دوشنبه ۲۸ خردادساعت ۱۰:۵۳Jun 2018 18
 

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 29 اسفند 1396 ندای اصفهان 30 فروردین 1397 ندای اصفهان 31 اردیبهشت 1397 ندای اصفهان 1 خرداد 1397 ندای اصفهان 2 خرداد 1397 ندای اصفهان 3 خرداد 1397 ندای اصفهان 4 خرداد 1397 ندای اصفهان 5 خرداد 1397 ندای اصفهان 6 خرداد 1397 ندای اصفهان 7 خرداد 1397 ندای اصفهان 8 خرداد 1397 ندای اصفهان 9 خرداد 1397 ندای اصفهان 10 خرداد 1397 ندای اصفهان 11 خرداد 1397 ندای اصفهان 12 خرداد 1397 ندای اصفهان 13 خرداد 1397 ندای اصفهان 14 خرداد 1397 ندای اصفهان 15 خرداد 1397 ندای اصفهان 16 خرداد 1397 ندای اصفهان 17 خرداد 1397 ندای اصفهان 18 خرداد 1397 ندای اصفهان 19 خرداد 1397 ندای اصفهان 20 خرداد 1397 ندای اصفهان 21 خرداد 1397 ندای اصفهان 22 خرداد 1397 ندای اصفهان 23 خرداد 1397 ندای اصفهان 24 خرداد 1397 ندای اصفهان 25 خرداد 1397 ندای اصفهان 26 خرداد 1397 ندای اصفهان 27 خرداد 1397 ندای اصفهان 28 خرداد 1397 
  ۳ ساعت پیش    
چنانچه کلمه اومانیسم را بسط دهیم تاریخ غرب و مدرنیته پدید می آید. مطابق با تعریف بنیادین اومانیسم، دیگر هیچ گزاره غلط یا صحیح نیست و هیچ امری بذاته حرام یا حلال نیست زیرا انسان بودن آنقدر مرتبت دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۹:۲۲    
معاون بانک مرکزی با تشریح جزییات بهادارکردن اوراق پیش فروش سکه سررسیدهای تا دوساله سکه، گفت: اوراق در بازار سرمایه قابل خرید و فروش شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۲    
انجمن واردکنندگان خودرو اعلام کرد: بستن سایت ثبت سفارش در خرداد 96 برای شرکت های نمایندگی از سوی وزارت صنعت از مهمترین تصمیمات خلق الساعه ای بود که ضربه مهلکی بر پیکره بازار خودرو وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۲    
هرچه از عمر دولت دوازدهم می گذرد اقتصاددان های اصلاح طلب بیشتری از عملکرد روحانی و تیم اقتصادی کابینه ناامید می شوند و لب به گلایه باز می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۸:۵۲    
رئیس کل سازمان مالیاتی در نامه ای به رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نوشت: دفترخانه ها باید 45% ارزش معاملاتی اعلامی را مبنای مطالبه و وصول وجوه قانونی نظیر حق الثبت قرار دهند تا حقوق شهروندان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۲    
نخستین محموله ریل ملی تولید شده در شرکت ذوب آهن، تحویل راه آهن جمهوری اسلامی شد تا ایران رسما به جمع کشورهای تولیدکننده ریل بپیوندد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۲    
سایپا و ایران خودرو اکنون در حالی در ایجاد بازار سیاه و گران شدن چند میلیون تا چند ده میلیونی خودرو نقش ایفا می کنند که دولت تقریبا تماشاچی است و چون عملا ممانعت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۲    
نمایندگان مردم اصفهان در شورای اسلامی شهر از شهردار اصفهان درباره سفرهای خارجی اخیرش گزارش خواستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۵۲    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، آخرین اقدامات کمیسیون متبوع خود برای تحقق شعار سال را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲    
معاون اول و سخنگوی قوه قضاییه درباره سرنوشت سه متهم محکوم به اعدام پرونده اختلاس سه هزار میلیاردی، انتقاد رئیس بانک مرکزی از قوه قضاییه، اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار خودرو ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲    
عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با انتقاد از پنهان کاری مسئولان در اجرای سند 2030 گفت: سند تربیت جنسی باید جایگزین آموزشهای جنسی به کودکان شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲    
آمریکایی ها باید بدانند که مردم ایران و تیم ملی این کشور که به نمایندگی از سوی همین ملت به میدان آمده است اهانت آنان در تحریم کفش های ورزشی فلان شرکت آمریکایی را بی پاسخ نمی گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲    
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب قزوین لایحه حذف مهر طلاق از شناسنامه زنان مطلقه را مخالف حقوق عمومی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲    
