چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۵۱Jan 2019 23
 

جدیدترین‌های «استاندار اصفهان»

ایمنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۶:۲۵    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان با بیان اینکه در سال آینده درآمدهای حاصل از عوارض و تراکم ساختمانی با توجه به رکود حاکم بر ساخت و ساز، درآمدی ناپایدار است، گفت: راهکارهای مناسبی تحت عنوان درآمد پایدار مبنی بر گردشگری و مشارکت بخش خصوصی باید تعریف کرد.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۵:۳۰    
استاندار اصفهان گفت: ایجاد نشاط، امید، هماهنگی و همزبانی همراه با صداقت باید در ارائه برنامه های ستاد گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سرلوحه کار قرار گیرد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۳    
اصفهان- ایرنا - استاندار اصفهان گفت: بیشترین شکایت مردم از سازمان ها و نهادهای مختلف مربوط به شهرداری هاست و آنها باید نسبت به گذشته برای روان سازی امور مردم، اقدام های نوآورانه و خلاقانه داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۳    
استاندار اصفهان خطاب به شهرداران استان اصفهان گفت: متأسفانه گزارشات خوبی از دوستان ندارم، به میان مردم بروید و کنار آن ها باشید.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۰    
استاندار اصفهان با بیان اینکه با نوآوری خلاقانه می توان برای شهرداری درآمد ایجاد کرد، گفت: شهرداری ها باید فلوچارتی برای روان سازی امور مردم داشته باشند تا اقدامات بر مبنای سفارشات نباشد.
رویش   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۶    
سه شنبه 02 بهمن 1397, 13:21 استاندار اصفهان گفت: شهرداری باید در امور نسبت به مردم نهایت دقت را داشته باشد چراکه بیشترین شکایت از شهرداری، اداره ثبت و بیمارستان ها بوده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۹    
اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: در ارایه برنامه ها و تبلیغات چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خلاقیت و نوآوری مد نظر قرار گیرد.
فرمانداری فلاورجان   ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۱:۱۱    
دکتر عباس رضایی در پیامی درگذشت مرحوم حاج اسداله کریمی پدر شهیدان نجفعلی، قدرت اله و ولی اله کریمی را به مردم شهید پرور و انقلابی استان اصفهان و بویژه مردم ولایتمدار شهرستان فلاورجان تسلیت گفت. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۲۰:۵۴    
به گزارش ایرنا، اقبال عباسی عصر شنبه در هجدهمین نشست شورای هماهنگی حوضه آبریز زاینده رود ضمن تایید پیشنهاد استاندار اصفهان مبنی بر باز شدن خروجی سد زاینده رود دیرتر از موعد پیش بینی شده افزود ...
شوشان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۰    
رییس دانشکده علوم آب شهید چمران اهواز گفت: مصوبه جدیدی در خصوص انتقال آب کارون نداریم اما منظور از خبر جدید، سد کوهرنگ 3 است که هم قبلاً تصویب شده و هم مجوز محیط زیست را دارد و تنها درگیر تخصیص اعتبار است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۳    
استاندار اصفهان گفت: سیاست دولت در خصوص تحریم ها، صداقت است. باید توانایی خود را نشان دهیم و با قوت و تدبیر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب حضور موثر داشته باشیم.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۷    
تشکل های دانشجویی استان اصفهان در واکنش به نامه پرحاشیه استاندار اصفهان به رئیس جمهور در خصوص زاینده رود بیانیه ای انتقادی صادر کردند.
رودبار آنلاین   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۲:۱۷    
(اخبار جدید رسانه ها) 1- واکنش روحانی به قرار نگرفتن ماهواره “پیام “در جایگاه خود در هفته ای که گذشت، ماهواره پیام به فضا پرتاب شد اما در مدار قرار نگرفت. واکنش رئیس جمهور به این اتفاق را می خوانیم. 2- نامه عجیب استاندار اصفهان به رئیس جمهور ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۸ - ۰۱:۳۰    
کاهش 5 تا 8 درجه ای دمای اصفهان، نگران اصفهان هستم، از مسافرت غیرضروری خودداری کنید، واکنش به ادعا درمورد امامزاده، واکنش دانشجویان به نامه پرحاشیه استاندار اصفهان ؛ از جمله پربازدیدترین خبرهای روز گذشته خبرگزاری فارس بودند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۸    
تشکل های دانشجویی استان به نامه پرحاشیه استاندار اصفهان به رئیس جمهور در خصوص زاینده رود واکنش نشان دادند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۵۱    
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: در آستانه فرارسیدن دهه فجر و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم بنابر این دستگاههای اجرایی و نهادها دستاوردها و خدمات خود طی 40 سال گذشته را برای مردم استان به خصوص نسل جوان تبیین کنند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۸:۱۷    
استاندار اصفهان گفت: شاید کسی باور نکند که در 3 کیلومتری اصفهان مناطقی قرار دارد که وضعیتی بغرنج دارند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۴۵    
اصفهان- استاندار اصفهان گفت: اصفهان دیگر یک شهر برخوردار نیست و به یک شهر مظلوم و محروم مبدل شده است که در دو سه کیلومتری آن مناطقی وجود دارد که وضعیت بسیار بدی دارند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۴:۱۲    
اصفهان - ایرنا - استاندار اصفهان گفت: به مدیرانی که بر سر راه تولید و صنعتگران، سنگ اندازی می کنند، اجازه نمی دهم که یک روز در این استان کار کنند.
