یکشنبه ۰۴ فروردینساعت ۱۳:۵۰Mar 2019 24
 

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها (nahad.ir)

  ۱۳۹۸/۰۱/۰۱ - ۱۰:۲۱    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی به مناسبت آغاز سال 1398، سال جدید را سال رونق تولید نام گذاری کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۴    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: راهیان نور فضایی برای شکستن فتنه ها می باشد و در این فضا و در این یادمان هویزه انسان ها با دیدن جسم له شده زیر تانک ها متأثر می شوند و باید دانست ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۷ - ۱۴:۲۴    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با بیان اینکه سفر راهیان نور، هدیه شهیدان برای نجات جامعه است، گفت: هر کس خودش را در مسیر خداوند متعال قرار دهد شکست ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۵:۵۵    
عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی گفت: بیانیه گام دوم یک بیانیه فکر شده، تأمل شده، عبارت پردازی شده، سازمان دهی شده و هدف گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۵    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه مراغه گفت: نیروی جوان کشور با ابزار علم و با تفکر جهادی باید کار کند تا بتواند کشور را به قله های موفقیت برساند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۵    
حجت الاسلام دکتر جلیلی گفت: نوروز را زمینه ساز وحدت و همدلی در خانواده و روابط خویشاوندی دانست و افزود: ازجمله ثمرات بارز نوروز و از آداب و رسوم ثمربخش آن ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۵    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: مبناگرایی و حفظ استقلال در گام اول انقلاب به ثمر نشسته است و باید به وسیله جوانان پرشور در گام دوم نیز حفظ شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۰۹:۲۵    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: اگر جوانان وارد میدان شوند از ناکارآمدی ها در حوزه های مختلف جدا خواهیم شد و می بینیم که روح تازه ای به فضای سیاسی و اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۱:۵۴    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان کردستان گفت: یکی از مهمترین دلایل اینکه رفتار پیغمبر(ص) اثر داشت، این بود که گفتار و رفتار آن حضرت یکی بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۴    
مدیرکل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امروز اگر هیئت های دانشجویی نتوانند در فضای دانشگاه ها جریان ایجاد کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۴    
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد به مناسبت هفته درختکاری با مشارکت در زیباسازی شهر به استقبال بهار رفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۰:۵۴    
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت:94درصد ازدواج های دانشجویی پایدار است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۴    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: آبرو، عزّت، عظمت، شجاعت، استقلال، آزادی و امنیت کشور مرهون خون شهدای مظلوم دفاع مقدس و مدافعان حرم است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۴    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: انقلابی گری و ایجاد ساختار جدید با افراد پیر محقق نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۴    
مراسم تشییع پیکر سه شهید گمنام با حضور مردم، مدیران و دانشگاهیان در جزیره خارگ برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۴    
همایش گام دوم انقلاب با حضور رییس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسئولین استانی و دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۴    
حجت الاسلام دکتر جلیلی گفت: تنها با ساده زیستی است که می توان، مشکلات مردم را درک کرد، با آنان هم درد شد و با دل کندن از زرق و برق دنیا و گرفتار نشدن در پست و مقام، به مردم نزدیک شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۴    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: شهدا پرچمداران انقلاب مهدوی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۴    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه گفت: زیارت جامعه کبیره یادگار جاودان امام هادی(ع) و روشنگر مسیر تعالی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۴    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در نامه ای انتصاب حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی به ریاست قوه قضائیه را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۴:۲۴    
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: مرکز تحول در هر جامعه ای جوانان هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۴    
نشست سالانه روسای مراکز یازده گانه توسعه پژوهش بین رشته ای معارف اسلامی و علوم سلامت در سالن شورای معاونت آموزشی و پژوهشی نهاد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۴    
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: مسئله ولایت برای شهید حکیم بسیار مهم بود و نسبت به امام خمینی(ره) و رهبر انقلاب اطاعت محض داشت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۴    
مدیر کل فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: سبک زندگی اسلامی-ایرانی میانه ای با سبک زندگی غرب نداشته و ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۴    
نشست هم اندیشی با موضوع نقش اساتید در رصد و مواجه با بحران ها و فتنه های پیش رو در دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی استان اردبیل برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۴    
