شنبه ۰۹ اردیبهشتساعت ۱۰:۱۹Apr 2017 29

سازه نیوز (sazehnews.ir)

  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۸    
سرپرست فرمانداری اهواز گفت: از میان متقاضیان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای اهواز 635 نفر صلاحیت آنها احراز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۳    
طبیعت زیبای کوه های خراسان شمالی در فصل بهار، جلوه ای بی نظیر به خود می گیرد به طوری که این زیبایی چشم نواز پای هر مسافری را به حرکت درمی آورد تا از این جاذبه ها بهره مند شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۸    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: 126 هزار کلاس درس در کشور نیازمند نوسازی و مقاوم سازی است که برای آن 6 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۳    
رییس انجمن انبوه سازان استان تهران با بیان اینکه سال جاری مسکن وارد رونق می شود، گفت: سیاست های اشتباه دولت قبل قیمت مسکن را تا حدود 300درصد افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۳    
یک مقام مسئول در سازمان هواپیمایی کشوری، از جابه جایی بیش از 61 میلیون و 290 هزار مسافر توسط بخش هوایی کشور در دو سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۳    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی از اعطای یارانه 90 هزار تومانی در ازای تولید هر تن سیمان به ارزش 120 هزار تومان، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۳    
معاون وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه نباید پل صدر دو طبقه می شد تصریح کرد: طبقاتی کردن صدر یعنی توسعه 5 خط مترو که نزدیک به یک میلیارد دلار معادل 5 هزار میلیارد تومان برای آن هزینه شد درحالی که ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: برنامه های هفته گرافیک در اهواز به کوشش و همت هنرمندان گرافیست و با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز انجمن هنرهای تجسمی از 9 تا 13 اردیبهشت 96 اجرا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۸    
بی گمان آگاهی و آزادی برترین فضیلت های اجتماعی هستند. در برابر آنها، گمراه کردن مردم بدترین رذیلت است که به مراتب از دروغ گویی پلیدتر است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۳    
همسو با انتظارات صاحب نظران اقتصاد مسکن، از عزم خریداران برای خرید آپارتمان و شانس بالای بروز رونق در سال جاری حکایت دارد،
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۳    
رئیس اسبق اتحادیه کشوری مشاوران املاک از افزایش حدود 5 تا 7 درصدی رونق بازار مسکن نسبت به سال گذشته در دوره مشابه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۳    
بازار مسکن به ویژه تهران با پدیده عرضه خانه های غیرمصرفی رو به رو است. خانه هایی که مشتری نداشته و برخی چند سال است که خالی مانده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۳    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان گفت: با توجه به مقررات ملی ساختمان، نصب تابلوی مشخصات ساختمان توسط مجری الزامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۸    
جاده های ایران هنوز خطرناک ترین انتخاب برای سفرهای بین شهری هستند و صحبت های جدید رییس سازمان راهداری نشان می دهد نمی توان چندان به کاهش این آمار در کوتاه مدت امیدوار بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۲۱:۳۳    
در شهر من درختان را به جرم اینکه سر راه اتومبیل سبز شده اند گردن میزنند و به نام طرح های عمرانی ، تمام راه ها و فرصت های توسعه موزون و همه جانبه را از صاحبان اصلی شهر سلب میکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۳    
مدیرعامل شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: اندیشه ایرانشهری چشم اندازی به توسعه دارد و راهگشای سیاست بازآفرینی شهرهاست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۳    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور، ریزگردها را یک ابر بحران در کشور دانست و گفت: ایجاد گرد و غبار نمکین برای سلامتی مردم تهدید جدی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۳    
هشت گفتار هفت دقیقه ای تحت عنوانِ کمی تاب بخوریم با هدف نقد معماری و شهرسازی معاصر، در خانه هنرمندان ایران، برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۳    
مراسم رونمایی از کتاب جسم و جان شهر: تاملی بر حق حیات، کیفیت زندگی، شورا و شورایاری تالیف احمد مسجدجامعی با حضور جمعی از چهره های فرهنگی و تهران شناسان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۸    
