یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۲۱:۴۳Aug 2018 19

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 29 اسفند 1396 ندای اصفهان 30 فروردین 1397 ندای اصفهان 31 اردیبهشت 1397 ندای اصفهان 31 خرداد 1397 ندای اصفهان 31 تیر 1397 ندای اصفهان 1 مرداد 1397 ندای اصفهان 2 مرداد 1397 ندای اصفهان 3 مرداد 1397 ندای اصفهان 4 مرداد 1397 ندای اصفهان 5 مرداد 1397 ندای اصفهان 6 مرداد 1397 ندای اصفهان 7 مرداد 1397 ندای اصفهان 8 مرداد 1397 ندای اصفهان 9 مرداد 1397 ندای اصفهان 10 مرداد 1397 ندای اصفهان 11 مرداد 1397 ندای اصفهان 12 مرداد 1397 ندای اصفهان 13 مرداد 1397 ندای اصفهان 14 مرداد 1397 ندای اصفهان 15 مرداد 1397 ندای اصفهان 16 مرداد 1397 ندای اصفهان 17 مرداد 1397 ندای اصفهان 18 مرداد 1397 ندای اصفهان 19 مرداد 1397 ندای اصفهان 20 مرداد 1397 ندای اصفهان 21 مرداد 1397 ندای اصفهان 22 مرداد 1397 ندای اصفهان 23 مرداد 1397 ندای اصفهان 24 مرداد 1397 ندای اصفهان 25 مرداد 1397 ندای اصفهان 26 مرداد 1397 ندای اصفهان 27 مرداد 1397 ندای اصفهان 28 مرداد 1397 
  ۹ ساعت پیش    
محمدمهدی طهرانچی با رای هیات امنای دانشگاه آزاد به عنوان سرپرست این دانشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۵۷    
درحالی که همه کارشناسان حتی دولتمردان اتفاق نظر دارند که مقابله با مفسدان اقتصادی باعث ثبات بازار می شود، رئیس جمهور بیان می کند که مشکلات اقتصادی با بگیر و ببند حل نمی شود!
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۷:۳۱    
امام محمد باقر (ع) پنجمین امام شیعیان، در سوم ماه صفر سال 57 هجری قمری در مدینه چشم به جهان گشودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۱:۰۲    
رئیس نهادی که ادعا می شود تبعیت از راهبردهای آن باعث رفع تحریم شبکه بانکی ایران می شود، برای جلوگیری از همکاری بانک های خارجی با ایران و هشدار آمریکا در این باره به آسیای شرقی رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۰:۰۶    
1- برای احترام به مردم آمریکا و برای آن که مطمئن باشند هرگز منافع شخصی خود را به منافع کشورم ترجیح نمی دهم، بعد از انتخاب به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۴۲    
امیر حاتمی درخصوص اولویت های صنعت دفاعی کشور گفت: اولویت اول ما موضوع موشکی است که در این حوزه وضعیت خوبی داریم و باید آن را ارتقا می دادیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۰۱    
علی علیزاده، تحلیلگر سیاسی در پست جدید اینستاگرامش نسبت به کلیپ منتشر شده از سوی ارژنگ امیرفضلی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۳۶    
رئیس هیئت مدیره دیدبان شفافیت و عدالت گفت: علیه آقای آخوندی به دلیل عدم شفاف سازی بازار مسکن و شکل ندادن سامانه اسکان و املاک ظرف مدت 6 ماه اعلام جرم کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۶:۵۷    
شدت گرفتن اختلاف ترکیه با آمریکا و مطرح شدن دوباره بحث حذف دلار از مبادلات این کشور و از طرفی حمایت روس ها چشم انداز حذف دلار از مبادلات تجاری را حداقل در کریدور چین، روسیه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۹    
حجت الاسلام حسن روحانی قرار است 6 شهریور برای پاسخگویی به وکلای ملت در مجلس شورای اسلامی حضور یابد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۷    
در نشست مدیران عامل گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت فولاد مبارکه که روز یکشنبه 21 مرداد در محل شرکت ایران خودرو برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۹    
جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه قم دو روز قبل در حمایت از منویات رهبر معظم انقلاب و برای مطالبه عدالت اقتصادی از مسئولین دولتی و قضایی و در اعتراض به وضعیت معیشتی مردم تجمعی آرام را برگزار کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس وعده ای که وزارت راه به مجلس داده است قرار است یک بسته حمایتی از سوی دولت تهیه و به کمیسیون عمران ارائه شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۹    
