دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۵:۴۵Dec 2018 17

سازه نیوز (sazehnews.ir)

سازه نیوز 28 آذر 1394 سازه نیوز 30 اسفند 1395 سازه نیوز 29 اسفند 1396 سازه نیوز 1 فروردین 1397 سازه نیوز 31 اردیبهشت 1397 سازه نیوز 31 خرداد 1397 سازه نیوز 31 تیر 1397 سازه نیوز 1 مرداد 1397 سازه نیوز 31 شهریور 1397 سازه نیوز 30 مهر 1397 سازه نیوز 30 آبان 1397 سازه نیوز 1 آذر 1397 سازه نیوز 2 آذر 1397 سازه نیوز 3 آذر 1397 سازه نیوز 4 آذر 1397 سازه نیوز 5 آذر 1397 سازه نیوز 6 آذر 1397 سازه نیوز 7 آذر 1397 سازه نیوز 8 آذر 1397 سازه نیوز 9 آذر 1397 سازه نیوز 10 آذر 1397 سازه نیوز 11 آذر 1397 سازه نیوز 12 آذر 1397 سازه نیوز 13 آذر 1397 سازه نیوز 14 آذر 1397 سازه نیوز 15 آذر 1397 سازه نیوز 16 آذر 1397 سازه نیوز 17 آذر 1397 سازه نیوز 18 آذر 1397 سازه نیوز 19 آذر 1397 سازه نیوز 20 آذر 1397 سازه نیوز 21 آذر 1397 سازه نیوز 23 آذر 1397 سازه نیوز 24 آذر 1397 سازه نیوز 25 آذر 1397 سازه نیوز 26 آذر 1397 
  ۴۱ دقیقه پیش    
دبیر انجمن صنفی شرکت های هواپیمایی با بیان اینکه چند ایرلاین ایرانی با سوخو تفاهم نامه امضا کرده اند، گفت:اما با توجه به اینکه خرید سوخو مجوز اوفک می خواهد، امکان خرید آن وجود ندارد.
  ۱ ساعت پیش    
عضو شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران این هفته برای تغییر ساعت کاربری میدان مشق جهت بازدید شهروندان، با وزارت خارجه وارد مذاکره می شود.
  ۱ ساعت پیش    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: با در نظر گرفتن منابع مورد نیاز، افزایش وام ازدواج برای سال 98 را پیگیری می کنیم.
  ۲ ساعت پیش    
یکی از طراحان طرح مالیات بر عایدی مسکن از اصلاح این طرح در کارگروه مالیاتی کمیسیون اقتصادی مجلس به منظور در شمول قرار گرفتن املاک دارای اسناد عادی در این مالیات خبرداد.
  ۲ ساعت پیش    
استاندار البرز از راه اندازی کمیته رسیدگی به مسکن محرومین در استان البرز خبر داد. کمیته رسیدگی به مسکن محرومان در استان البرز
  ۳ ساعت پیش    
ساخت وساز در کشور بعد از 4 سال تجربه رکود سنگین، در بهار امسال با شوک مثبت از ناحیه بازار معاملات مسکن مواجه شد.
  ۳ ساعت پیش    
به گفته مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، با هدف مدیریت مصرف آب پیشنهاد شده که قیمت تمام شده آب از مشترکان پرمصرف گرفته شود.
  ۴ ساعت پیش    
رسانه های خبری از وقوع زمین لرزه ای بزرگ در غرب استرالیا خبر می دهد.
  ۴ ساعت پیش    
در روزهایی که نرخ دلار آرام آرام از فاز گرانی فاصله می گیرد، بازار مسکن اما بسیاری از مردم را نگران کرده است ...
  ۴ ساعت پیش    
امکان ارایه سرویس درگاه پرداخت اینترنتی (IPG) توسط شرکت فناوری اطلاعات ناواکو برای استفاده مشتریان بانک فراهم شده است.
  ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم یزد در مجلس با اشاره به وجود 60 هزار نفر مهاجر در این استان، حل نشدن معضل آب در استان هایی نظیر سیستان و بلوچستان را سبب افزایش مهاجرت به استان یزد و ناامنی در استان های مهاجرفرست دانست.
  ۴ ساعت پیش    
رئیس اتحادیه املاک مشاوران املاک با اشاره به کسادی در بازار خرید و فروش مسکن گفت: در حال حاضر تب و تاب بازار مسکن فروکش کرده و بازار به مصرف کنندگان واقعی رسیده و پیش بینی می شود که بازار ملک تا ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۲:۰۳    
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بخش خصوصی تاکنون 12 هزار میلیارد تومان در بنادر کشور سرمایه گذاری کرده که امسال 1800 میلیارد تومان دیگر به آن افزوده خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۴۳    
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی ضمن اعلام مخالفت این وزارتخانه با افزایش نرخ بنزین، گفت: با افزایش قیمت بنزین مشکلات بخش حمل و نقل حل نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۱:۰۳    
سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران با بیان اینکه مالکان منازل مسکونی هنگام خرید مسکن باید تأییدیه ایمنی ساختمان را بررسی کنند، گفت: سوختگی جزء 15 علت مرگ و میر در کودکان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۴۳    
سرپرست اداره بازرسی ثبت اسناد و املاک استان تهران گفت: حدود 30 درصد از پرونده های مردم در دادگستری مربوط به دعاوی ملکی است ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۲۰:۰۳    
مدیر انجمن علوم خاک ایران گفت که سالانه بین 10 تا 30 هزار هکتار از زمین های حاصلخیز کشور تغییر کاربری داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۴۳    
ارزش کل معاملات مسکن در 8 ماهه نخست امسال در پایتخت به 57.5 هزار میلیارد تومان رسید که نسبت به مدت مشابه پارسال 26.2 درصد افزایش داشته است
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۱۳    
آنگونه که توماس پیکتی، اقتصاددان شهیر فرانسوی در کتاب سرمایه در قرن بیست و یکم نوشته، رابرت شیلر تنها اقتصاددانی است که در سال 2006، وقوع بحران مالی سال 2008 را پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۹:۱۳    
مرکز لرزه نگاری آمریکا از وقوع زمین لرزه ای بزرگ در شرق اندونزی خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۸:۵۳    
حناچی از جلسه اش با معاون علمی ریاست جمهوری درباره استفاده از استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۷:۰۳    
بوئینگ علی رغم جنگ تجاری آمریکا و چین، اولین کارخانه تولید هواپیمای 737 را در چین افتتاح کرد. این اقدام استراتژیک برای پیشی گرفتن در فروش، در برابر رقیب همیشگی، ایرباس، انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۴۳    
مدیرعامل ایران ایر گفت: 65 فروند هواپیما به این شرکت تعلق دارد که تنها 26 فروند آن عملیاتی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۳    
آمارهای اعلام شده از مرکز آمار حاکی از افزایش 31,6 درصدی واحدهای مسکونی پیش بینی شده در پروانه های صادر شده برای احداث ساختمان توسط شهرداری تهران در فصل بهار امسال نسبت به فصل بهار پارسال است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۴۳    
کارشناسان به منظور تحقق مفهوم بهره وری در سازمان ها 5 گام کلیدی به منظور مدیریت زمان را پیشنهاد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۳    
پروانه های صادر شده برای احداث ساختمان در شهرداری های کشوردر فصل بهار 97 نسبت به فصل مشابه سال گذشته 12.4 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۳۳    
حناچی گفت: مدارس عرصه تجربه اولین قدم ها در حوزه اجتماعی تلقی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۳    
هشت شرکت تولیدی صادراتی برتر کشور در چارچوب پاویون رسمی جمهوری اسلامی ایران و با سازمان دهی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی در چهاردهمین نمایشگاه صنعت ساختمان کراچی حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۴۲    
