شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۶:۵۷Apr 2019 20

سازه نیوز (sazehnews.ir)

سازه نیوز 28 آذر 1394 سازه نیوز 30 اسفند 1395 سازه نیوز 29 اسفند 1396 سازه نیوز 26 اسفند 1397 سازه نیوز 1 فروردین 1398 سازه نیوز 3 فروردین 1398 سازه نیوز 4 فروردین 1398 سازه نیوز 8 فروردین 1398 سازه نیوز 14 فروردین 1398 سازه نیوز 16 فروردین 1398 سازه نیوز 17 فروردین 1398 سازه نیوز 18 فروردین 1398 سازه نیوز 19 فروردین 1398 سازه نیوز 20 فروردین 1398 سازه نیوز 21 فروردین 1398 سازه نیوز 22 فروردین 1398 سازه نیوز 24 فروردین 1398 سازه نیوز 25 فروردین 1398 سازه نیوز 26 فروردین 1398 سازه نیوز 27 فروردین 1398 سازه نیوز 28 فروردین 1398 سازه نیوز 30 فروردین 1398 سازه نیوز 31 فروردین 1398 
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور با بیان این که بیش از 2 میلیون مسکن روستایی در کشور نوسازی و مقاوم سازی شد، گفت: پیگیر خرید مصالح برای واحدهای احداثی در مناطق سیل زده هستیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
یک گروه از جامعه خریداران مسکن در تهران، معطل تکمیل قدرت خرید یا به جمع بندی رسیدن گروه ضعیف این جامعه مانده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس با بیان اینکه 300 هزار واحد مسکونی در سیل خوزستان آسیب دید و قابل استفاده نیستند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
قانون پیش فروش ساختمان هنوز بعد از گذشت 10 سال به مرحله اجرایی نرسیده، این درحالی است که پیش فروش می تواند بازار مسکن را به ساماندهی برساند.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
خرم گفت: بازار مسکن امسال وارد دوران رکود می شود و اگر قیمت مسکن افزایش نیابد یک اتفاق فوق العاده در اقتصاد رخ داده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی از امضای یادداشت تفاهمنامه هایی در زمینه های بندری و هواشناسی، استاندارد، اقتصادی در نوزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و بلغارستان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سوادکوهی گفت: ما باید سیستمی داشته باشیم که اشخاص به محض اینکه معامله کردند بلافاصله برای ثبت هم اقدام کنند تا حقوق بعدی آن ها پایمال نشود.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر حوالی درگهان دراستان هرمزگان را لرزاند.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از پرداخت کمک بلاعوض 5 میلیون تومانی به سیل زدگان خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
محققان کشور موفق به تولید دستگاهی برای تخلیه گِل و لای در مناطق سیل زده شدند؛ این دستگاه در منازلی که بیل مکانیکی قابل استفاده نیست به کار می رود.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
قائم مقام بیمه مرکزی اعلام کرد: تنها بین 5 تا 7 درصد واحدهای مسکونی در کشور، از پوشش بیمه حوادث طبیعی برخوردار هستند که این میزان در برخی از مناطق کمتر و در برخی از استان ها نیز بیشتر است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه نوشیروانی بابل با بیان اینکه سدها در سیلاب اخیر به دلیل جانمایی غلط در مازندران در جلوگیری از سیل اثر نداشته اند، گفت: احداث سدهای بزرگ در مازندران ضروری نیست.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
قائم مقام بنیاد مسکن گفت: بازسازی مناطق سیل زده شروع شده و امیدواریم در کمتر از یک سال عملیات بازسازی در این مناطق به اتمام برسد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراسم کلنگ زنی بازسازی نخستین واحد مسکونی آسیب دیده از سیل در شهر گمیشان با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
بازار مسکن در سال جدید به دلیل جو روانی درونی و همچنین وزن متغیرهای اثرگذار بیرونی، شرایط خاصی را تجربه خواهد کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۳:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از نکاتی که این روزها و پس از دو سیلاب مازندران، بر سر زبان ها افتاده و بیش از پیش نمایان شده، مسئله سدسازی است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
