چهارشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۴:۴۸Aug 2019 21

آوای رودکوف (avayerodkof.ir)

آوای رودکوف 30 اسفند 1395 آوای رودکوف 1 فروردین 1396 آوای رودکوف 29 اسفند 1397 آوای رودکوف 31 فروردین 1398 آوای رودکوف 31 اردیبهشت 1398 آوای رودکوف 1 خرداد 1398 آوای رودکوف 1 تیر 1398 آوای رودکوف 1 مرداد 1398 آوای رودکوف 2 مرداد 1398 آوای رودکوف 3 مرداد 1398 آوای رودکوف 4 مرداد 1398 آوای رودکوف 5 مرداد 1398 آوای رودکوف 6 مرداد 1398 آوای رودکوف 7 مرداد 1398 آوای رودکوف 8 مرداد 1398 آوای رودکوف 9 مرداد 1398 آوای رودکوف 10 مرداد 1398 آوای رودکوف 11 مرداد 1398 آوای رودکوف 12 مرداد 1398 آوای رودکوف 13 مرداد 1398 آوای رودکوف 14 مرداد 1398 آوای رودکوف 15 مرداد 1398 آوای رودکوف 16 مرداد 1398 آوای رودکوف 17 مرداد 1398 آوای رودکوف 18 مرداد 1398 آوای رودکوف 19 مرداد 1398 آوای رودکوف 20 مرداد 1398 آوای رودکوف 21 مرداد 1398 آوای رودکوف 22 مرداد 1398 آوای رودکوف 23 مرداد 1398 آوای رودکوف 24 مرداد 1398 آوای رودکوف 25 مرداد 1398 آوای رودکوف 26 مرداد 1398 آوای رودکوف 27 مرداد 1398 آوای رودکوف 28 مرداد 1398 آوای رودکوف 29 مرداد 1398 آوای رودکوف 30 مرداد 1398 
  ۵۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
2800 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ابتدای سال جاری تاکنون از خدمات آموزش خانواده این نهاد بهره مند شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
چند خبر ورزشی از شهرستان لنده در استان کهگیلویه و بویراحمد را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۲:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست دفتر امور میوه های گرمسیری و نیمه گرمسیری وزارت جهاد کشاورزی گفت: تشکیل زنجیره ارزش انجیر برای ساماندهی تولید تا عرضه این محصول ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۲:۵۵    
متأسفانه بسیاری از افراد با اصول صحیح نوشیدن آب آشنایی ندارند و باورهای غلطی را درباره میزان مصرف آب دارند مثلاً تصور می کنند نوشیدن روزانه 8 یا 10 لیوان آب باعث سلامتی است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۲:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
مجری طرح پنبه کشور، گفت: با تحقق برنامه تولید 228 هزار تن وش پنبه در سال جاری، 60 درصد نیاز صنایع نساجی کشور از پنبه داخلی تامین شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۵۶   + ۳۷ سایت دیگر  
بر اساس این دستورالعمل، پرونده های جرایم قابل گذشت، جنبه خصوصی جرایمی که دو جنبه عمومی و خصوصی دارد، و تمام اختلافات و دعاوی خانوادگی، و دیگر دعاوی مدنی، باید با لحاظ شرایطی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۵۶    
به مناسبت دهه امامت و ولایت مسابقه طناب کشی در شهرستان لنده برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به هجمه های اخیر به آیت الله لاریجانی گفت: بازداشت های شبانه، پرونده سازی ها و برخورد قهری قوه قضاییه شرایط را اینگونه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد استراماچونی، سرمربی ایتالیایی استقلال هنوز از دست مدیران استقلال گله مند باشد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۰:۵۶    
گیاه کرچک با گنجاندن ده ها خاصیت بسیار مفید در دل خود در زمره یکی از پرخاصیت ترین دانه های نباتی قرار دارد و بیش از خواص درمانی و دارویی، می تواند نقش بسیار مهمی در زیبایی ایفا کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۰:۲۶    
تا کنون کدام مورخ ما اهداف طرفین جنگ های گجستان ، تنگ تامردای وحوادث سال 41 – 42 و سرکشی خوانین فارس و کهگیلویه و بویراحمد را تجزیه و تحلیل و حلاجی کرده است ؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۸:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
سالگرد غدیر یادآور تجدید بیعت با فرزند غدیر، حضرت مهدی می باشد. تجدید بیعت مبارک.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۶    
اما می بینیم علی برای بسیاری دکان است و برای برخی خدا و برای اندکی، امام و راهبر که بر مدار عشق او می چرخند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
