یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۶:۲۲Oct 2018 21

جدیدترین خبرهای «مسکن»

بازتاب   ۱۷ دقیقه پیش    
طرئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی گفت: اجرای رویه های بتنی در لنگرگاه ها و بنادر کشور می تواند در افزایش عمر مفید بنادر مؤثر باشد. به گزارش بازتاب به نقل از وزارت راه و شهرسازی ...
روزنامه شروع   ۲۳ دقیقه پیش    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار سرمایه هنوز از ظرفیت خوبی برای سودآوری نسبت به بازارهای رقیب مانند ارز، طلا و مسکن برخوردار است و شواهد از ادامه روند صعودی بلندمدت آن حکایت دارد.
روزنامه بازار کار   ۲۶ دقیقه پیش    
مشاور مدیر عامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: صنعت ساختمان و مسکن یکی از فرصت آفرین ترین صنایع پس از نفت برای اشتغال افزایی در کشور شناخته می شود. نقش موثر صنعت ساختمان در رشد اقتصادی و ایجاد اشتغالبه گزارش خبرگزاری صداوسیما ...
ایلنا   ۳۰ دقیقه پیش    
صبح امروز جمعی از مالکان مسکن مهر پردیس مقابل دفتر شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید تجمع کردند.
روز نو   ۳۲ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که تسهیلات مسکن باید برای یک زوج حداقل باید 300 میلیون تومان باشد، گفت: وام های ارائه شده متناسب با وضعیت قیمت ها در بازار مسکن نیست و این سیاست با توجه به بالا بودن قیمت مسکن، منجر به تولید مسکن نمی شود. ...
ایسنا   ۳۲ دقیقه پیش    
به دنبال اعتراض هایی از سوی برخی متقاضیان مسکن مهر پردیس که صبح امروز از نبود پکیج شوفاژ دیواری مطرح کردند، شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد که در تلاش برای رفع این مشکل است و کارخانه سازنده قول داده هفته ای 100 دستگاه پکیج را تحویل دهد.
سازه نیوز   ۴۳ دقیقه پیش    
احمد خرم وزیر راه دولت اصلاحات در یادداشتی در باره استعفای آخوندی نوشت: در متن استعفای ایشان آمده بود که من نمی توانم آن طور که شما می خواهید بازآفرینی شهری را انجام دهم و در زمینه نوسازی و بهسازی بافت های ناکارآمد شهری، فرسوده و حاشیه ای نمی توانم با شما همراه شوم.
تهران 24   ۴۸ دقیقه پیش    
پیام صریح گزینه های معرفی شده از سوی روحانی به اصلاح طلبان این بود که مسیر همان مسیر گذشته است و قرار نیست نقش و تصمیم گیری اصلاح طلبان در دولت افزایش یابد. با کنار رفتن آخوندی از وزارت مسکن حتی از قدرت اصلاح طلبان با تغییرات تازه در دولت کاسته شده است.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
آخوندی به عنوان بیکارترین وزیر در طول 2000 روز گذشته سرانجام رفتنی شد. رفتنی شد در حالی که هیچ کدام از طرح هایش - نه مسکن قسطی و نه مسکن اجتماعی - به فرجام نرسید.
قدس آنلاین   ۱ ساعت پیش    
رونق تولید مسکن می توانست به دلیل ارتباط های گسترده این صنعت با صنایع دیگر، موجب رونق اقتصاد کشور و خروج آن از رکود شود، ولی با نگاه غلط آخوندی خود دچار رکود عمیق شد.
سازه نیوز   ۱ ساعت پیش    
قفل تامین منابع ارزان قیمت ساخت مسکن در بافت های فرسوده شهری با امضای یک تفاهم سه جانبه بین سازمان برنامه و بودجه، وزارت راه وشهرسازی و صندوق توسعه ملی برای اجرای مدل مالی طرح ملی بازآفرینی شهری باز شد.
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
دبیرکانون انبوه سازان با بیان این که منابع بخش مسکن به جای صندوق پس انداز مسکن یکم، باید به دو حوزه تولید و بازآفرینی اختصاص یابد گفت: بخش تولید مسکن شرایط سختی را می گذراند و وزیر آینده اگر این حوزه را به آرامش برساند ما از او حمایت می کنیم.
اقتصادگردان   ۱ ساعت پیش    
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن با بیان اینکه بنیاد مسکن فعالیت های مختلفی در روستاها داشته و در 63 هزار روستای بالای 20 خانوار و کمتر از 20 خانوار به انحاء مختلف فعالیت های بنیاد نمود دارد، گفت: طی تجارب چهار دهه گذشته مجموعه بنیاد مسکن به این نتیجه رسید که روستاها در برخی موارد ...
روز نو   ۱ ساعت پیش    
رییس کمیته مسکن کمیسیون عمران مجلس اعلام اینکه تا ماه های آینده شاهد کاهش چشمگیر قیمت مسکن خواهیم بود، گفت: پیشنهادات جدیدی به منظور ساماندهی بازار مسکن در دست تدوین است.
