دوشنبه ۳۰ مردادساعت ۰۳:۴۸Aug 2017 21

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 31 فروردین 1396 ندای اصفهان 1 اردیبهشت 1396 ندای اصفهان 31 خرداد 1396 ندای اصفهان 31 تیر 1396 ندای اصفهان 1 مرداد 1396 ندای اصفهان 2 مرداد 1396 ندای اصفهان 3 مرداد 1396 ندای اصفهان 4 مرداد 1396 ندای اصفهان 5 مرداد 1396 ندای اصفهان 6 مرداد 1396 ندای اصفهان 7 مرداد 1396 ندای اصفهان 8 مرداد 1396 ندای اصفهان 9 مرداد 1396 ندای اصفهان 10 مرداد 1396 ندای اصفهان 11 مرداد 1396 ندای اصفهان 12 مرداد 1396 ندای اصفهان 13 مرداد 1396 ندای اصفهان 14 مرداد 1396 ندای اصفهان 15 مرداد 1396 ندای اصفهان 16 مرداد 1396 ندای اصفهان 17 مرداد 1396 ندای اصفهان 18 مرداد 1396 ندای اصفهان 19 مرداد 1396 ندای اصفهان 20 مرداد 1396 ندای اصفهان 21 مرداد 1396 ندای اصفهان 22 مرداد 1396 ندای اصفهان 23 مرداد 1396 ندای اصفهان 24 مرداد 1396 ندای اصفهان 25 مرداد 1396 ندای اصفهان 26 مرداد 1396 ندای اصفهان 27 مرداد 1396 ندای اصفهان 28 مرداد 1396 ندای اصفهان 29 مرداد 1396 
  ۵ ساعت پیش    
دختران شیخ زاک زاکی رهبر شیعیان نیجریه که در حصر دولت نیجریه است اواخر هفته گذشته به اصفهان آمدند و میهمان انجمن اسلامی شهید ادواردو آنیلی شدند.
  ۸ ساعت پیش    
انجمن شهید ادواردو آ یلی که مقر اصلی آن در اصفهان است در جدیدترین اثر تولیدی خود کمیک استریپ سه صفحه ای در مقابهل با داعش تولید و به زبانهای مختلف ترجمه کرد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس جمهور در احکام جداگانه ای رئیس سازمان امور اداری و استخدامی، رئیس سازمان برنامه و بودجه و ریاست دفتر رئیس جمهور و معاونت اقتصادی رئیس جمهور را منصوب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی قوه قضائیه خروج نیروهای امنیتی از داخل خانه کروبی را دروغ محض دانسته و گفت: تصمیم به حصر سران فتنه به قوت خود باقی است.
  ۱۰ ساعت پیش    
سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با خانواده شهید محسن حججی دیدار کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
استاندار اصفهان گفت: یک ایده خلاقانه ای در 4 ورودی شهر اصفهان قرار است اجرا شود که در پروژه میدان استقلال برای اولین بار در کشور اجرا شد ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مجلس شورای اسلامی پس از 5 روز بحث و بررسی برنامه وزیران پیشنهادی، امروز برای وزیران رأی گیری کرد و سرانجام کابینه دوازدهم با رأی اعتماد نمایندگان مجلس به 16 وزیر تشکیل شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاونت روابط عمومی خانه انقلاب اسلامی و ولایت گفت: با توجه به اینکه موضوع مقاومت با شهدای مدافع حرم گره خورده و از طرفی در اصفهان آن چنان که باید و شاید به شهدای مدافع حرم پرداخته نشده است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
کارشناس مسائل دینی و حوزوی گفت: دشمن شما اگر عقل داشت هرگز علیه شما در حرم حضرت زینب جنگی به راه نمی انداخت، اگر دشمن عقل داشت عکس لحظه اسارت و شهادت شهید حججی را پخش نمی کردند که این طور متحد شوید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۹    
دبیر اولین نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: این برنامه توسط دغدغه داران و فعالان فرهنگی استان به صورت آتش به اختیار انجام خواهد شد که به صورت کار فرهنگی تمیز خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۵۳    
ششمین جلسه بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت از صبح امروز آغاز شد و مخالفان و موافقان به بیان دیدگاه های خود پرداختند. وزرای پیشنهادی نیز از خود دفاع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۸    
رئیس جمعیت هلال احمر گفت: مشکل بزرگ حج امسال گرمای شدیدی است که ممکن است زائران را در انجام مناسک حج دچار مشکل کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۸    
سینماهای اصفهان این هفته اکران کننده فیلم های پرفروش و البته برخی فیلم هایی هستند که در جشنواره ها جوایز متعددی را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۳۸    
قیمت فروش دومین خودروی پسابرجامی در بازار ایران، سه برابر قیمت وارداتی آن تعیین شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۳    
محمد مسلمی در حرکتی خیرخواهانه با حضور در ایستگاه جهادی زندگی خوب در استان البرز و اجرای برنامه برای کودکان خانوارهای مراجعه کننده به این ایستگاه، آن ها را سرگرم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۳    
حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات گفت: سال گذشته حدود 500 نفر از یک دانشگاه آمریکایی به درخواست سازمان سیا در راهپیمایی اربعین حضور داشتند و سوالاتی را از مردم می پرسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۳    
