چهارشنبه ۲۰ آذرساعت ۲۰:۲۴Dec 2019 11

جدیدترین‌های «دامپزشکی»

سازمان دامپزشکی کشور   ۱۳ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، اگرچه این کلاهبرداری از نوع جدید نشانه افزایش جایگاه معتبر مسئولیت دامپزشکان نزد جامعه روستاییان و اعتماد آنها به این عزیزان زحمتکش است ...
اطلاعات روز   ۲۵ دقیقه پیش    
به گزارش اطلاعات روز# جمعیت فرزندان شاهد و ایثارگر انقلاب اسلامی از حضور اولین بنیانگذار اردوهای جهادی دامپزشکی استقبال کرد. روابط عمومی این جمعیت در نامه ای خطاب به دکترمحمدمهدی خورشیدوند نوشت ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مسئول روابط عمومی ادارهکل دامپزشکی کردستان گفت: سه واحد قصابی به علت عرضه گوشت غیر قابل مصرف در منطقه بهاران شهر سنندج پلمب شد.
فردا نیوز   ۶ ساعت پیش    
در چند روز گذشته عده ای کلاهبردار با مراجعه به درب منازل روستائیان و معرفی خود به عنوان کارشناس دامپزشکی اقدام به جمع آوری طیور و برخی از دام ها نموده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
مدیر کل دامپزشکی مازندران کاهش تصدی گری دولت و واگذاری امورات دولتی در حوزه دامپزشکی را در راستای ایجاد اشتغال در بخش خصوصی از جمله مهمترین اقدامات دولت دانست.
شبکه خبر   ۸ ساعت پیش    
معاون بهداشت و پیشگیری دامپزشکی کشور از روستائیان خواست مراقب ماموران قلابی با عنوان دامپزشک برای جمع آوری طیور باشند.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی آذربایجان شرقی با بیان اینکه 55 واحد مجاز تولیدی خوراک دام و طیور در استان وجود دارد، گفت: ظرفیت اسمی تولید این کارخانه ها برای خوراک دام 725 هزار و 400 تن و برای خوراک طیور 668 هزار و 900 تن در سال است.
ایسنا   ۹ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان مدیرکل دامپزشکی استان زنجان گفت: از شهروندان درخواست داریم به هیچ وجه فرآورده های خام دامی همچون مرغ زنده و ماهی صید شده را از دست فروشان خریداری نکنند؛ چراکه فرآورده های خام دامی بدون هویت نباید مورد استفاده قرار گیرد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۹ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، سومین جلسه شورای هماهنگی مدیران کل دامپزشکی استانها بصورت ویدئو کنفرانس به مدیریت دکتر علی صفر ماکنعلی معاون بهداشتی و پیشگیری سازمان دامپزشکی کشور در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد تا مدیران کل استانها ...
کسب و کار نیوز :مدیرکل دامپزشکی آذربایجان غربی گفت: 770 هزار قطعه طیور بومی و روستایی در این استان به صورت رایگان در برابر بیماری نیوکاسل ایمن سازی شدند.
فاخته نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش فاخته به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان سمنان، طی حکمی از سوی دکتر حمیدرضا حسینی مدیرکل دامپزشکی استان، خانم دکتر فقانی به عنوان سرپرست اداره تشخیص و درمان اداره کل دامپزشکی استان سمنان منصوب و از زحمات دکتر خالقیان رئیس قبلی این اداره تقدیر شد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی خراسان شمالی، مدیرکل دامپزشکی استان در این دیدار با اشاره به شرح وظایف خطیر و گسترده دامپزشکی، در عین حال مغفول ماندن اهمیت این حرفه و کم اطلاعی مسئولان ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
دکتر احمد شریعتی که در این بازدیدها مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در دامپزشکی استان را نیز به همراه داشت بر ضرورت اجرای هرچه دقیق تر دستورالعمل های دامپزشکی در جهت افزایش کیفیت مرغ کشتار شده تاکید کرد. ...
