یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۸:۲۰Oct 2018 21

ندای اصفهان (nedaesfahan.ir)

ندای اصفهان 29 اسفند 1394 ندای اصفهان 1 فروردین 1395 ندای اصفهان 29 اسفند 1396 ندای اصفهان 30 فروردین 1397 ندای اصفهان 31 اردیبهشت 1397 ندای اصفهان 31 خرداد 1397 ندای اصفهان 31 تیر 1397 ندای اصفهان 1 مرداد 1397 ندای اصفهان 31 شهریور 1397 ندای اصفهان 1 مهر 1397 ندای اصفهان 2 مهر 1397 ندای اصفهان 3 مهر 1397 ندای اصفهان 4 مهر 1397 ندای اصفهان 5 مهر 1397 ندای اصفهان 6 مهر 1397 ندای اصفهان 7 مهر 1397 ندای اصفهان 8 مهر 1397 ندای اصفهان 9 مهر 1397 ندای اصفهان 10 مهر 1397 ندای اصفهان 11 مهر 1397 ندای اصفهان 12 مهر 1397 ندای اصفهان 13 مهر 1397 ندای اصفهان 14 مهر 1397 ندای اصفهان 15 مهر 1397 ندای اصفهان 16 مهر 1397 ندای اصفهان 17 مهر 1397 ندای اصفهان 18 مهر 1397 ندای اصفهان 19 مهر 1397 ندای اصفهان 21 مهر 1397 ندای اصفهان 22 مهر 1397 ندای اصفهان 23 مهر 1397 ندای اصفهان 24 مهر 1397 ندای اصفهان 25 مهر 1397 ندای اصفهان 26 مهر 1397 ندای اصفهان 27 مهر 1397 ندای اصفهان 28 مهر 1397 ندای اصفهان 29 مهر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
مجری های تلویزیون طی سال های گذشته به علل مختلف ممنوع التصویر شده و از برنامه های تلویزیونی کنار گذاشته شده اند.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر نیرو گفت: تاثیر کم بارشی در سالهای اخیر به ویژه سال گذشته موجب محدودیت در بخش های مختلف شد و سهم آب شرب و آب کشاورزی از سد زاینده رود کاهش یافت.
  ۱ ساعت پیش    
از 232 شرکت خارجی که پس از برجام وارد همکاری اقتصادی با ایران شده اند، چند شرکت از ایران رفته اند و چه شرکت هایی همچنان منتظر تصمیم اتحادیه اروپا و دولت های متبوع هستند؟
  ۳ ساعت پیش    
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور نامه روحانی مبنی بر معرفی 4 وزیر پیشنهادی را در صحن علنی مجلس به لاریجانی تقدیم کرد.
  ۳ ساعت پیش    
یک مسؤول امنیتی عراقی هشدار داد طبق بررسی های به عمل آمده، گروهک تروریستی منافقین قصد دارد در ایام منتهی به اربعین حسینی، با ایجاد درگیری های صوری و فتنه انگیزی قومیتی ...
  ۳ ساعت پیش    
برنامه جدید بانک مرکزی برای تعادل در بازار ارز در جلسه غیرعلنی مجلس تشریح شد.
  ۳ ساعت پیش    
ناپدید شدن روزنامه نگار عربستانی این روزها موضوع اول رسانه های بین المللی شده است؛ اگرچه خاشقچی یک ضدایرانی مشهور بود اما عمو و زن عمویش به همان اندازه در دلالی اقتصادی بین ایران و اروپا شهرت داشتند.
  ۳ ساعت پیش    
فارس از صحن علنی شورای اسلامی شهر اصفهان، طرح و لوایح و نطق و تذکرات اعضای این شورا گزارش می دهد.
  ۳ ساعت پیش    
از آنجایی که پوشش زنان در دوره های مختلف تاریخ با یکدیگر متفاوت بوده، شکل چادر هم با چادری که امروزه خانم های ایرانی سر می کنند کمی متفاوت بوده است.
