سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۱۳:۳۳Jun 2018 19
 

جدیدترین خبرهای «مسکن مهر»

خبرگزاری فارس   ۱ ساعت پیش    
پیمانکاران مسکن مهر پردیس در پاسخ به اظهارات یکی از مسئولان بانک مسکن بیانیه ای منتشر کردند .
تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
نماینده سابق مردم کرج در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مسکن مهر متعلق به جامعه غیربرخوردار است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۸:۲۹    
اعتمادآنلاین: نماینده زنجان و عضو کمیسیون کشاورزی در مجلس با انتقاد از ساخت مسکن مهر در زنجان، گفت: متأسفانه با وجودی که اقدامات مهمی برای ساخت مسکن مهر انجام گرفته و ما معتقدیم اگر این مسکن ها ساخته نمی شدند قطعاً مشکلات مردم در بحث سکونت و اجاره بها بسیار بغرنج تر می شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۵:۴۷    
شرکت عمران پردیس از حل بخشی از مشکل بزرگ واحدهای مسکن مهر فاز 9 این شهر خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۳۴    
مشهد- ایرنا- مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: هفت هزار و 892 واحد مسکن مهر که ساخت آنها بر عهده تعاونیها است در شهرهای جدید این استان نیمه تمام مانده لذا ادامه کار ساخت نیمی از این واحدها به انبوه سازان واگذار می شود.
دنیای بانک   ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۳۴    
بانک مسکن طی دو ماه اول امسال برای بیش از 8 هزار مسکن مهر، کارت قسط صادر کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس، از طولانی شدن روند تکمیل واحدهای مسکن مهر در کشور انتقاد کرد و گفت: در نظر گرفتن اعتباری مشخص در بودجه 98 راهکاری برای اتمام طرح مسکن مهر در کشور است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۸    
بروجرد- 16 هزار ساکن مسکن مهر بروجرد همچنان از نبود امکانات رفاهی، خدماتی و بهداشتی رنج می برند. هم زمان با سراسر کشور و به تبع آن در استان لرستان و بروجرد مسکن مهر در غالب تعاونی های مختلف احداث شد اما امروز با 16 هزار نفر جمعیت ساکن در مسکن مهر بروجرد با مشکلات فراوانی دسته و پنجه نرم می کند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۲    
در حالی قرار بود 9 ماه پیش اقدامات برای رفع مانع بزرگ دیوار حائل پروژه های مسکن مهر پردیس آغاز شود که وعده مردادماه سال 96 مدیرعامل شرکت عمران این شهر هنوز محقق نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۱۱    
قزوین-ایرنا-سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی قزوین گفت: هیچ مشکل زیرساختی در مسکن مهر استان وجود ندارد و تمامی امکانات موجود نیز براساس میزان جمعیت این بخش در نظر گرفته شده است.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۱۴    
مدیرمسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی با اشاره به تحویل بیش از 41 هزار واحد به متقاضیان، از اختتامیه مسکن مهر استان در دهه فجر امسال خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۴:۲۴    
کلنگ ساخت دو مدرسه در شهرک های فردوس و مسکن مهر آبیک به زمین زده شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۸:۳۹    
برای سال تحصیلی جدید سه واحد آموزشی مسکن مهر به آموزش و پرورش فولاد شهر تحویل داده می شود.
رویداد 24   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۹:۳۰    
مدیر روابط عمومی شرکت عمران پردیس می گوید مقصر اصلی تاخیر تحویل فاز 5 پردیس پیمانکاران هستند و از آنجایی که به دنبال اخذ مبالغ بیشتری از مردم بودند پروژه را متوقف کردند.
خرداد نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۲۰:۱۴    
خرداد: با وجودی که متقاضیان فاز 5 مسکن مهر پردیس می گویند هم چنان واحدهای آنها قفل و زنجیر است، پیمانکار این پروژه خبر داد که تا دو هفته ی آینده با دریافت 8 میلیارد تومان، روند تکمیل واحدها را آغاز می کند. ...
