پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۰۶:۳۶Oct 2018 18

جدیدترین خبرهای «تولید نفت»

انتخاب   ۱۰ ساعت پیش    
رسانه های روسی به دیدار غیرمنتظره وزیر نفت ایران از روسیه و مذاکراتش با همتای روسی خود پرداختند و خاطرنشان کردند: وزیر انرژی روسیه و نفت ایران درخصوص همکاری دو کشور در عرصه سوخت و انرژی، وضعیت بازار جهانی نفت و امکان تنظیم تولید نفت در چارچوب توافق های اوپک گفت وگو کردند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۶:۳۲    
مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: طرح نگهداشت و افزایش توان تولید میدان های نفتی منطقه عملیاتی سیری با استفاده حداکثری از ظرفیت های داخلی اجرا می شود.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
قرارداد نگهداشت و افزایش توان تولید میدان های نفتی سیوند، اسفند و دنا، میان شرکت نفت فلات قاره ایران و شرکت پتروایران امضا شد؛ قراردادی که با اجرای آن ظرف 20 ماه آینده، تولید نفت از این میدان ها حداقل 16 هزار بشکه در روز افزایش می یابد.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۱    
امضای قرارداد خدمات نگهداشت و افزایش توان تولید میدان های نفتی اسفند، سیوند و دنا علاوه بر اینکه نخستین قرارداد اجرایی شده از طرح های 34 گانه شرکت ملی نفت ایران در راستای نگهداشت و افزایش تولید از میادین نفتی است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۱:۴۵    
این پیمانه تیتر هایی همچون تقویت 2232 واحدی شاخص بورس تهران، سقوط شاخص سهام سعودی، آخرین اظهارنظر زنگنه درباره ی تحریم های نفتی، افت بهای نفت خام با رشد تولید نفت شیل آمریکا، فروش 70 دلاری هر بشکه نفت به گفته نوبخت، بکارگیری ارز ملی در تسویه حساب های روسیه و بریتانیا ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۱:۴۰    
این پیمانه تیتر هایی همچون تقویت 2232 واحدی شاخص بورس تهران، سقوط شاخص سهام سعودی، آخرین اظهارنظر زنگنه درباره ی تحریم های نفتی، افت بهای نفت خام با رشد تولید نفت شیل آمریکا، فروش 70 دلاری هر بشکه نفت به گفته نوبخت، بکارگیری ارز ملی در تسویه حساب های روسیه و بریتانیا ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : قیمت جهانی نفت در معاملات روز گذشته، تحت تاثیر افزایش تولید نفت خام آمریکا و پیش بینی رشد ذخایر تجاری نفت خام این کشور روندی کاهشی داشت. به گزارش رویترز، این روند کاهشی با انتشار خبری مبنی بر افت صادرات نفت خام ایران ریزش قیمت ها را محدود کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۷    
قیمت های نفت با شواهدی از افزایش تولید نفت آمریکا و بالا رفتن میزان ذخایر این کشور، افت کرد اما با اخباری از کاهش صادرات ایران، افت قیمت ها محدود شد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۳    
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: نخستین قرارداد بسته های سی وچهارگانه طرح نگهداشت و افزایش توان تولید نفت برای 2 میدان سیوند و اسفند در منطقه عملیاتی سیری شرکت نفت فلات قاره ایران امضا شده است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۳    
دبیرکل سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) اعلام کرد ظرفیت مازاد عرضه نفت در جهان رو به محدود شدن می رود.
وکیل ملت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۱    
وکیل ملت: وزیر نفت عربستان سعودی با وجود مشکلات فراوان این کشور برای افزایش تولید نفت خود در بازارهای جهانی مدعی شد متعهد به تامین نفت هند در صورت تحریم ایران است.
نکونیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۱    
وزیر نفت با تاکید بر این که تولیدکنندگان نفت توانایی تولید نفت بیشتر را ندارند به ترامپ توصیه کرد برای خارج شدن بازار از حالت بی تعادلی، دست از تحریم بردارد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۹    
وزارت انرژی روسیه اعلام کرد که وزرای نفت ایران و روسیه در دیدار دیروز خود در مورد بهبود بیشتر تولید نفت در چهارچوب توافق اوپک پلاس، گفتگو کرده اند.