چه می توانم بگویم وقتی آفتاب توسعه با این همه ظرفیت ، استان کهگیلویه و بویراحمد را به حاشیه ها رانده ، بوی نگاه های بعضی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: دیگر نهادی تحت عنوان جمنا برای ساماندهی اصولگرایان محوریت ندارد، بلکه شورای وحدت راهبردی در حال حاضر موظف به ساماندهی اصولگرایان در انتخابات است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۴۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از تصویب طرح تعطیلی مراکز اداری، آموزشی و قضایی استان های کشور در روز های پنج شنبه در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: ارتش سوریه پس از محاصره شهر راهبردی خان شیخون در حومه جنوبی استان ادلب و عقب زدن تروریست ها، شب گذشته موفق شد پس از پنج سال وارد این شهر شود. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۱:۵۶    
بمناسبت دهه ی امامت و ولایت یکسری مسابقات تنیس روی میز برگزار و درپایان سه نفر برتر این مسابقات معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
برگزیدگان سیزدهمین جشنواره شعر منطقه ای تمدار بیت در آئین اختتامیه این جشنواره به میزبانی شهرستان اردل معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۰:۵۶    
گسترش بیکاری و فقر، اعتیاد ، افزایش دزدی و ... ماحصل مدیریت فاسد تعدادی از مسئولان است که نه تنها تلاشی در جهت معیشت مردم نکردند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خیر نیکوکار تهرانی 3806 قلم لوازم التحریر به ارزش سه میلیون و 776 هزار تومان به ایتام تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد اهداء کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۲۶    
افزایش ارزش افزوده در بخش کشاورزی از طریق افزایش تولید سرانه بهره برداران کشاورزی تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۳:۵۶    
سید علی اکبر ابوترابی معروف به "سید الاسراء" را فقط در لای کتاب مطالعه کرده ام و امروز بعد از سالها مانند بسیاری از" پدیده های انقلاب اسلامی" همچنان او را محصور در کتابها و خاطرات می بینم !!
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۲۳:۲۶    
به مناسبت 26 مرداد ماه سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی در مراسمی با حضور امام جمعه، فرماندار، مسئولین و روسای ادارات از آزادگان شهرستان لنده تجلیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
با مشارکت کمیته امداد و بسیج جامعه پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خدمات درمانی و دارویی رایگان به منطقه محروم رودریش از توابع دیشموک شهرستان کهگیلویه ارائه شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سال روز, بازگشت, آزادگان اگر روزی اسراء برگشتند و من نبودم، سلام مرا به آنها برسانید و بگویید خمینی در فکرتان بود . امام خمینی (ره)
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
وزش شدید باد در ساعت های پایانی امروز برای کهگیلویه وبویراحمد پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از تکالیف برنامه ششم توسعه در حوزه آب، هوشمند کردن چاه های کشاورزی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طرح تشکیل استان آذربایجان مرزی با مرکزیت شهر خوی را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۲    
مدیر اجرایی طرح آبادانی و پیشرفت شهرستان لنده گفت:بنیاد با شعار کار با مردم برای مردم آماده است تا مشکل اشتغال را با توسعه مشاغل خرد روستایی حل کرده و به تبع آن شهرستان در محور آبادانی و توسعه قرار ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
پیکر مطهر آیت الله آ میر احمد تقوی امروز با حضور گسترده مردم و شخصیت های دینی و سیاسی در شهر دهدشت تشییع و پیکر آن عالم ربانی و روحانی پارسا در جوزه علمیه دهدشت آرام گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای فرهنگ عمومی کهگیلویه وبویراحمد با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت حجت الاسلام و المسلمین آمیراحمد تقوی و به پاس تجلیل مقام شامخ این عالم وارسته امروز جمعه را در استان عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه با تأکید بر خودداری قضات از صدور احکام یا قرارهای منتهی به حبس جز در موارد ضروری، بر لزوم رعایت ادب و مهربانی در عین اقتدار تاکید کرد و گفت: اقتدار به هیچ عنوان به معنای بی احترامی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اردوی تیمهای منتخب استعدادهای درخشان و کاراته وان استان کهگیلویه و بویر احمد پنجشنبه 24 مردادماه صبح و عصر به میزبانی شهرستان لنده برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آوای رودکوف:روح بلند عالم وارسته و مردمدار، حضرت آیت الله آقا میر احمد تقوی، صبح روز پنجشنبه 24 مرداد به ملکوت اعلی پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم، گفت: اعضای باند 5 نفره سارقان اماکن خصوصی سمیرم شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۲    
