جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۰:۴۸Jul 2020 10

جدیدترین‌های «فعالیت های فرهنگی»

 
حوزه   ۲ ساعت پیش    
حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با اشاره به فرا رسیدن فصل تابستان و حضور مسافران و گردشگران در مناطق توریستی شمال کشور بر ضرورت تقویت فعالیت های فرهنگی و تبلیغی در این مناطق تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان گفت: متأسفانه تخصیص اعتبار پرداختی به فعالیت های فرهنگی در دستگاه های دولتی در اولویت آخر است که باید به این مسئله توجه جدی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۵    
الله مرادی بهترین راه ترویج حجاب و عفاف و رعایت پوشش اسلامی را اجرای فعالیت های فرهنگی در جامعه عنوان کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
اکنون با اوج گیری کرونا برخلاف خواست که این گروه خاص که اظهارنظرهای آتشین نیز داشته اند، سالن های سینما در مشهد، کرج و کاشان تعطیل شده و قاعدتاً اگر کرونا با همین وسعت شیوع پیدا کند، این شیوع به سایر نقاط نیز تسری خواهد یافت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۲    
سنندج - دبیر ستاد احیای امربه معروف و نهی از منکر کردستان گفت: توجه به مسائل فرهنگی و بهره مندی از این مهم بهترین راهکار برای ترویج حجاب در جامعه است.
حوزه علمیه خواهران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران استان اردبیل به تقویت بیش از پیش فعالیت نهادهای فرهنگی تأکید کرد و افزود: حوزه علمیه خواهران، باید در انجام فعالیت های فرهنگی مرجعیت داشته باشد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۵    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: 10 درصد بودجه سازمان به فعالیت های فرهنگی در این منطقه اختصاص می یابد. به گزارش پایگاه خبری خبر ماکو ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گرگان گفت: در پی قرمز شدن وضعیت شیوع کرونا در گرگان رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار فعالیت های فرهنگی و مذهبی مساجد و تشکل های دینی در این شهرستان الزامی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۳    
شهید جمشیدی در همه فعالیت های فرهنگی پیشقدم بود، از برگزاری یادواره شهدا تا خادمی کاروان های راهیان نور در جنوب کشور و حضور مداوم در اردوهای جهادی سیستان و بلوچستان؛ روحیه جهادی اش در این باره باعث شد به او لقب علمدار فرهنگی بدهند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۲۸    
رحیمی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گلوگاه در دیدار چهره به چهره ، هدف از این بازدید را حمایت، تقویت و گسترش فعالیت های فرهنگی و هنری در سطح شهرستان گلوگاه و کمک به ارتقاء سطح کیفی فعالیتهای فرهنگی وهنری و آموزشی عنوان نمود.
خوزنیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۳:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
خشدار بستان از توابع شهرستان دشت آزادگان گفت: طرح ساخت فرهنگسرای بستان هفت سال پیش در زمینی به مساحت یک هزار و 200 متر مربع کلنگ زنی شد ولی تاکنون عملیات احداث آن به پایان نرسیده و همچنان بلاتکلیف است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همزمان که ویروس کرونا در رقابتی نابرابر با انسان ها، با سرعت هرچه بیشتر در حال شیوع است، برخی از فعالیت های فرهنگی و هنری همانند برگزاری نمایشگاه های هنری، این بار نه از روی اجبار ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۳۱    
رئیس دانشگاه مازندران گفت: قبل از شیوع ویروس کرونا، این دانشگاه از نظر فعالیت های فرهنگی و تعداد برنامه رشد دو برابری نسبت به سال های گذشته را تجربه کرد.