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: بازی های تیم ملی کشورمان با تیم های اسپانیا و پرتغال در روزهای آینده در دو سالن سینمایی سپاهان و پردیس چهارباغ اصفهان پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲    
نایب رییس شواری شهر اصفهان گفت:24ساعته شدن خدمات رسانی به شهروندان، منوط به فراهم شدن شرایط است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۲    
وزیر اسبق جهاد کشاورزی گفت: آنهایی که تفکر ما نمی توانیم از جمله طرح نکاشت و مهاجرت نیمی از جمعیت کشور را به خارج از کشور به دلیل بحران آب مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۶:۵۲    
طراحان مختلف در حمایت از تیم ملی ایران در جام جهانی روسیه اقدام به طراحی های خودجوش کردند
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷    
هرچقدر هم به متخصص پوست مراجعه کنید، باز هم نکاتی کلیدی برای جوان ماندن وجود دارد که از زبان آن ها نمی شنوید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷    
بر اساس بخشنامه گمرک، ثبت سفارش کالاهایی که بارنامه های حمل آن قبل از پایان خرداد 97 صادر شده بصورت بدون انتقال ارز بلامانع است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۷    
قادریان گفت: حفر بی رویه چاه آب در استان اصفهان عامل فرو نشست زمین و نابودی آثار تاریخی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۴۷    
سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: یکی از پیش نیازهای اصلی در برنامه مدیریت زیست بومی تالاب گاوخونی تأمین حق آبه آن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۷    
یک مقام ارشد در وزارت خارجه آمریکا به تشریح جزئیات برنامه های دولت کشورش برای اجرای تحریم های نفتی علیه ایران پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۷    
کاربران با انتقاد از اقدام سخیف شرکت نایک، اعلام کردند ملی پوشان کشورمان نیازی به کفش های نایک ندارند و بدون آن هم می توانند موفقیت کسب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۱۷    
رئیس مرکز خشکسالی گفت: برون رفت ایران از خشکسالی در اواخر سال و سال های پیش رو پایه و اساس علمی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۷    
آمدی و دل ما بردی و رفتی ای ماه!/ با تو خوش بود سحرهای بِکَ یا الله / چه سحرها، چه سحرهای خوشی بود و گذشت/ چه خبرها، چه سفرهای خوشی بود و گذشت....
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۷    
مقامات ارشد آگاه خبر دادند که از ماه نوامبر، هند قادر نخواهد بود پول نفتی که از ایران خریداری می کند را با استفاده از بانک های اروپایی پرداخت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۷    
کارلوس گوسن، مدیرعامل شرکت رنو گفت، این شرکت خودروسازی علیرغم تحریم های آمریکا در ایران می ماند و در عین حال اقداماتی را برای اجتناب از ریسک مجازات های آمریکا به دلیل نقض تحریم ها اتخاذ خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۷    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که نوسانات بازار مسکن به دلیل شرایط سیاسی است، گفت: این نوسانات زودگذر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۱۷    
در نخستین دیدار ایران در جام جهانی و به دنبال تعویض مسعود شجاعی، نخستین بازیکن اصفهانی تجربه بستن بازوبند کاپیتانی در جام جهانی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۹:۱۷    
دیدار تیم ملی ایران مقابل مراکش در رقابت های جام جهانی 2018 با پیروزی شاگردان کی روش به پاپان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۶    
گفته شده سید محمد خاتمی با انتقاد از عارف بیان کرده، او از حسن روحانی اصلاح طلب تر نیست. اظهار نظری که از دیروز از آن به عنوان چراغ سبز به طیف های مختلف برای عبور از رئیس کمیسیون امید مجلس یاد شده و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۶    
معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان گفت:قیمت پایین تاکسی های آنلاین در بی رغبتی شهروندان در استفاده از تاکسی ها بی تاثیر نبوده است .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۶    
رئیس ستاد اقامه نماز جمعه شهر اصفهان گفت: نماز عید سعید فطر روز جمعه 25 خردادماه 97 به امامت آیت الله طباطبایی نژاد در مصلای امام خمینی(ره) اصفهان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۶    
با پیگیری و تصویب این لایحه، عملا فرمان سیاست گذاری و قانون گذاری کشور را در اختیار یک نهاد خارجی (FATF) قرار داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۶    
