شنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۷:۰۷Feb 2018 24

سازه نیوز (sazehnews.ir)

  ۸ ساعت پیش    
تمامی پروازهای قابل انجام با هواپیمای ATR مربوط به شرکت هواپیمایی آسمان از فرودگاه آیت الله جمی آبادان باطل شد.
  ۸ ساعت پیش    
شهردار شادگان گفت: در شهر شادگان 36 هکتار بافت فرسوده وجود دارد.
  ۸ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز گفت: ریزگردها آثار مخرب و نگران کننده ای بر انسان دارند و به شکلی بی سابقه ای باعث افزایش افسردگی و اضطراب در بین خوزستان ها شده است.
  ۸ ساعت پیش    
سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه های کشور گفت: 150 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و بهره برداری کمربندی غرب اندیمشک موردنیاز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۳:۱۷    
رویکردهای بازنگری و تدوین قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان به همت دفتر مقررات ملی ساختمان در نشستی با حضور تعدادی از کارشناسان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۳:۱۷    
در نیمه دوم سال 95 بود که روزنامه ایران در گزارشی تحت عنوان مردم مسکن خود را امسال تهیه کنند نوشت: تمام نگاه ها برای سال 96، نشان از افزایش قیمت مسکن دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ - ۰۳:۱۷    
درحالی بر اساس دستور وزیر راه از 10 بهمن امسال دریافت 5 درصد حق الزحمه مهندسان ناظر و واریز آن به حساب سازمان های نظام مهندسی لغو می شود که عضو شورای مرکزی نظام مهندسی ساختمان این کار را موجب ضعف یک ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۷    
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان ایذه از مرمت کامل آثارتاریخی آیاپیر این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۷    
استاندارخوزستان با تاکید بر تکمیل پروژه های زیرساختی منطقه مهدیس اهواز گفت: این پروژه ها باید تا پایان اسفندماه به اتمام برسد تا در سال جدید برای حل مشکلات منطقه ای دیگر از کلان شهر اهواز ورود کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۷    
سرپرست شرکت عمران و بهسازی شهری ایران گفت: 2700 محله در 543 شهر کشور نیازمند اجرای طرح بازآفرینی شهری هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۷    
وزیر نیرو با اشاره به اینکه از سال 92 تاکنون یک هزار و 340 میلیارد تومان در بخش آب و برق مسکن مهر هزینه شده، گفت: در دولت تدبیر و امید آب و برق 902 هزار واحد مسکن مهر تامین شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ساز و کارهایی را برای تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام در قالب بودجه سال 97 مشخص و تصویب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۴۷    
مدیرعامل بانک مسکن مهمترین وظایف و مسوولیت های توسعه گران در بافت های فرسوده شهری را در 9 محور تشریح کرد و گفت: توسعه گران بهترین انتخاب برای ورود به ساخت و ساز بافت های فرسوده هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۳:۳۲    
هواپیمای کیش ایر در اصفهان فرود اضطراری داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۷    
مدیرعامل شرکت ساخت وتوسعه زیربناهای حمل و نقل کشور گفت: خوزستان یک استان ترانزیتی است و در زمینه حمل کالا استان دوم و در زمینه مسافری رتبه چهارم کشور است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۷    
خاکستر برخاسته از آتش زدن مزارع نیشکر تا کیلومترها مناطق اطراف را آلوده می کند و بوی بد و حتی خاکسترهای آن آسایش را از ساکنان اهواز می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۷    
فرماندار شهرستان حمیدیه گفت: اگر کوشک حمیدیه در اختیار میراث فرهنگی قرار گیرد، می توان برای صنعت گردشگری و سرمایه گذاری برنامه ریزی خوبی انجام دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۲    
رئیس مجمع خیران مدرسه ساز خوزستان با انتقاد از همکاری نکردن دولت در تکمیل پروژه های آموزشی خیرساز گفت: 75 طرح نیمه تمام آموزشی در استان وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۲    
شهردار آبادان از نهادینه شدن طرح پاکسازی محله به محله در شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۲    
نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: خشک شدن تالاب ها، نخلستان ها و زمین های کشاورزی خوزستان به دلیل سیاست های غلط مدیریت منابع آب است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۲۰:۰۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) خرمشهر از تحویل هشت واحد مسکونی به ایتام فاقد مسکن تحت پوشش این کمیته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