  ۳ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گفت:در 6 ماه امسال 9.5 درصد رشد صادرات صنایع دستی داشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۴:۲۰    
سه نفر که می خواهند از وطن خودشان به سمت استرالیا حرکت کنند؛ تئاتر با نگاه انتقادی به وطن و وطن گریزی شروع می شود اما با حوادثی که برای اشخاص رخ می دهد معنا و ارزش وطن را بهتر می فهمند...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۲۰    
محسن عزتی با اشاره به ضرب و شتم و فحاشی به فردی سالخورده توسط بهراد بهشتی گفت: ما می خواهیم به کرمانشاه برویم و از این رزمنده دفاع مقدس دلجویی کنیم و سوء برداشت نسبت به شهر و مردم اصفهان را برطرف کنیم
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۹    
رئیس جمهور روسیه گفت: تحریم های آمریکا علیه روسیه این کشور را مجبور کرده دنبال ارزهای دیگر در مبادلات تجاری خود به جای دلار برود تا بتواند امنیت اقتصاد خود را تأمین کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۹    
به گزارش ندای اصفهان، تله ای به نام قحطی: انتهای پیام/ منبع:جام جم
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۹    
بعد از اعلام دو خودروساز بزرگ برای پیش فروش خودروهایشان، تب و تابی در میان دلالان خودرو برای فروش شکل گرفته و مصرف کنندگان واقعی وارد بازار خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۹    
امام جمعه موقت اصفهان در خصوص سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت گفت: نکته پیام رهبر انقلاب امیدواری به آینده با وجود همه توطئه ها و یاوه سرایی های سران آمریکا و البته مرتجعینی است که انقلاب را به خیال ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۹    
کلیپ زیبا از شعار امسال اربعین حب الحسین یجمعنا
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۹    
کمردرد یکی از شایع ترین علل مراجعه به پزشک در دنیاست؛ به طوری که 85 درصد افراد در طول زندگی دچار کمر درد می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۹    
رئیس جمهور آمریکا بامداد شنبه روایت رژیم سعودی درباره قتل روزنامه نگار منتقد آل سعود که با تشکیک رو به رو شده را پذیرفت و بار دیگر بر اتحاد کشورش با ریاض تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۴۹    
سخنگوی وزارت خارجه از تصمیم گروه FATF در تمدید تعلیق ایران از فهرست کشور های مشمول اقدامات سخت مقابله ای مالی و بانکی استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
سعودی ها سرانجام به کشته شدن روزنامه نگار منتقد ریاض در ترکیه اعتراف و اعلام کردند که وی پس از درگیری در کنسولگری این کشور کشته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۰۹:۱۹    
امام جمعه موقت اصفهان گفت: برخی مسئولان کشور دچار کبر شده اند و مردم ما به مدیران و افرادی که بخواهند از دین گریزان شوند و به آن عمل نکنند مهلتی نخواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۹    
امروز دین می گرید، قرآن می گرید، مومن می گرید، جهان می گرید که مهدی (ع) نیز غریب است؛ هزاران مرتبه غریب تراز جدش حسین (ع). پس باید حرکت کنیم از جنس حرکت حسین
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۷ - ۱۹:۴۹    
مسوول کاروان نائب الشهدا خادمین کربلا گفت: 12 کانکس مجهز به امکانات لباسشویی ویژه خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی به عتبات اعزام شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
متقاضیان سفر به کربلا می توانند بلیت قطارهای کرمانشاه را هم به صورت اینترنتی و هم از طریق سایر روش ها خریداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران گفت: قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
چرا نرخ دلار عمدا بالا نگه داشته شده؟ چه کسانی نفع می برند؟ چرخ اقتصاد تا کی باید گروگان ‘بی قیمتی’ ارز بماند؟ آیا بوی خاصی به مشام نمی رسد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۶:۱۹    
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری اصفهان گفت: هفت طرح در استان اصفهان در حال بررسی و اجرا است تا بتوانیم زاینده رود را از این وضعیت نجات دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
نماینده مردم محلات در مجلس ضمن انتقاد از حکم جدید رئیس جمهور به ولی الله سیف گفت: برخی نگذاشتند در صحن پارلمان در این باره به رئیس جمهور تذکر دهم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
لازم و ضروری است که دستگاه دیپلماسی و سفارتخانه های ایران در کشورهای اروپایی و به خصوص سفارت ایران در اتریش، این انفعال تحقیرآمیز را کنار گذاشته و به صورت جدی برای آزادی دیپلمات کشورمان وارد عمل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
خط حزب الله 155 با عنوان تشکیل اتاق جنگ اقتصادی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت : سال گذشته 60 هزار میلیارد تومان از سوی خیران به حوزه سلامت کمک شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
