سه شنبه ۱۰ اسفندساعت ۱۱:۳۰Feb 2017 28

آوای رودکوف (avayerodkof.ir)

  ۲ ساعت پیش    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در پاسخ به اظهارات فرماندار بویراحمد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۲۰:۴۹    
رئیس مرکز بررسی های دکترینال در دانشگاه یاسوج ، پس از ایجاد جنجال توسط عده ای در مراسم سخنرانی خود گفت:امروز کسانی که دستشان در ارائه عملکرد به مردم خالی است و نمی توانند به مردم جواب بدهند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۴    
فاصله بی اعتمادی میان مردم و دولت در استان خوزستان و مخصوصا اهواز به اندازه ای است که حتی رئیس جمهوری که برای حل بحران به منطقه رفته نمی تواند در جمع مردم حاضر شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۴    
یکی از افراد داعش که در روسیه مشغول آماده سازی انفجار بود توسط پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۴    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛ سرگرد نوروزی افزود: لازم است شهروندان در حفظ و نگهداری تجهیزات مخابراتی و الکترونیکی خصوصاً تلفن های همراه خود دقت نظر لازم را داشته باشند و از نگهداری اطلاعاتی که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۰۴    
تنها در یک ماه گذشته، پایگاه اینترنشنال بیزینس تایمز به انتشار 5 خبر پرداخته که در تیتر آن، نام ایران در کنار واژه جنگ آمده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۴۹    
تیم لوکوموتیو تاشکند موفق شد برابر الاهلی امارات پیروز شود و این فرصت را به استقلال تهران بدهد تا در صورتی پیروزی با اختلاف 2 گل صدرنشین گروهشان شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۴    
طرح های اشتغال اجرا شده امسال برای مددجویان کهگیلویه و بویراحمد شامل 85طرح کارانگیزی، 271 طرح توان افزایی و یک هزار و 862 طرح خودکفائی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۳۴    
در گچساران قبل از انقلاب جوانانی که دنبال امام (ره) بودند از همه طرف مورد هجوم بودند از جمله ساواکی ها ، روحانی نماها ، حرام خوران ، شاهنشاهی ها ، وروز گار سختی بود.....
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵    
همه امراض و بیماری ها به راحتی قابل پیشگیری نیستند، با این وجود شما می توانید بیش از آنکه تصور می کنید بر سلامتی خودتان کنترل داشته باشید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۲:۰۵    
نماینده دور نهم مجلس گفت: صلاحیتم برای انتخابات آتی مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
رئیس جمهور علاوه بر رونمایی از چند سامانه نظارتی بانک مرکزی، اسکناس ده هزار ریالی را امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در بانک سرمایه بدون ضمانت های کافی اقدام به پرداخت وام کرده اند، گفت: این وام ها به شرکت های صوری ارائه شده است و صندوق ذخیره در بانک سرمایه پس اندازی نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۵۰    
آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به یکی از متدینین خراسان جنوبی نسبت به سخنان استاندار خراسان جنوبی اعلام کرد "به وزیر کشور تذکر می دهیم".
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۱:۳۵    
مرحوم مهندس اندرزی خدمتگذاری صادق و الگویی برای مدیران ملی و استانی بودند که عمر خود شریف خود را صرف خدمت رسانی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
دیروز حسن روحانی در نخستین مجمع ملی سلامت نکات مهمی را که البته بعضا با کنایه بودند بیان نمودند که در شبکه های مجازی واکنش های تندی را هم در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۰    
سالروز امورتربیتی یادآور تولد نوین پرورش در نظام تعلیم و تربیت ایران است. پرورشی که متناسب با اهداف جمهوری اسلامی که همانا تربیت مسلمان ناب است طراحی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
رئیس جمهور سابق ایران با ارسال نامه ای خطاب به رئیس جمهور جدید آمریکا ، وی را به ترجیح منافع و رضایت عموم مردم و ملت ها بر منافع و رضایت اقلیتی سیری ناپذیر از سردمداران ثروت و قدرت و نیز اصلاح ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۳۰    
رئیس کمیته امداد در بخشنامه ای تاکید کرده است که فرآیند توزیع هرگونه کالا و خدمات به گونه ای برنامه ریزی شود که حداکثر از یک ماه قبل از زمان برگزاری انتخابات تا پایان مراحل انتخابات هیچگونه توزیع ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۵    
پرداخت مستمری به منظور رفع بخشی از مشکلات مددجویان اعطا می شود که در این زمینه طی 11 ماهه سال جاری بیش از227 میلیارد ریال به 29 هزار و 726 خانوار تحت حمایت کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۰    
رهبران معارض سوری با بیان اینکه سازمان ملل به طور عمد حضور معارضان داخل در ژنو 4 را نادیده گرفته،می گویند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۰    
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری گفت: اینکه از سوی جبهه پایداری لیستی به جمنا ارائه شده باشد تا در معرض رای قرار گیرد صحت ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۵    
مسعود گودرزی عضو کمیته امنیت ملی مجلس اعلام کرده است که ایران به اسناد قطعی دست یافته است که دو جزیره آریانا و زرکوه متعلق به ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۵    
پدرمعراج کارگری ساده فاقد هر گونه سرمایه ومنبع درآمد و از خانواده ای عائله مند بود که تامین معاش خانواده برایش بسیارسخت بود ولی مگر عشق به فرزند اجازه میداد که دست روی دست بگذارد وتلاش نکند ....
