سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۲:۳۰Jul 2020 14

جدیدترین‌های «کانون پرورش فکری»

 
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مهاباد گفت: هنر آموزان مهابادی امسال از طریق فضای مجازی در بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی شرکت می کنند.
تدبیر   ۵ ساعت پیش    
ایسنا نوشت: وزیر آموزش و پرورش درباره حضورش در کابینه دوزادهم گفت: به دکتر روحانی دلایل عدم حضورم در کابینه دوازدهم را گفته ام. فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در حاشیه گردهمایی مدیران کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و معاونین آموزش ابتدایی درباره حضورش در کابینه دوزادهم افزود ...
انجمن قصه گویی مجازی کانون پرورش فکری استان کرمانشاه با موضوع " قصه، لذت، تجربه" و با رویکردی بر ویژگی های قصه گویی برای مخاطبان خردسال و کودک برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۵    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: نخستین نشست تخصصی مربیان و رابطین ادبی استان هم زمان با بزرگداشت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، روز 19 تیر ماه 99 در مکان حوضخانه ساختمان قلمستان مجموعه باغ غدیر برگزار گردید.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۲۵    
مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: برگزاری جشنواره ای با عنوان شهر دوستدار کودک و نوجوان در زرین شهر، شور و شوق تازه ای به این شهر بخشید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فعالیت های تابستانی کودکان و نوجوانان گیلانی عضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مجازی برگزار می شود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۵    
وبینار آموزشی حجاب و عفاف با حضور راضیه پورحیدر مدیر حوزه علمیه خواهران الزهراء ارومیه به عنوان مدرس این نشست مجازی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی برگزار شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دولت آباد اجرای فعالیت ها و کارگاه های تابستان را متفاوت با سال های قبل با رعایت پروتکل های بهداشتی با شورونشاط در رشته های سفال، نقاشی، کاردستی، مهارت خودباوری و نوشتن خلاق برنامه ریزی و آغازکرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
استودیو آفرینش کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران گشایش یافت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۶    
گزارش خبری فعالیت های تابستانه کانون پرورش فکری از صدا و سیمای مرکز خلیج فارس پخش شد.
بازی رومیزی (بردگیم) سفال گر محصول جدید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به زودی تولید می شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۷    
گونه بندی سنی مخاطبان کتاب های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با ایجاد تحولات بزرگ جهانی عاقبت دگرگون شد و به تازگی مسئولان کانون قسمت بندی نوینی برای آثار خود مطرح کردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۱    
قلمکاریان گفت: مرکز تخصصی نماز ویژه کودکان و نوجوانان در کانون پرورش فکری استان اصفهان راه اندازی می شود.
با توجه به شیوع ویروس کرونا و موانع برگزاری مراسم های جمعی، بیست وسومین جشنواره بین المللی قصه گویی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به صورت مجازی برگزار می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از ایسنا، جشنواره بین المللی هیروشیما یکی از مهم ترین جشنواره های انیمیشن جهان و مورد تایید آکادمی اسکار برای فیلم های کوتاه است که هر دو سال یکبار در شهر هیروشیمای ژاپن برگزار می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- انجمن های مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کرمانشاه با دعوت از چهره های مطرح فرهنگی، هنری و ادبی و تا عادی شدن شرایط خاص ناشی از کرونا به فعالیت خود ادامه می دهند و میزبان کودکان و نوجوانان کرمانشاهی هستند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۹    
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی با اشاره به ثبت نام در 26 کارگاه تخصصی مجازی کانون برای غنی سازی اوقات فراغت تابستانی، گفت: فعالیت هشت کارگاه تخصصی با توجه به تکمیل ظرفیت آن از هفته جاری آغاز خواهد شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۸:۵۶    
نخستین کارگاه برخط (مجازی) کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان مازندران برگزار شد.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان از کارکنان تلاشگر ستادی این نهاد فرهنگی در اجرای برنامه های ستاد مبارزه با کرونا تجلیل کرد.
جهانی پرس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
بازی کارتی گنجیشکک اشی مشی با اقتباس از ادبیات فولکلور استان فارس، طراحی و آماده تولید در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شده است.
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان هم زمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان با برگزاری برنامه های ادبی این روز را گرامی داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۵    
امیرو نوجوان تنهایی است که رویایش سفر به آن سوی خلیج فارس است... این آغاز دونده ای بود که امیر نادری در سال 1363 در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساخت.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۵۷    
مربیان همراه با اعضای مراکز فرهنگی هنری کانون پرورش فکری در سیستان و بلوچستان هفته ی عفاف و حجاب را گرامی داشتند
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۷    
نخستین آفرین واره انجمن عکاسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان تهران، با عنوان "من و کتاب" با رقابت 623 عکاس برگزار شد
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرج (پانا) - کارگاه های تخصصی برخط کانون البرز از روز یک شنبه 22 تیر 1399 فعالیت خود را شروع کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون البرز، تابستان امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان البرز، همگام با سایر مراکز کانون در کشور ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۰۴    
جلسه هم اندیشی فعالیت های تابستانی اوقات فراغت سال 99 با حضور نماینده اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در راستای تعامل بین دستگاهی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و تولید محتوای الکترونیکی ...
