پنجشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۹:۵۷Jun 2019 20

جدیدترین‌های «منافع ملی»

ایمنا   ۶ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
اظهارات روحانی در جلسه هیئت دولت، دیداررئیس قوه قضاییه با اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس و هشدار ترامپ به بانک مرکزی منطقه یورو از مهمترین عناوین روزنامه های امروز پنجشنبه -30خردادماه- است.
رئیس جمهور گفت: کسی نگوید آمریکا ما را تحریم کرده است، چرا که این تحریم نیست بلکه یک جنایت علیه بشریت است.
خبر فوری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۶:۰۹    
قاسم محبعلی گفت: آیا مصالح ملی ما اقتضا می کند که همان طور که در همین دو سال تحریم ها برگشته است و حدود 200 میلیارد به ایران خسارت خورده است، باز هم به منافع ملی ایران خسارت بخورد؟ ...
موج   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۱۲:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران با قدرت و آمادگی کامل از منافع ملی و دستاوردهای انقلاب اسلامی دفاع می کند. به گزارش خبرگزاری موج، حشمت الله فلاحت پیشه رئیس کمیسیون امنتی ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ماتیاس هون" رئیس کمیته خلع سلاح ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۸/۰۳/۲۹ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه بنگاه ها : تشکیل کنسرسیوم شرکت های بیمه و حمایت دولت برای رشد پرتفوی آتش سوزی و خطرات طبیعی موضوع ششمین جلسه نشست های بیمه ای بود. به گزارش دنیای اقتصاد در این نشست بیمه ای بر ضرورت تعمیم بیمه های آتش سوزی و خطرات طبیعی موردنیاز هموطنان در شهر و روستا از منظر حفظ منافع ملی و خانوار تاکید شد.
بورس نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۶:۱۳    
مدیرعامل شرکت کشت و دامداری فکا زفکا گفت: کمبود ارز بهانه مناسبی برای حذف ارز دولتی و افزایش قیمت مواد غذایی نیست.
رشت 20   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۴:۱۸   + ۲۳ سایت دیگر  
همزمان با موافقت ترامپ با اعزام نیروی جدید به خاورمیانه، پاتریک شاناهان، سرپرست وزارت دفاع آمریکا، تاکید کرد که آمریکا به دنبال درگیری با ایران نیست و اقدام امروز “در جهت اطمینان یافتن از ایمنی نیروهای نظامی آمریکایی و برای حفاظت از منافع ملی آمریکا صورت می گیرد. “ ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس دهم گفت: باید برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و منافع ملی با تدبیر و انسجام و سیاست های سنجیده نظام به رهبری مقام معظم رهبری، دشمن را در این هجوم ناکام بگذاریم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اهر و هریس در مجلس گفت: استکبار جهانی به رهبری آمریکا به جنگ ملت ایران آمده است باید برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و منافع ملی با تدبیر و انسجام و سیاست های سنجیده مقام معظم رهبری دشمن را در این هجوم ناکام بگذاریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۱:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بازیگر سریال گاندو گفت: این سریال می خواهد از لزوم حفظ منافع ملی و توجه به ارزش ها بگوید. اگرچه نقش من در گاندو منفی است و قبلا هم نقش های مشابه داشتم ولی بازی ام در گاندو متفاوت است.
سینما پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۱۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سینماپرس: سال های متمادی است که سینمای ایران با صرف هزینه های زیاد در برخی رویدادهای سینمایی جهانی با انحصار افرادی خاص حضور پیدا می کند؛ حضوری که دستاوردی برای سینمای ایران در پی نداشته و فرآیندهای آن نشان دهنده نبود هیچگونه راهبرد مشخص برای آن است!
آنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۸:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
برخی می گویند ما نباید تأمین منافع ملی خود را به وقایع درون آمریکا منوط کنیم ، یعنی تحت هر شرایطی باید از مذاکره استقبال کرده و با هر خواسته ای همراه شویم!
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۵:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
سرپرست وزارت دفاع آمریکا گفت که این این کشور به دنبال جنگ با ایران نبوده و اعزام نظامیان بیشتر با هدف حمایت از منافع آمریکا صورت می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۱:۰۱    
اکبر نبوی، منتقد و کارشناس سینما معتقد است: رسانه ها در همه جای دنیا روی موضوع امنیت ملی و منافع ملی حساس هستند؛ ما هم باید در موضوع دفاع تهاجمی فعال استراتژی صحیحی داشته باشیم.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۸/۰۳/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دکتر مصطفی کواکبیان در تذکری در صحن علنی مجلس با اشاره به موضع گیری دولت انگلستان درباره حادثه انفجار نفتکش ها در دریای عمان گفت: دولت انگلستان با پیروی کردن از آمریکا در متهم کردن ایران در به آتش کشیدن نفتکش ها، حیثیت خودش را به باد می دهد ...
