یکشنبه ۰۳ شهریورساعت ۰۰:۳۵Aug 2019 25

جدیدترین‌های «منابع مالی»

شفا آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
با وجود محدودیت هایی در بحث منابع مالی هر دو پروژه و خصوصا مرکز تحقیقات سرطان با سرعت قابل قبولی در حال احداث هستند
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: منابع مالی و اعتباراتی که در ابتدای امسال توسط مجلس برای تأمین کالا های اساسی در نظر گرفته شد اموال مردم و بیت المال بود بنابراین بی مدیریتی در نحوه توزیع آن به هیچ عنوان قابل گذشت نیست. ...
عصر بانک   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
راهکار یکپارچه ی مدیریت دانشگاهی به صورت هوشمند و دقیق، برنامه ریزی کلیه منابع دانشگاه اعم از منابع آموزشی و پژوهشی، منابع نیروی انسانی، منابع مالی و دارایی های دانشگاه را به صورت یکپارچه مدیریت می کند و اطلاعات آنها را با کیفیتی بالا در اختیار مدیران دانشگاه قرار می دهد.
نقدینه   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه- مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران اعلام کرد که این صندوق براساس تفاهم نامه ای که با سازمان بورس به امضا رسانده، ضمانت تامین سرمایه در گردش بنگاه ها را در رینگ صادراتی بازار سرمایه برعهده خواهد گرفت . ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
غلامرضا شریعتی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با بهره برداری از این تعدا پروژه، چهار هزار و 835 فرصت شغلی جدید در خوزستان ایجاد می شود. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس هیئت مدیره شرکت عمران هشتگرد از اتمام ساخت مترو هشتگرد تا پایان ماه جاری خبر داد و گفت: تاکنون 700 میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده که 80 درصد آنرا شرکت عمران هشتگرد تامین کرده است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل موسسه جهاد نصر از تامین بخشی از منابع مالی طرح 550 هزار هکتاری خوزستان از طریق فاینانس چین خبر داد.
بانکداری الکترونیک   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۱۰:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک ، سجاد فلاح عضو هیئت عامل سازمان فناوری اطلاعات، با اشاره به موانع خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۶/۰۲ - ۰۰:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
الیاس حضرتی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد پلت فرم سککوک گامی در مسیر تسهیل تامین مالی واحدهای تولیدی و ارتباط تجار است و وجود چنین سامانه ای برای تخصیص بهینه منابع مالی و نظارت بر هزینه کرد تسهیلات لازم بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا- مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری فارس گفت: تهیه طرح جامع پدافند غیرعامل استان حدود 75 درصد پیشرفت دارد که در صورت تامین منابع مالی مهرماه امسال از این طرح رونمایی می شود.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۶۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: شهردار تهران با بیان اینکه موضوع توسعه مسکن استیجاری توسط شهرداری ها می تواند یک نقطه عطف باشد؛ گفت: چرا که شهرداران معمولا بزرگ ترین موجران شهر هستند و قدرت مانور بالایی دارند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در شهرکرد گفت: در صورت تکمیل قطعاتی از بزرگراه شهرکرد-بروجن-لردگان منابع مالی این پروژه تا ماه آینده تخصص می یابد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۸:۴۰    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از تصویب آیین نامه اجرایی بیمه پایه اجباری سلامت و ارزیابی وسع در هیات وزیران خبر داد و گفت: بر این اساس دولت مکلف است جهت تحقق سیاست های کلی سلامت، تامین منابع مالی پایدار حوزه سلامت، توسعه کمی و کیفی بیمه های سلامت و مدیریت منابع سلامت از طریق نظام بیمه ای اقدام کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: از هفته آینده پاداش بازنشستگی بازنشستگان و فرهنگیان با اختصاص منابع مالی و علی رغم کاهش منابع مالی، پرداخت می شود و این از اولویت هاست.