انتخاب رئیس جمهور باید با توجه به پیشینه دیدگاه، سوابق اجرایی و عملکرد فرد در زمینه محیط زیست یا برنامه های کارشناسی، مدون، منطقی و قابل دفاع و اجرایی پیرامون توسعه پایدار و محیط زیست باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۳    
صدور 50 پروانه کاربرد علامت استاندارد اجباری جهت محصول خرپای تیرچه و تیرچه مورد مصرف در سقف های تیرچه و بلوک
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۸    
معاون توسعه مدیریت، حقوقی و امور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به ضرورت توجه به حوزه محیط زیست در شورای پنجم شهر و روستاها، گفت: با توجه به مشکلاتی که در حوزه مدیریت شهری وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۸    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از وقوع پدیده گرد و خاک جزئی در مناطق جنوبی استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۸    
وزیر راه و شهرسازی با رئیس پارلمان قرقیزستان دیدار و در خصوص گسترش همکاری های ریلی گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۸    
نشست بررسی ساختمان مسجد معاصر در اروپا با سخنرانی کریستین ولزباچر در خانه گفتمان شهر و معماری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۳    
یک کارشناس مسکن گفت: هر زمان که شهرداری ها بودجه کم می آورند میزان فروش تراکم را دو سه برابر می کنند و این به معنای سلب آسایش همسایگان، ایجاد رانت و به هم ریختن تعادل قیمت مسکن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۸    
در حالی در بهمن ماه 1394 رئیس جمهور و همراهانش آغاز عملیات اجرایی برقی کردن خط آهن تهران-مشهد را جشن گرفتند که هنوز فاینانس آن تأمین نشده است و امروز در آستانه انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۸    
در حالی در بهمن ماه 1394 رئیس جمهور و همراهانش آغاز عملیات اجرایی برقی کردن خط آهن تهران-مشهد را جشن گرفتند که هنوز فاینانس آن تأمین نشده است و امروز در آستانه انتخابات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه رسیدگی به لایحه حفاظت، احیا و مدیریت تالاب های کشور جریمه متخلفان از قانون را بر حسب تشخیص مرجع قضایی به سه تا پنج برابر خسارات وارده تعیین کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۸    
تا 2هفته دیگر طرحی در صحن شورای شهر تهران ارائه می شود که در آن راهکارهای اساسی برای برقراری ایمنی در ساختمان های موجود پایتخت مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۸    
مقوله شهر و شهرنشینی از دیرباز تاکنون مسائل گوناگون اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و... را به همراه داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۳    
در صورتی مسکن مهر تا پایان سال به اتمام می رسد که آورده متقاضیان در اولین فرصت به سازندگان مسکن مهر واگذار شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۳    
گزارش بانک مرکزی از آمار معاملات مسکن در سال 95 نشان می دهد که در طول 12 ماه تعداد معاملات در شهر تهران 5.4 درصد افزایش یافته است. تعداد معاملات مسکن در ماه پایانی، سال اما تداوم رکود را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تصور ذهنی مردم از رونق بازار مسکن، حدفاصل سال های 89 تا 91 است تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۱۸    
بر اساس آمارها اعلام شده سهم تعرفه ساخت در مناطق شمال شهر تهران به 7درصد و در مناطق جنوبی به 5 درصد قیمت آپارتمان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۳    
چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران، با سر رسیدن انتخابات اردیبهشت 96، به روزهای آخر خود نزدیک می شود و تحلیل و ارزیابی دقیق تخصصی و غیرسیاسی عملکرد دوره چهارم این نهاد و شهرداری تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۳    
درآمد پایدار که در حال حاضر بخش اندکی از کل منابع درآمدی شهرداری تهران را تشکیل می دهد، درآمدی است که به گونه ای کسب می شود که حقوق آیندگان پایمال نشود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۸    
خیابان های ایذه از لحاظ استاندارد از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند که این موضوع نیز نشانگر کم کاری شهردار و شورای شهر در چند سال اخیر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۳    