آپارتمان های قیمت مناسب که در بازار مسکن آخرین ماه پاییز عرضه شده اند عمدتا در مناطق دارای بافت فرسوده یا مناطق نیمه جنوبی پایتخت واقع شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۲    
بزرگداشت هفته پژوهش و تجلیل از پژوهشگران منتخب در حوزه وزارت راه و شهرسازی با رویکرد پژوهش هدفمند، فناوری ارزش آفرین در خدمت تولید ملی، در مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر لزوم افزایش سمت عرضه مسکن، گفت: در همین راستا باید تسهیلات ساخت ارزان قیمت به انبوه سازان متخصص اختصاص یابد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۲    
رئیس شورای شهر تهران، گفت: مهلت تکمیل برنامه سوم توسعه شهری تا بهمن ماه سال جاری است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۲    
مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی، اعتبارات استانی و بودجه ای دستگاه های عضو ستاد بازآفرینی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۱۲    
سازمان جهانی شورای ساختمان های بلند و ساکنان شهرها (CTBUH) تازه ترین گزارش بررسی وضعیت آسمان خراش ها را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۲:۴۱    
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری تاکید کرد: اولویت اول پایتخت و دیگر شهرهای بزرگ کشور، رفع بدمسکنی در پهنه سرزمینی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۲:۰۱    
بر اساس آمارها به دست آمده از شرکت راه آهن در هشت ماهه اخیر 13 میلیون و 800 هزار نفر-مسافر به وسیله قطارهای مسافری از استان های مختلف کشور جابه جاشده اند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۴۱    
درحالی که طی چند ماه اخیر وزارت امورخارجه، برخی روسای اتاق های بازرگانی و رییس اتحادیه مشاوران املاک کشور بارها درباره تبعات منفی خرید ملک توسط شهروندان ایران در کشورهای همسایه هشدار دادند و در این ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۱:۰۱    
در منطقه پرند مشکلی از لحاظ خدمات زیربنایی نداریم و تنها اتصال آن ها به شبکه باقی مانده است که پس از تکمیل و اتمام عملیات محوطه سازی می توانیم نوید اتفاقات خوبی دراین ناحیه را به متقاضیان بدهیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۴۱    
جلسه تبادل نظر شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید و برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد در خصوص اجرای طرح شهرهای هوشمند در چارچوب برنامه تدوین سیاست های شهری ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۰۱    
مقایسه رفتار بازار مسکن در دو بازه جهش قیمتی یعنی سال های 1391 و 1397 حاکی از آن است که شیب افزایش قیمت باید در ماه های آینده کند شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۴۱    
معاون بازرگانی و بهره برداری شرکت راه آهن از عضویت راه آهن ایران در اتحادیه راه آهن های کشورهای مشترک المنافع (CIS) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۰۱    
مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت در یادداشتی نوشت: اگر فضای اعتماد متقابل بین دولت و مردم مناسب باشد حتماً با گفت و گوی شفاف و تبیین موضوع مردم راضی نخواهند شد که منابع ملی این چنین به هدر رود یا ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۹:۰۱    
سخنگوی کارگروه توزیع سوخت بر اساس پیمایش، از حذف 45 تا 60 درصد سوخت پایه خودروهای سنگین تا 3 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۴۱    
یکی از مصرف کنندگان اصلی برق کولرهای گازی است، کولرهایی که عمدتا به صورت وارداتی وارد کشور می شوند و متاسفانه از استانداردهای کافی نیز برخوردار نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۷:۰۱    
مدیرعامل بانک مسکن اعلام کرد که این بانک و زیرمجموعه های آن آماده تامین منابع مالی و فعال کردن پروژه های عمرانی غیرفعال در جزیره کیش است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۴۱    
محلات هدف و پایلوت و همچنین پروژه هایی در قالب بحث بازآفرینی شهری مربوط به شهرهای تیران ، عسگران و رضوان شهر معرفی و مصوب شهرستانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۰۱    
