دوشنبه ۳۰ مردادساعت ۱۴:۴۳Aug 2017 21

آوای رودکوف (avayerodkof.ir)

آوای رودکوف 30 اسفند 1395 آوای رودکوف 31 فروردین 1396 آوای رودکوف 31 اردیبهشت 1396 آوای رودکوف 31 خرداد 1396 آوای رودکوف 31 تیر 1396 آوای رودکوف 1 مرداد 1396 آوای رودکوف 2 مرداد 1396 آوای رودکوف 3 مرداد 1396 آوای رودکوف 4 مرداد 1396 آوای رودکوف 5 مرداد 1396 آوای رودکوف 6 مرداد 1396 آوای رودکوف 7 مرداد 1396 آوای رودکوف 8 مرداد 1396 آوای رودکوف 9 مرداد 1396 آوای رودکوف 10 مرداد 1396 آوای رودکوف 11 مرداد 1396 آوای رودکوف 12 مرداد 1396 آوای رودکوف 13 مرداد 1396 آوای رودکوف 14 مرداد 1396 آوای رودکوف 15 مرداد 1396 آوای رودکوف 16 مرداد 1396 آوای رودکوف 17 مرداد 1396 آوای رودکوف 18 مرداد 1396 آوای رودکوف 19 مرداد 1396 آوای رودکوف 20 مرداد 1396 آوای رودکوف 21 مرداد 1396 آوای رودکوف 22 مرداد 1396 آوای رودکوف 23 مرداد 1396 آوای رودکوف 24 مرداد 1396 آوای رودکوف 25 مرداد 1396 آوای رودکوف 26 مرداد 1396 آوای رودکوف 27 مرداد 1396 آوای رودکوف 28 مرداد 1396 آوای رودکوف 29 مرداد 1396 آوای رودکوف 30 مرداد 1396 
  ۱۱ دقیقه پیش    
سال گذشته، دو هزار و 663 مددجو استان کهگیلویه و بویراحمد در برنامه های آموزشی ایجاد فرصت های شغلی شرکت کردند.
  ۴۱ دقیقه پیش    
فرید محبی گفت: بالغ بر 380 میلیون ریال در بخش اسکان دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد هزینه شده است و تعداد 343 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان در سال تحصیلی 95-96 در واحدهای ...
  ۱ ساعت پیش    
شهردار لنده گفت: برای دولت بار نبودیم، یار بودیم.
  ۳ ساعت پیش    
معاون عمرانی استانداری گفت: یک پل جدید در ادامه بلوار کشاورز ایجاد می شود لذا کسانی که در بلوار کشاورز زمین دارند ...
  ۳ ساعت پیش    
اسدالله هاشمی گفت: یک فروند بالگرد آب پاش برای کمک به مهار آتش سوزی جنگل های باشت اعزام شد.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده کهگیلویه ؛بهمئی ؛چرام و لنده در پیامی خطاب به رئیس جمهور از انتصاب سید ضیاء هاشمی بعنوان سرپرست وزارت علوم٬ تحقیقات و فناوری تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۴۵    
کله گوسفند در کشوری جز ایران هم محبوب است که سر میز غذای خود آن را سرو می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۴۵    
پایگاه خبری آوای رودکوف: خطوط هوایی عربستان سعودی مدعی شد که به دلیل عدم مجوز مقامات قطر، امکان انتقال حجاج قطری برای این شرکت میسر نشده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۰    
از بین 2267 نفری که در این تحقیق شرکت داشتند، 40 درصدشان طی یک ماه گذشته تعریق های شبانه را تجربه کرده بودند و این آمار در دنیای واقعی بالاتر نیز هست ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۰    
نادر قاضی پور نماینده ارومیه در حین روند جلسه رسیدگی به صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم با سرعت به خارج از صحن دوید و پس از چند ثانیه با شش عدد گلابی در دست مجدد به صحن مجلس بازگشت!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۳۰    
بدافزار جدید اندرویدی که از طریق متن منتشر شده و گسترش می یابد، اطلاعات کارت های اعتباری کاربران را از برنامه های دیگر به سرقت می برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۳:۰۰    
پایگاه خبری آوای رودکوف :تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین دیدارش در قهرمانی نوجوانان جهان موفق شد سه بر صفر تیم مکزیک را شکست دهد. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۲:۳۰    
عصر امروز مراتع و پوشش گیاهی کوه سفید شهرستان لنده دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۵    
از دید روانشناسان زمانی که زوجین در ازدواج و زندگی مشترک شان این دو حرکت زهرآلود را انجام دهند، ازدواجها دچار شکست خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۴۵    
مجلس شورای اسلامی پس از 5 روز بحث و بررسی کابینه و برنامه وزیران پیشنهادی، امروز برای تک تک وزیران رای گیری انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۰    
عضو شوای شهر لنده در یاداشتی نوشت: نمایندگان محترم استان بیش از این خود را هزینه ی مدیریت ضعیف استان ننمایند
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۴:۰۰    
کابینه دوازدهم با رای اعتماد نمایندگان مجلس به 16 وزیر تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۴۵    
