دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۰۱:۴۸Jun 2018 25
 

جدیدترین خبرهای «منافع ملی»

اقتصادگردان   ۵ ساعت پیش    
توافق اوپک به حرف و حدیث های بسیار درباره مقدار افزایش نفت و اختلافات داخلی در اوپک پایان داد. توافق روز جمعه به عقیده بسیاری از کارشناسان اعتبار این سازمان و تاثیر آن بر بازار را یک بار دیگر ثابت کرد و بیژن زنگنه در این میان نقش کلیدی داشت ...
تهران پرس   ۷ ساعت پیش    
تهران - ایرنا - عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان پیشنهاد کرد: موافقان و مخالفان نامه مذاکره با آمریکا به جای این که با اصل گفت وگو موافقت یا مخالفت کنند نسبت آن را به بحث بگذارند و درباره این که چه میزان هم راستا با منافع ملی است، مذاکره کنند.
فرارو   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۷    
فرارو - طی روز های گذشته تعدادی از فعالان سیاسی با نوشتن نامه ای خطاب به مسوولان عالیرتبه نظام خواستار بازنگری در تصمیمات اساسی و مذاکره مستقیم با امریکا شدند ...
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۰    
دمشق- ایرنا- کردهای سوریه بار دیگر از تجربه های گذشته درس نگرفتند و منافع ملی کشورشان و قوم کرد را قربانی اعتماد به آمریکا کردند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۱:۳۸    
تهران - ایرنا - عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان پیشنهاد کرد: موافقان و مخالفان نامه مذاکره با آمریکا به جای این که با اصل گفت وگو موافقت یا مخالفت کنند نسبت آن را به بحث بگذارند و درباره این که چه میزان هم راستا با منافع ملی است، مذاکره کنند.
جهان نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۳    
در شرایطی که این افراد با ادبیات کاملا خصمانه و موهن علیه کشور تهدید و توهین می کنند، پیشنهاد کنار گذاشتن آداب دیپلماتیک و مذاکرات بی قید و شرط با امریکا، نقض کرامت ایران است و این گونه رفتارها نتیجه ای به سود منافع ملی در برنخواهد داشت.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۸:۵۱    
ایران اگر می خواهد به دنبال افزایش منافع ملی خود باشد بایستی سیاست های اقتصاد مقاومتی در خصوص مسئله نفت را پی گیری کند.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۶    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه شروط این کمیسیون درباره لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) منافع ملی را حفظ می کند ، گفت: با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری، مجلس در بررسی مجدد CFT عاقلانه، با تدبیر و انقلابی عمل خواهد کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۷:۱۳    
دکتر مهدی پازوکی- استاد اقتصاد دانشگاه علامه طباطبایی
گیل خبر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۷    
رئیس دولت اصلاحات ضمن انتقاد از نامه درخواست مذاکره مستقیم گفت: در شرایطی که این افراد با ادبیات کاملا خصمانه و موهن علیه کشور تهدید و توهین می کنند، پیشنهاد کنار گذاشتن آداب دیپلماتیک و مذاکرات بی قید و شرط با آمریکا، نقض کرامت ایران است و اینگونه رفتارها نتیجه ای به سود منافع ملی در برنخواهد داشت.
دیدبان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۵    
مسئله حصر جزء مطالبات بخشی از جامعه است. این مسئله هر چه سریع تر باید به نفع منافع ملی حل وفصل شود و هر اندازه که رسانه ای نکنیم و با آرامش جلو برویم، منطقی تر است.
خبر ایرانی   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۶    
زنگنه گفت: من فکر کردم که آن ها حرف هایی که می زنند در جهت منافع ملی ما نیست و به این دلیل جلسه را ترک کردم، اما در این جلسه کشور ونزوئلا و عراق از موضع ایران دفاع کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۶    
زنگنه گفت: من فکر کردم که آنها حرف هایی که می زنند در جهت منافع ملی ما نیست و به این دلیل جلسه را ترک کردم اما در این جلسه کشور ونزوئلا و عراق از موضع ایران دفاع کردند.
عیار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۷    
ضروری است تا با توجه به تجربه به دست آمده در میثاق حقوق مدنی و سیاسی که موجب ایجاد تحریم هایی علیه کشور شد و نتیجه ای در بر نداشت، از حق شرط موجود در موافقت نامه پاریس که در قالب اختیار در ارائه آزادانه سند INDC وجود دارد، نهایت بهره برداری در راستای منافع ملی صورت پذیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۱۵    
خودتحریمی ظالمانه، دسترسی به اطلاعات محرمانه مالی و نظامی، سلطه بیگانگان به کشور و .... تنها چندمورد از ایرادات و خطرات عضویت ایران در CFT است، این ایرادات بنابر گفته نمایندگان بیش از 9مورد را در برمی گیرد که تمامی آنها به ضرر منافع ملی جمهوری اسلامی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۵    
در بیانیه انجمن علمی دانشجویی اقتصاد دانشگاه امام صادق(ع) آمده است، تغییر ساختار وزارتخانه ها موجب کندی عملکرد آنها می شود و ضربه بزرگی به منافع ملی خواهد زد.
