پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۲۴Oct 2019 17

سازه نیوز (sazehnews.ir)

سازه نیوز 28 آذر 1394 سازه نیوز 30 اسفند 1395 سازه نیوز 29 اسفند 1396 سازه نیوز 26 اسفند 1397 سازه نیوز 31 فروردین 1398 سازه نیوز 1 اردیبهشت 1398 سازه نیوز 1 خرداد 1398 سازه نیوز 1 تیر 1398 سازه نیوز 30 مرداد 1398 سازه نیوز 1 شهریور 1398 سازه نیوز 1 مهر 1398 سازه نیوز 2 مهر 1398 سازه نیوز 3 مهر 1398 سازه نیوز 5 مهر 1398 سازه نیوز 6 مهر 1398 سازه نیوز 7 مهر 1398 سازه نیوز 8 مهر 1398 سازه نیوز 9 مهر 1398 سازه نیوز 10 مهر 1398 سازه نیوز 12 مهر 1398 سازه نیوز 13 مهر 1398 سازه نیوز 14 مهر 1398 سازه نیوز 15 مهر 1398 سازه نیوز 16 مهر 1398 سازه نیوز 17 مهر 1398 سازه نیوز 18 مهر 1398 سازه نیوز 19 مهر 1398 سازه نیوز 20 مهر 1398 سازه نیوز 21 مهر 1398 سازه نیوز 22 مهر 1398 سازه نیوز 23 مهر 1398 سازه نیوز 24 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: تاکنون دو مجوز مشروط از سوی سازمان محیط زیست برای انتقال آب خزر داده شده که هیچ کدام از شرط ها تاکنون قابل انجام نبودند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به تمامی موادی که در ساخت یک ساختمان به کار می رود مصالح ساختمانی می گویند. به این معنا که ساخت یک بنا بدون مصالح ساختمانی امکان پذیر نیست و همچنین مقاومت و پایداری یک ساختمان نیز به کیفیت مصالح ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اتخاذ سیاست های مناسب در صنعتی سازی ساختمان می تواند کشور را به سمت این نوع از ساخت و ساز هدایت کند. راهبرد هایی مانند کنترل قیمت زمین از طریق بسته های مالیاتی، عرضه زمین های دولتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
حادثه فروریختن یک ساختمان هفت طبقه در برزیل دست کم یک قربانی گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: احداث 400 واحد مسکن جدید در این استان در قالب طرح اقدام ملی بزودی به پیمانکار واگذار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از حل مشکل مالی تعاونی های مسکن خبر داد و گفت: با طرحی که در قالب همکاری با بانک توسعه تعاون دنبال خواهیم کرد تامین مالی منظم پروژه های مسکن تضمین و اعضای تعاونی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی از تملک 110 هکتار زمین روستایی استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
برای تهیه اوراق تسهیلات مسکن باید حساب سپرده ممتاز در بانک مسکن داشته باشید ولی اگر برای خرید ملک و گرفتن وام عجله دارید باید آن را از افراد دیگری که این اوراق دارند بخرید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۷   + ۲۶ سایت دیگر  
یکی از کانون های متراژی عرضه آپارتمان های اجاری قیمت مناسب در نسبت با میانگین ارزش اجاری ملک در همان منطقه، بازار آپارتمان های لوکس متراژ با مساحت بیش از 150 مترمربع است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
روند اصلاح قانون پیش فروش مدت هاست که در کمیسیون قضایی مجلس مسکوت مانده و این در حالی است که به ادعای دفاتر املاک و سازندگان، قانون فعلی قابلیت اجرا ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
نایب رئیس اتحادیه املاک گفت: بازار مسکن در شرایط رکود غیرتورمی قرار دارد و تا پایان سال شاهد کاهش 40 درصدی قیمت خواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
پسندیده گفت: سازمان محیط زیست موظف به تهیه و تدوین ضوابط و روش های مربوط به مدیریت اجرایی پسماند است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
نائب رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه اگر در لایحه مالیات بر ارزش افزوده واژه های مالیات و عوارض در جایگاه خودشان قرار نگیرند، شهرداری های کشور با مشکل اقتصادی مواجه می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
طرح ویژه توسعه و عمران منطقه ساحلی مکران در سومین جلسه شورای عالی آمایش سرزمین تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم قزوین در مجلس با اشاره به مکاتبات با وزارت راه و شهرسازی درباره ایرادات اساسی طرح اقدام ملی گفت: علی رغم وعده های وزیر راه، مبتنی بر ارسال گزارشی در این زمینه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از انجام 108 پرواز رفت و برگشت زائران اربعین خبر داده است. ایران ایر مدعی شده که این پروازها راس ساعت و بدون تاخیر انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون وزیر اقتصاد با بیان اینکه سازمان امور مالیاتی تاخیری دو هفته ای در تهیه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه داشت،گفت: لایحه مذکور تا پایان مهر یا حداکثر تا نیمه آبان ماه به دولت می رود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد شهرستان تنکابن گفت: 10 مددجوی زیر پوشش این شهرستان در 6 ماه نخست امسال صاحب خانه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
