شنبه ۳۱ فروردینساعت ۰۸:۵۶Apr 2019 20

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 29 اسفند 1396 ندای اصفهان 28 اسفند 1397 ندای اصفهان 1 فروردین 1398 ندای اصفهان 2 فروردین 1398 ندای اصفهان 3 فروردین 1398 ندای اصفهان 4 فروردین 1398 ندای اصفهان 5 فروردین 1398 ندای اصفهان 6 فروردین 1398 ندای اصفهان 7 فروردین 1398 ندای اصفهان 8 فروردین 1398 ندای اصفهان 9 فروردین 1398 ندای اصفهان 10 فروردین 1398 ندای اصفهان 11 فروردین 1398 ندای اصفهان 12 فروردین 1398 ندای اصفهان 13 فروردین 1398 ندای اصفهان 14 فروردین 1398 ندای اصفهان 17 فروردین 1398 ندای اصفهان 18 فروردین 1398 ندای اصفهان 19 فروردین 1398 ندای اصفهان 20 فروردین 1398 ندای اصفهان 21 فروردین 1398 ندای اصفهان 22 فروردین 1398 ندای اصفهان 23 فروردین 1398 ندای اصفهان 24 فروردین 1398 ندای اصفهان 25 فروردین 1398 ندای اصفهان 26 فروردین 1398 ندای اصفهان 27 فروردین 1398 ندای اصفهان 28 فروردین 1398 ندای اصفهان 29 فروردین 1398 
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
طبق آیات و روایت خداوند، پیامبران و ائمه معصومین (ع) همه ناظر بر اعمال انسان ها هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی کشور گفت: پیازی که اکنون در سطح شهر تا هرکیلوگرم 15 هزار تومان به فروش می رسد از کشاورزان حدود هزار و 500 تومان خریداری شده است و برخی از واسطه ها با مدیریت بازار قیمت این ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
حماقت و وقاحت یک بازیگر دون پایه سینما در منفی بافی علیه کمک نیروهای مردمی عراق به سیل زدگان، صدای روزنامه اعتماد را هم درآورد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
شبکه های اجتماعی ایرانی مشابه اینستاگرام با ارائه خدمات برتر به کاربران خود می توانند نیازهای مخاطبان ایرانی را در فضای مجازی برطرف سازند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تفکر برخی از دولتمردان و نوع مدیریت آنان که مدیریت ورشکسته ای است این موضوع را بوجود می آورد که آیا دولت قرار نیست از گزینه تعویض استفاده کند؟
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مراسم رژه نیروهای مسلح استان اصفهان به مناسبت روز ارتش با حضور فرماندهان نظامی و مسئولان استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۴:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: در طول 40 سال گذشته، همواره ارتش در کنار ولایت و مردم و برای پاسداری از تمامیت ارضی و استقلال کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران فداکاری کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۳۳ سایت دیگر  
تاکید می کند که ما بر اساس خواسته زوجین، خدمات ارائه می دهیم اما قبلش برای آنکه جهت معرفی خدمات وقت بگذاریم و برایمان ارزش داشته باشد که منوی نفری 1 میلیون تومان را توضیح دهیم، پرینت حساب می خواهیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۱۱۲ سایت دیگر  
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه در واکنش به ویدیویی منتشر شده از سعید قاسمی در خصوص بوسنی ، تاکید کرد :اظهارات وی شخصی و فاقد اعتبار بوده و مورد تایید سپاه نمی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۲۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا ظهر امروز (چهارشنبه) در دیدار فرماندهان ارتش و نیروی زمینی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شاهین شهر در تذکری به وزیر صنعت گفت: آقای وزیر بی تفاوتی و عدم اراده جدی شما در رفع مشکلات مردم بیشتر از گرانی و تورم لگام گسیخته مردم را اذیت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در جلسه هم اندیشی با صنعتگران شهرک صنعتی مورچه خورت گفت: ننگ است که بیش از 300 واحد تولیدی قفل شده و در اختیار بانک ها قرار گرفته ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
طبق مصوبه هیئت وزیران، منابع حاصل از افزایش قیمت CNG، به عنوان منابع ملی شرکت ملی گاز ایران محسوب خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
آیت الله العظمی مکارم شیرازی از مراجع تقلید ضمن تقدیر از طرح هر مسجد، یک خانه گفت: امیدواریم اهالی هر مسجد متعهد شوند یک خانه بسازند و مشکلات کاهش یابد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۵:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