مشکلات برق ، آب و مخابرات در شهرستان بهمئی مدیران استانی را در بهمئی گرفتار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام صفدر پناهی گفت: در صورتی که درگیری های سیاسی و جناحی را به سمتی ببریم که ارزش ها خدشه دار شود همه نظام زیر سؤال می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۱۵    
عروس و داماد اهوازی مراسم ازدواج خود را با نام پاسدار شهید محسن حججی، متبرک کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۰    
آیت الله ناصر مکارم شیرازی گفت: روزی نیست که از سوی مردم برای من نامه نیاید و از سود بانک ها شکایت نداشته باشند، باید جلو این بانک های افسار گسیخته گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۲۳:۰۰    
نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل در توئیتر خود مدعی شد که ایران وکره شمالی در زمینه موشک های بالستیک و برنامه های هسته ای با یکدیگر، همکاری می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۰    
عامل قتل زن 50 ساله و مجروح شدن دختر 21 ساله وی توسط پلیس شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۰    
دکتر احمدی نژاد رئیس جمهور سابق در یادداشتی به مناسبت 28 مرداد مصادف با وقوع کودتای آمریکایی علیه دولت مصدق نوشت : بر این باورم که در آینده ای نزدیک ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۵    
انتقاد قاضی پور از عدم اشاره لاریجانی به کودتای 28 مرداد باعث شد تا شوخی رئیس مجلس را به همراه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۵    
این روزها هم با سرخوردگی بیش از پیش، شاهد هستیم که در کابینه دکتر روحانی برخلاف قول هایی که دادند، مشارکت بانوان در امور اجتماعی و اداره کشور به حداقل رسیده است و حتی به صورت نمادین هم زن وزیر در ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۴۵    
کارل ایکان، میلیاردر سرمایه گذار سرشناس آمریکایی که به عنوان مشاور ویژه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا فعالیت داشت اعلام کرد که از این سمت کناره گیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰    
تشخیص پیش از لانه گزینی جنین روشی برای تشخیص ناهنجاری های ژنتیکی و کروموزومی و تعیین جنسیت قبل از لانه گزینی است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰    
برای نخستین بار در زنجان، سمانه شاددل ، به عنوان اولین شهردار زن، به سمت شهرداری منطقه 2 این شهر منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰    
کودک یک ونیم ساله ای پنج شنبه شب با شکستگی استخوان هر دو دست و بریدگی بسیار شدید در مچ دست توسط اورژانس سیرجان به بیمارستان امام رضا (ع) منتقل شد، هدف کودک آزاری قرار گرفته بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰    
رئیس سازمان دامپزشکی با تاکید بر لزوم واکنش سریع و قدرت اعمال و شناسایی در سازمان دامپزشکی برای مقابله با مخاطرات احتمالی گفت: در 90 درصد کشورهای دنیا این بخش در زیرمجموعه وزارت کشاورزی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۰    
حسن روشن مدعی شده است برخی از استقلالی ها بعد از شکست 6-1 استقلال در بازی با العین قلیان کشیدند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۵    
پایگاه خبری آوای رودکوف :عضو منتخب شورای شهر تهران از انتخاب محسن هاشمی به عنوان رییس شورای شهر پنجم تهران خبر داد. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۵    
یک مطالعه جدید نشان می دهد همبرگر و پیتزا علاوه بر افزایش وزن در بزرگسالان، ممکن است خطر ابتلا به سرطان را نیز افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۰    
فرمانده انتظامی ماهشهر از کشته و زخمی شدن سه شهروند ماهشهری دردرگیری مسلحانه بامداد امروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۰۰    
نماینده مردم کهگیلویه ؛بهمئی ؛ چرام و لنده در نامه ای به استاندار کهگیلویه و بویراحمد نوشت:قطعی مکرر آب و برق زیبنده مردم بهمئی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۵    
بخشدار سرآسیاب یوسفی در شهرستان بهمئی گفت: برای آسفالت معابر این روستاها پنج میلیارد و ششصد میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری ها، بنیاد مسکن و روستاهای فاقد دهیاری هزینه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۰    
رکورد خردسالترین رزمنده دفاع مقدس مربوط به "محمد رضا رفیعی" با 9 سال سن است و همچنین "حاج قربان نوروزی" نیز با 105 سال سن کهنسال ترین سرباز نظامی داوطلب جنگ لقب گرفته.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۵    
