جمعه ۲۹ دیساعت ۱۴:۴۶Jan 2018 19

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 31 فروردین 1396 ندای اصفهان 1 اردیبهشت 1396 ندای اصفهان 31 خرداد 1396 ندای اصفهان 31 تیر 1396 ندای اصفهان 31 مرداد 1396 ندای اصفهان 31 شهریور 1396 ندای اصفهان 30 مهر 1396 ندای اصفهان 30 آبان 1396 ندای اصفهان 30 آذر 1396 ندای اصفهان 1 دی 1396 ندای اصفهان 2 دی 1396 ندای اصفهان 3 دی 1396 ندای اصفهان 4 دی 1396 ندای اصفهان 5 دی 1396 ندای اصفهان 6 دی 1396 ندای اصفهان 7 دی 1396 ندای اصفهان 8 دی 1396 ندای اصفهان 9 دی 1396 ندای اصفهان 10 دی 1396 ندای اصفهان 11 دی 1396 ندای اصفهان 12 دی 1396 ندای اصفهان 13 دی 1396 ندای اصفهان 14 دی 1396 ندای اصفهان 15 دی 1396 ندای اصفهان 16 دی 1396 ندای اصفهان 17 دی 1396 ندای اصفهان 18 دی 1396 ندای اصفهان 19 دی 1396 ندای اصفهان 20 دی 1396 ندای اصفهان 21 دی 1396 ندای اصفهان 22 دی 1396 ندای اصفهان 23 دی 1396 ندای اصفهان 24 دی 1396 ندای اصفهان 25 دی 1396 ندای اصفهان 26 دی 1396 ندای اصفهان 27 دی 1396 ندای اصفهان 28 دی 1396 ندای اصفهان 29 دی 1396 
  ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با تصریح اینکه خط و خط بازی را در کشور باید کنار بگذاریم ...
  ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان از وجود دو میلیون مشترک گاز در استان اصفهان خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
حتی در میان خانواده های مذهبی هم اعتقاد به مهریه سبک و ازدواج آسان خیلی اندک است!
  ۶ ساعت پیش    
هفتاد و شش درصد بیماری ها در ایران غیر واگیردار است: چاقی، فشارخون، چربی و قند خون. از مردم می خواهیم که برنامه غذایی منظم و روزانه داشته باشند و حتما از کارشناسان تغذیه و متخصصین که در پایگاههای ...
  ۷ ساعت پیش    
بی تعارف محل تامین منبع مالی مورد نظر رییس جمهور در لایحه قانون بودجه 97 جیب مردم است که با افزایش قیمت ها، مالیات و حذف 30 میلیون از یارانه بگیران و... باید تامین و پرداخت شود ...
  ۱۰ ساعت پیش    
عده ای می گویند، مرگ سخت تر و دردناک تر از بریدن با اره و چیدن با قیچی و کوبیدن با سنگ و چرخش قطب آسیاب در چشم می باشد. حضرت فرمودند: سختی مرگ برای کافرین و فاجرین همین طور است...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۵۸    
اغتشاشات نشان می دهد که ما در نابودی دشمن موفق بوده ایم. ما آرزوهای آنها را نقش بر آب کرده ایم. حالا چهار تا سنگ به شیشه خانه ما می زنند خیلی تعجب هم ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۴۳    
داستان فیلم با سوالی بزرگ شروع می شود، که آیا کسی خیانت کرده یا نه؟ و علت اصلی عملیات چیست؟ این سوال قرار است تا لحظه گره گشایی بیننده را با خود بکشاند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۳:۵۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان منشأ انقلاب اسلامی را روحانیت و حفظ آن را هم وظیفه روحانیت دانست و تصریح کرد: بدون شک اگر روحانیون ما انقلابی نباشند انقلاب نمی تواند باقی بماند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۳    
بیست و دو سال پیش مجموعه ای در سپهر سیاسی ایران سربرآورد که نه به معنای اخص کلمه، انقلابی و حزب اللهی بود و نه لیبرال و لاقید. این ها به پروانگی، گرد شمع هاشمی رفسنجانی شهره بودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۱۳    
موسسات خصوصی برای کسب درآمد، نگاه تجاری به مدارس دارند و با فروش کتاب های کمک آموزشی و برگزاری آزمون های کنکور اقدام به کسب درآمد از این طریق می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۸    
محققان تایوانی به این نتیجه رسیده اند که مصرف کیوی می تواند باعث بهبود کیفیت خواب شود. اگر می خواهید با چندوچون این مسئله بیشتر آشنا شوید با ما همراه باشید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۸    
زلزله ای 4.5 ریشتری ساعت 5:46 صبح امروز حوالی بهاباد یزد رخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۸    
مسئله عبور از روحانی پس از بالاگرفتن بگومگوها میان اعضای ستاد اعتدال و اصلاحات؛ وارد فاز تازه ای شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۳    
متن کامل طرح اصلاح قانون تابعیت در مجلس را منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: کشور های که داعیه حقوق بشر و حمایت از دنیا دارند نباید به گونه ای صحبت کنند که کشور های دیگر تحقیر شوند و این به ضرر آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۸    
قیمت خودرو پژو 207 اتوماتیک در بازار ارزان شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۳    
شب گذشته مراسم پرماجرای معارفه مهدی طارمی در هتل گراند حیات قطر برگزار شد، مراسمی که سر و صدای زیادی به پا کرد و چهره های زیادی در آن حضور داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۳    