جوامع محلی آموزش های لازم را ندیده اند تا دریابند که آثار تاریخی، گنج های واقعی هستند نه داستان هایی که متصور می شوند پای هرسنگ نگاره ای گنج طلا وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۳    
محققان در پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری در صدد هستند که با ساخت سیمان های زیستی با بیابان زایی در کشور مبارزه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۳۳    
به گفته یکی از مدیران ایران ایر، نخستین فروند از چهار فروند هواپیمای ای تی آر هما پس از پشت سر گذاشتن چک های تخصصی، جمعه این هفته وارد فرودگاه مهرآباد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
وزیر نیرو در آیین امضای دو تفاهم نامه برای رفع مشکلات آب و فاضلاب خوزستان گفت: باید تمام امکانات موجود را برای اجرای پروژه های خوزستان بسیج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
کارشناسان محیط زیستی می گویند یک کرم پیله ساز که کیسه های پلاستیکی را می جود می تواند کلید حل مشکل آلودگی ناشی از پلاستیک باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۳    
اجرای قرارداد ایران ایر و بویینگ در زمان مقرر خود آغاز می شود. این خبری است که در کنار نمایان کردن اهمیت ابعاد فنی و اقتصادی این برنامه مشترک ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۳    
نایب رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی از بیمه 400 هزار کارگر ساختمانی در دولت یازدهم خبر داد و ابراز امیدواری کرد: با توجه به رکود بخش مسکن و عدم رونق ساخت و ساز ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۰۳    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان گفت: پیرو جلسه ای که هفته قبل در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برگزار شد، وزارت راه و شهرسازی ظرف یک ماه باید قانون پیش فروش را اصلاح کند و به این کمیسیون ارجاع دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۸    
یکی از میراثی که میرمیران برای ما گذاشت طرح مجموعه فرهنگی تپه های عباس آباد بود. این طرح نخستین طرح مصوب شورای عالی شهر سازی است و در بدترین شرایط در اواخر دوره اصلاحات تصویب شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۷    
فرماندار اهواز از تعطیلی مدارس و دانشگاه های این شهرستان در نوبت عصر امروز، چهارم اردیبهشت ماه به دلیل افزایش میزان گرد و غبار در هوا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۴:۱۷    
بسیاری از کارشناسان اقتصاد مسکن نیمه نخست سال جاری را بهترین دوره خرید واحد مسکونی با استفاده از انواع تسهیلات مسکن می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۲    
رئیس پیشین سازمان امداد و نجات هلال احمر گفت: یکی از وظایف اصلی شورای شهر این است که برای ایجاد نقاط امن دستوراتی را بدهد و باید به ساخت و سازهای شهر نگاه ویژه ای داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۲    
رئیس شورای مرکزی سازمان نظام کاردانی از برگزاری جلسه مشترک میان سازمان نظام کاردانی کشور و وزارت راه و شهرسازی خبر و داد و گفت: در این نشست موضوعاتی چون تبیین جایگاه سازمان نظام کاردان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل راه آهن جنوب گفت: خطوط ریلی راه آهن جنوب به طور کامل نوسازی شده و فقط یک بلوک به طول 11 کیلومتر نوسازی نشده که در حدفاصل ایستگاه کارون - میان دشت واقع است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۷    
اگرچه شوراهای شهر به عنوان یک نهاد ناظر بر امور شهری باید ایفای نقش کنند، اما شواهد حاکی از آن است که بسیاری از تخلفات شهری در شهرها با حمایت و جسارت برخی اعضای شورای شهر انجام می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۷    
عضو هیأت مدیره بانک مسکن با بیان اینکه پیشنهاد استفاده از تسهیلات ترکیبی در انتظار تایید بانک مرکزی است، گفت: اشخاصی که برای خانه دار شدن عجله ندارند، به جای خرید تسه در صندوق یکم سرمایه گذاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۷    
معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل ونقل راه آهن با اشاره به نام گذاری سال 96 به عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید – اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۷    
ایمنی شهروندان مساوی با امنیت ملی کشور است. حفاظت از جان و مال آنان درمواجه شدن با خطرات بالقوه زیست محیطی، شهری و حمل ونقل جاده ای، ریلی و هوایی و.. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
