جمعه ۲۳ آذرساعت ۲۱:۰۹Dec 2018 14

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها (nahad.ir)

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 24 اسفند 1393 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 25 اسفند 1394 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 2 فروردین 1395 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 27 اسفند 1396 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 28 فروردین 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 31 اردیبهشت 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 29 خرداد 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 31 تیر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 29 مرداد 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 1 شهریور 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 29 مهر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 30 آبان 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 3 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 4 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 5 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 6 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 7 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 8 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 9 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 10 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 11 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 12 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 13 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 14 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 16 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 17 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 18 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 19 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 20 آذر 1397 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها 21 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۷    
نشست مسئولان دبیرخانه ستاد اقامه نماز در دانشگاه های علوم پزشکی کشور در محل صندوق رفاه دانشجویان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۳۷    
نشست مشترک منتخب دانشجویان فعال حوزه رسانه و کارشناسان دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین رستمی طی حکمی حجت الاسلام محمدمهدی صالحی را به سمت رئیس ستاد ازدواج دانشجویی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۷    
مسئول نهاد دانشگاه تربیت مدرس درباره برگزاری برنامه ای با حضور تعدادی از محکومین سال های 78 و 88 در این دانشگاه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۷    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: برنامه های فرهنگی باید در اولویت و جزء برنامه های اصلی دانشگاه قرار بگیرد تا در آینده متحمل هزینه نشویم و شاهد پیشرفت روزافزون ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۰۷    
به مناسبت سالروز وفات حضرت معصومه(س) دومین اجتماع بزرگ هیئات دانشجویی دختران دانشگاه های استان تهران در تاریخ 26 آذرماه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۰:۳۷    
مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان آذربایجان شرقی در مراسم روز دانشجو که در دانشگاه مراغه برگزار شد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۷    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: شعار مرگ بر آمریکا شعار پس از انقلاب اسلامی نیست، این شعار اختراع ایدئولوژیک و یک شعار عقده مآبانه و حاکمیتی نیست، این شعار مولود آذر 32 است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۷    
حجت الاسلام شمسی با تبریک و گرامیداشت روز دانشجو گفت: روز دانشجو روز استعمارستیزی و هویت طلبی و استقلال طلبی و روز ایستادگی در برابر دشمن است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۷    
حجت الاسلام حمزه بیان کرد: روز دانشجو به این معنا است که دانشجو زنده، بیدار، فعال است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند: دانشجو باید آرمان گرا و مطالبه گر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۷    
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه فرهنگیان گفت: مقدمات جدا شدن بودجه دانشگاه فرهنگیان از آموزش و پرورش و الحاق آن به آموزش عالی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۳۷    
مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به برخی تلاش ها برای بهره برداری خاص از فضای دانشگاه، گفت: با این وجود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۸:۰۷    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: اسامی منتخبین عتبات دانشگاهیان،20 آذر از طریق سایت لبیک به اطلاع ثبت نام کنندگان محترم خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۷    
حجت الاسلام دکتر بیگی: جریان های دانشجویی موضع انتقادی خود را حفظ کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۷    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر گفت: جنبش دانشجویی باید به سمت مطالبه گری پیش رفته و به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۸    
حجت الاسلام عارفی ضعف دولت ها و ارائه گفتمان های بدلی توسط ایشان را عامل اصلی فراموشی گفتمان انقلاب اسلامی دانسته و افزود: امروزه گفتمان انقلابی را تنها در کلام رهبری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۸    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان فارس عنوان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگر آحاد جامعه و هر کسی که دل در گرو نظام اسلامی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۵:۰۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در گفت وگو با روزنامه فرهیختگان عنوان کرد: چراغ عدالت طلبی و آزادی خواهی در دانشگاه ها روشن است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۸    