خانه اولی هایی که متقاضی خرید یا پیش خرید مسکن در بافت های ناکارآمد هستند می توانند از تسهیلات 160 میلیون تومانی مسکن زوجین با نرخ سود شش درصد استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان برنامه و بودجه لرستان گفت: هلدینگ ها به مناطق محروم ورود پیدا کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس اعلام کرد: مالکان مسکن مهر این شهر تنها 2 ماه فرصت دارند تا نسبت به تکمیل آورده های نقدی خود اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی در راس هیئتی اقتصادی برای شرکت در پانزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ترکمنستان عازم عشق آباد پایتخت این کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
نماگر حباب سنج مسکن در تهران بعد از ثبت بالاترین عدد در بهار امسال، یک واحد در فصل تابستان کاهش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
بازار فروش آپارتمان های نوساز به دو علت در مقایسه با دیگر گروه های سنی این روزها کمترین متقاضی را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۹   + ۱۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهریار از تخریب 100 ویلای بدون مجوز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ماجرای حل مشکلات کلانشهر تهران از مسیر انتقال پایتخت یا هر راهکار دیگری که کارگشا باشد همچنان نقل محافل کارشناسی است اما در پیش نویس سند سیاستگذاری و تمرکززدایی تهران که به تازگی تهیه و دیروز در نشست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار صومعه سرا خسارت سیل اخیر به بناها ، زیرساخت های روستایی، کشاورزی و مکان های تجاری، صنعتی و مسکونی این شهرستان را طبق برآوردهای انجام شده، 50 میلیارد تومان عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۰۴   + ۳۲ سایت دیگر  
نظر مسوولان دولتی و بانکی این است که افزایش سقف تسهیلات مسکن نمی تواند کمکی به متقاضیان بازار مسکن کند، لذا برای تامین مسکن خانواده ها باید برنامه ریزی در جهت کاهش قیمت باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
رییس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق زلزله زده کرمانشاه با بیان اینکه ساخت واحدهای روستایی زلزله زده به اتمام رسیده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۸:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که طی سال های اخیر همواره خانه های به اصلاح نوساز یا به عبارت دیگر واحدهای مسکونی تا 12سال ساخت، پرفروش ترین واحدهای مسکونی در بازار محسوب می شدند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شهردار تهران در خصوص برنامه شهرداری برای کاهش درآمدها از محل ساخت وساز می گوید: در حال حاضر 40 درصد ساخت وسازها کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مقامات محلی در ژاپن با بیان اینکه عملیات جستجو و نجات در مناطق طوفان زده ادامه دارد، اظهار داشتند: شمار تلفات این حادثه به 40 تن رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران با ابلاغ بخشنامه پایش حریم، از برخورد جدی با متخلفان ساخت وسازهای غیر مجاز و افزایش نظارت به منظور صیانت از حریم شهر تهران خبر داد و گفت: بر اساس قانون ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پیوند میان صنعت و دانشگاه ضرورتی انکار ناپذیر است. کشورهای توسعه یافته با آگاهی از این ضرورت کوشیده اند سیاستگذاری های خود را برپایه تعمیق ارتباط میان صنعت و دانشگاه استوار کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با بیان این که برخی خریداران به اخطارهای ما توجه نمی کنند، گفت: تاکنون 35 هزار قرارداد 5 برگی تحویل متقاضیان شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر کل هماهنگی امور مناطق شهرداری از پایان دور دوم نظارت های ستادی اداره کل امور مناطق شهرداری تهران خبر داد و گفت: در 10 ماه با حضور در نواحی شهر تهران عملکرد شهرداران نواحی را بررسی کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به رونمایی از سند تک برگی عرصه و اعیان مسکن مهر گفت: "از اواخر آبان ماه امسال ساخت متروی پردیس آغاز می شود" ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس بندهایی از لایحه مالیات بر ارزش افزوده را تصویب و برخی مفاد دیگر را به جلسات بعدی موکول کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی عصر امروز مقرر کردند 6 هزار میلیارد تومان برای خرید قیر به دستگاه های اجرایی اختصاص یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: استان تهران 6 هزار هکتار اراضی دارای بافت فرسوده دارد که 2 میلیون و 250 هزار نفر در بافت فرسوده زندگی می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۴۴   + ۴۱ سایت دیگر  