پانا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۰:۵۷    
تهران (پانا) - عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتارهای اخیر روسیه یادآور شد که این کشور در محافل بین المللی امتحان خوبی درباره روابط خود با تهران پس نداده است و کدهایی وجود دارد که روسیه ایران را در برخی موقعیت ها جا گذاشته است. ...
گیل خبر   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۵    
برای پاسخگویی به تاریخ در خصوص رفتارهایی که از برخی سرزده است تاموجب شود منافع ملی دچار چالش گردد و مثل آنچه که در زمان مذاکرات مختلف و رایزنی های دیپلماتیک بر سر موضوعات مربوط به منافع ملی اتفاق افتاد و شاهد بالا و پایین رفتن ها از در و دیوار ها بودیم و هر آنچه که رشته شده بود را پنبه کردند!
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۰۲:۰۵    
هر رئیس جمهوری خود را مکلف به ارتقاء جایگاه ملی و بین المللی کشورش در افزایش منافع ملی می داند و اصالت و محبوبیتش به میزان التزام و هوشیاری او در این زمینه بستگی دارد ...
شبستان   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۱    
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: پیشنهاد مذاکره برخی از گروه های اصلاح طلب با آمریکا مصداق بارز وطن فروشی و به تاراج گذاشتن منافع ملی کشور است.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۵۱    
قائم مقام دبیرکل حزب اتحاد ملت گفت: در صورتی می توان پیشنهاد مذاکره را پذیرفت که منافع ملی کشور تامین شود، مذاکره با ترامپ منفعت مردم ایران را تامین نمی کند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۰۲:۳۱    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و مجلس شورای اسلامی به طور قطع زیر بار مسائلی که به ضرر مصالح و منافع ملی باشد، نخواهند رفت، به دیدار اخیر نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت ...
آناج   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۰    
خدادادی گفت: بنده قبل از صحبت های آقا نیز مخالف این کنوانسیون بودم و مخالفت خود را هم طی بیانیه ای به عنوان فراکسیون ولایی های مجلس اعلام کرده بودم.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۹    
مردم نیوز : عبدالرضا رحمانی فضلی بعدازظهر چهارشنبه در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان، در خصوص خروج آمریکا از برجام تصریح کرد: با تمام بدعهدی ها و خلف وعده آمریکا در موضوع برجام آنها به دنبال مذاکره هستند اما آنها قابل اعتماد نیستند. ...
گلستان ما   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۷    
استاد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گفت: نماینده وظیفه دارد بر اساس شاخص های نظام اسلامی، امام و منافع ملت اقدام کند نه اینکه انچه خودش می خواهد و دوست دارد به مردم تحمیل کند و منافع ملی را زیر سوال ببرد!
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۷:۵۹    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر این که فرمایشات رهبری درباره بررسی معاهدات بین المللی در مجلس به معنای توافق بررسی CFT در مجلس نیست ...
آنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۳:۴۱    
تعدادی از فعالان اصلاح طلب و اپوزیسیون خارج از کشور با نوشتن نامه ای خطاب به مسئولان عالی رتبه نظام، خواستار مذاکره مستقیم با آمریکا و ترامپ شدند. آنها نوشتند، مذاکرات می تواند با قدرت و از موضع حفظ منافع ملی باشد.
آفتاب نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۲۳:۰۲    
اگر مجلسی متشتت و مضطرب و فاقد اهداف روشن در دفاع از منافع ملی باشد، یا اگر خدای ناکرده برخی از نمایندگان فاقد دانش و آگاهی و ایمان، در آن جایگاه قرار گیرند، وضع مردم معلوم است و باید فاتحه جامعه ای با چنین مجلسی را خواند ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۸:۱۵    
نامه جمعی از چهره های اصلاح طلب به رهبری برای مذاکره با آمریکا با اعتراض دیگر چهره های اصلاح طلب مواجه شد. به گونه ای که آن را خلاف منافع ملی و تسلیم شدن در برابر آمریکا دانستند آنهم در شرایطی که امریکا حتی به تعهداتش در برجام پایبند نبوده است.
رسا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۷:۱۶    
نامه مقام معظم رهبری به ریاست محترم جمهوری در مورد رعایت و حفظ منافع ملی و مصالح عالیه کشور از این جهت اهمیت دارد که محورهای اصلی دیپلماسی انقلابی را در قالب توازن بین حقوق و تکالیف مورد تأکید قرار دادند.