اقتصاد مقاومتی   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۰    
یکی از نگرانی های اصلی دولت و بخش خصوصی، منابع مالی مورد نظر برای تکمیل و بهره برداری از پروژه های عمرانی در سال های آتی است. از این رو برخی کشورها همچون آمریکا با کانال بندی بودجه از محل دریافت عوارض و مالیات هر منطقه به سمت پروژه های عمرانی همان منطقه، هزینه های بخش خصوصی را تامین می کنند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
محمد بابایی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: 14 هزار و 500 دستگاه انواع تراکتور و کمباین در استان مرکزی وجود دارد که بیش از هشت هزار دستگاه از آن ها در سن فرسودگی قرار دارند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۲    
سازمان ملل متحد هشدار داد به دلیل ناتوانی در تامین منابع مالی ، تعدادی از برنامه های انسان دوستانه اش در یمن را که شاهد بدترین بحران انسانی جهان است، متوقف خواهد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۰۷:۲۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه, سازمان ملل اعلام کرد به دلیل عدم تأمین مالی مجبور است برخی از برنامه های کمکی خود به یمن را متوقف کند. یمن شاهد وخیم ترین بحران انسانی جهان است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۰    
مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه هزار و 567 نفر سال گذشته پذیرش ترک اعتیاد داشتیم گفت: با کمبود اعتبارات، امکانات و منابع مالی روبه رو هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۶:۰۸   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از تصویب آیین نامه اجرایی بیمه پایه اجباری سلامت و ارزیابی وسع در هیات وزیران خبر داد و گفت: بر این اساس دولت مکلف است جهت تحقق سیاست های کلی سلامت، تامین منابع مالی پایدار حوزه سلامت، توسعه کمی و کیفی بیمه های سلامت و مدیریت منابع سلامت از طریق نظام بیمه ای اقدام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۲    
پروژه چهارخطه کردن محور فیروزآباد به الشتر به دلیل مسائلی همچون نبود منابع مالی و داشتن معارضین محلی تاکنون موفق به بهره برداری نشده، البته مسؤولان وعده تحقق این مهم را تا 2 ماه آینده داده اند.
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۰:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
6 ایستگاه باقیمانده در برنامه سال 99 است که در مجموعه با تامین منابع مالی و تکمیل خط 7 شاهد 22 ایستگاه با 27 کیلومتر تونل در این خط خواهیم بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۹:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی سیستان وبلوچستان گفت: با هدف تسریع و تسهیل دسترسی زنان روستایی و عشایری به منابع مالی و اعتباری و توانمند سازی 19صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی در شهرستان های چابهار ،کنارک، ایرانشهر، قصرقند، دلگان، زابل، نیمروز، زهک وزاهدان راه اندازی شد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مرکز نمایش های آیینی صبا پروژه عظیم و بلندپروازانه شهرداری تهران بود که سال 1382 برای اجرا در زمینی حدود 6 هزار متر مربع طراحی شد؛ پروژه ای که تاکنون میلیاردها تومان برای آن خرج شده و پس از نزدیک به 15 سال از آغاز ساخت ...
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۷    
توسعه خطوط ریلی، تسهیل در جابه جایی بار و ذخایر معدنی، کاهش هزینه های حمل ونقل و ارتقا ایمنی در حوزه حمل ونقل کشور از مهم ترین اولویت های اتصال مراکز بار به شبکه ریلی کشور است ...
برترین ها / مدال   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۲۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
ورزش سه: یورگن کلوپ حاضر نشد آینده خود در لیورپول را تضمین کند و خبر از احتمال بازنشستگی زودهنگام خود داد. یورگن کلوپ پنجمین فصل حضور خود در لیورپول را پشت سر می گذارد؛ در حالی که به وی پیشنهاد تمدید قرارداد طولانی مدت ارائه شده است ...
اقتصاد آنلاین / نوش آنلاین   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، فرار مالیاتی در کشورهای گوناگون و به دلایل مختلف رخ می دهد و جامعه را از بخشی از منابع مالی خود، محروم می کند. اما زیان ناشی از قانون گریزی، تمام شهروندان یک کشور را تحت تأثیر قرار می دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان گفت: قضاوت درباره عملکرد دستگاه های اجرایی دولت باید با توجه به محدودیت های منابع مالی و افزایش تحریم های شدید و ناعادلانه اقتصادی انجام شود.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۹:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: اعتبار مورد نیاز اجرای تمام پروژه را چهار هزار میلیارد تومان پیش بینی شده و امیدواریم بعد از چهار سال با کمک منابع مالی دولت و تلاش شرکت های کنسرسیومی سوت قطار در استان شنیده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اردبیل گفت: با تداوم حمایت ها 40 واحد تولیدی فعال در شهرک های صنعتی که به دلیل کمبود منابع مالی دچار مشکل شده بودند، به چرخه فعالیت باز می گردند.
بسیج پرس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۴۶    
نماینده مردم ساوه در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج پرس : بانک ها باید به عنوان یکی از اصلی ترین نهاد های تامین منابع مالی برای بخش تولیدی فعالیت کنند.
روزنامه کسب و کار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۲۶    
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به اهمیت واحد بازرسی و نظارت اتاق های اصناف کشور گفت: با توجه به رشد و گسترش فعالیت واحدهای بازرسی و نظارت اتاق های اصناف کشور این واحدها باید به لحاظ تامین منابع مالی و تجهیز وسائل نقلیه مجهز باشند تا بازرسی های صورت گرفته عملکرد مطلوب تری داشته باشد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب آیین نامه اجرایی بیمه پایه اجباری سلامت و ارزیابی وسع در جلسه هیات وزیران خبر داد. به گزارش میزان، محمد شریعتمداری با اشاره به جلسه هیات دولت اظهار کرد: دولت مکلف است، به منظور تحقق سیاست های کلی سلامت، تأمین منابع مالی پایدار برای بخش سلامت ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران با اشاره به اهمیت واحد بازرسی و نظارت اتاق های اصناف کشور گفت: با توجه به رشد و گسترش فعالیت واحدهای بازرسی و نظارت اتاق های اصناف کشور این واحدها باید به لحاظ تامین منابع مالی و تجهیز وسائل نقلیه مجهز باشند تا بازرسی های صورت گرفته عملکرد مطلوب تری داشته باشد.