بنابر اعلام شرکت عمران شهر جدید پرند، هفته آینده 1000 واحد مسکن مهر از پروژه کیسون افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با تکذیب بحث ناتوانی مالی ایران ایر در موضوع ورود اولین بوئینگ 777 نو به کشور گفت:بوئینگ، پیشنهاد تحویل بوئینگ 777 ترکیش ایر را به ما داد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
عدم اعتماد مردم به خرید و فروش مسکن در فضای مجازی شرایطی را به وجود آورده تا اکثر سایت هایی که طی دو سه سال اخیر راه اندازی شده اند حال و روز خوبی نداشته باشند و در استانه تعطیل شدن قرار بگیرند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت ها نسبت به مردم خوزستان بی مهری کرده اند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
رئیس کمیته عمران شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم با ارائه گزارش بررسی حادثه پلاسکو مصوبات خوبی در زمینه ایمنی تصویب شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
رئیس کمیته فنی و تخصصی حادثه پلاسکو گفت: باید به سمتی برویم که ساختمان ها خود ایمن شوند تا حوادثی مانند پلاسکو دیگر رخ ندهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۲    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه قم، گفت: همایش ملی بحران دریاچه نمک و پدیده گرد و غبار در حوزه مرکزی 6 و 7 اردیبهشت ماه در قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۷    
مادرید اسپانیا و استکهلم سوئد از جمله تمیزترین شهرهای جهان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۷    
معاون میراث فرهنگی در سومین نشست تخصصی بین المللی مرکز میراث ناملموس تهران که با موضوع پاسداری از میراث فرهنگی ناملموس برای پایدارسازی محیط زیست برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۳۳    
سمینار تاسیسات الکتریکی در صنعت ساختمان در مجتمع عالی آموزشی صنعت آب و برق خوزستان با حضور هیات مدیره و اعضای سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۸    
تولید ریل ملی بیش از بیست سال است که از سوی شرکت های راه آهن و ذوب آهن به مرحله تفاهم نامه رسیده اما هیچ گاه تولید آن عملیاتی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۸    
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با اعلام آنکه کمیته امداد متقاضی خرید مسکن های مهر فاقد متقاضی است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۸    
طرح به روزرسانی قانون کهنه شهرداری ها-مصوب دهه 30- با نسخه برداری از پیش نویس لایحه ای که به دلیل نواقص متعدد، هنوز در دولت نهایی نشده است، در دستور کار مجلس قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۳    
اگر شهرها و شهرداری ها نیازمند منابع درآمدی هستند، بایستی به فکر منابع درآمدی سالم برای اداره آنها بود و دولت آماده است با تهیه لوایح لازم برای شهرداری ها و اداره شهرها از طریق منابع مشروع اقدام کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۴:۰۳    
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت :خوزستان به دلیل داشتن محورهای جاده ای مهم و حجم تردد خودروهای ترانزیت به مجتمع های خدمات رفاهی زیادی در جاده ها نیازدارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۲:۳۳    
چهل و دومین شماره هفته نامه بامداد زاگرس منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۸    
میزگرد "بررسی علل و عوامل شکل گیری کانون های ریزگرد و ظهور این پدیده در خوزستان" با هدف بررسی تاریخچه ایجاد این کانون ها در جلگه خوزستان و روند تشدید پدیده گرد و غبار در استان در ایسنای خوزستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۸    
در شهر تهران 745 ساختمان بیش از 12 طبقه وجود دارد که نیمی از آنها در دهه 80 به بعد ساخته شده و هیچ مشخصاتی از 231 ساختمان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۸    
سوم اردیبهشت ماه، سالروز بزرگداشت شیخ بهایی چندین سال پیش به عنوان روز ملی معمار نام گذاری شده و با وجود همه مشکلات و چالش های متعددی که صنعت ساخت وساز کشور با آنها دست و پنجه نرم می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۸    
"جایگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان تضعیف می شود، اختیارات شهرداری افزایش پیدا می کند! "این ها کلیدی ترین جمله هایی است که به عنوان نقطه کور آیین نامه کنترل ساختمان از سوی بخشی از بدنه جامعه مهندسی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۳    