استاندار لرستان از نصب هشت دهنه پل برای برقراری راه ارتباطی بین روستاهای سیل زده استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که چندین بار تاکنون بحث بیمه همگانی ساختمان ها در مجلس مطرح شده، اما به نتیجه ای نرسیده است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4 و 1 دهم ریشتر بامداد امروز هجدک راور را در استان کرمان لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ابعاد پدیده بد مسکنی در ایران امروز ، مناسبات فلسفه و تمدن در جهان اسلام هزاره ابوسعید ابوالخیر و چشم انداز آموزش مددکاری اجتماعی در ایران و جهان از مهمترین نشست هایی بود که هفته گذشته در کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در معاونت علمی ریاست جمهوری با تاکید بر بهره مندی از انرژی تجدیدپذیر پس از سیل گفت: سیل نعمت الهی می تواند به ما در تأمین برق بیش از گذشته کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در سخنانی قابل تامل اعلام کرده روش مقررات ملی ساختمان برای طراحی بیمارستان باعث آسیب به ساختمان های پُر اهمیت (بیمارستان ها) می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۱:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
حدود سه هفته است که از اولین سیلاب لرستان می گذرد بسیاری از مشکلات در حال رفع و رجوع است اما هنوز مردم مناطق سیل زده مشکلاتی چون قطعی آب و برق دارند با توجه به آنکه هوا رو به گرماست مشکلات بی سر ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه حدود 40 هزار واحد مسکونی غیرمقاوم در استان وجود دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۱:۴۴   + ۴۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت کشور تشریح مصوبات قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با برنامه اسکان بشر ملل متحد در زمینه تاب آوری، توسعه پایدار، شهرسازی و مسکن بر اساس منافع دو جانبه و اهداف سازمانی در 19 بند به امضا رسید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به این که به دلایل مختلف از جمله کاهش منابع درآمدی و بودجه ای، دولت توان دادن وام های بالا با بهره کم را به سازندگان ندارند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۲۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد با اعلام این که قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء مترو هشتگرد را تا شهریور امسال تکمیل می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
امروزه اکثر مردم در منازل کوچک خود به فضای کافی برای کاشت درخت و گیاه و حبوبات دسترسی ندارند، اما ابداع جوانه های ارگانیک مینیاتوری و کوچک می تواند مشکل مذکور را حل کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۹:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برق آبی شرکت آب منطقه ای مازندران گفت: 92 درصد از حجم مخازن سدهای استان به میزان 301 میلیون مترمکعب پر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شادگان با اعلام اینکه 24 روستا در معرض خطر سیل هستند، گفت: به 3 روستا دستور تخلیه داده شده است، هرچند مردم حاضر به تخلیه نشدند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۸:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
قدرت خرید وام اوراق مسکن به سطح سال 92 سقوط کرد. این تسهیلات در تهران با قیمت میانگین کفاف 5 مترمربع را می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
قلی زاده، با بیان اینکه نمی توان با اقداماتی مانند افزایش تسهیلات مسکن زمینه را برای بهبود بازار املاک فراهم کرد، گفت: افزایش تولید مسکن تنها راهکار پایدار ساماندهی بازار مسکن است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد، با اشاره به وجود 10 هزار مسکن مهر بدون متقاضی در این شهر جدید گفت: نیمی از این خانه ها را در قالب مسکن امید، به صورت خودمالکی به فروش می رسانیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۶:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
بام خوابی، یکی از بهترین خاطرات آن هایی است که پیش از دهه شصت جوانی، نوجوانی و حتی کودکی کرده اند. زمانی که شب های گرم تابستان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار لرستان گفت: زمین مورد نیاز برای احداث واحدهای جایگزین منازل تخریب شده بر اثر سیل در خرم آباد، معمولان و دوره چگنی تامین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۲۴   + ۵۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کار از تصویب حق مسکن 100 هزار تومانی کارگران در نشست دیروز کمیسیون اقتصادی دولت به ریاست وزیر اقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بازار مسکن در کلانشهر مشهد گرفتار رکودی است که نوسان قیمت ارز و افزایش نرخ نهاده های ساختمانی بر عمق آن افزوده است و خروج از این رکود و شکستن قیمت ها نیاز به تزریق نقدینگی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امور مالیاتی اعلام کرد: براساس مصوبه هیات وزیران 36 درصد ارزش معاملاتی املاک مبنای دریافت وجوه قانونی است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