جشنواره " وقت خوب ازدواج" در مناطق 15 گانه شهرداری و با هدف کاهش طلاق در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۱:۴۱    
فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف یک هزار و 500 تن برنج و300 تن عدس احتکار شده به ارزش 145 میلیاردریال در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی شهرستان "خمینی شهر" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری آریا- رئیس کل بانک مرکزی در یادداشتی برخی اقدامات و سیاست های جدید بانک مرکزی را تشریح کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۰۱    
شورای نگهبان لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی را مغایر با موازین شرع مقدس و قانون اساسی شناخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۰۵    
فرمانده نیروی دریایی ارتش از تجهیز اولین ناوشکن ایرانی به "سامانه دفاع نزدیک کمند"، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۲۰    
ضیاالدین دری در حسرت دیدار با حضرت آیت الله خامنه ای در آستانه 28 مرداد پس از مدت ها مجاهدت در عرصه سینما و تلویزیون چشم از جهان فروبست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۷:۳۸    
اظهارات این خانم ها نشان می دهد که اساسا مسئله آنها چیز دیگریست نه ازدواج سفید یا همباشی که به هیچ وجه در ایران عمومیت ندارد و به دلیل کم بودن، آشکار هم نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۶:۵۲    
یکی از نکات مهم دیدار اخیر اقشار مختلف مردم با رهبر معظم انقلاب اسلامی، حمایت رهبرانقلاب از شخص رئیس جمهور در کنار سرزنش بی تدبیرها بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۶:۰۶    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلساتی در بخش های مختلف شرق اصفهان با هدف جبران خسارت های وارده به مردم این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۰:۱۷    
امروز ریزگردهای گاوخونی دیگر یک افسانه نیست بلکه با توجه به اثبات انباشت فلزات سنگین در تالاب، بی تدبیری و پشت گوش اندازی این موضوع خطرات جدی را برای شهرهای اطراف در پی خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۰:۱۵    
وزیر خارجه آمریکا روز جمعه از تشکیل گروه موسوم به گروه اقدام ایران در این وزارتخانه دفاع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۲۲:۰۶    
درست یک روز پس از آنکه رئیس جمهور در موضعی تاسف بار و با ادبیاتی عاطفی و حاکی از دلشکستگی از خرابی پل مذاکرات ! از آمریکا گله کرده بود، پاسخ گستاخانه ای از طرف مقابل دریافت کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۴    
مراسم تشییع پیکر عزت الله انتظامی بازیگر سینما و تئاتر ساعت 9/30 دقیقه صبح 28 مرداد ماه از جلوی درب تالار وحدت آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۰:۳۹    
تهران- ایرناپلاس- آنچه قرار بود با عنوان حزب رهروان با بیرق علی لاریجانی رئیس مجلس راه اندازی شود، صبح امروز با عنوان حزب رفاه ملت و سردمداری بهروز نعمتی شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۱    
سرپرست حجاج ایرانی با تشکر از زحمات راهنمایان حج گفت: حاجیان امسال هیچ دغدغه و نگرانی ندارند. امیدواریم راه برای عمره مفرده هم باز شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۱    
برخی می گویند بیانات اخیر رهبری، صرفا ناظر به گفت و گوی وزیر خارجه با مقامات آمریکایی است، نه کلیت مذاکرات و توافق با آمریکا! سوال: آیا مذاکره و توافق، جز از مسیر ملاقات ها و مذاکرات پدید آمده است؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۳    
محمود احمدی نژاد به هشتگ فرزندت کجاست پاسخ داده است و بار دیگر پیکان انتقادات خود بعد از ریاست جمهوری را به سمت سیاسیون کشور گرفت و از آنها پرسید از کجا آورده اید؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۸    
اصفهان - یک مخترع اصفهانی موفق به طراحی خودرویی سازگار با محیط زیست شده که در شرایط عدم حمایت بخش دولتی، چشم انتظار یک سرمایه گذار برای به حرکت درآوردن این خودرو در خیابان های شهر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۶    
