سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۴:۰۱Aug 2018 21

سازه نیوز (sazehnews.ir)

سازه نیوز 28 آذر 1394 سازه نیوز 30 اسفند 1395 سازه نیوز 29 اسفند 1396 سازه نیوز 1 فروردین 1397 سازه نیوز 31 اردیبهشت 1397 سازه نیوز 31 خرداد 1397 سازه نیوز 31 تیر 1397 سازه نیوز 1 مرداد 1397 سازه نیوز 2 مرداد 1397 سازه نیوز 6 مرداد 1397 سازه نیوز 7 مرداد 1397 سازه نیوز 8 مرداد 1397 سازه نیوز 9 مرداد 1397 سازه نیوز 10 مرداد 1397 سازه نیوز 11 مرداد 1397 سازه نیوز 12 مرداد 1397 سازه نیوز 13 مرداد 1397 سازه نیوز 14 مرداد 1397 سازه نیوز 15 مرداد 1397 سازه نیوز 17 مرداد 1397 سازه نیوز 18 مرداد 1397 سازه نیوز 21 مرداد 1397 سازه نیوز 22 مرداد 1397 سازه نیوز 23 مرداد 1397 سازه نیوز 24 مرداد 1397 سازه نیوز 28 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۸:۵۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی از ساکن بودن 11 میلیون نفر از جمعیت شهری در بافت های فرسوده کشور خبر داد و با لایحه ای که از سوی دولت ارائه شده قراردادهای اجاره از این به بعد دو ساله خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۹    
سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان از وزش باد توام با گرد و غبار محلی در سطح استان طی امروز و فردا خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۵    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن از تغییر نحوه واگذاری زمین با کاربری فرهنگی به نهاد کتابخانه های عمومی در پروژه های مسکن مهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از مراجعه به وزارت کشور برای پیگیری ادامه روند اطفای آتش سوزی هورالعظیم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۸:۵۸    
عضو فدراسیون بین المللی بتن گفت: در سطح مدیریتی استان اراده ای برای استفاده از دانش و تکنولوژی های روز دنیا در ساخت وسازهای بتنی دیده نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۲:۴۴    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان اینکه مجددا قسمت هایی از بخش عراقی تالاب هورالعظیم دچار آتش سوزی شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۴۸    
نماینده مردم اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور کتبی وزیر اقتصاد برای اختصاص 34 میلیارد تومان به معوقه پرسنل گروه ملی فولاد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۷:۳۵    
شهردار اهواز با اشاره به ساخت و ساز غیرمجاز در مناطق حاشیه ای گفت: بخشی از تصرف های صورت گرفته در محلات حاشیه ای اهواز هماهنگ شده هستند که باید دستگاه حاکمیتی از چنین اقداماتی جلوگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۴:۰۲    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: مهمترین مساله ای که برای متولیان خدمت رسانی برق دارای اهمیت است، پایداری شبکه و استمرار برق رسانی به مردم است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۲۳    
شرکت سوپرپایپ توانست علیرغم مشکلات و محدودیت های به وجود آمده، برای دومین بار گواهی نامه فنی اتحادیه اروپا ETA را برای محصول تولیدی خود دریافت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۹    
سیصد و پنجاه و نهمین شماره هفته نامه حیات طیبه روز جمعه 19 مرداد ماه 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۴    
دنیای اقتصاد : بازار مسکن طی دو روز گذشته شاهد افزایش نسبی فایل های قیمت مناسب متناسب با قیمت آخرین معاملات هفته های گذشته بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۰۹    
معاونت عمرانی استانداری خوزستان به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۲۳    
هرچند خوزستان در سال های دفاع مقدس از برنامه توسعه ای خود عقب افتاد و در سال های اخیر این عقب ماندگی انباشت شده، اما تا پایان سال آینده مردم می توانند آثار پیشرفت طرح های زیرساختی را در استان ببینند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۳    
دقایقی دیگر هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با حضور وزیر مسکن و راه و شهرسازی، افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۱۲    
رییس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید براینکه مردم باید به معاملات ملکی خود ادامه دهند و به امید کاهش قیمت ها نباشند، گفت: باید به دولت فرصت دهیم تا به تدوین و اجرای برنامه های خود بپردازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۴    
وزیر راه و شهرسازی از تدوین لایحه ای در زمینه ی اجاره بهای مسکن و طرح پیشنهاد معافیت مالیاتی برای خانه های کوچک مقیاس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۳۲    