اتاق بازرگانی صنایع و معادن تهران   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
با رشد فناوری های تولید نفت شیل آمریکا، از روند افزایش قیمت نفت متعارف در سال های آتی کاسته شود و همانطور که در تحلیل های مؤسسات تحلیلی بازار نفت آمده، آمریکا با دگرگونی ساختار بازاریابی انرژی به دنبال یافتن بازارهای جایگزین و گستردگی تجارت نفت شیل خود است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۴    
وزیر نفت با بیان اینکه بازار جهانی در حال حاضر با کمبود عرضه مواجه است، گفت: هیچ کشور تولیدکننده ای توان افزایش تولید نفت را ندارد و همین مساله بازار را دچار نوسان کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۹    
وزارت انرژی روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که الکساندر نواک، وزیر انرژی روسیه در دیدار با بیژن زنگنه، همتای ایرانی خود در مسکو، درباره توافق کاهش تولید نفت اوپک و غیراوپک گفت وگو کرد.
دانا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۷    
دولت آمریکا اعلام کرد تولید نفت در مناطق فراساحلی این کشور در خلیج مکزیک که به دلیل توفان مایکل کاهش یافته بود، در حال بازگشت به روال عادی است.
بدر پرس   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۷    
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب همسو با عمل به تعهدات خود در زمینه تولید نفت و گاز، اهتمام جدی در توسعه و عمران حوزه فعالیت خود دارد و آن را با اجرای صدها پروژه عام المنفعه در حوزه راهسازی، احداث فضاهای آموزشی، فرهنگی، درمانی و فضای سبز به اثبات رسانده است
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۷:۰۲    
دهلی نو-ایرنا- وزیر نفت عربستان سعودی با وجود مشکلات فراوان این کشور برای افزایش تولید نفت خود در بازارهای جهانی مدعی شد متعهد به تامین نفت هند در صورت تحریم ایران است.
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۶:۲۰    
وزیر نفت جمهوری اسلامی ایران در سفری غیر منتظره و از پیش اعلام نشده ، روز دوشنبه وارد مسکو شد.
العالم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۱:۱۸    
خبرگزاری تاس روسیه از دیدار وزیر انرژی این کشور با وزیر نفت ایران و رایزنی درباره افزایش یک میلیون بشکه ای تولید نفت خبر داد.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۲:۵۱    
تازه ترین گزارش ماهانه سازمان کشورهای صادرکننده نفت دنیا (اوپک) نشان می دهد در ماه سپتامبر سال جاری میلادی نسبت به ماه قبل تولید نفت ایران براساس اعلام منابع ثانویه 150هزار بشکه و براساس اعلام وزارت نفت ایران 51هزار بشکه در روز کم شده است.
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۹:۴۴    
وزیر انرژی عربستان سعودی اظهار کرد قیمت نفت بدون استفاده از ظرفیت تولید شناور این کشور، به راحتی سه رقمی می شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۹    
وزیر انرژی و معادن طبیعی عربستان گفت: عربستان سعودی در حال حاضر 10.7 میلیون بشکه نفت تولید می کند که همزمان با آغاز تحریم های نفتی علیه ایران تولید خود را نیز افزایش خواهد داد.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۴۹    
رئیس آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد که کاهش تولید نفت ایران و ونزوئلا سبب خواهد شد قیمت نفت در سه ماه چهارم سال جاری میلادی جهش داشته باشد.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۵    
تحلیلگران به این مساله اشاره می کنند که علت اصلی افزایش قیمتهای نفت و احتمال بیشتر شدن آن تا مرز 100 دلار، در پایان سال جاری، نشان دهنده ترس از تحریمهای آمریکا علیه ایران و کاهش تولید نفت ونزوئلاست ...
ایران آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۹    
تقاضا برای نفت خام سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در سه ماه چهارم سال 2018 نسبت به سه ماه سوم آن، روزانه 400 هزار بشکه افزایش می یابد.
تهران 24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۲    
کارشناسان بین المللی معتقدند اگر عربستان نتواند تعهدات خود را به آمریکا در افزایش تولید نفت پس از تحریم نفت ایران انجام دهد قیمت نفت به بیش از 100 دلار خواهد رسید و این می تواند شرایط اقتصادی امریکا و اروپا را برهم زند.
اتاق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۱    
به گزارش اتاق خبر ، به نقل از ایسنا، هفته گذشته در حالی به پایان رسید که بیشتر بورس های جهان، به دلیل نگرانی از تشدید جنگ تجاری بین چین و آمریکا و افزایش نرخ بهره در این کشور، با ریزش سنگینی به کار خود خاتمه دادند ...