همسر شهید حججی وقتی قباله ازدواج را تنظیم کردند مسائل ارزشی را به عنوان مهریه ذکر کرده است
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۳    
اصلاح طلبان دیگر حاضر نیستند همانند 4 سال گذشته خود را فدایی روحانی بنامند و درباره آینده روابط خود با اعتدالیون پای اقتضای زمانه را به میان می آورند...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۸    
مشخص نیست در وضعیتی که اقتصاد کشور در رکود گرفتار شده، دولت آن بدهکارترین دولت پس از انقلاب است و بانک های آن رکوردهای بدهی را جابجا کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۸    
آتش تهیه شدید اصلاح طلبان و رسانه های غربی همسو – به خصوص بی بی سی- نشان از سناریویی است که می خواهد اولین ثمره انتخاب روحانی را رفع حصر معرفی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۳۸    
اولین دستگاه از سدان جدید جک J4 طی روزهای اخیر به کشور وارد شده و انتظار می رود در آینده نزدیک این خودرو روی خط تولید قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۳    
برنامه تلویزیونی زنده رود 27 مرداد ماه اجرا شد که مهمانان این برنامه خانواداه شهید مدافع حرم محسن حججی به همراه امیر پارسی، مهران امامیه و محمود عزیزی باجرای پیمان طالبی بودند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۳    
روزنامه دیلی صاباح به نقل از مقامات ارشد در آنکارا از توافق ایران، ترکیه و روسیه بر سر منطقه ادلب سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۳    
مدیر مسئول کیهان، ماجرای اعتصاب غذای مهدی کروبی را پروژه ای طراحی شده با هدف سند سازی برای تحریم های حقوق بشری آمریکا علیه ایران اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۳    
اعضای کمیته هنرها و علوم انسانی کاخ سفید ضمن استعفای دسته جمعی، از ترامپ خواستند از ریاست جمهوری کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۷    
دشمن از هر فرصتی برای ضربه زدن به وحدت بین نیروهای فاطمیون و ایرانی دریغ نمی کند زیرا می داند اگر وحدت در بین نیروهای مدافع حرم
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۳۶    
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا از کشف یک محموله اسباب بازی خارجی به ارزش دو میلیارد ریال و دستگیری یک قاچاقچی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۲۱    
گزارش زیر تنها بخشی از واقعیتهای ضداخلاقی تکان دهنده در ارتش ایالات متحده محسوب می شود که ارتش آمریکا را از نظر آمار، ارقام ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۶    
ستاد مدیریت بحران کشور با صدور اخطاریه هواشناسی نسبت به احتمال بروز سیل در 10 استان فارس، بوشهر، هرمزگان، کرمان، آذربایجان غربی ، آذربایجان شرقی، گیلان، گلستان، زنجان و سمنان هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۸:۰۶    
امام جمعه نجف آباد در بیان خاطراتی از زندگی معنوی شهید محسن حججی به انس روح این شهید با قرآن در دوران کودکی اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۶    
استاندار اسبق اصفهان گفت: گزینه های شهرداری اصفهان به خاطر رأی آوری، مناصب و مسؤولیت های شهرداری را پیش فروش نکنند چراکه این ها امانتی در دستان آن هاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۳۶    
تصویر منتشر شده از ولید بن طلال شاهزاده میلیاردر سعودی، وی را در حال "نیمه برهنه" در حال دوچرخه سواری در ترکیه نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۲۱    
با رصد اخبار پس از انتخابات 29 اردیبهشت و با توجه به رویدادهای اخیر در برخی کلان شهرها، 4 تحلیل عمده در رابطه با خداحافظی جمالی نژاد با شهرداری اصفهان مطرح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۶    
با پایان یافتن مهلت ارسال آثار به سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، هزار و 485 فیلم در بخش ملی متقاضی حضور در این جشنواره شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۷:۰۶    
وزیر اقتصاد روسیه اعلام کرد:پس از اعمال دور جدید تحریم ها از سوی آمریکا، روسیه به شدت بر روی حذف دلار از مبادلات تجاری کار می کند تا در زمان بحران ها آسیب نبیند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۵۱    
یک سناتور روس گفت: روسیه نشستی را با آمریکا، چین، فرانسه، انگلستان و آلمان برای حمایت از توافقنامه هسته ای ایران برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۵۱    
در پی صدور مجوز افزایش قیمت محصولات گروه سایپا از سوی شورای رقابت، قیمت محصولات این شرکت افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۶:۳۶    