صدا نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دونالد ترامپ از پنجم ماه ژوئن امتیازات تجاری هند را با عنوان پیمان ترجیحی تجاری(GSP) لغو کرد، پیمانی که به هند اجازه می داد تا سقف 5.6میلیارد دلار کالای صادراتی از مالیات معاف شود. هند اقدام ترامپ در توقف این پیمان را ناخوشایند خوانده و سوگند خورده تا از منافع ملی خود دفاع کند.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۵:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
پیروز مجتهدزاده - استاد دانشگاه
میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۱۴:۵۰   + ۸۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر اینکه در حال حاضر به صورت هوشمندانه، دقیق و مستمر تمام حرکات دشمنان خود را زیر نظر داریم، گفت: در صورت نیاز به صورت علنی، آشکار و پر قدرت و با شدت با دشمنان ملت و منافع ملی کشور برخورد می کنیم.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
جمالی با بیان اینکه ایران از نظر امنیتی و نظامی به دست گروه عاقلی است که تصمیمات را به نفع امنیت و منافع ملی اتخاذ می کنند، گفت: حوادث دریای عمان سناریوی عجولانه گروه بی بود.
فلزات آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در نشست بررسی برنامۀ تولید 10 میلیون تن فولاد در منطقۀ خلیج فارس با حضور جمعی از مدیران معدنی و فولادی، حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: ایجاد 10 میلیون تن ظرفیت تولید فولاد در منطقۀ خلیج فارس در راستای منافع ملی است و می تواند به خروج کشور از وابستگی به نفت کمک کند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
یکی از این قدرت های جهانی ایالات متحده است. این کشور ایران را تحت فشار ژئواستراتژیک قرار داده است. اما ایران به دلیل عدم قدرتی که برد جهانی و تعیین کننده داشته باشد نمی تواند از منافع ملی خود در برابر ایالات متحده دفاع کند ...
عظیمیان گفت: ظرفیت های مناسب موجود در منطقۀ هرمزگان می تواند در دست یابی به اهداف سند چشم انداز افق 1404 فولاد کشور و ایجاد ظرفیت 55 میلیون تن فولاد مؤثر باشد. ...
فولاد مبارکه اصفهان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مهندس حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه در نشست بررسی برنامۀ تولید 10 میلیون تن فولاد در منطقۀ خلیج فارس که با حضور خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو، مشاور طرح جامع فولاد، مدیران عامل شرکت های ملی فولاد ایران، گل گهر، منطقه خلیج فارس، مادکوش، صبا فولاد خلیج فارس و کاوه جنوب برگزار شد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۶ - ۰۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
چاپ دوم کتاب زبان مادری در گفتمان علوم اجتماعی همچنان با کشمکش های بسیاری همراه است و عده ای در تلاشند بر خلاف مسیر آکادمیک به جای نقد و بررسی علمی کتاب با روش های گوناگون این کتاب را حاصل دیدگاه های پان ترکیسم نویسنده معرفی کنند ...
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۶:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه فروش نفت در شرایط تحریم نیازمند ارائه امتیاز به کشورهای خریدار است، گفت: صیانت از منافع ملی در فروش نفت به معنای جلوگیری از ایجاد بابک زنجانی هاست که مسئولان در بازار خاکستری باید به این مهم توجه ویژه کنند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۶:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
حمیدرضا جلایی پور استاد دانشگاه تهران و عضو شورای مرکزی حزب اتحاد در یادداشتی در کانال تلگرامی خود با عنوان مذاکره تسلیم ایران نیست نوشت: روشن است که از منافع ملی هر کشور باید قوای حکومتی (اعم از کشوری و لشگری) و نیروهای جامعه مدنی هر کشور دفاع کنند ...
مرآت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع انتقال آب خزر یک بحث منطقه ای نیست و منافع ملی در انتقال آب خزر تقویت می شود.
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : صادق زیباکلام فعال سیاسی اصلاح طلب در واکنش به سفر شینزو آبه نخست وزیر ژاپن و موضع قاطع جمهوری اسلامی در برابر پیام ترامپ، نوشته است که "دل من در سینه می تپد و نذر کردم که آبه دست خالی بازنگردد.. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: اتصال دریای خزر به فلات مرکزی رویکرد امنیتی در راستای توسعه کشور و منافع ملی است.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل در صفحه شخصی خود در توئیتر نوشت: حماقت عربستان، امارات و بحرین نیز آتش افروزی در منطقه را تقویت کرده است. جمهوری اسلامی ایران با قدرت از منافع ملی خود و ثبات منطقه حمایت، دشمنان را ناامید و کاخ سفید را به عقب می راند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
استاد دانشگاه علامه اظهار داشت: در 6 ماهه نخست سال 97 دلارهای دولتی و ریال های سوبسیدی اعطا شده به صنعت خودروسازی با هیچ رشته فعالیتی قابل مقایسه نیست ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با کسی تعارف ندارد، گفت: آمریکایی ها دنبال این هستند که ما هیچ مراوده اقتصادی با دیگر کشور ها نداشته باشیم.
