شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۱:۱۰Feb 2020 22

جدیدترین‌های «رئیس سازمان برنامه و بودجه»

خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه از مثبت شدن رشد اقتصادی کشور براساس آمار های جهانی خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبر آنلاین : رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: به وزیر بهداشت اعلام کردم از طرف سازمان هرچه قدر که منابع لازم باشد برای مبارزه با کرونا اختصاص خواهیم داد.
میزان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اعلام کردم که هر مقدار منابعی که لازم باشد با توجه به اینکه از جان مردم مراقبت می کنیم، اگر خواستند از سوی سازمان برنامه و بودجه برای مقابله با کرونا تخصیص می دهیم. تاریخ انتشار: 12:59 - 02 اسفند 1398 - کد خبر: 598664
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۵۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور تأکید کرد: دولت هر مقدار بودجه ای که برای مقابله با ویروس کرونا لازم باشد در نظر خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه و علی مطهری نماینده مردم تهران با حضور در شعب اخذ رای، آرای خود به صندوق انداختند.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با حضور در حسینیه جماران در انتخابات شرکت کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با حضور در حسینیه جماران در انتخابات شرکت کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۱:۰۱    
رئیس دفتر رئیس جمهور از دستور رئیس جمهوری به رئیس سازمان برنامه و بودجه برای برخوردار شدن کارمندان دولت از صرفه جویی دستگاه های ذی ربط در حقوق شان خبر داد. همزمان روابط عمومی سازمان برنامه و بودجه از ابلاغ بخشنامه افزایش تا 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون خدمات کشوری توسط نوبخت خبر داد. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با صدور بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری از ابلاغ دستور رئیس جمهوری در خصوص رفع تبعیض از پرداخت های ک خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
از اول اسفند ماه جاری (امروز) تبعیض میان حقوق کارمندان دولت از بین رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۵۴    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان یزد با بیان اینکه اعتبارات فرهنگی در استان ها به صورت جزیره ای هزینه می شود، گفت: یزد پایلوت تجمیع فعالیت های فرهنگی در کشور شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دفتر رئیس جمهوری از دستور رئیس جمهوری به رئیس سازمان برنامه و بودجه برای برخوردار شدن کارمندان دولت از صرفه جویی دستگاه های ذیربط در حقوق شان خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / دولت   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۷   + ۸۷ سایت دیگر  
با دستور رئیس جمهور و به منظور رفع تبعیض در پرداخت های دستگاه های اجرایی، بخشنامه افزایش 50 درصدی امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری ابلاغ شد.
اقتصاد آنلاین / طلا نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
در همسان سازی حقوق بازنشستگان که وعده داده شده سال آینده اجرا شود، تفاوتی بین بیمه شده اصلی و بازماندگان مستمری بگیران نیست و همگی مشمول این طرح می شوند.
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۶    
در جلسه ارائه گزارش مدیرکل هواشناسی گیلان به رئیس سازمان برنامه و بودجه استان ضمن درخواست تامین اعتبار برای تکمیل شبکه ایستگاههای هواشناسی استان، رئیس این سازمان قول مساعدت و همکاری نسبت به تامین اعتبار برای رفع نیازهای اداره کل هواشناسی استان را داد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله عابدی صبح سه شنبه با بیان این که سازمان مدیریت و برنامه ریزی، سرباز گمنام توسعه است، در خصوص پروژه های سفر هیات دولت به گلستان اظهارکرد: در سفر اول کاروان تدبیر و امید به استان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان به تشریح مصوبات سفر اخیر دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به گلستان پرداخت.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، قدرت الله عابدی ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: در سال های اخیر و در سفر هیئت دولت و رئیس سازمان برنامه و بودجه به استان، توجه ویژه ای به پروژه های مهم و محوری استان شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۱    
عابدی گفت: در سفر محمدباقر نوبخت ، رئیس سازمان برنامه و بودجه به گلستان عملیات اجرایی ساخت3 هزار واحد مسکونی برای محرومان، سه بیمارستان و زهکشی 50 هزار هکتاری آغاز شد.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
هم اکنون 3 واحد بزرگ صنعتی در استان زنجان آماده افتتاح با حضور رئیس جمهور و 6 واحد صنعتی آماده افتتاح توسط معاون رئیس جهمور و رئیس سازمان برنامه و بودجه و نیز 2 طرح بزرگ صنعتی آماده کلنگ زنی با حضور مقامات عالی کشور در ایام دهه فجر می باشد.
در سومین جلسه بحران ناشی از بارش برف استان گیلان رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اطلاع رسانی های به موقع اداره کل هواشناسی استان تقدیر کرد.
سروش نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۱۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از تخصیص اعتبار 20 میلیاردی برای جبران خسارت ناشی از برف در گیلان خبر داد.
ایمنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۹:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام اینکه در ابتدای سال جاری برای شارژ انبارها و بالگردهای هلال احمر اعتبارات خوبی را تخصیص دادیم.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه در ارتباط زنده تصویری از رشت با استودیوی پخش خبر 21 گفت: تا فرداشب روستایی بدون برق در استان گیلان نخواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت برای جبران خسارت های ناشی از حوادث طبیعی به مردم کوتاهی نمی کند و نهایت صرفه جویی ها در جاهای دیگر انجام می شود تا بتوانیم مشکلات را برطرف کنیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۲:۵۷    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اگر در سال های آینده با کمبود بنزین و ضرورت واردات آن مواجه شویم، آیا آمریکا اجازه وارد کردن آن را خواهد داد؟ و در آن شرایط تمام ناوگان ما تعطیل خواهد شد و در آن صورت آیا به ما نخواهند گفت شما محافظه کاری کرده و شهامت انجام این کار را نداشتید؟ ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
با حضور معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه یکهزار 350 واحد مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان های جنوبی و شرقی استان کرمان به بهره برداری رسید ...
کیهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای 15 پروژه جنوب استان کرمان حدود 434 میلیارد تومان اعتبار مصوب شد که حدود 345 میلیارد تومان پرداخت شده است. محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران در شهرستان عنبرآباد با اشاره به اینکه در ابتدای جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه جنوب استان کرمان مصوبه 2 هزار و 176 ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان امام جمعه رشت گفت: بنا به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه 50 میلیارد تومان تن خواه جهت رفع خسارت ناشی از برف به گیلان اختصاص یافته که این اعتبار باید سریع تر و برای رفع مشکلات زیرساختی تخصیص پیدا می کرد تا دچار بحران برف نشویم.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: تا جمعه شب، عمده مشکلات قطعی برق و راه ها در استان گیلان رفع می شود.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ - ۰۷:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، محمد باقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفر به مناطق شرق گیلان که بیش از همه تحت تأثیر بارش سنگین برف قرارگرفته بودند، گفت: در پی بارش برف اخیر و مشکلات ایجاد شده در گیلان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار بندر مرزی آستارا گفت: کمبود امکانات و تجهیزات مدیریت بحران این شهرستان به دکتر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارش شد و به زودی به تامین آنها اقدام خواهد شد.
سبلانه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۲۰:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: این سازمان بدون محدودیت مالی و امکاناتی برای کمک به برف روبی شهرستان خلخال آمادگی کامل دارد.
شفقنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا -صبح امروز دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور که به نمایندگی از سوی رئیس جمهور مناطق بحرانی برف اخیر استان را سرکشی می نمایند طی تماس تلفنی با فرماندار شهرستان، توسط ایشان در جریان امور قرار گرفتند. ...
تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان در پاسخ به سوال ایسنا گفت: بزرگ ترین طرح در دست اجرا در کوهرنگ است که امسال تخصیص اعتبارات آن به صورت بالای 100 درصد انجام شده و حداکثر تا سال 1401 به نتیجه خواهد رسید.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۷:۳۰    
نصف جهان: رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اصفهان گفت: بزرگ ترین طرح در دست اجرا در کوهرنگ است که امسال تخصیص اعتبارات آن به صورت بالای 100 درصد انجام شده و حداکثر تا سال 1401 به نتیجه خواهد رسید. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: طی دیروز و امروز 12 سورتی پرواز به مناطق کوهپایه ای و صعب العبور گیلان که به دلیل بارش برف راه های آنها مسدود و در محاصره برف است با هدف آذوقه رسانی به مردم انجام شده است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۳    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کردستان گفت: نبود تفکر توسعه از جمله دلایل عدم موفقیت برنامه های توسعه در استان است.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز : نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه که برای رسیدگی و بررسی مشکلات آسیب دیدگان بارش سنگین برف به استان گیلان سفر کرده است در گفت و گو با شبکه خبر تصریح کرد: آنچه در بازدید هوایی مشاهده شد متاسفانه همه راه های فرعی زیر برف است و دسترسی محلی مشکل دارند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
رشت – ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به اینکه تلاش ها همچنان برای رفع مشکلات ناشی از بارش برف ادامه دارد، گفت: در حال حاضر برق 74 هزار مشترک در گیلان قطع است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس سازمان برنامه و بودجه درجلسه استانداری گیلان ،باتوجه به اینکه پمپاژ مخازن آب به برق مرتبط می شود، امیدواریم با وصل شدن برق تا فردا این مساله نیز برطرف شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه تردد در همه راه های اصلی گیلان تا پنجشنبه تسهیل می شود، گفت: هنوز 80 هزار مشترک گیلانی با قطعی برق روبرو هستند و با وصل شدن برق، مشکل آب آشامیدنی نیز برطرف می شود.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
قزوین (پانا) - استاندار گیلان از استانداری و دستگاه های امدادی استان قزوین در مدیریت بحران برف و کولاک استان گیلان تشکر و قدردانی کرد. قدرت اله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین در جلسه اضطراری شورای هماهنگی ...
برترین ها / اتحاد خبر   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص 50 میلیارد تومان برای جبران خسارات ناشی از برف در استان خبر داد. محمدباقر نوبخت روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از مناطق آسیب دیده در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۳:۰۶    
به گزارش جماران؛ معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به برگزاری جلسه ستاد بحران گیلان در چهارشنبه شب، گفت: با هماهنگی ها و اقدامات پیش بینی شده، انتظار می رود بخش بسیاری از مشکل برق، آب و راهها ظرف 24 ساعت آینده برطرف شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با هماهنگی ها و اقدامات پیش بینی شده، انتظار می رود بخش بسیاری از مشکل برق، آب و راه ها ظرف 24 ساعت آینده (پنجشنبه شب) برطرف شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: با هماهنگی ها و اقدامات پیش بینی شده، انتظار می رود بخش بسیاری از مشکل برق، آب و راه ها ظرف 24 ساعت آینده (پنجشنبه شب) برطرف شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، بر اولویت بازگشایی راه های مواصلاتی به مرغداری ها و واحدهای تولیدی در گیلان تاکید کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان گیلان، دکتر نوبخت شامگاه امروز در جلسه ستاد مدیریت بحران استان گیلان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه مشکل قطعی آب و برق برخی مشترکان گیلان تا ظهر فردا برطرف می شود، گفت: امیدواریم تا فردا شب به شرایط عادی برگردیم.