بر اساس آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی تعداد معاملات انجام شده در آبان امسال در تهران نسبت به ماه مشابه سال گذشته 53.1 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۱    
رئیس سازمان امداد و نجات با اشاره به اینکه 78 درصد شهر های ایران در مناطقی با ریسک زلزله بالا قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۳۱    
با بررسی زلزله های اخیر و آسیب های ناشی از آن به این نتیجه رسیدیم که عدم استحکام دیوارها، منجر به بیشترین خسارات جانی و مالی در ساختمان ها می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۰۱    
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: تعداد قطعات زمین های واگذار شده روستایی از بدو شروع فعالیت این بنیاد تا سال 1396 برابر 598 هزار و 606 قطعه و حدود 204 میلیون متر مربع اعلام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۱    
در حال حاضر 85 واحد آب شیرین کن با ظرفیت حدود 400 هزار مترمکعب در شبانه روز در ایران در حال ساخت و بهره برداری است که با تاکید رییس جمهور باید توسعه این فناوری با سرعت بیش تری پیش برود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۱    
رئیس اداره محیط زیست شهر تهران با اشاره به تخریب کارگاه های غیر مجاز پسماند در منطقه تقی آباد تهران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۴۱    
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پردیس گفت: شرکت کوزوپارس ترکیه در تسریع فعالیت های عمرانی فاز 11 مسکن مهر مشارکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۰۱    
در این بسته به اداره کردن مشکلات و موانع پیش رو در فروش آپارتمان و بهترین راه برای کنار زدن این مشکلات می پردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۴۱    
رئیس کمیسیون عمران گفت: لازم است بازار مسکن نیز مانند سایر بازارها تحت نظارت و کنترل قرار بگیرد و سوداگری و سفته بازی در آن به حداقل برسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۰۱    
در هفته گذشته زلزله های متعددی در هویزه استان خوزستان رخ داد که براساس فرضیه های اولیه محققان این حوزه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۱    
گزارش های دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی نشان می دهد که تعداد خانه های خریدوفروش شده در آبان سال جاری ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۱    
آمار رسمی مربوط به معاملات زمین در شهر تهران از پیشتازی منطقه 2 در خرید و فروش زمین های با قابلیت ساخت مسکن خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۳۱    
اولین رستوران بدون زباله اندونزی که با مواد بازیافت شده و پایدار ساخته شده، به دنبال راهی برای حذف زباله های مواد غذایی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران با اشاره به اینکه حدود 13 هزار قطعه ملک مسکونی و هزار مدرسه در معرض خطر زلزله قرار دارد، گفت: 15 درصد جمعیت تهران در بافت فرسوده ساکن است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۰۱    
رهبر گفت: نوسازی و ساخت 400 هزار واحد مسکن در بافت فرسوده باید به گونه ای انجام شود که تجربه طرح مسکن مهر تکرار نشود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۰:۳۰    
مدیر شعب بانک مسکن استان خوزستان از بخشودگی های جدید مطالبات تسهیلات این بانک را خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۲:۰۰    
طبق آمارهای اعلامی دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی آبان ماه امسال در پایتخت قیمت مسکن 6 ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۴۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد که موضوع احیای نوسازی بافت فرسوده باید به یک جنبش و مطالبه مردمی تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۰    
مدیر امور بهره برداری از سد و نیروگاه برق آبی امیرکبیر گفت: به رغم بارش های اخیر، تراز آب این سد به عنوان یکی از سد های تامین کننده آب شرب شهر تهران همچنان منفی است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۴۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: ادغام دو وزارت راه و ترابری و مسکن و شهرسازی کار به جایی بود و باید از این فرصت استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۱    
