یکشنبه ۰۲ اردیبهشتساعت ۱۱:۳۹Apr 2018 22

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۳    
محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام طی پستی اینستاگرامی حرکت غیرتمندانه پزشک ایرانی را مورد تقدیر قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۳    
سوژه های سیاسی اصلی ترین کانون توجه روزنامه های استان را در روز چهارشنبه به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۸    
در سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس (ع) ویژه نامه صوتی و تصویری به همه دوستداران این امام نازنین تقدیم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۸    
مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: استراتژی شرکت ارتباطات زیرساخت این است که فعالیت های ارتباطی را انحصاری نکند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۸    
هر دو علیه منافع و انسجام ملی حرکت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۴۳    
نماینده مردم نجف آباد از ارسال نامه کمیسیون حقوقی و قضایی به رئیس جمهور برای تعیین تکلیف ترجمه اشتباه معاهده پالرمو توسط وزارت خارجه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۸    
یک مقام مسئول بانک مرکزی گفت: با ورود تدریجی و متناسب سکه های پیش فروش شده به بازار از یک ماه آینده و ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا، نیازهای موجود تامین و قیمت ها متعادل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۸    
وزیر خارجه کشورمان در مصاحبه با سی بی اس تاکید کرد، در صورتی که ترامپ تحریم های ایران را برقرار کند، ایران نیز آماده است برنامه هسته ای خود را با سرعت بیشتری از سر بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۸    
مدیرعامل شرکت آبفای اصفهان گفت: تنها حدود 750 لیتر آب از 70 چاهی که حفر خواهد شد، می توان دریافت کرد. برای این بحران حتی باید برشی از آب فضای سبز را قطع و به بخش شرب تخصیص داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۸    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت: پیک موتوری های شرکت های پستی و مواد غذایی ملزم به استفاده از موتورهای برقی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
در صورت ادامه عقب ماندگی آماده سازی بخش تولید و عرضه صنعت برق برای تابستان 97، برآورد 51هزار و 800 مگاواتی تولید عملی برق در پیک تابستان نیز محقق نخواهد شد و به طور قطع کشور دچار خاموشی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۳    
با کنار هم گذاشتن مسائل مختلف در مورد مدنی، این شبهه بوجود می آید که انتشار عکس ها تنها ساعاتی قبل از بازگشت مدنی به کشور و آن هم توسط یک کانال تلگرامی سلطنت طلب، صرفاً برای رد گم کنی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۸    
انتشار فیلم صحنه برخورد مامور گشت ارشاد با دختر جوان با واکنش های زیادی در فضای مجازی همراه بود. این فیلم ساعتی بعد از توضیح پلیس درباره برخورد با مامور متخلف در خاش که راننده ای را کتک زده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۵۸    
عربستان سعودی زیارت غار حرا و صعود از کوه نور را به علت خطر برای زائران ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۳    
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن تمجید از جایگاه رفیع جانبازی در جامعه، حضور پر برکت جانبازان را موجب انتقال پیام رزمندگان به ملت دانست و به ذکر درخواستی از این عزیزان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۴۳    
رئیس جمهور گفت: برجام باشد یا نباشد، با آمریکا و بدون آمریکا ثبات ارزی خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۸    
یک کارشناس توسعه اقتصادی با اشاره به سیاست ارزی دولت آن را ناکافی و عجولانه دانست و گفت: پیش بینی می شود از ماه آینده بازار زیرزمینی مبادلات ارزی راه بیفتد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۲۷    
طرح آلمان، انگلیس و فرانسه برای اعمال تحریم های جدید علیه ایران با مخالفت کشورهای اروپایی با شکست مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۳:۴۳    
دبیر روابط عمومی دانشجویان فلسطینی مقیم ایران گفت: مردم فلسطین طرفدار ایران و دوستدار مردم آن هستند و نمی دانند که نام چند خیابان در شهرهای ایران به نام فلسطین است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۱۳    
من سال ها بود که تدریس را کنار گذاشته بودم و به عنوان یک روزنامه نگار علمی در مطبوعات فعالیت داشتم. مجله ای به نام "مرز های بیکران فضا" را منتشر می کردم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۱:۵۸    
