شنبه ۲۳ آذرساعت ۰۸:۰۲Dec 2019 14

جدیدترین‌های «آران و بیدگل»

ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه امروز، جمعه در هفته چهارم لیگ دسته یک کشور مقابل تیم گل نقش آران و بیدگل به نتیجه سه بر صفر به برتری رسید و چهارمین پیروزی خود را تجربه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۷:۲۳    
عصر امروز تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه بر تیم فرش آران و بیدگل چیره شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۲۰:۰۱    
ارومیه- ایرنا- سرمربی تیم والیبال گل نقش آران و بیدگل گفت: فردا، جمعه در هفته چهارم لیگ دسته یک کشور بازی سخت و دشواری مقابل تیم یکدست و آماده شهرداری جوان ارومیه داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۸:۰۶    
کاشان - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود دستور مدیرکل سازمان صمت استان اصفهان زیرمجموعه این سازمان تفویض اختیار با اداره صمت کاشان را اجرا نکردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۵:۴۵    
اولین کارگاه آموزشی روش ها و تکنیک های برنامه ریزی، کسب و کار و مهمان نوازی گردشگری روستایی در کاروانسرای شاه عباسی ابوزیداباد شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۳    
فاطمه باقری گفت: آموزشگاه امید تنها مدرسه برای آموزش دانش آموزان با نیازهای ویژه در سطح شهرستان آران و بیدگل است، بنابراین بسیاری از خانواده ها به علت بعد مسافت، قادر به تامین هزینه های رفت و آمد فرزندان خود نیستند.
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۱۰:۲۶    
برای بررسی طرح پیشنهادی احداث شهرک ماهیان زینتی با حضور نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل درمجلس شورای اسلامی ، مدیر شیلات استان، معاون شرکت شهرک های صنعتی اصفهان ،مدیرجهادکشاورزی و جمعی از مسئولان ادارات کاشان وکارشناسان در شهرستان کاشان برگزار شد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در جمع دانش آموزان مدرسه استثنایی امید این شهرستان، خدمات مدیر و مربیان این مدرسه به دانش آموزان را ارزشمند و ستودنی دانست و گفت: معلولان ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۲۱ - ۰۸:۰۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در مراسم معرفی سید حسین چاکری به عنوان سرپرست اداره میراث فرهنگی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره راه و شهرسازی شهرستان آران وبیدگل از انتقال سند 25 هکتار از اراضی منابع طبیعی شهرستان به اداره راه و شهرسازی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان سرپرست جدید اداره میراث فرهنگی شهرستان آران و بیدگل را منصوب کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۴۹    
هفتاد و ششمین جلسه شورای فرهنگ عمومی آران و بیدگل با موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی (خودکشی) در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۵۱    
فیلم سینمایی بنیامین همزمان با سینماهای سراسر کشور در شهرهای آران و بیدگل و نوش آباد اکران می شود.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۱    
نهمین جلسه شورای اداری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل با حضور ریاست و کارمندان اداره در سالن جلسات این اداره برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
جلسه آموزشی توجیهی سامانه فهما با حضور رابطان این سامانه در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در جمع معلولان و جانبازان ورزشکار این شهرستان در رشته ورزشی والیبال نشسته ضمن تحسین فعالیت ورزشی آنان گفت ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تصویر سه گربه شنی برای نخستین بار در پناهگاه حیات وحش یخاب استان اصفهان ثبت شد. اللهیار دولتخواه، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آران و بیدگل در گفت و گو با ایمنا در این باره اظهار کرد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- کارشناس ارشد سازمان جهانی گردشگری گفت: باید با رویکردی نو در حوزه گردشگری، مشکلات کویر مرنجاب آران وبیدگل را مرحله به مرحله برطرف کرد تا این منطقه با گذشت زمان جایگاه خود را به دست آورد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- تیم والیبال فرش گل نقش آران وبیدگل در چارچوب رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور با نتیجه سه بر یک تیم اسپورت هوشیار تبریز را شکست داد.
کاشان نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۲۱    
کاشان نیوز : اظهارات هاشمی طاهری در شورای شهر کاشان مبنی بر تغییر خط مرزی کاشان و آران و بیدگل بسیار صریح و البته بجا بود، اما ظاهراً نباید منتشر می شد!؟ چراکه پس از انتشار با تکذیب موهن و زشتی از طرف وی روبرو شد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل از صدور هفت موافقت اصولی برای احداث طرح های گردشگری در قالب اقامتگاه سنتی، مجتمع و اردوگاه گردشگری خبر داد .
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۱    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل همزمان با بزرگداشت روز دانشجو؛ دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه علمی - کاربردی این شهرستان با تبریک روز دانشجو گفت: رشد و توسعه همه جانبه و پایدار کشور ...
ربیع   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، مجلس باید در حوزه مبارزه با فساد انقلابی عمل کند نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه مجلس باید در حوزه مبارزه با فساد انقلابی عمل کند، گفت: شفافیت آراء یک مطالبه عمومی است ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، در این ملاقات ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ویژه کاشان با اشاره به عدم تمدید برنامه زمانبندی ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: داوطلبان ثبت نام را به روز های پایانی موکول نکنند. ...
