سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۸:۵۳Feb 2020 25

سازه نیوز (sazehnews.ir)

  ۵ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از انجام پروازهای این شرکت تا 9 اسفند به مقصد شهرهای ترکیه بدون مسافر خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری در آیین افتتاح منطقه یک آزاد راه تهران- شمال گفت: منطقه یک آزادراه تهران- شمال، نمایشی از قدرت مهندسی مهندسان ایرانی است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
این روزها دولت به دنبال موفقیت مسکن ملی و تکمیل پروژه مسکن مهر دولت قبل است و مجلسی ها هم جشن انتخاب مجدد و یا شکست در آن را گرفته اند اما ناگزیر از آنکه مستاجران در حال تجربه جدیدی از رشد نرخ اجاره ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با عذرخواهی از مردم بابت تاخیر در افتتاح قطعه یک آزادراه تهران-شمال از ساخت 50 درصد قطعه 2 این آزادراه تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بازار معاملات مسکن در ماه بهمن، دو رشد متفاوت از قبل را تجربه کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
با توجه به اینکه املاک به ویژه املاک مسکونی، کالای اساسی محسوب می شود و تنظیم بازار آن نسبت به سایر بازارها از اهمیت بیش تری برخوردار است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مدیر ابزارهای نوین مالی فرابورس از افزایش اقبال به خرید اوراق مسکن به دنبال اعلام سقف های جدید تسهیلات از محل این اوراق خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مصطفی قلی خسروی عنوان کرد: با افزایش شاخص تورم در سال آینده ممکن است قیمت مسکن در سال 99 به طور جزئی گران شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان گفت: با هماهنگی های انجام شده ظرف دو سه روز آینده عملیات مالچ پاشی در خارج از مناطق حفاظت شده محیط زیست آغاز می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی خوزستان از آغاز مجدد بارش شدید در استان های بالادست استان خوزستان از امشب (سه شنبه) خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از کشف حدود 2 هزار ماسک تنفسی در بهبهان خبر داد و گفت: با متخلفان در این زمینه به صورت جدی برخورد می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان از علام آماده باش به اماکن ورزشی سراسر خوزستان در صورت وقوع احتمالی سیلاب خبر داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۶۰ سایت دیگر  
بهمن ماه امسال قیمت هر متر مربع مسکن در تهران به 14 میلیون و 405 هزار تومان رسید که نسبت به ماه قبل 3.8 درصد افزایش نشان می دهد اما از سرعت رشد آن نسبت دو به ماه گذشته کاسته شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
ترکش ویروس کرونا علاوه بر بازار تجهیزات بهداشتی، بازار برخی اقلام خوراکی را نیز هدف قرار داده است؛ به طوری که برخی از اقلام در بازار صیفی جات در چند روز اخیر با افزایش قیمت بی سابقه ای همراه شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
چگونه امکان دارد ملتی با غنای شهرسازی ورجَمکرد به چنین روزگار آینده گریزی بیفتد که شهرها هر روز بیشتر از دیروز ناساز و ناهماهنگ ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی با تشریح جزئیات زلزله 5.7ریشتری قطور آذربایجان غربی، دلیل اصلی وقوع این پدیده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۱۹ سایت دیگر  
شرکت راه آهن اعلام کرد به طور جدی اقدامات احتیاطی برای مقابله با تکثیر و انتشار این ویروس خطرناک را در دستور کار خود قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۲۶   + ۴۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان آهن و فولاد تهران با بیان اینکه در حال حاضر هر کیلو میلگرد 7هزار تومان شده است، افزود: آقایان هیچ توجهی به بازار بی سامان آهن ندارند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
در حالی قیمت تمام شده واحدهای مسکن مهر پردیس با احتساب یارانه های دولتی حداقل 500 تا 600 میلیون تومان است که دلالان این واحدها را با نرخ های کمتر از قیمت تمام شده خریداری می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت هشدار داد اجبار وزارت نفت به تحویل قیر رایگان باعث فسادهای گسترده ای شده و اصرار برخی نمایندگان مجلس به افزودن این حکم فسادانگیز به لایحه بودجه، تعجب برانگیز است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی از تعویق مهلت تکمیل مدارک طرح ملی مسکن برای حفظ بهداشت و سلامتی متقاضیان این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس فدراسیون حمل و نقل و لجستیک ایران اعلام کرد: بسیاری از محصولات صادراتی به اوراسیا به دلیل نبود کامیون و کانتینر یخچالی معطل مانده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
قطعه یک آزادراه تهران - شمال 24 سال بعد از کلنگ زنی آن فردا ششم اسفند و با حضور رئیس جمهوری افتتاح و زیر بار ترافیک می رود تا مسافران شمال نوزوز امسال با عبور از این آزادراه مسیر رسیدن به شمال را با ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۷۰ سایت دیگر  
