پنجشنبه ۳۰ دیساعت ۰۳:۴۱Jan 2017 19

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 31 فروردین 1395 ندای اصفهان 31 اردیبهشت 1395 ندای اصفهان 31 خرداد 1395 ندای اصفهان 31 تیر 1395 ندای اصفهان 31 مرداد 1395 ندای اصفهان 31 شهریور 1395 ندای اصفهان 30 مهر 1395 ندای اصفهان 30 آبان 1395 ندای اصفهان 30 آذر 1395 ندای اصفهان 1 دی 1395 ندای اصفهان 2 دی 1395 ندای اصفهان 3 دی 1395 ندای اصفهان 4 دی 1395 ندای اصفهان 5 دی 1395 ندای اصفهان 6 دی 1395 ندای اصفهان 7 دی 1395 ندای اصفهان 8 دی 1395 ندای اصفهان 9 دی 1395 ندای اصفهان 10 دی 1395 ندای اصفهان 11 دی 1395 ندای اصفهان 12 دی 1395 ندای اصفهان 13 دی 1395 ندای اصفهان 14 دی 1395 ندای اصفهان 15 دی 1395 ندای اصفهان 16 دی 1395 ندای اصفهان 17 دی 1395 ندای اصفهان 18 دی 1395 ندای اصفهان 19 دی 1395 ندای اصفهان 20 دی 1395 ندای اصفهان 21 دی 1395 ندای اصفهان 22 دی 1395 ندای اصفهان 23 دی 1395 ندای اصفهان 24 دی 1395 ندای اصفهان 25 دی 1395 ندای اصفهان 26 دی 1395 ندای اصفهان 27 دی 1395 ندای اصفهان 28 دی 1395 ندای اصفهان 29 دی 1395 
  ۹ ساعت پیش  
آنها نمی دانند که این اولش است اما بعد از مدت کوتاهی دچار ترسی دیوانه کننده شدن می شوند؛ هذیان گفتن، سکته زدن، خطر کردن، ناخواسته لخت و عور شدن و هزار مشکل دیگر از عوارض قطعی روانگردان ها است
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۸  
دبیر علمی کنفرانس سنجش و ارزشیابی علم گفت: دومین کنفرانس ملّی سنجش و ارزشیابی علم با حضور 28 سخنران داخلی و 4 سخنران خارجی در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۸  
در سال 1396 یکی از بهترین و متفاوت ترین رویدادهای فرهنگی نوروزگاه را در سراسر کشور و به ویژه در اصفهان تجربه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۸  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اصفهان از برگزاری اجتماع یکپارچه مدافعان حرم همزمان با سالروز میلاد حضرت زینب(س) در مصلای امام خمینی(ره) اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۳  
صبح روز گذشته یکی از خانم های بدنساز که چندی پیش عکس برهنه خود را در فضای مجازی منتشر کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۸  
برجام متعلق به رئیس جمهور روحانی و خواسته شخص اوست یا متعلق به شهدا و رهبری؟! نظر شهید زنده درباره برجام چیست؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۳  
در اختلافات مصر و عربستان، رسانه های مصری نشان دادند تیغ تیز و برنده ای هستند که بدون خونریزی می توانند سخت ترین نبردها را به سود کشور و ملت شان رقم بزنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۳  
ابتکار در حال حاضر سعی دارد با آمار بازی به افکارعمومی بقبولاند که وضعیت هوا بهبود پیدا کرده است؛ موضوعی که پیش از این مورد انتقاد دولت بود و بیان می شد که با آمار بازی نمی توان افکارعمومی را اقناع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸  
پس از دستگیری بابک زنجانی بود که نخستین بار نام علیرضا منفرد جسته و گریخته در جلسات دادگاه زنجانی شنیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۳  
بر اساس طرحی که از سوی اتاق انتخاباتی دولت اجرایی شده، قرار است تا ایام انتخابات توزیع سبدهای کالایی و کنسرو در مناطق محروم و میان اقشار ضعیف جامعه، در قالب طرح توانمندسازی انجام شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۳  
مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: در ساعت 00:51 دقیقه بامداد یک مورد حریق داروخانه واقع در خیابان شمس آبادی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۳  
بالاخره مبنای قضاوت درباره رشد اقتصادی چه باید باشد؟ اظهارات رئیس جمهور یا گزارش نهادهای تولیدکننده آمار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۸  
