دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۰۳:۰۰Jun 2018 18
 

جدیدترین خبرهای «حفاظت محیط زیست»

نسیم   ۳ ساعت پیش    
مدیر طرح حفاظت از تالاب های کشور سازمان حفاظت محیط زیست از اتمام تدوین برنامه مدیریت جامع برای ارزیابی آسیب پذیری 12 حوضه آبریز تالاب ها خبر داد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
سمنان- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست سمنان گفت: پارک ملی توران در این استان بهترین منطقه حفاظت شده برای زیست یوزپلنگ آسیایی در کشور است.
روزنامه ابتکار   ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران گفت: اولین چالش مدیریت پسماند های عادی و زباله های خانگی در شهر تهران، عدم وجود طرح جامع مدیریت پسماند ها است. به گزارش میزان ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
یاسوج- ایرنا- مدیر کل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت: حدود 10هکتار از اراضی جنگلی با گونه غالب بلوط حد فاصل شهرستان های بهمئی و لنده مشرف بر روستای طلاگه بنه آخوند در آتش سوخت.
پایداری ملی وابسته   ۴ ساعت پیش    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: ما امروز با محیط زیستی مواجه هستیم که به شدت در معرض فرسایش و تهدید است.
جماران   ۵ ساعت پیش    
به گزارش یکشنبه ایرنا به نقل از اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان غلظت گرد و غبار در اهواز 523، در حمیدیه 569، در آبادان 422 و در سوسنگرد 459 میکروگرم بر مترمکعب گزارش شده است. میزان گرد و غبار در بندرامام نیز 325، شادگان 381 و اندیمشک 105 میکروگرم بر مترمکعب است. ...
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: دریاچه گهر امسال یکی از پاکترین سال های خود را دارد.
تین نیوز   ۹ ساعت پیش    
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست علت عدم اجرایی شدن برنامه اقدام مناطق دریایی 20 گانه جهان برای آب های ایران را عنوان کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان با اشاره به برگزاری ششمین دوره جشنواره گل دهی سوسن چلچراغ در منطقه داماش عمارلو رودبار گفت: محیط زیست گیلان از این گونه گیاهی نادر حفاظت می کند.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۱۵    
اعتماد آنلاین: چند هفته پیش معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور که سابقه چندین ساله به عنوان رئیس سازمان حفاظت محیط زیست دارد، درباره پرونده بازداشتی های محیط زیست، گفت که این پرونده به زودی بسته می شود. ...
دولت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۶    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در آئین تکریم و معارفه مدیر کل حفاظت محیط زیست خرسان رضوی از استفاده بیش از سه برابری نرم جهانی مردم خراسان رضوی از آب تجدید پذیر خبرداد. ...
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۹    
هیأت وزیران به پیشنهاد مشترک سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارتخانه های کشور، نیرو و نفت، آیین نامه اجرایی بند س تبصره 6 ماده واحده قانون بودجه سال 1397 کل کشور را تصویب کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۷    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته نسبت به صدور مجوز شکار از سوی سازمان حفاظت محیط زیست معترض شده و خبر از ورود مجلس به پرونده این مجوزها دادند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۲۳    
کرج - مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز با بیان اینکه در حال حاضر مجوزی برای شکار توسط اتباع ایرانی وخارجی در این استان صادر نشده است گفت: در موضوع شکارغیرمجاز البرز به نسبت دیگر استان ها در شرایط مساعدی به سر می برد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۳    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست بهره مندی از پتانسیل سازمان های مردم نهاد برای اجرایی شدن سیاست های زیست محیطی در بطن جامعه و ترویج آن را یک روزنه امید دانست و گفت: سمن ها باید هوشیار باشند که بازیچه اغراض سیاسی قرار نگیرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۹    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسفراین گفت: عامل شکار کل و بز وحشی و سلاح غیرمجاز در خراسان شمالی به پنج سال حبس محکوم شد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان همدان با بیان اینکه بیابانی شدن مناطق باعث مهاجرت و یا انقراض منطقه ای گونه های حیات وحش می شود، گفت: گله های آهو در دشت قهاوند بر اثر بیابانی شدن این منطقه منقرض شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۱۵    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساوجبلاغ از دستگیری شکارچیان غیرمجاز قبل از اقدام به شکار در زیستگاههای شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۹    
به فاصله یکی دو ماه از داغ شدن ماجرای درج/عدم درج نماد یوز ایرانی روی پیراهن ملی پوشان فوتبال کشورمان، بالاخره مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست هم به این موضوع واکنش نشان داد؛ واکنشی از نوع طلبکارانه و در ردای معترض! ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۱    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ری از تخریب 20 کوره ذغال سوزی غیرمجازدر روستای دوتویه شهرستان ری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۰    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از مشارکت مردم محلی در برنامه های پاکسازی طبیعت استان در هفته محیط زیست خبر داد.
اصفهان شرق   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۹    
به گزارش اصفهان شرق ، حسین اکبری امروز در گفت و گویی با بیان این که برای سخن گفتن در مورد تأیید تغییرات اقلیمی اصفهان و کشور به تحقیقات و بررسی های علمی و فرصت بیشتری نیاز است، اظهار کرد: اگر تغییرات اقلیمی رخ داده باشد ...
شهر فردا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۹    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست کرج گفت: هرکس به تنهایی نیز می تواند در پاکیزگی محیط زیست نقش تأثیرگذار و بسزایی داشته باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی گفت: به دلیل عدم وجود مراکز امحای پسماند های شیمیایی در استان بیمارستان ها و مراکز درمانی از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست و دانشگاه علوم پزشکی تبریز نظارت بیشتری بر مراکز درمانی داشته باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۵۸    
به فاصله یکی دو ماه از داغ شدن ماجرای درج/عدم درج نماد یوز ایرانی روی پیراهن ملی پوشان فوتبال کشورمان، بالاخره مسئولان سازمان حفاظت محیط زیست هم به این موضوع واکنش نشان داد؛ واکنشی از نوع طلبکارانه و در ردای معترض!
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۲    
فردی که در حال آتش زدن کاه وکلش زمین کشاورزی خود بود، توسط مأمورین یگان حفاظت محیط زیست شهرستان گرگان دستگیر شد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۰۲    
9 ماه از ورود عیسی کلانتری به سازمان حفاظت محیط زیست کشور می گذرد. با معاون رئیس جمهوری درباره بسیاری از مسائلی که این روزها او را در کانون انتقادات قرار داده چون ماجرای انحلال دانشکده محیط زیست، استخدام های پرماجرای این روزهای پردیسان، تنها راه اجرای ممنوعیت کاشت برنج خارج از دو استان شمالی و.. ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۴۹    
معاون محیط زیست طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست یکی از تولید کننده های عمده زباله های پلاستیکی را کشاورزان دانست و گفت: معتقدم سازمان حفاظت محیط زیست باید لایحه ای را آماده کرده و ساز و کاری را پیش بینی کند که با استفاده از ساز و کارهای مالی و اقتصادی مصرف پلاستیک را مدیریت کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۷:۵۱    
هشتم خردادماه یعنی همین چند هفته پیش بود که میزان آلودگی هوا در مشهد رکورد زد و به شاخص بی سابقه 298 رسید؛ منشأ آلودگی و ریزگردهایی که آسمان مشهد را تیره کرده بود، گرد و غبار صحرای قره قوم در ترکمنستان و هرات در افغانستان اعلام شد ...
ای بی نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۱:۳۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست آران و بیدگل گفت: یک قطعه پرنده عقاب طلایی پس از مداوا در این شهرستان رهاسازی و به دامان طبیعت بازگشت.