یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۷:۲۴Dec 2018 16

جدیدترین‌های «منافع ملی»

روزنامه ابتکار   ۷ ساعت پیش    
لوایح چهارگانه FAT و خصوصا CFT مدت ها است درگیر اگر و اماها و سنگ اندازی مخالفان خصوصا تندروهای مجلس شده است. برخی که موافق پیوستن ایران به کنوانسیون های بین المللی نیستند و هربار دلیلی از آستین خود برای مخالفت در این باره بیرون می آورند و بهانه ای می تراشند ...
روزنامه جوان آنلاین   ۹ ساعت پیش    
محمدجواد ظریف می خواهد جناحی و سیاست زده نباشد، اما می شود. می خواهد مواضعش در راستای حفظ و تأمین منافع ملی باشد، اما نمی شود. می خواهد غرور ملی ایرانیان را بالا ببرد، اما نمی تواند. می خواهد غرب گرا به نظر نرسد، اما می رسد.
الف   ۱۰ ساعت پیش    
هر روز اخبار مهمی در رسانه ها در حوزه های مختلف منتشر می شود. بعضاً این اخبار توسط خبرگزاری ها و رسانه ها مورد توجه قرار می گیرد و تحلیل می شود اما ممکن است برخی از اخبار چندان دیده نشود ...
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۲۰:۱۵    
افسردیر: دوران رقابت تمام شده یا هنوز نیامده است،از دیگر استانها یاد بگیرد که با وحدت به دنبال منافع ملی استانی هستند.امیدوارم با وحدت و برادری درجهت حل مشکلات این استان محروم قدم برداریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۸:۴۰    
وزیر امور خارجه گفت: اگر منافع ملی ما تامین شود و اتحادیه اروپا به تعهداتش عمل کند، به توافقنامه هسته ای متعهد خواهیم ماند.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۳    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان جای مجمع و مجلس ننشسته است بلکه جای خود نشسته است و جای خود را سفت گرفته است. شورای نگهبان می گوید تصویب این کنوانسیون خلاف موازین شرعی و منافع ملی است ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۳۱    
نماینده تهران گفت: در ماجرای بررسی CFT شورای نگهبان وارد کارکرد مجمع تشخیص مصلحت نظام شده و می گوید پیوستن ایران به نفع مصلحت و منافع ملی نیست.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۳۸    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: ساز و کار ویژه مالی با اروپا باید منافع ملی جمهوری اسلامی ایران که به شکل غیر قانونی مورد دست اندازی آمریکا قرار گرفته را تامین کند.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۸    
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون امنیت ملی دوره نهم مجلس شورای اسلامی گفت: جناح ها و گروه های سیاسی در شرایط امروز باید بین منافع ملی و منافع گروهی و جناحی و سلایق فردی تفکیک قائل شوند و به گونه ای رفتار نکنند که موضوعات ملی در برابر مسایل جناحی قربانی و ذبح شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۳    
قم - نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل و گرایشات سیاسی در دو مقوله منافع ملی و دیگری منافع استانی نباید اثر بگذارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۹    
دکتر محسن عبدالهی در گفت وگو با برنا معتقد است : انتخاب یک سیاست خارجی مناسب و متناسب با وضعیت نظام بین الملل گام مهمی شمرده می شود که سبب تحقق اراده دولت ها در پیشبرد اهداف و تحقق اولویت های منافع ملی آن ها می شود.
دانا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۴۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از بررسی قانون مبارزه با پولشویی در این مجمع خبر داد و پیش بینی کرد بررسی این قانون چندین جلسه در مجمع به طول انجامد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۳۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه توضیحاتی درباره اختلاف مجلس شورای اسلامی و هیات عالی نظارت مجمع بر سر قانون مبارزه با پولشویی، شایعات مربوط به آیت الله هاشمی شاهرودی را نیز تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۳:۱۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ارائه توضیحاتی درباره اختلاف مجلس شورای اسلامی و هیات عالی نظارت مجمع بر سر قانون مبارزه با پولشویی، شایعات مربوط به آیت الله هاشمی شاهرودی را نیز تکذیب کرد.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۳۹    
منصوری آرانی گفت: همانگونه که قطر در رابطه با ایران به فکر منافع ملی خوداست ایران هم باید از این روابط به نفع خود بهره ببرد.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۸    
شفقنا- دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: با دولت روحانی در یک جناح نیستم اما معتقدم نباید در حق او نامردی کنیم چرا که او کار کرده و در جاهایی موفق بوده و برخی موارد هم نبوده است. ...
هفت روز خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۴۵    
به گزارش خبرگزاری مهر، توافق تغییر اقلیم پاریس این روزها یکی از مسائل اصلی مطرح شده در کشور و دنیا است. در جریان پیوستن جمهوری اسلامی ایران به این توافق، نظرات متفاوتی از سوی ذینفعان مطرح شد ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۱:۲۱    
بنده نشنیده ام که تاکنون کسی بگوید با FATF اسلام زیر سوال می رود، ولی این را می دانم که نقادان نسبت به امنیت و منافع ملی دغدغه داشتند که ما هم با همین نگاه یکسری شروط و حق تحفظ ها را در CFT لحاظ کردیم تا این دغدغه ها رفع شود.
شفقنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۸    
شفقنا رسانه-سخنرانی وزیر امور خارجه در کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان،بررسی دلایل سقوط دلار،بازتاب سخنان امام جمعه مشهد درباره فیلترینگ از مهم ترین عناوین امروز روزنامه ها بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۰:۱۲    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با بیان اینکه خاستگاه مجلس این است که 290 نماینده قسم می خورند حافظ منافع ملی باشند در حالی که 10 نفر هم اینگونه نیستند، گفت: منافع ملی در مجلس صاحب ندارد و در تئوری می گوییم منافع ملی در راس امور است.
بازتاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۸:۴۰    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اقدام درست مجلس و روسای قوا در تصویب FATF و همچنین اصرار در ماندن برجام حتی با کنار کشیدن آمریکا گویای درک درستی است که در این شرایط حساس تاریخی باید جناح مدعی اصولگرایی هم بدان پایبند باشد. ...
ناطقان   ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۰۸:۲۵    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من پیش بینی می کنم در مجمع تصویب شود، ممکن است با یک اصلاح جزئی در یک جایی برای تطبیق یا تامین سیاست های کلی، ولی تصویب خواهد شد. ما ناگزیر هستیم تصویب کنیم، باید تصویب کنیم.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۳:۱۹    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز سید حسین نقوی حسینی، شامگاه جمعه در توئیتی نوشت: باید همه امکانات را برای تقویت صدا و سیما به عنوان یک تکیه گاه برای منافع ملی به کار گرفت، نه این که اعتباراتش تضعیف شود. ...
سیرجان خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۲۰:۰۲    
امام جمعه سیرجان گفت:دولت باید نسبت به عقد قراردادهای خارجی دقت مضاعف نماید و منافع ملی و منویات مقام معظم رهبری را نصب العین قرار دهد.
رشت 20   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۵۸    
وی ادامه داد: سیاست خارجی حوزه منافع ملی است، حوزه تقابل جناحی نیست. امروز خوشحال شدم در این حزب از دبیران کل احزاب اصلاح طلب و اصول گرا دعوت شده تا درباره ابعاد حوزه سیاست خارجه و منافع ملی صبحت کند. ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۹:۴۸    
اقتصادنیوز؛ مجید انصاری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: من پیش بینی می کنم در مجمع تصویب شود، ممکن است با یک اصلاح جزئی در یک جایی برای تطبیق یا تامین سیاست های کلی، ولی تصویب خواهد شد. ما ناگزیر هستیم تصویب کنیم، باید تصویب کنیم. منافع ملی ما اقتضاء می کند تصویب کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۵۲    
تهران - ایرنا- عضو شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت : تمرکز بر منافع ملی به عنوان مبدا و مقصد تمام افعال اجتماعی و تلاش برای رسیدن به فهم مشترک نخبگان در مورد منافع ملی، شاه کلیدی است که می تواند راهکارهای کاربردی و کم هزینه برای انواع چالش ها باشد.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۶:۲۳    
تهران- ایرنا- دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی موضوع الگوی پیشرفت اسلامی که فراخوان رهبری برای آحاد ملت است را بستر مناسب برای شکل دهی گفت و گوی ملی عنوان و اعلام کرد: این فراخوان و همفکری می تواند مسایل اصلی و اصولی جامعه که منافع ملی را تعریف می کنند در معرض گفت و گو و نقد قرار دهد.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۴:۱۷    
گروه جامعه شهیدبهشتی(ره) در کلامی فرموده بود که دانشجو، مؤذن جامعه است، اگر خواب بماند نماز امت قضا می شود ، دانشجویان کشورمان در هفته ای که گذشت و در شرایطی که تب و تاب بزرگداشت روز دانشجو را سپری می کردند، نشان دادند که چگونه با دغدغه مندی، مطالبه گری و ترجیح منافع ملی بر منافع شخصی ...
دولت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۴:۱۴    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: رعایت حقوق بشر یک الزام اخلاقی برای ایران نیست بلکه یک ضرورت امنیت ملی است. مردم را به عنوان پشتوانه امنیت ملی خودمان نیاز داریم و ما بدون مردم، هیچ هستیم. ...
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۴۹    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز غلامحسین کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی صبح امروز(جمعه) در چهارمین کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان که در سالن برج میلاد برگزار شد، اظهار داشت: به نظر بنده در ابتدا باید در تعریف منافع ملی به اجماع رسید ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۳:۱۸    
دبیرکل حزب کارگزاران با بیان اینکه حتی مسائل دینی و اعتقادی نیز برای تامین منافع ملی است، گفت: مهم است به این توافق برسیم که منافع ملی چیست؟
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۵۰    
دبیرکل حزب اتحاد ملت ایران گفتمان تعالی و توسعه را دو گفتمان موجود در کشور دانست و افزود: ما در تعریف منافع ملی دچار اختلافات اساسی هستیم.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۴۰    
به گزارش خبرگزاری همسو نیوز از فارس، محمدجواد ظریف صبح امروز در کنگره حزب ندای ایرانیان با بیان اینکه سیاست خارجه حوزه منافع ملی است و حوزه منافع سیاسی و جناحی نیست گفت ...