عصر اعتبار- شرکت تامین سرمایه بانک مسکن در کنار ارائه خدمات تامین مالی از طریق بازار سرمایه به متقاضیان، طیف گسترده ای از خدمات مشاوره را به فعالان اقتصادی ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۴    
نایب رییس اول اتحادیه مشاوران املاک گفت: خروجی رشد بازارهای مسکن، طلا و ارز پس از جهش مقطعی قیمت، به رکود بخش مسکن منجر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۲    
اشتباهات نرم افزاری معمولا مشکلات مختصری ایجاد کرده و برای کاربران چندان گران تمام نمی شوند. اما این بار یک بانک امریکایی به همین علت مشتریان خود را دچار مشکلات اساسی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۹:۴۰    
رهبرمعظم انقلاب به دولت برای تشکیل یک کارگروه قوی جهت بررسی مشکل بانک ها و نقدینگی دستور داد و گفت: فعالیت این کارگروه شبانه روزی باشد و به رییس جمهور برنامه بدهد . ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۵:۴۰    
برزگر گفت:با تمدید قراردادهای اجاره به 2 تا 3 سال،مشکل بیش از 35 درصد جمعیت کشور که اجاره نشین هستند،برطرف می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : با شروع مرداد تعداد فایل های عرضه شده برای رهن کامل در بازار آپارتمان های اجاری قدری افزایش یافته و به دنبال آن تعداد قراردادهای از این جنس نیز رو به رشد است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۸:۳۱    
شهردار تهران، سرعت در عملیات امداد و نجات در زمان وقوع بحران ها را یکی از ملاک های میزان توسعه یافتگی کشورها دانست و گفت: مسئولان نهادهای عضو مکلفند تا یک ماه آینده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۲:۴۶    
سن بنای ملکی که قرار است به منظور خرید آن از تسهیلات مسکن استفاده شود، صرفا بر اساس سال صدور پروانه محاسبه شده و ماه و روز قید شده در اسناد ساختمان، اهمیتی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۶:۲۴    
کارشناسان اقتصادی معتقدند افزایش سقف تسهیلات خرید مسکن نه تنها کمکی به بهبود قدرت خرید مسکن خانوارها نمی کند، بلکه حتی به انتظارات تورمی و رکود بازار نیز دامن می زند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : در حالی که تا اوایل پاییز سال گذشته، قیمت آپارتمان های میان متراژ در مناطق متوسط شهر همواره زیر یک میلیارد تومان بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۰۰:۰۳    
دنیای اقتصاد : چهار اهرم مالیاتی ارائه شده از سوی متولی مسکن برای تنظیم بازار زمین، مسکن و اجاره درحالی هم اکنون در پیچ وخم تصویب قرار گرفته است که انتظار می رفت در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون وقت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۶:۳۰    
دکتر حسن تقی زاده انصاری*
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۲۵    
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن جزییات دو پیشنهاد جدید به بانک مرکزی برای تقویت تسهیلات خرید مسکن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۰۵    
استان همدان دارای 35 شعبه می باشد که 20 شعبه آن در مرکز استان و 15 شعبه دیگر در 9 شهرستان تابعه مستقر می باشد که از 9 شهرستان 5 شهرستان تک شعبه ای بوده و به شدت با چالش سند مالکیت مواجه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۵۴    
سرپرست اداره عمران و بهسازی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر از اختصاص 400 میلیون تومان اعتبار برای مرمت خانه گفتمان شهری با هدف ایجاد فضای گفتگو بین متخصصان و حرفه مندان عرصه معماری و شهر سازی خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۳۲    
دو سوم جمعیت جهان در مناطقی زندگی می کنند که دارای آلودگی هوا ناشی از دود اگزوز، صنعت و سوزاندن چوب است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۲۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با اشاره به شناسایی سه محله در کرمان برای طرح بازآفرینی امید در سال گذشته، مهمترین فعالیت های این اداره کل را در سال 96 تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۵:۴۰    
عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان استان تهران گفت: 85 درصد از خریداران مسکن سوداگران و 15 درصد مصرف کنندگان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۱:۵۸    
شفقنا- رفتار خانه اولی ها در بازار ملتهب مسکن طی ماه های اخیر از روی میزان استفاده از وام یکم، ردیابی شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۰:۱۶    