در سومین روز بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی دولت دوزادهم، وزرای پیشنهادی کشاورزی، دادگستری و دفاع از برنامه های خود دفاع کردند و نمایندگان موافق و مخالف به ارائه دیدگاه های خود درباره وزرای پیشنهادی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۴:۳۶    
مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم محسن حججی امشب پنج شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء در گلستان شهدای نجف آباد برگزار می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۶    
هر چقدر جوانی شکنجه می شد اما زیر شکنجه ها مقاومت می کرد و جان سالم به در می برد؛ خدا شاهد است وقتی به آن شکنجه ها فکر می کنم می بینم که به خواست خدا بود که کسی نقص عضو پیدا نکند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۸:۰۵    
در ادبیات فارسی پدیده بسیار شگفتی است. اشعار، از دوره شاه سلطان حسین است، و یک جا در اشعار زیر، به او خطاب می کند که بداد مزار و مرقد محقر امامان برسد
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۵    
لیموترش خواص بسیاری برای سلامت بدن دارد و موجب کاهش فشارخون، آرامش بخشی و رفع خستگی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۴:۰۵    
60 سال پس از انجام نخستین سرشماری عمومی نفوس و مسکن در ایران، فزونی گرفتن تعداد مردان دارای همسر از زنان متاهل در سرشماری 95 تعجب و پرسش جمعیت شناسان و کارشناسان را سبب شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۵۰    
عملکرد هواوی که توانست با فروش 1.8 میلیون دستگاه اسمارت فون، از رقیب قدرتمند خود یعنی اپل پیشی بگیرد، باید گفت که این شرکت افزایش فروشی 12 درصدی را در مقایسه با سه ماهه دوم 2016 تجربه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۰    
جلسه علنی نوبت صبح مجلس شورای اسلامی برای بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی کابینه دوازدهم در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۲۰    
وزیر بهداشت می گوید قصد داشته مجددا نامزد وزارت نشود اما چون قول داده اند که رسانه ها به او حمله نکنند، مجددا پذیرفته تا وزیر شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۵    
شاگرد ارشد بانو علویه همایونی در وصف این بانوی بزرگوار گفت: امیدوارم بتوانیم به آرزوی بانو همایونی در راستای تشکیل بنیاد بانوی ایرانی جامه عمل بپوشانیم و آن را جهانی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۵    
فرمانده لشکر 8 نجف اشرف گفت: روز یکشنبه هفته گذشته آمریکایی ها یکی از مقرهای حوالی منطقه اسارت شهید حججی که گردان حشدالشعبی حضور داشت را بمباران می کنند و 30 نفر در این حمله شهید می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۰    
با ابلاغ قانون اصلاح ماده 86 قانون مالیاتهای مستقیم از سوی رئیس جمهور، حق التدریس در موسسات آموزش عالی مشمول مالیات 10 درصد شد و مالیات حقوق اشخاص حقیقی نیز با نرخ ده درصد حداکثر تا پایان ماه بعد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش وپرورش گفت: دانش آموزانی که متقاضی شرکت در امتحان تعیین رشته تحصیلی هستند باید به کمیته هدایت تحصیلی مناطق آموزش وپرورش مراجعه و فرم درخواست مربوطه را تکمیل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۰    
شامگاه جمعه 27 مرداد ماه یادواره شهدای دفاع مقدس با اجرای "میلاد هارونی" در مجموعه ورزشی امیرحمزه اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا به سئوال یک خبرنگار درباره تهدید رئیس جمهوری ایران برای خروج از توافق هسته ای پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۲۰    
2 بار ازدواج کرده بود، برادرش مرتب اذیتش می کرد راه برگشت به خانه را نداشت تصمیم گرفت که اعتیادش را ترک کند تا به بچه اش محبت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۵    
مشاور وزیر کشور عراق صحت خبر درخواست سعودی ها از مقامات عراقی برای وساطت بین ایران و عربستان را تأیید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با بیان اینکه دولت ترامپ به مقابله با ایران متعهد است، مدعی شد که واشنگتن به برجام متعهد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۰۵    
زنان باید بدین حقیقت پی ببرند که الگوی عملی و عینی فرزندانشان هستند؛ زمانی که نوجوان خود را به مطالعه کتاب یا فعالیتی تشویق می کنند، فرزند به تناقض میان حرف و عمل مادر پی خواهد برد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۵    
دکتر سعید صادقی گفت: کسانی که در این پایگاه کار می کنند از معلولین هستند که دوره های آموزشی حرفه خبرنگاری را طی دو سال گذشته گذرانده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۷    
دختر جوان در بیان جزئیات آنچه اتفاق افتاده بود به قضات دادگاه کیفری گفت: مدتی قبل با این بازیگر معروف آشنا شدم و او گفت قصد دارد با من ازدواج کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۲    