کودتای 28 مرداد کودتایی است که با طرح و حمایت مالی و اجرائی سازمان مخفی اطلاعات بریتانیا و سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا(سیا) علیه دولت محمد مصدق در مرداد 1332 به انجام رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۰۰    
مسئول هماهنگی تیم اعضای پیوند علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 447 عضو از بیماران مرگ مغزی استان اهدا شده است که 97 درصد از این اعضا به بدن بیماران نیازمند پیوند زده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۵    
مدیرکل آموزش وپرورش استان در آئین گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن گفت:6هزار500نفر از فرهنگیان کهگیلویه وبویراحمد در دفاع مقدس حضور داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۲۲:۰۰    
بهتر نیست سکوتتان را ادامه دهید و بیش از این خودتان را در معرض خنده عموم قرار ندهید؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۷:۴۵    
غلامرضا تاجگردون رییس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در حمایت از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: به نظر من حیف است که رای نیاورد .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۰    
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف ؛ ستاد مدیریت بحران کشور درباره احتمال سیل در 10 استان فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان، گلستان، زنجان و سمنان هشدارداد. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
دو مضنون به تیر اندازی به سمت شماری از جوانان که برای شب نشینی دریک باغ گردهم آمده بودند توسط ماموران انتظامی شهرستان پارسیان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از امدادرسانی به سیل زدگان 17 روستا و پیدا شدن جسد فرد گم شده در سیل بندر خمیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
مدیرعامل اسبق استقلال گفت: ه هر حال دوست من می خواهد این تیم را بخرد و از من پرسید که کدام تیم را خریداری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از شکست تیمش مقابل سایپا وعده ای عجیب داد!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
سارقان به منزل حمیدرضا صدر دستبرد زده اند و بسیاری از مدارک او را دزدیده اند!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
رئیس سازمان خصوصی سازی درباره سود سهام عدابت توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۰    
دادستان مرکز استان گلستان از دستگیری غاصب عناوین قضایی در شهرستان گرگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۵    
برای درمان عفونت قارچی پا، روش های خانگی جایگزین مناسبی برای آنتی بیوتیک و داروهای دیگر است. چای سبز یکی از موادی است که باعث تسکین علائم این عفونت شده و از شیوع دوباره آن جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۵    
وزیر کشور فرانسه اعلام کرد که هیچ رابطه ای میان حملات تروریستی اسپانیا با فرانسه وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۳:۱۵    
مهدی قائدی مثل بازی های قبل اواسط نیمه دوم بازی با سایپا وارد زمین شد تا به خط حمله استقلال طراوتی تازه بدهد و با حرکت های انفجاری اش روحیه از دست رفته و خستگی سکوها را هم برطرف کند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری آوای رودکوف : یک رسانه عرب زبان با اشاره به دیدار سرلشگر باقری با رئیس جمهور ترکیه آن را نشان دهنده هماهنگی تهران و آنکارا در زمینه اوضاع سوریه دانسته است. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۰    
پایگاه خبری آوای رودکوف: اوقات تلخی در کودکان خیلی آزاردهنده است، ولی یکی از واقعیت های دوران کودکی است و حتی برای کودکان نوپا، کج خلقی بیشتر شبیه به قدرتی برای مبارزه است. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۵    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: این تیم استقلال نیست، این تیم با این روش مطمئن باشید اگر حمایت تماشاچی و رسانه نباشد دهم هم نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری آوای رودکوف : شناسایی بیماری آلزایمر، سالها قبل از بروز علائم آن از طریق معاینه چشم امکان پذیر خواهد شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۵    
پایگاه خبری آوای رودکوف : رییس اتاق اصناف ایران اعلام کرد: حذف درج قیمت فقط در کارخانه است و واحدهای صنفی همچنان ملزم به نصب برچسب قیمت هستند. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل تأمین مسکن کمیته امداد گفت: تا پایان سال 99 مشکل مسکن تمام مددجویان دارای اولویت ما ازجمله مددجویان دارای خانواده های پرجمعیت، زنان سرپرست خانوار، ایتام و... حل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۰    