رویکرد جدید وزارت نیرو و عدم سرمایه گذاری در حوزه برق به بهانه مدیریت تقاضا راهکاریست که رنگ شعاری به خود گرفته و در عمل توفیق چندانی نداشته است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۶:۰۲    
مدیرستاد هماهنگی ساخت مسکن بنیاد مسکن، گفت: بازسازی تمام واحد های خسارت دیده بر اثر زلزله کرمانشاه تا پایان سال 98 به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۱    
عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی گفت: با رقابتی کردن تعرفه های خدمات مهندسی، میزان امضا فروشی افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۷    
عضو کمیسیون عمران مجلس، از کند شدن مسیر بهسازی واحدهای آسیب دیده در اثر زلزله اخیر کرمانشاه در پی گرانی مصالح ساختمانی انتقاد کرد و گفت: دولت گرانی ها را به کانال نرخ تورم هدایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۲ - ۰۸:۳۴    
مدیرعامل بانک مسکن با تشریح 2 اقدام این بانک برای افزایش قدرت خرید مردم در بازار، گفت: با پیشنهاد به بانک مرکزی محدودیت وام صندوق یکم برای واحدهای با عمر زیر 15 سال برداشته می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از اختصاص 60 میلیارد تومان یارانه نقدی برای مسکن مهر و 50 میلیارد تومان اسناد خزانه برای پردیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۱۰:۲۳    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی، از نهایی شدن گزارش 100 مورد پرونده زمین خواری در این کمیسیون خبر داد و گفت: این گزارش تا یک ماه آینده به صحن مجلس تقدیم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۹:۴۶    
نایب رییس کمیسیون عمران اظهار کرد: دولت با ابزار مالیات و استفاده از قانون مالیات بر درآمد می تواند به مستاجرین کمک کند تا دیگر شاهد افزایش اجاره بها به صورت غیرکنترل شده نباشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۹:۱۰    
معاون بنیاد مسکن کشور گفت: کار بهسازی یا احیا بافت در 300 روستا انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۸:۴۵    
همدان- ایرنا- زوج های جوان برای آغاز زندگی مشترک قبل از همه چیز به دنبال تامین مسکن هستند که با همکاری ارگان ها و سازمان ها، شاید بشود بخشی از این بار سنگین را از دوش جوانان برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۲    
دنیای اقتصاد : مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می کنند همچون چندماه گذشته برخی از سازندگان و فروشندگان املاک به افزایش قیمت های پیشنهادی خود اصرار دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۵    
لایحه حمایت از مستاجران برای تصمیم گیری نهایی به کمیسیون لوایح دولت ارجاع شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۴    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بودجه وزارت راه و شهرسازی، عدد صفر است و باید بودجه ای در اختیار این وزارتخانه قرار گیرد تا بتوانیم نظارت عالی انجام دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۰    
امیر محسنی گفت: یکی از مهمترین مشکلات و دغدغه ها با توجه به بافت فرسوده 70درصدی موجود در منطقه17، مساله حفاظت از گودبرداری ها و ساختمان های فرسوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۱۲    
نخستین همایش تجلیل از صنایع سبز، چهره های ماندگار وتلاشگران محیط زیست استان خوزستان به همت اداره کل حفاظت محیط زیست استان خوزستان در روز دوشنبه 8 مرداد ماه سال 1397 در سالن اجتماعات هتل توسعه نیشکر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۱:۰۴    
گزارش عملکرد بانک مسکن در بخش تسهیلات طرح مسکن مهر از ابتدای اجرای طرح تا پایان فصل بهار امسال نشان می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۱۸    
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه قیمت مسکن تابعی از اقتصاد کلان است به تشریح اقدامات وزارت راه و شهرسازی در افزایش قدرت خرید مردم و همچنین ممانعت از سوداگری و شهرفروشی پرداخت و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : حدود 80 درصد از قراردادهای اجاره منعقد شده از ابتدای تابستان تاکنون مربوط به آپارتمان های تا 100 مترمربع بوده و این گروه متراژی مقصد اصلی مستاجران است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : رشد پیاپی قیمت مسکن در ماه های اخیر موجب شد، جایگاه آپارتمان های 100 تا 200 میلیون تومانی در صدر جدول پرمعامله ترین واحدهای مسکونی به لحاظ ارزش ریالی در تیر ماه متزلزل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۰۰:۰۵    
دنیای اقتصاد : مرکز آمار ایران در تازه ترین گزارش خود، نبض کشوری قیمت مسکن را اعلام کرد.به گزارش دنیای اقتصاد ، مرکز آمار ایران دیروز با انتشار گزارشی از وضعیت قیمت و معاملات زمین ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۹:۲۰    
