چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۲۲:۱۹Jun 2018 20
 

جدیدترین خبرهای «مسکن»

روزنامه اطلاعات   ۲۱ دقیقه پیش    
قزوین – خبر نگار اطلاعات : پرونده ساخت مسکن ادارات استان قزوین در 24 هکتار از زمین های هفت سنگان قزوین تا یک ماه آینده تعیین تکلیف می شود . رئیس کل دادگستری استان قزوین در جمع خبرنگاران گفت:موضوع اراضی هفت سنگان برای ساخت مسکن ادارات متولی های چند گانه دارد . ...
شعار سال   ۲۶ دقیقه پیش    
32 سال پیش، زمانی که با رؤیای صاحبخانه شدن، تمام پس اندازهایشان را از بانک بیرون کشیدند، طلاهایشان را فروختند و از دوست و آشنا پول قرض کردند تا از تعاونی مسکن اداره شان زمینی دریافت کنند، فکرش را هم نمی کردند که این قطعه زمین های 300 متری روزی به بزرگ ترین دغدغه زندگی شان تبدیل شود.
خبرگزاری تابناک   ۴۲ دقیقه پیش    
رقم خبر برای رد نشدن از کنار ارقام موجود در خبرهاست.گاهی ارقامی وجود دارد که با چند لحظه فکر کردن به آن به موضوعات جدیدی پی خواهیم برد.
نسیم   ۴۹ دقیقه پیش    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این نکته که در دولت یازدهم اتفاق مثبتی رخ داد نرخ سود مثبت شد یعنی تورم کمتر از نرخ سود بانکی است، گفت: ما به سمت افزایش قدرت خرید مردم در بازار مسکن و سیاست تکمیل واحد ها رفته ایم.
امینی گفت :با استفاده از ظرفیت های بازار سرمایه پروژه های بزرگ مسکونی را اجرایی خواهیم کرد. به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ،مراسم رونمایی از پروژه مجتمع مسکونی 144 واحدی نارون که با حضور مدیرعامل بانک مسکن ...
نسیم   ۱ ساعت پیش    
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی می گوید: بازارهای رقیب بخش مسکن مانند بازار ارز، سکه و بورس متاثر از آثار روانی خروج آمریکا از برجام شوک های هیجانی را تجربه کرده اند.
روزنامه عصر اقتصاد   ۱ ساعت پیش    
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به لایحه اصلاح ساختار دولت گفت: با تشکیل وزارتخانه های صنعت، بازرگانی، راه، مسکن و نیز فعالیت دوباره سازمان ملی جوانان چهره های جدیدی را در کابینه دولت خواهیم داشت ...
سازه نیوز   ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیته امداد گفت: واحدهای مسکونی مددجویان زلزله زده کرمانشاهی تا پایان امسال ساخته خواهد شد.
رحیمی انارکی گفت: در سه ماه اول امسال 95 هزار فقره تسهیلات خرید مسکن پرداخت شد که از لحاظ تعداد 66 درصد و از نظر مبلغ 74 درصد رشد را نشان می دهد. به گزارش خبرنگار راه و شهرسازی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان ...
ناطقان   ۱ ساعت پیش    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد : باید برای مقابله با بازی با قیمتها در بخش مسکن، خودرو و سکه و شگردهای مختلف با بحث گشایش اعتبارات که ویژه صنعتگران واقعی است، اقدام جدی کرد زیرا این افراد می خواهند به مردم آسیب بزنند.
اترک نیوز   ۲ ساعت پیش    
بخش مسکن با وجود تاثیرات جدی در اقتصاد کشور و زندگی مردم، مورد توجه جدی اسناد بالادستی نظام نبوده است. در میان اسناد موجود هم سیاست های کلی نظام در حوزه مسکن نتوانسته است پاسخی برای سوالات کلیدی این حوزه داشته باشد.
سازه نیوز   ۲ ساعت پیش    
کارشناسان و دست اندرکاران بخش مسکن، افزایش بی رویه قیمت واحدهای مسکونی و املاک در قزوین را فاقد هرگونه توجیه دانسته و تاکید کردند که افزایش قیمت در آینده ای نزدیک متوقف خواهد شد.
تهران پرس   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- عضو هیات علمی دانشکده اقتصاد علامه طباطبایی نقدینگی سرگردان را عامل بروز نابسامانی در بازار خودرو، مسکن و طلا دانست و گفت: نقدینگی سرگردان همواره در اقتصاد ضد تولید عمل می کند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
یک مقام مسئول در بانک عامل بخش مسکن افتتاح به موقع پروژه صندوق زمین و ساختمان نارون اراک و هزینه کرد بر اساس برآوردهای صورت گرفته را دو شاخصه مهم این پروژه دانست.
