پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۰۳:۵۱Oct 2019 17

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 29 اسفند 1396 ندای اصفهان 28 اسفند 1397 ندای اصفهان 31 فروردین 1398 ندای اصفهان 31 اردیبهشت 1398 ندای اصفهان 30 خرداد 1398 ندای اصفهان 31 تیر 1398 ندای اصفهان 31 مرداد 1398 ندای اصفهان 31 شهریور 1398 ندای اصفهان 1 مهر 1398 ندای اصفهان 2 مهر 1398 ندای اصفهان 3 مهر 1398 ندای اصفهان 4 مهر 1398 ندای اصفهان 5 مهر 1398 ندای اصفهان 6 مهر 1398 ندای اصفهان 7 مهر 1398 ندای اصفهان 8 مهر 1398 ندای اصفهان 9 مهر 1398 ندای اصفهان 10 مهر 1398 ندای اصفهان 11 مهر 1398 ندای اصفهان 12 مهر 1398 ندای اصفهان 13 مهر 1398 ندای اصفهان 14 مهر 1398 ندای اصفهان 15 مهر 1398 ندای اصفهان 16 مهر 1398 ندای اصفهان 17 مهر 1398 ندای اصفهان 18 مهر 1398 ندای اصفهان 19 مهر 1398 ندای اصفهان 20 مهر 1398 ندای اصفهان 21 مهر 1398 ندای اصفهان 22 مهر 1398 ندای اصفهان 23 مهر 1398 ندای اصفهان 24 مهر 1398 
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
شورای رقابت شرکت مدرن سامانه غذا رسان اطلس (اسنپ فود) را به پرداخت یک میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۴۶ سایت دیگر  
"حسین فریدون" برادر رئیس جمهور در راستای اجرای محکومیتش به پنج سال حبس تعزیری، صبح امروز راهی زندان اوین شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
بی بی سی فارسی سال هاست روی موضوع زن و آزادی آنها دست گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بازارهای مالی شهر در آستانه تعطیلات اربعین، همگی تحت تأثیر ریزش شدید شاخص بورس، وضعیتی مبهم را پشت سر گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
فعال حوزه محیط زیست گفت: تغییراتی که در دبی آب رودخانه زاینده رود پیش آمد، سبب شد که تالاب گاوخونی تا حدود زیادی خشک شود و یکی از خصوصیات خود را که دارای جنگل های گز بود از دست بدهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان با اشاره به فرارسیده اربعین حسینی از برگزاری پیاده روی جاماندگان حسینی در سطح شهر اصفهان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس جزئیات عملکرد بودجه 6 ماهه نخست سال 98 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
بخشی از سرنخ ماجرا به دست پدر روح الله زم باز شده است. پدر وی طی گفتگویی تاکید کرده که از دستگیری و بازداشت پسرش خبر نداشته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
کاخ سفید از تحریم دو وزارتخانه و سه وزیر دولت ترکیه به دلیل عملیات نظامی یکجانبه این کشور در شمال سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
کردهای سوری برای خلاصی از تهاجم ترکیه که با چراغ سبز واشنگتن انجام شد، مجبور به عبور از یکی از چهارراهی هستند که ترامپ با هدف سوءاستفاده از شرایط حاکم بر سوریه پیشنهاد می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بازرس کل استان اصفهان با بیان اینکه مدیران ادارات باید 24 ساعته پاسخگوی ارباب رجوع باشند گفت: مطالبه گری از مسئولان در اولویت کار مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت اصفهان گفت:با راه اندازی واحد تصفیه گازوئیل پالایشگاه اصفهان 100 هزار بشکه گازوئیل در روز تصفیه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس جمهور توجه ویژه دولت های یازدهم و دوازدهم به حوزه های سلامت و محیط زیست را افتخاری بزرگ دانست و تاکید کرد: طی 40 سال گذشته به طور متوسط سالانه 6 ماه بر امید زندگی مردم در ایران افزوده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
آقای روحانی مشخص نفرمودند که واگذاری 18 میلیارد دلار، تصمیم بجایی بوده یا نابجا؟! ایشان در کنفرانس خبری دیروز این تصمیم را هم درست و هم نادرست ارزیابی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
در ساعات گذشته خبری در فضای مجازی منتشر شد که تنها 117 بلیت سالن محل برگزاری کنسرت رضا گلزار در لس آنجلس فروش رفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۹   + ۲۳ سایت دیگر  