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۷    
هم زمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، صدا و سیمای مرکز گیلان عرصه ی نمایش ظرفیت و سرمایه های استانی کانون پرورش فکری گیلان شد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۷    
به مناسبت روز ملی ادبیات کودک و نوجوان، واحد آفرینش های ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان قزوین، سومین نشست مجازی انجمن ادبی نوغزل را برگزار کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
افتخاری از اجرای 4090 فعالیت فرهنگی در فصل بهار توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس عنوان کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
شیراز- اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس با تمدید مهلت ثبت نام، امکان شرکت کودکان و نوجوانان علاقه مند در کارگاه های مجازی را فراهم کرد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۷    
علاقمندان به شرکت در کارگاه های مجازی کانون پرورش فکری لرستان هنوز هم فرصت دارند تا ثبت نام کنند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۶    
مدیر مرکز سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با تشریح تمام پروتکل هایی که این روزها برای حضور بچه ها در سالن های تئاتر رعایت می شود ، گفت: تمام تلاشمان ابتدا بر فرهنگ سازی و سپس سرگرمی کودکان است.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۱۲    
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری همدان گلایه مند از هیئت امنای حسینیه شالبافان در افزایش اجاره بها و عدم توانایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پرداخت این هزینه بوده، اما این بافت تاریخی از داشتن یک فرهنگ سرا نیز محروم است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در یونان با مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل کانون در زمینه توسعه روابط فرهنگی این دو کشور در حوزه کودکان و نوجوانان گفت وگو کردند. ...
انجمن فیلم سازان نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با آثار اعضای خود در چهارمین المپیاد فیلم سازی نوجوانان ایران حاضر خواهد بود.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۸    
ثبت نام کارگاه ها و کلاس های برخط(آنلاین) شامل نقاشی، قصه گویی، حال خوش زندگی، شعر، داستان نویسی، نجوم، دکوپاژ و کاردستی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان تا 25 تیرماه 1399 تمدید شد که علاقمندان می توانند با مراجعه به پایگاه مجازی به آدرسkpf.ir نسبت به ثبت نام این دوره ها اقدام نمایند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان گفت: اعضای کانون پرورش فکری استان کرمان به صورت مجازی در 33 رشته آموزش می بینند.
با شروع فصل تابستان و با هدف اجرای برنامه های مختلف فرهنگی، هنری و ادبی در همه مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، ثبت نام در این کلاس ها و کارگاه ها نیز آغاز شده است.
آغاز ثبت نام دوره های برخط کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان خراسان شمالی
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۸    
کارشناس انجمن داستان نوجوان کانون پرورش فکری سیستان و بلوچستان: طرح جذاب در کنار رعایت ساختار یک داستان خوب می تواند مخاطب عام را به خواندن تشویق کند
رییس کمیته ملی موزه های ایران (ایکوم) در نشست آموزش تاریخ به کودکان در موزه تاریخ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر لزوم توجه به تاریخ برای حرکت روبه جلو تاکید کرد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۳:۵۲    
کودکان و نوجوانان مقام آور کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماکو با حضور فرماندار این شهرستان تجلیل شدند. به گزارش آوای آزاد آذربایجان از خبرنگار ایرنا ...
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۴۵    
معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در دیدار با آقای دکتر قلمکاریان، مدیرکل محترم کانون پرورش فکری استان در راستای فعالیت های شعب این کانون در شهرستان به گفت و شنود پرداختند و از دو شعبه کانون در شهرهای دهق و علویجه بازدید کردند ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
منطقه آزاد ماکو – خبرماکو -سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ماکو گفت: اعضای کانون این شهرستان در سال گذشته هفت هزار و 916 جلد کتاب به امانت گرفتند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
این کتاب ها برای گروه های سنی 4+ (نوگام)، 9+ (نونهال)، 12+ (نونگاه) و 15+ (نوجوان) در نظر گرفته شده است.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۲۴    
منطقه آزادماکو – خبرماکو– مرحله استانی بیست و دومین جشنواره قصه گوئی آذربایجان غربی بمدت 2روز/ 20و 21 مهر ماه / با حضور 33قصه گو در منطقه آزاد ماکو آغاز به کار کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مجموعه کتاب دانش نامه تصویری آن زیر چیست؟ مناسب گروه سنی نوجوان، بار دیگر از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در اختیار علاقه مند قرار گرفت.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
پیش از ظهر امروز با بازدید شهردار منطقه سه و مسئول کانون پرورش فکری کودکان، مقرر شد تا اقدامات لازم برای حل مشکل منطقه شهرک رزمندگان به صورت جد دنبال شود.