پل ارتباطی با اعضای فراری عرفان حلقه در خارج از کشور و لیدر کمپین انحرافی الف مثل استاد در اصفهان با تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۲    
رسانه های خبری عربستان بدون اشاره به جزئیات حادثه اعلام کردند که دست کم 30 نفر از زائران خانه خدا در شهر مکه جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۷    
دومین خودروی پسابرجامی فرانسوی هم با قیمت نزدیک به 100 میلیون تومان عرضه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۷    
فیفا فدراسیون فوتبال عربستان سعودی را در پی اتخاذ تصمیمات سیاسی در ورزش محکوم اعلام کرد و علاوه بر پرداخت هزینه های تحمیل کرده به نمایندگان ایران، محکوم به پرداخت جریمه و غرامت نیز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۷    
با جرأت می توان گفت که کره شمالی در این زمینه از مذاکرات بی نتیجه و فاجعه آمیز ایران با آمریکا الگو گرفته و از این روی حاضر نشده است خود را مانند ما به چنبره فریب آمریکا گرفتار کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۷    
معاون نهاد رهبری در دانشگاه مهاجر گفت: جهاد اقتصادی یعنی درراه به دست آوردن سود و منفعت ازخودگذشتگی داشته باشیم و کیفیت کالا را به سودهای کلان ترجیح دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
رئیس جمهور گفت: امروز به لطف خداوند برخی چالش های سال 92 را پشت سر گذاشته و امیدوارتر و تواناتر از گذشته آماده تدبیر و عبور از چالش های بزرگ پیشِ رو هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۵:۳۲    
وزیر اقتصاد دولت یازدهم در واپسین لحظات حضور در پاستور، وزیر بعدی را میراث دار مشکلات اقتصادی که ریشه ساختاری و بنیادین دارند، دانست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
امروزه جماعتی از جنس ایمان و اخلاص در بیابان های عراق در حال تفحص شهدا هستند اما تفحص شهدای زنده شهر همچنان در کش و قوس کاغذبازی های اداری و کمبود اعتبارات معطل مانده است! ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۲۰:۳۶    
انجمن شهید ادواردو آنیلی به مناسبت شهادت مظلومانه محسن حججی و مقابله با تلاش دشمن در ایجاد شبهه پراکنی سیر نمایشگاهی سوریه حقیقت پنهان را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۹:۵۱    
سه نقاشی زیبا در مورد شهید محسن حججی
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۵۱    
نماینده مردم اصفهان در مجلس خطاب به وزارت ارشاد گفت: برخی مانند عوامل روزنامه قانون، نان به نرخ روز می خورند و علیه مدافعان حرم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۶    
شاید یکی از پیشکسوتان ارائه ژن خوب در شاخه #برادرزادگی، آقای علی هاشمی بهرمانی برادرزاده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۶    
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از مطالعه بر روی ادغام کتب درسی و تالیف تلفیقی کتب خبر داد و گفت: با اتمام بازه زمانی پنج ساله اجرای آزمایشی، کتب درسی را مورد بازنگری قرار می دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۳۶    
یک سهامدار بیمارستان خصوصی، از پشت پرده تخلفات پزشکانی خبر داد که همزمان در بخش خصوصی و دولتی فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۱    
آیت الله هاشمی شاهرودی طی پیامی از حسن اعتماد رهبر معظم انقلاب برای سپردن ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام به او، تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۲۱    
دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با ارسال نامه ای به هیأت امنای دانشگاه آزاد از تغییر نام این دانشگاه به نام شهید حججی استقبال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۵:۰۶    
دبیرخانه برند بین المللی اصفهان پس با تصویب شورای عالی برند استان اصفهان تشکیل خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۴:۵۱    
برخی منابع از پیشنهاد تصدی شهرداری شهرهای اهواز، یزد، کرج، رشت، همدان و اراک به مهدی جمالی نژاد شهردار فعلی اصفهان خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۱    
رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از شناسایی و دستگیری سه سارق حرفه ای منزل و کشف چهار میلیارد ریال اموال مسروقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۵۱    
مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم محسن حججی در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۳۶    
دولت یازدهم با 230هزار میلیارد تومان بدهی به سیستم بانکی، میراثی نگران کننده برای دولت جدید حسن روحانی برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۶    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی رئیس، دبیر و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را برای یک دوره پنج ساله منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۲۱    