برترین ها / جماران   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۰۸:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
برترین ها: دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل سرویس های امنیتی آمریکا و موساد را مظنون اصلی ناامن کردن صادرات ⁧نفت⁩ خلیج فارس و دریای ⁧عمان⁩ دانست. ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۳/۲۴ - ۰۰:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
مهدی یزدانی معتقد است براساس سیاست های کلی و اصولی سازمان سینمایی و بر مبنای منافع ملی فیلم خارجی به نفع فیلم ایرانی عقب نشینی خواهد کرد و به نظر ضروری می رسد که تعریفمان را از موفقیت یا عدم موفقیت اکران فیلم خارجی را اصلاح کنیم و آن را مورد بازبینی قرار دهیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۹:۱۸    
استاندار قزوین گفت: در کنار همه اختلاف سلیقه هایی که وجود دارد امروز کشور به این نیاز دارد که بتوانیم به درکی مشترک از منافع ملی برسیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۳ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی سابق، بافت تاریخی شیراز را یک منبع تولید ثروت دانست که علاه بر تامین منافع محلی، پاسخگویی منافع ملی هم خواهد بود .
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرهای بندر ماهشهر، هندیجان، امیدیه و بندر امام خمینی در مجلس شورای اسلامی، گفت: در عمل به سوگندی که روز اول نمایندگی یاد کرده ام، در راستای صیانت از منافع ملی و منطقه ای، مانع پایمال شدن حقوق مدیران شایسته بومی می شوم.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضوفراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اتمام نیمی از مهلت 60 روزه ی اروپا تاکید کرد: اروپاییان میترسند چرا که منافع ملی مشترکی با آمریکا دارند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: با واژه “مذاکره” سر سازگاری ندارند و تا نامی از “مذاکره” به میان می آید موافقان را متهم به وابستگی و خیانت کرده و بوی نفوذ به مشام شان می رسد ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۲ - ۰۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس ، جعفر درونه قائم مقام خبرگزاری تهران پرس در یادداشتی نوشت: بیانیه تعدادی از چهره های سیاسی که خود را از فعالان سیاسی و مدنی داخل و خارج از کشور نامیده اند فاجعه ای ذلت بار برای منافع ملی کشور در کارنامه اپوزیسیون بی آبروی نظام و برخی از چهره های سیاسی جریان اصلاح طلب ...
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۲۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
بابک شهیدی مدیر روابط عمومی بانک گردشگری گفت: این بانک در موضوع حمایت و اسپانسری فدراسیون والیبال نگاه ملی دارد و به دنبال ایجاد شرایط مناسب برای افتخار آفرینی قهرمانان والیبال کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی باشگاه مس سونگون ورزقان گفت: بازی تیم های مس سونگون با تیم زیر 20 سال ویتنام با اطلاع کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
حضور بعضی مقامات ایرانی در جلسه ای که انگلیسی های روباه صفت تحت عنوان افطاری برگزار کرده بودند، بدون هیچ تردیدی، اقدامی خلاف مصلحت و خلاف منافع ملی و حتی خلاف مصلحت دولت روحانی است.
اکو فارس   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۱:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
اکوفارس: معاون سابق دبیر شورایعالی امنیت ملی گفت: دیپلماسی ای که به دنبال منافع ملی باشد، سفر نخست وزیر ژاپن یا وزیرخارجه آلمان به تهران را به فرصتی برای فشار به ژاپن و آلمان برای انجام تعهداتشان و استیفای حقوق ملت ایران تبدیل می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۲۰:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به سفر چند روز آینده نخست وزیر ژاپن به ایران گفت: در آستانه این سفر برخی تلاش های خلاف منافع ملی را انجام می دهند امروز یکی از رسانه ها نوشت که به صورت مصنوعی دلار را پایین نگه می دارند ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
غرب گرایان ثابت کرده اند که هر جا لازم ببینند از منافع ملی و اقتصاد مردم به نفع جناح سیاسی خود وام می دهند و زلف اقتصاد را برای اهداف خود به سیاست گره می زنند ...
به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین فتحی درباره جدایی فرهاد مجیدی از استقلال و حضورش در تیم امید گفت: مجیدی از سرمایه ها و اسطوره های باشگاه است. علاقه مند به حضور مجیدی در تیم استقلال بودیم و او هم این علاقه را داشت. مجیدی برای ما بسیار مفید بود ...
برترین ها / میزان   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۵:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امیرحسین فتحی در گفت وگو با بحث خبری ساعت 14:30 شبکه خبر در خصوص حضور فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم ملی امید گفت: ما روز گذشته جلسه ای با حضور آقای تاج و اعضای هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال داشتیم و در نهایت تصمیم گرفتیم فرهاد مجیدی به تیم ملی امید بپیوندد ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
یک سال پیش در چنین روزهایی، تعدادی از فعالان اصلاح طلب در نامه ای خطاب به مقام های کشورمان، مذاکره مستقیم با ایالات متحده آمریکا را مطالبه کردند. این نامه که یک ماه پس از خروج یک طرفه آمریکا از برجام نگاشته شد ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی گفت: کشورها در شرایط بحرانی به دنبال نقش آفرینی هستند و این نقش آفرینی به آنان در منطقه اعتبار بین المللی می دهد. ضمن اینکه وقوع بحران ها می تواند مستقیما به منافع ملی برخی از این کشورها لطمه وارد می کند.