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دانشگاه آزاد با ضریب نفوذ و تکثری که در شهرهای مختلف دارد در تحقق گام دوم بسیار مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۴    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان گفت: تمدن سازی نوین اسلامی، برمبنای شکل گیری مفهوم امت واحده اسلامی است که هدف نهایی آن، زمینه سازی برای ظهور حضرت ولیعصر(عج) است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۴    
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه بناب در جشن ازدواج 23 زوج دانشجو که در تالار علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: باید زوجین برای ایجاد محبت بین یکدیگر تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۴    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان: مهمترین هدف ازدواج دستیابی به یک گمشده روحی یعنی موهبت الهی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۴    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: ما در هفته گذشته خدمت مقام معظم رهبری بودیم و ایشان در مورد بیانیه گام دوم فرمودند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۲۴    
رئیس شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: ما نیاز به مدیرانی داریم که به هر سفارشی که رهبر انقلاب فرمودند، از صمیم قلب اعتقاد داشته باشند ؛ اگرنه غیر از این باشد، نتیجه ای نخواهیم گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۵:۲۴    
تفاهم نامه همکاری بین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و دانشگاه آزاد اسلامی به منظور همکاری در تبیین و ترویج اندیشه های امام راحل امضا شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۴    
حجت الاسلام دکتر رفیعی، استاد دانشگاه و کارشناس مسائل خانواده گفت: ازدواج به هنگام بهترین نوع ازدواج است و این مسئله ریشه در فرهنگ ها و محیط تربیتی افراد دارد که بایستی در مورد آن با دقت تامل کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۴    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه محقق اردبیلی گفت: در گام دوم انقلاب، علم را باید عملیاتی و عمل را جایگزین سخن گفتن کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۴    
وی با تاکید بر اینکه مساله آمریکا با ایران در زمینه دمکراسی، حقوق بشر و هسته ای نیست، تصریح کرد: مساله آمریکا با ایران، چالش هویتی بین انقلاب اسلامی و آنچه که غرب بر مبنای آن تشکیل شده است، می باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۰:۲۴    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: سرباز حضرت ولیعصر(عج) نباید نسبت به رذائل اخلاقی اطراف خود بی تفاوت باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۵    
گام دوم انقلاب اسلامی ، جدیدترین درس آموزشی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۵    
نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با موضوع توسعه فناوری های سلامت؛ فرصت ها و تهدیدها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۵    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر گفت: سیره حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان سبک زندگی اسلامی باید الگویی برای دختران و زنان قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۵    
مسئول نهاد دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که از طرف مقام معظم رهبری ابلاغ شد نگاهی نو و چشم انداز جدید انقلاب را ترسیم کرد که در نهایت تدبیر و زکاوت است
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۵    
حجت الاسلام دکتر جلیلی گفت: هر طرح امنیتی بدون حضور ایران در خاور میانه عملا محکوم به شکست است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۵    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری گفت: در دین اسلام توجه زیادی به امر مقدس ازدواج شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۵    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: مراکز آموزش عالی اساس تحولات در جامعه هستند و باید با تربیت نیروهای توانمند آینده ایران اسلامی را به بهترین شکل رقم بزنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۵    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه علوم کشاورزی ومنابع طبیعی ساری: انسان برای اینکه به زندگی خود معنا ببخشد نیازمند به شناخت است و این شناخت بدون ارتباط با خود، دیگران و طبیعت به دست نمی آید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: انقلاب اسلامی و مشترکات دینی میان مردم ایران و عراق آمیختگی فرهنگی برای این دو کشور ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۵:۵۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دانشگاه های غیرانتفاعی با داشتن مشکلاتی مانند تامین فضا، نیاز به حمایت دارند؛ زیرا این نوع موسسه های آموزش عالی رانت دولتی ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۵    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مسلما اگر نظام ما ناکار آمد بود باید 10 بار سقوط می کردیم، این نظام اگر کارآمد نبود با وجود این همه مشکلات داخلی و خارجی نمی توانست آمار افتخارآمیز ارائه بدهد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۵    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: بیانیه گام دوم انقلاب به صورت عینی به ما امید می دهد. محور اصلی این بیانیه امید است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۰۹:۵۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: تمام تشکلات دانشجویی و جریانات سیاسی باید دارای نقد باشند و دانشگاهی که در آن دانشجویان و تشکل ها به نقد پای بند نباشند، به رکود دچار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ - ۱۵:۲۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها ضمن اشاره به انتشار بیانیه گام دوم انقلاب گفت: خودسازی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۵:۱۴    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل گفت: همه مکاتب در خصوص موضوع زن دیدگاه افراط یا تفریط که نگاه سالارانه و یا ذلیلانه به زن است دارند و اسلام تنها مکتبی است که زن ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۴    
