جمعه ۲۹ تیرساعت ۲۰:۴۲Jul 2018 20

جدیدترین خبرهای «دانشگاه علوم پزشکی»

قدس آنلاین   ۲۱ دقیقه پیش    
قدس انلاین : نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: برای احداث مراکز درمانی در محدوده های کم برخوردار مشهد با دانشگاه علوم پزشکی مذاکره شده است.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
ساری - معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مازندران شمار مبتلایان به بیماری عفونی و اسهالی ناشی آلودگی آب در روستای بندپی نوشهر را 132 نفر اعلام کرد.
تهران پرس   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون پژوهشی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در یادداشتی در نشریه نیچر با توجه به خروج یکجانبه آمریکا از برجام نوشت: جامعه علمی جهانی حامی ایران در تولید دانش در سطح بین المللی باشد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- معاون پژوهشی دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در یادداشتی در نشریه نیچر با توجه به خروج یکجانبه آمریکا از برجام نوشت: جامعه علمی جهانی حامی ایران در تولید دانش در سطح بین المللی باشد.
صاحب نیوز   ۷ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به مشکلات جذب پزشک متخصص برای بیمارستان های دولتی، گفت: تامین پزشک برای بخش دولتی به دلیل متفاوت بودن تعرفه و دستمزدهای بخش خصوصی و دولتی به سختی انجام می شود.
بازتاب   ۹ ساعت پیش    
محقق برجسته ایرانی طی مقاله ای در مجله نیچر خروج یک جانبه آمریکا از برجام را در پیشرفت های علمی کشور موثر ندانست و گفت: دانشمندان ما به تحقیقات علمی خود ادامه خواهند داد. ...
دنیای بانک   ۹ ساعت پیش    
بیمارستان شهید ستاری قرچک با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، معاون علمی و فناوری رییس جمهور، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، رییس ستاد اجرای فرمان امام(ره)، مدیر عامل بنیاد برکت ...
خبرگزاری برنا   ۹ ساعت پیش    
رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: پزشکان به دلیل وجود بیمه مسئولیت نسبت به شکایات بی اهمیت هستند.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
سنندج - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت و در قالب برنامه ششم توسعه، تعداد تخت های بیمارستانی در این استاناز دو هزار و 201 تخت کنونی به سه هزار و 167 تخت افزایش می یابد.
تهران پرس   ۱۰ ساعت پیش    
سنندج - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت و در قالب برنامه ششم توسعه، تعداد تخت های بیمارستانی در این استاناز دو هزار و 201 تخت کنونی به سه هزار و 167 تخت افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران از غیرقانونی بودن آمپول های هورمونی عضله سازی با منشا حیوانی خبر داد.
شفا آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
با پیگیری های صورت گرفته و حمایت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و تامین اجتماعی پیشرفته ترین دستگاه لیزر دنیا در این مرکز راه اندازی شد که ویژگی های برجسته ای دارد
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۹    
مشهد- ایرنا- رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: عملیات امداد هوایی اورژانس 115 در شمال شرق کشور هم اینک با بکارگیری پنج فروند بالگرد انجام می شود.
آنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۲:۳۶    
مسابقه کتابخوانی پرتوی از اسرار نماز ویژه استادان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران برگزار می شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۶    
کارشناس تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی ایران نسبت به خطرات تابش مستقیم آفتاب روی موادغذایی هشدار داد و گفت: در اثر تابش مستقیم نور خورشید به ویژه اشعه ماوراءبنفش، ماهیت شیمیایی و بیوشیمیایی موادغذایی تغییر می کند. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۶    
اردبیل- خبرنگار ابتکار : رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل از فعالیت 9 کمپ ترک اعتیاد و مرکز بهبودی اقامتی میان مدت در سطح این استان خبر داد. قدرت اخوان اکبری در تشریح عملکرد کمیته درمان و حمایت های اجتماعی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل افزود ...
ثلاث   ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۰:۱۱    
ثلاث- روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بر ضرورت رعایت توصیه های بهداشتی در مصرف آب تأکید و اعلام کرد شهروندان دشتستانی از سلامت آب مصرفی خود مطمین باشند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۳:۳۱    
دومین جشنواره زیست دارو با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران و معاونت علم و فناوری ستاد توسعه زیست فناوری ریاست جمهوری از 30 آذر تا 3 دی ماه امسال در مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود
خزر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۱:۳۴    
خزر: آیا دریافت حقوق 7.5 میلیون تومانی توسط مشاور ایشان که مدرک تحصیلی غیرمرتبط داشته و از بیرون مجموعه علوم پزشکی به کار گرفته شده است، آن هم در حالی که دانشگاه علوم پزشکی گیلان صدها پرسنل مجرب و کارآزموده دارد و صدها جوان جویای کار با مبالغی معادل یک پنجم این حقوق حاضرند در بیمارستان ها حتی ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۵۱    
تیران-رییس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: تمرکز بر بیمارستان سازی در کشور مردم و مسئولان را از رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری غافل کرده است.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۲۰:۱۲    
علی ثقفی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این پیکارها 16 تیم از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در چهار گروه چهار تیمی رقابت خود را آغاز کردند. وی بیان کرد: در دور نخست این رقابت ها تیم اهواز 53 بر 51 مقابل بوشهر پیروز شد و تیم یزد 50 بر 40 تیم اراک را برد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۵    
مشهد- ایرنا- رئیس اداره حوادث و مدیریت بحران دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: واژگونی خودرو مینی بوس در جاده درگز به کلات 14 مصدوم به جا گذاشت.
جماران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۵۱    
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، غفور راستین فرسوده بودن بالگرد موجود و نداشتن پدهای پروازی استاندارد در محل های فرود و بیمارستان ها را مشکل پیش رو در امدادرسانی هوایی نام برد و ادامه داد ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۱    
اصفهان-ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: تمایز و تفاوت در تعرفه های پزشکی بین مراکز خصوصی و دولتی، به کار گیری پزشکان در مراکز دولتی را سخت کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۷    
اصفهان-ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: تمایز و تفاوت در تعرفه های پزشکی بین مراکز خصوصی و دولتی، به کارگیری پزشکان را در مراکز دولتی سخت کرده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۶    
مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از آغاز عملیات اجرایی بازسازی و بهسازی خوابگاه های دانشجویی پردیس این دانشگاه خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۴۵    
کرمان - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمان از کشته شدن دو نفر در اثر سانحه رانندگی در محور باغین – بردسیر خبر داد.
طلوع ارگ   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۷    
قاسم جانبابایی معاون درمان وزیر بهداشت گفت: با توجه به حجم بالای بیماران جراحی، این بخش بیمارستان جوابگوی بیماران نمی باشد و توسعه این بخش از جمله مشکلات این واحد درمانی است ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۴۰    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی با اشاره به عدم پرخوری در فصل تابستان گفت: غذاهای سبکی مانند انواع سوپ و آش باید وارد رژیم غذایی تابستان شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۹    
اقتصاد ایران: شیراز- ایرنا- مسئول واحد مبارزه با بیماری های واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: 111 بیمار مبتلا به هپاتیت C از دی ماه 96 تا کنون در این شهرستان شناسایی شده و از این تعداد 52 نفر آنها درمان قطعی شده اند.