بزرگترین مرکز طبی کودکان کشور و خاورمیانه در مرکز آموزشی و درمانی کودکان حضرت امام حسین (ع) اصفهان ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۵:۴۹    
یک نشریه فرانسوی به نقل از منابع مطلع گزارش داد تحرکاتی در ریاض برای برکناری محمد بن سلمان از ولی عهدی آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۷    
فرمانده سپاه گفت: اشرار و تروریست ها در حادثه دیروز در مرز میرجاوه، پس از بیهوشی نیروهای مرزبانی، اقدام به ربایش آنها کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۷    
سخنگوی شورای نگهبان جزئیاتی از نشست مشترک امروز این شورا و برخی اعضای هیئت دولت درباره FATF و CFT را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۴۷    
مسؤول بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به فراخوان رهبر انقلاب برای تکمیل و ارتقای الگوی پایه اسلامی ایرانی پیشرفت گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه) در دیدار با بیش از دو هزار نفر از نخبگان جوان و استعدادهای برتر علمی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۷    
آن حضرت اخلاق را در جلوت و خلوت لازم می شمرد و می فرمود: عادتها مقهور کننده اند. پس، هر کس در نهان و خلوتهای خود به چیزی عادت کند، آن چیز او را در آشکار و میان جمع رسوا سازد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۷    
کنایه عضو شورای شهر به عزاداران حسینی: عوارضی که مردم می دهند باید صرف رفاهشان شود!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۷    
بازار با وجود حضور نفت ایران، با کمبود شدید عرضه مواجه است و ترامپ و همپیمانانش نتوانسته اند این کمبود عرضه را علی رغم بلوف ماههای گذشته خود جبران کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۷    
وزارت خزانه داری آمریکا تحت عنوان تحریم های ضدتروریستی، چند بانک و شرکت بزرگ ایرانی را تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۷    
افشاگری استاد معروف علیه آموزش و پرورش و موسسات کنکوری
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۹:۱۷    
مستند سینمایی سلمان فارسی توسط آستان مقدس حضرت عباس(ع) به زبان عربی در ایران تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۸:۴۷    
روابط عمومی کل سپاه از هلاکت ابوضحی ، امیر داعش در استان دیاله و طراح اصلی حادثه تروریستی اخیر اهواز در عملیات غافلگیرانه نیروهای مقاومت در استان دیاله عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۷    
رییس جمهور در دیدار با اقتصاددانان گفت در برخی موارد بنده موضوعاتی را درخصوص تسریع اصلاحات اقتصادی مطرح می کنم که با مخالفت سایر افراد روبه رو می شود و در نهایت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۷    
فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: اعضای باند اخلال گر امنیت جاده ها و رانندگان کامیون در اصفهان به دام پلیس افتادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷    
شهردار اصفهان در واکنش به صحبت یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه برخی از اقوام شما جزء 400 مدیر شهرداری هستند تأکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۷    
در فیلم های هالیوودی، جامعه خود را به بهترین نحو برای مخاطب به تصویر می کشند: آزادی کامل، خوشگذرانی بی قید و شرط و بدون محدودیت، زندگی جوانان در بهترین مناطق از لحاظ زیبایی و تفریحی اما...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷    
مرور مصادیق نشان می دهد که متاسفانه علایم یک بیماری خطرناک در حال رخ نمودن است و آن ضعف اقتدار حاکمیتی در دستگاه های دولتی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷    
تشکل های دانشجویی ارزش گرا، آدرس غلط به مردم می دهند!
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷    
تغییر پارادایم خرید و فروش ها در بازار، معاملات را به نحوی رقم زده که اکنون بسیاری از خریداران خودرو که با هدف سرمایه گذاری وارد بازار شده بودند، فروشنده اند، اما بازار، دیگر آن بازار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۷    
موشک خلیج فارس در مرحله نهایی خود، بر روی هدف قفل می کند و تا زمانی که به هدف برخورد نکند، مکانیزم عملش تکمیل نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷    
طرف غربی گام به گام بر شدت تحقیرآمیز بودن اقدام خود می افزاید و در مقابل واکنش طرف ایرانی را می سنجد، هر چقدر واکنش منفعلانه تر باشد، شدت تحقیر باز هم افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷    
درآستانه ایام اربعین و آمادگی مرزهای شلمچه، چزابه و مهران برای تردد زائران حسینی، هزینه ایاب و ذهاب از مرزها به شهرهای مقدس عراق اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷    
میزان وثیقه خروج دانشجویان از کشور برای شرکت در مراسم اربعین حسینی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۷    