هواپیمایی ماهان ضمن تایید انجام 4 پرواز باری به مقصد دو شهر شانگهای و پکن و همچنین پنج پرواز مسافری بعد از دستور توقف پروازها به چین ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
خرید آپارتمان های تازه ساز فاقد پایان کار ، پر ریسک ترین معامله ملکی محسوب می شود که دست کم دو زیان بزرگ برای خریداران به همراه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با اشاره به مشاهده ملخ در برخی از مزارع شهرستان آبادان گفت: ملخ امسال، متفاوت از سال گذشته است زیرا ملخ های سال گذشته ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان در حکمی معاون فرهنگی این سازمان را به مدت دو سال دیگر ابقا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
کره جنوبی تمامی پروازها به شهر دئگو این کشور را که میزبان بیشترین آمار مبتلایان به ویروس کروناست، لغو کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
سازمان بین المللی حمل و نقل هوایی یاتا (IATA) به تازگی در خصوص تاثیرات منفی و شدید شیوع گسترده ویروس کرونا بر درآمدزایی ایرلاین های فعال در سراسر جهان هشدار داده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن 400 هزار نفر از دهک های پایین جامعه که استطاعت خرید خانه با نرخ های جاری را ندارند، خانه دار خواهد کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خوزستان معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، اتوبوس های بین شهری استان ضد عفونی می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۱   + ۳۰ سایت دیگر  
مه فروش های قیر در حال حاضر به صورت شفاف از طریق بورس کالا انجام می شود، باید به پیمانکاران اعتباراتی پرداخت شود تا آنها نیز از این روش قیر مورد نیاز خود را تامین کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
چهره ساختمان ها در محله ها و نقاطی از پایتخت که در ضوابط طرح تفصیلی به عنوان بافت مسکونی ارزشمند معرفی شده اند و خط قرمز پررنگی برای مدل ساخت وساز در آنها تعریف شده، به طور محسوس تغییر کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
قیر تهاتری در بودجه سالیانه کشور برای تکمیل طرح های نیمه تمام در نظر گرفته می شود اما اجرای این قانون، طی سالهای گذشته آسیب هایی به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای زمان انصراف متقاضیان طرح ملی مسکن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به دنبال افزایش تماس ها با مرکز ارتباط با مشتریان بانک مسکن درخصوص نحوه استفاده از سقف های جدید تسهیلات خرید مسکن ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: 100 برج تهران در حریم گسل های اصلی، 55 برج در حریم گسل های متوسط و 16 برج در حریم گسل های فرعی واقع شده اند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مشکلات بخش مسکن این روزها نبود تولید و عرضه مناسب عنوان می شود حال باید دید که راه اندازی سامانه املاک و دریافت مالیات از خانه های خالی از سکنه تا چه حد می تواند به بازار مسکن و عرضه مناسب آن کمک کند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی عملیات اجرایی پل ملاثانی به عنافچه آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه از وضعیت فرودگاه اهواز خجالت می کشم، گفت: امیدواریم همه مسوولانی که تاکنون موجب شده اند تا توسعه فرودگاه فعلی و احداث فرودگاه جدید انجام نگیرد از این به بعد تلاش کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۶   + ۱۸ سایت دیگر  
تورم کانادا تا پایان ژانویه به 2.4 درصد افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از افتتاح بیش از 75 کیلومتر راه اصلی و 28 کیلومتر راه روستایی با اعتبار 300 میلیارد تومان در استان خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی قرارداد تولید 5هزارتن ریل ملی امضا شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
با حضور وزیر راه و شهرسازی، عملیات ساخت هفت هزار و 612 واحد مسکن اقدام ملی در اهواز آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
وزارت نیرو ظاهرا هدفش از افزایش 30 درصدی نرخ خرید تضمینی برق تجدیدپذیرها، حمایت از این حوزه بود اما با حذف ضریب ساعتی، عملا کاهش این رقم را نشانه رفته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر اعلام کرد: شورای اسلامی شهر تعطیل نیست.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۳۱ سایت دیگر  
معاملات مسکن در شهر تهران و کل کشور در بهمن ماه به ترتیب 20 و 9 درصد افزایش یافت و این در حالی است که مطابق اعلام فعالان بازار مسکن، قیمت ها رشد چندانی نداشته است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافری کشور اعلام کرد: پس از تعیین قیمت های جدید بلیت اتوبوس که هم اکنون در حال ارزیابی است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی صبح امروز برای انجام سفری از طریق فروگاه اهواز وارد استان خوزستان شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: با تولیدات و خدمات فنی و مهندسی این قرارگاه، از خروج 7 میلیارد دلار ارز از کشور جلوگیری شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