اهواز - رئیس گروه پژوهش، فناوری و زیر ساخت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی کشور گفت: اشتباه در تصمیم گیری در مورد یک عامل متعرض به نام ریزگرد، رنج بسیاری به مردم خوزستان تحمیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
استاندار خوزستان گفت: یک سوم آب های کشور در خوزستان جاری است و استفاده سنتی مردم از رودخانه ها باعث افزایش قابل توجه آمار غرق شدگی در استان شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۴۷    
رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در مجلس گفت: این استان با داشتن هشت سد بزرگ ملی، از داشتن یک اسکله قایقرانی مناسب محروم است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۲    
رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: در بهمن ماه سال جاری 20 هزار و 862 قرارداد خرید و فروش مسکن در شهر تهران به امضا رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل 8.6 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۲    
استاندار خوزستان با بیان این که سرمایه گذاری در زمینه روحی، جسمی و روانی استان، سرمایه گذاری برای تمام کشور خواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۳۲    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به وقوع پنج تا 12 روز تعطیلی مدارس در برخی شهرستان های خوزستان در سال جاری به علت گرد و خاک ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۷    
رییس بنیاد مسکن گفت: بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه در تعطیلات نوروز نیز بی وقفه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۷    
واکاوی آمار اتحادیه املاک از معاملات مسکن در بهمن ماه نشان می دهد گروهی از خانوارهای اجاره نشین به سمت مسکن ملکی سوق یافته اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۷    
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از عملکرد وزیر راه و شهرسازی درخصوص حادثه سقوط هواپیما تهران یاسوج گفت: با وجود حادثه هواپیمای تهران یاسوج، وزیر راه وشهرسازی چگونه می خوابد؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۷    
مدیرکل راه آهن خراسان رضوی درباره جزئیات واژگونی قطار باری در ایستگاه کاشمر گفت: تعدادی واگن در خط فرعی در ایستگاه کاشمر از ریل خارج شد و خوشبختانه کلیه مسیرهای ریلی به سمت مشهد و بالعکس باز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۷    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: دولت سالانه بیش از 10 میلیارد دلار یارانه برای انرژی که در ساختمان ها مصرف می شود هزینه می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۷    
رئیس اداره حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد که در جریان واژگونی قطار باری در ایستگاه کاشمر سه نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۲    
برغم تلاش امدادگران کوهنورد برای ادامه عملیات تجسس و انتقال اجساد سرنشینان هواپیمایی تهران- یاسوج در پنجمین روز از حادثه سقوط ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۹:۰۲    
پژوهشگران کشور با تولید پوشش های سخت کننده، محصولی را برای افزایش طول عمر سازه های صنعتی در حوزه های نفت، گاز و دریایی عرضه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۸    
عملیات تجسس و انتقال پیکرهای حادثه دیدگان سقوط هواپیمای تهران – یاسوج در حالی در پنجمین روز ادامه دارد که نیمی از اجساد پیدا شده سرنشینان هواپیما به پایین کوه منتقل شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۶:۱۹    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: خوزستان در بخش باری رتبه دوم کشور و در بخش مسافری رتبه چهارم را دارد اما از لحاظ راه ها در رتبه ششم قرار دارد و این نشانه این است که باید به توسعه بخش راه و همچنین ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۹    
رئیس پارک ملی دز با بیان اینکه جنگل های این پارک تنها بازمانده جنگل های گرمسیری در ایران است، بر لزوم ایجاد پاسگاه در مناطق حساس این پارک و افزایش نیروی محیط بان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۰:۳۴    
در مراسم پایانی پانزدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی از 37 تولیدکننده برتر کشور در حوزه های مختلف تجلیل شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۶    