رئیس جمهور سوریه در مورد جبهه جنوب سوریه، نقش رژیم صهیونیستی، رابطه سوریه با ایران و حضور ایران در سوریه، مقاومت لبنان و نیز موضوع فلسطین و قدس سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۶    
دستیار وزیر خارجه آمریکا می گوید بر خلاف آنچه برخی کارشناسان هشدار می دادند، خروج آمریکا از توافق هسته ای به بر هم خوردن این توافق و ارتقا سطح غنی سازی ایران منجر نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۶    
نماینده شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس گفت: FATF به ضرر کشور تمام می شود و گذاشتن شروط مختلف نمی تواند رفع مشکل کند؛ لذا باید روشنگری خوبی نسبت به ضررهای پیوستن ایران به FATF انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۶    
رسانه های ضدانقلاب پس از شکست خوردن در پروژه بی اعتماد کردن مردم به کمیته امداد امام(ره) طی روزهای گذشته، این بار در آستانه عید فطر دست به جعل فتوای آیت الله سیستانی زدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۶    
یاسی اشکی مهمان برنامه ماه عسل از پشت پرده های حضورش در این برنامه تلویزیونی و حاشیه های ایجاد شده پس از آن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۶    
تعدادی از مراجع عظام تقلید در آستانه عید سعید فطر، میزان زکات فطره را اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۶    
این روزها پارازیت گرانی در بازار تا پاستور هم رسیده ، اما مسئولان با شنیدن زنگ گرانی چه اقدامانی برای مهار آن انجام دادند؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۶    
بهترین بازیکنان حاضر در جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شدند که ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین یعنی لیونل مسی در میان آنها حضور ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۶    
رئیس جمهور با فراخوانی برای یکپارچگی رسانه ای در برابر جنگ روانی دشمن، رسانه ها و اهل آن را امانتداران مردم دانست و تاکید کرد: تلاطم بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۶    
با وجود مخالفت ها و فشارهای آمریکا و رژیم صهیونیستی مجمع عمومی سازمان ملل با اکثریت آرا قطعنامه محکومیت رژیم صهیونیستی و حمایت از فلسطین را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۶    
دو نماینده اصفهان در نشست علنی امروز خانه ملت در جریان بررسی گزارش کمیسیون حمایت از تولید ملی در مورد اجرای قانون اقتصاد مقاومتی از کم کاری سه قوه در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی گلایه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۱۶    
فردی که با راه اندازی صفحه ای دریکی از شبکه های اجتماعی با تبلیغات فریبنده و تحریک افراد برای اخذ ویزای توریستی از آن ها کلاهبرداری می کرد ازسوی مأموران پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۶    
اسامی کاپیتان های ایران در جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۶    
ستاری گفت: واکسن HPV ایرانی در یکی از شرکت های دانش بنیان تولید شده است و سال آینده وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۶    
دفتر امام جمعه اصفهان در خصوص صحبت هایی که از سوی امام جمعه اصفهان در برخی رسانه ها منتشر شده بود و بازتاب هایی در بین مردم داشت، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۶    
سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: باتوجه به میزان بارش ها در اردیبهشت ماه امسال از وضعیت نگران کننده آب شرب فاصله گرفته ایم ولی هنوز شرایط تامین آب شرب نگرانی هایی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۶    
گزارشی از حملات اخیر رژیم صهیونیستی به پایگاه تیفور و واکنش قاطع ایران به این حملات و ترس صهیونیست ها از ادامه دار شدن این حملات را بخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۶    
موارد فعالیت های هسته ای که آقای صالحی اعلام کردند ظاهراً چندان جدید و شامل تغییرات جدی رو زمین نیست و از آنجاکه کلیه فعالیت های هسته ای ایران زیر چشم بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی -بخوانید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۶    
نماینده مدعی اصلاحات در جدیدترین دروغ خود مدعی شد که بیت رهبری موافق FATF است!