در اردوهای جهادی دانشجویان می آیند تا خمس آموزه های خود را با آموختن بپردازند اما شاید در این روزها به این درک برسند که اینجا دانشگاهی دیگر برای اندوختن و یادگیری است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۶    
رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه شورای تأمین استان اصفهان که امروز تشکیل می شود حضور پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۸    
تبریز - ایرنا - معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: در روزهای گذشته پنج هزار تن انواع مواد غذایی از چندین انبار کالا در سطح استان با همکاری سایر دستگاه های اجرایی و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۷:۲۵    
همدان -نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: 8 وزیر در معرض استیضاح هستند و در مورد آنها در مجلس تلاطم وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۰۵:۲۹    
مقام سابق سیا و شورای امنیت ملی آمریکا در یادداشتی با خط بطلان کشیدن بر سودای دولتمردان کشورش به تغییر نظام ایران اذعان کرد 65 سال از کودتای آمریکا درایران گذشت ولی طرفداران براندازی نظام هنوز از آن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۳:۰۹    
وزیر امور خارجه گفت: مذاکرات در کنوانسیون خزر در بهترین شرایط جمهوری اسلامی ایران انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۹    
رهبرمعظم انقلاب مقوله فرهنگ را چشم اسفندیار ملت ها معرفی کرده و تهاجم فرهنگی را چونان یک بمب شیمیایی می دانند که نامحسوس و بدون سروصدا منفجر می شود و اثرات ناگهانی وزیانباری برجای می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۹    
عجیب است که با وجود تأکید رئیس جمهور براثرگذاری اغتشاش در ایجاد آشفتگی اقتصادی، مدعیان حمایت از وی همچنان از اغتشاشگران و فتنه گران حمایت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اخیر فرمودند: در قضیه ی برجام، بنده اشتباه کردم اجازه دادم که وزیر خارجه ی ما با آن ها صحبت کند، ضرر کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۲    
مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز استان اصفهان گفت: در مرکز اصفهان نیرو انسانی متخصص با توان بالا داریم و شبکه اصفهان قادر است در سطح ملی و فراملی تامین محتوا کند و آمادگی برنامه سازی بین المللی را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۹    
محققان کشور موفق به ساخت بایوسنسوری شدند که به وسیله آن می توان پروتئین ایجاد کننده آلزایمر را در سرم خونی یا مایع نخاعی افراد اندازه گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۰    
دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالت، خبر ارسال نامه قالیباف به سران قوا را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۰۲    
خبرگزاری آریا - اصفهان - ایرنا - رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: سالانه حدود 80 هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه شبکه بزرگراهی کشور نیاز است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۲:۱۰    
رهبر انقلاب: دولت باید با قوّت سرِ کار بماند، کارها را باید این دولت انجام بدهد. رئیس جمهور، منتخب مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۵۷    
رئیس جمهوری: راه حل بحران یمن، جنگ و تجاوز نیست بلکه مصالحه، مذاکره، توافق و راه حل سیاسی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۵۵    
اصفهان - رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس استان اصفهان گفت: نصب تراشه ردیاب خودرو با هدف کاهش سرقت در این بخش از آبانماه در اصفهان به عنوان استان پایلوت در کشور اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- در حالیکه دولت ایالات متحده سال هاست با بهانه های واهی و در اقدامی غیر انسانی، شرکت های هواپیمایی ایرانی را تحریم کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۴۶    