اینک پس از 20 سال دوباره حبیب لله بی طرف از مسببان این فاجعه خود را برای کرسی وزارت نیرو آماده می کند. بی طرف از مسببان انتقال غیر کارشناسی آب اصفهان به یزد است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۳ - ۱۰:۰۶    
یکی از مهمترین دلایل شکست اصولگرایان عدول از شعارهای انقلابی و محافظه کاری در ارائه ارزش ها است؛ چه اینکه مردم از آن ها انتظار دارند که ارزش های اسلامی را احیا کنند و بر ضد مظاهر غیر اسلامی ایستادگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۴    
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که مد نظر نمایندگان است کارآمدی و متخصص بودن افراد کابینه دولت دوازدهم است که با نگاه به چشم انداز سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری و ارائه برنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۹    
آنان که هنگام حمله ی سپاه به مواضع داعش همرنگ جماعت می شوند و تیتر اتحاد می زنند اما زمان شهادت حججی علت را حمله موشکی سپاه عنوان می کنند، کردارشان با منافقان مطابقت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۴    
امام جمعه اصفهان گفت: خون حلقوم بریده شهید حججی پیام پیروزی های بزرگ توسط جبهه حق برای مسلمین جهان و نزدیک شدن نابودی جبهه باطل و قطع شجره ملعونه وهابیت را به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۲:۰۴    
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه دشمنان احساس خطر جدی در رابطه با گسترش انقلاب اسلامی در منطقه کرده اند، گفت: دشمنان بعد از برجام به سراغ تحریم های دفاعی و موشکی آمده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۹    
یکی از سطوح برنامه ریزی شده که بی شک می توان نام جنگ را برای آن انتخاب کرد، هشتگ های مختلف و جریان سازی هایی است که در فضای مجازی به راه می افتد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۹    
اینستاگرامرها و یا سلبریتی های رنگی رنگی و خوش آب و رنگ این روزهای فضای مجازی سوژه تازه ای نیستند. اما قصه اصلی آنقدرها هم خوش رنگ نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۴۹    
نمایندگان مجلس با تصویب ماده ای از طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا 20 هزار میلیارد ریال به تقویت بنیه دفاعی کشور و گسترش فعالیت های موشکی اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۴    
بانک مرکزی از سقوط سرمایه گذاری خصوصی در بخش مسکن خبر داد؛ این آمار در کنار نزول چهار ساله ارزش افزوده مسکن، به منزله عملکرد عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۱:۳۴    
استفاده از سرویس های iMassage یا Facetime محصولات شرکت اپل، به دلیل مسدود بودن دریافت پیامک از این شرکت می تواند موجب افزایش هزینه قبوض یا کسر شارژ شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۹    
در تخت فولاد اصفهان کسی آرمیده است که در دوره ای که خیلی ها به دنبال دیدن امام زمان بودند، به واقع با حجت خدا دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۵۹    
صبح امروز سردار جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ضمن حضور در خانه شهید محسن حججی با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۴    
نمایندگان مجلس با 240 رأی موافق کلیات طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا را به تصویب رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۱۰:۴۴    
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه به دلیل وقوع سیل در 6 استان کشور تا کنون 12 نفر جان خود را از دست داده اند، گفت: 6 نفر نیز مفقود شده و امدادرسانی در خراسان رضوی و گلستان همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۲۵    
دو روزی است که عکسی در شبکه های مجازی دست به دست شده و فضای حقیقی را نیز با خود برده است، فضای مجازی و حقیقی همه یکی شده اند انگار در هیبت و صلابت نگاه شخصیت اول عکس ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۹    
رئیس جمهوری آمریکا بامداد شنبه بار دیگر ایران را به پایبند نبودن به روح برجام متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۹    
آمریکایی ها خوب می دانند در صورت کوچکترین تحرک نظامی خود، رژیم صهیونیستی و یا هر یک از ایادی منطقه ای آنها، انواع موشک های زمین به زمین ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ - ۱۱:۰۹    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: از تعداد 838 هزار و 929 داوطلب مجاز در کنکور سراسری تعداد 39 هزار و 402 نفر انتخاب رشته کرده اند.
مشاهده نتایج بیشتر...