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۰    
هشتم اسفندماه روز محبت و مهربانی و روز به ثمر نشستن تلاش صادقانه و پر از اخلاص توأم با نگاه آسمانی شهیدان عزیز "رجایی" و "باهنر" است....
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۵    
پس این که خداوند روزی، روزی طلبان را به طور یکسان قرار داده است برداشت صحیحی از آیه نیست. خود قرآن در آیه 71 سوره نحل به تفاوت روزی ها تصریح دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۳:۱۵    
"منابع نزدیک به اصلاح طلبان فاش کردند که ایران در حال بررسی گزینه هایی برای پاسخ به سیاست های ضدایرانی ترامپ است."
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۰    
مهمترین مشکل طیف منتسب به حسن روحانی، نه نهادهای حکومتی مخالف، که رای دهندگان باشند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۰    
آنکارا که به دنبال بازاری برای صنعت دفاعی خود بوده و از ولخرجی کشورهای خلیج [فارس] برای خرید تجهیزات نظامی با خبر است، تلاش می کند با مبالغه درباره تهدید ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۰    
200 نفر از مادران و دختران تحت حمایت کمیته امداد استان در قالب اردوی زیارتی سیاحتی به قم و جمکران اعزام شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۵    
معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلفات جاده ای در 10 ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 7.6 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۰    
همایش بزرگ انقلابیون جوان باسخنرانی دکتر حسن عباسی به میزبانی دبیرخانه سلسله همایش های جوان انقلابی در دانشگاه های کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۵    
دومین منطقه آلوده به بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در شهر دهدشت شناسایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۵    
اصولگرایان به این نتیجه رسیده اند که تنها راه رویارویی آنها با آقای روحانی در انتخابات آتی اجماع بر سر یک کاندیدای واحد است. در این فرصت کوتاه بعید به نظر می آید که چنین امری به راحتی میسر باشد."
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۳۰    
به گزارش آوای رودکوف ، ولی اله سیف که صبح امروز در همایش استانداردهای بین المللی گزارشگری مالی IFRS و نقش آن در ارتقای شفافیت بازارهای مالی سخن می گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۰    
ورزشکار سه گانه استان کهگیلویه وبویراحمد در مسابقات قهرمانی کشور به مقام دوم و مدال نقره این مسابقات دست یافت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۵    
جمعی از شرکت کنندگان نشست 3000 نفره جمنا در صدر فهرست کاندیداهای مطلوب ریاست جمهوری نام دکتر احمدی نژاد را نوشته اند!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل تعاون و پشتیانی وزارت آموزش و پرورش از آغاز رزرو اینترنتی 25 درصد از فضاهای اسکان فرهنگیان از پنجم اسفند ماه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۰    
یک عکس نشانگر این است که ایوانکا ترامپ با رئیس جمهور روسیه در یک پارتی شرکت داشته است و این موضوع به جرقه ای دوباره برای آغاز انتقادات از دختر ترامپ تبدیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۳:۰۰    
پایگاه خبری آوای رودکوف : پل ایدنک و رودخانه مارون در قاب تصویر
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۲:۰۰    
نیویورک-ایرنا- سباستین گورکا معاون دستیار رئیس جمهور آمریکا با رد این نظریه که مبارزه با داعش ممکن است، نسل ها طول بکشد،گفت: بزودی و با سرعت تشکیلات داعش را شکست خواهیم داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۵    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، محمد کشتی آرای در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، درخصوص بخشنامه اتحادیه طلا و جواهر به طلافروشان مبنی الزام تعطیلی واحدهای صنفی از ساعت 21 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۵    
