چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۶:۴۷Jun 2019 26

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

ایرنا   ۱۰ ساعت پیش    
کاشان- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان از اختصاص 24 هزار و 800 میلیارد ریال برای تامین آب این استان خبر داد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، گابریلا کوئواس بارون، رئیس اتحادیه بین المجالس جهانی شامگاه دوشنبه پیش از ترک اصفهان با عباس رضایی دیدار و گفت وگو کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس اتحادیه بین المجالس جهانی بعد بازدید از چند آثار تاریخی در دیدار با استاندار اصفهان گفت : سرمایه گذاری خوبی روی مرمت آثار تاریخی اصفهان در حال انجام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: آب شرب خط قرمز وزارت نیرو و استانداری اصفهان است و از سوی دیگر کشاورزان تأکید بیشتری بر کشت پاییزه نسبت به کشت بهاره دارند و هر زمان ذخیره آب سد از 450 میلیون متر مکعب کمتر شود جریان آب متوقف خواهد شد و مدیریت این موضوع بر استان اصفهان سپرده شده است.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۲۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: تامین کشت آب بهاره به شرط حفظ 450 میلیون متر مکعب آب در پشت سد برای کشت پاییزه مصوب شده است.
سلامت نیوز / خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سلامت نیوز :استاندار اصفهان با بیان اینکه به دلیل ساختار قانونی شورا، نمایندگان هیچ کدام از استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری در نشست هماهنگی شورای عالی مقابله با کم آبی حضور نداشتند، گفت: در حال حاضر 780 میلیون متر مکعب آب پشت سد زاینده رود جمع شده و وضعیت سد مطلوب است. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ مدیرعامل آب منطقه ای اصفهان با بیان این که هم اکنون 783 میلیون متر مکعب آب پشت سد زاینده رود وجود دارد، گفت: امروز در شورای هماهنگی حوضه آبریز زاینده رود مصوب شد که این رودخانه جریان داشته باشد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری اصفهان از تصویب و تامین رهاسازی آب برای کشت بهاره کشاورزان اصفهان خبر داد و گفت: این مهم بنا بر پیگیری های استاندار اصفهان محقق شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۲ - ۰۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: زندگی مسالمت آمیز ارامنه مسیحی در کنار هموطنان مسلمان خود در این استان نمود واقعی همدلی، همزبانی و انسجام ملی ایرانیان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۲۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
مراسم افتتاح موزه کلیسای وانک با حضور دکتر عباس رضایی استاندار اصفهان برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۱ - ۱۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر کشور در ابلاغیه ای به استاندار اصفهان با تاسیس شهرداری در شهر بیده مرکز بخش دناکوه شهرستان سمیرم موافقت کرد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۲    
استاندار اصفهان گفت: پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان تنها یک پروژه اقتصادی برای مدیریت شهری نیست بلکه می توان از آن در زمینه های مختلف همچون تبادلات اقتصادی بهره برد.
دیار عالمان   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۲۲:۴۲    
استاندار اصفهان گفت: امروز کسی که یک شغل ایجاد کند یک قهرمان واقعی است و کسی که کمک کند یک نفر بیکار شود یک خائن است.