مدیر امور آب ناحیه شمال غرب خوزستان گفت: 99 درصد کل ساخت و سازهای غیرمجاز در محدوده منطقه گردشگری چال کندی دزفول تخریب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۸    
با صدور حکمی از سوی محمد سعیدنژاد معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی احمد شهریاری به عنوان مدیر جدید بندر کیش معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۸    
چندی پیش دکتر فریبرز ناطقی الهی، معاون پیشین پژوهشی پژوهشگاه بین المللی زلزله و رییس پژوهشکده مهندسی سازه از پیامدهای زلزله تهران گفته بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۸    
حامد مظاهریان در آستانه روز معمار می گوید: معماران نباید و نمی توانند به عدم توازن در فضای جامعه بی توجه باشند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۸    
کارگاه آموزشی عکاسی شهری از تاریخ 7 تا 10 اردیبهشت ماه در خانه گفتمان شهر و معماری برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۴۸    
معمار به عنوان هنرمندی خلاق که در خلق محیط زیست انسانی دست دارد نقش مهمی در ایجاد فرهنگ در جامعه خود نیز دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به روند افزایشی دما در استان گفت: فردا دمای هوای اهواز به 40 درجه سانتی گراد خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به اینکه کلیه خاک های اطراف تهران آلوده هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اعلام اینکه ازدحام و شلوغی، نه تنها باعث افزایش ترافیک، تشدید آلودگی هوا، به مخاطره افتادن محیط زیست شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
سال و اندی از عمر دولت یازدهم گذشته است. تا سال 95 دولت یازدهم در مجموع 115 لایحه تقدیم مجلس کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تهیه نقشه پهنه های گسلی شهر تهران و به تصویب رسیدن آن در شورای عالی شهرسازی و معماری را گامی اساسی برای اعمال ضوابط جدید ساخت وساز در محدوده های دارای خطر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
هفته گذشته اعضای هیات رییسه اتاق اصناف ایران برای برنامه های آینده این تشکل با بهارستانی نشینان وارد فاز مذاکره شدند
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
رئیس دانشگاه صنعتی همدان از اجرای طرح راه اندازی مهندسی هوای سرد با مشارکت دو دانشگاه ایرانی و سوئدی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
یک سازنده مسکن مهر پردیس گفت: با متمم 10 میلیون تومانی تسهیلات مسکن مهر پردیس که هم اکنون به دست پیمانکاران رسیده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
در طول ماه های گذشته دولت یازدهم توانسته با پیگیری های جدی که صورت داده دغدغه رساندن ریل به پنج استان کشور را به جایی برساند که ظرف ماه های آینده می توان امید داشت بسیاری از این پروژه ها به افتتاح ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۸    
تهران شهری است ازهم گسیخته، با مشکلات متعدد اجتماعی و راه حل های ناکارآمدی که تاکنون از عهده حل مسائل این شهر و مردم آن برنیامده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۴:۱۹    
جمعی از مهندسان عضو سازمان نظام مهندسی روز 31 فروردین با تجمع در مقابل بانک شهر واقع در میدان فردوسی مراتب اعتراض خود را به بی اعتنایی این بانک در خصوص وثیقه 40 میلیارد تومانی سازمان نظام مهندسی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴    
شرکت تایوانی حمل و نقل یانگ مینگ مارین که با مشکلات مالی مواجه است، در حال متوقف کردن خدمات کانتینری خود به ایران است و اولین شرکت کشتیرانی خارجی لقب گرفته که یک سال پس از لغو تحریم ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۲:۳۴    
کاندیداهای مورد حمایت اصناف معمار و شهرساز در انتخابات شورای شهر تهران یاشار سلطانی و علی اعطا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۴    
امروز در فضای پسابرجام و در وضعیتی که بنگاه های اقتصادی از رکود طولانی حاکم بر اقتصاد کشور رنج می برند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی از پیگیری جدی این وزارتخانه برای آغاز به کار عملیات اجرایی پروژه ریلی رشت- آستارا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ - ۰۸:۴۹    
میزگرد آب و محیط زیست، امروز (پنج شنبه، 31 فروردین ماه) در حاشیه همایش آب؛ حیات زمین با حضور کارشناسان و صاحب نظران امر در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۹    
مدریت استراتژیک در نگهداشت (نگهداری و تعمیرات) ساختمان و تأسیسات، سیستم ها و فناوری های نوین در حوزه نگهداست ...
مشاهده نتایج بیشتر...