مکزیکوسیتی تا 25 سال قبل آلوده ترین شهر کره خاکی بود اما امروز این شهر بین 20 شهر آلوده دنیا نیز نیست و تعداد روزهای پاک کلان شهر 20 میلیونی در سال 2012 به 237 رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۸  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: منتظر ماندن چندین وزیر و نماینده مجلس برای چند ساعت در فرودگاه برای ورود یک هواپیمای مرجوعی در شأن مسؤولان و مردم ایران نبود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۳  
یک مقام مسئول وزارت رفاه از ادامه حذف یارانه اقشار پردرآمد طبق شاخص ها و ملاک های تعیین شده پیرامون تبصره 14 قانون بودجه سال 95 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۳  
اندیشکده آمریکایی نوشت: با توجه به انتقادهای تند رییس جمهور منتخب آمریکا از توافق اتمی و دیدگاه منفی مشاورانش به ایران، پیوستن این کشور به سازمان تجارت جهانی به این زودی ها میسر نخواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۵۳  
بازیکن سابق استقلال گفت: زمانی که ما در استقلال بازی می کردیم که زیاد هم دور نبود اگر حتی مساوی هم می کردیم باید در رختکن می خوابیدیم تا مردم کامل از ورزشگاه بروند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۲:۳۸  
وصیت نامه صوتی شهید سوژه خیلی عالی برای یک مستند است اما تنها سوژه خوب برای یک مستند کافی نیست. برای موفقیت یک فیلم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۸  
فشارها به مسئولان صدا و سیما، برنامه ثریا را که با شعار دیدبانی پیشرفت ایران پخش می شود به مخاطره انداخته و همین موضوع واکنش های متعددی در فضای مجازی به همراه داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۳  
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: صلابت حیدری رهبر انقلاب موجب هراس دشمنان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۶:۲۳  
با کمی دقت و پرس و جویی از دختران و پسران به دغدغه ها و دلایل و اهدافی برای ازدواج برمی خوریم که نه تنها هیچ قرابتی با ملاک های قرآنی ندارند بلکه در مواردی ضد آن ها نیز می باشند و اسف بارتر اینکه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۲۱:۲۳  
همیشه با خود می گفتم کاش من مرد بودم و در زمان نبرد امام حسین علیه السلام حضور داشتم و در رکاب ایشان به مقام شهادت نائل می گشتم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۳  
در حالی که دولت از برجام ناتوان بیرون آمد و تمام سرمایه کشور را به باد داد، برای شانتاژ انتخاباتی اقدام به خرید ایرباس کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۲۳  
رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: با توجه به ورود سامانه ناپایدار به استان برای روزهای پایانی هفته بارش در مناطق جنوبی و غربی استان اصفهان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸  
معاون امور زنان رئیس جمهور هم به جمع وعده دهندگان برای دولت بعدی روحانی پیوست...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸  
گودرز محبوبی معتقد است هیئت های تجاری که از آلمان به ایران می آیند سرمایه گذار نیستند آنها نهایتا قصد فروش کالای خود یا ایجاد بخشی از یک کارخانه را در ایران دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۴:۰۸  
مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان گفت: اکثر کالاهای فروشگاه های اینترنتی قاچاق و از نوع بی کیفیت غربی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۳  
قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما گفت: برنامه تلویزیونی ثریا از آنتن رسانه ملی پایین کشیده نمی شود و فقط بناست یکسری تغییرات در آن اعمال شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۳:۳۸  
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: این نوع تبلیغات، ذوق زدگی، جشن گرفتن ها و شادی کردن های دولت برای خرید یک هواپیما به هیچ عنوان در شأن یک ملت مستقل، انقلابی و سرافرازی مثل ایران نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۲۳  
معاون فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: 95 درصد از آثار شهدای استان اصفهان جمع آوری شده است که پس از آرشیو و بایگانی به روزرسانی و نمایه سازی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸  