در حالی طبق اعلام مدیرعامل شرکت عمران پرند قرار بود مسکن مهر این شهر تا شهریور امسال به اتمام برسد که در جدیدترین زمان بندی منتشرشده از سوی این شرکت پروژه های طرح مذکور تا پایان سال به اتمام خواهند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۴۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرکل اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: در نوروز 98 ایرانی ها نسبت به نوروز پارسال 10 درصد کمتر مسافرت رفتند که اگرچه هشدارهای وقوع سیل بی اثر نبود، اما عامل اصلی تورم بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از خسارت 604 میلیارد تومانی سیل به جاده ها، ابنیه فنی و پل های استان تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با بیان اینکه روند فعلی گسترش مال ها بهره ای به اشتغال و تولید نمی رساند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان با بیان اینکه سازمان هواشناسی کشور در حال حاضر برای اردیبهشت ماه شرایط نرمال را پیش بینی کرده که نیاز است به آن توجه شود ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
طبق برآورد محققان پژوهشگاه مهندسی زلزله و زلزله شناسی، زمین ایران در سال 1397 بیش از 13هزار و 897 بار لرزید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس دانشکده عمران و معماری واحد علوم تحقیقات با اشاره به اینکه نرخ اجاره بهادر تابستان امسال همانند قیمت مسکن جهشی نخواهد بود، گفت: رشد قیمت مسکن به معنی رشد بسیار بالای اجاره بها نیست.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
یافتن آپارتمان کوچک متراژ اگرچه در اغلب مناطق تهران به دلیل میل سازنده ها به ساخت وساز بزرگ متراژ و کم دردسر نسبتا دشوار است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس شورای اسلامی شهر تهران از لزوم تعیین تکلیف افزایش نرخ کرایه ها در هیات دولت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
یک عضو اتاق بازرگانی تهران معتقد است مال ها (فروشگاه های بزرگ) در بستر اقتصادی هر کشور عملکرد خود را نشان می دهند و چگونگی فعالیت آنها منوط به وضعیت رشد اقتصادی و قدرت خرید مردم است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
بررسی گزارش عملکرد بودجه در سال 97 نشان می دهد در حالی حدود 51میلیارد تومان اعتبار بابت ساماندهی و لایروبی رودخانه های کشور به شرکتهای آب منطقه ای پرداخت شده که نحوه هزینه کرد و اثرات توزیع این منابع ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۱:۰۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگل ها با بیان اینکه برنامه جلوگیری از سیل در تهران به استانداری ابلاغ شد ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر تحت عنوان مسکن امید قرار گرفته اند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
امیدوارم با اتفاقاتی که در کشور افتاده همچون زلزله سرپل ذهاب و سیل اخیر، موضوع در نظر گرفتن مخاطرات طبیعی در ساخت و ساز، جدی تر گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: بنیاد مسکن 332 واحد مسکونی را در 4 شهرستان سیلزده میاندورود، نکا، بهشهر و گلوگاه اعم از تخریبی و تعمیراتی در دست اقدام دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۹:۰۸   + ۴۳ سایت دیگر  
گزارشات میدانی از بازار مسکن شهر تهران حاکی از آن است که خریداران حرفه ای بازار را ترک کرده اند و معاملات نسبت به فروردین ماه سال گذشته 51 درصد کاهش یافته است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از افزایش روند واگذاری سند به واحدهای مسکونی ساخته شده در اراضی ملی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۷:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
ساخت بزرگترین صخره مرجانی مصنوعی در جهان در ساحل فجیره آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۳۸   + ۴۰ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: نقش دولت در مسکن امید، عمدتاً نقش حمایتی مانند اعطای تسهیلات ارزان قیمت و تخفیف در انشعابات است و واحدها را مالکان واحدهای فرسوده می سازند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۵:۰۸   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با تاکید بر اینکه محور پلدختر- خرم آباد از مسیر موجود تغییر نخواهد کرد، گفت: این محور با اجرای واریانت جدید یا تونل، تعمیر و بهسازی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از اولویت بندی پروژه های ساخت و بازسازی این وزارت در مدیریت پس از بحران، مبتنی بر شاخص های زیست محیطی، اقتصادی، فنی و اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با افزایش 100 درصدی قیمت مسکن در سال گذشته امیدواری برای ثابت ماندن قیمت ها در بازار مسکن وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون فرابورس با تشریح جزئیات خرید اوراق تسهیلات مسکن، گفت: آخرین اوراقی که در حال حاضر در فرابورس وجود دارد، اوراق مربوط به اسفند 97 است که تا اسفند 99 قابل معامله است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در 98 شهرستان درگیر سیل در سراسر کشور برای 28 هزار و 711 خانوار مددجوی بهزیستی مبلغی بین 5 تا 15 میلیون ریال بر اساس بعد خانوار ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