پس از به دام افتادن روح الله زم توسط نیروهای امنیتی سپاه پاسداران، وی خطاب به آنها می گوید: قطعا شما از سپاه هستید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۹   + ۴۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران از توافقات انجام شده با پنج شرکت خودرویی خبر داد و گفت: 17 هزار پرونده خودرویی در تعزیرات تشکیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۹   + ۶۹ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از گرفتارشدن "روح الله زم"، سرشبکه سایت وابسته و ضدانقلاب "آمدنیوز" توسط سازمان اطلاعات سپاه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان محیط زیست موافقت خود را با اجرای طرح انتقال آب خزر به فلات مرکزی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۷۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه قیمت هرکیلو گوشت گوساله با حدود 30 هزارتومان کاهش به 85 هزارتومان رسیده است، گفت: روند کاهش قیمت با توجه به فراوانی عرضه، ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تالاب بین المللی گاوخونی که به عروس تالاب های ایران معروف است با ورود انبوه آب به این اکوسیستم کم نظیر فلات مرکزی کشور جان دوباره گرفت و پس از سالهای تلخ عذاب خشکسالی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
نماینده اصفهان در مجلس از تهیه طرحی جدید با عنوان اصلاح قوانین سفر های خارجی مسئولان در مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
تصاویر جدید از نفتکش آسیب دیده SABITI و محل آسیب دیدگی این نفتکش شرکت ملی نفتکش منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
موضوع کاهش عرضه با بهانه های مختلف، به رویه همیشگی افزایش قیمت این محصول تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
آقای خاتمی مفصل صحبت کردم. ایشان گفت من از شما یک سؤال و یک درخواست دارم: سؤال اینکه علت مشکلی که در ماجرای قتل های زنجیره ای برای وزارت اطلاعات پیش آمد چه بود و چرا وزارت اطلاعات یک دانشمند را می ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
گفتنی است که بیش از 600 فعال رسانه ای، ماه گذشته در نامه ای خطاب به رئیس دستگاه قضا، به خاطر اقدامات ضد امنیت ملی سایت خبر آنلاین خواستار محاکمه مدیر آن شده بودند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
عمران خان سفر خود را برای میانجیگری از تهران آغاز کرده است. به صورت طبیعی و عرف معمول اگر ایران پیشقدم میانجیگری بود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۹   + ۸۸ سایت دیگر  
مراسم سالانه دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین(ع) صبح امروز با حضور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۱۹   + ۶۸ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه حباب سکه و طلا اکنون منفی شده است، گفت: ارزش سکه در بازارهای داخلی به 50 هزار تومان زیر قیمت جهانی رسیده که این موضوع باعث رونق قاچاق طلا و سکه به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
برخورد اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر با یک اتوبوس دیگر در خاک عراق، 8 کشته و مجروح به جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۸ سایت دیگر  
میزان اشتغال فارغ التحصیلان 89 دانشگاه، مرکز آموزش عالی و پژوهشگاه براساس جدیدترین پایش وزارت علوم اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
بازی سیاسی ترامپ با اردوغان هم آینده مشخصی ندارد. ظاهر قضیه این است که اردوغان با کسب رضایت ترامپ عملیات در شمال سوریه را علیه کردها را آغاز کرده ولی از سویی علایمی دیده می شود که آمریکا زمین شمال ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
شورای عالی انقلاب فرهنگی برخلاف کمیسیون آموزش مجلس که گاهی در این زمینه به طرح شعارهای آرمانی پرداخته و با تصویب قانون هایی اوضاع را از آنی که بود، بدتر کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت:برخی از بناهای تاریخی استان که متعلق به میراث فرهنگی است به بخش خصوصی به صورت اجاره های بلندمدت واگذار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس با بیان اینکه در برخی موارد دولت از جلسات سران قوا برای پیشبرد اهداف خود سوء استفاده می کند، گفت: اصلاح ساختار بودجه باید در مجلس مصوب شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره تغییر مرز استان های اصفهان و چهارمحال و بختیاری در نامه ای به رحمانی فضلی، وزیر کشور خواستار تعیین و تکلیف مرز این 2 استان شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
نانوفناوری که در سال های نه چندان دور در میان مردم ایران و حتی کارشناسان دانشگاهی نیز چندان شناخته شده نبود، حالا به میان خانه های مردم آمده و محصولات ایرانی حتی بازار خارجی هم دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل بحران استانداری اصفهان با اشاره به اینکه کمیته ایمنی در مدارس اصفهان تشکیل می شود، گفت: خطرات محتمل در مدارس اصفهان شناسایی شده و نسبت به ایمن سازی آنها اقدام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۱۳۸ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: راهزنی دریایی و شرارت در آبراه های بین المللی که با هدف ناامن سازی رفت و آمد شناورهای تجاری انجام می شود بدون پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال گفت: پیروزی 14 بر صفر مقابل کامبوج نباید باعث غرور تیم ملی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