136 دیپلمات ترکیه ای خواستار پناهندگی در آلمان شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۵    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب نهایی شدن کاندیدای خود را برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۰    
دانشمندان فضایی اروپا و سازمان ملی هوانوردی و فضایی آمریکا به طور رسمی خبر از کشف 7سیاره با ابعاد زمین را که به دلیل وجود آب در سطح آنها، حیات بر روی آنها امکان پذیر است، دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۱:۰۰    
نتایج آرای انتخابات شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۵    
مراسم کلنگ زنی گازرسانی دیشموک و چاروسا در روستای انجیره از توابع دیشموک با حضور معاون وزیر نفت و نماینده مردم کهگیلویه ،بهمئی ،چرام و لنده انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰    
جزئیات تیراندازی راکب یک موتور سیکلت به سوی ماموران پلیس راه میناب - جاسک تشریح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰    
مسمومیت با آب زمانی روی می دهد که فرد آن قدر آب خورده که میزان نمک خونش رقیق می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰    
منسوب کردن انتقادات به غرض ورزی های سیاسی، بی تفاوتی و عدم پاسخگویی به انتقادات کاربران خوزستانی و در نهایت مسدود کردن حساب کاربری آنها از دیگر واکنش هایی است که جایگزین عذرخواهی یا همدردی با مردمی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۳۰    
وزیر امور خارجه ایران در مصاحبه ای در واکنش به اظهارات اخیر مقامات بلندپایه ترکیه علیه ایران گفت که ترکیه همسایه ای کم حافظه و قدرناشناس است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۵    
پایگاه خبری آوای رودکوف : علل بروز نفس نفس زدن حالت چاقی مفرط است، به طوریکه اشخاص خیلی چاق، حتی اگر قلب و ریه سالمی داشته باشند در اثر کار بدنی _ حتی جزئی _ خیلی زود به نفس زدن می افتند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۷:۳۰    
بزرگترین کارخانه لاستیک سازی سبز جنوب کشور با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت،نماینده مردم گچساران و باشت ؛ استاندار و برخی از مسئولان کشوری و استانی در شهرستان باشت کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۰    
فرماندار جدید شهرستان لنده گفت: در زمان ورود به شهرستان لنده احساس کردم شهید کریمی از من روحیه 65 و 65 را جهت خدمت به مردم می خواهد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۵:۰۰    
آزمون دکتری تخصصی سال 96 با حضور 3100 داوطلب کهگیلویه و بویراحمدی در دانشگاه یاسوج و دانشگاه آزاد واحد یاسوج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: قانون می گوید دانش آموز اگر شرایط خاصی داشت، اخراج نمی شود و به مدرسه دیگر انتقال پیدا می کند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۵    
مسئول پیگیری مدارس ماندگار وزارت آموزش و پرورش در آیین جشن مدرسه ماندگار در گچساران گفت : تا کنون 46 مدرسه ماندگار در سراسر کشور شناسایی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۵    
کهگیلویه وبویراحمد دارای 160هزار هکتار زمین های زراعی و 2 میلیون واحد دامی است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۵    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ، باقری عراقی مدیرعامل گاز ایران، حاج رسولیها معاون وزیر نیرو، آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی، یزدانی معاون وزیر صنعت معدن و همراهان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۰    
در حالی وزارت کار تعطیلی 30 اسفند را تکذیب و آن را منوط به تصمیم هیات وزیران دانست که لحظه تحویل سال 96 ساعت 13 و 58 دقیقه روز 30 اسفند است و ظاهراً کارمندان و کارگران برای این روز باید مرخصی بگیرند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۵    
رییس مجلس خبرگان رهبر ابراز امیدواری کرد که رسانه ها از جمله صدا و سیما، حداقل همین شرایط را برای مردم تبیین کنند و افزود: این که مردم بدانند؛ باید به "مدیر"، "مدبر"، "باتقوا"، "مومن" و.. ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۰    