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۶    
فکر می کنید برای کاهش وزن خود باید سه وعده غذایی را در روز مصرف کنید؟ همیشه هم چنین نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۶    
قیمت سکه دیروز در حالی به 2 میلیون و 500 هزار تومان رسید که کارشناسان افزایش کاذب نرخ آن را ناشی از بی تدبیری مسؤولان در ساماندهی بازارهای مهم اقتصادی چون طلا و ارز می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۳:۱۶    
در شرایطی که تا شروع جام جهانی روسیه چندان نمانده، دیدن فهرست توریست های اعزامی به این دیدارها؛ از نماینده مجلس تا کارمند فدراسیون، اگرچه تلخ اما عبرت آموز است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۶    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی آخرین برنامه های سازمان متبوعش در صورت خروج از برجام را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۶    
بازار خودروهای داخلی که با افزایش بی سابقه در سال جاری دستخوش نوسانات روز به روز شده، با مصوبه دیروز شورای رقابت برای افزایش قیمت برخی محصولات پرتیراژ، وارد فاز جدیدی از گرانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۶    
در حالیکه گفته می شود صندوق مسکن یکم نیازی به منابع وصولی مسکن مهر نداشته است اما شورای پول و اعتبار با افزایش دوره تنفس خطوط اعتباری مسکن مهر از 3 به 10 سال جهت استفاده از اقساط وصولی بابت تأمین ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۶    
شرکت خودروسازی سایپا در اقدامی عجیب، پس از ثبت نام خودرو ساندرو، در موعد تحویل اعلام کرده است که به جای ساندرو، تندر 90 تحویل می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۴۶    
یک آسیب شناس اجتماعی با اشاره به اینکه ازدواج با خود رهاورد جدید فرهنگ غربی است، گفت: خانواده ها باید هوشیار باشند و ارزشهای اخلاقی و آموزه های معنوی را در میان جوانان تقویت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۶    
سخنگوی دولت از پرداخت حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان قبل از عید فطر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۶    
مسئولین دولتی و بعضی نمایندگان در حالی در دفاع از لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۶    
معاون نظارتی مجلس شورای اسلامی گفت: حسینعلی حاجی دلیگانی، حمیدرضا فولادگر و حجت الاسلام احمد سالک کاشانی به عنوان فعال ترین نمایندگان خانه ملت در یک سال اخیر انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۶    
بکارگیری تعابیری چون به استعفا رساندن، اِعمال فشار، طرح عدم کفایت و پرونده سازی، بیش از آنکه حاکی از ذهن منتقدین بالاخص اصولگرایان باشد گزارشی است از آنچه در ذهن اصلاح طلبان می گذرد!
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۶    
مراسم تقدیر از سید رضا نریمانی مداح اهل بیت در جمع هیئت فدائیان حسین (ع) اصفهان با حضور معاون ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۶    
در حالیکه تفاوت قیمت کارخانه و بازار خودرو ها در حد زیادی افزایش یافته ایران خودرو شرایط جدیدی را برای فروش محصولات با هدف حذف واسطه ها اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۶    
نشریه آمریکایی نیویورکر در گزارشی جزئیات همکاری میان عربستان سعودی، امارات، رژیم صهیونیستی و آمریکا علیه ایران را فاش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۶    
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه منشاء درآمد شهرداری تخلفات است گفت: این در حالیست که طرفین از این تخلفات سود می برند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۶    
استاندار اصفهان گفت: 250 چاه از باغداران اصفهان برای تامین آب شرب مردم خریداری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۶    
نماینده مردم شاهین شهر و میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر کشور در جلسه با جمعی از نمایندگان استان اصفهان در مجلس قول داد موضوع برداشت های بی رویه و مدیریت برداشت آب در حوضه چهار محال و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
سخنگوی نیروی انتظامی در بیست و یکمین نشست سخنگوی ناجا با اعلام این مطلب که مراسم لیالی قدر، سالگرد ارتحال امام(ره) و راهپیمایی روز قدس در امنیت کامل برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
قیمت سکه تمام بهار آزادی به دو میلیون و 500 هزار تومان رسید و کارشناسان دلیل این افزایش قیمت را ناشی از رشد تقاضا و نقدینگی سرگردان در جامعه می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
استاندار اصفهان با بیان اینکه اخیراً با فرد ایرانی ساکن آلمان صحبت کردیم که وی ادعا کرد می تواند با تکنیک ها و روش هایی باران زایی کند، گفت: قراردادی منعقد کردیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۵:۴۶    
رئیس جمهور آمریکا پس از پایان دیدار و نشست خود با رهبر کره شمالی، در یک کنفرانس خبری مفصل حاضر شد و درباره مسائل مرتبط و غیرمرتبط با کره شمالی اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
یکی از نزدیکان رئیس دولت های نهم و دهم با بیان اینکه اعلام حمایت ها از احمدی نژاد صحنه سازی نیست و مردم واقعا در حمایت از او شعار می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