یک کارشناس ارشد سلامت روانی با اشاره به تاثیر منفی بازی های رایانه ای بر سلامت جسمی و روانی کودکان گفت: والدین باید به روش مقتدرانه ای رده سنی، میزان خشونت و ساعات بازی کودکان را کنترل کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۴۳    
وزارت دفاع آمریکا بامداد پنجشنبه از تصمیم برای تشکیل نیروی جدید در سوریه عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۹:۲۸    
یک روزنامه آمریکایی در سرمقاله روز چهارشنبه خود نوشته در صورتی که ترامپ به تهدیدهای خود برای خارج کردن آمریکا از توافق هسته ای با ایران عمل کند، این آمریکا است که بازنده بزرگ خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸    
بر اساس گزارش نیویورک پست، هزاران نفر در سوئیس با اسب ها رابطه جنسی دارند. رابطه با حیوانات در کشورهای مختلف شیوع پیدا کرده است و برخی کشورها آن را قانونی اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۸    
رئیس جمعیت مامایی اصفهان گفت: اجرای طرح تشویقی افزایش زایمان طبیعی سبب افزایش خطاهای پزشکی به ویژه هنگام زایمان شد و به تعداد نوزادانی که در بخش NICU بستری شدند، اضافه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۳    
علیرضا قره خانی گفت: داستان اصلی "میتینگ شیطان" درباره شخصیتی به نام حبیب است که بعد از اتفاقات ترور مجلس برای دفاع از حرم به سوریه می رود. حبیب شخصیتی کاملاً ایرانی و وطن دوست است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۳    
مدیرعامل رنوپارس گفت: تا دو سال آینده 85 استاندارد خودرویی اجباری می شود بنابراین تولید خیلی از خودروها از جمله محصولات فعلی رنو باید متوقف شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۴۳    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی کشورمان گفت: عربستان که بیداری اسلامی را با حمایت از کودتا در مصر، مداخله نظامی در بحرین و تجاوز به یمن از مسیر خود خارج کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۸    
معافیت های فراوان مناطق آزاد بستر مناسبی را برای سودجویان و فرصت طلبان فراهم کرده تا با واردات کالاهای قاچاق، سودهای نجومی و بادآورده را نصیب خود کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۸    
رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: هوای شهر اصفهان از روز جمعه بارانی می شود و از اوایل هفته آینده در بیشتر نقاط استان نیز شاهد بارش خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳    
حجت الاسلام بهروزی لک رییس انجمن مطالعات سیاسی گفت: تنها الگویی که بر اساس الگوی حکومت شیعی در دوران غیبت تأسیس شده حکومت نائب امام یا حکومت فقها است که ما از آن با عنوان حکومت ولایت فقیه یاد می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۸    
یگان موشکی ارتش یمن، بامداد امروز ساعاتی بعد از فرودگاه نجران، مرکز عملیات ارتش عربستان در جنوب این کشور را نیز هدف موشک قرار داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۲۸    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط فعلی از لحاظ امنیتی برای اعزام زوار به سوریه آماده نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۳    
مدافع و منتقد برنامه جامع مشترک (برجام) امشب 27 دی در برنامه ثریا رودر روی یکدیگر می نشینند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۸    
وزارت حمل و نقل چین اعلام کرد تیم جستجو و نجات، محل قرار گرفتن لاشه کشتی نفتکش ایرانی را در عمق دریا پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۸    
سردار نقدی در نامه ای به رئیس جمهور درباره مدیریت بومی فضای مجازی، نوشت: همین امروز راه را بر ظرفیت های بی شمار داخلی باز کنید و آن ها را جایگزین اجانب نمایید که فردا دیر است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: خانه تاریخی نائل اصفهان حصارکشی و پی کنی شده و در کل بازسازی این خانه تاریخی که شروع شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۸    
نماینده شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح 7ماده ای نمایندگان برای جلوگیری از انتصاب افراد دوتابعیتی در مناصب دولتی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۳    
حجت الاسلام قطبی گفت: انقلاب اسلامی و نظام سیاسی حاکم بر جامعه ما با تمام ابعادی آن، ثمره ولایت فقیه است، برخی تصور می کنند ولایت فقیه مولود انقلاب اسلامی است که این یک خطای فکری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۸    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار شرکت کنندگان در سیزدهمین کنفرانس اتحادیه بین المجالس سازمان همکاری اسلامی اقدام اخیر امریکا نسبت به قدس را غلط زیادی خواندند و گفتند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۲۸    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در کشورمان نیروهای مسلح با مسئولیت، اقتدار و بازدارندگی سازماندهی شده مسئولیت مهمی در مقابله با تهدیدات و حفظ امنیت بر عهده دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۳    