درحالی که مرز مهران از دوشنبه هفته گذشته بسته و اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه دلیل بسته شدن این مرز، شیوع ویروس کرونا در ایران و تصمیم عراق برای بسته شدن مرزهای خود با ایران بوده است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۵:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
روز سی ام بهمن ماه وزارت بهداشت رسما اعلام کرد که کرونا به ایران رسیده و حالا بعد از سه روز گزارش میدانی ایسنا از پنج داروخانه در مرکز شهر نشان می دهد که ماسک و انواع مواد ضدعفونی کننده مانند پنبه ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر عامل شهر جدید پرند با بیان اینکه پس از ابلاغ افزایش نرخ سود تسهیلات مسکن مهر از 4 درصد به 18 درصد برخی متقاضیان مسکن مهر نسبت به تحویل واحدها اقدام کردند ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
متقاضیان معترض به نتیجه پالایش مسکن ملی و همچنین متقاضیانی که با وجود تایید نهایی تمایل به انصراف از این طرح را دارند، می توانند تا چند روز آینده اعتراض خود را در سامانه آباد ثبت کنند.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نتایج نهایی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دو مالیات تازه طراحی شده برای بازار مسکن دست کم حاوی 30 نکته مهم درخصوص جزئیات تور مالیاتی جدید دولت برای سفته بازان و ملاکان بزرگ است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عبدالله ایزدپناه به عنوان نماینده حوزه انتخابیه ایذه و باغملک انتخاب شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سید لفته احمدنژاد، به عنوان نماینده مردم حوزه انتخابیه خرمشهر راهی بهارستان شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۸۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل گفت: طبق هماهنگی صورت گرفته و اعلام دفتر رئیس جمهوری تا این لحظه روز ششم اسفندماه برای افتتاح رسمی منطقه یک آزادراه تهران-شمال مشخص شده است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان درصد مشارکت و مجوع آرای ماخوذه در کل استان و نتایج نهایی سه حوزه انتخابیه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
افزایش تمایل معامله گران به خرید ارزهای امن باعث عقب گرد دلار شد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۱۴۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان خصوصی سازی از واریز سود سهام عدالت از ساعت 8:00 صبح امروز (شنبه، سوم اسفند) به حساب مشمولان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تازه ترین فایل های حاوی مشخصات آپارتمان های مسکونی که از سوی فروشنده ها به خریداران مسکن پیشنهاد شده است حاوی یک مشخصه مهم است.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۲۲ سایت دیگر  
راهسازی، تونل سازی و مسطح سازی برای احداث واحدهای مسکونی مهر، پول و عمر دو دولت را در پردیس گرفت و حالا قرار است مسکن ملی در زمین های مرغوب تر احداث شود.
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این که پروژه طرح اقدام ملی مسکن در تهرانسر به پیشرفت بالای 30 درصد رسیده است ...
  ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۰۹    
دو استعلام مهم از فرآیند صدور پروانه ساختمانی در شهر تهران حذف شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، اولین جشنواره درون دانشگاهی"مهندس" در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به وقوع زمین لرزه 3.6 ریشتری در آغاجاری، از اعلام آماده باش به دو شهرستان در پی این زلزله خبر داد
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سامانه هواشناسی مرکز کنترل ترافیک دریایی(VTS) با بهره گیری از توان کارشناسی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و اتکاء به ظرفیت های مؤسسات دانش بنیان داخلی، بومی سازی و راه اندازی مجدد گردید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
منطقه ویژه اقتصادی بندرامام خمینی(ره)برای سومین سال متوالی تندیس واحد صنعتی و خدماتی سبز را دریافت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اگر دولت بتواند نقدینگی را به سمت تولید مسکن سوق دهد نه تنها این رشد نقدینگی آثار سوئی برای بخش مسکن و بازار مسکن نخواهد داشت بلکه در نهایت به نفع متقاضیان مسکن خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۵۹ سایت دیگر  
با توجه به تجربه سال های گذشته طبیعتا باید معاملات مسکن در اردیبهشت سال آینده همزمان با ماه رمضان افت کند و سپس در سه ماهه بعد از آن با افزایش قراردادها مواجه باشیم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران روز گذشته در گزارشی وضعیت بازار معاملات مسکن شهر تهران در سه ماهه سوم سال را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
بازار زمین در تهران مطابق پیش بینی ها و اطلاعاتی که پیش تر فعالان ساختمانی ارائه کرده بودند با توقف رشد قیمت روبه رو شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
با تداوم روند کاهشی یورو، ارز واحد اروپایی به کمترین سطح سه سال اخیر خود رسید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان امور اراضی اعلام کرد که حدود 7000 پلاک با مساحت 6 میلیون و 74 هزار هکتار از اراضی ملی و یک میلیون و 85 هزار هکتار از اراضی غیر ملی رفع تداخل مالکیت شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۱۸    
