سه شنبه ۱۹ آذرساعت ۱۳:۳۴Dec 2019 10

جدیدترین‌های «آموزش پزشکی»

ایرنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - مرکز جامع درمان ناباروری و "IVF" مرکز آموزشی پژوهشی درمانی بهار شاهرود سه شنبه با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
مرآت   ۲۸ دقیقه پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه بهداشت و درمان شهرستان های شاهرود و میامی وارد میامی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
اورژانس بزرگ شرق کشور با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شاهرود افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه یک هزار پروژه در حوزه سلامت افتتاح می شود درباره بیماری آنفلوانزا گفت: وارد مرحله مهار آنفلوانزا شده ایم.
الف   ۱ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: میزان رشد و پراکندگی آنفلوانزا در کشور کمتر شده و جای نگرانی نیست. پیک این بیماری با اقدامات پیشگیری و همچنین آموزش های بهداشتی در کشور رفع شده است.
بزرگ ترین اورژانس شرق کشور با ظرفیت 75 تخت بستری در زمینی به زیربنای پنج هزار مترمربع با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شاهرود افتتاح شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - اورژانس بزرگ و مجهز شاهرود سه شنبه با حضور وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی به بهره برداری رسید.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه پیک حاد بیماری آنفلوآنزا را در کشور رد کردیم و این بیماری مهار شد، گفت: در حال حاضر به اندازه کافی انسولین و همه داروها در کشور موجود است.
مرکز جامع خدمات سلامت و مدیریت شبکه بهداشت و درمان میامی با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح شد.
خبرگزاری دانشجو   ۲ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، مجتبی کلانتر را به عنوان سرپرست دانشکده علوم پزشکی شوشتر منصوب کرد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شاهرود - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت : ویروس آنفلوآنزا با اقدامات و آموزش های داده شده و باهمکاری مردم در مناطق مختلف کشور مهار شد.
جماران   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش جی پلاس ، دکتر سعید نمکی در حاشیه سفر به میامی استان سمنان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: میزان رشد و پراکندگی آنفلوآنزا کمتر شده و این بیماری مهار شده است. ...
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی : آنفولانزا ، مهار و پراکندگی آن در کشور کمتر شده است .
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان در حال ساخت و ساختمان شبکه بهداشت و مرکز جامع سلامت میامی بازدید کرد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
شاهرود - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کابینه دوازدهم در ادامه سفر یک روزه خود به شرق استان سمنان، وارد شاهرود شد و مورد استقبال رسمی مسئولان قرار گرفت.
ربیع   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل ازروابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود،در این سفر یک روزه وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اورژانس بیمارستان امام حسین(ع)شاهرود که یکی از بزرگ ترین اورژانس های شرق کشورمی باشد راافتتاح نماید ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مشاور معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ارائه تسهیلات ویژه به دستیاران پزشک پژوهشگر خبر داد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مهار آنفلوآنزا در کشور خبر داد و گفت: با ارائه آموزش های لازم و همراهی های مردم امروز از پیک حاد آنفلوآنزا عبور کردیم. ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از افتتاح یک هزار پروژه بهداشت و درمان در کشور خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن پذیرش استعفای منوچهر مهرام رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین، طی حکمی پیمان نامدار رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان قزوین را به سرپرستی این دانشگاه منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
میامی- سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کابینه دوازدهم با حضور در میامی از شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بازدید کرد.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی از بیمارستان در حال ساخت شهرستان میامی بازدید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سال آینده، 8500 تخت بیمارستانی به تخت های کشور اضافه می شود.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، دکتر فرهاد ابول نژادیان را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز منصوب کرد.
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی : امسال 1000 طرح بهداشتی و درمانی در کشور به بهره برداری می رسد .
وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ، برای افتتاح سه طرح بهداشتی و درمانی وارد میامی شد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود توطئه دشمنان برای ایجاد بحران، امروز کمبود مهمی در عرصه دارو و درمان برای مردم کشور نداریم.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۳۰    
به گزارش جماران؛ وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود توطئه دشمنان برای ایجاد بحران، امروز کمبود مهمی در عرصه دارو و درمان برای مردم کشور نداریم. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۰۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود توطئه دشمنان برای ایجاد بحران، امروز کمبود مهمی در عرصه دارو و درمان برای مردم کشور نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با وجود توطئه دشمنان برای ایجاد بحران، امروز کمبود مهمی در عرصه دارو و درمان برای مردم کشور نداریم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید تا پایان سال گذشته 27 هزار تخت به تخت های بیمارستانی با اولویت مناطق محروم کشور افزوده شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سعید نمکی شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران شهرستان سبزوار اظهار داشت: در حال حاضر یک هزار پروژه آماده بهره برداری داریم و براساس برنامه ریزی تا 20 هفته، هر هفته 50 پروژه افتتاح خواهیم کرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۲:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طی سال های گذشته حداکثر تخت بیمارستانی در سال 4 هزار و 500 مورد بوده که افزایش تعداد تخت ها امسال به حدود دو برابر و در سال آینده 6 هزار تخت به مراکز درمانی کشور اضافه می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
سبزوار- ایرنا- هفت طرح بهداشتی و درمانی دوشنبه شب با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای، خوشاب و داورزن در غرب خراسان رضوی به بهره برداری رسید.
میلاد لارستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، اعضای هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز و دانشکده های علوم پزشکی لارستان و گراش را منصوب کرد. به...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی پیمان نامدار را به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی قزوین منصوب کرد.
سلام نو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، اکبر ترکی در تشریح دستورکار امروز (دوشنبه 18 آذر ماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، از حضور معاون بهداشتی و معاون غذا و دارو وزارت بهداشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۸:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دانشجوی جدید در مراکز و موسسات پژوهشی دولتی وابسته به دستگاه های اجرایی به غیر از وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی استانداری سمنان گفت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور افتتاح چند واحد بهداشتی و درمانی فردا به شهرستان های شاهرود و میامی سفر می کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: کرمانشاه ظرفیت بی نظیری در عرصه درمان و آموزش پزشکی دارد و این توانایی ها باید به صورت جدی برای همسایگانمان به ویژه در کشور عراق معرفی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: اورژانس بزرگ شرق کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: 2 هزار مجوز استخدامی برای جذب اعضای هیات علمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر می شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱    
ایسنا/ایلام معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به همراه جمعی از مدیران این معاونت، در سفری یک روزه به ایلام، از دانشگاه علوم پزشکی استان بازدید می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیته کشوری پیشگیری از آنفلوآنزای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: همه گیری ابتلا به بیماری آنفلوآنزا در سراسر کشور رو به کاهش است و تا دو هفته دیگر فروکش می کند.
روزنامه سپید   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر بهداشت در دیدار با قائم مقام وزیر بهداشت پاکستان گفت: دانشگاه های علوم پزشکی ایران، خدمات آموزش، پژوهش، بهداشتی و درمانی را به صورت یکپارچه به جامعه تحت پوشش خود ارائه می دهند. ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: 150 بهورز عشایری شامل 120 زن و 30 مرد از بین عشایر استخدام می شوند و همچنین مجوز استخدام 15 مامای عشایری نیز به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ شده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۹   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت، منایع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با پیگیری های انجام شده و همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور، مبلغ 1500 میلیارد ریال با هدف جبران افزایش هزینه های تغذیه دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی در نظر گرفته شده است.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
این روزها همه نگران سلامت خود به دلیل شیوع آنفلوآنزا هستند. تاکنون 56 نفر بر اساس گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر اثر این بیماری فوت کرده اند؛ اما با رعایت راه های پیشگیری از این بیماری می توان فصل سرما را با خیالی آسوده سپری کرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، در حال حاضر گزارش وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حاکی از آن است که حدود چهار هزار نفر در بیمارستان های سراسر کشور بر اثر ابتلا به آنفلوآنزا بستری هستند و استان های کرمان، گلستان، مازندران ...
معاون بهداشت وزارت بهداشت از شیب نزولی میزان ابتلا به آنفلوآنزا در کشور خبر داد. گسترش نیوز: دکتر علیرضا رئیسی ضمن اعلام این خبر افزود: از روز نهم الی شانزدهم آذرماه تعداد 8333 نفر از هموطنان به دلیل این بیماری به مراکز درمانی مراجعه کردند که نیمی از این افراد به دلیل شدت بیماری تنفسی نیاز به ...