جمعه ۲۲ آذرساعت ۰۵:۴۰Dec 2019 13

جدیدترین‌های «فاضلاب»

ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یکی از موضوعاتی که همیشه سوال برانگیز بوده، تفاوت کیفیت آب تهران با سایر شهرها است که معمولا دلایل متفاوتی برای آن مطرح می شود. مدیر کنترل کیفیت و بهداشت آب و فاضلاب و آزمایشگاه های استان تهران در این باره می گوید: تفاوت مربوط به کیفیت منابع تامین کننده آب آشامیدنی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب شهری سی سخت از انجام عملیات ترمیم و بهسازی و حصارکشی مخزن آب شرب چشمه میشی این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۷:۴۱    
سنندج - ایرنا - سرپرست فرمانداری بانه گفت: باید کارگروهی برای دفع فضولات حیوانی روستاهای شهرستان تشکیل شود و اداره آب و فاضلاب روستایی نیز پیگیر ساماندهی فاضلاب آبادی های بالا دست سدها شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۶    
دستگاه های حاکمیتی و اجرایی بندرعباس، برای توسعه صنعت گردشگری و استفاده شهروندان از ساحل، دریا و تفریحات پیرامون آن، باید تلاش مضاعفی در خصوص زیباسازی و ساماندهی آن انجام داده و از ورود فاضلاب و عرضه قلیان جلوگیری کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۳۹    
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان پیشنهاد کرد که ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد مستضعفان و کمیته امداد برای حل شبکه آب و فاضلاب اهواز ورود کنند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
با گذشت چند روز از اتمام بارش ها در خوزستان، همچنان مردم روستای کوت عبدالله در وضعیت بدی هستند.کوت عبدالله ده شهری است در 5 کیلومتری اهواز، با 200هزار نفر جمعیت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیر آب و فاضلاب روستایی زیرکوه گفت: آبرسانی به روستاهای اردکول ، گمنج و ولی آباد از مصوبات سفر استاندار خراسان جنوبی به این شهرستان با اعتبار 2 میلیارد و 50 میلیون تومان اجرایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
فیلمی از هدررفت آب به علت شکستگی لوله در انبار شرکت آب و فاضلاب شهرستان شوشتر را مشاهده می کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پیگیری تحریریه خبر از مشکلات فاضلاب شهرستان کارون و پاسخ مدیر آبفای این شهرستان را ببینید.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مردم کوت عبدالله (خوزستان) در محاصره فاضلاب و آب باران/با گذشت چند روز از اتمام بارش ها در خوزستان، همچنان مردم کوت عبدالله با مشکل عدم دفع آب های سطحی و پس زندگی فاضلاب به خانه های خود مواجه هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۱:۱۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری گیلان از آغاز طرح ساماندهی و پاک سازی 6 کیلومتر از رودخانه گوهر رود رشت خبر داد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ناصر حاج محمدی گفت: برنامه های مربوط به محیط زیست در اولویت برنامه های شهرداریست و با برنامه ریزی های در نظر گرفته شده، دیگر شاهد تخلیه و انباشت زباله در این منطقه نخواهیم بود.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
حاجی پور در خصوص پروژه ژ5 نیز جلسه ای با حضور استاندار در محل افتتاح پروژه برگزار شد که با دستور استاندار پرداخت بهای زمین منتفی شده و با توجه به اینکه سرمایه گذار نیز آمادگی لازم را دارد، این پروژه نیز می تواند به زودی آغاز گردد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست شهرستان رومشکان از تشکیل کارگروه جلوگیری از آبیاری مزارع کشاورزی با فاضلاب، در محل فرمانداری این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان املاک و اموال بنیاد مستضعفان گفت: پیشنهاد من این است که در اصلاح شبکه آب وفاضلاب اهواز، هر محله توسط یک استان معین انجام و کمبود آب اهواز نیز از سدهای اطراف اهواز تامین شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد گفت: 24درصد مشترکان این شهر پس از 30سال از اجرای طرح فاضلاب ، هنوز شبکه اگوی آنها نصب نشده است .