نیروهای عراقی در ادامه پیشروی های خود در شهر موصل موفق شدند سه منطقه جدید را بازپس گیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: شهدای مدافع حرم با جانفشانی در راه حق باعث شکست توطئه های دشمنان اسلام در کشورهای مسلمان نشین شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۸  
سریال بلاتکلیفی کارگران کاشی نیلو به قسمت پانزدهم رسید و با وجود گذشت 15 ماه از تعویق حقوق کارگران این کارخانه ریشه دار استان، هنوز خبری از بهبود شرایط نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳  
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: در برخی از فیلم ها و سریال ها برخی رفتارها که از نظر اسلام مذمت شده، مطرح می شود که نتیجه آن عادی شدن گناه و جنایت در ذهن مردم است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۵۳  
میل به شهرت طلبی و الگوبرداری جوانان و نوجوانان از افراد مشهور از نمونه پدیده هایی به شمار می رود که آسیب ها و فرصت های بسیاری را در پی دارد و زمانی حساسیت ها و حاشیه های این موضوع تشدید می شود که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۸  
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: پیش بینی می شود تا اواخر روز جمعه زاینده رود در شهر اصفهان جریان یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳  
سرپرست سازمان حج و زیارت با بیان اینکه ثبت نام قانونی عتبات فقط در 2300 دفتر زیارتی مجاز در کشور انجام می شود، گفت: زائران حتماً کد کارگزاری از دفاتر زیارتی بخواهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳  
وقتی صحبت از سرمایه گذاری در طرح های نفتی و بنزینی به میان می آید اولین شخصی که نامش به ذهن می رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۳  
اسطوره فوتبال آرژانتین در جدیدترین اظهارات خود دو مقام سابق فوتبال جهان را دزد بین المللی توصیف کرد و درباره دیدارش با فیدل کاسترو گفت: 8 ساعت با او حرف زدم و خسته نشدم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۳  
سازمان عفو بین الملل از دولت نیجریه خواست مطابق با رای دادگاه شیخ ابراهیم زکزاکی را آزاد کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۰:۳۸  
دونالد ترامپ هرچه در دوران رقابت های انتخاباتی درباره ایران سخن پراکنی کرد، در عوض در دوران پساپیروزی کم سخن بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۳  
استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیا در تولید و عرضه محصولات فرهنگی در ایران با افتتاح پروژه باغ کتاب تهران در بهمن ماه امسال تحولی عظیم را در پیوند میان فرهنگ مکتوب و مجازی پدید می آورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۳  
رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: نوجوان 19 ساله اصفهانی که به هک 400 مودم ای.دی .اس.ال و وای فای اقدام کرده بود شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۸  
فدراسیون جهانی فوتبال هفت نفره به تازگی تصمیمی را برای مسابقات آینده اتخاذ کرده که در صورت تصویب و اجرای آن فوتبال ایران چاره ای جز کناره گیری نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۸  
رئیس جمهوری منتخب آمریکا در مصاحبه با دو روزنامه از ناکارآمدی ناتو، اشتباه صدر اعظم آلمان، توافق با روسیه، تجارت با چین، مزایای برگزیت و اوضاع خاورمیانه و برجام سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۳  
عضو ارشد تیم مذاکره کننده مدعی است دسترسی به 29 میلیارد دلار درآمد فروش نفت، کاملا مهیا است، اما او در همین نشست خبری گفته است: هنوز شرایط بانکی ما به حالت عادی برنگشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۳  
رسول منتجب نیا، قائم مقام حزب اعتماد ملی اخیراً گفته است: نباید خودمان را حکومت دینی بنامیم؛ ما جامعه ای هستیم که پیامبر(ص) با آن مبارزه می کرد!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۳  
رئیس کمیسیون بررسی برجام در مجلس نهم با بیان اینکه دوستان ما به طرف آمریکایی درحد اعلا اعتماد کردند گفت: برجام اکنون یک کودک ناقص الخلقه ای است که در دامن مردم ایران گذاشته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۸  
سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح اخیرا با بیان اینکه دشمن ادعا می کند که ایرانی ها و چینی ها با همکاری هم، راهبرد ممانعت از دسترسی را پیش می برند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۸  
به گفته یک نماینده مجلس، سه بانک بزرگ دولتی دراقدامی غیرقانونی، مطالبات خود از بدهکاران خرد بانکی را از محل یارانه این افراد تسویه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۳  
دانشجویان تشکل جامعه اسلامی دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی در بیانیه ای تاکید کردند: دولتی که از ابتدای کار تمام همّ خود را خلاصه کرد در دیپلماسی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸  
عبدالله ویسی برای انتقام از نفت تهران که در جام حذفی از آن شکست خورد، دو بازیکن خود را در اختیار ندارد و در عوض می تواند از مسعود حسن زاده خرید جدیدش رونمایی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸  
رئیس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: میزان بارش برف در شهرستان های گلپایگان، میمه و خوانسار 4 سانتی متر و فریدون شهر و سمیرم 3 سانتی متر بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸  
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان با بیان این که برنامه ششم ایراداتی داشت، گفت: برخی از مفاد لایحه برنامه ششم اصلاً به دلیل اینکه قانون نیست، نمی تواند اجرایی شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۳  
دست های خالی دولت از برجام و خسارت های آن تا آنجا پیش رفت که مسئولان دست اندرکار نیز زبان به گلایه گشودند و ضمن اعتراف به بی فرجامی برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۵۳  
کنار گذاشتن فیلم ضدسعودی امپراطور جهنم از بخش مسابقه سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر، خشم بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸  
نادر طالب زاده گفت: گروه برنامه سازی ثریا افرادی هستند که مخاطب را می شناسند و می دانند که مردم به آنها توجه می کنند. ما فقط یک گروه مثل ثریا داریم و حتی دو تا هم نیستند و باید تکثیر شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه نیروهای انقلاب امروز بیش از هرروز دیگر باید متحد شوند، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸  
بیش از 70 روز از حضور دانش آشتیانی بر منصب وزارت آموزش و پرورش می گذرد و در این مدت، برنامه های وزارتی و معاونت ها بدون حضور خبرنگاران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۸  
یارانه 45500 تومانی دی ماه 95 از ساعت نخست امروز واریز و قابل برداشت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۲۲  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی منابع درآمدی جدیدی برای دولت در زمینه ازدواج و اشتغال جوانان در نظر گرفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۴  
عدم آموزش مهارتهای زندگی و برخورد با مشکلات،عدم اعتماد به نفس، مشکل یادگیری، عدم خودباوری، دوستی نادرست، پوچی گرایی، افسردگی و اضطراب، خشونت روانی و فیزیکی در خانه و مدرسه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۷  
با تصویب مجلس، کلیه مردان شاغل که صاحب فرزند می شوند، از دو هفته مرخصی اجباری تشویقی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۷  
اداره کل امور بین الملل قوه قضائیه اعلام کرد: ع.ز متهم پرونده فساد نفتی است که صبح امروز به کشور مسترد و تحویل مقامات قضائی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۷  
در دوران نوجوانی هرگونه لغزش و یا خوبی که اتفاق افتد، اثر آن به شدت در بزرگسالی دیده می شود و تأثیر بسیاری در آینده شخص دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲  
دبیر انجمن دوستداران میراث طبیعی ورزنه گفت: با توجه به خشکسالی های اخیر گاوخونی اندک حیوانات آن اسیر دست شکارچیان می شود و صدای ما نیز به جایی نمی رسد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲  