حجت الاسلام صادقی طی یادداشتی یاد و خاطره 16 آذر و روز دانشجو را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۱:۳۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در برنامه فرمول یک عنوان کرد: دانشگاه شاید مهم ترین فضایی است که می توانیم برای ازدواج جوانان برنامه ریزی داشته باشیم
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۸    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی ایران و به همت خون شهدای والا مقام ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۳۸    
حجت الاسلام عارفی طی یادداشتی یاد و خاطره 16 آذر و روز دانشجو را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۸    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی کرمان با اشاره به حدیثی از امام حسین(علیه السلام)، خدمت به مردم را از نعمت های خدا برشمرده و افزود: توفیق حل مشکلات مردم، یک ارزش و از نعمت های بزرگ خداست.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۸    
حجت الاسلام صفری: توسعه و تعمیق آگاهی ها، رشد بینش سیاسی و مقابله با ترویج عقاید و افکار انحرافی از امور مهمی هستند که دروس معارف اسلامی اثر مستقیم بر تحقق آنها دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۸    
نشست جهان آمریکا در تالار شهید فتوحی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر با تأکید بر اینکه امروز سکان داری علمی، فرهنگی و تربیتی جامعه در مراکز علمی و به دست استادان و مبلغان فرهنگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۸    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با تأکید بر تبیین وقف در جامعه اعلام کرد: در استان بوشهر 148 موقوفه با موقعیت عالی و متراژ چندهکتاری وقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۳۸    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: جنگ دشمنان با ایران اسلامی، جنگ اعتقادی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۸    
جلسه شورای مشورتی دانشجویی در دفتر مسئول نهاد دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۰۷:۳۸    
جلسه دوشنبه های قرآنی (سلسله جلسات گفتمان دینی) در جوار قبور مطهر شهدای گمنام برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۸    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت: قشر جوان ما امروزه به خودباوری بالایی رسیده اند و طالب مفاهیم ناب قرآن هستند، اما باید متولیان امر شرایط را فراهم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۸    
به مناسبت فرارسیدن 16 آذر و روز دانشجو، 16 نکته قرآنی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به جوانان و دانشجویان را که از متن سخنان ایشان در سال های مختلف گردآوری شده است را با هم مرور می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۳۹    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها: با تک تک بچه ها بیشترین مهربانی را داشته باشید؛ مسئول نهاد هم باید اینگونه باشد، اما نه با جریانات سیاسی خارج دانشگاهی، که آنجا جای تعارف نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۵:۰۹    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت:پیشرفت های علمی کشور نشان دهنده کارهای مهمی است که در کشور انجام شده است و البته باید تلاش برای پیشرفت کشور بیشتر از گذشته شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۹    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه گفت: چهل سال پیش صحبتی از جهان تشیع نبود ولی بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مفهومی به نام جهان تشیع در مقابل نظام کفر شکل گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۲ - ۱۱:۰۹    
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها: امروز محیط دانشگاهی کشور نسبت به قبل از انقلاب از خمودگی خارج شده و به محیطی فعال ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۸:۰۹    
حجت الاسلام والمسلمین رستمی گفت: نیت و اخلاص شما به کارتان برکت می دهد. آن چیزی که پیش برنده است برای جریان مؤمن، نیروی انسانی و مهم ترین داشته اخلاص و نیت است که آن را حرکت می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۳۹    
معاون آموزشی و پژوهشی نهاد درنشست اساتیدگروه های معارف استان خراسان شمالی گفت: ما در دانشگاه ها، نیازبه ادبیات تلفیقی وفراگیرداریم که فکر و ذکر را در کنارهم جمع کند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۱:۰۹    
دانشگاه معارف اسلامی در مقطع کارشناسی ارشد از میان خواهران و برادران طلبه دانشجو می پذیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۹    
حجت الاسلام سید حسن سیدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در ارتباط با شرایط ثبت نام در این طرح عنوان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۹    
در این برنامه به دو نفر از شزکت کنندگان که مهریه آنها 1سکه و دیگری چهارده سکه بهار آزادی بود کمک هزینه سفر به مشهد مقدس و به ده نفر کتاب مطلع مهر اهدا گردید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۹:۰۹    
مسئول نهاد در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل: موضوعات ضروری روز جامعه در این جلسات مطرح شده و نظرات اساتید در خصوص این موضوعات دریافت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۸:۳۹    
این نشست با حضور بیش از 15 نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه پیام نور فارس برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰۸:۳۹    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به بی توجهی هایی که به مصوبات این شورا می شود، گفت: این ها قراردادهای خارجی که با عقاید و منافع ما در تضاد است را امضا می کنند و در مقابل ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۵:۳۹    
معاون پژوهش جامعه الزهرا(س) از اعلام فراخوان نخستین همایش کتاب سال بانوان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۱:۳۹    