عزت الله یوسفیان ملا، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به عدم تشکیل جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهارداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
سازمان هواشناسی کشور احتمال وقوع بارشهای رگباری، سیل های ناگهانی، وقوع آذرخش و ریزش تگرگ برای 11 استان کشور پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
علیرغم اینکه بررسی لایحه الحاق جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم در مجلس مخالفانی داشت، این لایحه موافقانی نیز داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
کارشناس سیاسی، دستور اخیر رهبر انقلاب را سبب خنثی سازی اقدام ترامپ برای بهره برداری از قضیه خروج آمریکا از برجام دانست و اظهار کرد: ترامپ با دلخوشی به عدم تصمیم دولت ایران به خروج از برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: همزمان با سراسر کشور نماز باشکوه عید سعید فطر در جوار حرم مطهر 188 بقعه متبرکه و امامزاده شاخص استان اصفهان برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۷    
کوهکن گفت: اگر تعهد و تضمین لازم در قراردادها از سوی دولت گرفته نشده باشد اولین نتیجه ان سلب اعتماد مجلس و مردم از عاملان قرارداد خواهد بود که در این صورت گزارش مدونی از سوی مجلس بعد از رسیدگی به کم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۷    
رئیس اتحادیه صنایع دستی اصفهان گفت:اصفهان در تمام حوزه های صنایع دستی، صاحب سبک بوده و این عرصه منحصر به یک هنر نیست و همین امر نشان از وجود هنرمندان قدرتمند و اهل فن و دانش در اصفهان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۷    
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: معتقد هستیم که لایحه FATF به نوعی خود تحریمی، خودزنی و زدن دستبند بر دستان کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۷    
حریری گفت:حضور شرکت های اروپایی برای بازاریابی و صادرات است. هر شرکتی که بازار ایران را ترک کند، به سرعت جای خود را به شرکت چینی می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۷    
مشاور روحانی به یک روزنامه اصلاح طلب گفته است که رئیس جمهور اهل استعفا نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۷    
پیشرفت علم و مدرنیته شدن جوامع بشری، علاوه بر فراهم آوردن شرایط زندگی آسان برای مردم، تهدید ها و بحران هایی را هم به انسان ها تحمیل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۶    
یک نماینده مجلس ششم می گوید روحانی مذاکرات با اروپایی ها را از مجلس ششم و مجلس دهم پنهان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۶    
برنامه تلویزیونی "ماه عسل" به دلیل همزمانی با ساعت پخش بازی والیبال ایران- روسیه ساعت 19 به روی آنتن نمی رود و قرار بود بلافاصله بعد از اخبار شبانگاهی در قالب یک مناظره پخش شود که در نیمه راه لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۶    
شبکه هفت تلویزیون اسرائیل یکشنبه شب اعلام کرد برخی مقامات سعودی خواهان افتتاح سفارت اسرائیل در ریاض هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۱۶    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر دیروز (یکشنبه) در دیدار صدها نفر از اساتید، اعضای هیئت های علمی و پژوهشگران دانشگاهها و مراکز علمی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۲۲:۴۶    
سایت اسلام کمیکز وابسته به انجمن شهید ادواردو آنیلی به مناسبت ماه مبارک رمضان جدیدترین کمیک استریپ ( پی نما) ی خود را با موضوع روزه داری منتشر کرد
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵    
شرکت خودروسازی پورشه در هفتادمین سالگرد تاسیس خود با انتشار خبر تولید مدلی به روزشده از یکی از محصولات قدیمی خود علاقمندان را شوکه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵    
عمر بیانیه پایانی نشست رهبران G7 به اندازه ترک جلسه از سوی ترامپ و سوار شدن به هواپیما بود و در این فاصله دعوای وی با نخست وزیر جوان کانادا، دستاورد کل نشست را به باد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵    
نمایندگان مجلس در پی موافقت دولت و با 138 رأی مثبت با مسکوت ماندن لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تأمین مالی تروریسم به مدت دو ماه تا روشن شدن نتیجه مذاکرات با اروپا موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۵    
مصوبه اصلاح تصویب نامه افزایش حقوق کارمندان در سال 97 از سوی معاون اول رئیس جمهور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۵    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه از موافقت علی لاریجانی با تصویب FATF در جلسه شب گذشته با این تشکل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۵    
کفه ترازو به نفع فلسطینی ها سنگینی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۵    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: چرا می خواهیم با تصویب لایحه پالرمو کشور را دچار مشکل کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۴۵    
مجمع رهروان امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان با ارسال نامه ای به استاندار و دادستان اصفهان خواستار تذکر به شهرداری و شورای اسلامی شهر اصفهان برای پیگیری مطالبات اصلی شهروندان اصفهان شد.
مشاهده نتایج بیشتر...