همایش راهکار های اجرایی صرفه جویی در مصرف انرژی سه شنبه 29 بهمن 98 در اهواز برگزار می شود
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان با اشاره به تولید فراوان مهندس بیکار در کشور، گفت: برای اشتغال این مهندسان دولت باید وام مسکن با سود 18 درصدی به مردم پرداخت کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: اخد مالیات از املاک و خودروهای لوکس شروعی برای استفاده درست از مالیات بعنوان یک ابزار تنظیم گر، و عاملی برای تنظیم بازار ساخت و ساز کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: اخد مالیات از املاک و خودروهای لوکس شروعی برای استفاده درست از مالیات بعنوان یک ابزار تنظیم گر، و عاملی برای تنظیم بازار ساخت و ساز کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در شرایطی که قراردادهای مشارکت با سازندگان و دستگاه های اجرایی، دو بال نسبتا قوی مسکن ملی هستند، نگرانی هایی از اجرای این پروژه در چارچوب ثبت نامی وجود دارد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۷   + ۵۱ سایت دیگر  
مرکز آمار متوسط قیمت هر متر زمین یا خانه کلنگی در تهران را در فصل پاییز امسال 18 میلیون و 733 هزار تومان اعلام کرد که نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 86 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۷   + ۸۹ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق از اعمال خاموشی های اضطراری ناشی از محدودیت سوخت نیروگاه ها در کشور خبر داد و تاکید کرد: این اقدام در جهت پایدار نگه داشتن شبکه برق بسیار ضروری است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۶:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرکل مسافری سازمان راهداری از اختصاص 400 لیتر بنزین یارانه ای در اسفند امسال و فروردین 98 به تاکسی های بین شهری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کانون سراسری انبوه سازان مسکن کشور با بیان اینکه طرح های دولت گره گشای مشکلات حوزه مسکن کشور نیست ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دیجیتال سازی در مدیریت، خدمات و ارائه محصول منجر به رقابت بهتر، توسعه و پیشرفت شرکت ها خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
سخت گیری های جدید شهرداریها برای رعایت اصول شهرسازی و طرح تفصیلی باعث شده تا این روزها سازنده های مسکن به شدت ناراضی شوند، حال سوال این است که چرا شهرداری ها تا این حد سخت گیری ها را افزایش داده اند؟
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: کسانی که نتوانند مستندات سابقه 5 سال سکونت خود را ارایه دهند، از مسکن ملی حذف می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 99 مهم ترین مصوبات این کمیسیون را در حوزه حقوق و مالیات تشریح کرد و جزییات اخذ مالیات از خانه های بیش از 10 میلیارد تومان و خودروهای بالاتر از یک میلیارد تومان را برشمرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
نمایشگر حباب سنج مسکن در پایتخت پس از کاهش خفیف پاییزی، در ابتدای زمستان مجددا روند صعودی به خود گرفت و از سقف متعارف عبور کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۴۴ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: با مصوبه دولت همه خودروهای پلاک اروندی دپو شده در گمرک خرمشهر ترخیص می شوند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس آموزش و پرورش بندر امام خمینی (ره) از افتتاح دبستان 6 کلاسه در منطقه محروم کوی امام رضا(ع) در بندرامام خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: سخنگوی دولت درباره بنزین سفر اطلاع رسانی خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
نرخ تورم آلمان پس از سه ماه کاهش سرانجام صعودی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
براساس گزارش معاونت بررسی های اقتصادی اتاق بازرگانی تهران، کاهش عرضه مسکن در شهر تهران می تواند تقاضا را به سمت بازار اجاره سوق دهد که خود در نهایت ممکن است سرعت رشد اجاره بها در شهر تهران را مشابه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
این روزها افزایش لحظه ای قیمت ها به مجموعه مصائب پروژه نیمه کاره مسکن مهر پرند افزوده شده است. پروژه ای که قرار بود خانه ای برای افراد کم درآمد جامعه فراهم کند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مصوبه کمیسیون تلفیق براخذ مالیات سالانه از املاک گران قیمت می تواند منجر به احیای مهم ترین پایه های مالیاتی در کشور شود که دراکثر کشورهای دنیا،بخش قابل توجهی از درآمدهای مالیاتی دولت را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر نفت آخرین وضعیت تخصیص سهمیه برای بنزین نوروزی را توضیح داد و گفت: رئیس جمهوری دستور دادند پیشنهادها برای تعیین میزان سهمیه بنزین نوروزی ارائه شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۴:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
اسلامی گفت: هیچ آسیبی ناشی از بارش برف در حوزه تخریب واحد مسکونی به ما گزارش نشده است.
مشاهده نتایج بیشتر...