استفاده روحانی به عنوان رئیس جمهور ایران از کلیدواژه هایی نظیر منافقین برای تائید نظراتش در قلمداد نمودن مجلس اول به عنوان بهترین مجلس بسیار قابل تامل به نظر می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
این روزها شاهد یک پدیده غلط اما فراگیر در اکثر شهرهای کشور به ویژه اصفهان هستیم و این مسئله "تشریفات در مراسمات عزاداری" است؛ تشریفاتی که درد ناشی از هزینه ها را بیشتر از داغ فوت عزیزان می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
نخستین تصاویر از نفتکش ایرانی پس از حادثه اخیر نشان میدهد که هیچ گونه حریقی در کشتی رخ نداده و وضعیت کشتی در شرایط با ثبات است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان به بررسی شرایط بانک ها برای اعطای وام به تولیدکنندگان و راه حل های تحقق شعار سال پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اول قوه قضائیه یادآور شد: چرا حراست های دستگاه های مختلف نسبت به جلوگیری از فساد اقدام نکرده اند. اگر نظارت های داخلی بیشتر باشد قطعاً پرونده های قضایی نیز کاهش پیدا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
علم بسیار مهم و بسیار نافع هسته ای وقتی با فرهنگ غلط قدرت طلبی همراه شد، به تولید بمب هسته ای انجامید و به تهدید بزرگ دنیا و بشریت تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۲۸ سایت دیگر  
رای الیوم در گزارشی نوشت: کشور های عربی که تاکنون به حمایت های آمریکا دل خوش کرده بودند، باید به دنبال راهی برای آشتی با ایران باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۸۸ سایت دیگر  
قیمت امروز هر اونس طلا در بازار های جهانی 1504 دلار و 94 سنت و هر گرم طلای 18 عیار 408 هزار و 143 تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۸۷ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه هر کجا قدم می گذاریم آمریکا سریعا دشمن عقب نشینی می کند، گفت: گزینه های روی میز آمریکا تضعیف شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
حالا که دولت به هر دلیلی تصمیم به حضور زنان در استادیوم آزادی گرفته باید امیدوار بود تا تماشاگران به حرمت بانوان ایرانی تلاش کنند تا جو عمومی استادیوم را تغییر دهند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه موسوم به نیروهای دموکراتیک سوریه مدعی شد حمله هوایی ترکیه در شمال شرق سوریه به زندان نگهداری اعضای داعش اصابت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۹    
با زاویه دید افراد بزرگسال و نیازهای آنها محوطه اصلی مسجد همان است که گفتید، اما دو حیاط کناری (گوشواره) علاوه بر حیاط مدرسه بودن در ایام مراجعات مردمی، کاربردی ویژه کودکان پیدا می کنند...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۶:۱۹    
در جلسه آن شب ما افراد مختلفی را دیدیم که {بعدها معلوم شد} کلاهی آنان را دعوت کرده است. آقایان که می آمدند کلاهی با اصرار تاکید می کرد خیلی دیر شده است، لطفاً به داخل سالن بروید.. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۱:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی، ادامه پیشرفت علمی کشور را در کوران حرکت پرشتاب علمی جهان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۶:۱۸    
در انبوهی از آیات انفاق به مفهوم انفاق مال برمی خوریم ولی آنسان نیست که مال را فقط ثروت و اندوخته های درهم و دیناری بدانیم زیرا واژه مال از لغت (میل) است و لذا مال یعنی هر چه که انسان را به سمت خود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور مهمترین مسائل کنکوری و پذیرش دانشجو را اعلام کرد و از برنامه ریزی برای حذف آزمون متمرکز دکتری و سرنوشت تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور 99 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۵۰ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه، با اشاره به اقدامات آمریکا در حوزه تروریسم اقتصادی، گفت: تحریم جدید بانک مرکزی به معنای تحریم غذایی و دارویی ایران است و جنایت جنگی به حساب می آید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به رئیس جمهور خواستار اصلاح مرز استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
اولین پایان نامه کشوری در حوزه بیانیه گام دوم و دولت انقلابی با موضوع تبیین ویژگی های اصیل یک دولت انقلابی کارآمد از دیدگاه بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا دفاع شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