با همکاری امور حقوقی نهاد و نشر معارف 400 مرکز عرضه کتاب غیر قانونی (افست غیر مجاز) شناسایی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۹    
استاد حوزه و دانشگاه با تاکید بر اینکه باید انتظار عوامانه را کنار بگذاریم و انتظار عالمانه داشته باشیم، گفت: باید مقدمات ظهور امام زمان را فراهم کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۹    
مراسم آغاز به کار باشگاه نبض خوشبختی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور مسئول نهاد رهبری این دانشگاه و همچنین کارشناس مسائل خانواده برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۹    
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها با اشاره به رویکرد نهاد در خصوص آسیب های اجتماعی گفت: با راه اندازی دفاتر مطالعات اجتماعی رصد و حل مسائل آسیب های اجتماعی توسط نهاد رهبری در دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۷    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه بوعلی سینا: اکنون در زمانی هستیم که دنیا طلبی، بعضی از مسئولین و مردم کشور را فرا گرفته و این منفعت طلبی باعث شده که به سپاه اسلام ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۷    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها: چهار میلیون جمعیت دانشجویی که از دوره لیسانس تا دکتری در دانشگاه زندگی می کنند و علم می آموزند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۳۷    
دکتر شمشیری با اشاره به آیات مختلفی که در قرآن در رابطه با سلامت جسم و روح انسانها صحبت می کند به بیان آیات پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۰:۰۷    
رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با اشاره به افزایش سهمیه در این دوره گفت:12000نفر از زائرین دانشگاهی در قالب300کاروان از اول بهمن ماه97تا 10 اردیبهشت ماه98به عتبات عالیات اعزام خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۷    
علاقه مندان برای استفاده از تمامی این سایت های موضوعی می توانند به سایت پرسمان به نشانی www.porsemani.ir مراجعه نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۷    
نشست علمی آینده پژوهی در جهان اسلام با رویکرد جریانهای فکری در دانشگاه ولایت ایرانشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۰:۰۷    
معاون فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها با اشاره به مراسم 16 آذر گفت: نهاد رهبری از 2 رئیس قوه مجریه و قضائیه برای حضور در دانشگاه ها دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۷    
دبیرکل جمعیت فدائیان اسلام با تأکید بر اینکه بزرگ ترین دستاورد انقلاب اسلامی در ایران، بازگشت کشور به هویت دینی و ملی است، گفت: تا زمانی که دشمن مغز دانشجو را تسخیر نکند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۷    
مرکز مطالعات معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه 42 عنوان اولویت پژوهشی خود را برای مشارکت مراکز دانشگاهی و پژوهشی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۰۸:۳۷    
علاقه مندان به شرکت در قرعه کشی مسابقۀ بزرگ کتاب خوانی کتاب احضاریه به چند روش می توانند اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۸:۰۷    
دانشگاهیان مشتاق سفر زیارتی عتبات عالیات می توانند از این هفته با مراجعه به سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir برای ثبت نام در کاروان های عتبات اقدام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۷:۰۷    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان ابتکار امام راحل (ره) در نامگذاری هفته وحدت را هوشمندانه توصیف و تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۷:۰۷    
حجت الاسلام یزدانی مراد قرآن، تشکیل حکومت اسلامی است و جمهوری اسلامی نیز مقدمه ای بسیار هوشمندانه برای تشکیل حکومت اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۰۷:۰۷    
تجلی اتحاد و وحدت دشمن شکن امت اسلام در برابر استکبار و در حقیقت خنثی کننده توطئه های نفاق افکنانه آنان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۱    
حجت الاسلام صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد توقع از دانشگاه آزاد در حوزه تشکل ها بیش از آن چیزی است که ا کنون وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۰:۵۱    
به دنبال تفاهم سه جانبه سازمان حج و زیارت، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان و بانک ملت، سهیه وام عتبات دانشجویان افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۱    
در جهت ایجاد فضای گفتمانی در بین اساتید و اعضا هیئت علمی دانشگاه های استان همدان، سلسله نشست های کارگاهی گفتگوی ماه برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۱    
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه حکیم سبزواری گفت: مردم باید آگاهی و دانش لازم را داشته باشند تا با دست خودشان اهداف دشمنان را تامین نکنند و در رسیدن به نیات دشمنان آنان را یاری نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۱    
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ءای آزاد اسلامی استان اصفهان: علت اصلی دشمنی امپریالیسم با ما، پایبندی نظام و مردم به ارزش های انقلاب است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۲    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، طرح نذر کتاب توسط دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۰۹:۵۲    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: افتخار ما مسلمانان این است که معجزه جاویدان دینمان، کتاب است که این کتاب شریف تا روز قیامت برقرار است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۳:۲۲    
حجت الاسلام والمسلمین رستمی در پی درگذشت ابوی حجت الاسلام ابراهیم کلانتری عضو شورای نمایندگان مقام معظم رهبری پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۵۲    
کتاب طنز تاریخ مستطاب آمریکا نوشته محمد صادق کوشکی و کتاب کودک بچرخ تا بچرخیم اثر محمد سرشار به عنوان کتاب هفتمین دوره پویش مطالعاتی روشنا معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۸:۲۲    