دیار عالمان   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۲۲:۴۲    
استاندار اصفهان با اشاره به پتانسیل های شهر گلپایگان و حاصل خیزی این منطقه و همچنین سخت کوشی مردم آن که بهره وریشان از زمین بسیار بالاست تصریح کرد: نگاه بیشتر به این منطقه می تواند بهره وری بیشتر در جهت رهایی از وابستگی های مختلف را در برداشته باشد.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرنا: احمد چاووش اوغلو وزیر امور خارجه ترکیه به منظور گفت وگو با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان عصر روز پنجشنبه وارد اصفهان شد. وزیر امور خارجه ترکیه در بدو ورود به فرودگاه بین اللمللی شهید بهشتی اصفهان از سوی عباس رضایی استاندار این استان مورد استقبال قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۴   + ۲۰ سایت دیگر  
لحظاتی پیش وزیر امور خارجه ترکیه وارد فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان شد. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، مولود چاووش اوغلو وارد اصفهان شد و مورد استقبال عباس رضایی، استاندار اصفهان قرار گرفت. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۶:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
وزیر امورخارجه گفت: ایران با حفظ سیاست تعاملی روابط خود با کشورهایی که نگاه برابری و دوستی با ملت ها دارند را افزایش می دهد. به گزارش ایسنا-منطقه اصفهان و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری اصفهان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۳    
ایرنا - اصفهان - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در دیدار با عباس رضایی استاندار اصفهان و جمعی از مدیران این استان در تصاویر دیده می شوند.(عکاس: رسول شجاعی)
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان عصر روز گذشته و در نشست تخصصی توسعه اصفهان در 2020 صنعت گردشگری را صنعتی پاک دانست که می تواند اقتصاد اصفهان را متحول سازد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: صنعت گردشگری صنعت پاک، پردرآمد و کم هزینه است و بخش عمده ای از زیرساخت های اصفهان نظیر درمانی، موزه ها، هنر و دیگر زیرساخت ها برای توسعه این صنعت فراهم است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۹:۲۴    
اصفهان – استاندار اصفهان با اشاره به اینکه اصفهان 2020 رونق اصفهان را به همراه دارد گفت: صنعت گردشگری صنعت پاک، پردرآمد و کم هزینه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: آن دسته از مدیرانی که در این جنگ اقتصادی چشمشان به دست دولت است نمی توانند موفق باشند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۲:۵۱    
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان با بیان اینکه صنعت گردشگری صنعتی پاک، پردرآمد و کم هزینه است، گفت: برای اینکه این مساله و صنعت مهم به مرحله عمل و ظهور برسد نیازمند اجرای زیرساخت ها، هماهنگی ها و همدلی هاست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۲:۲۶    
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار راهی جز استفاده از ظرفیت بخش خصوصی وجود ندارد و در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی، کسانی که چشمشان به دولت است، نمی توانند موفق شوند.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۱:۵۹    
استاندار اصفهان با اشاره به پتانسیل های شهر گلپایگان و حاصل خیزی این منطقه و همچنین سخت کوشی مردم آن که بهره وریشان از زمین بسیار بالاست تصریح کرد: نگاه بیشتر به این منطقه می تواند بهره وری بیشتر در جهت رهایی از وابستگی های مختلف را در برداشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: نباید فراموش کنیم که گردشگری در دنیا به صورت یک بسته کامل به مسافر ارائه می شود و برای توسعه گردشگری باید بر هماهنگی بین همه استان های پر گردشگر و گنجاندن جاذبه های همه این استان ها در یک بسته مشخص تمرکز کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: صنعت گردشگری را پاک، پردرآمد و کم هزینه می دانم و برای اینکه این صنعت بسیار مهم به مرحله عمل درآید نیازمند فراهم شدن زیرساخت های لازم است.
اصفهان شرق   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۲۰:۱۸    
عباس رضایی عصر امروز در آیین بهره برداری از تصویه خانه مبارکه برای استفاده مجتمع فولاد مبارکه، اظهار کرد: در این اوضاع و احوال اقتصادی که با تحریم های ناجوانمردانه استکبار جهانی روبرو هستیم و جنگ اقتصادیست ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان از وزیر نیرو خواست تا تامین آب اصفهان مظلوم، محروم و خشک را در دستور کار خود قرار دهد. به گزارش خبرنگار ایسنا-منطقه اصفهان، عباس رضایی عصر امروز (چهارشنبه) در مراسم بهره برداری از عملیات شبکه انتقال پساب از تصفیه خانه فاضلاب شهرستان مبارکه به شرکت فولاد مبارکه ...
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۸:۳۸    
استاندار اصفهان گفت: قطعاً مدیرانی که در این شرایط چشمشان به دولت است نمی توانند موفق باشند، بلکه باید از ظرفیت هایی مثل تبصره 19 که قانون مشخص کرده است استفاده کنند.
