یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۳:۵۲Jul 2020 12

جدیدترین‌های «رئیس سازمان برنامه و بودجه»

 
خودرو تک   ۳ ساعت پیش    
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه همسان سازی 90درصدی حقوق شاغلان و بازنشستگان از مهرماه انجام خواهد شد، گفت: قسط دوم اعتبار یک میلیارد یورویی از سوی بانک مرکزی به حساب خزانه داری کل کشور در چند روز آتی واریز می شود. ...
شهرخوان   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال پیگیری چندین ماهه استاندار اردبیل و همکاران سازمان مدیریت و برنامه ریزی در هفته گذشته تفاهم نامه ای بین رئیس سازمان برنامه و بودجه و استاندار اردبیل به امضاء رسید تا در سال جهش تولید 52 پروژه در این استان اجرایی و عملیاتی شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه سه شنبه هفته جاری به چهارمحال و بختیاری سفر خواهد کرد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رئیس کل سازمان نظام پرستاری طی نامه ای به رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: توجه و رسیدگی به موقع این سازمان به خواسته های پرستاران از جمله استخدام، تغییر وضعیت نیروهای شرکتی، پرداخت فوق العاده ویژه و معوقات کارساز است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۷:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان و شاغلان هم تراز از اول مهر اجرا می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه می گوید همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان و شاغلان هم تراز از اول مهر اجرایی خواهد شد. به گزارش ایسنا، امروز شنبه (21 تیر ماه ) محمدباقر نوبخت-رئیس سازمان برنامه و بودجه- طی لایو اینستاگرامی گزارش جدیدی از تازه ترین اقدامات سازمان برنامه و بودجه در راستای ...
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۵۰    
گیل خبر/ مهرداد لاهوتی، نماینده سابق لنگرود در مجلس شورای اسلامی، طی حکمی از سوی دکتر محمدباقر نوبخت، به سمت مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه در امور مجلس و حقوقی منصوب شد.
ایسنا: امروز شنبه (21 تیر ماه ) محمدباقر نوبخت-رئیس سازمان برنامه و بودجه- طی لایو اینستاگرامی گزارش جدیدی از تازه ترین اقدامات سازمان برنامه و بودجه در راستای همسان سازی حقوق بازنشستگان و حمایت از کادر درمان کشور ارائه کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۷   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه همسان سازی 90درصدی حقوق شاغلان و بازنشستگان از مهرماه انجام خواهد شد، گفت: قسط دوم اعتبار یک میلیارد یورویی از سوی بانک مرکزی به حساب خزانه داری کل کشور در چند روز آتی واریز می شود.
صبحانه انلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: از ابتدای مهر ماه حقوق بازنشستگان لشگری و کشوری 90درصد شاغلان پرداخت می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
با حضور رئیس سازمان برنامه وبودجه در اولین برنامه گفتگو برمدار تحول و بهبود یادگیری، اعضای شورای معاونان وزارت آموزش و پرورش به تشریح و تبیین برنامه های آموزش وپرورش پرداختند. ...
سلام نو / پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۰   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه وبودجه در برنامه گفتگو بر مدار تحول و بهبود یادگیری از پرداخت پاداش بازنشستگان فرهنگی سال 98 تا قبل از مهرماه و تخصیص بیش از 3 هزار میلیارد تومان در بخش مشارکت باخیرین در امر مدرسه سازی خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۰    
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان اردبیل گفت: با تفاهم نامه امضاء شده بین استاندار اردبیل و سازمان برنامه و بودجه کشور 52 پروژه جهش تولید در استان اردبیل اجرایی می شود.
ایبنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از به ثمر نشستن مذاکره استاندار مازندران با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور برای تامین اعتبار تکمیل کتابخانه مرکزی استان خبر داد.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: کسری بودجه بیشتر به دلیل وجود تحریم ها و مشکلات ناشی از شیوع کروناست.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۳    
با حضور دکتر نوبخت و دکتر حاجی میرزایی جلسه مشترک مجازی با مدیران کل و روسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق در بستر شبکه شاد با موضوع گفتگو بر مدار تحول و بهبود یادگیری در حال برگزاریست ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: طبق اعلام وزیرکار طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی به زودی اجرایی می شود. اینطورکه مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی می گوید با اجرای همسان سازی حداقل 500تا800 هزارتومان به حقوق بازنشستگان اضافه می شود. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
هادی حق شناس گفت: پیگیر قول مساعدت محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه در خصوص اعتبار موزه دفاع مقدس هستیم تا ان شاءالله محقق شود.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان لنده با حضور کارشناس بودجه و نظارت سازمان برنامه و بودجه استان و مسئولین لنده برگزار شد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۱:۰۰    
ضعف زیرساخت های عمرانی و اقتصادی چالدران مشهود است ارومیه- رئیس سازمان برنامه و بودجه آذربایجان غربی گفت: ضعف زیرساخت های عمرانی، اقتصادی و سرمایه گذاری اندک دولت در شهرستان چالدران مشهود است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با ابلاغیه رئیس سازمان برنامه و بودجه به وزارت بهداشت و درمان، مجوز به کارگیری 3000 پرستار با اولویت نیروهای شرکتی و قراردادی در کادر درمان کشور صادر شد. ( منبع )
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
با دستور حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به رئیس سازمان برنامه و بودجه، مبلغ 600 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات پرستاران پرتلاش و فداکار کشور اختصاص یافت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص 1000 میلیارد تومان اعتبار برای کارانه پرستاران از محل منابع هدفمندسازی یارانه ها خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، دستور تخصیص مجموعا هزار میلیارد تومان برای پرداخت کارانه پرستاران را ابلاغ کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۲    
رئیس فدراسیون دوچرخه سواری گفت: با توجه به مشکلات مالی فدراسیون، رئیس سازمان برنامه و بودجه دستور کمک مالی به ما را صادر کرد.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: براساس ابلاغیه محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجوز جذب و به کارگیری 3000 نیروی پرستاری، پزشکی و پیراپزشکی (با اولویت پرستار) و با اولویت نیروهای قراردادی و شرکتی شاغل در کادر درمان برای این وزارتخانه صادر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس از دستور رئیس سازمان برنامه و بودجه به زیر مجموعه دولت برای تخصیص اعتبارات طرح گرمسیری و اتصال ایلام به ریل خبر داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: محمدباقر نوبخت در نامه ای به سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موضوع اعتبار جذب و به کارگیری 3000 نفر نیروی پرستاری، پزشکی و پیراپزشکی با اولویت کارکنان قراردادی و شرکتی شاغل در کادر درمان را ابلاغ کرد. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس سازمان برنامه و بودجه می گوید وزارت صنعت، معدن و تجارت در تلاش است ارز مورد نیاز نهاده های تولید به ویژه آنچه در فرآیند مرغداری و تامین سایر کالاهای اساسی نیاز است را به موقع تامین کند. ...
با ابلاغیه رئیس سازمان برنامه و بودجه به وزارت بهداشت و درمان، مجوز به کارگیری 3000 پرستار با اولویت نیروهای شرکتی و قراردادی در کادر درمان کشور صادر شد.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
خرداد: در پی دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه، مبلغ 600 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات پرستاران پرتلاش و فداکار کشور اختصاص یافت. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
با ابلاغیه رئیس سازمان برنامه و بودجه به وزارت بهداشت و درمان، مجوز به کارگیری 3000 پرستار با اولویت نیروهای شرکتی و قراردادی در کادر درمان کشور صادر شد.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۴۴   + ۵۰ سایت دیگر  
نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه می گوید وزارت صنعت، معدن و تجارت در تلاش است ارز موردنیاز نهاده های تولید به ویژه آنچه در فرآیند مرغداری و تامین سایر کالاهای اساسی نیاز است، را به موقع تامین کند.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرنا - معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در مجموع یک هزار میلیارد تومان صرفا برای پرداخت کارانه پرستاران ابلاغ شد، تا سریعا واریز شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۶   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا: معاون رییس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام دو خبر خوش برای پرستاران گفت: مجوزجذب و بکارگیری 3000 نفر نیروی پرستاری، پزشکی و پیراپزشکی (با اولویت پرستار) و با اولویت نیروهای قراردادی و شرکتی شاغل در کادر درمان برای وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی صادر شد. ...