ملیت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
همزمان که ویروس کرونا در رقابتی نابرابر با انسان ها، با سرعت هرچه بیشتر در حال شیوع است، برخی از فعالیت های فرهنگی و هنری همانند برگزاری نمایشگاه های هنری، این بار نه از روی اجبار ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۴:۲۸    
سعادتی با بیان اینکه می توان از ظرفیت فضای مجازی برای اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری درباره اربعین بهره برد، گفت: کارگروه اربعین با عضویت 8 استان در ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور تشکیل شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۲    
حجت الاسلام احمدی با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی هنری اربعین در نشاط معنوی جامعه تاثیرگذاری بسیاری دارد، گفت: کانون های مساجد ظرفیت قابل توجه و ارزشمندی در انجام این فعالیت ها دارند که باید فعال شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل ارشاد استان یزد گفت: با توجه به اینکه فضاها و زیرساخت های استان کفاف فعالیت های فرهنگی و هنری را نمی دهد لازم است مجتمع های فرهنگی مدرن را در زمینه فرهنگ و هنر احداث کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل زندان های استان تهران در جلسه کارگروه سلامت، اصلاح و تربیت که به منظور بررسی فعالیت یک ساله فرهنگی، عمرانی، امنیتی و بهداشتی ندامتگاه زنان برگزار شده بود ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان گفت: با عنایت به شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور و ایجاد برخی ارز محدودیت ها، نسبت به متمرکز نمودن فعالیت های فرهنگی در کانال هایی منتسب به امامزادگان در فضای مجازی اقدام شد و اعضای مراکز افق و مبلغین فعال در کانال های امامزادگان استان سمنان خوش درخشیدند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه ورزش و فعالیت های فرهنگی و مذهبی از حیاتی ترین نیازهای جانبازان به جهت شرایط خاص جسمانی و روحی این عزیزان است، گفت: باید با رعایت پروتکل های بهداشتی تدابیری اندیشیده شود تا مراکز فرهنگی و ورزشی شرایط را برای حضور جانبازان معزز فراهم آورند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۵    
حجت الاسلام والمسلمین قمی گفت: باید با عزمی راسخ پرچم مظلومیت فرهنگ را به دست گرفت و به واسطه آن مشکلات مردم محروم را برطرف ساخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم در چهارمین نشست شورای سیاستگذاری معاونان فرهنگی مناطق ده گانه کشور که در دانشگاه الزهراء(س) تأکید کرد: آئین نامه ها و دستورالعمل های مرتبط با فعالیت های فرهنگی بایستی متناسب با شرایط جدید مورد بازکاوی قرار گیرد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۳۶    
مدیر موسسه فرهنگی بین الحرمین گفت: ما تلاش خود را روی مردمی کردن فعالیت ها متمرکز کرده ایم و این مهمترین ویژگی موسسه فرهنگی بین الحرمین شاهرود می باشد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری از یزد؛ رضا مهدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای در وبینار هم اندیشی فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای استان یزد عنوان کرد: سیاست کلیدی ما مشارکت حداکثری دانشجویان در تمامی امور دانشگاه است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۰۱    
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در دیدار مسئولان شهری و اعضای شورای اسلامی شهر ایلام بر تبیین و توجه به فعالیت های فرهنگی در کنار اجرای طرح های عمران شهری تاکید کرد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
امیرعلی نیکبخش روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فعالیت های فرهنگی و آموزشی کتابخانه ها همچنان در بستر فضای مجازی ادامه دارد. وی اظهار داشت: از اسفندماه سال گذشته و با توجه به هشدارهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ستاد ملی کرونا، همزمان با تعطیلی مدارس ...
سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دوره ی دهم ریاست جمهوری در ارتباط با جایگاه فرهنگ در جامعه و نقش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حمایت از فعالیت های فرهنگی با پشت صحنه ی رادیو تهران صحبت کرده و از لزوم توجه دولتمردان به فرهنگ گقت.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان نقش آموزشگاههای آزاد هنری را در توسعه فعالیت های فرهنگی و ارتقای دانش در این عرصه مهم و تاثیر گذار خواند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی وزیر علوم گفت:باید با بازآرایی و بازآفرینی زمینه های موجود، شرایط را برای رونق بخشی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان فراهم کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۲    
تهران- ایرنا- گلی امامی از جمله برجسته ترین مترجمان و فعالان فرهنگی ایرانی به شمار می رود که پیشینه فعالیت های فرهنگی و ادبی او به حدود 60 سال می رسد. مخاطبان نسل های جدیدتر گلی امامی را با ترجمه و معرفی آثار آلن دوباتن نویسنده و فیلسوف معاصر به یاد می آورند.
مستند کاش غوره ها انگور بشه داستان فعالیت های فرهنگی ویژه کودکان توسط یک روحانی خوش ذوق، دوشنبه 16 تیر روی آنتن شبکه افق می رود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۳۶    
مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز یکشنبه در نشستی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برنامه ها و فعالیت های فرهنگی هنری این استان را مور بررسی قرار داد.
