چهارشنبه ۰۱ خردادساعت ۱۹:۳۲May 2019 22

جدیدترین‌های «مسکن مهر»

خبرگزاری فارس   ۱۳ دقیقه پیش    
قائم مقام وزیر از زبان مسؤولان دولتی و نماینده بنیاد مسکن شنید که در مسکن مهر شهرهای زیر 25 هزار نفر استان که تعداد واحدهای آن بیش از 5 هزار واحد از 16 هزار واحد است چیزی به نام امکانات اولیه وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۷ دقیقه پیش    
به گفته قائم مقام وزیر مسکن، راه وشهرسازی تا پایان امسال پرونده مسکن مهر در کشور بسته خواهد شد
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جدید شرکت آب و فاضلاب شهری پلدختر گفت: جهت برطرف شدن مشکل کم آبی در کوی مسکن مهر مخزن آب احداث شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی لرستان گفت:60 واحد مسکن مهر پلدختر جهت اسکان موقت سیلزدگان آماده شده و تاکنون در26 واحد آنها خانواده های سیلزده مستقر شدند.
وزیر راه و شهرسازی در واپسین روزهای اردیبهشت ماه، شرق کشور را مقصد مناسبی برای ادامه برنامه های توسعه ای در حوزه راه و شهرسازی دید و با سفر به خراسان جنوبی ضمن افتتاح مجموعه طرح هایی به ارزش 349 میلیارد تومان ...
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: اهتمام دولت و به خصوص رئیس جمهور بر تکمیل همه پروژه های مسکن مهر کشور تا پایان سال جاری است.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون دو هزار و 550 میلیارد ریال در بخش مسکن مهر استان هزینه شده است.
شبکه خبر   ۴ ساعت پیش    
نشست رئیس قوه قضائیه با اهالی رسانه و مهلت یک ماه به متقاضیان مسکن مهر مهمترین عناوین این بخش خبری است.
روز پلاس   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ساکنان یک ساختمان مسکن مهر در کوی خرداد زنجان، با مورد عجیبی روبرو شده اند. یک نفر با در دست داشتن سند مالکیت، دقیقا مقابل این ساختمان اقدام به احداث بنا کرده؛ به نحوی که دیوار ساختمان جدید دقیقا به پنجره ساختمان مسکن مهر چسبیده است!
عصر ایران   ۵ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
تصمیم گرفتیم خانه ها را بفروشیم. اما هر کس آمد یا به دلیل وضعیت خاص خانه نخرید یا گفت اینجا فقط به درد انبار می خورد.
همان گونه که فرماندار چرام هم اعلام کرد در مجتمع 220 واحدی چرام به عنوان یکی از شهرهای زیر 25 هزار نفر، هیچ امکاناتی برای مسکن مهر در نظر گرفته نشده است.
قائم مقام وزیر راه در امور مسکن مهر از آمادگی 5 استان در برگزاری اختتامیه پروژه مسکن مهر خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۶ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: متقاضیان واحدهای مسکن مهر پردیس تا آخر خردادماه فرصت دارند تا آورده خود را تکمیل کنند. گفتنی است بنا به گفته وزیر مسکن پروژه مسکن مهر پردیس تا آخر سال 98 به اتمام خواهد رسید.
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی معتقد است که توسعه مسکن مهر می تواند در کاهش یا حتی تعدیل قیمت ها مؤثر باشد.
مدیرکل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به برنامه ریزی های انجام شده و طبق برنامه زمان بندی شده پرونده مسکن مهر در شهرهای مختلف این استان دو ماه دیگر بسته می شود.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
متقاضیان واحدهای مسکن مهر پردیس تا آخر خردادماه فرصت دارند تا آورده خود را تکمیل کنند. گفتنی است بنا به گفته وزیر مسکن پروژه مسکن مهر پردیس تا آخر سال 98 به اتمام خواهد رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر دغدغه مندی وزیر برای بهره برداری مکسن مهر گفت: امیدوارم پرونده مسکن مهر تا پایان سال در تمامی استان ها تعیین تکلیف شود.
