در حال برگزاری است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۶    
مدیرکل گمرک کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره آموزشی ارزیابی فرآورده ها و مشتقات نفت و گاز برای کارکنان این اداره کل خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این دوره ها توانمندسازی، ارتقای علمی و مهارتی کارکنان است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۶    
به همت کانون بسیج مهندسین کشاورزی، دوره آموزشی کنترل بیولوژیک و غیر شیمیایی گلخانه ها در شاهرود برگزار شد.
اگرو فود نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
جلسه برندینگ با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران شرکت صنایع شیر ایران و شرکتهای تابعه برگزار شد. به گزارش صنعت غذا و کشاورزی ، به نقل از روابط عمومی صنایع شیر ایران ( پگاه ) ، دوره آموزشی برندینگ با حضور عبداله قدوسی مدیر عامل ...
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
فرهنگسرای کار و تعاون با هدف ترویج فرهنگ کار و کار آفرینی و توانمند سازی شهروندان با همکاری جهاد دانشگاهی دوره آموزش عینک سازی را برگزار می کند .
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مدرسه علمیه تخصصی معراج از برگزاری دوره آموزشی جهت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مدرسه علمیه تخصصی معراج خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۴۶    
بخش فناوری و توسعه پایدار آستان قدس عباسی، دوره آموزشی کاربرد برنامه (زوم zoom) را برای مسئولین واحدهای آستان برگزار کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت گفت: دوره آموزشی مهارت مربیگری مهد و پیش دبستانی 25 و 26 تیر جاری به صورت حضوری در سمای رشت برگزار می شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان سمنان، آقای افضلی مدیر استان سمنان از تشکیل جلسه آموزش ویدیو کنفرانس پایش مواد کودی در سالن جلسه سازمان جهاد کشاورزی استان خبر داد ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پژوهش و تحصیلات تکمیلی معاونت علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دوره آموزشی حکمی سازی از تاریخ 31 خرداد روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته تا 8 مرداد ازساعت 15 الی 17 با مشارکت فعال بیش از 400 استاد در حال برگزاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دوره های آموزشی تخصصی فرهنگی و هنری فرهنگسرای هنر نظرآباد بعد از محدودیت های یک هفته ای کرونایی آغاز می شود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۵۴    
به گزارش رابط روابط عمومی مدیریت طرح و برنامه شرکت خدمات حمایتی کشاورزی با شیوع بیماری کوید 19 در اواخر سال 1398 در بسیاری از کشورهای جهان ، برای آگاه سازی از راه های مقابله با این ویروس جدید ، دوره آموزشی بیماری های نو پدید و راه های پیشگیری ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۶    
معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان کردستان از برگزاری موفق دوره آموزشی بازآموزی بلدهای محلی به صورت آن لاین در شامگاه روز دوشنبه 16 تیرماه 99 خبر داد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری مازندران از برگزاری نخستین دوره آموزشی کارشناسی ارزیاب تاسیسات گردشگری در مازندران خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی شهرستان فردوس از برگزاری اولین دوره آموزشی گوهر تراشی در روستا خانکوک خبر داد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۳    
دوره آموزشی سامانه بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد ویژه کارشناسان ستادی و فرودگاهی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: سومین دوره آموزش های بنیادین با عنوان معرفت رضوی با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور، به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۹    
رئیس اداره مشاوره دانشجویی دانشگاه سمنان از برگزاری دوره آموزشی "آشنایی با روش های پیشگیری از اعتیاد در محیط کار" با حضور 260 نفر از اعضای غیرهیأت علمی این دانشگاه در بستر فضای مجازی خبر داد .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۸    
معصوم بیگی از برگزاری دومین دوره آموزشی تخصصی چشمه جاری با هدف تربیت استاد و پژوهشگر تربیتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست مرکزی از برگزاری دوره آموزشی اسلحه شناسی ویژه محیط بانان استان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون نظام وظیفه انتظامی زنجان از کاهش زمان دوره آموزشی خدمت سربازی به یک ماه خبر داد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مردان در این مدارس یاد می گیرند چگونه شوهران خوبی برای همسران شان باشند و این در حالی است که مواد درسی این بار کمی متفاوت است. بحث درباره تجاوز و خشونت خانگی در سیرالئون جزو موضوعات ممنوعه به شمار می رود. دوره آموزشی چگونه شوهر خوبی باشیم یک سال و نیم طول می کشد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران ظهر امروز از دوره آموزشی طرح بازاریابی دیجیتال در جهاد دانشگاهی این استان، بازدید کرد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
توئیت- واحد آموزش بیمه آرمان با همکاری مدیریت بیمه های زندگی و حوادث، برای نمایندگان شرکت اقدام به برگزاری دوره آموزش مجازی فنی و تخصصی صدور بیمه نامه خواهد کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون نظام وظیفه انتظامی استان کرمان:مدت دوره آموزشی خدمت سربازی تا اطلاع بعدی یک ماه است.