از امروز و برای اولین بار در اصفهان، چهار اصفهانی در بغداد در سینما سپاهان به اکران در می آید؛ بقیه سینماها همچنان فیلم های قبلی را در دستور کار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۶  
سید مجتبی خیام الحسینی یکی از فیلم سازان جوان اصفهانی است که اگرچه درس طلبگی خوانده ولی بر حسب علاقه و اعتقاد وارد عرصه فیلم سازی شده اما برای آموزش در آن هزینه کرده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۶  
با اجرای طرح بازیافت بخاربنزین، بیش از 177 هزار لیتر بنزین در تأسیسات انبار نفت شهید محمد منتظری اصفهان بازیافت شد و به چرخه عرضه بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۴۶  
کارشناس اداره هواشناسی استان اصفهان گفت: نقشه های هواشناسی بیانگر گذر موجی ناپایدار از فراز استان اصفهان طی امروز و اوایل فرداست که بر این اساس بارش برف برای غرب و جنوب غربی استان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۱  
تکرار ادعای مسئولان وزارت راه مبنی بر محرمانه بودن مبلغ قرارداد خرید هواپیماها درحالیست که کمپانی بوئینگ یک نسخه از این قرارداد را برای مراجع آمریکایی همچون وزارت خزانه داری آمریکا به منظور تأیید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۱  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: بدهی دولت و شرکت های دولتی به 600 تا 700 هزار میلیارد تومان افزایش یافته و درآمد حامل های انرژی 31 هزار میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۱  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان پس از اطلاع از مختصات مکانی عرضه مخفیانه قلیان در پارک ها به خصوص در حاشیه زاینده رود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۵  
دوره چهارم آموزش راویان دفاع مقدس و نخستین دوره آموزش راویان طلاب شهر اصفهان در فرهنگسرای پایداری در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۵  
مدیرکل میراث فرهنگی استان اصفهان از آغاز فعالیت های ستاد نوروزی 1396 میراث فرهنگی استان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۰  
نایب رئیس باشگاه المپیاکوس اعلام کرد که ارزش بازیکن جدید ایرانی این تیم در یک سال آینده به 10 میلیون یورو خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۰  
ورود ایرباس فرانسوی و ذوق زدگی مسئولان دولتی و رسانه های اصلاح طلب از ورود این هواپیما واکنش های متعددی را درشبکه های اجتماعی به همراه داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۳۰  
فردی که مدعی نزدیکی به رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت است، در خصوص نحوه فوت آقای هاشمی ادعاهایی را مطرح کرده که خلاف امنیت ملی و اهانت به شخص هاشمی و بازماندگان وی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۵  
شاطرزاده با بیان اینکه وزیر ارتباطات و مشاوران ویژه فضایی او در هرم تصمیم گیری دولت یازدهم اعتقادی به برنامه فضایی ندارند، گفت: برنامه فضایی نخستین قربانی برجام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۵  
سرور جباروف با کوله باری از تجربه به تهران خواهد آمد تا برای نخستین بار برای ایرانی ها توپ بزند و ارسال های بی نقصش را برای مهاجمان استقلال مهیا سازد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۵  
حسام الدین آشنا، اظهاراتی دارد که گویی وی با سفر خارجی و ایرباس به وجد می آید و در توئیتر دست به کار می شود!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۹  
عباس عراقچی در کنفرانس خبری به مناسبت یک سالگی اجرای برجام گفت: از منظر سیاست داخلی هر کدام برجام را براساس منافع جناحی خود بررسی می کنند که از نظر ما خوب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۳:۵۹  
مقصودی گفت: در این روزهای سخت برای ثریا دعا کنید. دست اندرکاران ثریا اکنون به دلیل برخی مسائل شرایط سختی را دارند و آینده برنامه مبهم است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۰۶  
