دوشنبه ۳۰ دیساعت ۰۶:۴۸Jan 2020 20

جدیدترین‌های «فعالیت های فرهنگی»

خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: با توجه به حضور شورای راهبردی نفت و گاز، شهرستان های جنوبی از حیث فعالیت های فرهنگی و هنری و حمایت از اهالی مطبوعات و رسانه نباید مشکل داشته باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۴    
قزوین- ایرنا- مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد قزوین با رویکرد گسترش فعالیت های فرهنگی هنری و مناسب سازی فضای آموزشی با اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون ریال در حال بازسازی و تعمیر است.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۹    
مجتمع فرهنگی هنری ارشاد قزوین با رویکرد گسترش فعالیت های فرهنگی هنری و مناسب سازی فضای آموزشی در حال تعمیر و بازسازی است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۱۸    
سرورزاده گفت: پراکندگی در کارهای فرهنگی تاثیر چندانی ندارد و باید با همگون سازی ظرفیت ها در این راستا فعالیت شود.
آنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود گفت: تشکیل شورای فرهنگی و تربیتی مدارس و برگزاری جلسات منظم مربیان پرورشی می تواند زمینه ساز رشد فعالیت های فرهنگی دانش آموزان و دانشجویان باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۰:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سازمان مدارس علوم و معارف اسلامی صدرا از راه اندازی جبهه جهاد فرهنگی در مدارس صدرا خبر داد و گفت: تمام برنامه های فرهنگی تربیتی این مدارس تحت عنوان گروهان رزمی فرهنگی سردار سلیمانی اجرا می شود.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۱۳    
محمدی گفت: بیشتر کمک های خیرین در زمینه های عمرانی است در صورتی که اگر کمک هایی را برای فعالیت فرهنگی اختصاص دهند می توان اقدامات ویژه ای را در زمینه فرهنگی و اجتماعی انجام داد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه های علمیه کشور با اشاره به فعالیت 2 هزار مبلغ در بیش از 6 هزار مدرسه طرح امین و 1700 مبلغ در طرح بینات کشور، تاکید کرد که مبلغان با حضور در مدارس به فعالیت های فرهنگی مذهبی می پردازند. ...
عصر همدان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ فرماندار شهرستان اسدآباد در شورای آموزش و پرورش شهرستان اسدآباد، با اشاره به جایگاه و اهمیت این شورا، اظهار کرد: در این شورا تصمیمات مهمی برای جامعه دانش آموزی و فرهنگی گرفته می شود که ضروری است مدیران و اعضای این شورا حضور جدی داشته باشند. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مسئول دبیرخانه شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های لرستان از برگزاری آیین تجلیل از سپاهیان، حافظان و مدافعان امنیت و دفاع از کشور طی دهه فجر در دانشگاه های استان خبر داد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
کاروان امداد فرهنگی پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان وارد مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان شد. به گزارش رسیده، به دنبال وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان جمعی از مربیان کانون از روز 27 دی 1398 در جمع خانواده های آسیب دیده حاضر شدند و با اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری آغوش گرم ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۴    
آزمونی که پس از طی آموزش های مهارت نظری و عملی (بر اساس استانداردهای مهارتی کاردانش مصوب مجموعه هشتم و نظام جدید آموزش و پرورش) و اتمام آموزش استاندارد مهارت فراگیران ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- تیم امداد فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هرمزگان با عنوان پیک امید به کودکان و نوجوانان سیل زده سیستان و بلوچستان فعالیت های فرهنگی ارائه می دهند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
چهل استارت آپ فرهنگی با ارائه طرح های خود در پنجمین دوره جایزه ی فیروزه حضوری به رقابت با یکدیگر پرداختند. به گزارش بازارکار به نقل از خبرنگار مهر، علیرضا نوری زاده، معاون اداره کل مجامع تشکل ها و فعالیت های فرهنگی درباره فعالیت های این رویداد گفت: در راستای حمایت از ترویج کالای فرهنگی ایرانی ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی گفت: مهمترین چالش در حوزه فرهنگی ضعف در نبود خلاقیت و پویایی در طراحی و برنامه ریزی است که با آن می توان تاثیرگذاری ها را بیشتر کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۹    
رییس دفتر قم مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان افغانستان با بیان این که آمریکا تحمل وحدت ملت های مسلمان را ندارد، گفت: دلیل شهادت حاج قاسم سلیمانی نیز همین مسأله بود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ رییس دفتر مرکز فعالیت های فرهنگی اجتماعی تبیان در قم گفت: با ورود آمریکا به افغانستان عده ای تصور می کردند که وضع کشور بهتر خواهد شد، اما با گذشت زمان دیدیم که این حضور فقط خسارت به جای گذاشت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سمای کرمان گفت: قرآن و سنت پیامبر به عنوان منابع اصلی و سند تحول بنیادین و بیانیه گام دوم انقلاب به عنوان منابع فرعی نقشه راه ما در انجام فعالیت های فرهنگی هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کرمانشاه با بیان اینکه فعالیت های فرهنگی این نهاد بیشتر در زمینه کتابخوانی است، گفت: حدود 35 کانون تخصصی در آستان قدس وجود دارد که خادمیاران در تمام این کانون ها به ویژه در ترویج کتابخوانی فعالیت مستمر دارند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۸    
قزوین - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری گفت: توسعه زیرساخت ها برای اجرای پردیس سینمایی باعث رونق فعالیت های فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.