حجت الاسلام پناهیان گفت: اربعین امسال به قصد همراهی با یاران مهدی صاحب الزمان(عج) ثبت نام می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۴۷    
کارشناس مسؤول پیش بینی هوای اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز بارش های رگباری همراه با رعد و برق ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷    
دبیر اجرایی FATF با بیان اینکه تضمینی برای خروج ایران از لیست سیاه در کار نیست، گفت: در مورد ایران منتظر آن هستیم که غیرقانونی کردن تامین مالی تروریسم و استثنائاهایی که برای گروه های مشخصی در نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷    
حامیان دولت سعی می کنند در یک جنگ زرگری حساب خود را از دولتی که در چند سال اخیر تمام قد از آن حمایت کرده اند جدا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷    
دکتر حسن عباسی از اتهام نشر اکاذیب تبرئه اما به اتهام توهین به روحانی و یکی از وزرا به 7 ماه حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷    
استاندار اصفهان گفت: پروژه های هفت گانه برای رفع مشکل کم آبی استان اصفهان با شعار احیای زاینده رود، نجات گاوخونی و بقای اصفهان در دستور کار قرار دارد که احیای تالاب گاوخونی به ظرفیت 60 میلیون مترمکعب ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷    
سید محمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی توئیت تندی خطاب به نمایندگانی که موافق تصویب FATF در مجلس بودند منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۸:۱۷    
مراسم تولید و شماره گذاری موتورسیکلت های برقی در اصفهان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۷    
دبیر اجرایی گروه ویژه اقدام مالی اذعان کرد هیچ تضمینی وجود ندارد که ایران با اجرای خواسته های FATF از لیست سیاه آن خارج شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۷    
معاون اسناد هویتی سازمان ثبت احوال ضمن اعلام آمار طلاق و ازدواج ؛ 4 علت اصلی فوت ایرانیان را عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۷    
معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا از شیوه جدید کلاهبرداری به بهانه ثبت نام و خرید بلیت برای زوار اربعین حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۷:۴۷    
اقتصاددانان در جلسه با روحانی که حدود 180 دقیقه طول کشید، تلاش کردند معضلات این روزهای اقتصاد ایران را صریح و بی پرده به گوش رئیس جمهور برسانند اما او آمده بود تا پیامی را به آنها منتقل کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۷    
نشست معرفی و بررسی کتاب شهر گنبدهای فیروزه ای و کاشی های شکسته با حضور منتقدان، نویسنده کتاب و جمعی از مخاطبان کتاب در خانه مشروطیت اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۷    
درست است که امروز مجری بودن و چادری بودن به نظر تناقض می آید اما این همانند جمهوری اسلامی است؛ زیرا روزگاری همنشینی جمهوری در کنار اسلام تناقض به نظر می آمد که با ایستادگی و در مسیر پیش رفتن امروز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۷    
با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) و دستور مقام قضایی پنج نفر از عوامل مرتبط با پروژه نفوذ دشمن در کشور که در مطبوعات فعال بودند، بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۷    
موج انتقادات سلبریتی ها نسبت به دولت متبوعشان سطح دغدغه آنها نسبت به مسائل کشور را آشکار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۷    
رئیس جمهور با بیان اینکه برخی می گویند گفتار درمانی نکنید، اظهار داشت: اما امید درمانی درست است حالا بله گفتار درمانی خیلی موثر نیست اما امیددرمانی مهم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه، برنامه جامع دولت مشتمل بر 12 بسته برای خنثی سازی و تقلیل تحریم های آمریکا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۷    
گفته اند که مأموران نیروی انتظامی در راستای انجام وظایف خود این کار را کرده اند و من به عنوان نماینده مجلس حق اعتراض نداشته ام و نباید واکنش نشان می دادم
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۷    
معاون هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری از فروش بلیت پروازهای فوق العاده ایام اربعین از روز سه شنبه 24 مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۵    
در این مکان علاوه بر معاینه مردم، برای کودکان بازی هایی تدارک دیده شده بود و کودکان بعد از بازی هدیه هایی دریافت می کردند
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۵    
مدیرعامل رجا گفت: فروش بلیت قطارهای اربعین شرکت حمل و نقل ریلی رجا از ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 مهرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۵    
مدیر مسؤول روزنامه کیهان همزمان با بررسی مصوبه مجلس درباره کنوانسیون به اصطلاح مبارزه با تأمین مالی تروریسم- CFT در شورای نگهبان، یادداشتی خطاب به این شورا نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵    
