چهارشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۴:۰۶Oct 2018 17

جدیدترین خبرهای «صادرات نفت»

روز پلاس   ۱ ساعت پیش    
بین بحران تحریمهای ایران و بحران عربستان در مورد ناپدید شدن خاشقچی، قیمت نفت از این بحرانها متاثر شده و افزایش یافته است. این اخبار ناراحت کننده برای ایالات متحده وزیر نفت سعودی را بر آن داشت تا بار دیگر بر التزام کشورش بر افزایش تولیدات نفت، تاکید کند.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
عربستان سعودی نه تنها پایان دوران روسیه به عنوان یک قدرت نفتی جهانی را پیش بینی کرد، بلکه مدعی شد صادرات نفت این کشور تا 19 سال آینده کاهش شدیدی پیدا می کند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش    
نوبخت با اشاره به گزارش وزارت نفت گفت: توانسته ایم دو میلیون و 313 هزار بشکه نفت با قیمت متوسط هر بشکه 70 دلار و 76 سنت صادر کنیم در حالی که در قانون بودجه قیمت را حدود 55 دلار پیش بینی کرده بودیم.
افق نیوز   ۳ ساعت پیش    
بازار با وجود حضور نفت ایران، با کمبود شدید عرضه مواجه است و ترامپ و همپیمانانش نتوانسته اند این کمبود عرضه را علی رغم بلوف ماههای گذشته خود جبران کنند، از اینرو می توان گفت برنامه ترامپ برای “صفر شدن صادرات نفت ایران” با شکست زودهنگام مواجه شده است.
ایسکانیوز   ۴ ساعت پیش    
فعالان بازار نفت درباره استفاده سیاسی عربستان از سلاح صادرات نفت برای حل و فصل چالش ناپدید شدن یک خبرنگار عربستانی، نگران هستند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : قیمت جهانی نفت در معاملات روز گذشته، تحت تاثیر افزایش تولید نفت خام آمریکا و پیش بینی رشد ذخایر تجاری نفت خام این کشور روندی کاهشی داشت. به گزارش رویترز، این روند کاهشی با انتشار خبری مبنی بر افت صادرات نفت خام ایران ریزش قیمت ها را محدود کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۰۰:۰۴    
بازار با وجود حضور نفت ایران، با کمبود شدید عرضه مواجه است و ترامپ و همپیمانانش نتوانسته اند این کمبود عرضه را علی رغم بلوف ماههای گذشته خود جبران کنند، از اینرو می توان گفت برنامه ترامپ برای "صفر شدن صادرات نفت ایران" با شکست زودهنگام مواجه شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۵    
صادرات نفت ایران به چند مشتری خود از جمله هند و چین در دو هفته نخست ماه اکتبر به 1.33 میلیون بشکه در روز رسیده است. ( منبع ) لینک کوتاه لینک کپی شد
الف   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۶:۵۱    
اندیشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار توسعه ظرفیت های تجارت گاز کشور و جایگزینی صادرات گاز به جای صادرات نفت خام شد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۰    
آنکارا ایرنا دوغو پرینچک رهبر حزب وطن ترکیه گفت: تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ایران تا 19 روز دیگر آغاز می شود و ترکیه مجبور به همراهی با همسایه خود است و باید مقابل این فشار آمریکایی ها ایستادگی کند.
العالم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۹    
با خروج آمریکا از برجام، ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعمال تحریم های نفتی علیه ایران را اعلام کرد. تحریم هایی که قرار است از 13 آبان ماه آغاز شود.تاکنون آمریکا تلاش بسیاری برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران کرده است که بی نتیجه مانده و زنگنه آن را رویای تعبیرنشدنی آمریکا دانسته است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۰    
اندیشکده سیاست گذاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور خواستار توسعه ظرفیت های تجارت گاز کشور و جایگزینی صادرات گاز به جای صادرات نفت خام شد. ...
میزان   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- افزایش قیمت نفت در روز سه شنبه در حالی مشاهده شد که با نزدیک شدن به تحریم های ماه نوامبر آمریکا علیه صادرات نفت ایران، کاهش صادرات کشورمان سبب بروز خلا در بازار عرضه این محصول شد.