شفقنا- وزارت دادگستری آمریکا به صورت رسمی از دادگاه عالی جبل الطارق درخواست کرده که مدت توقیف نفکتش ایرانی را تمدید کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
روزنامه عراقی العالم الجدید با اشاره به اخبار منتشر شده درباره میانجی گری بغداد میان واشنگتن و ایران نوشت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۲    
شیر غنی شده به معنای غنی کردن شیر معمولی به کمک املاح و ویتامین ها است که در واقع جبران کننده آن دسته از ریزمغذی هایی است که در شیر وجود ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
جمعی از مقامات و شخصیت های سیاسی در پیام های جداگانه ای درگذشت آیت الله آ میر احمد تقوی، روحانی سرشناس استان کهگیلویه و بویراحمدرا تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در پی در گذشت آ میر احمد تقوی پدر معنوی شهرستان کهگیلویه دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم از لغو کلیه برنامه های کاری ایشانطی روزهای پنج شنبه ؛ جمعه و شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله آ میر احمد تقوی پدر معنوی کهگیلویه بزرگ دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
لجین الهذلول از زنان فعال سیاسی سعودی که در بازداشت رژیم آل سعود به سر می برد، با شرط دولت عربستان برای آزادی اش مخالفت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۵۲   + ۶۲ سایت دیگر  
رییس دانشگاه تربیت مدرس از اخراج دو استاد این دانشگاه به دلیل غیبت طولانی مدت خبر داد و گفت: دانشگاه بازگشت یکی از اعضای هیات علمی که فیلم غیر اخلاقی منتسب به وی در فضای مجازی منتشر شده است را نیز به ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۲۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
گرگ های گرسنه چهار نفر را در روستای غلمانسرای بخش تسوج زخمی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار کهگیلویه :در گام دوم انقلاب مدیر اداری باید در شأن و طراز نظام باشد، نواقص و مشکلات خود را اصلاح کرده و رسالت واقعی خود که خادمی مردم است را اجرا کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از کارکنان کمیته امداد به مناسبت گرامیداشت دهه امامت و ولایت با مراجعه به سازمان انتقال خون استان اقدام به اهداء خون نمودند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد و نماینده بنیاد مستضعفان در استان به منظور هم افزایی در ارائه خدمات بهتر و مطلوب تر به نیازمندان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۳ - ۰۲:۲۲    
چرا به جای اتکا به تئوری های موجود ، شاهد تدوین تئوری ها در خصوص مسئله ی طرح حجاب نیستیم ؟
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۲۳:۲۲   + ۱۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش انصارالله یمن و هیئت همراه با رهبر انقلاب اسلامی دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هیئت فوتبال شهرستان لنده با کادر جدید و آغاز مسابقات لیگ فوتبال ؛ در رده امید ؛ امید ها را در فوتبال این شهرستان زنده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم با بیان اینکه باند قاچاق چوب بلوط در سمیرم زمین گیر شدند، گفت: سه هزار کیلو گرم چوب بلوط قاچاق در سمیرم، کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی شهرستان لارستان، گفت: مقام نخست کاشت و تولید دانه روغنی کنجد فارس به لارستان اختصاص دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام سید رضا افتخاری امروز، 22 مرداد ماه در مراسمی به عنوان مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۲۳:۲۲    
امام جمعه خسروشهر:قصص قرآن برای تبیین علل و عوامل سقوط و انحراف افراد، اقوام، تمدن ها گذشته تدوین شده است...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۲   + ۳۵ سایت دیگر  
خبرنگار مطرح ایتالیایی از تصمیم استراماچونی برای ماندن یا رفتن از استقلال در دو روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۵:۵۲    
در دوران ساسانیان شکل شهرها به صورت مستطیل و با معابر شطرنجی همچنون شهرهای بیشابور و نیشابور و گندی شاپور وجود داشته اند...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر صنایع تبدیلی و غذایی سازمان جهاد کشاورزی فارس، گفت: به افرادی که در اجرای طرح های اولویت دار صنایع تبدیلی سرمایه گذاری کنند در اسرع وقت مجوز داده می شود. .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر 50 درصد شیر تولیدی یزد خام فروشی می شود گفت: جلوی خام فروشی شیر دامداری های یزد به استان های دیگر گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
