چهارشنبه ۰۷ تیرساعت ۰۶:۳۷Jun 2017 28

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن اعلام آمادگی ایران برای میزبانی اجلاس اوراسیا در تهران گفت: اقدامات آمریکا به تصویب تحریم های یکجانبه کشورهای مستقل نقض فاحش حقوق بین الملل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۶    
جوانی که با انگیزه سرقت و در سن 16 سالگی مرتکب جنایت شده بود، پس از گذشت 30 سال و در سن 46 سالگی دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۶    
رئیس کمیته روابط خارجی سنای آمریکا می گوید که تا زمانی که بحران قطر حل و فصل نشده باشد، قراردادهای تسلیحاتی با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس را متوقف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۲:۳۶    
آزمون سراسری سال 96 طبق برنامه در روزهای پانزدهم و شانزدهم تیرماه در پنج گروه آزمایشی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۱    
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت:در شرایطی که ملت ایران بیش از هر زمان دیگری به فداکاری سربازان و اقتدار تفنگ ها و موشک هایش نیاز دارد هجمه غیر منصفانه به سپاه اهداف دیگری را به ذهن متبادر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۲۱    
بخش نخست سریال یک قصه رمانتیک فوق العاده دارد که به دل مخاطب می نشیند و هیجان انگیز است و باقی سریال نوع خاصی از روابط ضربدری، مثلثی و عشقی متشرعانه به سیاق سریال های ترکی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۱    
مقام های دولت دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بامداد سه شنبه از تصمیم کارگروه اقدام مالی (FATF) برای نگاه داشتن نام ایران در فهرست سیاه این موسسه استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۱    
اندیشکده آمریکایی نوشت: بکار نگرفتن از موشک هایی چون شهاب-3 یا قدر در حمله به داعش بدین مفهوم نیست که ایران در رویارویی های آینده از این موشک ها استفاده نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۰۸:۵۱    
وقتی فیلم های روز قدس را مشاهده می کنی می بینی موضوع آنچنان که داغ شده نگران کننده نبوده است! مردمی که فارغ از ماشینهای ضد گلوله و شیشه دودی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۱    
هنگام پخش آهنگی از حامد همایون در برنامه جشن دعوت که دیشب به صورت زنده از شبکه یک سیما پخش می شد دو مجری آقا و خانم برنامه یکدیگر را در آغوش گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۱    
در اتفاقی عجیب تصاویری توسط یک عکاس خارجی منتشر شده است که حاکی از شنای مختلط زنان نیمه عریان در کنار مردان است و در توضیح آن ذکر شده این تصاویر مرتبط با شنای زنان و مردان در ایران است!!!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۱    
به کارگردان پخش زنده سیمای اصفهان چه ارتباطی دارد که نمی گذارند ما عکاسان وارد جایگاه بشویم ؛ این را پژمان گنجی پور در رابطه با حاشیه های نماز عید فطر اصفهان می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۳:۰۶    
کلاه قرمزی به جای پخش در تلویزیون در شبکه نمایش خانگی عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۱    
فیلم زندگی نیوشا با رأی مخاطبان برنامه ماه عسل به عنوان بهترین فیلم برگزیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۲:۲۱    
جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم صبح امروز با رهبر انقلاب دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۶    
امام جمعه اصفهان خطاب به روزه داران ماه رمضان گفت: یک ماه تمرین خداشناسی را به هم نزنیم، در تمام طول زندگی و یا حداقل در طول سال در گناه ها یادآور شویم ما همان انسان های روزه دار بودیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۶    
استاندار اصفهان گفت: حجاب بانوان در ادارات چادر است و مراجعه کنندگان نیز حتی المقدور حجاب برتر و در غیر این صورت باید حجاب عرفی را در نظر بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۱    
رئیس هیأت سازمان ملل در عراق موسوم به یونامی از ریشه کنی قریب الوقوع داعش در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۱    
رسانه های آمریکایی نوشتند: صنایع نظامی ایران کارآمد است و این کشور می تواند از تسلیحات ساخت خود در نبردهای واقعی استفاده نماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۱    
معاون امور بین الملل و حقوقی پلیس فتا اعلام کرد 8 نفر از عوامل افشای سؤالات امتحانات نهایی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۱    
حجت الاسلام ابراهیم صادقی با تشریح اقدامات صورت گرفته در جهت تاسیس فرمانداری بهارستان و ارتقاء این شهر به شهرستان اذعان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۶    