شاینا نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر درباره کمک 8 میلیارد تومانی شهرداری تهران به این دوره از جشنواره، توضیحاتی را ارائه داد. به گزارش شاینا؛ ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و هشتمین جشنواره فیلم فجردرباره کمک 8 میلیاردی شهرداری تهران برای برگزاری این جشنواره گفت ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۸:۱۳    
بجنورد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد گفت: دست اندرکاران کانون های فرهنگی و هنری باید با زبان هنر ارزش ها و اعتقادات را در بین جامعه نهادینه کنند زیراکه این مراکز قلب تپنده مساجد هستند و فعالیت های فرهنگی را به مساجد پمپاژ می کنند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۲    
گرگان - ایرنا - معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: در محاکم قضایی کشور بیش از 17 میلیون پرونده وجود دارد که این تعداد، نگران کننده بوده و راه حل آن اجرای بیشتر فعالیت های فرهنگی و آموزشی است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نشست خبری پنجمین دوره جایزه فیروزه، صبح روز سه شنبه، 24 دی ماه 1398 با حضور محسن جوادی معاون امور فرهنگی وزارت ارشاد و رییس شورای سیاستگذاری جایزه فیروزه، علی فریدونی مدیرکل مجامع ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۳    
پیک امید کانون بوشهر در تاریخ 1398/10/25 اقدام به انجام فعالیت های فرهنگی ، هنری و اهدا کتاب برای کودکان و نوجوانان روستای علی آباد تنگستان کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۵۹   + ۱۱ سایت دیگر  
کوچک زاده با اشاره حاشیه های ایجاد شده توسط برخی از هنرمندان در زمینه فعالیت های فرهنگی و هنری گفت: هنر انقلاب اسلامی به همت هنرمندان متعهد و انقلابی به راه پرفروغ خود ادامه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۳:۴۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت:یکی از دغدغه هایی که مردم درشهرستان تنکابن دارند فعالیت های فرهنگی و هنری است.
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر فراهم کردن زمینه مشارکت در اجرای فعالیت های فرهنگی و هنری تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کرج - مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، فعالیت های فرهنگی و هنری در البرز شتاب خوبی گرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۰    
مدیرعامل سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین در جلسه هماهنگی مدیران پارک ها و بوستان های شهری ورامین گفت: پارک ها بستر مناسبی برای فعالیت های فرهنگی است و هرچه فرهنگ سازی مناسب تری صورت گیرد ، مقابل بسیاری از هزینه ها گرفته می شود.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۱    
حوزه/ امام جمعه همدان گفت: اگر حوزه فرهنگ براساس مدیریت مبتنی بر دانش و علم سامان داده شود، قطعا در راستای انجام فعالیت های فرهنگی موثر، موفق عمل خواهیم کرد ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
بخشدار جلیل آباد با اشاره به عزم بخشداری برای غنا بخشیدن به کتابخانه ها، گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته فعالیت های فرهنگی و ادبی در فضاهای عمومی شهر و روستاها افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، تحقق مطالبات عمومی را راحت توصیف کرد و گفت: فعالیت های فرهنگی و هنری از آن جهت که ثبت هویت های استان است، باید تبدیل به مطالبه عمومی شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین دوره جایزه فیروزه صبح روز دوشنبه با هدف نمایش کالاهای فرهنگی در حوزه های صنایع دستی، نوشت افزار، عروسک، اسباب بازی و... با حضور محسن جوادی، معاون امور فرهنگی وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس شورای سیاستگذاری جایزه فیروزه و علی فریدونی مدیر کل مجامع ...