مجری و مدیر طرح ملی گیاهان داروئی در وزارت جهاد کشاورزی، به برخی از گیاهان داروئی شاخص استان آذربایجان شرقی از جمله شاه اسپرم و بیدمشک اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۱ - ۱۲:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
وحید حاج سعیدی طنز نویس "پایگاه خبری آوای رودکوف" در جشنواره ملی خلیج فارس در بخش طنز حائز رتبه سوم گرید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۲    
حمله چند جوان به توریست آلمانی که تازه از بند سرطان رهایی یافته است نشان داد که بیماری هایی بس مهلک تر و خطرناک از سرطان هم وجود دارند که درمان آنها به مراتب از سرطان سخت تر و طاقت فرسا تر است!
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم خیر و نیکوکار استان در چهارماهه نخست سال جاری 9 میلیارد و 187 میلیون تومان به نیازمندان این نهاد کمک کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۲۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات قهرمانی کاراته آسیا سبک شوتوکان در استان یزد با شرکت 935 نفر کاراته کا در دو بخش کاتا و کومیته برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین از انگلیس خواسته است تا به صورت فوری به دخالت ها در امور داخلی هنگ کنگ پایان دهند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
حج تنها جایی است که نمی توان کسی را رساند، تو خود باید به آن برسی، اما نه رسیدنی از جنس مکان و زمان. حج مکان نیست که وقتی به آن رسیدی، دیگر تمام!!
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
گفتگو با خانم مترجم زبان انگلیسی که به کار دامداری روی آورده را بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
آذربایجان غربی یکی از مناطق مستعد برای توسعه و سرمایه گذاری در زمینه دامداری صنعتی است زیرا وجود آب وهوای معتدل، خاک حاصل خیز و برخورداری از مزیت مرزی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از مناطق محروم بخش مارگون و منطقه زیلایی بازدید و با مردم این منطقه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۱۵:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تجلیل از خبرنگاران گفت:برای پیشرفت و سرعت بخشیدن به چرخ توسعه استان به کمک رسانه ها نیاز داریم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۱:۲۲   + ۸۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه سوء ظن بیجا و حسن ظن بیجا را آفت کار مجموعه های اطلاعاتی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۹ - ۰۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اختتامیه و مراسم تجلیل از برترین های مسابقات استانی کونگ فو جام علوی امروز در لنده برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: شبکه المسیرة یمن، از شهادت ابراهیم بدرالدین الحوثی برادر رهبر جنبش انصارالله یمن خبر داد. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
درگیری های مسلحانه میان افراد مسلح موسوم به "کمربند امنیتی" که مورد حمایت امارات هستند و شبه نظامیان وابسته به دولت مستعفی یمن (مورد حمایت عربستان) در جنوب عدن از چند روز پیش آغاز شده است همچنان ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۲:۵۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اسرائیل غاصب، پایش را به تنگه هرمز بکشاند در آتش خشم منطقه سوخته و دودش از تل آویو بلند خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۲۱:۵۲    
به مناسبت گرامیداشت دهه امامت، مسابقه دارت در دو بخش برادران و خواهران ذر پارک امید شهر لنده برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری کهگیلویه و بویراحمد و فرماندار شهرستان لنده از طرح های اقتصادی بخش موگرمون بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۴:۵۲    
اوایل کار شلوار پوشیدن مان واقعا خنده دار بود شلواره با کمری گشاد که مجبور بودیم کمر بند را سفت ببندیم وپیرا هن معمولا گشاد بود گاهی چیز خنده داری میشد که انگار وسط یک گونی را سفت ببندی که کمرش باریک ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۸ - ۱۰:۲۲    
همایش پیاده روی خانوادگی گرامیداشت "روز خبرنگار" صبح امروز در پارک امید شهر لنده برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۱۰:۵۲    
این روز مهم یادآور تلاش ها و زحمات ارزشمند وقایع نگارانی است که آگاهانه سختی ها را به جان می خرند تا از شرافت شغلی و اصول حرفه ای خود در انجام رسالت خطیر خبررسانی و آگاهی بخشی دقیق ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۷ - ۰۸:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