اگرچه شرط مسلمانی حسن ظن داشتن به برادران ایمانی است، ولی برخی گزاره ها در کلمات رئیس جمهور و هم فکران اصلاحاتی شان قدری انسان را دچار تردید می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۶    
در خجسته عید سعید فطر، مردم موحد و مؤمن ایران اسلامی به شکرانه یک ماه روزه داری و بندگی خداوند متعال، نماز عید را در سراسر کشور با شکوه فراوان برگزار و از خداوند کریم، بهترین ها را مسألت کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۶    
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: نماز عید سعید فطر براساس برنامه ریزی انجام شده در 88 نقطه از سطح استان اقامه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۱    
معاون خدمات مشترکان و درآمد شرکت آب و فاضلاب اصفهان گفت: در سال گذشته تنها بین دو تا سه ساعت آب مشترکان پر مصرف قطع می شد اما امسال قطع کامل آب مشترکان پرمصرف در دستور کار است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۶    
بازیگری که با رویای اقامت و کار و با وعده های رنگارنگ کریمیان، مدیرعامل کشته شده شبکه جم تی وی راهی این شبکه شده بود، این روزها در حال تحمل شرایط اسف بار اقامت در ترکیه از طریق سازمان ملل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۶    
مدیر کل ثبت آثار تاریخی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: ایران جزء 20 کشور غنی دنیا در ثبت تنوع زیستی و عجایب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۶    
طبق آمارهای رسمی دولت، بیش از 10.5 میلیون نفر تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته اند که پیش بینی شود این تعداد به 8٫5 میلیون نفر کاهش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۶    
عملیات برون مرزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از خاک ایران در عمق خاک سوریه، اقتدار ملی جمهوری اسلامی را با برد منطقه ای و پیام جهانی به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۶    
تلویزیون مصر موضوع تبریک عبدالفتاح السیسی رئیس جمهوری آن کشور درباره عید سعید فطر را به شکل عجیب و بی سابقه ای زیر نویس کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۱    
اگر شعار علیه روحانی همسویی با صهیونیست ها و سعودی هاست، شعار علیه نظام همسویی با کیست؟!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۶    
گلعاد گفت که نباید موشک های ایران بر ضد دیرالزور سوریه را کم اهمیت دانست، این موشک ها به دنبال تبیین این واقعیت است که تهران به سیاست بزرگ شدن خود ادامه می دهد و اسرائیل هدف اصلی ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۱    
نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مجلس در رأس امور است باید این رأس امور بودنش را نشان دهد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی بدانند که یک مجلس واداده، ترسو ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۱    
رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا در لفاظی های ضدایرانی جدید خود ایران را بزرگترین کشور حامی تروریسم توصیف کرد و گفت که نفوذ تهران در منطقه در مقایسه با 6 یا 7 سال گذشته بسیار بیشتر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۵۱    
اعضای گروه تروریستی وابسته به داعش که قصد اقدامات تروریستی در استان های عمقی و شهرهای مذهبی کشور را داشتند به دست سربازان گمنام امام زمان(عج) به دام افتادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۱:۰۶    
به همت جامه معلولین اصفهان ضیافت افطار این جامعه در خیابان احمد آباد برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۵۱    
روزنامه آمریکایی نوشت: حمله موشکی ایران به دیرالزور پیامی آشکار به آمریکا بر این اساس است که هرگونه تلاش در تغییر نظام ایران هزینه دارد و اگر جنگی شروع شود ایران از بین نخواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۸:۳۶    
مقام معظم رهبری امروز برای عیادت از آیت الله حسین مظاهری در بیمارستان محل بستری وی حاضر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۱    
آویخای ادرعی سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با اشاره به انتقام موشکی سپاه پاسداران از گروه تروریستی داعش در سوریه، اذعان کرد این حملات ضربه سختی به این گروه وارد آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۱    
مراسم نماز عید فطر پس از پایان ماه مبارک رمضان با شور و حالی وصف ناپذیر در ایران و سایر نقاط جهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۶    
کی از مهارت هایی که در زندگی مشترک به صمیمیت زوجین کمک می کند، مهارت تحسین و تمجید است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۱    