خلبان بالگرد یابنده لاشه ای تی آر گفت: قطعات هواپیما بسیار ریز شده بود و احتمال زنده بودن مسافران وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۴:۵۱    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر راه در پنج محور از جمله سوءمدیریت در سوانح ریلی و هوایی، بحران برف و... استیضاح می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۱    
فرماندار سرپل ذهاب گفت: حدود 10 هزار واحد تعمیر شده اند که در این واحدها حمام و سرویس های بهداشتی سالم است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۱    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی گفت: اگر شرایط مناسب باشد جعبه سیاه امروز از هواپیما خارج و به متولیان شرکت آسمان تحویل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۱    
استاندار خوزستان گفت: مردم خوزستان از همه سو تحت فشار هستند و تحمل فشارهای جدید از ناحیه خاموشی را ندارند؛ از امروز باید بدانیم که در تابستان با چه وضعیتی رو به رو خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۱    
امروز هم حیاط و پشت بام اهوازی ها پر بود از خاکستر نیشکری که همراه با خاک و آلایندگی ها نفتی نفس اهواز را بریده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۱    
مدیرعامل سازمان اتوبوس رانی اهواز گفت:شهر اهواز بر اساس فرمول های حمل ونقل، به 800 دستگاه اتوبوس نیاز دارد که فقط 220 اتوبوس در ناوگان وجود دارد که در حال حاضر 180 دستگاه آن خدمات رسانی می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۱    
با تداوم پدیده گردوخاک در روزدرهای اخیر در استان خوزستان، میزان گرد غبار 10میکرون در ساعت 9 صبح امروز در بندر امام خمینی (ره) به 762 میکروگرم بر متر مکعب رسید که معادل بیش از 5 برابر حد مجاز است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶    
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به کمبود منابع مالی گفت: شناسایی نقاط حادثه خیز، گلوگاه های ترافیکی و شریان های محور در راس پروژه های راهسازی باید قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶    
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اقدامات این نهاد برای کشف پیکرهای مسافران پرواز تهران- یاسوج، گفت: . به دنبال آن هستیم که از مسیرهای زمینی نفوذ کرده و تا دو ساعت دیگر به محل اجساد برسیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶    
مدیرعامل بانک مسکن از درخواست تاسیس موسسات پس انداز و تسهیلات منطقه ای مسکن خبر داد و گفت: امکان سنجی تأسیس این مؤسسات در حال انجام است و پس از تایید این درخواست به بانک مرکزی ارسال خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۱    
پرواز هلی کوپتر بر فراز کوه های دنا محل احتمالی سقوط هواپیمای مسافربری تهران - یاسوج در سومین روز از عملیات تجسس امدادگران، لاشه هواپیمای تهران-یاسوج در ارتفاعات دنا پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۱    
سخنگوی سپاه پاسداران از پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران - یاسوج توسط بالگردهای نیروهای هوا فضای سپاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶    
نماینده مردم دنا با تاکید بر اینکه طولانی شدن عملیات تجسس و کشف لاشه هواپیمای آسمان در ارتفاعات طبیعی است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶    
مدیرعامل اسبق شرکت فرودگاه های کشور گفت: علاوه بر اینکه خرید رادار برای فرودگاه یاسوج اقتصادی نبوده اساسا این فرودگاه قابلیت نصب رادار را ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶    
مدیر عامل آب و فاضلاب خوزستان گفت: پروژه اصلاح شبکه آبرسانی منطقه کلگه در شهرستان مسجدسلیمان به دلیل قرار گرفتن منطقه مورد نظر بر روی دامنه کوه دارای پیچیدگی های فراوانی است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶    
عضو شورای شهر اهواز خبرهای منتشر شده در خصوص استعفای شهردار این شهر را نادرست دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۱    
محمد علی نجفی محمدعلی نجفی شهردار تهران با اعلام این مطلب که ایجاد شهرهای هوشمند و توزیع اوراق مشارکت برای تامین توسعه حمل و نقل عمومی راهکارهای کاهش ترافیک پایتخت توسط شهرداری هستند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۱    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان زنجان در سمینار آشنایی با حقوق مهندسی و اهمیت گزارش نویسی گفت: اهمیت گزارشات مرحله ای، مکاتبات و مستندسازی گزارشات ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۱    