ساعت24   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲    
ساعت24-درحالی که کمتر از یک ماه دیگر به اجرایی شدن مرحله دوم تحریم اقتصادی ایران از سوی آمریکا باقی مانده است حالا صادرات نفت ایران در مرکز نبرد اقتصادی قرار دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۳    
رئیس گروه اقدام ایران در وزارت امورخارجه آمریکا بار دیگر بر هدف دولت این کشور مبنی بر توقف کامل صادرات نفت ایران تاکید کرد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۵    
رویترز طی گزارشی اعلام کرد ایران 1.33 میلیون بشکه در روز در ماه اکتبر به هند، چین، ترکیه و خاورمیانه نفت صادر کرده است. یک منبع صنعت نفت که آن هم صادرات نفت ایران را 1 ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۰    
مسئول کارگروه ایران در دولت آمریکا ادعا کرد که این کشور درصدد است تا صادرات نفت ایران را به صفر برساند.
میهن صنعت   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۲۰    
بهای نفت در روز سه شنبه به دنبال نشانه هایی در خصوص کاهش صادرات نفت ایران از ماه سپتامبر و پیش از اعمال تحریم های آمریکا علیه این کشور با افزایش مواجه شد.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۳    
وزیر نفت در آخرین اظهارنظر خود را درمورد تحریم های نفتی آمریکا و به صفر رساندن صادرات نفت ایران، آن را بی نتیجه و رویای تعبیر نشدنی آمریکا عنوان کرد. به گزارش خبرگزاری صنایع ، با اشاره به نزدیک شدن موعد اعمال تحریم های نفتی آمریکا علیه ایران اظهار کرد: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳    
شرکت پالایشگاهی مانگلور هند انتظار دارد که دهلی نو از تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ایران معاف شود.
بصیر آنلاین   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۱۳    
دولت آمریکا برای به صفر رساندن میزان صادرات نفت ایران تلاش های زیادی انجام داده، اما این تلاش ها بی نتیجه مانده است...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۸:۰۹    
به دنبال مشاهده علائمی حاکی از کاهش صادرات نفت ایران در آستانه آغاز اجرای تحریم های نفتی آمریکا در ماه نوامبر، قیمت نفت امروز با افزایش مواجه بود.
پارسینه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۷:۳۰    
برایان هوک مدعی است که واشنگتن همچنان در پی به صفر رساندن صادرات نفت ایران است و انتظار ندارد که این اقدام به افزایش قیمت نفت در بازار های جهانی منجر بشود. ...
پرس شیعه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۱:۲۰    
مسئول کارگروه ایران در دولت آمریکا ادعا کرد که این کشور درصدد است تا صادرات نفت ایران را به صفر برساند. به گزارش پرس شیعه به نقل از سی اِن بی سی، برایان هوک مسئول کارگروه ایران در دولت آمریکا امروز دوشنبه در اظهاراتی مدعی شد: آمریکا قصد دارد در اسرع وقت صادرات نفت ایران را به صفر برساند. ...
گفتگو نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۰:۲۱    
گفت و گو نیوز: بر اساس یک سند محرمانه وزارت خارجه رژیم اشغال گر قدس، توافق نفتی بین ایران و روسیه می تواند تحریم های نفتی واشینگتن علیه تهران را دور بزند. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۰۰:۰۸    
دنیای اقتصاد : یک ماه پس از برگزاری نشست سه جانبه روسای جمهور ایران، روسیه و ترکیه در تهران با موضوع بحران سوریه، روز گذشته اخباری از یک توافق نفتی میان ایران و روسیه در حاشیه این نشست منتشر شد ...
العالم   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۲۹    
دبیر کمیسیون محیط زیست و انرژی اتاق بازرگانی بین الملل گفت: هدف آمریکایی ها در به صفر رساندن صادرات نفت ایران با شکست مواجهه می شود .
ستاره صبح   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۳:۱۵    
ستاره صبح - وزارت خارجه اسرائیل نسبت به گزارش موافقت روسیه و ایران در مورد سازوکاری (مکانیزمی) که ایران را از تأثیر تحریم های ایالات متحده در ماه آینده دور نگه خواهد داشت، هشدار داد ...
افق تازه   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۳۹    
از ماه آینده که تحریم های آمریکا علیه صادرات نفت ایران اجرایی می شود، تولیدش را افزایش خواهد داد.
ایران خبر   ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۴    
با حذف صادرات نفت ایران، ثبات در این بازار حفظ خواهد شد/ واشنگتن به شرکت ها هشدار داده که با ادامه تجارت با ایران با خطرات حیثیتی مواجه خواهند شد.