مجله نیوزویک در مقاله ای به بررسی احتمالات مختلف درباره آینده بحران در سوریه از نگاه رژیم صهیونیستی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۰    
روزنامه ای به نقل از گمرک چین از افزایش محسوس صادرات مواد غذائی و کشاورزی از چین به کره شمالی طی چندین ماه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۰    
شگرد سرقتشان هرچند نخ نما و تکراری بود، اما ابزاری که برای سرقت استفاده می کردند تا حدودی خاص و منحصر به فرد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۰:۳۰    
پایگاه خبری آوای رودکوف : شرکت خودروسازی "تویوتا" یک دستگاه جدید اختراع کرده که با تعبیه نامرئی در ستون های خودرو موجب فراهم شدن دید 360 درجه برای راننده می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۱:۱۵    
مرجع عالیقدر جهان تشییع گفت:راه کار حل مشکلات فضای مجازی فیلتر شدن آنها نیست بلکه باید کاری کنیم جوانان آلوده آن نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۱:۱۵    
وزارت خزانه داری آمریکا اعلام کرد یک شرکت مستقر در لس آنجلس کالیفرنیا با پرداخت جریمه ای بالغ بر 518 هزار دلار بابت غرامت نقض قوانین تحریم های ایران موافقت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۱:۱۵    
اگر اهل رفتن به استخر و شنا هستید حتما برایتان پیش آمده که آب داخل گوشتان جمع شود. وضعیت آزاردهنده ای است، اینطور نیست؟ در اینجا چند راه حل آسان برای رفع این مشکل به شما یاد می دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۱:۱۵    
پایگاه خبری آوای رودکوف : رئیس گروه پیشگیری از حوادث دفتر مدیریت بیماریهای غیرواگیر وزارت بهداشت به جزئیات بدترین زمان رانندگی پرداخت. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۱:۰۰    
وقوع سیل اخیر در منطقه ابلش شهرستان لنده موجب خسارت فراوانی به محصولات کشاورزی به ویژه محصولات ذرت ؛کنجد و حبوبات شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۴۵    
ما چه بخواهیم و چه نخواهیم با آدم های بی ادب برخورد داریم. ممکن است این بی ادب ها کاملا غریبه باشند، مثلا کسی که پشت سر شما در صف سینما ایستاده و یا متصدی امور بانکی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۳۰    
به گزارش آوای رودکوف به نقل خبرگزاری تسنیم؛ تیم های سایپا و استقلال در ادامه دیدارهای هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر از ساعت 20 ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۳۰    
پس از این که هواداران لبنانی در زمان پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی حرکت های توهین آمیز کردند، رییس فدراسیون بسکتبال ایران از پیگیری ماجرا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۰:۳۰    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز پنجشنبه گفت: بر اساس خواسته رئیس جمهوری به اتفاق همکاران به عیادت حجت الاسلام مهدی کروبی رفتم و وضعیت فشارخون، ضربان قلب و تغذیه ایشان تحت کنترل است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۰    
ماشالله غلامی گفت: برنامه های بنده در سه قسمت کوتاه مدت و میان مدت و بلندمدت می باشند و با پشتوانه دقیق و منظم مردمی قابل اجرا می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۰    
عدل هاشمی پور، طی پیامی سالروز بازگشت آزادگان هشت سرافراز به میهن اسلامی را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۵    
سید ناصر حسینی پور گفت: از 808 روزی که در اسارت بودم، تنها خاطرات 200 روز را نوشتم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۳۱    
در پی قطعی چندین ساعته برق شهرستان بهمئی و اختلال زیاد در تابستان امسال، مردم از وضعیت نابسامان و ناپایدار برق شهرستان انتقاد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۰۱:۱۶    
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی گفت: منابع دولت محدود بوده و عقب ماندگی در مناطق محروم زیاد است و می طلبد که دولت و مجلس به همدیگر کمک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۴۶    
26 مرداد ماه سال 1369 اولین گروه آزادگان به میهن اسلامی بازگشتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۱:۱۶    
در آزمون سال 1368 ورودی دانشگاه ها، وزارت علوم تغییراتی در سهمیه بندی مناطق انجام داده بود و به دلیل تعداد قابل توجه قبول شدگان سال های گذشته ی شهرستان کهگیلویه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۱    