حجت الاسلام دکتر محمدمهدی شمسی در کارگاه ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه مراغه گفت: مردم با حضور میلیونی خود در راهپیمایی به مسئولین ثابت کردند که تا به امروز پای این انقلاب ایستاده اند و این حضورشان در ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۴    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: آرامش روانی و سازندگی اجتماعی و اخلاقی از مهمترین حکمت های تشکیل خانواده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۴    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه تربیت مدرس گفت: ازدواج در مقطع دانشجویی به ویژه در مقاطع تحصیلی ارشد و دکتری، توأم کردن تجربه های علمی با تجربه های عملی در زندگی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۱۴    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: تحریم ها زمانی اثرگذار است که مسئولان ناکارآمد و غیرپاسخ گو باشند. البته برخی از مدیران تلاشگر هستند و زحمت می کشند، اما اینکه آقایان هر جا کم می آورند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۴    
مسئول دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های استان ایلام گفت: امام حسین(ع) محور ارتباط شیعیان و محبین اهل بیت(ع) است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۴    
مسئول دفتر نهاد دانشگاه فردوسی گفت: عبودیت و بندگی از خصوصیات شخصیت حضرت زهرا(س) بود و آن حضرت همه امور زندگی خود را صرف به دست آوردن رضای خدا می کرد، بنابراین خدامحوری مهمترین درس سیره فاطمی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۴    
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: مخاطب اصلی و نهایی بیانیه گام دوم انقلاب جوانان و نخبگان هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۶:۱۴    
جلسه دبیرخانه تشکل های اساتید نهاد رهبری در ساختمان مرکزی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۴    
بانوان آسمانی جدیدترین درس مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان با تدریس استاد رجبی دوانی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۴    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: گذشتن از جان برای شهدا، معامله با خدا و عهد بستن با خدا بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۴    
استاد دانشگاه تهران گفت: هویت و ماهیت انقلاب اسلامی ایران متمایز با سایر انقلاب های جهان است و نتایج مطالعات اجتماعی و گفته مورخان آن را ثابت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۴    
مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) بهترین و والاترین الگوی عملی و عینی برای زنان و دختران جامعه است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۴    
در هفتاد و یکمین جلسه شورای هماهنگی فعالیت های قرآن و عترت دانشگاه ها، با رای قاطع اعضا، تشکیل شورا ی استانی هماهنگی قرآن و عترت دانشگاه ها تصویب شد و در بخش دیگری از آن بر احصای فعالیت های قرآنی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۴    
رئیس شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به نظر صریح رهبر انقلاب درباره قراردادهای خارجی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۶:۱۴    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت: باید میدان را به نسل جوان سپرده و آنها از تجربیات بزرگ ترها که نسل های اول و دوم انقلاب هستند استفاده کنند
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۴    
نشست تخصصی بررسی جایگاه زن در پیشبرد گام دوم انقلاب اسلامی ایران با حضور همسر شهید شهریاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۳    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به اینکه در این دولت برخی قرارداد های بین المللی بدون اطلاع مجلس، شورای عالی انقلاب فرهنگی و رهبر معظم انقلاب امضا شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۳    
همایش پیش از سفر کاروان زیارتی عتبات عالیات دانشگاهیان استان گیلان در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۳    
مسئول نهاد رهبری دانشگاه تربیت مدرس گفت: جشن ازدواج دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس، 6 اسفندماه با حضور 120 زوج برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۳    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دانشجویان بیانیه گام دوم رهبر انقلاب را به گفتمان عمومی جامعه تبدیل کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۳    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی ارومیه گفت: انقلاب اسلامی انقلابی است که باید از آن دفاع کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۳    
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان گفت: اگر رشادت و شهامت شهدا نبود، بدون شک ما در امنیت کامل نبودیم.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۳    
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: هنر زبان مشترک همه انسان ها است. وقتی پیامی در قالب هنر قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۳    
دبیر شورای اسلامی شدن دانشگاه ها گفت: پایه اسلامی سازی دانشگاه ها علوم انسانی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۳    