صبوری گفت: توافقات اولیه برای افزایش تعرفه مشترکین پرمصرف در حال انجام است و ما هم به عنوان مجری منتظر مصوبه مجلس برای اجرای آن خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۳:۲۸    
رئیس مرکز مطالعات کاربردی و ارتباطات شرکت بازآفرینی شهری ایران با اشاره به آخرین وضعیت عملیات اجرایی برنامه ملی بازآفرینی شهری ایران از اجرایی شدن این برنامه در دو هزار و 700 محله خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۰۱:۱۸    
سیصد و پنجاه و هفتمین شماره هفته نامه حیات طیبه روز جمعه 5 مرداد ماه 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۶:۲۳    
بررسی معاملات مسکن شهر تهران در تیرماه 1397 حاکی از آن است که پس از سه پرش متوالی قیمت از اردیبهشت ماه به بعد، معاملات در دو ماه اخیر 22 و 9.2 درصد ریزش کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۴    
یک کارشناس اقتصاد مسکن گفت: با توجه به بی تعادلی نرخ ارز و سکه، فروشندگان و خریداران مسکن در انجام معاملات مردد هستند و تاثیر این موضوع با کاهش قراردادها در تیرماه خود را نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۲    
براساس قانون نظام مهندسی ساختمان مصوب اسفند ماه 1374 وآئین نامه اجرایی آن وباالهام ازتجربیات کسب شده در دوره های گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
جدیدترین سامانه هوشمند املاک کشور با نام " کیلید "، با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران رسانه های جمعی معرفی شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۸    
به دنبال اعلام حمایت وزارت راه و شهرسازی از بنیاد حریری بابل و پیشنهاد معاون وزیر راه و شهرسازی مبنی بر ادامه فعالیت آن بنیاد در حوزه های گفتمان سازی، آموزش و دیده بانی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۸    
رییس سازمان بهشت زهرا (س) ظرفیت موجود آرامگاه پایتخت را برای ارائه خدمات در شرایط وقوع زلزله شدید ناکافی خواند و تعیین چهار محل در چهار گوشه شهر را برای کفن و دفن اضطراری ضروری خواند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۲    
تعداد خانوارهای ساکن در منزل شخصی در سال گذشته افزایش و تعداد خانوارهای مستاجر کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۷    
با توجه به گزارش ارائه شده از سوی شرکت بازآفرینی شهری پایدار تعداد 6 هزار و 441 فقره تسهیلات به مبلغ کل 4 هزار و 779 میلیارد ریال به متقاضیان خرید واحد مسکونی در بافت های ناکارآمد میانی تا پایان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۸:۳۵    
پیک مصرف برق کشور روز گذشته در مدار بالای 56 هزار مگاوات قرار گرفت و نسبت به روز جمعه 6 هزار مگاوات مصرف برق افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۶:۱۹    
یک مقام مسئول با تشریح جزئیات طرح دو فوریتی مجلس برای مالیات بر عایدی مسکن، گفت:در گام نخست فقط سوداگران عمده آن هم به تدریج مشمول این مالیات می شوند چراکه نمی خواهیم شوکی به بازار وارد شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۵:۵۳    
روز گذشته حجت نظری - عضو شورای شهر تهران- از ممنوعیت کاشت چمن در پایتخت به دلیل نیاز آبی زیاد و کم آبی کشور خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۵:۴۱    
مدیرکل ستاد هماهنگی بازسازی بنیاد مسکن گفت: نوسانات اقتصادی با همکاری مدیران ذوب آهن و بانک ها تأثیر بسیار کمی بر روند بازسازی واحدهای زلزله زده کرمانشاه داشته است. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۲۳:۴۵    
مدیر عامل شرکت توانیر از مصرف روزانه یک و دو دهم میلیارد کیلو وات برق بر ساعت در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۷:۰۱    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن آخرین وضعیت تکمیل مسکن های مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر را تشریح کرد و گفت: از یک میلیون و 194هزار و 698 واحد مسکن مهر عقد قرارداد شده در شهرهای بالای 25 هزار نفر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۶:۴۰    
نائب رئیس اتحادیه مشاوران املاک از کاهش سود حاصل از خرید و فروش مسکن و کم شدن جذابیت این بازار برای دلالان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۲۱    
بر اساس قانون مالیات های مستقیم فردا آخرین مهلت ارائه اظهارنامه اشخاص حقوقی و صاحبان درآمد املاک اجاری است. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۲:۱۲    