دادستان کل کشور گفت: 6 وزیر از من خواستند تا برای رفع فیلتر برخی شبکه ها جلسه بگذاریم، ولی من نرفتم و قبول نکردم زیرا شریک در جرم خواهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۰۰    
فرمانده مرزبانی کشور از بازگشت "سعید براتی" سرباز گروگان گرفته شده توسط اشرار در عملیات تروریستی اردیبهشت ماه 96 در میر جاوه، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۷:۰۵    
وقتی دعا در حق دیگران صد هزار برابر فایده و سود نصیب ما می کند، قطعا دعا در حق اهل البیت علیهم السلام و وجود مقدس حضرت ولی عصر عج الله تعالی فرجه الشریف که واسطه فیض الهی هستند بسیار ارزشمندتر خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۳۵    
مدیرعامل گروه شرکت های شاتل گفت: نگاه خدمت رسانی به مشتری از مهمترین دلایل موفقیت شاتل است که نمود آن در مراکز پاسخگویی آن تجلی پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۳۳    
حمایت های آیت الله خامنه ای از دولت اصلاحات از وجه دیگر حتی قابل توجه تر از امروز یا دولت های نهم و دهم بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۶:۲۸    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارگروه کسب و کار کمیسیون تولید ملی اخیراً گزارشی در خصوص نحوه اجرای قانون رفع موانع کسب و کار تهیه کرده و بر این اساس مشخص شده که بیش از 50 درصد احکام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۴:۳۲    
مدیر موسسه علم و امنیت بین الملل که رابطه نزدیکی با دولت ترامپ دارد، می گوید بر اساس راهبرد اصلاح برجام قرار بوده بعد از سر رسیدن تاریخ انقضای محدودیت های برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۰:۱۵    
دیپلمات اسبق وزارت امور خارجه در گفتگو با تسنیم توضیحاتی درباره کنوانسیون اخیر کشورهای حوزه خزر ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۲۰:۲۵    
سخنگوی وزارت خارجه: هیچ حق و حقوقی از ایران در کنوانسیون رژیم حقوقی دریای خزر سلب نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۱    
فتاح رئیس کمیته امداد پیشنهاد دولتی ها مبنی برای قبول سمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۰۵    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: با توجه به تکرار حوادثی در ارتباط با گم شدن گردشگران در کویر، پیشنهاد نصب مچ بندی های مجهز به جی پی اس روی دست افراد توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۳۵    
رئیس دبیرخانه مشارکت های مردمی بهزیستی از نظارت جدی بر کمک های مردمی خبر داد و گفت: جمع آوری کمک توسط سلبریتی ها و اعلام حساب شخصی شان تخلف است و باید در مقابل بهزیستی پاسخگو باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۰۹    
کمپینی اخیرا در خصوص شفاف سازی درباره فعالیت آقازاده های مسئولان راه اندازی شده که نتایج قابل تاملی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۳    
فارس اسامی ده نفر از خریداران عمده سکه که حدود 170 هزار قطعه سکه پیش خرید کرده اند را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۲۳    
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با اشاره به حرمت احتکار مواد غذایی در شرایط سخت اقتصادی گفت: احتکار اجناس غیرخوراکی در شرایط سخت اقتصادی به دور از انصاف و اخلاق اسلامی است و اگر به قصد بر هم زدن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۰۱    
معاون دادستان کل کشور گفت: درخواست وزیر ارتباطات برای طرح موضوع رفع فیلتر توئیتر غیر قانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۵:۴۵    
سازمان ملل در گزارشی اعلام کرده است که همچنان 20 الی 30 هزار جنگجوی داعشی در عراق و سوریه حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۰:۰۸    
افزایش سود سپرده های بانکی در پوششی به نام گواهی سپرده بانکی این اجازه را به بانک ها داده است تا خلاف قوانین ابلاغی عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۵۷    
نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت:نمایندگان مجلس شورای اسلامی نباید برای پیشبرد برنامه های خود به اقداماتی دست بزنند که باعث سرافکندگی مجلس و نمایندگان شود بلکه باید با اقتدار از منافع ملت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۴۰    
اظهارات امروز العبادی در حالی است که او هفته پیش با اعلام اینکه با تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران مخالف است، تاکید کرده بود به خاطر منافع ملت عراق مجبور به پیروی از این تحریم هاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۹:۴۸    
رئیس پلیس فتای استان اصفهان گفت: میوه فروش سیاری که با قرار دادن دستگاه اسکیمر در دستگاه کارت خوان خود و به دست آوردن اطلاعات حساب بانکی شهروندان مبالغ قابل توجهی را به طور غیرمجاز برداشت کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۷:۳۵    
حضرت امیر (ع) وارد شد، سلام کرد و در حضور رسول خدا نشست. چشمان خود را بر زمین دوخت. شرم از پیامبر اکرم مانع گفتن خواسته اش می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۱۵    
رقم قراردادهای بازیگران سینما در هیچ کجای دنیا پوشیده و مخفی نیست. برعکس، این ارقام توسط خود کمپانی ها و گروه تولید اثر به صورت شفاف منتشر می شود
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۶:۰۷    
نامه ای که اخیرا اقتصاددانان به رئیس جمهور ارسال و در آن راه حل مشکلات کشور را مطرح کردند، امروز مورد اشاره رهبرانقلاب قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۲:۴۲    
درصدد کاستن از تعداد اعضایی هستند که نگاه آنها به موضوعات با رویکرد طیف امید تفاوت دارد. برخی خبر دادند که آنها درصدد افزودن فرشید گلزاده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۱:۳۴    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان گفت: در آخرین بازرسی ها، شب گذشته انبار 196 هزار تنی میلگرد و تیرآهن در اطراف اصفهان و دور از شهر کشف شد که در آن بیش از 7 هزار میلیارد ریال میلگرد و تیرآهن کشف و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۵۸    
سخنگوی آتش نشانی اصفهان از خودکشی مردی سی و چند ساله از روی پل چمران خبر داد که بامداد امروز اتفاق افتاده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۵۰    
سردار عبادالله عبداللهی از راه آهن سریع السیر تهران- قم- اصفهان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۹:۲۸    
به گزارش مشرق، یک فعال رسانه ای در خصوص پاسخ رهبر انقلاب به نامه آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه درباره مفسدان اقتصادی در توییتر نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۷:۴۲    
اصفهان - رئیس اداره آرایشی و بهداشتی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با پایه گیاهی را قبول ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۱:۲۱    
بنیانگذار پایگاه استنادی علوم جهان گفت: ایران با صعود 38 پله ای از حیث شاخص مشارکت الکترونیک در جایگاه 111 قرار دارد. رتبه ایران در سال 2016 در این شاخص 149 بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۰۰:۱۴    
حجت الاسلام ریاضت ضمن بیان علت ازدواج امام جواد(ع) با دختر مأمون، گفت: قرآن به کسانی که امامت امام جواد در کودکی را نپذیرفتند پاسخ گفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۳۰    
در پی انتشار خبر ویژه ای به تاریخ 18مرداد 97 به نقل از روزنامه وطن امروز، علی مطهری توضیحی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۲:۰۰    
شهر ساخته شد با خیابان هایش و خیابان ها آمدند با غذاخوری هایشان. شهر بزرگ شد و ما قطور. ما پیشرفت کردیم منتها به قاعده شکم. ما پول می دهیم تا خودکشی تدریجی را تجربه کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۳۱    
بیایید با هم رو راست باشیم. برای یکبار هم که شده انگشت روی عملکرد خودمان بگذاریم و پیش از متهم کردن دیگران، ریشه سندرمِ ناکامی در فرصت ها را ابتدا در درون خودمان بخشکانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۲۰:۰۱    