برترین ها / جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۷۵ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری: در پی دستور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهور به رئیس سازمان برنامه و بودجه، مبلغ 600 میلیارد تومان برای پرداخت مطالبات پرستاران پرتلاش و فداکار کشور اختصاص یافت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه وظایف وزارت خانه ها در مورد واگذاری طرح ها و فعالیت ها از طریق مشارکت عمومی و خصوصی به بخش خصوصی را ابلاغ کرد.
ریاست جمهوری   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پاسخ نامه درخواست رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور پی نوشت کرد که موافقت می شود مبلغ ششصد میلیارد تومان جهت مطالبات پرستاران پرتلاش و فداکار پرداخت شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: بر اساس تفاهم نامه با رئیس سازمان برنامه و بودجه و کمک به زیرساخت های جهش تولید، 60 میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت های نواحی و شهرک های صنعتی استان اختصاص یافت.
راه پرداخت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه از صرفه جویی20 درصدی و همچنین فروش اوراق و اسناد خزانه که عمدتا ناشی از مشکلات ایجاد شده در بحث فروش نفت است به عنوان دو راهکار برای جبران کسری بودجه امسال خبر داد. ...
تحلیل بازار / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام با اشاره به نیاز پروژه های بزرگ استان برای اختصاص اعتبار، گفت: فاز اول پروژه راه آهن ایلام نیازمند تامین اعتبار ملی است.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
مصری، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: هنوز در ابتدای سال قرار داریم و پیش بینی کسری بودجه بسیار زود است زیرا براساس اعلام رئیس سازمان برنامه و بودجه تحقق بخشی از درآمدهای بودجه به دلیل شیوع کرونا کمی با تعویق مواجه شده است.
تحلیل بازار / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۳۵   + ۴۰ سایت دیگر  
نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: دولت برای جبران کسری بودجه سال جاری که عمدتا ناشی از مشکلات ایجاد شده در بحث فروش نفت هست، دو روش را در پیش گرفته ایم.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تشریح موضوع بررسی اصلاح ساختار کلی بودجه در نشست امروز با حضور رییس سازمان برنامه و بودجه، گفت: محمد باقر نوبخت متن مقدماتی این اصلاحیه را به رییس مجلس و رییس کمیسیون ارائه کرده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۲    
بخشنامه نرخ فولاد و سیمان توسط رئیس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۵:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: برای تجهیز کارگاه های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از بودجه عمرانی کشور استفاده خواهیم کرد.
تحلیل بازار / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- استاندار خراسان شمالی از بهره برداری تمامی پروژه های مصوب سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی در بازه زمانی هفته دولت و دهه فجر امسال خبر داد.
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۸:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
اقتصاد آنلاین – صبا نوبری ؛ اواخر فروردین ماه بود که رییس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد همه خانواده هایی که یارانه نقدی دریافت می کنند در صورتی که بخواهند می توانند برای درخواست وام یک میلیون تومانی کرونایی درخواست بدهند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۴۱    
ایسنا/مرکزی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان مرکزی گفت: توزیع استانی اعتبارات هزینه ای بین 23 دستگاه استان در شورای برنامه ریزی انجام شده و از فردا آغاز خواهد شد.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
قم-با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در قم و نشست مجازی وی با استاندار قم تفاهم نامه اجرای طرح 1000 واحدی تامین مسکن محرومین استان و نامه اجرایی ابلاغیه مقام معظم رهبری در حوزه جهش تولید به امضاء رسید.