اگرچه در نگاه اول شاید به نظر برسد که تعرفه خدمات نظام مهندسی ارتباط خاصی با بازار مسکن و ساخت وساز ندارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۱    
رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بخش حمل و نقل یکی از اساسی ترین بخش های توسعه پایدار است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۵۱    
وزیر راه و شهرسازی گفت: عملیات جست وجو در سه نقطه در ارتفاعات دنا توسط پروازهای هلی کوپترها و عکس برداری از مناطق در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۲۳:۳۶    
پوسترحامد مظاهریان رئیس دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی با تشریح اهمیت جایگاه مسابقات در اعتلای معماری و شهرسازی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱    
فرماندار آبادان گفت: برنامه ریزی های لازم به منظور واگذاری بیش از هزار واحد مسکن مهر بدون متقاضی در این شهرستان انجام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱    
مرکز آمار ایران وضعیت صدور پروانه های ساختمانی صادر شده در شهرداری های کشور طی نیمه اول امسال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۱    
سه تن از خبرنگاران. خوزستانی در جشنواره رسانه ای سوگواره اربعین که امروز در ایلام برگزار شد حایز مقام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
غلامرضا تاجگردون از درخواست برخی از نمایندگان برای استیضاح وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
هیات وزیران با اختصاص مبلغ 34 میلیارد و 510 میلیون ریال اعتبار و تسهیلات بانکی برای جبران خسارت و بازسازی اماکن مسکونی موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
معاون وزیر مسکن و شهرسازی با بیان اینکه 10 درصد مسکن مهر کشور فاقد متقاضی است، گفت: 90 درصد مابقی، تکمیل و بخشی از آن تحویل مردم شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶    
معاون مدیرکل ایمنی پرواز سازمان هواپیمایی کشوری زیرساخت های قانونی و نحوه تشکیل گروه های یازده گانه بررسی سانحه هوایی پرواز تهران یاسوج را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
یک عضو مجمع نمایندگان تهران با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای تهران- یاسوج بر لزوم بازنگری در مدیریت حمل و نقل تاکید کرد و گفت: مسئولان باید در زمینه سقوط هواپیمای ATR آسمان به مقصد یاسوج ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
با وجودی که از 2.3 میلیون مسکن مهر 2 میلیون واحد آن ساخته شده، برای تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی این طرح 11 هزار میلیارد تومان دیگر لازم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان از آسیب و تخریب بخش هایی از چند واحد مسکونی در این شهر در اثر رانش کوه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: میزان غلظت گرد و غبار در هوای آبادان در ساعت 10 صبح امروز به بیش از 6 برابر حد مجاز رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
رییس پلیس راه خوزستان با بیان اینکه آمار تردد خودروهای شوتی(حامل بار قاچاق) در محورهای خوزستان افزایش پیدا کرده است گفت: جریمه و برخورد با خودروهای شوتی، بازدارندگی کافی را نداشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از امدادرسانی به 30 حادثه دیده در سیل و آبگرفتگی منطقه سردشت دزفول خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه وضعیت گرد و غبار تا اواخر وقت امروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۶    
یک خلبان با سابقه گفت: پیش بینی بنده این است که خلبان هواپیمای تهران-یاسوج به علت طوفان و کولاک شدید و وجود ابرهای بسیار کنترل هواپیما را از دست داده و هواپیما با تکانه های شدید در نهایت با کوه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۶    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به تحلیل این کمیسیون ازحادثه سقوط هواپیمای آسمان گفت: براساس اطلاعات موجود فرضیه مان این است که هواپیما به طورمعمول براساس طرحی که سازمان هواپیمایی کشوری ارائه کرده ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۶    
راه آهن جمهوری اسلامی ایران مجاز به زیباسازی و بهسازی حریم خطوط راه آهن با استفاده از اموال منقول و غیرمنقول خود از جمله اراضی ملی و دولتی اش شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۱    
رییس مجمع نمایندگان استان خوزستان، گفت: تصمیمات اشتباه وزارت نیرو در تخصیص حقابه خوزستان سبب افزایش پدیده ریزگردها درسالیان گذشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۱۸    