سفیر ایران در مسقط با اشاره به افزایش پروازها بین ایران و عمان از 20 به 48 پرواز در هفته گفت ظرف 2 هفته آینده یک خط کشتیرانی دیگر نیز بین 2 کشور برقرار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: اگر هموطنان کمتر از الگوی مصرف از حامل های انرژی مصرف کنند، سیستم پرداخت مابه ازا داریم که مبالغی به آنها در قبوض پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۱۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مردم مناطق سیل زده، به هیچ وجه نباید نسبت به جبران خسارات نگرانی داشته باشند چرا که دولت با افتخار در این مسیر تلاش خواهد کرد و با کمک هم و دست به دست یکدیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سخن اصلی با دستگاه های نظارتی است که این عرصه (تشدید گسل های قومی، نژادی و مذهبی) در هیچ نقطه ای روی زمین مماشات پذیر نیست و نباید هسته های عملیات روانی داخلی این گونه فارغ البال در آتش فتنه ها بدمند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
فقط بانک مرکزی! بانک مرکزی محور اصلی سه ساعت دفاعیات متهم ردیف اول پرونده البرزایرانیان با 6 هزار شاکی بود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۲۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی براساس طرحی، مشوق هایی را برای افشاکنندگان فساد در نظر گرفتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۵۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اعلام ورود سامانه بارشی به کشور از فردا نسبت به وقوع سیلاب های ناگهانی به دلیل بارش باران و وزش بادهای شدید هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۰۵ سایت دیگر  
با پیشنهاد بانک مرکزی، طرح اصلاح نظام پولی کشور در قالب حذف چهار صفر از واحد پولی کنونی و تعریف واحد پولی جدید و بازنگری در اقطاع اسکناس و مسکوک در دستور کار دولت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 8 کیلو و 197 گرم طلا که یک طلا فروش پس از کسب اطمینان دیگر طلافروشان با عنوان قرض، کلاهبرداری و به یکی از کشور های همسایه متواری شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی اصفهان گفت: از ساعات اولیه وقوع سیل در لرستان، گروه های خدمت رسانی شهرداری اصفهان در خرم آباد حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۴۳ سایت دیگر  
100 نماینده مجلس با تذکری خطاب به رئیس جمهور نسبت به حمایت روحانی و جهانگیری از رئیس سازمان خصوصی سازی انتقاد کرده و خواستار عزل وی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان در بدو ورود به فرودگاه دمشق گفت که برای اجرای توافقات میان دو کشور به سوریه سفر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
مراسم پایانی سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم صبح دیروز (دوشنبه) با شرکت اساتید برجسته و قاریان بین المللی و همچنین قرآن پژوهان و میهمانان شرکت کننده در این مسابقات ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۵    
گروه جهادی مسجد جامع صفا استان تهران با راه اندازی استند آپ کمدی و بازی های شاد و مذهبی در منطقه سیل زده پلدختر شادی را برای کودکان به ارمغان آوردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
برای جوان انقلابی فرقی نمی کند که میدان کارزارش رویارویی با بَعث عراقی است یا داعش آمریکایی یا حوادث طبیعی همچون سیل و زلزله، برایش تفاوت ندارد که اسلحه اش تفنگ باشد یا قلم و یا بیل.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
از هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال تیم ذوب آهن اصفهان با پیروزی برابر پیکان به رده هشتم جدول صعود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر نیرو از پیش بینی طغیان رودخانه های شرقی بر اثر بارش های سیل آسا در بخش های جنوبی و شمال شرقی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
اظهارات یکی از مدیران سینمایی درباره فاقد مجوز بودن پرفروش ترین فیلم نوروز 98 و درپی آن توقف اکران این فیلم، باردیگر سازوکار نظارت در سینمای ایران را با سوالات جدی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نماینده مردم فریدن در مجلس نسبت به برخی عملکرد وزرات نیرو درباره سد های که در اصفهان وجود دارد معترض شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۴۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و کره جنوبی گفت: به دنبال کاهش روابط اقتصادی ایران و کره جنوبی پس از تحریم بسیاری از شرکت های موسوم به SME یا شرکت های متوسط و کوچکی که با ایران روابط داشتند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
از تلاش های بی وقفه امدادگران که مرهمی بر زخم دل سیل زدگان شده اند بگذریم، حالا پای محبت مردم به شبکه های مجازی و اپلیکیشن های تلفن همراه هم بازشده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