مراسم گرامیداشت سالروز حماسه شکست حصر سوسنگرد به همت دفتر نهاد دانشگاه محقق اردبیلی و در سالن بصیرت این دانشگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۰۷:۵۲    
جشن آغاز امامت و ولایت امام زمان(عج) در محل تالار حافظ دانشگاه آزاد واحد کرمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۲۰:۵۲    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه گفت: تحول علوم انسانی باید با نگاهی به اندیشه ها، آرا و منظومه فکری علامه طباطبائی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۲    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اعلام شروع ثبت نام طرح ازدواج دانشجویی گفت: امسال پذیرای 15 هزار زوج دانشجو در طرح ازدواج دانشجویی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۲:۵۲    
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با تاکید بر اهمیت کتابخوانی گفت: یکی از جلوه های ترویج فرهنگ کتابخوانی معرفی صاحبان قلم است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۵۲    
گفت و گوی ماه طرحی سراسری است که در آن یک در روز در ماه به عنوان روز تفکر و گفتگو در دانشگاه نامیده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۲    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر گفت: مبلغان و مسئولان فرهنگی از فعالیت در فضای مجازی غافل نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲    
مؤسسه آینده روشن (پژوهشکده مهدویت) با همکاری دانشگاه معارف اسلامی و برخی نهادها و ارگان های علمی، پانزدهمین همایش بین المللی دکترین مهدویت را در فروردین ماه 1398 برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۸:۵۲    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به انتخاب میزبان سی و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشجویی گفت: دانشگاه آزاد میزبان سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۲    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه در روایات مختلف از سختی های قبل از ظهور گفته شده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۲    
جلسه نقد کتاب درسی تفسیر موضوعی قرآن کریم بر اساس آثار آیت الله جوادی آملی روز دوشنبه 28 آبان ماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۰:۲۲    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: حماس به وعده خدا عمل کرد و دولت اسرائیل را فرو ریخت. ملت یمن با اعتماد به وعده خدا ابهت عربستان را فرو ریخته و 4 سال است مقاومت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۲    
جلسه درس اخلاق دانشگاهیان و چهارمین سالگرد تدفین شهدای گمنام دانشگاه محقق اردبیلی با سخنرانی آیت الله دکتر سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل و با حضور پرشور دانشگاهیان اردبیل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۵۲    
دکتر سید هادی سید افقهی در جمع اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: اعتراض جهانی علیه سلوک و رفتار ترامپ به مرورزمان در حال شکل گیری است
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۲    
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان درس دانشجو و مهارت های فردی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۸:۵۱    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جمع فعالین قرآنی این دانشگاه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۱    
حجت الاسلام رستمی در پی درگذشت امیر محمد اژدری یکی از دانشجویان جهادی در حادثه رانندگی پیامی به شرح ذیل صادر نمود
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۰    
حجت الاسلام والمسلمین محمدیان، رئیس شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به عنوان عضو حقیقی شورایعالی انقلاب فرهنگی در جلسات این شورا شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۵:۴۱    
معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها: افراد دلسوز در حوزه دروس معارف اسلامی اذعان دارند که باید در ادبیات درس های معارف نوآوری و تغییراتی ایجاد شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۱    
حجت الاسلام صالحی طی حکمی حجت الاسلام سعید کرمی را به سمت مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۱    
حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی و دکتر محمدمهدی طهرانچی تفاهم نامه همکاری با هدف توسعه دفاتر نهاد در دانشگاه آزاد اسلامی امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۰    
دومین جلسه شورای مرکزی دبیرخانه دائمی وحدت حوزه و دانشگاه آذربایجان شرقی در حضور رئیس شورای سیاستگذاری دبیرخانه حجت الاسلام آل هاشم و امام جمعه تبریز و با حضور اعضای شورای مرکزی در بیت امام جمعه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۸:۴۰    
دانشگاهیان متقاضی تشرف به عتبات عالیات در بازه زمانی دهم تا سی ام آذر ماه می توانند با مراجعه به دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها نام نویسی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۰    
همزمان با فرا رسیدن نهم ربیع الاول سالروز اغاز امامت ولیعصر(عج ) گردهمایی بزرگ دانشجویان مهدی یاور با عنوان عصر افتاب در مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در دیدار انجمن اسلامی مدرسین دانشگاه ها با اشاره به اثر گذار بودن فعالیت تشکل های اساتید در خصوص مسائل فرهنگی سیاسی دانشگاه ها افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ضمن بیان اینکه ما مدعی هستیم که ازدواج های دانشجویی و الگوی آنها الگویی موفق است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۱:۴۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ضمن بیان اینکه ما مدعی هستیم که ازدواج های دانشجویی و الگوی آنها الگویی موفق است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۰    
دفتر نشر معارف این روزها در حال آماده سازی چاپ کتابی به نام آن سوی مرگ می باشد که کوششی کم سابقه از به تصویر کشیدن عالم پس از مرگ است.
مشاهده نتایج بیشتر...