فرمانده نیروی دریایی ارتش اقدامات انجام شده برای اعزام تکاوران به چین و امداد رسانی به نفتکش ایرانی سانچی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۳    
بی توجهی به نماد ملی کشور و استفاده از پرچم کشورهای بیگانه در مغازه ها و رستوران های شهر موجب ترویج نمادهای بیگانه در میان آحاد مردم می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از برپایی نماد کاخ عالی قاپو در 'یازدهمین نمایشگاه ملی گردشگری ایران' در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۳    
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مرحوم مظاهری در رأس همراهی با مردم در مبارزات انقلابی بود و یک انقلابی به تمام معنا بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۸    
در حالی که بخش مسکن همچنان در رکود نسبی به سر می برد، وزیر راه و شهرسازی در جدیدترین واکنش و انتفاد خود علت این رکود را بی توجهی بانک مرکزی و تخصیص نیافتن اعتبار دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۵۸    
شما در نشست مدیران وزارت اقتصاد شرکت کرده اید، منطقا باید درباره کوتاهی در نظارت بر صندوق های سپرده گذاری که مردم را گرفتار کرده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۳    
عیدی و پاداش پایان سال، یکی از دغدغه های شیرینی است که بیشتر کارمندان و کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیران این روزها دارند و هرچه به آخر سال نزدیک تر می شویم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۳    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اعلام دو خواسته ایران از چین در رابطه با سانحه نفتکش سانچی گفت: دولت از تمام توان و دیپلماسی خود استفاده کرد تا بتواند برای نجات و یا حتی پیدا کردن پیکر خدمه کاری ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۴۳    
یک جوان ایرانی با طراحی یک سند جعلی، از دروغگویی های کانال های ضدانقلاب پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸    
آقای روحانی در حالی، حتی پیامبر خدا را هم قابل نقد می داند که خود تاکنون هیچ نقدی را از سوی هیچ منتقدی بر نتافته و با اهانت و ناسزاهای دور از شأن یک رئیس جمهور به منتقدان تاخته است!
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۲۸    
هر وقت در زندگی ات گیری پیش آمد و راه بندان شد، بدان خدا کرده است؛ زود برو با او خلوت کن و بگو با من چه کار داشتی که راهم را بستی؟ هر کس گرفتار است، در واقع گرفته ی یار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۳    
مافیای گوشت شکار فعالند. آنها به گوزن، کل و بز، آهو و حتی حیوانات حرام گوشت نیز رحم نمی کنند. درحالی که پزشکان نسبت به مصرف گوشت شکار و ابتلا به بیماری هایی مانند آنفلوآنزای پرندگان هشدار می دهند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۰:۱۳    
حجت الاسلام قطبی رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم شعبه اصفهان از برگزاری سلسله سمینارهای علمی ولایت فقیه در اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۸    
مدیر فروش ایرباس پیش بینی کرد تحویل ده ها هواپیمای این شرکت هواپیماسازی به ایران دیرتر از موعد مقرر انجام شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۸    
نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از تخلف در مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۵۸    
نایب رئیس اول مجلس گفت: کمیسیون امنیت ملی مأموریت دارد تا شایعات و مسائل مربوط به حادثه نفتکش سانچی را پیگیری کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۳    
زعیم حوزه علمیه اصفهان ضمن ابراز تسلیت جان باختن تعدادی از هموطنانمان در حادثه آتش سوزی کشتی نفتکش ایرانی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۳    
ققنوس عشق اثر جدید استاد رضا بدرالسما هدیه به روح درگذشتگان کشتی نفت کش ایرانی سانجی
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۳    
متن رهبر مشروطه اصفهان در این اعلامیه به عنوان یک سند تاریخی، برای علاقه مندان به تاریخ و هویت شهر اصفهان بسیار خواندنی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۵۸    
همایش روحانیت و حوزه انقلابی پنجشنبه 28 دی ماه با سخنرانی مراسم آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در حسینیه شهدای بسیج اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۳    