مقام معظم رهبری: عنوان پاسدار ، یادگار روزهای افتخار برای همهٔ دوران تاریخ ما در آینده ، و یادگار لحظه های حساس این انقلاب است ؛ که اگر پاسدار نبود ، هیچ چیزی نبود و هیچ چیزی نمی ماند
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۸    
دولت در بخشنامه ای دستگاه های دولتی، قوای سه گانه و نهادهای عمومی غیر دولتی را موظف کرد ظرف یک هفته از تاریخ ابلاغ این بخشنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۰۹:۲۸    
وزیر اطلاعات در پی دیدار امروز وزیر و کارکنان وزارت اطلاعات با حضرت آیت الله خامنه ای، پیام تشکری را خطاب به مقام معظم رهبری منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۰    
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که با وجود همه فشارها موظف هستیم خون های پاک شهدا را حفظ کنیم، گفت: اگر خدایی نکرده انقلاب اسلامی آسیب ببیند لعنت ابد دامن گیر ما می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۳۰    
با حضور مسئولان استانی و نظامی رژه نیروهای مسلح ارتش در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با حذف حساب کاربری خود در پیام رسان تلگرام ائمه جمعه کشور را به پویش پیوستن به پیام رسان های ایرانی دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مجرمان انتقال غیر قانونی آب از هر دولتی که باشند باید مجازات شوند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۱۵    
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک مرکزی می تواند در کنار تک نرخی کردن ارز، با افزایش اعتماد مردم نسبت به سپرده های ارزی، تقاضای کاذب موجود در بازار را کنترل کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰    
عضو هیأت علمی دانشگاه تهران گفت: وزارت اطّلاعات باید در مورد فرار کاوه مدنی پاسخگو باشد و بگوید که بر اساس چه سازوکاری، چنین فردی به معاونت یک سازمان مهمّ می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۲:۰۰    
گروهک های چپ گرا که امام خمینی(ره) به درستی در یکی از بیانات خود آنان را نیز آمریکایی خوانده بودند از روزهای نخست پیروزی انقلاب و حتی قبل از آن خواستار انحلال رژیم طاغوتی بودند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۴۵    
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: بر اساس مصوبات شورای عالی فضای مجازی، هیچ پیام رسان خارجی در ایران حق فعالیت ندارد، مگر اینکه پنج شرط را رعایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۵    
یوز های ایرانی، لقب تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2014 برزیل بود، اما فدراسیون فوتبال خبر از حذف این نماد در جام جهانی 2018 روسیه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۱۵    
با فرارسیدن ماه شعبان اعمال مشترکه ماه شعبان را اینجا بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۰۰    
رئیس جمهور گفت: هر سلاحی برای قدرت دفاعی نیاز داشته باشیم، تولید می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۵    
در راستای پاسداشت منافع ملّی و برای رفع انحصار از پیام رسان تلگرام، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (KHAMENEI ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۰    
اینکه وزرا و مسئولان عالی رتبه نظام به بهانه کیفیت پایین برخی کالاهای ایرانی از کالاهای خارجی استفاده می کنند و حتی در دفتر کار خود نیز این موضوع را ترویج می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۳۰    
امام جمعه اصفهان گفت: عزت ارتش به این است که اسلحه و تجهیزاتش را خود می سازد و مسؤولان کشور تصمیم می گیرند که در چه جایی این تسلیحات استفاده شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۵    
در این فتوکییپ شاهد تصاویری از رژه نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی در روز ارتش خواهید بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۴    
اگرچه معاون سازمان محیط زیست به فرارش از ایران اعتراف کرده است و تقصیر را به گردن دیگران انداخته است، اما فرار وی را باید بر اساس جلوگیری از لو رفتن شبکه جاسوسان محیط زیستی تفسیر و تحلیل کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۹    
هیئت عمومی دیوان عدالت اداری بار دیگر مصوبه وزارت علوم را که تحصیل رایگان فقط در یک مقطع دانشگاهی را مجاز دانسته، ابطال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی تاکید کرد ارتش و سپاه، محاسبه ناپذیری چگونگی پاسخ گویی خود به تهدید و تعرض عملی محتمل را به واقعیت غیرقابل انکار اردوگاه دشمنان تبدیل کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۳۹    