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس از تمدید یک ماهه به متقاضیانی که آورده خود را تکمیل نکرده اند خبر داد
شعار سال   ۱۰ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، محمد حسن علمداری، مدیر امور اعتباری بانک مسکن اعلام کرد: با دستور وزیر راه و شهرسازی و به منظور تعیین تکلیف واحدهای باقی مانده مسکن مهر و همچنین تسریع در روند تکمیل و اتمام این پروژه،کارگروهی تشکیل شده است ...
ایکنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه اجتماعی- معاون بازآفرینی شهر و مسکن اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: با بهره برداری از دو هزار و 796 واحد مسکن مهر باقی مانده در استان، امسال پرونده این مهم در خراسان شمالی بسته می شود.
اشکذر نیوز   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۰    
هادی هادی نسب در جریان این بازدید بر تشکیل کمیته ای ویژه با محوریت فرمانداری و دستگاه های مرتبط شهرستان و استان جهت تعیین تکلیف هر چه زودتر این واحد ها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی از وجود یک هزار و 506 واحد مسکن مهر بدون متقاضی در این استان خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- فرماندار شهرستان ممسنی گفت: با پیگیری های انجام شده، 17 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، آسفالت مسیرها و معابر منتهی به مسکن مهر شهر ممسنی اختصاص یافت.
اصغری مهرآبادی با اشاره به پایان پروژه مسکن مهر در استان های یزد، زنجان و چهارمحال و بختیاری از بسته شدن پرونده مسکن مهر در 5 استان دیگر تا پایان شهریورماه جاری خبر داد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: ساخت 30 هزار واحد مسکن مهر خراسان جنوبی پایان یافت.
مازیار حسینی به مسائل حوزه معاونت مسکن و ساختمان اشاره کرد و با بیان اینکه حوزه مسکن و ساختمان مسائلی دارد ، که در تعامل با مجلس شورای اسلامی قابلیت پیگیری دارد. افزود: پرونده مسکن مهر در استان خراسان جنوبی بسته شد و اتمام مسکن مهر سراسر کشور نیز در دستور کار وزارت راه وشهرسازی است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۳    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت:تا پایان امسال پروژه مسکن مهر استان اردبیل تکمیل شده و تمامی واحدها به بهره برداری می رسد.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: منهای پروژه های مسکن مهری که مشکل حقوقی و قضایی دارد و یا مالکین درون پروژه دعاوی حقوقی دارند که از کنترل و مدیریت ما خارج است، باقی پروژه تا پایان سال 98 به بهره برداری می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: تمامی واحد های مسکن مهر تا پایان سال به بهره برداری می رسد.
علی نبیان با تاکید بر این مطلب که پرونده مسکن مهر در سراسر کشور تا پایان امسال بسته می شود، گفت: با افتتاح پروژه 798 واحدی مسکن مهر در شهر بیرجند، پرونده مسکن مهر در خراسان جنوبی، بسته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۶    
2 هزارو 300 واحد مسکن مهر در آبادان فاقد زیرساخت های لازم برای سکونت هستند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا -رئیس اداره برق آبادان با بیان اینکه 400 واحد مسکن مهر این شهرستان از برق غیر مجاز استفاده می کنند از مالکان این واحدهای مسکونی خواست برای دریافت اشتراک قانونی همچنین جلوگیری از قطع برق به این اداره مراجعه کنند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران پردیس با بیان اینکه قیمت های یک میلیارد تومانی هم برای فروش برخی از واحدهای مسکن مهر پردیس از سوی عده ای مطرح شد اما به معامله نرسید، گفت: در حال حاضر قیمت تمام شده مسکن مهر کمتر از 300 میلیون تومان نیست و طبیعی است که کمتر از این قیمت هم به فروش نرسد ...