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
گروه فرهنگی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با تأکید بر رفع مشکلات مسکن مهر بروجرد، گفت: در مسکن مهر بروجرد 17 هزار نفر ساکن هستند، اما متأسفانه در این منطقه زیرساخت های فرهنگی، مذهبی، ورزشی و تفریحی وجود ندارد در حالی که باتوجه به این جمعیت در این منطقه وجود مسجد، حسینیه ...
روز پلاس   ۱ ساعت پیش    
عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی که مسکن مهر را مزخرف خواند و در عین حال یک آجر هم روی پروژه مسکن اجتماعی نگذاشت، از سمت خود استعفا کرد.
خرد و کلان   ۲ ساعت پیش    
حمید رضا نصیری نژاد – پایگاه خبری خرد و کلان کاهش ارزش پول ملی ، عبارتی است که بارها و بارها شنیده ایم و اثر آن را در خرید مایحتاج روزانه، خودرو، مسکن و ... دیده ایم، اما این بار من صحنه های عجیب تری از اثر این اتفاق را دیدم که هم برای ما به عنوان ناظر و هم برای خارجی ها بسیار عجیب بود. ...
بانکداری ایرانی   ۲ ساعت پیش    
بازار سرمایه هنوز از ظرفیت خوبی برای سودآوری نسبت به بازارهای رقیب مانند ارز، طلا و مسکن برخوردار است و شواهد از ادامه روند صعودی بلندمدت آن حکایت دارد.
تابناک اصفهان   ۲ ساعت پیش    
بازار مسکن اصفهان در حالی در شوک قیمتی ناشی از نوسانات ارزی قرار دارد که بررسی های میدانی نشان می دهد در هفته گذشته تقاضا برای مسکن مهر فولادشهر به شدت افزایش یافته است و روزانه ده ها آپارتمان در آنجا معامله می شود
ایران اکونا   ۲ ساعت پیش    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در دولت اعتقاد عملیاتی برای اجرای طرح مسکن شهری وجود ندارد و تفاهمنامه ای که وزارت راه و شهرسازی با سازمان برنامه و بودجه امضا کرده است دردی از مردم دوا نمی کند.
خیبرآنلاین   ۲ ساعت پیش    
دبیر سیاسی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان با اشاره با کناره گیری آخوندی گفت: آقای آخوندی در حوزه مسکن، شهرسازی و راه هیچ عملکرد قابل قبولی نداشته و تنها با حاشیه سازی و بی توجهی به این حوزه صدمات زیادی را به مردم زده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مدیر عامل بانک مسکن، گفت: در قالب برنامه ملی بازآفرینی شهری، قرار است سالانه 100 هزار واحد مسکونی در بافت های فرسوده سراسر کشور نوسازی شود و همچنین محله های موجود در بافت های فرسوده نیز به لحاظ سرانه های خدماتی و کاربری مورد نیاز سکونت استاندارد، تغییر چهره پیدا کند.
دانا   ۲ ساعت پیش    
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: در پی افزایش قیمت ملک، استقبال از واحدهای بدون متقاضی مسکن مهر افزایش یافته است.
ستاره نیوز   ۲ ساعت پیش    
مسکن مهر یادگار دولت مهرورزی است، طرحی که در آن قرار بود با اعطای زمین رایگان و تسهیلات ارزان قیمت، خانواده های کم درآمد صاحب خانه شوند.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
وزیر مستعفی راه و شهرسازی در حالی از ساختمان دادمان خداحافظی کرد که عملکرد اسفباری در حوزه مسکن و حمل ونقل از خود به جای گذاشت.
نامه نیوز   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که تسهیلات مسکن باید برای یک زوج حداقل باید 300 میلیون تومان باشد، گفت: وام های ارائه شده متناسب با وضعیت قیمت ها در بازار مسکن نیست و این سیاست با توجه به بالا بودن قیمت مسکن، منجر به تولید مسکن نمی شود.
دانا   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر این که تسهیلات مسکن باید برای یک زوج حداقل باید 300 میلیون تومان باشد، گفت: وام های ارائه شده متناسب با وضعیت قیمت ها در بازار مسکن نیست و این سیاست با توجه به بالا بودن قیمت مسکن، منجر به تولید مسکن نمی شود.
اقتصاد مقاومتی   ۲ ساعت پیش    
رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از ارائه طرح مالیاتی این سازمان در خصوص خودرو، سکه و ارز به شورای عالی هماهنگی اقتصادی قوا خبر داد؛ وی همچنین یادآور شد طرح مالیات بر عایدی سرمایه مسکن (CGT) در مجلس در حال بررسی و پیگیری است.
نسیم   ۲ ساعت پیش    
با توجه به استعفای آخوندی به عنوان اصلی ترین مخالف تصویب و اجرای مالیات بر عایدی سرمایه در بخش املاک و مخالفت نکردن کمیسیون اقتصادی مجلس با کلیات این طرح، انتظار می رود شاهد تصویب آن در جلسه کمیسیون عمران مجلس باشیم.
رجا نیوز   ۲ ساعت پیش    
آقای آخوندی کارنامه 5 ساله وزارت خود را منتشر کنید/ عملکرد وزیر پرحاشیه؛ از هواپیماهای برجامی و مسکن اجتماعی تا اظهارنظرهای سیاسی/ آیا وزیر روحانی به خیابان بهشت می رود؟