نیویورک به تنهایی میزبان 380 هزار میلیونر است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
مسئول دبیرخانه ستاد ملی بازآفرینی شهری کشور گفت: زوج های جوان و خانه اولی ها از طریق سرمایه گذاری در صندوق یکم این ستاد می توانند صاحب مسکن شوند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۹:۰۴    
یک کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه دولت باید تولید مسکن استیجاری را در کشور راه اندازی کند گفت: دولت باید با اجرای برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت از رشد بیش از حد اجاره نشین خودداری کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
سیل در پاکستانیونسکو در گزارشی تاکید کرد: روز جهانی کاهش اثرات بلایای طبیعی که هر ساله در تاریخ 13 اکتبر مصادف با 21 مهر گرامی داشته می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۸:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی درباره این شائبه که برخی مهندسان مدرک خود را به شرکت های ارایه خدمات مهندسی اجاره می دهند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
عباس فرهادیه، که در زمان انجام این میزگرد، مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی تأمین مسکن بود و اکنون به عنوان یکی از کارشناسان ارشد این حوزه، شناسایی و معرفی می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۷:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
پنجمین نمایشگاه دریایی و صنایع فراساحل همگام با سیاست های اقتصاد مقاومتی و نامگذاری سال با عنوان رونق تولید با هدف جریان سازی و تعامل بیشتر صاحبان صنایع ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن از تمهیدات این شرکت برای ایام بازگشت زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: مقرر شد پس از بررسی به صورت موقت از قطارهای حومه ای با هدف افزایش ظرفیت جابه جایی زائران در شبکه حمل ونقل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۶:۰۴   + ۳۳ سایت دیگر  
در حالی بازار مسکن در رکورد غیرتورمی به سر می برد و متقاضیان توان مالی ورود به این بخش را ندارند که مدیرعامل بانک مسکن از پیگیری محتاطانه افزایش سقف وام خرید مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۴۴   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از جلسه ویژه این کمیسیون با تعدادی از مدیران کل وزارت صنعت برای بررسی علل واردات بی رویه لاستیک خودروهای سنگین توسط دولت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۵:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان از تحویل بیش از 100 هزار تن سیمان مورد نیاز برای بازسازی مناطق سیل زده کشور توسط این نهاد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران تاکید کرد که شهرداری تهران می بایست در مورد ترویج استفاده از مصالح و فرآورده های ساختمان استاندارد الگوی سایر دستگاه ها باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۴    
در آیین گرامیداشت روز استاندارد ،شرکت پیشگام پلاست به عنوان واحد نمونه تولیدی استاندارد خوزستان معرفی شد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار سرپل ذهاب گفت: 12 میلیون تومان بابت تکمیل واحد های تخریبی با عنوان تسهیلات تکمیلی به زلزله زدگان این شهرستان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
مصوبات چهاردهمین جلسه شورای هماهنگی مسکن در 41بند با تاکید بر تکمیل مسکن مهر، آغاز عملیات اجرایی طرح اقدام ملی و همچنین تعیین تکلیف سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی که به یک مطالبه مردمی بدل شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عملیات بازار فرابورس ایران اعلام کرد که اعتبار تمامی اوراق تسهیلات مسکن بانک ملی (تملی) جهت نقل و انتقال (خرید و فروش) در بازار فرابورس از روز 15 ماه ذکر شده در شرح نماد به مدت دو سال تقویمی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که دولت از آغاز طرح اقدام ملی مسکن در نیمه دوم سال خبر می دهد، انبوه سازان هنوز علاقه ای به همکاری در اجرای این پروژه ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