فرمانداری کاشان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه کاشان گفت: با اعلام مهلت قانونی آغاز انتخابات از روز یکشنبه نام نویسی از داوطلبان نامزدی نمایندگی مجلس آغاز و پس از ثبت نهایی مستندات و مدارک ثبت نام کنندگان در سامانه انتخابات، تعداد داوطلبان در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل به 75 نفر رسید. ...
همزمان با سالروز ولادت امام حسن عسکری(علیه السلام) چهارمین جشنواره ادبی شکوه امامت همراه با بزرگداشت شاعر آئینی استاد سید شهاب موسوی در آران و بیدگل برگزار شد.
نمایشگاه کتاب مهدویت و محصولات فرهنگی با عنوان نسیم موعود با بیش از500 عنوان کتاب در روستای محمدآباد کویر شهرستان آران و بیدگل افتتاح شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
در انتخابات میان دوره ای هیئت رئیسه شورای هیئات مذهبی شهرستان آران و بیدگل حسین ابوالحسن زاده به مدت دو سال به عنوان رئیس این شورا انتخاب شد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۰۹:۳۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در منزل دانشجویان شهید احمد معینی و علیرضا صدیق آرانی با خانواده معظم این شهدای گرانقدر دیدار و گفتگو کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۲:۳۳    
کاشان - فرماندار کاشان گفت: افراد ثبت نام کرده برای نامزدی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل نسبت به دوره قبل 59درصد افزایش یافته است.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۰:۵۱    
کلنگ احداث نخستین اکوکمپ گردشگری کویر ابوزیدآباد از توابع شهرستان آران و بیدگل در منطقه گردشگری سیازگه به زمین زده شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
سعید ضابطی از برگزاری نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در حوزه مهدویت با عنوان نسیم موعود با بیش از 500 عنوان کتاب در روستای محمدآباد کویر شهرستان آران و بیدگل خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۸:۳۵    
ایسنا/اصفهان فرماندار کاشان گفت: با توجه به اتمام زمان ثبت نام برای شرکت در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، 73 نفر از شهرستان های کاشان آران و بیدگل ثبت نام کردند، در حالیکه این رقم برای دوره های دهم 46 نفر و برای دوره نهم 24 نفر بود.
اهل کاشانم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۹    
رئیس ستاد انتخابات کاشان از ثبت نام 73 داوطلب برای یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه کاشان و آران و بیدگل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشان در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور! برخلاف آنچه برای پرداخت یارانه معیشتی بیان شده ، در استان اصفهان، و شهرستان های کاشان و آران و بیدگل فقط حدود 37 درصد مردم از این یارانه برخوردار شده اند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۱    
جشنواره کویر سیازگه بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با حضور مسئولان شهرستان، فعالان گردشگری، مردم محلی و گردشگران برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس با بیان اینکه در استان اصفهان حدود 37 درصد مردم از یارانه معیشتی برخوردار شدند، گفت: بسیاری از کشاورزان و اقشار ضعیف معترض هستند و دولت در این مورد از اصل غافلگیری مثل کاری که در مورد بنزین 3000 تومانی کرده استفاده نکند.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۰۹:۰۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جلسه مشترک کارگروه مدیریت بحران و سلامت این شهرستان با دستور کار برنامه ریزی کنترل بیماری آنفلوآنزا و مشمشه به اهمیت بیماری آنفلوآنزا در سرعت و انتشار همه گیری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۸:۳۳    
عباسعلی منصوری، نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۷:۱۵    
استودیو سلامت درشبکه بهداشت ودرمان آران وبیدگل به بهره برداری رسید.
ای بی نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با 16 آذر، روز دانشجو، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علمی کاربردی استان اصفهان با امام جمعه محترم آران و بیدگل دیدار کرد.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری و سرمایه گذاری اصفهان از افتتاح دو اقامتگاه بوم گردی در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر 8میلیارد ریال توسط بخش خصوصی خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۳:۵۱    
در حاشیه جشنواره کویر سیازگه ابوزیدآباد، از کارت راهنمایان گردشگری محلی شهرستان آران و بیدگل رونمایی شد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۱    
طی آیینی با حضور معاون سرمایه گذرای وگردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان دو اقامتگاه بوم گردی در بخش کویرات آران و بیدگل به بهره برداری رسید.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، محمدرضا متین پور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان؛ روز یکشنبه 17 آذرماه از ساعت 10 الی 12، پاسخگوی مردم از طریق سامانه سامد سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت است. ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل به نقل از ایرنا فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین جشنواره کویر سیازگه و توانمندی های شهری و روستایی بخش کویرات این شهرستان گفت ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
در پایان پنجمین روز ثبت نام کاندیداهای انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، 41 داوطلب از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل برای شرکت در این انتخابات ثبت نام کردند.
دومین دوره توانمند سازی ائمه جماعات مدارس شهرستان آران و بیدگل روز چهارشنبه 13 آذر ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام کاظمی از اساتید مرکز تخصصی نماز قم و 50 نفر از ائمه جماعات مدارس شهر برگزار گردید. ...
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۰۸:۰۵    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 16 آذر ماه روز دانشجو را به تمام دانشجویان ایران اسلامی به خصوص دانشجویان دانشگاه های پیام نور، جامع علمی کاربردی، آزاد اسلامی ...