جدید ترین رده بندی تیم های باشگاهی فوتبال جهان در یک هفته اخیر اعلام شد که ذوب آهن اصفهان بر اساس این رده بندی از رده 311 به رده 370 سقوط کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۴    
حمایت از کالای ایرانی باید و نبایدهای بسیاری دارد. اما گاهی بسیاری از قوانینی هم که برای حمایت وضع می شوند، نتیجه بخش نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۴    
سیامک انصاری بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه توییتر خود مطلبی درباره پیراهن تیم ملی که این روزها سوژه خبری رسانه ها شده است منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۲۴    
بحران آب شرب در اصفهان و بررسی این موضوع در شورای امنیت وزارت کشور، اصلی ترین کانون توجه روزنامه های استان را در روز سه شنبه به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۹    
رئیس کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه خطای انسانی طرف چینی نیز در بروز سانحه برای سانچی دخیل بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۹    
پایه گذاری اقتصاد رانتی به اسم اقتصاد بازار آزاد طبقه ای را به وجود آورد که به ناگهان در کنار مسئولیت ها با ثروت های بادآورده و کلانی خود را به طبقات بالا کشاندند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۹    
معاون مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر با اشاره به وقوع آتش سوزی در هتل محل اقامت زائران ایرانی در نجف گفت: نیروهای امدادی جهت کمک به حادثه دیدگاه به محل اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۲۴    
مدیر پیام رسان سروش گفت: هویت دار بودن کانال ها و اشخاص در پیام رسان سروش از ویژگی و قابلیت های این پیام رسان داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۹    
وزیر بهداشت مدتی است که در جلسات هیئت دولت شرکت نمی کند؛ اخباری مبنی بر استعفای وی از مقام وزارت در فضای مجازی منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۴    
در درگیری شب گذشته مرزبانان و نیروهای بسیجی با اشرار، 4 تن از نیروهای مرزبانی و بسیج شهید و 3 تن نیز مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۵۴    
با توجه به آماده شدن بسترهای سامانه شناسه کالا و نیز در راستای عمل به تکالیف آیین نامه اجرایی ماده 13 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اخذ شناسه کالا برای انواع خودروها الزامی شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۹    
یکی از فعالان اقتصادی استان اصفهان در میزگرد حمایت از کالای ایرانی از چاه های نفتی در اصفهان سخن گفت که همچنان با یک خلأ قانونی به غارت می روند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۲:۵۴    
این مجموعه نمایشگاهی شامل مجموعه آثار نشانه نوشتاری و تصویری حامد مغروری است که وی طی 15 سال اخیر طراحی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۰۱:۲۴    
جمعی از جوانان فعال فرهنگی اصفهان به مناسبت مبعث پیامبر اکرم ص، در حرکتی آتش به اختیار با شعار مهربانی برای همه ، ضمن معرفی عید مبعث و تاکید بر رحمت للعالمین بودن پیامبر اکرم ص ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۲۰:۲۵    
ماه شعبان ماه گریختن به سمت خدا و انقطاع به سوی اوست که در مناجات شعبانیه هم اینگونه می گوییم که خدایا کمال جدایی از مخلوقات را، برای رسیدن کامل به خودت به من ارزانی کن.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۵    
نجمین همایش گفتمان مهدویت به لحاظ ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار بالای گلپایگان نخستین همایش بین المللی گفتمان مهدویت در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان طی تاریخ های 16 و 17 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۴:۴۰    
نخستین همایش بین المللی گفتمان مهدویت برگرفته از آثار فاخر حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در دانشگاه فنی و مهندسی گلپایگان طی 16 و 17 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۵    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی نوشت: کاغذ در لیست کالاهای اساسی چون مواد غذایی و دارویی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۲۵    
از شهریور سال گذشته دلار از 3700 تومان روند صعودی قیمت را طی کرد و تا هفته گذشته به 6000 تومان رسید؛ به تبع افزایش نرخ ارز، قیمت کالاهای وارداتی هم در ماه های اخیر به طور مستمر رشد را تجربه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰    
اگر مدافعان حرم نبودند اکنون داعش کجا و وضعیت کشور عزیزمان چگونه بود؟ این سوالی است که در ادامه پاسخ آن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰    