معلمان شهرستان مبارکه در حمایت از سپاه پاسداران با لباس سبز پاسداری در کلاس حاضر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
جزئیات طرح فروش تنظیم بازار شرکت ایران خودرو در فروردین 98 در قالب بخشنامه ای به نمایندگی های این شرکت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مسئله آب زمانی در سطح کلان کشور به درستی مدیریت می شود که با نگاهی عادلانه، جامع و علمی به آن پرداخت در این صورت است که می توان با برنامه ریزی پیش بینی صحیح و به موقع از بحران و حتی تهدید بلایای ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مهم ترین مضمون بیانیه گام دوم انقلاب که بیشتر از همه توجه همگان را به خود جلب می کند، شانه های جوانان کشور است که باید زیر بار مسئولیت های سنگین در چرخه مدیریت کشور به کار آید؛ آنجا که می گوید...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیر بازاریابی و شبکه فروش شرکت ایران خودرو از آغاز طرح فروش فوری تنظیم بازار در سال 98 از هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۳۴ سایت دیگر  
عضو ناظر مجلس در شورای سنجش و پذیرش دانشجو از مشخص شدن زمان جدید برگزاری کنکور ارشد 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
برای رسیدن به رونق تولید باید، رویکردها به مسأله تولید در کشور به طور کامل مورد بازنگری قرار گیرد و از این رو الزامیست که برای احیای تولید، 8 اصل مهم را مجدداً پایه ریزی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
بانکی بودن اقتصاد ایران، نقش کلیدی بانک ها را در تسریع شکوفایی اقتصادی، حمایت از تولید ملی و رونق تولید داخلی انکار ناپذیر کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در توئیتر درباره سفر ترامپ به عربستان سعودی توئیت نوشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
بسیاری از شرکت های چینی استخراج ارز مجازی تلاش کردند تا با توجه به سخت شدن شرایط به ایران نقل مکان کنند که این مسأله شکست خورده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری استان اصفهان گفت: سازمان آتش نشانی استان اصفهان تا حدی که توانسته است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت:با نبود زیر ساخت ها در طول شبانه روز 267 میلیون مترمکعب آب شیرین وارد آب دریا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۴۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه با بیان اینکه بیش از 400 دستگاه از ادوات زرهی، مهندسی و ترابری این نیرو در مناطق سیل زده استان خوزستان مشغول امداد رسانی هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
امام سجاد (ع) در سیره عملیشان به تربیت موالیان و انجام اعمال معنوی تاکید داشتند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سیب به طور کلی یک منبع عالی از فیبر محلول است که در معده شما به شکل ژله مانند تبدیل می شود و به شما کمک می کند برای مدت بیشتری احساس سیری کنید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۶۳ سایت دیگر  
ما از امکانات و دسترسی های فراوانی برای پاسخ دندان شکن و پشیمان کننده به آمریکا و متحدانش برخورداریم که نباید آنها را از دست بدهیم ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۵۷ سایت دیگر  
بانکهای کشور با صدور بیانیه ای، با اشاره به اقدام ظالمانه آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اعلام کردند: بانکها پیش از هر گروه دیگری طعم ناگوار محدودیت ها را چشیده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: کارلوس کی روش از ایران رفته اما ظاهرا چالش های او با فوتبال ایران همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان با صدور اطلاعیه ای مردم انقلابی اصفهان را به شرکت در راهپیمایی حمایت از سپاه دعوت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، گفت: هیچ تفاوتی بین تروریست های آمریکایی و داعش دیگر وجود ندارد
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۶۳ سایت دیگر  
منابع آگاه می گویند دولت مصر به آمریکا اطلاع داده دیگر در ائتلاف ضدایرانی موسوم به ناتوی عربی مشارکت نخواهد کرد، چراکه این ائتلاف برنامه روشنی ندارد و ضمنا احتمال تنش با ایران را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
این بار سیل امید در لرستان جاریست؛ یکی از احداث مسکن برای 7 فرهنگی سیل زده می گوید و دیگری تأمین چند قلم از اسباب خانه را بر عهده می گیرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۰:۴۶   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه گفت: اگر سپاه پاسداران در کنار مردم شجاع عراق و سوریه با داعش نجنگیده بود، این گروه تروریستی ارتشی را رهسپار دروازه های اروپا می کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۶    