اخبار شیروان   ۲ ساعت پیش    
پیمانکاران مسکن مهر پردیس در پاسخ به اظهارات یکی از مسئولان بانک مسکن بیانیه ای منتشر کردند .
ایسنا   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک مسکن از شرایط جدید پرداخت تسهیلات مسکن خبر داد و گفت: از این به بعد به واحدها مشروط بر رعایت الگوی مصرف یعنی با مساحت کمتر از 100 متر مربع تسهیلات پرداخت می کنیم؛ ضمن اینکه تسهیلات صرفا به مناطقی داده می شود که تقاضا وجود دارد.
مدیر عامل بانک مسکن در مراسم افتتاح پروژه مسکونی نارون در اراک، از افزایش حجم پرداخت تسهیلات ساخت در کشور خبر داد.
ایران اکونومیست   ۲ ساعت پیش    
قیمت اوراق تسهیلات مسکن در چند روز اخیر اندکی رشد را تجربه کرده به طوری که قیمت تسه فروردین ماه سال جاری به آستانه 70 هزار تومان رسیده است در حالی که چند روز پیش این اوراق حدود 67 هزار تومان بود.
سازه نیوز   ۳ ساعت پیش    
به طور معمول زمانی که در خرید وفروش مسکن رکود حاکم می شود، متاثر از آن بازار رهن و اجاره مسکن رونق پیدا می کند، چراکه در شرایط رکود هم نیاز به مسکن همچنان به قوت خود باقی می ماند و افراد چون توانایی خرید خانه ندارند به سمت بازار اجاره سوق پیدا می کنند.
اگرچه هنوز بسیاری جای کار داریم اما انصاف داشته باشیم. 65 درصد ساختمان ها در زلزله 7 ریشتری کرمانشاه سالم ماندند و 35 درصد باقی مانده هم به شکل صد در صدی تخریب نشده است. ...
همشهری   ۳ ساعت پیش    
- همشهری آنلاین: رئیس اداره محیط زیست پردیس گفت: پساب آبکاری های صنعتی و صنایع آب بر آلاینده در این شهرستان و دیگر مناطق همجوار سلامت آب شرب شهر تهران را به صورت جدی تهدید می کند. وی همچنین از فازهای مسکن مهر به عنوان کانون تهدید سلامت منطقه نام برد.
جهان اقتصاد   ۴ ساعت پیش    
رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی خبر داد: گروه امورزیربنایی- رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت:عرضه میلگرد تولید شده از محل بازیافت آهن قراضه که کیفیت پایینی دارد در بازار افزایش یافته است. ...
ربیع   ۴ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس، حاج یونس حبیبی فقط 50 سال دارد؛ اما در حافظه اهالی هیئت، سال های درازی است که حاج یونس نوحه و دعا می خواند و مجالس یادواره شهدا را در نقاط مختلف کشور اداره می کند. ...
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
مدیر بخش زلزله مرکز تحقیقات مسکن ، راه و شهرسازی با بیان اینکه در سال های اخیر سازه های اسکلتی روند رو به رشدی را داشته اند، گفت: ولی این امر آسیب پذیری ما را در برابر مخاطرات طبیعی کاهش نداده است که نیازمند فرهنگ سازی بیشتر هستیم.
اقتصادگردان   ۴ ساعت پیش    
طبق نتایج سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395، تعداد خانوارهای کشور در سال 95، به میزان 24.129.490 و در سال 90، به میزان 21.110.481 بوده است.
ایران اکونومیست   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل بانک مسکن تصریح کرد: طبق محاسبه ای که انجام شده، به طور متوسط نسبت تسهیلات مسکن به بهای مسکن در تهران در ماه های اخیر از 48 درصد به 28 درصد کاهش یافته است.
گلستان ما   ۴ ساعت پیش    
شهریاری تشریح دلایل این کاهش 50 درصدی ساخت مسکن در کشور گفت: یکی از این دلایل کاهش صدور پروانه های ساخت مسکن در کشور می باشد که این امر هم مربوط به کاهش تقاضا برای ساخت مسکن در کشور است که موجب کاهش صدور پروانه نیز شده است.
ایران اکونومیست   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن گفت:مسکن همواره به عنوان سرپناهی آسوده برای استفاده کنندگان در گذشته تلقی می شده است و امیدواریم مجتمع مسکونی نارون نیز مامن ایمنی و آسودگی باشد.