بررسی های آماری نشان می دهد در حدود یک چهارم خانوارهای ایرانی در واحدهای استیجاری زندگی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه اگر مجلس طرحی برای ساماندهی بازار اجاره بها ارائه کند عزمی از سوی دولت برای اجرای آن نخواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۳۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران گفت: باتوجه به قطعی برق محبوس شدگان در داخل کابین آسانسور افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۳    
صبح امروز در محوطه باز سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آتش سوزی رخ داد که با حضور مأموران آتش نشانی بلافاصله اطفاء حریق صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۰۰    
سخنگوی شورای شهر تهران گفت: در حال حاضر برای هیچ باغی نباید پروانه ساخت صادر شود حتی اگر پیش از لغو مصوبه برج باغ ها پرونده ای را تشکیل داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۱    
سازمان تعزیرات حکومتی برای افشانی شهردار تهران نامه نوشت و در خصوص تخلفات سازمان حمل و نقل ترافیک مطالبی عنوان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۶    
معاون میراث فرهنگی در سمپوزیوم دماوند 2018 از تلاش برای ثبت جهانی دماوند از سوی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۴    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان این که دولت به تکالیف قانونی برنامه ششم در بخش مسکن عمل نکرده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۴    
رییس مشاوران املاک با بیان اینکه با همکاری اماکن مشاوران املاک متخلف را طی 20 روز از محرز شدن تخلف به تعطیلی می کشانیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۴    
رئیس مرکز بهداشت آبادان با بیان اینکه به صورت مستمر از همه آب شیرین کن های آبادان بازدید می شود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۰    
سیو هشتمین شماره هفته نامه تیتر هفته با پرونده ویژه ای از آتش سوزی مسجد تاریخی ساری منتشر شد/ مرثیه ای برای تاریخ / رقص شعله ها در تاریخ / آیا آتش به جان افتاده در بناهای تاریخی خاموش می شود ؟ ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۴۳    
مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرتهران با اشاره به بازنگری مجدد چشم انداز شرکت و اهداف راهبردی، گفت: دسترسی آسان شهروندان به خدمات و افزایش ضریب زیست پذیری شهری دنبال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۵    
مدیرعامل سازمان ملی زمین و مسکن آخرین وضعیت تکمیل مسکن های مهر در شهرهای بالای 25 هزار نفر را تشریح کرد و گفت: از یک میلیون و 194هزار و 698 واحد مسکن مهر عقد قرارداد شده در شهرهای بالای 25 هزار نفر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۰۵    
طرح تفصیلی شهر میبد با حضور مسئولان استانی در معاونت معماری و شهرسازی مورد بررسی مجدد قرار گرفت و مقرر شد طرح تفصیلی مصوب فعلی تا بررسی مجدد مغایرت ها و تصویب در استان، ملاک عمل قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۴    
مصطفی کنارکوهی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه سوختگی حیوانات امری طبیعی و همواره در دامداری ها وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۷:۲۹    
معاون بنیاد مسکن لرستان گفت: 1194 واحد بازسازی شده، پایان کار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۵:۴۱    
دبیر کانون سراسری انبوه سازان گفت: هیچ حبابی در بازار مسکن وجود ندارد و تمامی این افزایش قیمت ها طبیعی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۶    
فوگری قدیمی ترین مجتمع مسکونی جهان است که بیش از پانصد سال پیش بنا شده و تا امروز قابل سکونت است. نکته ی عجیب درباره ی فوگری این است که از سال 1520 میلادی تا امروز قیمت اجاره ی آن افزایش نیافته است و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۰    
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری در تشریح جزئیات جلسه مهم رئیس جمهوری با اعضای ستاد بازآفرینی شهری بیان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۸:۲۵    
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امروز مسئله هویت به عنوان یک نقطه ضعف توسط حوزه شهرسازی در شهرهای جدید ذکر می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۳:۰۰    
عشایری گفت: 2 هزار و 500 میلیارد تومان از محل وجوه اداره شده وزارت راه و شهرسازی به طرح باز آفرینی شهری تخصیص داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۲۱:۲۶    
سرپرست فرمانداری شادگان عامل افزایش متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) را از رونق افتادن کشاورزی در این شهرستان عنوان کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...