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور یکی از شاخص های توسعه یافتگی در دنیا را استفاده از پساب برشمرد و تصریح کرد: با توجه به حفظ و نگهداری از منابع آبی در دسترس باید زمینه های استفاده از پساب را در بخش های غیر شرب در کشور فراهم کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
عملیات ساماندهی 6 کیلومتر از رودخانه ی گوهررود رشت حدفاصل مجتمع مهندسان جاده ی لاکان تا پل تالشان رشت با حضور استاندار آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کردستان گفت: پروژه های اصلاح و توسعه شبکه های فاضلاب در تمامی شهر های استان در حال اجرا است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۲:۰۹    
عملیات ساماندهی رودخانه گوهررود رشت با هماهنگی شهرداری، شورای شهر و مشارکت شرکت آب و فاضلاب شهری استان گیلان آغاز شد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۵۳    
رئیس شورای شهر رشت با اشاره به ارتباط مطلوب شرکت آب و فاضلاب و شهرداری و شورا تصریح کرد: پیش بینی ما این است که تا پایان سال به میزان 35 درصد از ورود فاضلاب به داخل رودخانه ها جلو گیری شود.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۱:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
سید محسن حسینی، رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گیلان گفت: تا پایان برنامه پنجم توسعه جمعیت تحت پوشش آب شرب به 99.97 درصد و جمعیت تحت پوشش فاضلاب استان به 73 درصد خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۵۱    
مراسم عملیات اجرایی پروژه جمع آوری فاضلاب و پاک سازی 6 و نیم کیلومتر از رودخانه گوهر رود امروز در تصفیه خانه جنوبی شهر رشت واقع در مسکن مهر آغاز شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
استاندار گیلان بر ضرورت انجام برنامه ریزی برای جلوگیری از ورود فاضلاب به رودخانه های زرجوب و گوهررود رشت تاکید و تحقق این مهم را از دغدغه های مسئولان و مردم ذکر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۲۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت- عملیات اجرایی پروژه خط انتقال فاضلاب جنوب شهر رشت با حضور استاندار گیلان آغاز شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۲    
جذاب ترین اخبار استان های باشگاه خبرنگاران جوان روز چهارشنبه بیستم آذرماه را اینجا مشاهده کنید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد گفت: در شش ماه اخیر، بیش از 40 هزار تخلف آبی در شهرها و روستاهای استان شناسایی و جمع آوری شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۴۷    
روستای قلعه چنعان شهرستان کارون نیز از نقاطی است که با بحران آبگرفتگی و سرریز فاضلاب دست و پنجه نرم می کند.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
بعد از سالها انتظار و مطالبه گری شهروندان احیای رودخانه های گوهر رود و زرجوب در دستور کار قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر آب و فاضلاب شهرستان کرج گفت : ساکنانی که درخواست کنتور مجزا برای واحد های خود دارند می توانند به سازمان آب و فاضلاب کرج مراجعه کنند.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون بهره برداری آب و فاضلاب روستایی استان اصفهان گفت: تابستان امسال به 255 روستای این استان آبرسانی سیار شد که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش داشته است . ...
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: اصفهانی ها دیگر منتظر قبض کاغذی نباشند. مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: این طرح نخستین بار در کشور در اصفهان در فرایندی شش ماهه به مرحله اجرا درآمد. ...
جام جم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۳    
سیل، کمبود بودجه و سوء مدیریت، فاضلاب اهواز را تبدیل به بحرانی برای این شهر و اطراف آن کردند
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار با وزیر نیرو بر ضرورت تقویت میز اوراسیا با محوریت استان و همچنین افزایش قابلیت اطمینان شبکه انتقال و فوق توزیع نیروی برق و نیز تکمیل پروژه های زیربنایی آب و فاضلاب گیلان تأکید کرد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
علی محمد الماسی روز چهارشنبه در این زمینه گفت: این میزان اعتبار برای ساخت و توسعه فضاهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه کاشان مانند ایجاد بنیاد کارآفرینی، مرکز تحقیقات علوم قرآن و حدیث و طرح تصفیه خانه آب و فاضلاب دانشگاه هزینه می شود. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۵۳    
اهواز- بارش باران در آخرین روز هفته هرچند با خود نشاط به همراه آورد اما حالا بعد از سه روز از گذشت بارندگی ها اما متأسفانه فاضلاب مناطقی مانند کوت عبدالله بالاآمده و خانه و کاشانه مردم را به محاصره درآورده است.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۶    
موزه فاضلاب (sewerage museum) در مورد فاضلاب و تصفیه آب های مصرف شده است. اگر می خواهید با دنیای فاضلاب این کشور آشنا شوید، به نمایشگاه های این موزه سر بزنید.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مردم شهر کوت عبدالله با گذشت چند روز از بارندگی ها میان فاضلاب و آب برجای مانده از باران محاصره شده اند.