خط نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح "هر سرباز، یک مهارت" در پادگانهای استان، گفت: این طرح سربازان را صاحب مهارت کرده و توانمندی آنها را برای حضور در بازار کار پس از پایان دوران خدمت بالا می برد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۳۰    
رئیس اداره زندان مهاباد از برگزاری دوره آموزشی ویژه مددکاران در خصوص مبارزه با اعتیاد در این شهرستان خبر داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۶    
دوره آموزشی مهارتهای پیشگیری از مصرف مواد مخدر به همت بسیج کارمندی در فرمانداری شهرستان شادگان برگزار شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۰    
دوره آموزشی آنلاین با بورس ویژه زنان سرپرست خانوار، به صورت ویدیو کنفرانس در سالن شهید باهنر فرمانداری رباط کریم برگزار شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۵۶    
دوره آموزشی با موضوع آشنایی با مفاهیم پولشویی وراهکار های مبارزه با آن به صورت مجازی در اداره کل راه آهن شمالشرق یک مرکز شاهرود برگزار شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر بیش از 8 هزار نفر از فرهنگیان استان در دوره آموزشی مواد مخدر و پیامدهای سوء آن شرکت کردند. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۲    
رازقی گفت: امسال با توافق اتاق بازرگانی استان و شرکت شهرک های صنعتی، مدیران واحدهای تولیدی در پی شناسایی، مصاحبه و تایید توسط اتاق بازرگانی فارس به دوره آموزشی GIZ اعزام خواهند شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که در 21 خردادماه سال جاری دوره آموزشی خدمت سربازی یک ماهه اعلام شده بود، اما در روزهای گذشته این مدت دوباره به میزان یک ماه افزایش پیداکرده و به دو ماه رسید و سپس دوباره یک ماهه شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۰    
کارکنان و سربازان نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در دوره آموزشی پرورش قارچ خوراکی (دکمه ای) که با همکاری جهاد کشاورزی این شهرستان برگزار شد، شرکت کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۴    
ایسنا/اصفهان سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری هفتمین دوره آموزش مدیریت زخم با نسل نوین پانسمان های پیشرفته با هدف به روز رسانی آموزش های تخصصی مرتبط با فناوری های نوین پانسمان و درمان زخم در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۲    
رئیس بنیاد اراک گفت: دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی با هدف ارتقا سطح سلامت و افزایش روحیه نشاط و شادابی همسران شاهد و ایثارگر و چگونگی برخورد با مشکلات روزمره زندگی برگزار شد.
شیراز- مسئول سازمان بسیج فرهنگیان فارس از برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه ای برای 80 هزار فرهنگی استان خبر داد.
رئیس اداره مدیریت بحران و پدافند غیر عامل اداره کل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد: دوره آموزشی اطفاء حریق به صورت تئوری و عملی برای همکاران یگان حفاظت از اراضی این اداره کل برگزار شد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان لرستان از اختصاص 70 درصد شرکت کنندگان دوره آموزشی صنایع دستی لرستان به مددجویان کمیته امداد خبر داد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
دوره آموزشی فنی بیمه های زندگی به صورت حضوری برای کارشناسان بیمه سرمد برگزار شد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
دوره آموزشی بیمه های مهندسی و انرژی در شعبه غرب تهران بیمه سرمد برگزار شد.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۲    
عزیزی با اشاره به فعالیت تبلیغی طلاب خواهر گفت: برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد فرصتی برای ارتقای سطح علمی تبلیغی طلاب است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۹   + ۱۰۶ سایت دیگر  
خرداد: هفته پیش اعلام شد مدت آموزش سربازی از یک ماه به 2 ماه افزایش یافته است اما امروز رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خبری تازه اعلام کرد: مدت آموزش سربازی تا اطلاع ثانوی یک ماه است. ...
خیبرآنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون تربیت و آموزش نیروی انتظامی گفت: در راستای حفظ سلامتی سربازان با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مجددا دوره آموزشی سربازی یک ماهه شد.