قدرت نمایی نظامی و فنی ایران، بار دیگر یک مقام صهیونیستی پر سابقه در حوزه تولیدات موشکی را به شگفتی و تحسین واداشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان نمایش شاهرخ با اشاره به اینکه نمایش های ارزشی حمایت نمی شود، گفت: نمایش شاهرخ، زندگینامه شهید ضرغام را روایت می کند که در جامعه چهره مثبتی نداشته اما عاشق ایدئولوژی امام خمینی(ره) می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
کاربران فضای مجازی در توییتر درواکنش به افشاگری های نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی درباره آذری جهرمی واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
در ماجرای طراحی برای ترور سردار سلیمانی یک موفقیت بزرگتر اطلاعاتی نهفته است که رئیس سازمان اطلاعات سپاه به جزییات آن هیچ اشاره ای نکرده ولی اصل ماجرا به نوعی بیان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۶۸ سایت دیگر  
به مناسبت ایام اربعین و برای رفاه حال زائران عتبات عالیات در 9 فرودگاه کشور پروازهای فوق العاده برقرار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۵۶ سایت دیگر  
پرونده محسن لرستانی، خواننده معروف از آن دست پروند ه هایی است که در مورد آن اخبار ضد و نقیض بسیاری به گوش می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۷۲ سایت دیگر  
مقام مسئول بانک مسکن از پرداخت تسهیلات اوراق حق تقدم به واحدهای مسکونی 25 ساله خبر داد. پس از رشد بیش از 100 درصدی قیمت مسکن طی یکسال اخیر ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
خبر دعوت از جفری ساکس را در کیهان یکشنبه آورده بودیم و دیروز خبر رسید که در پی اعتراض برخی از رسانه ها و انتقادات گسترده دانشگاهیان ، وزارت علوم دعوت از وی را لغو کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
شبکه خبری المانیتور در گزارشی نوشت: اسرائیل نگران حمله احتمالی ایران در آینده ای نزدیک است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۱۸   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی فضائی خبر داد: با ترکیب پهپاد و ماهواره به دستاورد جدیدی در حوزه فضا دست یافتیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
تغیییر معادلات در جنگ یمن دولت ریاض را ناچار کرده است که خود را نجات داده و فورا استراتژی خروج از یمن را پی ریزی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
پس از سو استفاده از هویت افراد به هنگام افتتاح حساب و همچنین صدور کارت بازرگانی، این بار تبعات این جرم پنهان دامن یارانه بگیران کم درآمد را با حذف یارانه اشان گرفته است!
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
به نظر می رسد مانند دفعات گذشته اصلاح طلبان به طور ظاهری از خاتمی عبور کرده اند و وی محور تصمیمات این جریان در آینده خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
در طول سفر، ضعف های خودمان را یکی یکی در نظر بگیریم. هرچه بیشتر به مغفرت الهی، توجّه داشته باشیم، از مغفرتی که در آنجا جاری است بیشتر بهره می بریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۱۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد یارانه تبصره 14 گفت: مجموع ارزش خودروی بیش از 15 هزار و 600 خانوار از 170 هزار خانواری که در این مرحله یارانه آنها حذف شد، بالای 500 میلیون تومان بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
کوین برت، اسلام شناس آمریکایی معتقد است افشاگری مهمان های کنفرانس افق نو درباره خیانت های سیگال مندلکر، مسئول تحریم های خارجی در وزارت خزانه داری آمریکا موجب شده تا وی استعفا دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۹   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه امنیت در مرزهای کشورمان برقرار است، گفت: نیروهای مسلح آماده برقراری امنیت در تمام مرزها برای تردد آسان و بدون مشکل زائران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۴۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب، اتحاد ناگسستنی دو ملت ایران و عراق را مورد تاکید قرار دادند و خاطرنشان کردند: ایران و عراق دو ملتی هستند که تن ها و دلها و جانهایشان به وسیله ایمان بِالله و محبّت به اهل بیت و حسین ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرودگاه های استان اصفهان از احداث مسیر تشریفات منتهی به فرودگاه بین المللی شهید بهشتی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
اقدام سودجویان و قاچاقچیان در عرضه گسترده لوازم خانگی تقلبی در ماه های اخیر، مردم را برای خرید این کالاها با سردرگمی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