حوزه   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۴:۲۸    
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی فرد، برای پیگیری مشکل فاضلاب منطقه کوت عبدالله شهرستان کارون، به طور شبانه در این منطقه حاضر شد.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان یزد از تدوین طرحی با عنوان رینگ مصرف آب با هدف مدیریت این حوزه در یزد خبر داد و گفت: در بحث تأمین و توزیع آب، بحث خط دوم انتقال آب که شرکت آب منطقه ای پیگیری می کند؛ در بحث توزیع، ما بر اساس پایداری آب در شبکه ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
ایلام - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری ایلام از تکمیل فاز یک طرح ارتقای تصفیه خانه فاضلاب این شهر در سال آینده خبر داد و گفت: این پروژه با اعتباری بالغ بر 420 میلیارد ریال در مدت 33 ماه اجرا می شود.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، نگهداری بهینه از کنتورهای آب و لوله های روباز از یخ زدگی در فصل زمستان و انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از آسیب های احتمالی به این تاسیسات در فصل زمستان توسط مشترکین ضروری است. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۳:۰۱    
بروجرد - ایرنا - رییس اداره آب و فاضلاب روستایی بروجرد گفت: 14 میلیارد و 843 میلیون تومان اعتبار برای پروژه های آب و فاضلاب روستایی شهرستان هزینه شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری منطقه 22 از شهرک های مسکونی متخلف که فکری برای سیستم فاضلاب کشی این مجتمع ها نکرده اند شکایتی ترتیب داده و پرونده این شکایت در مراجع قضایی قرار دارد و منتظر صدور رای است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان کوت عبدالله، مرکز شهرستان کارون، منطقه ای قدیمی در کنار رودخانه کارون است. بنا به گفته فرماندار کارون، بخش وسیعی از مناطق مسکونی این شهر در محدوده یک تالاب قدیمی ایجاد شده است، تالابی که اراضی شخصی آن به مرور زمان به فروش رفت و اهالی روی خاک آن خانه ساختند و حالا خاک ضعیف تالاب ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روز چهارشنبه شرکت آب منطقه ای تهران، داوود سعادت لطفی در این باره اظهار داشت: هم اکنون هفت هزار و 250 متر از تونل فاضلاب رو غرب اجرایی شده است. ...
آلودگی، معضلی جدی و خطرناک برای خزرِ پهناور است؛ به طوری که سالیانه حدود 122 هزار تن آلودگی ناشی از فعالیت کشورهای حاشیه دریای خزر مانند آلودگی های نفتی، فاضلاب های خانگی و صنعتی، ورود انواع زباله، ناوگان تجاری و .. ...
برترین ها / بهار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: در روزهای اخیر استان خوزستان شاهد ورود سامانه بارشی به این استان بود و بیشتر شهرهای خوزستان از سوی این سیراب شدند اما پس از باران معضلی که همواره برای مردم خوزستان به وجود آورده بالا آمدن فاضلاب های شهری است. ...
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۲:۱۵    
مهندس علیرضا تخت شاهی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه گفت: عملیات اجرایی احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر سنقر در فاز اول با ظرفیت 7400 مترمکعب در شبانه روز برای جمعیت 46 هزارنفر و فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهر صحنه نیز با ظرفیت 6400 متر مکعب در شبانه روز برای جمعیت 40 هزارنفر در سفر وزیرمحترم ...