در حالی که بانک عامل مسکن، اعطای وام مسکن از محل اوراق تسهیلات را به خانه های با عمر 25 سال ساخت نیز تعمیم داده، نرخ اوراق تسهیلات مسکن درواکنش به این بخشنامه با اندکی افزایش مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۹:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: افزایش یا کاهش قیمت مسکن تابع عرضه و تقاضا است، یعنی به هر میزانی که مسکن مورد نیاز بازار تأمین شود، قیمت در مسیر تعادل حرکت خواهد کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به موافقت رهبر معظم انقلاب با اختصاص 300 میلیون یورو اعتبار برای اتمام راه آهن چابهار- زاهدان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان با بیان اینکه بی توجهی ها و قوانین ناصواب باعث شده تا بخش مسکن و ساخت و ساز به لبه پرتگاه کشیده شود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
شهردار ابهر گفت: پیشگیری بهترین و کم هزینه ترین روش برای مدیریت بحران است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
شرکت هواپیماسازی بوئینگ آمریکا با شرکت پورشه فولکس واگن برای ساخت یک خودروی پرنده برقی کار می کند. این خودرو قادر خواهد بود مردم را در مناطق شهری جابجا کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۶:۰۵   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از صدور 1385 مجوز پرواز اربعین برای 12 شرکت هواپیمایی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصاد مسکن با تاکید بر اینکه دولت در یک افق 5 ساله یک نظام اجاره داری حرفه ای و یک نظام تولید مسکن به قصد اجاره داری را راه اندازی کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه فعالیت بانک مسکن به هیچ وجه در بازار ساخت و ساز مشهود نیست، این بانک در چند سال اخیر اقدام به ارائه تسهیلات خرد به متقاضیان کرده اما در شرایط کنونی معوقات به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۳۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: سیاست شهرسازی در تهران و سایر کلانشهرها، طی دهه های اخیر دچار یک انحراف بزرگ شده است و آن بی توجهی به الزامات توسعه مبتنی برحمل ونقل عمومی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ژاپن خود را برای مواجهه با طوفان مهیب هاگیبیس آماده می کند. این طوفان طی 60 سال گذشته بی سابقه بوده است. در حال حاضر پروازها به حالت تعلیق درآمده است و بسیاری از مناطق هشدار تخلیه دریافت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان سیمان گفت: با توجه به افزایش هزینه ها، کار آنالیز و کارشناسی قیمتی برای تغییر قیمت در نیمه دوم سال آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۳۱ سایت دیگر  
بررسی بازار مسکن در تهران حاکی از آن است که اجاره روزانه یک واحد مبله در کامرانیه 2میلیون تومان و سوئیت 70 متری در خیابان دماوند 370 هزار تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
درحالی بازار مسکن به واسطه فعالیت های سوداگرانه در رکود شدید به سر می برد که وزارت راه بر ساخت مسکن مشارکتی به عنوان زمینه ساز سوداگران اصرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت:در شرایط کنونی شاهد کاهش قیمت مسکن هستیم و امیدواریم با اجرای طرح های تولید انبوه مسکن، روند کاهش قیمت ها سرعت بیشتری گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزیر راه و شهرسازی باید یک بار برای همیشه تابوی مسکن سازی در بافت های فرسوده را بشکند تا در کشور به میزان کافی مسکن تولید شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
وزیر راه وشهرسازی با بیان اینکه برای خوشبخت کردن عده ای از توانمندها طرح اقدام ملی حمایت از تولید و عرضه مسکن را به اجرا نمی رسانیم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۷   + ۴۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه 10 درصد خانه های موجود در کشور، خالی از سکنه اند، از راه اندازی سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۵۶ سایت دیگر  
با آغاز فصل پاییز، اولین گروه از متقاضیان مصرفی بازار مسکن به کاهش قیمت ها واکنش مثبت نشان دادند و این در حالی است که معمولا در مهرماه معاملات نسبت به شهریورماه به طور محسوسی کاهش می یابد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد: طرح اقدام ملی مسکن جذابیت های فراوانی دارد و اکنون 180 هزار واحد مسکونی برای جامعه هدف، اقشار متوسط و کم درآمد آغاز شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
افزایش افسارگسیخته قیمت مسکن و اجاره بها در کشور، لزوم اعمال سیاست های تنظیمی در عرصه مسکن مانند اعمال مالیات بر خانه های خالی را بر همگان روشن ساخت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار مسکن از ابتدای سال جاری، روند افزایش قیمت سال گذشته را در پیش گرفت و به تبع آن هم حجم معاملات کاهش یافت، البته در اردیبهشت ماه با توجه به تجربه هر ساله بازار مسکن، با وجود رشد قیمت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اجاره آپارتمان های مبله یک روزه در شهر تهران، چند سالی است که مد شده و کارشناسان و مسئولان به رواج این مسکن ها در ترویج بی بندوباری اجتماعی همواره هشدار می دهند