راه دور نرویم، همین شبکه استانی صدا و سیما مجال حضور به حججی و حججی ها می دهد؟ نمی دانم! شاید بسیجی خوب برای آقایان مسئول، بسیجی مرده است! بسیجی که نباشد و مزاحمت ایجاد نکند، نقد نکند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۶:۴۴    
خانم بازیگر از توله یوزپلنگی که در پی تصادف جاده ای، دچار فلج اندام های خلفی شده دستاویزی ساخته تا از یک سو تلاش های انجام شده به منظور درمان این گربه نگون بخت را به نام خود سند بزند و از سوی دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۶    
مدیر مرکز آموزش نجوم ادیب اصفهان گفت: اوج رویداد نجومی بارش شهابی در سال جاری آخر شب 21 مرداد تا بامداد 22 مرداد خواهد بود به طوری که تخمین زده شده حدود 60 تا 70 شهاب در ساعت مشاهده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۵    
فرمانده انتظامی استان اصفهان در نشست ارائه عملکرد 4 ماهه نیروانتظامی به طرح موضوعاتی چون مبارزه با قاچاق کالا، برخورد با احتکارگران اقتصادی و متخلفان ارزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۱۳    
شنبه 20 مرداد 1397, 12:54 رویش نیوز-بابک حیدری: آیت الله آملی لاریجانی در جلسه 14 مرداد مسئولان عالی قضایی توصیه های اخیر جمعی از مراجع معظم تقلید، علما ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۲۹    
قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع) نیروی زمینی سپاه خبر داد: یک تیم تروریستی وابسته به استکبار جهانی که قصد نفوذ از منطقه شمال غرب کشور را داشت در کمین رزمندگان اسلام گرفتار و 11 تروریست به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۱:۵۶    
نام شش نوع آدامس قاچاق و مضر اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۷    
استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: در حال حاضر کاهش قیمت ارز مطرح نیست و تنها به ثبات رسیدن قیمت آن مطرح است تا این حباب آرام آرام تخلیه شده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۶    
زلزله 4.9 ریشتری دقایقی قبل مناطقی از استان سیستان و بلوچستان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۹:۱۴    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی ضمن تشریح آخرین وضعیت ابعاد مختلف صنعت هسته ای می گوید در پروژه ایتر متاسفانه به مانع آمریکایی ها برخورد کردیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۶:۴۰    
رئیس هیئت عامل ایدرو گفت: دلیل اصلی شروع نشدن سرمایه گذاری رنو در ایران این است که ما به تعهدات خود عمل نکردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۳:۳۲    
رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی جزئیات طرح 43ماده ای پارلمان برای مبارزه با رانت خواری و مفاسد اقتصادی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۲۰:۱۶    
استاندار اصفهان گفت: با توجه به شرایط ویژه اصفهان جهت توسعه گردشگری و اقتصاد استان فقدان یک ایرلاین مختص اصفهان احساس می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۲:۵۷    
صفحه اینستاگرام سردار سلیمانی، سخنان اخیر وی را درباره عاقبت ستمگران منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۰۳    
شفقنا- صادق ملکی در یادداشتی نوشت: به نظر می رسد روحانی تمام شده است. در وضعیت بغرنج ایران که حل معضلات متنوع و متعدد آن به اعجاز نیاز دارد از این روحانی نه تنها نباید انتظار معجزه داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۲:۰۲    
لا إله إلّا اللّه به معنای بریدن از تمام مکتب ها و به مکتب انبیا و امامان علیهم السلام پیوستن و فهم قرآن و عمل به تمام دستور ها و قوانین الهی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۲    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در جلسه 20 تیر، لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون سازمان ملل متحد برای مبارزه با جرایم سازمان یافته فراملی(پالرمو) مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مورد ایراد ...
مشاهده نتایج بیشتر...