نجف آباد نگار   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار نجف آباد: تک تک شهروندان نسبت به موضوع مواد مخدر مسئولیت دارند به گزارش نجف آباد نگار نشست خبری معاون محترم استاندار اصفهان و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در محل فرمانداری نجف آباد روز سه شنبه 28 تیرماه 1398 برگزار گردید ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در سال 1361 که فرماندار خوانسار بودم حدود 600 میلیون تومان پول برای فاضلاب شهر خوانسار هزینه کردیم، اما نقشه های اجرای شبکه فاضلاب مانده بود و این پروژه اجرا نشد، تا امروز که بسیار خوشحالم سرانجام این پروژه که از آرزوهای دیرینه مردم بود اجرایی شد. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۷:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان نگین انگشتر صنعت گردشگری کشور است، گفت: آثار تاریخی اصفهان در غربت خاصی هستند که برای بیرون بردن این آثار از این وضعیت، روش های جدید برای معرفی سنت های کهن و میراث فرهنگی باید در دستور کار قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان نگین انگشتر صنعت گردشگری کشور است، گفت: آثار تاریخی اصفهان در غربت خاصی هستند که برای بیرون بردن این آثار از این وضعیت، روش های جدید برای معرفی سنت های کهن و میراث فرهنگی باید در دستور کار قرار گیرد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: اگر قرار باشد گردشگری در ایران شکل بگیرد تنها چند شهر مهم هستند که این ظرفیت ها را در خودشان ایجاد داده اند که در بین همه آن ها اصفهان نگین انگشتری است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۱:۲۱    
استاندار اصفهان گفت: یک هزار و 800 اثرمعماری و 7 اثر طبیعی اصفهان به ثبت ملی رسیده و 31 موزه ملی و خصوصی در این استان وجود دارد که 23 هزار شئ تاریخی در آن ها نگه داری می شود.
دانا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۲۰:۲۷    
استاندار اصفهان گفت: چند استان بیشتر نداریم که ظرفیت های بالایی در زمینه گردشگری دارند که نگین انگشتری همه آن ها اصفهان است.
صاحب نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۹:۲۸    
استاندار اصفهان گفت: چند استان بیشتر نداریم که ظرفیت های بالایی در زمینه گردشگری دارند که نگین انگشتری همه آن ها اصفهان است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان-ایرنا- استاندار اصفهان گفت: نیازمند سیاستگذاری مناسب برای برندسازی در عرصه گردشگری و صنایع دستی هستیم که این موضوع به عنوان اصلی ترین مساله استان باید دنبال شود.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: سفارت های ایران در سایر کشورها می توانند در سیاست هگذاری برای توسعه گردشگری کشور نقش داشته باشند تا ظرفیت های گردشگری کشور و به خصوص اصفهان، به صورت بهینه به جهان معرفی شود.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۹:۰۶    
ایسنا در گزارش پیش رو، مشروح آنچه معاون اقتصادی استاندار اصفهان، شهردار اصفهان و رئیس کمیسیون اقتصادی و گردشگری شورای شهر اصفهان در نخستین اجلاس هم اندیشی رؤسای کمیسیون های گردشگری شوراهای اسلامی کلان شهرها و مراکز استان ها بیان کردند، گرد هم آورده است. ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل ازروابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،در حکم انتصاب مهندس حیدری زاده آمده است:. جناب آقای مهدی حیدری زاده مدیر محترم منطقه اصفهان شرکت مخابرات ایران ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، در سفر یکروزه استاندار اصفهان که به همراه مدیرکل راه وشهرسازی استان به شهرستان خوروبیابانک انجام شد، پروژه روکش آسفالت گرم راه روستایی فرخی به جعفر آّباد افتتاح شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۹:۲۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان از اجرای اقدامات چهارگانه به منظور کاهش آسیب های اجتماعی در اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در در دیدار با وزیر انرژی روسیه گفت: این شهر پتانسیل های زیادی در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و و فرهنگی دارد به همین دلیل است که هر روز شاهد رشد گردشگران از کشورهای مختلف هستیم.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در در دیدار با وزیر انرژی روسیه گفت: این شهر پتانسیل های زیادی در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و وفرهنگی دارد به همین دلیل است که هر روز شاهد رشد گردشگران از کشورهای مختلف هستیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۲۲:۰۸    
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان با ابراز خرسندی از برگزاری اختتامیه پانزدهمین اجلاس همکاری های اقتصادی ایران و روسیه در اصفهان گفت: با برگزاری این رویداد اقتصادی، فصل جدیدی در توسعه روابط اصفهان با استان ها و شهرهای روسیه گشوده خواهد شد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: در جهت رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و عزم مدیران برای رفع مشکلات اقتصادی واحدهای تولیدی جدی است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل ازروابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، دکتر رضایی استاندار اصفهان از پیگیری و تلاش های مستمر مهندس علوی مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان و همکاران در خصوص گازرسانی به شهرستان خور و بیابانک تقدیر نمود. ...
سازمان هواشناسی   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۹    
دیدار مدیرکل هواشناسی اصفهان با استاندار استاندار اصفهان در دیدار با مدیرکل هواشناسی استان گقت: هواشناسی از دستکاه هایی است که به رسالت خود در استان بخوبی عمل کرده است. ...