برخی از نمایندگان مجلس با محکوم کردن توهین به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس، بر لزوم برخورد قاطع با عوامل خودسر تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
در حالی که آمریکایی ها در حال تدارک و تصویب بی سابقه ترین تحریم ها علیه ایران هستند، به نظر می رسد قاطعانه ترین پاسخ عملی و منطقی دولت نسبت به این اقدام، از سرگیری غنی سازی 20 درصدی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
وزارت آموزش و پرورش در چهارمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور که در شهریورماه برگزار خواهد شد، 23 هزار و 282 نیرو جذب می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۱    
قهرمان لیگ آلبانی با یک اتفاق تلخ مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۱    
استاندار اصفهان گفت: حدود 10 درصد مسکن مهر کشور در استان اصفهان است و تاکنون 145 هزار واحد مسکن مهر به مردم تحویل داده شده و حدود 5 هزار و 900 واحد باقی مانده است که پرونده مسکن مهراستان تا پایان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۶    
رهبر انقلاب درباره برهم زدن سخنرانی های مسوولان نظام و شعار دادن علیه این و آن در تجمعات مختلف تذکرات و هشدارهایی داده اند که مرور آن ها قابل تأمل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۶    
رئیس ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه غروب امروز هلال ماه شوال قابل رؤیت نیست، گفت : 150 گروه از غروب امروز برای رویت هلال ماه شوال در مناطق مختلف کشور اقدام می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۳۶    
تحرکات کنگره آمریکا برای پیش بردن طرح مصوب سنا جهت تحریم های ایران و روسیه ادامه دارد اما یک مقام کاخ سفید می گوید که دولت درصدد لابی کردن ضد بخش هایی از این طرح است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۱    
کارشناس بورس انرژی گفت: بررسی عملکرد حسابرسی شده برخی شرکت های پالایشی در سال مالی 94 نشان می دهد،این شرکت ها برخی فرآورده های نفتی را با تخفیف های بسیار حتی فراتر از 30 درصد نسبت به قیمت های جهانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۱    
یکی از عناصر تروریستی داعش خود را در یکی از محله های شهر مکه مکرمه منفجر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۰۶    
دبیرستان هاتف تهران درس می خواندم، آنجا فضای علم و دانش و المپیادهای علمی و کسب رتبه های تک رقمی کنکور ریاضی فیزیک بود. تا اینکه اوایل سال سوم متوسطه تصمیم گرفتم در آن دبیرستان نمانم!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۴:۵۱    
در روز قدس مسلمانان اروپا نیز همراه با دیگر مسلمانان جهان با در دست داشتن تصاویر جنایات اسرائیل بر ضد این رژیم اشغالگر راهپیمایی کردند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۱:۵۱    
مهربانی برای همه نام برنامه ای ست که توسط دو گروه فرهنگی جوان حسین علیه السلام و رایه الهدی متشکل از جمعی از جوانان همین شهر و دیار در شب 27 و 28 ماه مبارک رمضان انجام شد...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶    
مردم اصفهان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با زبان روزه در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان عالم و در محکومیت رژیم جعلی صهیونیستی تا مصلای اصفهان راهپیمایی کردند و حماسه ای بی نظیر را رقم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۱    
وزیر سابق اطلاعات در جمع مردم اصفهان گفت: استکبار با طراحی های سنگین طی 20 سال گذشته به دنبال به حاشیه راندن مسأله فلسطین هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۶    
رئیس جمهور با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله حسین مظاهری عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۶    
حجت الاسلام ابراهیم صادقی گفت: حرکت آزادی خواهانه برای قدس شریف ازجمله حرکاتی است که دشمن با ابزار نفوذ سعی در انحراف در آن دارد که حرکت برخی خائنین در دوران اصلاحات برای به فراموشی سپردن فلسطین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۱    
امام جمعه موفت تهران گفت: ولیعهد عربستان گفته ما جنگ را به تهران می کشانیم که در جواب وی باید گفت عربستان بچه تر از آن است که این کار را بکند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۱    
درجریان راهپیمایی روز جهانی قدس تهران، چند فروند از موشک های سپاه و نیز روزشمار نابودی صهیونیسم به نمایش درآمد و مردم یک صدا شعار مرگ بر اسرائیل سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۳۶    
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از انهدام یک تیم تروریستی بامداد امروز (جمعه) در کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۶    