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه پیام نور آذربایجان شرقی: هدف نهایی بیانیه گام دوم انقلاب ، تبدیل ایران به یک ابرتمدن نوین اسلامی با رویکرد اخلاق الهی در جهان است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۳    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور دانشجویان را پیشگامان گام دوم انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: هدف کلیدی بیانیه گام دوم انقلاب، زمینه سازی ظهور است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22بهمن گفت: کشورهایی که عضو اصلی شورای عالی امنیت در دنیا هستند مسئول اصلی ناامنی اند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸    
جشن میلاد حضرت زهرا(س)، ششم اسفندماه ویژه دانشجویان دختر در دانشگاه الزهرا(س) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در جمع زوجین همسفر تا بهشت گفت: آمار ازدواج چه در جامعه ما و چه در جوامعی که به سمت غربی شدن پیش می روند رو به کاهش است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور دانشجویان را پیشگامان گام دوم انقلاب اسلامی ذکر کرد و گفت: هدف کلیدی بیانیه گام دوم انقلاب، زمینه سازی ظهور است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۲ - ۱۸:۴۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به بیانیه حضرت آیت الله خامنه ای خطاب به دانشجویان گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۰    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در صفحه اینستاگرام خود نوشت: بیانیه رهبر انقلاب را می توان منشور واقع گرایی انقلاب اسلامی در دهه پنجم دانست.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۰:۴۰    
حجت الاسلام صالحی در نشست مسئولین واحد خواهران دفاتر نهاد استان تهران: زنان امروز هم مرجعیت علمی، هم مرجعیت سیاسی و هم مرجعیت اجتماعی دارند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۰    
حجت الاسلام زمانی مسئول نهاد رهبری دانشگاه فرهنگیان استان اردبیل : بیانیه مقام معظم رهبری در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی منشور و منظومه نظری و عملی پیشرفت برای تمدن سازی است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۰۹:۱۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: امید به fatf و برجام یک مشت وعده دروغ و کاذب بود، هر چه عقب نشینی بیشتر بوده تحریم ها و توهین ها نیز افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۰    
پیرو اظهارنظر جنابعالی در رد انتساب نامه امام خمینی(ره) به وزیر کشور وقت آقای محتشمی پور درباره نهضت آزادی و نیز نامه های حضرت امام خمینی(ره) به مرحوم منتظری به تاریخ های 6 و 8 فروردین 1368 با توجه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۰    
رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل: گام دوم انقلاب اسلامی را محکم برداشته ایم و هر انقلابی که با خون شهدا آغاز شود، قطعا پیروز است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۰    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کرمان گفت: خدمت رسانی به زائرین امام حسین(ع) از توفیقات الهی به مسئولین است که ایشان باید به خود ببالند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۱۷:۴۱    
استاد حوزه و دانشگاه گفت: رژیم صهیونیستی مدت هاست برای پیشبرد مقاصد خود تلاش می کند وارد فضای آموزش و پرورش ایران شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۹ - ۰۹:۴۹    
مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: استقلال از قدرت های جهانی، تشکیل نظام مردم سالار دینی، سقوط نظام شاهنشاهی، نظام سازی و اقتدار منطقه ای و جهانی از جمله دستاوردهای سیاسی انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقم معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به حمله تروریستی به اتوبوس سپاه گفت: این حمله ناشی از تقابل تمدن غرب با انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۵:۴۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: انقلاب اسلامی زن ها را وارد عرصه های اجتماعی نمود، یعنی نقش آفرینی زن در جامعه اسلامی ما به برکت انقلاب اسلامی رخ داد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۸    
رئیس نهاد نمایندگی مقم معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به حمله تروریستی به اتوبوس سپاه گفت: این حمله ناشی از تقابل تمدن غرب با انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸    
رئیس شورای نمایندگان مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: امید رهبر معظم انقلاب به شما جوانان است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۵:۲۵    
مسئول نهاد دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی گفت: سهم بی بدیل آزادی خواهان و رهبران ملّی و دینی آذربایجان و مردم آزاده آن در قیام های ضداستبدادی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: آمریکا و غرب می بینند ارتباط مردم با حاکمیت و ارتباط حاکمیت با مردم موجب شده توطئه های آنان نقش بر آب شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۵    
حجت الاسلام قرائتی در توصیه به جوانان کشور گفت: مسائلی هم چون مدرک گرایی نباید ازدواج را به تعویق بیندازد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۵    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: ائمه جماعات سنگربانان اعتقادی و دینی جامعه هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۵    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: انقلاب اسلامی نظام های سکولار را هم به سمت مذهبی شدن پیش برد و این نشان از تاثیر انقلاب اسلامی دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...