برای دومین بار متوالی روسیه در پای میز امضای قراردادهای نفتی با ایران حاضر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰    
دوستان و طرفداران احمدی نژاد این سؤال را از خود بپرسند که چطور شد اکنون اکثریت اعضای کابینه وی معترض به سیاست های وی شدند یا چرا او همه را فدای یک نفر کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۰    
نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: هنوز به طور جدی اراده لازم برای حل بحران آب در وزارت نیرو به وجود نیامده است و هنوز وزیر نیرو از خواب بیدار نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۵    
سخنگوی دولت می گوید عده ای با منابع ارزی در کشورهای همسایه ویلا خریده اند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۵    
دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازان با بیان اینکه به صورت میانگین قطعه سازان با افزایش 30درصدی قیمت نهاده های تولید روبه رو هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۵۵    
مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: از روز دوشنبه با تقویت سامانه جوی بر شدت ناپایداری ها افزوده می شود بنابراین گلخانه داران و باغ داران تمهیدات لازم را به کار ببرند تا از مشکلات ناشی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۰:۲۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از نامه های جداگانه کمیسیون متبوع خود به رئیس کل بانک مرکزی، وزیر صنعت و وزیر اقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۰:۱۰    
روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در گزارشی نوشت رئیس جمهور آمریکا قصد داشت با حمله به خاک سوریه، قدرت نمایی کند اما کاملاً برعکس عمل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۷:۲۵    
بسم الله الرحمن الرحیم که سرلوحه و آغاز همه دین است اشاره به دو صفت دارد، یکی رحمانیت و یکی رحیمیت. رحمانیت خدا همه ی خلقت را راه انداخته ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۲    
پیامبر اعظم (ص) خواندن نمازی را توصیه کرده اند که علاوه بر برآورده شدن حاجات، جواز گذر از صراط و دوری از جهنم را برای اقامه کننده اش می نویسند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۲    
یکی از نمایندگان افراطی و متواری مجلس ششم، ضمن بهانه تراشی کشف حجاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۰    
مشاور رئیس دولت نهم با تشکر از کسانی که بیانیه 43 عضو دولت نهم و دهم را در اعتراض به رفتارهای محمود احمدی نژاد تنظیم کرده اند، گفت که محتوای این بیانیه را تأیید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۷    
موج جدید حمله به حاتمی کیا و فیلم به وقت شام در رسانه های زرد به طور هماهنگ آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۷    
جمعی از دانشگاهیان اصفهان در نامه ای به رهبر انقلاب عنوان کردند: یک جانبه نگری، تمرکز بر مشکلات و نادیده گرفتن کارکرد چهل ساله جمهوری اسلامی، قضاوتی شتاب زده و غیرمنصفانه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۲    
رامبد جوان ، بازیگر تئاتر و سینما و مجری برنامه تلویزیونی خندوانه به تازگی بخشی از کلیپ مصاحبه یک سارق مسلح بانک در مشهد را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۲۲    
اتحادیه اروپا سلفی حقارت نمایندگان اصلاح طلب را تکمیل کرد و بار دیگر تحریم های خود علیه کشورمان را تا پایان آوریل سال 2019 میلادی تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۰۷    
سرپرست اسبق وزارت اقتصاد خواستار پافشاری بانک مرکزی بر نرخ تعیین شده در پروسه تک نرخی کردن ارز شد و گفت: خریداران هر چقدر تقاضا دارند، دولت باید با همین نرخ تامین کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۲    
براساس بخشنامه بانک مرکزی عملیات مجاز صرافی ها فقط در بخش های، انتقال ارز به دستور هر یک از بانک های دارای مجوز ارزی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۲    
نادر فوقانی، عکاس سینما و تلویزیون که سریال تلویزیونی پایتخت را عکاسی کرده است، اینستاگرامش را با تصاویر جالبی از پشت صحنه این مجموعه به روز کرد که دیدنش خالی از لطف نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۲    
پس از تصمیم دولت در هفته گذشته برای افزایش نرخ رسمی دلار از 3800 تومان به 4200 تومان، این نگرانی ایجاد شد که اجناس وارداتی بخصوص کالاهای اساسی که با نرخ ارز مرجع وارد کشور می شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۵۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با محکومیت حمله آمریکا و دو کشور اروپایی به سوریه، این اقدام را بر خلاف تمام نظامات بین المللی خواند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۷    