شما نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
براساس قانون برنامه ششم توسعه به منظور تامین منابع مالی مورد نیاز باید سهم تسهیلات بانکی بخش صنعت و معدن به 40 درصد افزایش پیدا کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه امکانات و منابع مالی دولت محدود است، گفت: تلاش می کنیم مشکلات مناطق محروم حل شود.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بیش از 50 میلیارد تومان صرفه جویی بلبل آبادی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان در مراسم تجلیل از خبرنگاران و گرامیداشت روز خبرنگار، ضمن قدردانی از فعالیتها و تلاشهای خبرنگاران ...
رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی در دیدار با استاندار فارس: رو تیتر رئیس هیات مدیره شرکت مادر تخصصی در دیدار با استاندار فارس: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی گفت ...
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه وبودجه مجلس با اشاره به بررسی طرح تأمین منابع مالی شوراهای اسلامی روستا، بخش، شهر، شهرستان و استان در جلسه کمیسیون برنامه وبودجه مجلس گفت: کمیسیون برنامه، بودجه طرح حضور رئیس شورای اسلامی استان در شورای برنامه ریزی استان بدون حق رأی را بررسی و تصویب کرد.
استاندار کرمان با بیان اینکه مالیات یکی از راه های تأمین منابع مالی دولت است، گفت: معتقدیم در شرایطی که با کاهش تولید و صادرات نفت روبرو هستیم، درآمدهای مالیاتی مناسب ترین جایگزین برای درآمدهای نفتی به شمار می رود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو هیات امنای صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران گفت: تحریم ها موجب محدودیت منابع مالی دانشگاه های علوم پزشکی شده و محدودیت هایی را برای خرید تجهیزات پزشکی به وجود آورده است.
ریواس جنوب   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۹:۵۶    
** عملکرد شورای عالی استان ها در 8 ماه اخیر ** تصویب طرح تأمین منابع مالی شوراهای شهرستان ها و استان ها در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ** از وضعیت پرونده ی صدرا بی اطلاعم ** پس از انتخابات فردا، درباره شورای شهر شیراز با خبرنگاران صحبت می کنم
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
نماینده مردم قائمشهر در مجلس گفت: دولت بدون آنکه اذن رهبری را در خصوص استفاده از صندوق توسعه ملی برای تامین منابع مالی مدیریت پسماند بگیرد، در لایحه بودجه پیش بینی کرده که خلاف قانون است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در خصوص بررسی های امروز کمیسیون متبوع خود بیان کرد: کارگروهی متشکل از دولت و مجلس برای چاره اندیشی در خصوص منابع مالی همسان سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران تشکیل شد.
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، حال سیاستگذاران و مجریان توسعه حمل نقل ریلی کشور در حال احداث خطوط ریلی در 15 مسیر اولویت دار برای حمل نقل ریلی یا گسترش شبکه قطارهای حومه ای هستند.برخی از آنها قطعی شده و برخی دیگر در دست مطالعه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران گفت: منابع مالی برای احداث واحدهای مسکونی تامین شده و تا قبل از پایان سال عملیات ساخت به اتمام می رسد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران – سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست کارگاه آغازین برنامه آماده سازی جمهوری اسلامی ایران برای همکاری با صندوق اقلیم سبز را برگزار کردند ...
راه پرداخت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهاب نادری، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر ضرورت تسریع در تأمین منابع مالی واحدهای تولیدی، گفت: با راه اندازی پلتفرم سککوک گام مناسبی در مسیر تأمین مالی این نوع بخش ها و صنایع برداشته شده و آینده درخشانی نیز خواهد داشت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۶:۱۲    
پورمحمدی تولید و اشتغال عشایر را اولویت اصلی برشمرد و گفت: سازمان برنامه و بودجه منابع لازم برای جبران خسارت های وارد شده در حوزه کشاورزی به عشایر را تامین کرده و در اختیار آسیب دیدگان قرار می دهد.
دفتر هیئت دولت   ۱۳۹۸/۰۵/۲۷ - ۱۴:۳۰    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای تأمین منابع مالی لازم جهت احداث و راه اندازی مرکز بهداشتی درمانی جامع در روستای بام و بهبود استاندارد خانه بهداشت روستای نوده بام شهرستان اسفراین خراسان شمالی ...