در حالی که آمریکا به روش های مختلف سعی دارد بانک های جهانی را جریمه کند این بار با یک بانک کانادایی مصالحه کرده در ازای دریافت 500 هزار دلار از پیگیری قضایی نقض تحریم های ایران توسط این بانک صرف نظر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۲۱  
مقامات اسرائیل نگران این هستند که مدارک طبقه بندی شده آنها توسط دولت آقای ترامپ بدست دولت پوتین رسیده و آنها نیز این مدارک را به ایران تحویل دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۳۶  
این خبر در اصفهان مثل بمب منفجر شد و مردم را تحریک کرد. در آن موقع، شورای تأمین استان وجود نداشت ولی مانند آن را داشتیم. برای هر واقعه ای که در منطقه اصفهان پیش می آمد، دعوت می کردند که شرکت کنید ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۴  
شاید اگر تصاویر ضبط شده از حین واقعه (که افراد داخل هواپیما از همراهی جنگنده ها با موبایل خود گرفته اند) در ابتدا آورده می شد جذابیت بیشتری برای مخاطب داشت زیرا مهمترین عاملی که یک مستند را جذاب می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۴:۳۴  
مراسم یادبود و ترحیم آیت الله هاشمی رفسنجانی صبح امروز با حضور آیت الله حسین مظاهری، آیت الله طباطبایی نژاد، استاندار، شهردار، مدیران کل ادارات، مقامات لشکری و ائمه جمعه استان برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۹  
رسانه های جمعی در بهترین حالت انعکاس دهنده واقعیات جامعه خویش اند. اما وقتی حقایق در این جامعه مشوش و مبهم باشند رسانه نیز به همین آفت مبتلا می شود. چه انتظاری از صدا و سیما داریم؛ معجزه؟!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳  
لایحه بودجه سال آینده شهرداری اصفهان به مبلغ 3 هزار میلیارد تومان به شورای اسلامی شهر اصفهان تقدیم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳  
نگاهی گذرا به جزییات و اخبار حاشیه های ختم آیت الله هاشمی رفسنجانی و برنامه ها و ساز وکارهای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی محورهای این گزارش هفتگی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳  
مسئولان دولت یازدهم در حالی از بدهی های به جای مانده از دولت احمدی نژاد انتقاد می کنند، که بدهی دولت به سیستم بانکی در سه سال اخیر رشد عجیبی پیدا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۸  
علی رغم شعارهای فروشگاه های اینترنتی در مورد حمایت از تولید داخلی، جهت گیری کلان آن ها به سمت فروش برندهای خارجی برای کسب سود بیشتر است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۸  
درحالی که هنوز مراسم ختم و یادبود مرحوم هاشمی رفسنجانی در جریان است، اصلاح طلبان از روحانی ، ناطق و لیدر اصلاح طلبان بعنوان جانشینان ایشان نام می برند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۳  
آن چه پیش رو دارید تحقیقی است ساده و قابل راستی آزمایی که با تکیه بر امکانات کاملا در دسترس اینترنتی انجام گرفته است...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷  
رئیس قوه قضائیه، رئیس جمهور و رئیس مجلس در غیاب رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام می توانند مدیریت برگزاری جلسات مجمع تشخیص را برعهده بگیرند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷  
روزنامه ها در لابه لای گزارش ها و سرمقاله ها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۲  
مسئول باستان شناسی میراث فرهنگی اصفهان گفت: تونل مکشوفِ اصفهان جزوشبکه آبیاری زیرسطحی است که مطابق اطلاعات کنونی به سمت میدان نقش جهان می رود و احتمالا در زیر میدان گستره شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۲  
دولت چندماهی مانده به پایان عمر خود،تسویه حساب با طلبکارانش را آغاز کرده و می خواهد پرونده کاری اش را با کمترین بدهی ببندد؛حال هم کار را با طلبکاران خرد آغاز کرده وبه آنها اسنادخزانه می دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۷  
علی حمیدی قائم مقام مرکز امور نمایشی سیما درباره پروژه های نمایشی این مرکز توضیحاتی را ارایه کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...