کلیمیان اصفهان با صدور بیانیه ای آمادگی خود را برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۳۶    
پروازهای اصفهان- مسکو-اصفهان و اصفهان- سن پترزبورگ-اصفهان از روز جمعه مورخه 2 تیرماه انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۱    
استاندار اصفهان گفت: پروژه مترو علیرغم همه محدودیت های مالی که در دولت و شهرداری وجود داشته، صورت گرفته و شهرداری و شورای چهارم یکی از اصلی ترین اولویت های خود را تکمیل خط یک مترو قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۱    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران برای حضور گسترده و حماسی در راه پیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۰۶    
یک شخصیت دانشگاهی مخالف رژیم سعودی تأکید کرد که انقلاب برای ریشه کن کردن آل سعود بی بروبرگرد در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۱    
4 تیم قهرمان نیروی زمینی سپاه با غلبه بر تیم های نیروی زمینی ارتش به مسابقات نظامی روسیه راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۲۱    
عربستان سعودی بزرگترین کشور حامی تروریسم در جهان است. اما سعی می کنند به ما بقبولانند که کشور دیگری است؛ ما دائما از مقامات آمریکایی می شنویم که نام ایران را در کنار تروریسم دولتی می آورند...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۶    
16 مرداد 1358 طلیعه انزجار جهانی از رژیم صهیونیستی است که با فرمان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در حمایت از ملت مظلوم و تحت ستم فلسطین در تقویم رسمی کشور ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۶    
کودکان بزرگ و توانمند (معلول جسمی حرکتی) انجمن خیریه حمایت از کودکان بهشت، روزه خود را با معنویت و حسی از جنس دل های پاک و عشق خانواده های خود و در کنار خیرین و اصحاب رسانه افطار کردند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۱    
روزنامه نیویورک تایمز که به نسخه ای از گزارش دبیر کل سازمان ملل در مورد برنامه موشکی ایران دست یافته، می گوید این گزارش لحن ملایم تری نسبت به قبل دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۱    
بر اساس آخرین رتبه بندی صورت گرفته توسط وزارت بهداشت، غلظت نیترات و نیتریت در محصولات 13 برند تولید کننده آب آشامیدنی بالاست و از کمترین کیفیت برخوردارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۵۱    
معاون امور بین الملل وزیر نفت گفت: صادرات گاز ایران به عراق از شامگاه چهارشنبه آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۳۶    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در نشستی با صدها نفر از استادان، اعضای هیأت های علمی، پژوهشگران و نخبگان دانشگاهی که بیش از دو ساعت به طول انجامید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۱    
رمضان فرصت تمرین زندگی ساده و فرصت تمرین برای زندگی جاری مومنین است؛ عده ای از جوانان مجمع فرهنگی شهید اژه ای اصفهان با فراهم آوردن بسته های افطاری ساده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۵    
رئیس جمهور با بیان اینکه ما اجازه نخواهیم داد که تروریست ها بخواهند ایران را میدان تاخت و تاز خود قرار بدهند، گفت: موشک های ما موشک های دفاعی است و از کسی برای قدرت دفاعی خود اجازه نمی گیریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۱۵    
رئیس کل دادگستری اصفهان درخصوص آخرین وضعیت پرونده شهردار سابق اصفهان گفت: این پرونده تا دو ماه آینده به دادگاه ارسال خواهد شد و دو روز گذشته نیز پرونده را شخصاً بررسی کردم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۰    
فرمایش رییس جمهور محترم فقط در صورتی صحیح است که ایشان به آن چه که طبری نقل کرده استناد نمایند که اولا این نقل خلاف نظر محققین نهج البلاغه است ثانیا خلاف انتقادات حضرت به خلفاء می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۴۵    
شاه سعودی در اقدامی که کارشناسان آن را گامی برای نشاندن محمد بن سلمان بر تخت شاهی عربستان می دانند، ولی عهدش را برکنار و پسرش را جایگزین او کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۰    
مدیرکل دادگستری استان اصفهان گفت: 3 نفر از فرمانداران استان اصفهان به دلیل تبلیغات زودهنگام و جانبداری در انتخابات محکوم به جزای نقدی بدل از حبس شده اند اما حکم های آنان هنوز اجرا نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۸:۱۵    
جوانمردی و حفظ خانواده دو مضمون پرتکرار و پر کاربرد در این داستان هاست که از قضا نیاز جامعه امروز ما هم هست ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۵    