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۰ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان فارس ، جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی منطقه 5 دامپزشکی کشور با حضور فاطمه زارعان رئیس اداره روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور، عابدین رضایی معاون نوسازی و تحول سازمانی دفتر فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری سازمان دامپزشکی کشور ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قزوین- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان البرز گفت: دو واحد عرضه مرغ و ماهی در الوند به علت تخلف بهداشتی پلمپ شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل اداره دامپزشکی خوزستان گفت: در 8 ماهه سال امسال، بیش از 10 هزار تن انواع ماهی پرورشی به خارج از کشور صادر شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۰ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی استان کرمانشاه از انجام بیش از 66 هزار بازدید از مراکز عرضه فرآورده دامی در این استان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان کرمانشاه گفت:حفظ سرمایه های دامی، نظارت بهداشتی و تایید سلامت فراورده های خام دامی، نظارت بهداشتی بر کشتارگاه از وظایف دامپزشکی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل دامپزشکی لرستان گفت: موردی از آنفلوآنزای پرندگان در استان مشاهده نشده است.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان کرمان گفت: تغذیه دام ها از محل زباله مخاطرات بهداشتی در بر دارد که این زباله ها می تواند هم باعث بیماری های عفونی دام شود و همچنین می تواند کیفیت گوشت و محصولات دام را تحت تاثیر قرار دهد و مشکلاتی را برای مصرف کننده ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا- تعدادی از کلاهبرداران با توجه به شیوع آنفلوآنزا و نگرانی ایجاد ایجاد شده در این زمینه در بین شهروندان استان اردبیل، با مراجعه به درب منازل روستاییان و معرفی خود بعنوان ماموران دامپزشکی اقدام به جمع آوری و سرقت طیور می کنند.
کرد پرس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، کامیار داهیم با اعلام پایان مایه کوبی طیور بومی و روستایی علیه بیماری نیوکاسل در استان افزود: در اجرای طرح ملی واکسیناسیون طیور بومی و روستایی علیه این بیماری 800 هزار دُز واکسن مورد استفاده قرار گرفت . ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: امسال در نتیجه بازرسی از مراکز عرضه، تولید و نگهداری فرآورده خام دامی 5 هزار و 877 کیلوگرم از آلایش دامی فاسد معدوم شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی کردستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 78 تُن ماهی منجمد از این استان به خارج از کشور (روسیه) صادر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان مرکزی گفت: حمل دام بدون پلاک بارکددار(طرح هویت گذاری دام زنده) در این استان ممنوع شده و در صورت مشاهده به مراجع قضایی ارجاع داده می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کیار از برگزاری یک دوره آموزشی به منظور آشنایی کارکنان محیط زیست این شهرستان با آنفلوانزای فوق حاد در پرندگان خبر داد و گفت: محیط بانان این شهرستان با عامل، نحوۀ بیماری زایی و راه های کنترل و پیشگیری بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان آشنا شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
کرج - رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی دامپزشکی استان البرز گفت: 16 محموله گوشت گرم از ابتدای سال تاکنون، وارد فرودگاه پیام شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
حشمت الله کشیری روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: 2 قلاده شیر آفریقایی برای نگهداری در مجموعه فرهنگی تفریحی پارک شهید چمران کرج خریداری شده که امروز وارد کشور می شوند و پس از گذراندن دوران قرنطینه به البرز انتقال می یابند. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۰    
رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های طیور. زنبور عسل و کرم ابریشم اداره کل دامپزشکی سیستان وبلوچستان گفت: در دوسال اخیر موردی از آنفولانزای حاد پرندگان در استان مشاهده نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس اداره دامپزشکی شهرستان های پردیس و دماوند گفت: با اقدامات پیشگیرانه انجام شده، هیچ موردی از بیماری آنفلوانزای پرندگان در سطح شهرستان های پردیس و دماوند نداشتیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۱    
اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی: با توجه به فرا رسیدن فصل سرما و برودت هوا، دامداران و عشایر از احشام خود غافل نباشند و توصیه های زیر را در پیشگیری از سرقت جدی بگیرند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی قروه افزود: در 2 ماه اخیر یک تن انواع فرآورده خام دامی،گوشت قرمز، مرغ، تخم مرغ غیرقابل مصرف از فروشگاه های سطح شهر جمع آوری و معدوم شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
قزوین- معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان قزوین گفت: تولید هر نوع خوراک دام و طیور فقط در کارخانجات تولید خوراک که دارای پروانه بهداشتی دامپزشکی باشند، مجاز است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی آستارا گفت: پایش روزانه مرغداری ها و کانون های احتمالی شیوع آنفلوآنزا در دستور کار تیم های گشت و کنترل این شبکه قرار گرفته است و مشکل خاصی در این راستا مشاهده نمی شود.
