دوشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۸:۱۸Oct 2018 22

جدیدترین خبرهای «مسکن مهر»

مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: 425 واحد مسکن مهر تا پایان سال جاری به مددجویان کمیته امداد امام (ره) این استان تحویل داده خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
اصغری مهرآبادی گفت: برای تکمیل مسکن مهر 11 هزار و 500 میلیارد تومان اعتبار نیاز است که متأسفانه تا به امروز پرداخت نشده است.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار کنگاور از پایان عملیات ساخت مسکن مهر 412 واحدی غم تسلی این شهرستان پس از 11 سال با حمایت های دولت تدبیر و امید خبر داد.
جلسه شورای مسکن استان اردبیل با بررسی موضوعات مسکن مهر، آماده سازی شهرکها، مشکل تقسیط تسهیلات مسکن مهر تشکیل شد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل استاندارد لرستان با بیان اینکه استاندارد سازی آسانسورهای مسکن مهربروجرد وضعیت مناسب تری نسبت به سایر شهرستان های استان دارد، گفت: درحال حاضر فقط 30 درصد آسانسورهای مسکن مهر لرستان استاندارد هستند.
شعار سال   ۸ ساعت پیش    
موج مهاجرت از تهران و کلانشهرها نگران کننده است؛ وقتی خود مسئولان اعتراف می کنند که در بسیاری از نقاط حاشیه ای که مسکن مهر خانه ارزان در اختیار طبقات فرودست قرار داده، از کانکس به جای مدرسه استفاده می شود، این نگرانی ها، ابعاد بزرگتری پیدا می کند.
فردا نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
آقای عباس آخوندی، عصر روز شنبه با انتشار نامه استعفای خود موج دیگری از انتقادات مردمی نسبت به عملکردش در طول بیش از 5 سال وزارت خود را به راه انداخت. اصلی ترین حوزه انتقادی درباره عملکرد این وزیر مستعفی به بخش مسکن باز می گردد ...
تهران 24   ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۷    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه میزان معاملات در کشور 4 درصد رشد کرده، اما میزان معاملات اجاره 13 درصد کاهش یافته است، گفت: وزیر مستعفی راه و شهرسازی در بخش مسکن موفق عمل نکرد و ما همچنان منتظر مسکن اجتماعی او هستیم.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۲۲:۵۰    
عباس آخوندی سرانجام استعفا داد. مواضع سیاسی و جنجال برانگیز و حجم بالای اظهارات سؤال برانگیز او در طول پنج سال وزارت همچنان در یاد مردم مانده است. از اعلام بیمه بودن مسافران کشته شده قطار تا موضع علیه مسکن مهر تا برخورد نامناسب با یک خبرنگار تا همه یادداشت های سیاسی او باعث شده که او در نگاه افکار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۳    
با گذشت 6 سال از اجرای طرح مسکن مهر نورآباد، 196 خانواده چشم انتظار مهر مسئولان و آرزوی خانه دار شدن هستند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۰    
خانم محرابی که یکی از متقاضیان مسکن مهر پردیس است درباره مشکلات مسکن مهری ها به خبرنگار جوان آنلاین می گوید: روزی که برای ثبت نام خانه های مهر رفتیم قرار بود تا این خانه ها را 18 ماهه تحویل دهند. اما حالا 7 سال منتظر هستیم و خانه هایمان را نمی دهند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۰    
تهران- ایرنا- بیش از 100 تن از ساکنان و متقاضیان مسکن مهر پردیس امروز(یکشنبه) در مقابل شرکت عمران شهرهای جدید در تهران تجمع کردند؛ دلیل اعتراض و انتقاد آنها فقدان سیستم گرمایشی در این واحدها با توجه به آغاز فصل سرماست.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۲    
صبح امروز جمعی از مالکان مسکن مهر پردیس مقابل دفتر شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید تجمع کردند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۰    
به دنبال اعتراض هایی از سوی برخی متقاضیان مسکن مهر پردیس که صبح امروز از نبود پکیج شوفاژ دیواری مطرح کردند، شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد که در تلاش برای رفع این مشکل است و کارخانه سازنده قول داده هفته ای 100 دستگاه پکیج را تحویل دهد.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۳    
بازار مسکن اصفهان در حالی در شوک قیمتی ناشی از نوسانات ارزی قرار دارد که بررسی های میدانی نشان می دهد در هفته گذشته تقاضا برای مسکن مهر فولادشهر به شدت افزایش یافته است و روزانه ده ها آپارتمان در آنجا معامله می شود
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در پی افزایش قیمت ملک، استقبال از واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر افزایش یافته است.