جمعی از مسئولان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیام های جداگانه ای روز خبرنگار را تبریک گفتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف :روز خبرنگار بر تمامی مجاهدان عرصه بصیرت و آگاهی که با پیکار و مبارزه و با سلاح قلم و ایمان خویش برای پایداری اعتقادات و ارزشهای دینی و اسلامی جامعه و جاودانگی ایران اسلامی در ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل، گفت: براساس مصوبه شورای جنگل و با مشارکت و همکاری بخش خصوصی و سرمایه گذاران پارک جنگلی 100 هکتاری در استان اردبیل احداث می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۳۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف :رئیس دادگستری استان البرز با بیان اینکه طبق آنچه مورد تأکید قانون و نظر ریاست محترم قوه قضائیه است باید از صدور قرار بازداشت های موقت غیرضروری اجتناب کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی استان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور به یک مدال طلا و یک برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: 43 نفر از زنان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد به کربلای معلی اعزام شدند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۲    
خرنوب یکی از انواع شیرین کننده های طبیعی مانند عسل و استویا می باشد که بیشتر برای تهیه انواع کیک و شیرینی، شکلات، انواع دسر و دمنوش خرنوب استفاده می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ،پانزدهمین همایش آشنایی با رشته های تحصیلی دانشگاه صنعتی اصفهان، با حضور داوطلبان ورود به دانشگاه و خانواده های آنان صبح امروز در این دانشگاه آغاز به کار کرد. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه 17 مرداد و روزخبرنگار ؛ مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه در شهرستان لنده برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۲    
سوگواره جواد الائمه علیه السلام و یادواره شهدای سرفاریاب در سادات امامزاده علی با حضور آ میر احمد تقوی و نماینده تولیت آستان رضوی و ائمه جمعه دهدشت و سرفاریاب برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه یکی از راهکارهای توسعه کشاورزی، کشت گلخانه ای است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۵ - ۱۴:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور فرهنگی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه اول مسابقات قرآنی کشور در رشته های حفظ و قرائت - ترتیل توسط مددجویان این استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۲۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: با حضور رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی 125 طرح بخش کشاورزی با اعتباری افزون بر 9330 میلیارد ریال در آذربایجان شرقی بهره برداری یا کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیزدهمین مرکز نیکوکاری این نهاد به همت خیران و نیکوکاران در شهر دهدشت شهرستان کهگیلویه افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویر احمد معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش لنده منصوب شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و دستگیری فردی که در شبکه اجتماعی واتسآپ اقدام به ارسال مطالب توهین آمیز و انتشار عکس و فیلم خصوصی از باجناق خود به قصد انتقام جویی می کرد، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه بخشایش:هدف از ازدواج در اسلام به مراتب، بالاتر و مقدس تر از آن است که تنها در حد کام جویی جنسی باشد; زیرا اگر چنین بود هیچ فرقی میان ازدواج انسان و جفت گیری حیوانات نبود....
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۲    
میوه زغال اخته ترش مزه است. از میوهٔ رسیدهٔ این گیاه کمپوت و مربا تولید کرده یا به صورت خشکبار مانند آلبالوی خشک مصرف می شود
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، تبدیل به کابوس شبانه برای آمریکا شده است. این نیرو، مهم ترین سلاح ایران است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۱۴ - ۰۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری آوای رودکوف: پس از انتشار اخباری مبنی بر مذاکره صفا هادی با باشگاه استقلال، هافبک عراقی پس از توافق با مسئولان باشگاه الزورا و به دلیل داشتن پیشنهادات خارجی از این تیم جدا شد. ...
مشاهده نتایج بیشتر...