یکشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۶:۳۷Dec 2019 8

جدیدترین‌های «نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه»

آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۸    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه یکی از اهداف بزرگ انقلاب اسلامی را ایجاد تمدن اسلامی در دنیا ذکر کرد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۳۰    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فردوسی مشهد گفت: دانشجویان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری خطاب خود را نسبت به جوانان داشتند، پیشگامی خود را نشان دهند و آنچه به دانشجو و دانشگاه در زمینه القای امید و امیدواری در دانشگاه مربوط می شود را پیگیری کنند.
ای بی نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۶    
همزمان با 16 آذر، روز دانشجو، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با امام جمعه محترم آران و بیدگل دیدار کرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۴۵    
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: می طلبد که مسئولان قبل از اجرایی کردن هر تصمیمی ابعاد تأثیرگذاری آن در زندگی مردم را بررسی کنند تا از آسیبی نبینند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۱    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: بیداری دینی و بصیرت قشر دانشجو به جامعه آگاهی می بخشد و در حوادث اخیر کشور نیز دانشجویان استان با تدبیر و آگاهی توطئه های دشمنان را خنثی کردند.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه مراغه گفت: تشکیل بسیج توسط حضرت امام یکی از ابتکارات و نوآوری های خاص بود.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: نقصی که در تاسیس شورای عالی انقلاب فرهنگی وجود دارد، نبود ضمانت اجرا برای مصوبات این شورا و بازخوردگیری از کیفیت اجرای مصوبات است.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: روز دانشجو، روز تأکید بر نقش بی مانند مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت مادی و معنوی کشور است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: درست است که طبق آمار ها میزان مشارکت در تشکل ها، کانون ها و انجمن های علمی حدود 10 درصد است، اما جامعه دانشجویی را جامعه ای دارای انگیزش های متفاوت و پویا می بینیم. تاریخ انتشار: 08:57 - 16 آذر 1398 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تاکید کرد: این نهاد از همه جریان های دانشجویی مشروط به "در نظر گرفته شدن منافع ملی و نظام در فعالیت ها"، حمایت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور گفت: کمبود اعتبار یکی از مهم ترین موضوعاتی است که ایجاد دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه های کشور را با مشکل روبه رو کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۵ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان خوزستان گفت: روز 16 آذر روز استکبارستیزی و قدرت نمایی دانشجویان بر علیه نظام سلطه است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز - ایرنا- حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با تاکید بر نقش دانشگاه ها در مدیریت تلاطم محیطی گفت: با طراحی ستیزه جویانه دشمنان در رابطه با مسایل اجتماعی و دغدغه های اقتصادی، اغتشاشات اخیر طراحی شد که با مدیریت و درایت مردم به ویژه دانشگاهیان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: توجه به فرهنگ و حقیقت قرآن، راه نجات فرهنگ و باور های جامعه است.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۳    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: تمسک به قرآن و عترت راه نجات جامعه از آتش افروزی دشمنان نسبت به باورهای مردم است.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۱:۵۹    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های سراسر کشور گفت: دشمن در تلاش است مردم را از آرمان های خود ناامید کند اما پیام جشنواره قرآنی با مشارکت 300 هزار نفری واضح بوده و با این گستردگی و سابقه طولانی نشان از عزم راسخ جامعه دانشگاهی نسبت به آرمان های خود دارد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
آیین اختتامیه سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، آغاز به کار کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۰۹/۱۴ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
دانشگاه پیام نور اعلام کرد: دانشجویان و اساتید این دانشگاه برای ثبت نام در بیست و سومین دوره جشن ازدواج دانشجویی و استادی تا 30 آذرماه فرصت دارند. به گزارش بازارکار به نقل از دانشگاه پیام نور ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۳۶    
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان گلستان اظهار کرد: اگر معنای عام فرهنگ را در نظر بگیریم، همه فعالیت های دانشگاه زیرمجموعه فرهنگ قرار می گیرد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: توسعه مهارت های حرفه ای به منظور کیفی سازی مدارس سما مؤثر است.
معاون آموزشی پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: تبدیل بیانیه گام دوم به گفتمان در دانشگاه ها از مأموریت های جدی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و مورد انتظار مقام معظم رهبری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه خوارزمی کرج گفت: هنوز نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی نمی دانند نماینده یک کشور هستند نه فقط یک شهر؛ باید فکری به حال کشور کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل به ترویج ازدواج آسان دانشجویی در دانشگاه های استان اردبیل تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیران و نمایندگان اتحادیه ها و تشکل های دانشجویی به مناسبت روز دانشجو با رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها دیدار و گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶    
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اردبیل گفت: بیش از50 برنامه برای روز دانشجو در نظر گرفته شده بود که برخی از آن ها برگزار شده و برنامه اصلی روز شنبه 16 آذر با حضور مسؤولان استانی در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دانشگاه معارف اسلامی برای نیمسال اول سال تحصیلی 1400 1399 (ترم مهر 99) از طریق آزمون ورودی اختصاصی کارشناسی ارشد و از میان برادران و خواهران طلبه دانشجو می پذیرد. ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: افزایش خودباوری و تلاش هرچه بیشتر مسئولان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی می تواند راهبرد اصلی برای برون رفت از وضعیت موجود کشور باشد.