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۵    
استاندار اصفهان گفت: به صادرکنندگان قول می دهیم آن دسته از مسائلی که قابل حل است، را حل کنیم و اگر مدیری سنگ اندازی کرد او را از کار برکنار می کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۱۲    
استاندار اصفهان گفت: اگر مدیری سنگ انداخت نمی گذارم یک روز در این استان حضور داشته باشد، برخی از مسائل تنها به آبروی تولید کننده و صادرکننده مربوط نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۸    
استاندار اصفهان در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان گفت: کسی که یک اشتغال ایجاد می کند، قهرمان است و کسی که یک اشتغال می گیرد، خائن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۱    
استاندار خوزستان در واکنش به سخنان استاندار اصفهان گفت: هنوز دولت انتقال آب کارون را تصویب نکرده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۱    
اهواز - ایرنا - نماینده مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی گفت : استاندار اصفهان خودسرانه درباره انتقال آب کارون صحبت کرده است و اظهارات وی مورد تایید نیست .
گلونی   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۶    
استاندار اصفهان از تصویب طرح انتقال آب رود کارون به استان اصفهان در هیات دولت خبر داد؛ خبری که هنوز به طور رسمی اطلاع رسانی نشده است. پایگاه خبری گُلوَنی، محمد پورخداداد: استاندار اصفهان اعلام کرد که طرح انتقال آب رود کارون به اصفهان در هیات دولت تصویب شده است. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۵    
اولین مجموعه ورزشهای الکترونیک معلولان کشور در اصفهان در مجموعه تفریحی آموزشی کوک شو با حضورمنصوری مشاور استاندار اصفهان در امور معلولین، افتتاح شد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۳    
نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس گفت: بحث انتقال آب از کارون به شکلی که استاندار اصفهان بیان کرده نیست و در جلسه هیات دولت طبق نقل قولی که از دولت گرفته ایم، بحث احیای کارون بوده و اصلا بحث انتقال آب در دولت مطرح نشده است.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳    
استاندار اصفهان در بازدید از پروژه های عمرانی فرودگاهی استان خواستار هویت بخشی به طراحی داخلی ساختمان های در دست اجرا با استفاده از شاخص های فرهنگی ملی و محلی اصفهان شد. ...
خوزنیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۷    
هشتگ 'اجازه دهید کارون زنده بماند' توسط فعالان محیط زیست استان خوزستان در حمایت از رودخانه کارون داغ شد. موضوع انتقال آب کارون سال هاست که به یکی از دغدغه های اصلی فعالان محیط زیست استان خوزستان تبدیل شده است در روزهای اخیر و پس از اظهارنظر استاندار اصفهان مبنی بر مصوبه انتقال آب کارون به اصفهان ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۰:۳۲    
استاندار خوزستان اظهارات استاندار اصفهان پیرامون تصویب انتقال آب کارون را غیرمسؤولانه و بدون پشتوانه قانونی توصیف کرد.
خوزپرس   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۷    
قاسم ساعدی رئیس مجمع نمایدنگان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار خوزپرس در اهواز اظهار داشت: اخبار درج شده درباره مصوبه هیئت دولت برای انتقال آب کارون صحت ندارد و خبر استاندار اصفهان مبنی بر انتقال آب کارون کذب است. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۲۱:۰۴    
اهواز- ایرنا- نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استاندار اصفهان در بیان اظهارات خود باید دقت بیشتری داشته باشد، گفت: معاون پارلمانی ریاست جمهوری صحت خبر مصوبه هیئت دولت مبنی بر انتقال آب کارون را رد کرده است.