مردم پل دختر به پاسداران در روز پاسدار و ولادت امام حسین علیه السلام به پاسداران سپاه گل اهدا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تا کنون هفت موکب در منطقه پلدختر مستقر شده اند. این موکب ها در قالب تهیه غذای گرم در منطقه سیل پلدختر دیده مستقر شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۲۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی کشور از بارش باران شدید طی امروز ، فردا و روز پنجشنبه در 12 استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶    
گزارش داغ های مجازی در بخش خبری بیست و سی در مورد حمایت کاربران فضای اجتماعی از سپاه پاسداران.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶    
از آنجا که نویسنده این سطور با ساخت سد مخالف است لازم می داند نکاتی را بنویسد: آنها که این سدها را می ساختند هرگز تصور نمی کردند روزی بارشهایی به این شدت ببارد به حدی که این همه سد نتواند جلوی آن را ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
ترامپ نابیناست و نمی تواند ببیند که چگونه ایران اسلامی در حال پیشرفت است و نمی تواند ببیند که چگونه سپاه در کنار مردم سیل زده و مظلوم ایستاده...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
شخصیت حضرت عباس (ع) آنقدر عظمت دارد که در آخرت شهیدان به حال ایشان غبطه می خورند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
زیدآبادی، از نیروهای فعال جریان اصلاحات، در تحلیل رفتار ترامپ، تصمیم او را فشار بر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای تقویت به زعم او نیرو های میانه رو عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش وپرورش به شرح جزئیاتی از استخدام معلمان حق التدریس پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
در حالیکه همه جناح های سیاسی اعم از اصولگرا و اصلاح طلب و همچنین رسانه های داخل کشور با سلیقه های مختلف سیاسی، در دفاع از سپاه و محکومیت ترامپ و مسئولین آمریکا در جبهه واحد قرار گرفته اند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال مربی سپاهان را جریمه نقدی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: با وجود انتقال وسایل و مواد مورد نیاز مناطق سیل زده لرستان مردم منطقه همچنان به مواد خوراکی، آب آشامیدنی و وسایل زندگی نیاز دارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر خارجه ژاپن در اولین واکنش به اقدام وزارت خارجه آمریکا علیه سپاه پاسداران تأکید کرد که از این اقدام ضدایرانی تبعیت نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۸:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم مواجهه با دشمن در میادین گوناگون برشمردند و گفتند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۶   + ۷ سایت دیگر  
قشری نگری است اگر نقد اصلاح طلبان نسبت به عملکرد دولت را صرفاً و اصلاً، داستانی ساده، پیش پاافتاده و غیرمهم تصور کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۲:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس در واکنش به حرکت آمریکا علیه سپاه نوشت: انتقام از سپاه پاسداران حق مسلم آمریکاست
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۶    
به گزارش ندای اصفهان، انتهای پیام/
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۲۶ سایت دیگر  
در هفته های اخیر قیمت برخی محصولات صیفی نظیر پیاز، سیب زمینی و گوجه فرنگی به دلایل مختلف با نوسانات چشمگیری در بازار روبه رو شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
تعدادی از جهادگران بسیجی با انتشار ویدئویی خانه مخفیانه مسیح علینژاد در پلدختر را نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مسئول تشکل های دینی سازمان تبلیغات استان اصفهان با اشاره به در پیش بودن دهه مهدویت و نام گذاری یک روز به نام "مشارکت" گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
استاد روابط بین الملل گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی درصدد هستند شیرینی پیروزی و تقویت محور مقاومت و کاهش امنیت اسرائیل و مرزهای آن را از طریق فشار اقتصادی جبران کنند تا شاید دست برتر ایران تنزل پیدا ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۳۳ سایت دیگر  
فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی طرح سه فوریتی برای اعلام ارتش آمریکا به عنوان گروه تروریستی را امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۰ - ۱۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس صبح امروز در نشست علنی پارلمان در حمایت از سپاه و محکومیت اقدام خصمانه آمریکا علیه این نهاد نظامی، لباس سپاهی بر تن کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۵۸ سایت دیگر  