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی موفق به کسب اکثریت آرا در رای گیری امروز اصولگرایان برای معرفی کاندیدا در انتخابات ریاست جمهوری، شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۵    
قصدمان از شعر زیر انگ ورنگی مسموم ومذموم به نماینده خاصی از هرمرام و مشیئ نیست ، بلکه بیان روندی رایج وجاری وساری در این چند دهه است وبی شباهت با بعضی جاهای دیگر هم نیست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۵    
نخستین نشست مشورتی شورای اصلاح طلبان کهگیلویه و بویراحمد با دستورکار بررسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در یاسوج برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۰    
سرهنگ پاسدار امیدوار هدایتی پور از جانبازان شهرستان گچساران سرانجام پس از تحمل یک دوره بیماری عفونت ریوی دارفانی را وداع گفت
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۵    
امام جمعه و مدیرکمیته امداد شهرستان باشت به منظور رسیدگی به مشکلات مددجویان با چند خانوار از نیازمندان تحت حمایت در این شهرستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۵    
عدل هاشمی پور خطاب به مسولان گفت :حدا ما را نخواهد بخشید اگر بخواهیم به خط و باند بچسبیم و از مطالبات مردم و نوکری آنها غافل شویم زیرا نه اصولگرایی من را به بهشت خواهد برد و نه اصلاح طلبی شما را
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ - ۰۰:۵۵    
عدل هاشمی پور:بنده با ایده شما مخالف هستم و کاری به ثلاث و بویراحمدی ندارم و با این ایده مقابله خواهم کرد .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۵    
بازتاب مقررات مهاجرتی تازه ترامپ، افزایش تنش های میان آمریکا و مکزیک در آستانه سفر تیلرسون به این کشور و ضرورت رای اعتماد سنای آمریکا به گزینه مشاور امنیت ملی کاخ سفید از جمله تحولات آمریکا از دید ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۰    
ملی پوش اسکی صحرانوردی ایران با عملکردی فوق العاده عنوان چهارم رقابت های قهرمانی جهان در دور انتخابی را بدست آورد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۵    
پس از انتشار نامه رسمی وزارت کارمبنی بر تعطیلی سی ام اسفند، این خبر تکذیب شد!
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۰    
خانه علی (ع)و فاطمه (س)پر از مهر و صفا محبت بود و خداوند بر اهل خانه نظر داشت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۰    
استفاده از ماسک موی ماست و تخم مرغ روشی برای سلامت موهای سر است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۵    
هاشمی گفت: بروز رفتارهای غلط در برخورد با متهم می تواند منجر به حوادث و اتفاق های غیر قابل جبرانی شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۵    
ترکیب مواد تشکیل دهنده که از گوارش سریع و کند برخودار هستند، ایده خوبی نیست. این شرایط می تواند تخمیر مواد غذایی در معده را به همراه داشته باشد که ممکن است کل بدن را مسموم سازد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۴۰    
پیش فروش آلبوم موسیقی دُرصط ، تازه ترین اثر علی قمصری آهنگساز و نوازنده مطرح ایرانی، از طریق سایت بیپ تونز آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۴۰    
مراسم کلنگ زنی جاده ارتباطی لیکک به جایزان ظهر امروز در نزدیکی روستای تنگ ابدال بهمئی با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۵    
از میان کاندیداهای معرفی شده به جبهه مردمی نیروهای انقلاب، بیست تا سی ن در معرض انتخاب اند که فردا پنجشنبه ممکن است در مرحله اول ده نفر انتخاب شوند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۰    
با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ ؛معاون دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ؛ امام جمعه ؛فرماندار و جمعی از مسولان شهرستانی دو افتتاحیه و یک کلنگ زنی در شهرستان لنده انجام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۰    
در حاشیه این دیدار مردمی در کنار مزار مطهر شهید قمبرپور صحنه ای زیبا ، محتوای درس مدیریتی امروز را برای کریمی نژاد سرپرست فرمانداری رقم زد . یعنی رویش درختی از دل تخته سنگ .