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۲:۰۵    
وزیر امور خارجه با بیان اینکه بنده هم از ابتدا در کار حزبی حضور نداشتم، گفت: سیاست خارجی حوزه منافع ملی است و محل درگیری های جناحی نیست. به گزارش مهر، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز(جمعه) در چهارمین کنگره سراسری حزب ندای ایرانیان که در سالن برج میلاد برگزار شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۱:۵۷    
رییس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: الان وقت زنده کردن دعواهای حیدری و نعمتی نیست بلکه تمسک به منافع ملی رمز عبور از مقطع فعلی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۱:۴۱    
وزیر امور خارجه گفت: آنکه پشت میز مذاکره بود مردم بودند ما نبودیم. باید این مردم را باور کنیم و مردم هم اجازه ندهند که امید به آینده و غرور شان شکسته شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۹/۲۳ - ۱۱:۲۲    
وزیر امور خارجه گفت: سیاست خارجی کشور حوزه منافع ملی است و محل درگیری حزبی و سیاسی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۳:۰۹    
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد به دلیل منافع ملی این کشور، نام پاکستان را به صورت استثنا از لیست کشورهای نقض کننده آزادی مذهبی حذف و دیگر اسلام آباد تحریم نخواهد شد.
آنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۱۲:۲۱    
دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی گفت:مواضع برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی دربرابر لوایح مختلف نشان می دهد که آنها به دنبال منافع ملی نیستند.
آفتاب یزد   ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰۰:۵۵    
دکترروحانی دردیداربامدیران ارشد وزارت راه وشهرسازی خاطره ای ازپایمال شدن منافع ملی در ورودسرمایه گذارخارجی تعریف کردند که جهت آگاهی بخشی عمومی نیازمندتوضیح بیشتربرای مردم عزیز است: ...
انتخاب   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۲۱:۴۸    
بر اساس بیانیه وزیر امورخارجه آمریکا، واشنگتن اسلام آباد را از لیست ویژه نقض آزادی مذهبی به صورت استثنا خارج کرده است.مستثنی شدن پاکستان از این لیست به دلیل منافع ملی آمریکا اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۶:۱۴    
عضو هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه جریان دانشجویی همیشه به دنبال حفظ منافع ملی بوده، اظهار کرد: جنبش دانشجویی از همان ابتدای فعالیت قبل از انقلاب ماهیت استکبارستیزی داشته و هرجایی که منافع ملی تهدید می شد با آن مقابله کرده است.
خانه ملت   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۱۵:۵۱    
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران- کره شمالی گفت: ظرفیت های فراوانی در ایران و کره شمالی وجود دارد که باید با برنامه ریزی دقیق و مناسب از این فرصت ها در جهت منافع ملی دو کشور بهره برد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ - ۰۷:۲۸    
علی صوفی در گفت و گو با ایسنا، در ارتباط با ضرورت توجه به منافع ملی در تصمیمات کلان اظهار کرد: همان ها که با مذاکرات هسته ای و برجام مخالف بودند امروز هم با پیمان نامه های جدید مخالفت می کنند. این مخالفت ها از جنس همان مخالفت هایی است که در مجلس گذشته با دولت اول روحانی صورت می گرفت. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۲۳:۱۸    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: سهم و نقش خود را در ایجاد شرایط فعلی کشور نفی نمی کنیم. اگر به قیمت عبور از اصلاح طلبان کنونی هم باشد باید اصلاحات زنده بماند. اصلاح طلبان می توانند و باید قدم های محکم تری در دفاع از حقوق و منافع ملی و رفاه مردم بردارند ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۲    
نجف آباد-رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) گفت: برای عبور از مشکلات موجود به آدم های احتیاج داریم که منافع ملی را بر مصلحت های شخصی و سیاسی ترجیح دهند و چنین انسان هایی را فقط می شود از بطن مردم جست و جو کرد.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۸    
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان ، چهارمین کنگره حزب ندای ایرانیان روز جمعه (23 آذرماه) در سالن همایش برج میلاد با حضور چهره های سیاسی با موضوع احزاب و منافع ملی برگزار می شود. ...
نسیم   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۴:۳۷    
جانشین دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ملاک پیوستن یا نپیوستن به کنوانسیون های بین المللی را تأمین منافع ملی یا حداقل بی ضرر بودن آن ها دانست.
همسو نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۵۵    
به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی فارس، جمال رازقی، رئیس اتاق بازرگانی فارس در نشست صمیمی با هیئت رئیسه تشکل های نظام مهندسی ساختمان، کشاورزی و معدن که در این اتاق برگزار شد ...