بر اساس گزارش دبیرخانه ششمین همایش طلای سبز ، امتیازهای بازآموزی برای شرکت کنندگان در این برنامه اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۸:۴۳    
طبق آیه 33 سوره مبارکه احزاب که می فرماید: إنّما یرید الله لیذهب عنکم الرّجس اهل البیت و یطهرکم تطهیرا اراده خداوند بر این تعلق گرفته که چهارده معصوم از هرگونه اشتباه و خطایی مصون و محفوظ باشند...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۲۸    
رئیس قوه قضائیه با تأکید بر لزوم ایجاد راههای امن متعدد در فضای مجازی گفت: باید کاری کنیم که مردم حق انتخاب میان گزینه های امن را داشته باشند و مضطّر به استفاده از راه ناامن دشمن نباشند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۲:۴۳    
مقبره این قهرمان وطن پرست مبارزه با استعمار، هم اکنون زیارتگاه زائران عتبات عالیات است. پرچم ایران به زیبایی بر قبر وی در وادی السلام نجف می درخشد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۸    
اگر شاه ترسو نبود می ایستاد و به مطالبات مردم پاسخ می داد نه اینکه با خفت فرار کند. پسر چنین شخصی چه اعتباری پیش چشم مردم دارد؟ اینکه آمریکا ما را مدام تهدید می کند چون می خواهد که کشور ما مستعمره ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۵۸    
استاندار اصفهان با بیان اینکه برای بنده قابل قبول و تحمل نیست که در اصفهان به عنوان یکی از آبادترین، صنعتی ترین و توسعه یافته در ابعاد مختلفی شاهد مدارس کانکسی باشیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۲۸    
اظهارات دیروز روحانی مبنی بر اینکه باید با احترام با مردم سخن گفت از سوی دیگری نیز عجیب به نظر می رسد و آن سابقه رئیس جمهور در برخورد با منتقدین و هتاکی بی محابا به آنان است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
دبیرکل حزب کارگزاران پیش از این در کمپین تبلیغاتی حجت الاسلام حسن روحانی در اصفهان با زیر سؤال بردن سیاست های ایران در سوریه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۱:۱۳    
رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از کشف دیوار نگاره هایی در حوالی میمه خبردادکه نشان از راه های ارتباطی در 5 هزار سال پیش در فلات مرکزی ایران دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۸    
اگر فکر می کنید تنها راه پاس کردن امتحانات درس خواندن و جواب صحیح نوشتن برای سوالات امتحانی ست سخت در اشتباهید. چون راه دیگری وجود دارد که رابطه مستقیمی با قوه تخیل و انشا نویسی شما دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۸    
شبکه های ماهواره ای معاند از سال 2010 وارد فاز جدیدی از اقدامات ضد ایرانی شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۵۸    
در جریان نشست خبری شهردار اصفهان، سامانه ارتباطی در بستر فضای مجازی برای ارسال پیام شهروندان به صورت متنی، صوتی و تصویری معرفی و رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۴۳    
مهرعلیزاده استاندار اصفهان گفت: به نظر می رسد در اصفهان برای سال 97، با کسری 250 میلیارد تومانی بودجه روبرو باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۳    
در جشن تکلیف دانش آموزان، احکام اسلامی را روحانیون متخصص با بهره گیری از روش های مناسب برای نوجوانان و جوانان بیان کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۳    
فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام 2 باند سرقت خودرو و کشف 52 دستگاه اتومبیل مسروقه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۸    
رئیس کمیسیون ویژه نظارت بر اجرای اصل 44، گفت: اثری از مؤلفه های اقتصاد مقاومتی در لایحه بودجه 97 دیده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۳    
بازارهای مالی شهر دومین روز هفته کاری را با نوسانات مثبت دلار در صرافی های شهر به پایان رساندند، سکه تمام بهار آزادی بار دیگر غلبه موج عرضه بر تقاضا را مشاهده کرد و شاخص بورس به رنگ سبز درآمد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۴۳    
کشتی نفتکش سانچی با 32 سرنشین، پس از 8 روز در آتش سوختن، در امواج اقیانوس آرام برای همیشه آرام گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۸    
حضرت آیت الله خامنه ای با صدور پیامی حادثه تلخ و دلخراش جان باختن کارکنان کشتی نفتکش را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۸    
سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان اصفهان از کسب رتبه برتر شوراهای آموزش وپرورش استان اصفهان در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۹:۵۸    
معاون تولیدات امور زراعی وزیر جهاد کشاورزی از تولید بیش از 80 درصد غذا و انرژی غذایی موردنیاز کشور در داخل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۸:۵۸    