تهران پرس   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۰۳    
با اجرای یک طرح ویژه در نظام بانکی، امکان بخشودگی جرایم اقساط معوق برای بازپرداخت بدهی معوق تسهیلات مسکن روستایی، مسکن مهر و اقشار خاص فراهم شد.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۹    
50 هزار واحد مسکن مهر در هرمزگان ساخته شده است، پیشرفت 55 درصدی پروژه های حاشیه شهر مشهد، شناسایی 500 هکتار زمین در 16 شهر استان تهران برای اجرای طرح بازآفرینی و بررسی پیشرفت پروژه های عمران شهری سنندج از مهمترین اخبار استان ها در حوزه مسکن و شهرسازی در هفته گذشته به شمار می رود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۰:۴۶    
میزان پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن مهر در شهر جدید پردیس کمتر از 70 درصد است اما 88 درصد از تسهیلات توسط بانک مسکن پرداخت شده است . عدم شفافیت در مواجهه برخی مسولان طرح مسکن مهر با عوامل و پیمانکاران این نوع پروژه ها در برخی شهرها باعث یک تحریک نابجا در شهر جدید پردیس شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۲:۳۶    
گرگان - ایرنا - معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: از سه تجربه تلخ (وزارتخانه) در گذشته مسکن مهر تلخ ترین آن بود که دولت ورود مستقیم به پروژه داشت.
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۱    
به گزارش ایرنا خلیل حاجی پور، پنجشنبه در حاشیه بازدید یدالله رحمانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس از طرح مسکن مهر بناسازان رمضان در شهر صدرا در گفت و گو با خبرنگاران بیان کرد ...
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۹    
رئیس انجمن انبوه سازان مسکن در خصوص وضعیت مسکن اجتماعی و کارنامه دولت در حوزه مسکن اظهارداشت: متاسفانه به دلیل بی کفایتی مدیران و وزاری دولتی مسکن اجتماعی بر خلاف مصوبات هیات وزیران تا به امروز در کشور اجرا نشده است.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۱    
شماری از انبوه سازان مسکن مهر پردیس برای پیگیری مطالبات بانکی خود در محل ساختمان مرکزی بانک مسکن در تهران تجمع کردند.
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۱    
یک مقام مسئول گفت: تعاونی های مسکن مهر به وزارت تعاون تحمیل شدند و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از این واحد ها نیمه کاره به متقاضیان تحویل داده شود. ...
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۴۱    
یک عضو کمیسیون عمران گفت: بر فرض اینکه آخرین کلنگ مسکن مهر قبل از آمدن وزیر راه دولت آقای روحانی زده شده باشد اما الان 5 سال از زمانیکه وزیر بر مسند کار است می گذرد.
هرمز   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۵۳    
متقاضیان مسکن مهر مهرورزان بندرخمیر با گذشت ببش از هفت سال در میانه راه مانده اند و درکنار اجاره نشینی و پرداخت کرایه خانه، متحمل پرداخت اقساط وام مسکن شده اند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۳۵    
نوجوان 10ساله ساکن در شهرک مسکن مهر شهر ابرکوه هنگام بازی با دوستان خود ناگهان به داخل یکی از قنات های مسکن مهر شهر ابرکوه سقوط کرد و دچار سانحه شد. قنات مذکور که دقیقا در پشت دیوار بیمارستان خاتم الانبیاء این شهر واقع شده ...
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۱    
موضوع مهمی که در این مجموعه آن را با قدرت پیگیری می کنیم بحث مسکن مهر است.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۲:۱۱    
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از آماده شدن 300 هزار واحد مسکن مهر برای تحویل در آینده نزدیک به متقاضیان خبر داد.
فولاد مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۵    
هیجان فولاد؛ موقتی یا پایدار؟ هفته گذشته بازار فولاد برای خیلی از فعالان و کسانی که سال هاست در این بازار در حال فعالیت هستند تداعی گر رخدادهای قیمتی سال های 90 تا 92 و رشد نجومی قیمت ها در آن دوره بود، با این تفاوت که از آن دوره با توجه به وجود تقاضای واقعی و موثر ...
بهارستانه   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۱:۰۵    
در حالیکه گفته می شود صندوق مسکن یکم نیازی به منابع وصولی مسکن مهر نداشته است اما شورای پول و اعتبار با افزایش دوره تنفس خطوط اعتباری مسکن مهر از 3 به 10 سال جهت استفاده از اقساط وصولی بابت تأمین کسری حساب مسکن یکم موافقت کرد.