جانشین فرماده سپاه با بیان اینکه خوزستان را ان شاءالله بهتر از قبل می سازیم، گفت: همه فرماندهان ارشد سپاه درگیر این حادثه اند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۶۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد تنظیم بازار با بیان اینکه واردات و عرضه گوشت قرمز ارزان و نصف قیمت متوقف شده است گفت: از این به بعد گوشت قرمز با ارز نیمایی وارد و قیمت این محصول در بازار توسط عرضه و تقاضا تعیین می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: طبق پیش بینی های انجام شده در لایحه بودجه، امسال 60 هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت به تولیدکنندگان داخلی اعطا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۴۳ سایت دیگر  
شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی رأی پرونده شکایت حسین فریدون برادر رئیس جمهور از کریمی قدوسی نماینده مجلس و خبرگزاری دانشجو در ارتباط با ماجرای تقلید صدای روحانی را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: نام گذاری سال 98 با نام "رونق تولید" بسیار نیکو و کارآمد است به شرطی که دولت حجم نقدینگی را به سمت تولید سوق دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از 14 جدید طرح این کمیسیون برای مقابله با اقدامات تروریستی آمریکایی ها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۲:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
حزب الله به بلوکه شدن حساب هلال احمر ایران همزمان با وقوع سیل و نیز قصد آمریکا برای تروریستی اعلام کردن سپاه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۹ - ۱۱:۴۱   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر مراقبت حداکثری از سلامت و زندگی مردم و پایداری سد ها تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ نیروی زمینی ارتش زانو زده و پیرمردها و پیرزن ها تک تک پا می گذارند روی کمرش و سوار کامیون می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح پس از دیدار با همتای عراقی خود گفت: امروز در خصوص موضوعات مرزی و لایروبی اروند و امنیت این کار بحث و بنا شد نیروهای مسلح دو کشور امنیت این کار را بر عهده بگیرند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل حج و زیارت استان اصفهان گفت: هزینه سفرهای عتبات پس از حذف روادید با توجه به نوع هتل از 2 میلیون 800 هزار تا 3 میلیون 200 هزار تومان برای سفرهای هوایی و از یک میلیون و 400 هزار تا یک میلیون و ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
آنچه مسلم است، جنس رفتار سپاه در برابر اقدامات آمریکا با جنس رفتار دولت تدبیر متفاوت خواهد بود. این تفاوت دلایل متعددی دارد که جای بحث آن این یادداشت نیست ولی مهمترین مساله در روزهای آتی همین موضوع ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
نماینده مجلس از نامه رئیس جمهور به حضرت آیت الله خامنه ای برای برداشت مبلغ 2 هزار میلیارد تومان از صندوق توسعه ملی به منظور جبران خسارات ناشی از سیل در برخی مناطق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اواسط اردیبهشت ماه وام 60 میلیونی ازدواج به زوجین متقاضی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر روز گذشته (شنبه) در دیدار آقای عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق و هیأت همراه، با اشاره به آمیختگی اعتقادی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: تمام دستگاه های اجرایی اصفهان از جمله، سپاه، ارتش، هلال احمر و غیره برای امدادرسانی به استان های سیل زده اقدام کرده اند و مجدداً در آماده باش کامل برای اعزام ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۸ - ۱۳:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک شعبان، یادداشت رهبر معظم انقلاب درباره مناجات شعبانیه را بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۷:۰۷    
اصفهان از شهرهای کهن ایران می باشد نشانه هایی از آتشکده های ساسانی بر کوه آتشگاه و همچنین تحقیقاتی بر بافت قدیم شهر و قسمت یهودیه که نیمی از جمعیت را تشکیل می دادند دلالت بر کهن بودن شهر و مرکزی برای ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۱۷ - ۱۶:۰۷    
در مسابقه محله سادگی و صمیمیت ایرانی موج می زد و تاثیرگذاری زیادی در جامعه و خانواده داشت چنانچه دایره بازی های فامیلی را وسعت می بخشید و طبیعتا به گرمی خانواده کمک می کرد ...
مشاهده نتایج بیشتر...