زمین لرزه 4.1 ریشتری بجنورد و شوقان در خراسان شمالی را لرزاند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
شاید بسیاری از افراد تصور کنند که با وجود بارش های فراوان فروردین ماه امسال در سراسر کشور، ایران وارد یک دوره ترسالی شده و خشکسالی برای همیشه به پایان رسیده است اما کارشناسان و اساتید دانشگاه اعتقادی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: پیک سیل در مناطق خوزستان تمام شده و از آن گذر کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
کمیته ای به منظور بررسی طرح ها و برآورد خسارات در صنعت برق ایجاد شده که در سریع ترین زمان ممکن، مشکلات و چالش های موجود در مناطق سیل زده برطرف شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر آبخیزداری و حفاظت خاک سازمان جنگلها گفت: هرساله به دلیل عدم آبخیزداری در بالادست برخی از سدها، معادل یک سد کرج را با ورود خاک به مخازن سدها از دست می دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۸۳ سایت دیگر  
مدیر اعبارات بانک مسکن از مخالفت بانک مرکزی با وام 280میلیون تومانی خرید مسکن خبر داد و گفت: بر اساس سیاست های بانک مسکن وام ساخت به 170میلیون تومان افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۸   + ۱۱ سایت دیگر  
بازار رهن کامل آپارتمان های مسکونی در تهران مدت هاست به دلیل قیمت های پیشنهادی بسیار بالا از رونق افتاده و این روزها حتی مستاجران نیز تمایلی به رهن کامل مسکن نشان نمی دهند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی تذکر یکی از نمایندگان مجلس به وزیر راه و اظهار نگرانی درباره افزایش نرخ اجاره بهای مسکن درسال جاری یک کارشناس مسکن گفت: توان اقتصادی خانوارها مانع از جهش نرخ اجاره بها در سال جاری خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: با تلاش عوامل راهداری، امدادی و انتظامی چهار محور در استان خوزستان بازگشایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۱:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
رییس اتحادیه مشاوران املاک گفت: شواهد و قرائن بر اساس چرخه های رونق و رکود نشان می دهد که هم اکنون قیمت مسکن به ثبات رسیده و تا زمانی که قدرت خرید متقاضیان بالا نرود، شاهد جهش قیمت نخواهیم بود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
این روز ها که ایران شهر سوگوار مصیبت بی تدبیری مسؤلان پیشگیری و مقابله با بحران سیل است بویژه شیراز شهر میهمان نواز تبدیل به بیت الاحزان شده بخاطرم آمد که سی وچند سال قبل پس از مرداد 66 که سیل ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی فارس گفت: در سال 1397 حدود 750 هزار متر مربع از اراضی دولتی از چنگ زمین خواران و سودجویان بازپس گرفته و به بیت المال بازگردانده شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۳   + ۲۲ سایت دیگر  
تسهیلات نوسازی مسکن فرسوده در حال حاضر به میزان 110 میلیون تومان رسیده که 70 میلیون تومان آن بدون سپرده با نرخ سود 18 درصد و 40 میلیون تومان با سود 9 درصد به متقاضیان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان زابل ضمن تکذیب برخی از شایعات در فضای مجازی گفت: هیچ روستایی بر اثر خطر سیلاب در شهرستان زابل تخلیه نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۴۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب سازمان آب و برق خوزستان، حجم خالی سدهای استان را یک میلیارد و 300 میلیون مترمکعب عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
در سه ماهه پایانی سال 2018 متوسط قیمت مسکن در اتحادیه اروپا بیش از چهار درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۷:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی از افزایش اجاره بهای مسکن در پلدختر و معمولان به دنبال سیل اخیر در این دو شهر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۷:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