همزمان با آزادی دو متهم استرالیایی، رضا دهباشی دانشجوی نخبه ایرانی که 13 ماه پیش توسط دولت استرالیا به بهانه واهی دستگیر و زندانی شده بود، آزاد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
شهردار و اعضای شورای شهر گز در نشست خبری خود به احیای حقوق مغفول مانده شهرداری پس از 30 سال اشاره کرده و از احداث شهرک نمایشگاهی خودرو در این شهر خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۴۷ سایت دیگر  
گروه استان ها جانشین فرمانده کل سپاه با اشاره به اذعان آمریکایی ها به قدرت و توان دفاعی جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز در شرایطی قرار داریم که دشمنان به دنبال بازدارندگی قدرت ایران هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه دولتی ایران در یک تقلای سرد و با ایما و اشاره؛ خواهان لغو انزوای لیدر اصلاح طلبان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
تا دلتان بخواهد در این کشور جوان خلاق و پژوهشگر داریم که کافی است عرصه ای به عنوان خلا به او معرفی شود ولی کم هم نداریم از قوانین دست و پا گیر و مسؤولانی که اعتقادی به این جوانان ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان گفت:88 پرواز فوق العاده در مسیر اصفهان به نجف و بالعکس به مناسبت ایام اربعین برقرار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۲:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران اظهار داشت: گام های بعدی ایران در صورت عدم اقدام طرف های مقابل در راه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
دومین جلسه رسیدگی به پرونده گروه عظام به اتهام قاچاق سازمان یافته قطعات خودرو در شعبه چهار دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
هدفگذاری آنها مشخص است؛ سقوط دولت شیعی حاکم در بغداد که حاضر به همکاری گسترده با آمریکا علیه ایران در تحریم ها نیست و بالتبع آن ضدایرانی کردن اعتراضات عراق و همچنین ایجاد شکاف بزرگ سر راه نهضت جهانی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
موشک خلیج فارس قادر است در صورت وقوع تهدیدات دریایی، بدون داشتن پشتیبانی هوایی و دریایی ضربات سختی را به دشمن وارد کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: بر اساس خبرهایی که از قبل می رسید، اغتشاش گران عراقی در اردوگاه های آمریکا و سعودی آموزش های ویژه ای دیده بودند و حتی برخی افسران سرویس های جاسوسی در عراق مستقر شده ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
6 تریلیون دلار هزینه آمریکا در عراق تبدیل به خاکستر شده است. بازگشایی گذرگاه مرزی میان عراق و سوریه نشانه پیروزی ایران و متحدان آن است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه استان ها معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان با بیان اینکه حجم آب مخزن سد زاینده رود به 453 میلیون مترمکعب رسید، گفت: پاییز امسال شاهد شرایط آب و هوایی و بارش نرمالی خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: در سال جدید انتظار می رود زائران بیشتری به کربلا رهسپار شوند و به همین دلیل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۱۹   + ۳۳ سایت دیگر  
سامانه اخلالگر گنبدی و جهتی شاهد جدیدترین دستاورد کشورمان برای مقابله با ریزپرنده ها است که با دستیابی به این سامانه، ایران جزو معدود سازندگان سامانه های پدافند گنبدی در دنیا خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
خبرنگار شبکه خبری المیادین اعلام کرد که یک گروه قصد داشتند علیه مرجعیت عراق دست به توطئه بزنند که بازداشت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
صفحه اینستاگرام اینستا خبری پستی درباره اعتراضات در عراق منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان گفت: دلایل مخالفان شفافیت آراء نمایندگان، توجیهی برای فرار از پاسخ گویی و مسئولیت است زیرا نمایندگان باید جسارت و شجاعت بیان نظرات و رأی خود را داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
با روشن شدن دلیل برکناری سفیر سابق آمریکا در اوکراین، دونالد ترامپ به لبه پرتگاه استیضاح نزدیک تر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۶۱ سایت دیگر  
اطلاعات موجود نشان می دهد که انگلیس برای پرداخت مبلغ مصالحه به عنوان غرامت به بانک ملت از یک کشور ثالث استفاده کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
بعد از ظهر امروز مصادف با ایام شهادت دختر 3 ساله ابا عبد الله الحسین(ع) پیکر مطهر شهید محمود توکلی جانشین کمیته جستجوی شهدا و مفقودین کشور بر روی شانه های مردم شهید پرور اصفهان از مصلی نماز جمعه ...
مشاهده نتایج بیشتر...