چهارشنبه ۲۸ شهریورساعت ۰۷:۵۴Sep 2018 19

جدیدترین خبرهای «دانشگاه علوم پزشکی»

منجیل خبر   ۴ ساعت پیش    
معاون درمان وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان رسالت ماسال گفت: در راستای رفع مشکلات داروخانه این بیمارستان، داروخانه سرپایی در اسرع وقت در این بیمارستان مستقر می شود. ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش    
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران از آغاز ساخت خوابگاه 500 ظرفیتی در این دانشگاه خبر داد و گفت: پیش بینی می شود این پروژه در دوسال آینده با نام "بوستان6" به بهره برداری برسد.
قم پرس   ۵ ساعت پیش    
باحضوروزیربهداشتانجامشد؛ آغازعملیاتساختمرکزهمایشهایبینالمللیوکتابخانهمرکزیدانشگاهعلومپزشکییزد همزمانباحضوروزیربهداشت،درمانوآموزشپزشکیدریزد،عملیاتساختمرکزهمایشهایبینالمللیوکتابخانهمرکزیدانشگاهعلومپزشکییزدآغازشد ...
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از فوت یک نفر بر اثر صاعقه زدگی در چین لوداب خبر داد.
بویر نیوز   ۸ ساعت پیش    
صاعقه باعث مرگ مرد 40 ساله در “چین” بویراحمد شد. رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از فوت یک نفر بر اثر صاعقه زدگی در چین لوداب خبرداد. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
اهواز – ایرنا - مدیر سلامت محیط و کار مرکز بهداشت خوزستان گفت: 48 اکیپ بازرسی بهداشت محیط بر تهیه و توزیع نذورات تاسوعا و عاشورای حسینی در شهرستان های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی اهواز در خوزستان نظارت می کنند.
روزنامه سپید   ۱۰ ساعت پیش    
اخیرا زمزمه هایی مبنی بر تحت فشار گذاشتن و تهدید پزشکی که در حین انجام وظیفه مورد ضرب و شتم خانوادگی عضو شورای شهر و همراهان وی قرار گرفته است جهت مصالحه اجباری!! با ضرب و شتم کنندگان به گوش می رسد،که ظاهرا توسط مدیریت دانشگاه علوم پزشکی استان مربوطه در حال انجام است. ...
دیار میرزا   ۱۰ ساعت پیش    
در بازدید معاون درمان وزارت بهداشت از بیمارستان رسالت ماسال، توسعه بخش های درمانی و راه اندازی داروخانه شبانه روزی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان، قرار گرفت.
دیار میرزا   ۱۰ ساعت پیش    
دکتر نظام عباسی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان به عنوان سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان آستارا منصوب و معرفی شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
اصفهان - ایرنا - نتایج تحقیق دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نشان داد که اطلاعات و عملکرد داروسازان این شهر در استفاده درست از اسپری های تنفسی، ضعیف است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۱    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از کلنگ زنی پروژه احداث مرکز همایش های بین المللی دانشگاه علوم پزشکی یزد خودداری کرد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۴    
کمپین همگانی 30-60بامحوریت پیشگیری از سوانح رانندگی حاشیه شهرها در ایلام و به همکاری معاونت اجتماعی، معاونت بهداشتی، پلیس راهور، هلال احمر، گشت راهداری و خانه مشارکت مردمی دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۸    
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: دوازدهمین اهداء عضو در سالجاری در استان صورت گرفت و اعضای بدن این جوان به 3 بیمار نیازمند پیوند داده شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۹:۱۰    
گناباد- ایرنا- مدیر بحران و حوادث بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در شهرستان بجستان یک نفر جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۳    
سنندج - ایرنا - معاون دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: با نمونه برداری از 18 نفر از افراد دارای علائم بیماری آنفلوآنزای خوکی در این استان، تاکنون آزمایش یک نفر مثبت بود که این فرد اینک تحت درمان قرار گرفته است.
طنین خاتم   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۵۰    
به گزارش طنین خاتم به نقل از یزدرسا ، سید حسن قاضی زاده هاشمی صبح امروز در آیین افتتاح همزمان پرژه های بهداشتی و درمانی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: تقریبا اکثر پروژه هایی که ما می بینیم در گذشته ساخته شده یا در حال حاضر ساخته می شود ...
مهرستان   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۸:۱۷    
مُهرستان نظر به اهمیت ید در سلامت افراد، واحد بهبود تغذیه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مهر به دستور معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نسبت به سنجش ید به روش نمونه برداری ادرار دانش آموزان 8-10 ساله شهرستان و بررسی میانه ید ادرار و نیز بررسی شیوع گواتر در منطقه نموده است که...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۵    
شیراز- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با راه اندازی رشته تخصصی رادیولوژی و کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی در این دانشگاه موافقت کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۴    
یاسوج- رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: 50 مرکز فعال متادون تراپی در استان راه اندازی شده و چهار تیم سیار مشاوره و درمان نیز در شهرستان های کهگیلویه و گچساران به فعالیت مشغول هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۳    
یاسوج- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از دوازدهمین مورد اهدای عضو استان در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۱    
مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تمامی اجساد به پزشکی قانونی اصفهان منتقل شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۱    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بخش آنژیوگرافی بیمارستان افشار با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 800 میلیون تومان امروز با حضور وزیر بهداشت به بهره برداری رسید.
کیاپرس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۸    
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مازندران مطرح کرد : پایگاه خبری تحلیلی کیاپرس(Kiapress.ir):، محمد شیران بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران استان مازندران در ارتباط با برخی مشکلات داروی و گلایه های مردمی اظهار کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۶    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان، از کسب پنج مقام برتر کشوری پرسنل اورژانس این دانشگاه در اولین جشنواره قرآنی ویژه کارکنان اورژانس کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۴    
دبیر سیاسی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: مردم در صورتی به آینده امیدوار باشند و مسئولین نیز به وظایف خود عمل کنند؛ حتما جامعه اسلامی ایران از شرایط اقتصادی سخت فعلی عبور خواهد کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۴    
دبیر انجمن اسلامی دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی گفت: حراست دانشکده مامایی و پرستاری بدون هماهنگی اموال دفتر خواهران این انجمن را تخیله و به مکان نامعلومی انتقال داده است.
سلامت نیوز   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۰    
سلامت نیوز :دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جهت حمایت و دفاع از خانم دکتر حاجیان از وکیلی با تجربه و آگاه به مسائل علوم پزشکی استفاده کرده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، اخبار منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تهدید یکی از پزشکان از سوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر درباره تبعید از محل خدمت اش ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۱۰    
سند همکاری های مشترک بین اداره کل سلامت شهرداری تهران و دانشگاه علوم پزشکی تهران امضا شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۸    
رییس مرکز رشد واحدهای فناور فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: در حال حاضر 29 شرکت زیر پوشش این مرکز فعالیت می کنند که از این تعداد 18 شرکت دانش بنیان هستند.
دانا   ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۳    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت : در پی واژگونی یک دستگاه زانتیا، سه نفر کشته و زخمی شدند.