چهارشنبه ۰۴ مهرساعت ۱۴:۳۰Sep 2018 26

جدیدترین خبرهای «منافع ملی»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
کرمان- ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اصلی ترین چالش اقتصاد کشور، استقلال نداشتن بانک مرکزی است، گفت: بانک مرکزی باید مستقل از دولت ها و سیاست ها عمل و هدف اصلی خود مبتنی بر تامین منافع ملی را محقق کند.
دولت   ۱ ساعت پیش    
عباس عبدی سخنرانی رئیس جمهوری در سازمان ملل را در راستای حفظ منافع ملی کشور عنوان کرد و گفت: این سخنرانی یکی از سخنرانی های خوب آقای روحانی بوده است و با توجه به سخنرانی آقای ترامپ توانست به جامعه جهانی پایبندی ایران به برجام و عدم پایبندی آمریکا به این توافق بین المللی را نشان دهد. ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - فرمانده تیپ مهندسی رزمی خیبر و رئیس هیات اُمنای کانون سنگرسازان بی سنگر استان کرمان گفت: در شرایط کنونی برای مقابله با هجمه فرهنگی و اقتصادی دشمن باید امید در دل مردم و عشق به کشور و منافع ملی را زنده نگهداشت و از ترویج ناامیدی پرهیز شود .
مردم نیوز   ۳ ساعت پیش    
مردم نیوز : مسئولانی از آمریکا و عربستان و بحرین و امارات و سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی ( موساد ) در نیویورک درباره ایران دیدار کردند. رژیم های عربی برای ضربه زدن به ایران ارتباطات گسترده ای با رژیم صهیونیستی با محوریت آمریکا دارند و بعضا مقامات این کشورها همکاری با تل آویو علیه تهران را در ...
الف   ۳ ساعت پیش    
توافق پاریس عنوان خروجی کنفرانس 2015 تغییر اقلیم سازمان ملل متحده در پاریس است که با ریاست وزیر امور خارجه فرانسه برگزار شد. مقامات پاریس از نمایندگان 195 کشور استقبال کردند و در ادامه آن میزبانی با شکوه همچنان عزم خود بر پیگیری تعهدات کشورهای دیگر به این سند را نمایش می دهند. ...
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی علام کرد: FATF مخالف منافع ملی است و هیچ تعهدی وجود ندارد که بعد از تصویب این قرارداد، تحریم ها کاهش پیدا کند.
روز نو   ۵ ساعت پیش    
دولت خواب نیست؛ از مشکلات آگاه است در برخی امور کاری از دست دولت بر نمی آید دولت حسن روحانی با مشکلات متعددی رو به روست. در این میان منتقدان و مخالفان سنتی دولت روحانی حتی به قیمت ضربه به منافع ملی حاضر به همراهی همگرایی با دولت نیستند و حامیان اصلی روحانی هنوز هم استراتژی حمایت و نقد همزمان را ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری رویترز، ترزا می، نخست وزیر انگلیس گفت رفراندوم دومی برای برگزیت وجود نخواهد داشت. برگزاری انتخابات عمومی در راستای منافع ملی ما نیست.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۴    
تهران - ایرنا - نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما موافق شفاف شدن رای نمایندگان هستیم ولی به نظر می آید کمپین شفافیت آرا به دنبال تحقق منافع جریانی خاص و نه منافع ملی است.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۸:۱۲    
تهران - ایرنا – کارشناس مسائل بین المللی با اشاره به اینکه این اجلاس یک فرصت تاریخی و استثنایی برای ایران است، گفت: در این اجلاس هر کشوری به دنبال منافع ملی است.
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۲۸    
هدف اصلی در بیان این جملات، طرح خود و تخریب دیگران است و منافع ملی و اصول سیاسی هیچ جایگاهی در ذهنیت این فرد ندارد. هرچند امید چندانی به تغییر خط مشی و اخلاق او وجود ندارد، با این حال باید از خدا بخواهیم و دعا کنیم که این اصلاح رفتاری رخ دهد.
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۱    
عماد خمیس، نخست وزیر سوریه اعلام کرد که بر اساس منافع ملی درباره گذرگاه "النصیب" تصمیم گیری خواهد شد و وزارتخانه های مربوطه اقدامات لازم درخصوص راه اندازی آن را به اتمام رسانده اند.
شعار سال   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۲    
تهدید دیگر این کنوانسیون برای منافع ملی کشور گفت: آمریکایی ها به دنبال تحریم نقطه ای ایران هستند؛ یعنی آنها به دنبال این هستند که منابع مالی ایران و مراودات اقتصادی ایران را پیدا کنند و آن نقاط را تحریم کنند، در نتیجه FATF یک خدمت اطلاعاتی برای آنها است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۷    
رئیس شورای سیاسی حزب اسلامی کار گفت: همیشه سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل برای کشور و منافع ملی یک فرصت بوده است. زمان خوبی است تا از این تریبون آزاد، مقابل چندین میلیارد نفر که پیگیر این سخنرانی ها هستند، به نفع منافع ملی بهره ببریم.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۰    
سخنگوی هیئت رییسه مجلس با بیان اینکه در پیوستن یا نپیوستن به FATF ملاحظات باید در نظر گرفته شود، گفت: ما منافع ملی مان را بر هر چیزی ترجیح می دهیم.