وارث   ۱۳۹۸/۰۹/۱۳ - ۰۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سومین کنگره ملی نماز، سلامت روان و نشاط معنوی سه شنبه 12 آذرماه، در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران و با همکاری مراکز و نهادهایی همچون معاونت دانشجویی و مرکز مشاوره دانشگاه تهران، دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ستاد اقامه نماز، سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ...
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید بهشتی گفت: روز های شنبه در نهاد رهبری دانشگاه شهید بهشتی مختص ازدواج دانشجویی است و به دانشجویان مشاوره ازدواج داده می شود.
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
گروه سلامت معاون آموزشی و پژوهشی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در کنگره نماز و سلامت روان گفت: کسی که عبودیت و بندگی را مقصد حیات خود می بیند، نمی تواند به روش زندگی خود و جامعه بی تفاوت باشد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها معتقد است: فعالان قرآنی با استارتاپ های قرآنی و پژوهش های کاربردی به حل مسائل کشور کمک کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: دانشگاه آزاد افرادی که غیر قانونی از دامپزشکی به پزشکی منتقل شده بوده اند را بر اساس رای دیوان عدالت اداری که مصوبه را لغو کرده بودند اعلام کرد که این افراد مجاز به تحصیل در رشته های پزشکی نیستند و رشته قبلی آن ها هر چه بوده باید ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۸    
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: یکی از علل عدم تاثیرگذاری قرآن بر جامعه دانشگاهی، نفوذ علوم انسانی غربی است. ما نتوانستیم در برخی علوم انسانی موفق باشیم و همچنان مکاتب و منابع غربی در دانشگاه ها تدریس می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: انتظار ما از دانشگاه های برجسته و تراز بالا این است که درگیر مسائل و مشکلات جامعه شوند و برای آن ها راهکار ارائه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی حجت الاسلام سیدمهدی ساداتی نژاد به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تربیت مدرس منصوب شد.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارومیه گفت: مسئولیت تعلیم و تربیت دینی به عهده همه اساتید است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به مراسم روز 16 آذر ماه گفت: 16 آذر ماه "نه" بزرگ جریان دانشجویی به کودتاگران و عوامل آن که آمریکا و انگلیس هستند، خواهد بود ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گروه دانشگاه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها خبر داد: بنیاد فرهنگ و اندیشه انقلاب اسلامی در اقدامی با بازخوانی و استخراج نقشه عملیاتی حول محور سخنان رهبری، مبانی فکری معظم له را احیا کرده که حاصل آن 10 جلد کتاب است که طی 14 آذرماه، رونمایی می شود.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها از تهیه و تدوین طرح جامع خانواده و ازدواج به منظور رفع موانع ازدواج دانشجویان خبر داد.
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: هفته مکتب انقلاب اسلامی سرآغاز بازگشت جریان های فکری و اندیشه ای و مطالبه گری از دولت ها خواهد بود.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۶    
سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره در نشست مشترک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان با معاونان فرهنگی دانشجویی و مدیران فرهنگی این استان معرفی شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۴۶    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: در بیانیه گام دوم انقلاب به 7 توصیه و خودسازی و جامعه پردازی و تمدن سازی اشاره دارد. رسیدن به این اهداف، نیاز به محتوا دارد و این کتب در این راستا است .
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۴:۰۷    
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: فرمایشات رهبری مورد توجه نخبگان بوده و بعضی اوقات تشکل های دانشجویی به آن اشاره داشته اند؛ اما مورد توجه عمومی کارگزاران انقلاب قرار نگرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان بوشهر با محکوم کردن اغتشاشات و آشوبگری عده ای از فتنه گران در حوادث اخیر گفت: باید خدا را شاکر باشیم که برنامه ریزی و طراحی های چندین ساله دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دو شبه خنثی و نابود شد.
فاخته نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۱ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش فاخته به نقل از خبرگزاری آنا از جیرفت ؛ کارخانه تولید خوراک دام و طیور با حضور علیرضا منظری توکلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، حجت الاسلام محمدحسین قنادزاده رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و اسماعیل اسلامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ...
آنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی از ثبت نام بیست و سومین دوره ازدواج دانشجویی دانشگاه های استان خراسان شمالی خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۴:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سیاسی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به اهمیت مسائل معیشتی در افزایش آمار ازدواج جوانان گفت: در تلاش هستیم بسته دانشگاهی از قانون تسهیل ازدواج ارائه دهیم که سریعتر اجرایی شود
نشست خبری مکتب انقلاب اسلامی و اعلام برنامه های رونمایی از کتب دهگانه انقلاب اسلامی در دانشگاه های کشور در ساختمان مرکزی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها برگزار می گردد.
پانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جلسه 334 شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و مراکز آموزشی به ریاست رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با موضوع طرح تشکیل واحد ارتباط خانه و دانشگاه برگزار شد. ...