همشهری   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۱    
محمد حسنی سعدی/دانش آموخته جامعه شناسی وزیر راه و شهرسازی با انتقاد از پروژه مسکن مهر گفت: کیفیت نازل زندگی شهری، چاره ای جز بازآفرینی شهری ندارد. بی گمان ساخت مسکن در بیابان در قالب مسکن مهر، راهکار نیست. راهکار، بازگشت به هویت ایرانی و تمدن ایران شهری در شهرهای ایران است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۱    
فرماندار بروجرد گفت: راه و شهرسازی باید سایت مسکن مهر را به شهرداری واگذار کند، تا خدمات رسانی به ساکنان این شهرک بهبود یابد.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۰    
شهروند| مسکن های مهر بدون متقاضی حراج یا به نیازمندان اجاره داده می شوند. این خبر را ابوالفضل موسوی، عضو کمیسیون عمران مجلس به ایلنا اعلام کرده است. به گفته نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در حال حاضر موضوع مسکن استیجاری در مجلس مطرح شده است ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۵    
مسکن مهر یادگار دولت مهرورزی است، طرحی که در آن قرار بود با اعطای زمین رایگان و تسهیلات ارزان قیمت، خانواده های کم درآمد صاحب خانه شوند.
آناج   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۵    
عباس آخوندی بارها از پاسخگویی و استیضاح فرار کرد اما اکنون که با میل خود عزم رفتن از وزارت را دارد باید پرسید، جواب مادرانی که در قطار تبریز به مشهد فرزندان خودشان را از دست دادند را چه کسی خواهد داد؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۹    
شماری از متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس با تجمع مقابل ساختمان شرکت عمران شهرهای جدید ایران در ونک، خواستار تحویل واحدهای خود شدند.
سفیر افلاک   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۳    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: در مسکن مهر بروجرد افزون بر 17 هزار نفر ساکن هستند اما متاسفانه در این منطقه زیر ساخت های فرهنگی، مذهبی، ورزشی و تفریحی وجود ندارد در حالی که با توجه به این جمعیت در این منطقه مسجد، حسینیه، مکان ورزشی و فرهنگی ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۱    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد در انتقاد به جای خالی زیر ساخت ها در سایت مسکن مهر این شهرستان گفت: مردم نباید تاوان اشتباهات مدیریتی را پس بدهند.
حامیان ولایت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۸    
به گزارش پایگاه خبری حامیان ولایت : چرا آخوندی باشرمساری رفت؟ 1 - ایجاد رکود در بازار ساخت و ساز 2- بی خانمان نمودن متقاضیان مسکن مهر 3- وعده پوچ و غیر عملی مسکن اجتماعی 4- وعده خرید ایرباس و انحرف در اذهان 5- اغفال مجدد جامعه با وعده خرید بوئینگ ...
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۱    
یونس رنجکش در جلسه شورای مسکن آستارا در فرمانداری این شهرستان افزود: 300 واحد از مجتمع 900 واحدی مسکن مهر این شهرستان به متقاضیان واگذار شده است و مابقی بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و به دلیل نبود اعتبارات لازم تکمیل نشده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۷    
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی که مسکن مهر را مزخرف خواند و در عین حال یک آجر هم روی پروژه مسکن اجتماعی نگذاشت، از سمت خود استعفا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۱    
انباشت زباله در محوطه مسکن مهر سرخرود شهرستان محمودآباد باعث آلودگی محیط زیست این منطقه شده است.
برترین ها   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۰    
خبرآنلاین: احمدخرم وزیر راه دولت اصلاحات د یادداشتی در باره استعفای آخوندی نوشت: در متن استعفای ایشان آمده بود که من نمی توانم آن طور که شما می خواهید بازآفرینی شهری را انجام دهم و در زمینه نوسازی و بهسازی بافت های ناکارآمد شهری، فرسوده و حاشیه ای نمی توانم با شما همراه شوم. ...
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۸:۳۸    
در شرایطی که پنج سال از حضور خسارت بار عباس آخوندی در وزارت راه و شهرسازی می گذرد، وی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور اعلام کرده به دلیل تفاوت دیدگاهی که با دولت دارد نمی تواند به کار خود ادامه دهد!