رییس اتحادیه صنف مشاوران املاک کرمان گفت: قیمت مسکن با توجه به افزایش شدید قیمت مصالح ساختمانی حدود 20 تا 50 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۴۱    
چاپگرهای سه بعدی بعد از استفاده مقدار زیادی زباله در قالب پلاستیک های دور ریز تولید می کنند و یک شرکت نوپا برای استفاده مجدد از این پلاستیک ها یک دستگاه جیبی تولید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۹:۰۲    
معاون وزیر ارتباطات با اشاره به کاربردهای نوین اینترنت اشیا در دولت هوشمند، گفت: با هوشمندسازی کنتور، بین 4 تا 12 درصد در مصرف برق صرفه جویی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۳۲    
مدیرکل دفتر نگهداری راه های سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: برای ایمنی و نگهداری راه های کشور به 8 هزار و 500 میلیارد تومان بودجه نیاز داریم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۸:۱۲    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران: راه حل اصلی برای رونق بازار مسکن افزایش ساخت و ساز در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۴۲    
انتخاب شیوه بازپرداخت اقساط مسکن در زمان تشکیل پرونده انجام می شود و پس از صدور نامه بانک برای دفتر اسناد رسمی، امکان تغییر آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۰۲    
در نشست مشترکی که در محل دفتر مدیرشعب بانک مسکن با حضور مدیر کل و مسئولین واحدهای ستادی بنیاد مسکن استان خراسان شمالی برگزار شد بر لزوم افزایش سطح همکاری ها و تعاملات فی مابین به منظور تعیین تکلیف ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۲    
تصفیه فاضلاب فرایند زدودن آلاینده ها از پساب است که شامل فرایندهای شیمیایی، فیزیکی و بیولوژیکی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۰۰    
یک کارشناس صنعت هوایی معتقد است در صورتی که شرکت های هواپیمایی ایرانی کوچک نتواند چاره ای برای شرایط اقتصادی فعلی خود پیدا کنند، باید برای ورشکستگی آماده شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۴۰    
یک کانون تفکر و نهاد سیاست پژوهی در نامه ای به رئیس جمهور، بر ضرورت افزایش وام قرض الحسنه ازدواج به 30 میلیون تومان در سال آتی به دلیل افزایش 2 تا 3 برابری هزینه ها تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۴:۰۰    
یک کارشناس صنعت هوانوردی گفت: اگرچه تا کنون هواپیمای سوخوی مسافری در ایران نداشته ایم، اما به طور کلی این هواپیما از سوی کارشناسان صنعت هوانوردی مورد تأیید قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۳۰    
مسکن یکی از مهم ترین بخش های اقتصاد است که نه تنها از طریق رشد اقتصادی بلکه از زاویه معیشت و تورم در رفاه خانوارها نقش می آفریند ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۳:۲۰    
سرپرست شرکت آب نیرو گفت: از این پس برنامه ما روی احداث سدهای جریانی و تلمبه ذخیره ای خواهد بود، ساخت سدهای بزرگ به جز سد بختیاری را در دستور کار نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۴۰    
دبیر شورای عالی شهرسازی و معماری از تهیه نقشه راهنما برای بلندمرتبه سازی در شهرها خبر داد و گفت: بلندمرتبه سازی باید در چارچوب های طرح جامع شهری صورت گیرد؛ از این رو ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۰    
سرپرست معاونت مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: نزدیک به 70 درصد از منابع شهرداری تهران در حال حاضر از طریق درآمدهای ناپایدار تامین می شود، منابعی که محور آن ساخت و ساز است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۰    
بهسازی و نوسازی خانه های روستایی یکی از نکات مغفول سال های اخیر کشور است که با توجه به برگزاری مجدد جلسات شورای عالی مسکن، می تواند به صورت جدی در دستور کار قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۰    