بسیج   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل سازمان ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: به منظور تمرکز فعالیت های فرهنگی 26 دی ماه دوازدهمین یادواره شهدای ورزشکار به یاد شهید جوان مدافع حرم شهید بصیری پور برگزار می شود.
ایبنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۲    
زمان و مکان نامناسبِ برگزاری، تبلیغات و اطلاع رسانی اندک و مدیریت ضعیف، موجب شد نمایشگاه قرآن قزوین که هر سال از شاخص ترین فعالیت های فرهنگی و مذهبی سالیانه این استان بود، به نمایشگاهی راکد و بدون مخاطب تبدیل شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۳۰    
آذر مبارکی هنرمند تئاتر که با تاسیس انجمن مردم نهاد (NGO ) باغچه مهر فعالیت های فرهنگی و آموزشی گوناگونی را در استان سیستان و بلوچستان انجام داده است، نکاتی را درباره کمک به مردم سیل زده این استان بیان کرد و گفت: برای کمک به مردم این خطه، باید به فرهنگ عمومی آنان توجه داشته باشیم.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۳:۰۰    
کتابخانه سیار روستایی مریوان با شش هزار جلد کتاب و بیش از دو هزار نفر عضو دارد که با مراجعه روزانه به 21 روستا علاوه بر کتاب رسانی به انجام فعالیت های فرهنگی هنری و ادبی می پردازد.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۹    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از آبفای اصفهان، در ابتدای این نشست مدیر آبفا منطقه جرقویه ضمن اشاره به بیانات حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) پیرامون شبیخون فرهنگی دشمنان در مبارزه با انقلاب اسلامی ایران ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۲۹    
صبح امروز، دوشنبه 23 دیماه، تفاهم نامه همکاری در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و توسعه آموزش فرهنگ ترافیک به امضاء، مدیرکل آموزش و پرورش و فرمانده انتظامی استان مرکزی، رسید. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۱۸    
رئیس بنیاد خواف از برگزاری بیش از ده برنامه های فرهنگی در جهت پاسداشت مقام والای شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی در خواف خبر داد .
عباسعلی وفایی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در چین در دیدار با پنجاه نفر از دانش اموزان دوره خبرنگاری شینهوای چین درمورد فعالیت های فرهنگی ایران و چین پاسخ داد. ...
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۵۵    
در شانزدهمین قسمت از برنامه متن وحاشیه ضمن گرامیداشت شهادت حاج قاسم سلیمانی به سراغ یک معافیت عجیب رفته ایم: معافیت موسسات کنکوری از مالیات با استفاده از معافیتی که برای فعالیت های فرهنگی در نظر گرفته می شود.
مسئول تسهیلات و امور اشتغال اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از اشتغالزایی بیش از 43 نفر از متقاضیان فعالیت های فرهنگی و هنری استان در قالب طرح های پشتیبان در سال 98 خبر داد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای گسترش فعالیت های فرهنگی امضا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی فعالیت های فرهنگی را درآمدزا برشمرد.
اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۳    
اتحاد خبر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: استان بوشهر حدود چهار یا پنج سال است که فاقد فصل پنج استانی است و این فصل برای کمک و حمایت به فعالیت های فرهنگی و هنری در سطح استان است ...
در این طرح، فعالان فرهنگی و هنری که از این وزارت خانه یا نهادهای زیرمجموعه آن مجوز گرفته اند در صورتی که ایده ای در زمینه ایجاد کسب و کار و اشتغال زایی داشته باشند می توانند با مراجعه به این سامانه با ثبت ایده و طرح خود، از تسهیلات ویژه آن برخوردار شوند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۹    
اسدی با بیان اینکه کانون های مساجد در جهت ساخت بازی های رایانه ای گام بردارند گفت: کانون مساجد معراج موفق به ساخت بازی رایانه ای شده اما هیچگونه حمایتی از سازندگان صورت نگرفته که این امر منجر به دلسردی اعضا می شود.