مدیرعامل آبفای گیلان در بازدید از پروژه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر رشت: 7 منبع خبر: در بازدید مدیرعامل این شرکت از پروژه جمع آوری فاضلاب مسکن مهر رشت، معاون مهندسی و توسعه آبفای گیلان به بهره مندی 2840 واحد از منازل مسکونی در حال ساخت فاز 2 مسکن مهر از اجرای این پروژه اشاره نمود. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مسکن و شهرسازی استان همدان از وجود بیش از 1200 واحد مسکن مهر ناتمام در همدان خبرداد و گفت: 1264 واحد مسکن مهر نا تمام در استان همدان وجود دارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
آبادان - سرپرست معاونت عمرانی فرمانداری ویژه آبادان گفت: در بازدید میدانی که از مسکن مهر آبادان داشتیم به هیچ عنوان وضعیت و شرایط آن را قابل قبول و متناسب با شأن مردم نیافتیم.
محمد اسلامی با تشریح اهداف بازآفرینی شهری گفت: هدف برنامه بازآفرینی شهری هم شامل احداث برای خدمات عمومی و پشتیبانی زندگی است، هم احداث مسکن را شامل می شود ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
در هشتاد و هفتمین جلسه کمیسیون برنامه و بودجه و حقوقی شورا، صدور مجوز برای ابتیاع یک پلاک پستی در محدوده منطقه 4 و همچنین ارائه طرح ها و مدل های پیشنهادی در بخشودگی عوارض شهرداری در ازای بهسازی و مناسب سازی نمای ساختمانها بررسی شد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا محمد اسلامی عصر دوشنبه در آیین اختتامیه مسکن مهر خراسان جنوبی در بیرجند افزود: بر اساس برنامه مصوب باید اقدامات عملی خود را برای خانه دار شدن مردم نشان دهیم. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: لازم است بافت ناکارآمد شهری خراسان جنوبی بر مدار بازآفرینی قرار گیرد. به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمد اسلامی، امروز 30 اردیبهشت، در مراسم افتتاح فاز دوم دوم پروژه 1500 واحدی شهید شیرازی و اختتامیه طرح مسکن مهر خراسان جنوبی اظهار کرد: ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
798 واحد مسکن مهر در تعاونی مسکن 04 ( ارتش ) بیرجند از فاز دوم مجتمع 1500 واحدی شهید سپهبد صیاد شیرازی با حضور وزیر راه و شهرسازی، استاندار خراسان جنوبی و مسئولان استانی افتتاح و به این ترتیب پرونده مسکن مهر خراسان جنوبی با افتتاح این تعداد واحد مسکن مهر باقی مانده در بیرجند بسته شد. ...
با حضور وزیر راه و شهرسازی، پروژه مسکن مهر در استان خراسان جنوبی به اتمام رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی، معاون هماهنگ کننده ارتش و استاندار خراسان جنوبی با افتتاح 798 واحد تعاونی مسکن مهر مرکز آموزش04ارتش در بیرجند، جشن اختتامیه مسکن مهر در این استان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۱:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
نبیان با اشاره به اینکه تا پایان امسال تمام پروژه های مسکن مهر در سطح کشور به اتمام خواهد رسید، گفت: تا دو سال آینده 400 هزار واحد مسکونی احداث می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: هم اکنون 400هزار واحد مسکن مهر در کشور ناتمام است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرستان پردیس از تمدید مهلت متقاضیان مسکن مهر برای تکمیل آورده خود تا پایان خردادماه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه نهضت خانه سازی همچنان ادامه دارد، گفت: باید برای خانه سازی گام های مستحکمی برداشت و برای خانه دار شدن مردم پروژه های مسکن مهر در طرح ملی بر اساس برنامه مصوب ادامه می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز برای آغاز عملیات اجرایی چندین طرح و پروژه در حوزه راه های استان و جشن پایان پروژه مسکن مهر به خراسان جنوبی سفر کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا - آبادان - مسکن مهر آبادان یکی از سایت های بزرگ مسکن در کشور است که هنوز فاقد زیرساخت های اولیه شهری بوده و همین مشکل موجب شده تا اعضای تعاونی های مسکن مهر تمایلی به اسکان در این سایت را نداشته باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۰:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند - سرپرست فرمانداری ویژه طبس گفت: در شهرستان طبس با وسعت 57 هزار کیلومتر مربع بعد از مسکن مهر بیش از 2 هزار و 300 نفر فقط در راه و شهرسازی، متقاضی زمین و مسکن هستند.