تابا خبر   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۹:۳۷    
در گفتگویی که با دبیر انجمن نوژان کارون در مورد جلسه بامدادی 22 دی 1397 گروهی از فعالین حوزه محیط زیست با استاندار خوزستان داشت، اظهار نمود؛ در این جلسه فوری فعالین دلسوز محیط زیست ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۶    
استاندار اصفهان گفت: ایجاد اشتغال یکی از وظایف اصلی ما است و در این راستا هر کس بتواند شغلی ایجاد کند، قهرمان است و فردی هم که با سستی و کم کاری، شغلی را کم کند خیانتکار است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۴:۲۳    
کاشان - ایرنا - استاندار اصفهان با به نقش اشتغال در ایجاد نشاط بین مردم، یکی از وظیفه های اصلی مدیران و مسوولان را ایجاد اشتغال در کشور دانست.
همشهری   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۷    
الهام مصدقی راد/خبر نگار چهارشنبه گذشته خبر تصویب انتقال آب کارون به زاینده رود در هیأت دولت، از قول استاندار اصفهان رسانه ای شد. ایسنا به نقل از عباس رضایی نوشت که او مصوبه انتقال آب کارون به اصفهان را بهترین مصوبه (یکشنبه گذشته) هیأت دولت خواند و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۱    
رئیس شهرک علمی وتحقیقاتی اصفهان، نائب رئیس شواری مشورتی توسعه پایدار استان شد
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۲:۴۰    
هنوز تنش آبی بین استان های اصفهان و یزد به پایان نرسیده است که جنجال تازه ای این بار بر سر موضوع انتقال آب به استان اصفهان ایجاد شده است. استاندار اصفهان در نامه تشکر خود به رئیس جمهور بابت تصویب طرح احیای زاینده رود ، در لحنی کم سابقه ...
دکتر عباس رضایی در پیامی ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب (س)، از ایثارگری ها و زحمات شبانه روزی، بی وقفه و تلاش های مثال زدنی قشر خستگی ناپذیر و بی ادعای پرستاران تقدیر کرد. متن پیام دکتر عباس رضایی بدین شرح می باشد: ...
شبستان   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۲    
اسحاق جهانگیری صبح امروز و با استقبال رسمی استاندار اصفهان به منظور بهره برداری از چندین پروژه بزرگ عمرانی وارد فرودگاه کاشان شد.
موج   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۰    
استاندار اصفهان از راه اندازی قطار سریع السیر اصفهان - تهران تا سال 99 خبر داد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، عباس رضایی در اولین نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: یکی از طرح های مهم در اصفهان راه اندازی قطار سریع السیر اصفهان - تهران است که امیدواریم تا سال 99 انجام شود. ...
ربیع   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۷    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، استاندار اصفهان گفت: درخصوص اجرای طرح هفتگانه استاندار قبلی هیچ کجا گفته نشد که این هفت طرح کارشناسی نشده بود، بلکه گفتیم طرح را مجدد کارشناسی خواهیم کرد. ...
جماران   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۸:۵۶    
به گزارش ایرنا، اسحاق جهانگیری که رضا اردکانیان وزیر نیرو نیز او را همراهی می کند، در بدو ورود به کاشان مورد استقبال عباس رضایی استاندار اصفهان و مسوولان استانی و محلی قرار گرفت. ...
هورنیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۰:۳۸    
اظهارات استاندار اصفهان مبنی بر تصمیمات جدید برای انتقال آب از کارون به اصفهان، با واکنش فعالان محیط زیستی خوزستان مواجه شده است.
شعار سال   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۲۳:۴۱    
استاندار اصفهان گفت: اولویت بزرگ و اساسی ما در استان آب شرب است، اگر امروز همه اسباب و وسایل را برای آماده شدن سد کوهرنگ سه آماده کنیم همین فردا آب وارد رودخانه نمی شود.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۸    
گروه اجتماعی – نشست خبری استاندار اصفهان امروز شنبه 22 دی ماه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. منبع:ایکنا
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۸:۱۵    
گروه اجتماعی - نشست خبری استاندار اصفهان امروز شنبه 22 دی ماه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۵۷    
گروه اجتماعی – استاندار اصفهان گفت: سیاست من در رابطه با آب، تعامل و همکاری و پیگیری با همه استان های همجوار و همه کسانی است که قلبشان برای اصفهان می تپد. باید با تمام توان و تلاش از همه ظرفیت ها، آن هم جدایی از هرگونه تفکر سیاسی جناحی و فردی استفاده کنیم تا بتوانیم این قضیه را به سرانجام برسانیم.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۸    
استاندار اصفهان با بیان اینکه در شرایط اقتصادی سخت امروز هرکس یک شغل خلق کند قهرمان واقعی است، گفت: اکنون جنگ اقتصادی است و باید باور داشته باشیم استکبار جهانی با تمام توان به جنگ با نظام اسلامی آمده است. ...