احمد امیرآبادی از تقدیم پیشنهاد تشکیل کمیسیون فضای مجازی با 20 امضا به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۷    
بخشدار منطقه لاریجان آمل از انسداد محور هراز به دلیل بارش برف 40 سانتی متری در برخی مسیرهای جاده ای خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۳۷    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت:آمریکا به رژیم صهیونیستی دستور می دهد که برخی از نقاط سوریه را مورد هدف قرار دهد در حالی که در ادامه راه سوریه ساکت نخواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۹    
انجمن اربعین اروپا که یک نهاد مردمی است از اربعین گذشته تا اربعین آینده بصورت مدام در حال برگزاری نمایشگاه اربعین در شهرهای مختلف اروپایی است در واقع این مجموعه کاملا مردمی جای خالی دیپلماسی خارجی را ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۷    
شواهد بالینی و تجربیات شهودی نشان می دهد که اختلالات و ناهنجاری های رفتاری در کودکان هنگامی شدت می یابد که بزرگسالانی با عنوان اصلاح گر اقداماتی ناشیانه برای بهبود فرد انجام می دهند که موجب دستکاری ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۶    
بسیاری از تولیدکننده ها می گویند باید جلوی واردات گرفته شود تا تولیدات پا بگیرد، اما من می گویم اگر هشتاد درصد بازار چسب زخم وارداتی است چون ما تولید نداریم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۱    
پیشکسوت صنف طلاسازی گفت: برای حمایت از کارگر ایرانی طلاسازی را هم باید جزء صنایع دستی مطرح کنند. دو الی سه سال گذشته بود که بازار طلا را تعطیل کردند، اعتراض کرند، اما کسی گوش نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۰    
استاد رضا بدرالسما هنرمند اصفهانی تصویرسازی از حضرت ابوطالب عموی و حامی پیامبر اسلام را به سفارش شیعیان هند تولید و آنها هدیه کرد تا سهم هنر اصفهان در معرفی اسلام در آن خطه نصیب ایشان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۲۳:۱۵    
امین ترابی هنرمند جوان کشور در پی حوادث اخیر و جنایاتی که ترامپ رئیس جمهور امریکا در جهان به راه انداخته است تصویر سازی خلاقانه ای را تولید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۲۳:۰۰    
نمایش کمدی گیج و ویج به نویسندگی و کارگردانی علی قیومی و تهیه کنندگی محمدرضا نصری که از پنجم فروردین در تالار فرشچیان به روی صحنه رفته و تا پنجم اردیبهشت 97 هر شب برای علاقمندان تئاتر و نمایش اجرا ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۳:۱۵    
رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: پسر 14 ساله ای که خود قربانی سارق دیگری شده و از حساب یکی از شهروندان مبلغ 4 میلیون ریال به صورت اینترنتی برداشت کرده بود توسط مأموران پلیس فتای استان شناسایی و ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۰    
مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت:موشک های رهگیر پاتریوت که آل سعود با قیمت گزاف از آمریکا خریده است نه فقط کارآئی لازم برای مقابله با موشک های انصارالله را ندارند بلکه در مواردی نیز با سقوط به مناطق ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۴۵    
اسحاق جهانگیری در ماههای اخیر در دولت دوازدهم مورد بی مهری اعضای اصلی دولت قرار گرفته و حتی حسن روحانی نیز دیگر وی را زیاد در بازی های خود شرکت نمی دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۳۰    
کارشناس پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بر اساس گزارش های اعلام شده، شدت بارش های امروز امیدوارکننده است و انتظار داریم که در اکثر نقاط استان از جمله شهر اصفهان شاهد بارش باران ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۵    
بسیاری از مردم صبح پس از اعلام قیمت دلار 4 هزار و 200 تومانی در جلوی صرافی ها منتظر خرید این ارز بودند، اما صرافی ها دلاری نمی فروختند و به قول معاون اول رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۵    
مهم ترین چالش مسلمانان و به ویژه شیعیان در عصر امام صادق(ع) و امام کاظم(ع) مسأله مهدویت و مدعیان دروغین مهدویت بود که توسط بنی العباس به اوج خود رسید.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: آتش سوزی کارخانه تولید قیر صنعتی در جاده نائین به سمت محمدآباد روستای جاده شنی در زمان 4 ساعت اطفاء شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۳ - ۱۲:۱۵    
مدیر فناوری اطلاعات معاونت برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری اصفهان گفت: شهروندان اصفهان با مشارکت شرکت فاوا دارای پروفایل شهروندی خواهند شد.
مشاهده نتایج بیشتر...