نمایش احسان جانمی پیش از هر چیز یک کار قابل تحمل است که می توان آن را تا به آخر تماشا کرد بدون آنکه با نیروی قدرتمندی که شما را از سالن به بیرون راهنمایی می کند دست و پنجه نرم کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۵    
پس از 6 دهه اکنون اسنادی به دست آمده که بخش هایی از راز مفقود شدن بیش از 5 هزار کودک یمنی طی 6 سال در بیمارستان های رژیم صهیونیستی را آشکار و برملا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۵    
تیم استقلال در روزهای نقل و انتقالات لیگ برتر همچنان قدرت خود را روی تمدید قرارداد بازیکنان فصل قبل و حفظ شاکله اصلی تیمی متمرکز کرده که با آن نایب قهرمان شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۵    
طرح تحریم ها علیه ایران و روسیه که هفته گذشته به تصویب سنای آمریکا رسید، در مجلس نمایندگان آمریکا با یک مشکل آیین نامه ای رو به رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۵    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی موضوع اشتغال را بحران مهمی برای کشور دانست و گفت: بررسی ها نشان می دهد نرخ بیکاری واقعی در کشور با استناد به اشتغال پایدار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار نخست وزیر عراق خطاب به وی فرمودند: به هیچ وجه به امریکایی ها اعتماد نکنید زیرا آنها منتظر فرصت هستند تا ضربه خود را وارد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۰    
رئیس جمهور گفت: شورای عالی امنیت ملی بعد از حادثه تروریستی تهران، برای پاسخ به تروریست ها اختیاراتی را به نیروهای مسلح داد که بیش از این اقدام اخیر بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۴۷    
کنکور سال هاست بازاری چند صد میلیاردی را برای بسیاری از مؤسسات و ناشرین کتاب های کنکور فراهم ساخته است. به نظر می رسد مافیای این بازار پر سود، هرگز اجازه حذف کنکور را نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۲    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان گفت: مراسم روز جهانی قدس امسال با برنامه ریزی های صورت گرفته صرفاً جهت رفاه حال روزه داران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۲    
سخنگوی قوه قضائیه ضمن تشریح برنامه های هفته قوه قضاییه از برخورد با 50 قاضی و وکیل متخلف، بازداشت 185 دلال و کارچاق کن، حکم صادره برای یکی از محکومان پرونده کهریزک ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۷    
نماینده مردم ارومیه در مجلس، از دستگیری 40 نفر از عناصر گروهک تروریستی داعش توسط اداره اطلاعات آذربایجان غربی در شهرستان های پیرانشهر، سردشت، مهاباد، بوکان و تکاب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۷    
رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس گفت: لبخند رژیم صهیونیستی در حال جمع شدن است. خبرهای خوبی را خواهید شنید. اینها از نظر سیاسی دستاوردی نداشتند و بساط آنها به زودی در منطقه جمع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۱۷    
مدیر کل آموزش و فنی و حرفه ای اصفهان گفت: بدنبال اختراع دستگاه اسلایسر توسط یکی از مربیان فنی و حرفه ای علویجه، هنر - صنعت معرق سنگ در اصفهان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۰۲    
رسانه های عربی، به بازتاب و انتشار خبر عملیات سپاه پاسداران علیه مرکز هدایت و پشتیبانی تروریستهای تکفیری در دیرالزور پرداختند که در این میان بازتاب و تحلیل برخی از این سایت ها قابل توجه بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۷    
کارشناس مسائل مذهبی گفت: به دستور امام در این سال ها و در جمعه آخر ماه رمضان پس از یک ماه روزه داری و پاکی، مردم غیور ایران به صحنه آمده اند و قدرت خود را به رخ جهانیان کشیده اند تا با یک جنگ نرم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۴۷    
لیست جدید شورای اسلامی بهارستان شامل آقایان خدابخش شمس ارمندی، مجتبی محبی زرین، محمد ابراهیمی، مهدی نصر اصفهانی و خانمها نوربخش و فرهادی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۷    
داعش در حد و اندازه ای نبوده و نیست که هدف شلیک چند فروند موشک سپاه باشد. نه این که شلیک موشک به محل استقرار آنها ضروری نبوده است! بلکه در استفاده از موشک برای سرکوب آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۷    
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی کشور خبر داد و گفت: از شب گذشته تا 8 صبح امروز تعداد 800 نفر برای شرکت در این آزمون ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۱۷    
سخنگوی دولت با بیان اینکه باید از راهبری رهبر انقلاب و رشادت سپاه عزیز قدردان بود، گفت: برجام محدودکننده فعالیت های موشکی و قدرت دفاعی ما نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...