به مناسبت 14 تیرماه، روز قلم، حجت الاسلام خدایاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از دوتن از نویسندگان اهل قلم استان در منزل آنان دیدار کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۳۱    
فعالیت های فرهنگی هنری شرق اصفهان در اولویت برنامه های بسیج استان قرار دارد.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۱    
به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه8، نشستی صمیمی با حضور مهناز استقامتی شهردار منطقه، جعفر امیرآبادی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه و حجت الاسلام وحید بلندی رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد ناحیه شهید بهشتی برگزار شد. ...
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه؛ بهرام فاضلی، حوزه فرهنگ و هنر را متضررترین صنوف در برابر کرونا دانست و گفت: فعالیت های فرهنگی هنری جز, اولین صنف ها بود که تعطیل شد و متاسفانه همچنان هم در تعطیلی به سر می برد. ...
برترین خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
تمامی فعالیت های فرهنگی هنری در شهرهای مازندران که دارای وضعیت قرمز کرونایی هستند، ممنوع شد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد استان خراسان رضوی فعالیت های فرهنگی و آموزشی این مدارس در فصل تابستان و سال تحصیلی جدید را تشریح کرد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی از ادامه فعالیت های این دانشگاه با وجود ویروس کرونا خبرداد.
تهران پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۳:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تهران پرس و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13 تهران، مرتضی رحمان زاده با اشاره به فعالیت های فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه گفت: در برنامه های منطقه رسیدگی به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت را همواره مورد توجه قرار داده ایم که یکی از این ویژه برنامه ها ، تهیه جهیزیه نوعروسان است. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۲:۳۷    
امام جمعه همدان با اشاره به تلاش همیشگی دشمنان برای حذف ولایت، خواستار تقویت فعالیت های فرهنگی با محوریت غدیر در جامعه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
میزگرد| خواهر شهید ابراهیم هادی با فعالیت های فرهنگی به همراه یک گروه مردمی به معرفی سبک زندگی شهدا مشغول است. آن ها با تأثیرگذاری در جامعه، دختران بی حجاب زیادی را با ارتباط گیری که بیشتر با هدیه کتاب ابراهیم هادی آغاز می شود، چادری کرده و تاکنون بانوان زیادی با این روش ها محجبه شده اند ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام گودرزی گفت: دهه کرامت فرصت تبیین سیره ائمه اطهار (ع)، ترویج فرهنگ رضوی و پویایی فعالیت های فرهنگی است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا به مناسبت دهه کرامت؛ فرخنده میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س)، ایستگاه های صلواتی تحت عنوان شهدای فرهنگ و رسانه و شهدای نیروهای امنیتی از طرف دفتر نمایندگی مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در هرات برپا شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۶    
به مناسبت ولادت با سعادت امام رضا(ع) با همکاری حوزه ولیعصر(عج) ایستگاه خدمت رسانی در شهرستان زرندیه در قالب خدمت های معاینه پزشکی و ضدعفونی . فعالیت های فرهنگی . توزیع بسته های فرهنگی و.. شهرستان زرندیه انجام شد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه علمیه خواهران با بیان اینکه هدف اصلی در اقداماتی که برای طلاب خواهر انجام می شود گفتمان سازی است، اظهار کرد: تلاش می کنیم هم فعالیت های فرهنگی حوزه را انجام دهیم و هم بتوانیم طلبه ها را برای ورود به عرصه های اجتماعی به عنوان کنشگران دینی آماده کنیم ...
پارس فوتبال   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۰۶:۰۲    
محمد انصاری، ستاره با اخلاق و بی حاشیه پرسپولیس به تازگی مدرسه فوتبالی به نام شهید ابراهیم هادی در جنوب تهران افتتاح کرده است و در آنجا به کودکان در کنار مسائل فوتبالی، نکات اخلاقی و فرهنگی هم گوش زد می کند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۳    
امام جمعه شاهین شهر گفت: راه اصولی جلوگیری از انحراف جوانان و دانشجویان تمرکز بر فعالیت های فرهنگی چهره به چهره است.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
قم نیوز: مجری طرح چهارشنبه های زهرایی که روزی این حرکت مقدس را با تعدادی انگشت شمار آغاز کرده امروز در چهارمین سال فعالیتش بیش از 500 نیرو را آموزش داده تا به شکلی نو تذکر لسانی را در خیابان های شهر قم احیا کنند و این تنها بخشی از فعالیت های فرهنگی موسسه بهشت راه اطهر است.