رییس جمهور در پیامی سانحه بسیار تلخ سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان در مسیر تهران - یاسوج را که منجر به جان باختن عده ای از هموطنان عزیز شد، تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۳    
به دلیل کاهش دید ناشی از بروز گرد و خاک، پروازهای امروز مسیر آبادان تهران و به عکس لغو شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳    
هواپیمای سقوط کرده شرکت آسمان در حالی پس از سال ها فعالیت سرانجام در حوالی رشته کوه های دنا سقوط کرد که در سال های گذشته نیز برای چندین بار با مشکلات جدی مواجه بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۳:۰۳    
وقوع پدیده گرد و خاک و همچنین باد و باران در استان خوزستان سبب شد مسئولان مدارس تعدادی از شهرهای استان خوزستان را تعطیل اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
عباس آخوندی وزیر راه وشهرسازی ضمن تشریح سیاست های وزارتخانه در موضوع حمل ونقل چندوجهی و یکپارچه و همچنین ضرورت حل وفصل مسئله اقتصاد گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
فاطمه مقیمی عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، کاهش تعرفه گمرکی واردات کامیون ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
مجلس با اختصاص 750 میلیارد ریال به آبرسانی شهری و روستایی در سال 97 از محل اعتبارات بودجه سال آینده موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
رئیس کمیسیون عمران مجلس از جلسه فوق العاده این کمیسیون با حضور مسئولان سازمان هواپیمایی کشور برای بررسی سانحه هواپیمای تهران- یاسوج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۴۸    
با دستور رییس جمهور و بر اساس قانون سازمان هواپیمایی کشوری، وزیر راه و شهرسازی ماموریت یافت علل حادثه سقوط هواپیمای شرکت آسمان را سریعا گزارش نماید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۸    
هواپیمای ATR سقوط کرده شرکت آسمان اوایل ماه جاری نیز به دلیل نقص فنی یکی از پروازهای خود را نیمه تمام گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۱۸    
معاون وزیر شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید گفت: در تالار معرفی فرصت های سرمایه گذاری شهر پردیس، شرکت های چینی، کره ای و ایتالیایی برای احداث خدمات روبنایی شهرهای جدید ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۳    
فرماندار آبادان از تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان در نوبت عصر امروز (یک شنبه) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۳    
فرماندار خرمشهر از تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی این شهرستان در نوبت عصر امروز (یک شنبه) به دلیل وقوع پدیده گرد و غبار خبر داد و گفت: ساعت کاری ادارات شهرستان نیز تا ساعت 13 اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۳    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: یک طرح 500 هزار تنی فولاد گرم در استان احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۳    
نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به برگزاری جلسه ای در خصوص حل فوری معضل گرد و غبار خوزستان با حضور رئیس مجلس ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۲:۰۳    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از کاهش شدید دید افقی در چهار شهر خوزستان به دلیل ورود توده گرد و خاک از کشور کویت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۸    
آیین کلنگ زنی فاز نخست پست 33/132 کیلوولت GIS شهید جاسم حمید (عبادی) با حضور قائم مقام وزیر نیرو، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان و جمعی از مسئولان استانی در کوی مهدیس اهواز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۸    
همزمان با وقوع حادثه تلخ پلاسکو در سال گذشته ،توجه به موضوع مبحث 22 مقررات ملی ساختمان مورد توجه قرار گرفت.مبحثی که طی سال های علی رغم توجه آن مورد غفلت واقع شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۸    
معاون امور فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان این که هنگام وقوع هرگونه تهدید و حادثه در پروازهای ورودی و خروجی به کار گروهی و تمرین نیاز است تصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۴۸    
هواپیمای مسافربری تهران یاسوج در سمیرم اصفهان سقوط کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...