مرکز پژوهش های مجلس در گزارش خود از رشد 25 درصدی خط فقر تابستان 97 نسبت به تابستان 96 خبر داده است؛ امری که یک اقتصاددان علت اصلی افزایش آن در شهرهای بزرگ را گران شدن مسکن در ماه های گذشته ارزیابی می ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۰    
عرضه مسکن در محدوده فرسوده و مستعد ساخت و ساز در درون شهرها به دلیل نارسایی سیاست جدید دولت، با سه مجهول مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۰    
واسطه های ملکی می گویند در هفته های اخیر رشد قیمت مسکن شهر تهران به نقطه ی پایانی نزدیک شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۰    
تقاضا برای خرید آپارتمان های مسن با عمر بنای بیش از 15 سال در شهر تهران افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۱:۳۰    
افزایش قیمت مسکن و اجاره بها فاصله طبقاتی در جامعه را رشد می دهد، بازار مسکن با حمایت صحیح از تولید و عرضه و مقابله جدی با سوداگران بازار مسکن از طریق اجرای مالیات بر عایدی سرمایه CGT به آرامش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۴۷    
معاملات غیررسمی مانند قولنامه یکی از رایج ترین روش های کلاهبرداران برای زمین خواری است. دولت و نهادهای قانونگذار با بی اعتبار نمودن معاملات غیررسمی، می توانند راه را بر کلاهبرداران ببندند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۰:۱۷    
قیمت اوراق تسهیلات مسکن هر روز در فرابورس تعیین می شود و می تواند بسته به شرایط و میزان عرضه و تقاضا تغییر کند
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۴۷    
مصوبه اصلاح و افزایش تعرفه برق پرمصرف ها در مراحل نهایی تصویب خود در دولت قرار دارد و تا آخر ماه جاری نتیجه قطعی آن به مردم اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۹:۰۷    
معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور اعلام کرد که حدود 30 هزار واحد از واحدهای مسکن مهر اجرایی شده در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت باقی مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۴۷    
یک مقام مسئول در معاونت علمی با بیان اینکه یک سوم ایران ظرفیت نصب پنل خورشیدی دارد، گفت: برای استفاده از انرژی خورشیدی لازم است یک جنبش خورشیدی بین نهادهای دولتی به وجود بیاید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۲۷    
زمین لرزه 4.3 ریشتری در مقیاس امواج درونی ظهر امروز، "هویزه" خوزستان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۸:۱۷    
این جا ورود مشتریان آزاد نیست! شما باید شأن اجتماعی ویژه داشته باشید، تحصیلکرده باشید، خوشنام باشید و حاشیه نداشته باشید و جمعیت خانواده تان کم باشد تا بتوانید خانه های لاکچری برج های معروف تهران را ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۰۷    
گرچه تلاش ها برای نجات اوراق تسهیلات مسکن از سقوط قیمتی ادامه دارد، اما به دلیل کاهش شدید معاملات مسکن، اقبال سرمایه گذاران به این اوراق به شدت کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۴۷    
سازمان بنادر و دریانوردی ضمن اعلام آغاز رسمی ستاد سفرهای دریایی نوروز 1398 جزییاتی از این برنامه ریزی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۰۷    
کارشناسان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی علی رغم توجه به منابع مالی بانک ها، توان پرداخت اقساط توسط متقاضیان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۳۷    
معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: پرونده مسکن مهر تا پایان سال آینده بسته می شود و دولت می خواهد در مدت باقیمانده این طرح را به سرانجام رساند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۷    
خاک هر دشت و حوضه آبریزی در دنیا زمانی که چندین سال متمادی دچار خشکسالی می شود، به میزان بسیاری رطوبت خود را از دست می دهد و حتی وقتی وارد دوره ترسالی می شود هم افزایش چشمگیر بارش ها تا مدتی روان آب ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۱:۴۷    
مدیر شرکت بازآفرینی شهری گفت: چهارصد هزار واحد مسکونی تا 1400 در بافت های هدف بازآفرینی شهری ساخته می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...