شجاعی معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از کمبود کارخانه های فراوری محصولات کشاورزی در استان اصفهان انتقاد کرد
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۸    
امام شخصیتی چند بعدی بود نه تک بعدی، ایشان درهمه امور سرآمد بود و این یک درس الهی است. ارتباط خیلی قوی با مردم داشت زیرا او نمادی از خدا بود همانطور که گفتم موهبتی از سوی خدا.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۳    
شهردار اصفهان با بیان اینکه برخی مدعی اند برای انتصابات جدید شهرداری نیروها از بیرون آورده شده اند و تعلقی به بدنه شهرداری ندارند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۵۸    
محمد رضا شاه به واسطه تعلقی که به دنیا داشت نفسش غیر از دنیا چیزی نمی فهمید،سر منشا این همه فساد برای ملت و برای خودش شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۴۳    
مایکل وولف در کتاب خود روشی را توضیح می دهد که رئیس جمهور آمریکا از آن برای خوابیدن با همسران دوستانش استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۳    
چشم ها گرفتار خشکی نمی شود مگر در اثر قساوت قلب و قلب گرفتار قساوت نمی شود مگر با زیادی گناه.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۳    
حجت الاسلام علیرضا پناهیان با انتشار فیلمی در صفحه اینستاگرام خود به اظهارات روحانی درخصوص نقد معصومین واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۱:۱۳    
رئیس جمهور با بیان اینکه آثار برجام الی یوم القیامه است، گفت: چه کسی توانست در یک مذاکرات سخت بین المللی برای ایران موفقیت بدست بیاورد؟ علم حقوق و علم سیاست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۵۸    
معاون وزیر کار از طرح جدید اشتغالزایی دولت با استفاده از نذورات و هدایای مردم و خیران خبر داد و گفت: هدف اصلی شیوه نوین تامین مالی جمعی حمایت از کارآفرینان و نوآوران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته ای را نمی پذیرد و تغییرات از سخنی که رئیس جمهور آمریکا اخیرا گفته، با تخریب کل توافق برابری می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۲۸    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس پیشنهاد جدید نمایندگان برای ایجاد درآمد اشتغالزایی از محل حذف یارانه نقدی پردرآمدها به جای گران شدن سوخت در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۳    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: اخبار منتشرشده مبنی بر واریزنشدن سود سهام عدالت برای برخی مشمولان صحت ندارد و از سه شنبه هفته گذشته تاکنون برای 33میلیون نفر از مشمولان سهام عدالت سود مرحله نخست ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۳    
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: برجام بخشی از قطعنامه شورای امنیت است و پاره کردن آن یعنی پاره کردن قطعنامه شورای امنیت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۳    
یک مقام مسئول از عدم امکان امدادرسانی به نفتکش ایرانی به علت انفجارهای متعدد و گسترش آتش در شعاع چندین متری نفتکش خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۸    
رئیس جمهور در مکالمه تلفنی با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تمام اقدامات و امکانات لازم برای اطلاع سریعتر از وضعیت و دسترسی به خدمه ایرانی نفتکش بسیج شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۵۸    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از پشت پرده اقدام اخیر ترامپ در تحریم مسؤولان و شرکت های ایرانی، پرده برداشت و عکس العمل ایران به خروج آمریکا از برجام را قاطع خواند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۹:۴۳    
نمایشگاه بین المللی اصفهان فارما، به عنوان اولین نمونه برگزاری نمایشگاه ایران فارما در کلانشهرها، بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۶:۴۳    
دکتر مهرعلی زاده استاندار اصفهان به همراه معاونین و مهندس شمس مدیر منطقه 14 شهرداری و فرمانده کلانتری 26 زینبیه در نماز جماعت مسجد صاحب الزمان عج محله حصه حضور یافتند و به بررسی مشکلات مردم این محله ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۰۵:۵۸    
نماینده مردم روستا می گوید: در اوایل حادثه کمک های مردمی فوق العاده عالی بود و هر از گاهی کمک هایی هم به مردم می رسد ولی هم اکنون کمک های مردمی و دولتی بسیار کم است و جوابگوی این مردم نیست
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۲۷    
شهید ادواردو آنیلی پسر صاحب کارخانه جات فیات بود که بعد از مسلمان شدن در سال 2000 در ایتالیا به شهادت رسید
مشاهده نتایج بیشتر...