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از پیشرفت 42 درصدی در تعمیر مسکن مددجویان سیل زده خبر داد و گفت: تعمیر 6200 واحد مسکونی خسارت دیده از سیل به اتمام رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه افزایش عوارض در سال جاری سبب اختلال در ساخت وساز نشده است، گفت: سیاست شورای شهر تنظیم و تعادل کاربری های مختلف در پایتخت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران با بیان اینکه 42 درصد تهرانی ها مستاجر هستند، گفت: با افزایش قیمت رهن و اجاره مسکن و تورم، این گروه در معرض حذف از شهر هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۶۵ سایت دیگر  
مشاوران املاک می گویند هم اکنون نسبت به اردیبهشت ماه از تعداد فایل های نجومی و قیمت هایی که بالاتر از میانگین منطقه بود کاسته شده و مالکان قیمت ها را البته به طور قطره چکانی پایین می آورند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۲۳ سایت دیگر  
شاید ایده ساخت مساکن خوابگاهی یا پانسیونی برای کشورهای غربی که در آن متوسط بعد خانوار کمی بیش از 2 است و مفاهیمی هم چون ازدواج سفید و زندگی مجردی را علی الظاهر پذیرفته اند، توجیه داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اثر آتش سوزی در مراتع و مناطق جنگلی استرالیا بیش از 30 خانه تخریب شده یا خسارت دیده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه های مسکن مهر پردیس 87 درصد است، گفت: مسکن مهر این شهر تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
بررسی ها از وضعیت بازار معاملات خرید و فروش آپارتمان های مسکونی از ادامه کاهش قیمت های پیشنهادی بخش قابل توجهی از واحدهای مسکونی عرضه شده به بازار حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور اعتباری بانک مسکن گفت: بطورکلی از ابتدای سال جاری تاکنون 18 هزار واحد مسکونی از بافت های فرسوده به بانک جهت دریافت وام ساخت معرفی شدندکه از این تعداد پنج تا شش هزار واحد تسهیلات مرحله اول ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
در نشست هم اندیشی جامعه مهندسان مشاور چالش های صدور خدمات فنی و مهندسی از سوی اعضا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
یک کارشناس مسکن راهکار کارشناسی برای ساماندهی بازار اجاره مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
فروش مجوز برای تامین هزینه های اداره پایتخت از محل ساخت وسازهای شهری تغییر شکل داد. بررسی های کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران نشان می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
دوباره تلاش آغاز میشود، تلاشی که این روزها علاوه بر اِرقِ به کشور عشق به حسین را هم در کنار خود دارد ،در چنین شرایطی مگر میشود کم کار بود .
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی در حالی به طرح اقدام ملی از مسکن مشارکتی اصرار دارد که این شیوۀ ساخت مسکن، نه تنها هدف این وزارتخانه را محقق نمی کند بلکه مردم و انبوه سازان را نیز به هدف خود نمی رساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بخشی از متقاضیان وام مسکن برای ورود به بازار آپارتمان های ممنوعه، مجوز گرفتند. با تصمیم جدید بانکی استفاده از وام اوراق برای خرید قدیمی ساز ها مجاز شناخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: پیش بینی می شود تا پایان سال واحدهای احداثی بعد از سیل را 100 درصد به اتمام برسانیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون ساخت و توسعه راه آهن شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور جزئیات تخصیص 300 میلیون یورو از صندوق توسعه ملی به خط آهن چابهار-زاهدان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام دفتر برنامه ریزی و اقتصاد مسکن در بازه زمانی ابتدای فروردین تا انتهای مرداد امسال، 27 هزار و 384 واحد مسکونی در پایتخت تولید شد که 21 درصد کمتر از مدت مشابه سال قبل است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی بر اتمام پروژه های مسکن مهر بدون مشکل حقوقی تا پایان امسال تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۵:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
در حالی قیمت بلیت پرواز تهران-اهواز بر اساس اعلام انجمن شرکت های هواپیمایی باید 689 هزار تومان باشد که یکی از سایت های فروش ...
مشاهده نتایج بیشتر...