فردا نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۷:۵۷    
در ظهر حادثه اهواز ایسنا عکس هایی از نیرو های مسلح در هنگام فرار و البته برخی از افرادی که به شهادت رسیده بودند، منتشر کرد. پیش از این عکس های مورد اشاره توسط عکاس خبرگزاری تسنیم مخابره شده بود که این خبرگزاری به دلیل مغایرت تصاویر با منافع ملی از انتشار این عکس ها خودداری کرد ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۴    
اقتصادنیوز؛ حشمت الله فلاحت پیشه، رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: هیچ تابویی در مذاکرات ایران و امریکا وجود ندارد. ایرانیان در برجام تابوشکنی کردند و اگر مذاکره و تنش زدایی در راستای منافع ملی کشور باشد طبیعتا ایرانی ها از مذاکراتی که در راستای منافع ملی کشورشان باشد استقبال می کنند.
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۶    
دشمن تا بن دندان مسلح در برابر منطق منطبق با امنیت و منافع ملی ملت ایران سر تعظیم فرو خواهد آورد و به زودی قدرت اول منطقه را در معادلات خود به رسمیت خواهد شناخت.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۲    
سپتامبر و اکتبر هرسال (شهریور و مهرماه) مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک آمریکا، میزبان روسا و مسئولان کشورهای عضو سازمان ملل متحد است تا درباره تازه ترین تحولات، دغدغه ها و تهدیدات جهانی به گفتگو و تبادل نظر بپردازند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۴    
تهران- ایرنا-تنوع قومی، فرهنگی و تصویر موزاییکی کشوری همچون ایران چرخه ای از فرصت - تهدید را در مقابل منافع ملی رقم زده است؛ یعنی این ویژگی از یک طرف فرصت های مناسبی برای توسعه ایجاد می کند و از طرفی دیگر به یکی از بسترهای های مهم ناامنی و تهدیدات امنیتی تبدیل می شود ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۶:۳۳    
اقتصاد ایران: دفاع از تمامیت ارضی و حفظ منافع ملی و استقلال کشور و مقابله مقتدرانه با دشمنان نظام بعنوان اصلی ترین راهبرد و الزام سفر رئیس جمهور به نیویورک تعریف می شود.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۹    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان این که طبق پیش بینی ها بخش عمده ای از کنوانسیون های مرتبط با FATF در فرجه زمانی باقی مانده تصویب می شود ، گفت: در صورت تصویب نشدن این کنوانسیون ها ضررهایی متوجه منافع ملی کشور می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۷    
فرمانده تیپ مهندسی رزمی خیبر استان کرمان آشتی ملی، توجه به منافع ملی و حذف منافع شخصی را از مهمترین راهکارها برای رفع مشکلات کنونی کشور برشمرد و خاطر نشان کرد: منظور از آشتی ملی این است که احزاب نباید یکدیگر را تخریب کنند و اختلافات را در شرایط کنونی کنار بگذارند.
روزنامه گسترش تجارت   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۶    
داشتن اهداف جهانی فی نفسه بد نیست، به شرط آنکه تکلیف منافع کوتاه مدت و بلندمدت ملی در این میان روشن و شفاف باشد. دولت و ملت باید به درستی و به روشنی بدانند که منافع ملی کدام هستند و راه دستیابی به آنها چیست. ازاین رو، برای دستیابی به این مهم باید ملت و دولت زبانی مشترک داشته باشند ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۲:۲۸    
فرمانده تیپ مهندسی رزمی خیبر با تبیین نقش جهاد سازندگی در دوران دفاع مقدس و ایثارگری رزمندگان در تیپ مهندسی رزمی، تأکید کرد: هر کشوری منافع ملی او بر منافع شخصی سبقت بگیرد آن کشور پیشرفت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۱:۱۵    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به شرایط کنونی کشور اظهار داشت: نیازمند وفاق عمومی و وحدت ملی بین همه سلایق و دیدگاهها جهت دفاع از منافع ملی هستیم.، وحدتی که در دفاع مقدس ایجاد شد و پیروزی های پیاپی را برای ما به ارمغان آورد.
تجارت امروز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۶    
وزیر نفت با بیان اینکه "کمیته نظارتی اوپک و غیراوپک از نظر حقوقی حق تصمیم گیری ندارد"، گفت: بدون لحظه ای تردید، بی گمان من هر تصمیمی را که منافع ملی ما را تهدید کند وتو می کنم. بدون لحظه ای تردید. وتو به این معناست که آن تصمیم قانونی نیست.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی بااشاره به نظر قاطع مجلس درباره FATF گفت:همه ما درعین حال که از دشمنان بهانه زدائی می کنیم، خلاف منافع ملی عمل نخواهیم کرد.
کرد پرس   ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۲۲    
سرویس ایران-عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: وزیر نفت باید در اجلاس آتی اوپک در الجزایر حضور یابد و تصمیمات خلاف منافع ملی ایران را وتو کند.