طرح تازه ای که وزیر کشور دولت آمریکا پیشنهاد کرده خواستار اخذ پول از کسانی است که قصد برگزاری تجمع های اعتراضی در محوطه اطراف کاخ سفید دارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵    
معاون میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان با بیان اینکه حضور کاروان ماشین های کلاسیک دانمارک مقابل سردر قیصریه با هماهنگی میراث فرهنگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تامین ذخیره کالاهای اساسی تا 1 سال خبر داد و گفت: در جلسه با دولت ، بحث شد تا یارانه ارزی که به عنوان مابه التفاوت نرخ ترجیحی و بازار ثانویه اختصاص داده می شود به صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۳    
رئیس صنف فروشندگان تلفن همراه اصفهان در رابطه با افت قیمت دلار و تأثیر آن بر بر قیمت تلفن همراه گفت: قیمت تلفن همراه مستقیما متاثر از نوسانات ارز است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
خزانه داری آمریکا همچنین با بیان این ادعا که فعالیت های ایران نظام مالی بین المللی را با خطرات پولشویی و تأمین مالی تروریسم مواجه می کند هدف دیگر این توصیه نامه را مرتفع کردن این خطرات دانسته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
رئیس ستاد بازسازی عتبات نجف اشرف با اشاره به لزوم همراه دشتن دینار برای زائران اربعین حسینی، کرایه های مسیرهای مختلف در خاک عراق برای زائران اربعین 97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
آیت الله مکارم شیرازی در پی سخنان اخیر رییس قوه قضائیه در خصوص اظهارات ایشان در مورد بدهکاران مهریه، نامه ای سرگشاده به وی ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
قاضی زاده هاشمی با بیان اینکه وزارت امور خارجه در ماجرای صدور ویزا کم کاری کرد، گفت: وزارت خارجه باید فشار می آورد که فقط 10 روز اربعین از زائران امام حسین ع پول ویزا گرفته نشود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۳:۱۳    
دو ماه محرم و صفر بنا به شهادت ائمه اطهار (ع)، اهل بیت (ع) عزادار هستند، اما این عزاداری به معنی نحسی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۳    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از پاسخ رهبر انقلاب به آیت الله مکارم شیرازی در جریان سوالی درمورد لایحه مبارزه با تامین مالی تروریسم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۳    
همنوایی نمایندگان ایران با هیات بین الدولی تغییر اقلیم برای محدودسازی انتشار گازهای گلخانه ای در حالی ادامه دارد که نمایندگان عربستان واکنش متفاوتی به پیشنهاد این هیات برای کاهش تولید نفت داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۳    
خبرگزاری تسنیم روز گذشته اسامی 96 نماینده ای که به یکی از لوایح جنجالی FATF رای مخالف داده بودند را منتشر کرد؛ پس از آنالیز رای نمایندگان مشخص شد که 164 تن از آنها رای شان هنوز شفاف نشده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۴۳    
نماینده مردم نجف آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار اصفهان یک لیست 10 نفره را به تهران معرفی کرده که به صورت قراردادی و خارج از ضوابط قانونی و بدون حتی یک روز کار اداری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۳    
به نظر می رسد به مانند برجام، CFT هم باری از دوش مردم برنخواهد داشت چرا که دولت همچنان هیچ برنامه ای برای اقتصاد فروپاشیده ایران ندارد و تمام نگاه ها به سوی عوامل برونزا است که به تنهایی هیچ سودی را ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱    
رئیس فراکسیون حج و زیارت مجلس از نامه نمایندگان به رئیس جمهور درباره ارز سفر اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱    
نرخ تورم اعلامی از سوی صندوق بین المللی پولی، تورم نقطه به نقطه در کالاهای اساسی است که به عنوان نرخ تورم کلی بیان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱    
پوشش اخبار بی بی سی فارسی همواره با جهت گیری خاص همراه است و همواره هم ادعای بی طرفی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱    
حامی جدی اسرائیل که رژیم صهیونیستی از خدمات وی تشکر کرده بود، در آستانه انتخابات کنگره از سِمَت خود به عنوان نماینده واشینگتن در سازمان ملل استعفا کرد. چرا؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان گفت: در درگیری مسلحانه ای که عصر امروز رخ داد 3 نفر مجروح و 12 نفر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۱:۱۱    
بر اساس آمارهای رسمی، از زمان صدور بسته سیاستی جدید ارزی خود در مردادماه تا هجدهم مهرماه، سه میلیارد و 388 میلیون یورو ارز از صادرکنندگان خریداری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۱    
حجت الاسلام احمد پناهیان گفت: 40 سال است در این کشور تلاش می کنند اما راه به جایی نبرده اند و این ملت تا آمریکا و رژیم صهیونیستی را نابود نکند از مبارزه خسته نمی شود ...
مشاهده نتایج بیشتر...