فرتاک نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
دکتر اشکان مرادی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ثلاث باباجانی از برگزاری کلاس آموزشی و توجیهی بیماری های مشترک بین انسان و دام با محوریت بیماری های بروسلوز و هاری در شهرستان ثلاث باباجانی خبر داد و اظهار داشت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۹:۲۵    
مدیرکل دامپزشکی استان کردستان گفت: از ابتدای سال جاری تا اول آذرماه 69 هزار کیلوگرم فرآورده خام دامی فاسد از مراکز ضبط و پرونده آنان به مراجع قضایی ارجاع شده است
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ عبدالله حسنی روز دوشنبه به خبرنگاران اظهار داشت: ماموران انتظامی سرخه در پی اجرای طرح های کنترلی و مقابله ای با قاچاق کالا به نظارت بر تردد خودروهای سنگین در محورهای مواصلاتی این شهرستان پرداختند که در حین نظارت این محموله قاچاق کشف شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی گفت: اقدامات پیشگیرانه در زمینه پیشگیری از آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان استان را در پنجمین سال عاری از این ویروس قرار داد.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه چهار: یکی از مجهزترین کلینیک های دامپزشکی در باغ پرندگان تهران احداث و به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی سازمان دامپزشکی کشور با توضیح ماجرای کلیپ های گوشت چرخ کرده غیربهداشتی منتشر شده در فضای مجازی از طرح ملی ارتقای کیفیت بهداشتی گوشت مرغ از اول دی ماه در کشور خبر داد.
برترین ها / طلا نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مالیات بر مصرف سیگار در لایحه بودجه سال آینده، 2 هزار میلیارد تومان تعیین شد. بررسی لایحه بودجه 99 کل کشور نشان می دهد که دولت در بخش مربوط به درآمدهای مالیاتی، برای فروش و مصرف سیگار همچون سنوات قبل مالیات پیش بینی کرده است. ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۴    
روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان لرستان ساعت 16 یکشنبه هفدهم آذرماه نود وهشت هفتمین نمایشگاه تخصصی صنایع و ماشین آلات کشاورزی ، نهاده ها، آبیاری ، آبرسانی گل و گیاه ، تجهیزات گلخانه ایی ، گیاهان دارویی ، دام و طیور ، شیلات ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس شبکه دامپزشکی اراک از محکومیت صاحب یکی از مراکز تحت نظارت این شبکه به شرکت در نشست پند و اندرز امام جماعت دادسرا خبر داد و گفت: این محکومیت به دلیل تخلف بهداشتی و با هدف اصلاح رویه فرد متخلف صادر شده است.
سلام نو / گذار نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۴:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، مدیرکل دفتر حیات وحش سازمان محیط زیست گفت: مرجع تشخیص آنفلوانزا برای ما دامپزشکی است و بارها اعلام کرده اند که آنفلوانزای فصلی که اکنون وجود دارد، انسانی است و ربطی به آنفلولانزی فوق حاد پرندگان ندارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مبارزه با بیماری های دامی دامپزشکی کردستان گفت: دامپزشکان بخش دولتی و خصوصی با استفاده از خدمات دولت موفق به انجام 6 میلیون نوبت سر مایه کوبی انواع دام سبک و سنگین در این استان شدند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۵:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شهروند، جوان سیه چرده و لاغراندامی که موهای وز پرپشتی دارد، فرمان را با احتیاط می چرخاند و می گوید: چابهار یعنی چهار بهار! قدیم تر اینجا آب وهوا هر چهار فصل سال بهاری بود... مرد میانسال که جامگ گشاد و سفیدی به تن دارد، غلیظ تر ادا می کند: ...بود! دیگر نیست ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - گشت بازرسی اداره کل دامپزشکی از جمع آوری 15 جگرکی سیار در سطح شهر قزوین خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۸ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس شبکه دامپزشکی نهبندان به راه های پیشگیری از بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان اشاره کرد و گفت: مصرف فرآورده های خوراکی پرندگان مانند گوشت و تخم مرغ به صورت کاملا پخته شده، عدم تماس مستقیم با پرندگان وحشی ...