معاون عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: پروژه های افتتاحی و کلنگ زنی استان کهگیلویه و بویراحمد در دهه فجر و هفته دولت امسال، تعداد هزار و 98 نفر اشتغال زایی ایجاد خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۱    
رییس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد نخستین استانی بود که مجوز سلامت کده طب سنتی را اخذ کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۴۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: براساس این سرشماری جمعیت فعال استان 216 هزار و 100 نفر بوده که 27 هزار و 988 نفر آن بیکار و 188 هزار و 112 نفر شاغل بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۲    
ظلم واستبداد همیشه گریبانگیر ایرانیان بود اما ایرانیان با آگاهی از این پیشرفتها دریافتند که میتوان به طریق دیگری هم زندگی کرد واداره امور جامعه به شکل دیگری غیر از استبداد مطلقه هم امکانپذیر است .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۷    
دوره های آموزشی- بهداشتی برای 240 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد چرام در شهریورماه امسال برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۲    
از حوادث سالهای دهه 40یکی کشته شدن عبدالله خان ضرغامپور،از رهبران اصلی شورش جنوب، در عالم خواب به وسیله یکی از تفنگچی هایش وآوردن نعش او به بهبهان و به دار آویختن نعشش در فلکه اصلی شهر بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۲    
سند پروژه ظرفیت سازی حوزه آبخیز کارون بین سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) به امضا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۷    
خورشید شاه رهبر اپوزیسیون در پارلمان پاکستان اعلام کرد تجمع اعتراض آمیز نواز شریف هیچ معنایی ندارد و او از این راه پنج میلیون دلار خسارت وارد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۷    
با فرارسیدن فصل تابستان بحث استفاده از عینک های آفتابی جهت جلوگیری از مضرات نور خورشید، داغ و داغ تر می شود. لذا بر آن شدیم خصوصیات یک عینک آفتابی خوب را برایتان بازگو کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
گوگل می خواهد مردم در سرتاسر جهان بتوانند با هر زبانی از سیستم تشخیص گفتار آن استفاده نمایند. هم اکنون شما می توانید بدون آنکه کیبورد گوشی را لمس کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
یکی از بهترین بازیکنان تاریخ باشگاه پرسپولیس درباره مهاجمان این فصل پرسپولیس و به خصوص گادوین منشا گفت: من فصل قبل چند بازی از منشا را دیدم و به نظرم او فیزیک، قدرت بدنی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
ادستان عمومی و انقلاب کرج از کشف 167 کیلو تریاک در کرج و دستگیری 3 نفر در این باره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
از قدیم مرسوم بوده که می گویند در هر معامله ای، جنس را باید خوب بررسی کنی تا با مشخصاتی که به فروشنده سفارش داده ای کاملاً منطبق باشد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
نماینده مجلس شورای اسلامی که برای موافقت با برنامه و کابینه دولت دوازدهم پشت تریبون قرار گرفته بود، با برنامه های دولت مخالفت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: برای بازگرداندن سعید براتی مرزبان ربوده شده ایرانی در مرز میرجاوه مذاکراتی از طریق وزارت امور خارجه و ستاد کل نیروهای مسلح با پاکستان انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نام 20 بازیکن را برای حضور در اردوی پیش از بازی هفته چهارم لیگ برتر مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۱۷    
فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص حکم دادگاه CAS صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۰۲    
محمد رضا جعفری:بنده این توفیق را داشتم که مدت ها با این شهیدِ عزیز ارتباطی خاصّ داشته باشم و هماره به او می گفتم آقا محسن ، اجرِ فداکاری هایِ شما فقط شهادتِ در راه خداست
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۷    
به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان لنده در سالن جلسات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۹:۰۲    
آیت الله هاشمی شاهرودی در نامه ای خطاب به رهبر انقلاب از ایشان به دلیل سپردن مسئولیت ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام تشکر کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...