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۶:۴۰    
بیش از هشت هزار حامی نیکوکار حمایت مادی و معنوی پنج هزار نفر از ایتام و مشمولان طرح محسنین را به عهده دارند و در 11 ماهه سال جاری 47میلیارد ریال به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۰    
نظرتان چیست که همراه کاهش وزن ریسک ابتلا به بیماری های مرگبار را هم کاهش دهید بدون این که تغییری در خورد و خوراکتان ایجاد کنید، به استثناء یک رژیم خاص 5 روزه؟
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۰    
به گزارش آوای رودکوف ؛ هیأت دولت در مصوبه ای برخی دستگاه های اجرایی از جمله وزارت راه و شهرسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی- وزارت کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۵    
فروش نوروزی محصولات گروه صنعتی ایران خودرو برای پاسخگویی به مشتریان و تامین نیاز بازار در روش های متنوع ازاول اسفندماه آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۵    
معاون اول رئیس جمهور به سفر قریب الوقوع روحانی به مسکو اشاره و ابراز امیدواری کرد در سفر رئیس جمهور به روسیه توافقات خوبی میان دو کشور حاصل شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۲۵    
آوای رودکوف : سیدحمید مشتاقی نیا در یاداشتی که سایت دولت بهار منتشر نمود نوشت: از چهره های اصولگرایی که برای ورود به این دوره از انتخابات ریاست جمهوری به طور جدی مطرح شده و برنامه های تبلیغاتی خود را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰    
در حالی که سناتورهای آمریکایی به دنبال وضع تحریم های بیشتر علیه ایران هستند، گزارش ها حاکی از آن است که ایران راکت های هوشمند جدیدی را در یک رزمایش نظامی شلیک کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: تشخیص های غلط نسخه پیچیدن های غلط می آورد و در این روند حقوق بگیران نجومی ذخیره های نظام معرفی می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰    
سلیمانی که فرماندهی نیروهای ویژه ایران را در سوریه بر عهده دارد، از نزدیک تحولات شهر الباب را زیر نظر دارد که بزودی با رقیب اصلی خود یعنی ژنرال زکای اکسکالی مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰    
"گزارش مجلۀ آمریکایی فارین پالیسی در اختیار داشتن این نوع موشک توسط عربستان را تأیید کرده اما دربارۀ قدرت مورد ادعا توسط کارشناس سعودی توضیحی نداده است."
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۵    
یک مبارزه فلسطینی گفت: اندیشه ریشه کن کردن اسرائیل هنوز در جمهوری اسلامی دنبال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۵    
تیم فوتبال پرسپولیس در نخستین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امروز به مصاف الهلال عربستان رفت.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۱:۵۵    
سخنگوی حزب اعتدال و توسعه از انتخاب علی جنتی به عنوان رئیس ستاد انتخابات ریاست جمهوری این حزب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۰    
نوزادی در روستای 'گللو' شهرستان نیر که در بحبوبه برف و کولاک با به خطر انداختن جان خود و مادر باردارش قصد ورود زودهنگام به دنیا را داشت پس از ساعت ها دلهره و با راهنمایی تلفنی پزشکان توسط زنان ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۵    
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به برگزاری مجمع عمومی این جبهه در پنجشنبه هفته جاری گفت: تاکنون از طریق سامانه ای که توسط هیات موسس ایجاد شد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۵۵    
خالد بن هلال بن ناصر المعولی با تاکید بر اینکه رفتار اسرائیل موجب تهدید امنیت جهانی شده است گفت: در چنین شرایطی حمایت از آرمان ایجاد کشور فلسطین به پایتختی قدس به دور از تفرقه میان مسلمانان واجب است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۰    
سید ناصر بدیسار، جوانی است که فراز و فرودهای زیادی در زندگی اش دیده است اما با حمایت های کمیته امداد نه تنها از چنگال فقر رهایی یافت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰    
جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان چرام ، طی بیانیه ای رسما اعلام موجودیت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۹:۵۵    
خانمی که قصد ازدواج با او را دارم با خودروی شخصی به محل کارش بردم، یکی از همکاران او از قضا یکی از اقوامش هم هست ما را دید و پلاک منو برداشت، از طریق پلاک کلیه مشخصات و آدرس منو شناسایی کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۰    
معاون اجرایی دولت دهم در یادداشتی در کانال تلگرامی خود از مطرح شدن احتمال ردصلاحیتش انتقاد کرده و از کسانی که این موضوع را مطرح می کنند با عنوان افراد وابسته به جناح به اصطلاح اصلاح طلب یاد کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...