کیومرث سلگی با اعلام اینکه حدود پنج هزار و 200 واحد مسکونی خانوارهای دو معلول به پایان رسیده و هشت هزار واحد آن طبق تفاهم نامه منعقده عملیاتی شده است از تکمیل چهار هزار واحد مسکونی نیمه کاره توسط ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۶:۴۳   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن گفت: در حال حاضر صرفا خط آهن گرگان محدوده آق قلا و دو محور بامدژ-آهودشت و نظامیه در خوزستان مسدود و سایر محورهای ریلی باز و تردد در آنها جاری است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو هیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس وعده دولت و وزیر راه و شهرسازی، تا پایان سال 98 بایستی 400 هزار واحد مسکونی ساخته شود و با این رقم، قیمت مسکن افت محسوسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ورود همزمان 5 کشتی شامل کالای اساسی و نفتی به بزرگترین بندر اقیانوسی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
علیزاده گفت: بیمارستان های احداث شده توسط آن سازمان در مناطق سیل زده مشکلی پیدا نکرده و در حال ارایه خدمات به مردم هستند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
دبیر انجمن انبوه سازان کشور گفت: دریافت مالیات از سازندگان زمینه ساز کاهش میزان تولید مسکن می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
از 11 زلزله مهم هفته گذشته، 3 زلزله 3.2 تا 3.9 در استان فارس به ثبت رسید ضمن آنکه شهرستان حضرت ابوالفضل استان سیستان و بلوچستان با دو زلزله بزرگ تر از 3 لرزید.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد با اعلام خبر پرداخت تسهیلات بانکی با نرخ ترجیحی پنج درصد به مناطق سیل زده گفت: مابقی این ارقام هم توسط دولت از بودجه عمومی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
شهردار تهران صبح امروز برای بازدید از مناطق سیل زده به خوزستان رفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
بازار مسکن هر سال در فروردین ماه درگیر خواب بهاری است اما امسال افت معاملات گویا بیش از سالهای قبل است چرا که قیمت اوراق تسه برای اولین بار در چهار سال گذشته به کانال 40 هزارتومان سقوط کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تقاضای موجود در بازار مسکن باعث شده تا همواره نوسان های این بازار مورد توجه مردم باشد. با توجه به جهش بیش از 90 درصدی نرخ واحدهای مسکونی در سال 97 شهروندان بیش از پیش روی کنش های این بازار متمرکز شده ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شبکه ملی شتاب نگاری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه در حال حاضر بیش از 1100 ایستگاه شتاب نگار فعال در کشور داریم ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران از تشکیل هیأت اجرایی با تمام اختیارات برای احیاء و بازسازی بافت های فرسوده سکونتگاه های غیررسمی محله سعدی شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تعدادی از مهندسان ارتش آمریکا موفق به تولید ابزار کوچکی در مقایسه با توربین های بادی غول پیکر شده اند که از آن می توان برای ذخیره سازی ساده تر انرژی باد و تولید آن به برق استفاده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۳۳   + ۴۶ سایت دیگر  
جدیدترین گزارش رسمی از بازار مسکن حاکی از آن است که در اسفند 97 قیمت مسکن نسبت به ماه پیش از آن و ماه مشابه سال قبل(96) به ترتیب 9.3 درصد و 95.5 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر عامل بانک مسکن با اشاره به اهمیت بخش مسکن و ساختمان در شرایط فعلی اقتصاد ایران، از تهیه بسته رونق زا برای این بخش از سوی کارشناسان بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن تشریح روند فعالیت سامانه بارشی از فردا تا روز دوشنبه (23 تا 26 فروردین)، از شدت گرفتن بارش باران در جنوب لرستان و شمال خوزستان در روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مقام مسئول بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از بازسازی 9 ماهه پلدختر خبر داد و گفت: امروز ارزیابی خسارت های وارد شده به شهر پلدختر به اتمام می رسد و بلافاصله کار بازسازی شهر و روستاهای پلدختر آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
دبیر کانون انبوه سازان با بیان این که شش فاکتور اثرگذار بر قیمت تمام شده مسکن کماکان به قوت باقی است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی میزان خسارت های وارده به راه ها و واحدهای مسکونی بر اثر سیل را تشریح و گفت:سوال این است که چه اشخاصی مجوز ساخت در مسیر رودخانه ها را صادر می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...