پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۳۷Oct 2019 17

جدیدترین‌های «شورای شهر»

ثمره نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ثمره نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، در ملاقات های جداگانه،مجید فراهانی و شهر بانو امانی از اعضای شورای اسلامی شهر تهران، با هدف عیادت از حمیدرضا تحصیلی مدیرعامل شرکت ساماندهی مشاغل شهر تهران و جانباز دفاع مقدس صورت گرفت ...
به گزارش سلام نو، رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران گفت: با همکاری دو دانشگاه معتبر سیاهه انتشار آلاینده های هوای تهران به روزرسانی شده و سهم برخی از آلاینده ها در آلودگی هوای تهران تغییر کرده است. ...
عضو کمیسیون مناطق حاشیه ای و کم برخوردار شورای شهر مشهد از کمبود حداقل 4 گرمخانه برای پناه دادن افراد بی خانمان در فصل سرما خبر داد.
عصر زاگرس   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای شهرستان چرام امروز جهت انتخاب هیئت رئیسه درمحل شورای شهر چرام برگزار شد.
شفقنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- احمد مسجد جامعی، عضو شورای شهر تهران در روزنامه ایران نوشت، در دهه 50 شمسی به موازات رواج ادبیات کمونیستی و شبه کمونیستی حتی گاهی با رنگ و لعاب مذهبی، ادبیات نقد کمونیسم و مارکسیسم هم گاهی دیده می شد. بخصوص اگر نویسنده یکی از صاحبنظران اردوگاه شرق می بود، بیشتر جلب توجه می کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر بیضا درخصوص تخریب تندیس هویت فرهنگی و تاریخی مردم بیضا پاسخ داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رویان، گفت: رویان با قدمت 65 ساله شهری و سابقه تاریخی فراوان همچنان از حداقلی ها محروم است.
محمدشهر سلام   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۰:۰۵    
محمدشهرسلام: عضو شورای شهر محمدشهر ضمن بیان این مطلب که بیشترین منفعت بهسازی خیابان زیباشت متوجه شهر محمدشهر است نه صرفا منطقه کارگاهی زیبادشت(داشلیجه) افزود ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شیراز کنار گذاشتن پژوهش های صحیح با تغییر مدیریت ها را یک معضل می داند و معتقد است که مرکز پژوهش های شورای شهر می تواند به ثبات در راهبردهای اصولی مدیریت شهری منجر شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز معتقد است آغاز به کار مرکز پژوهش های شورای شهر شیراز می تواند به اصلاح شیوه مدیریت این شهر کمک کند و در سطح کشور نیز به یک الگو تبدیل شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۰    
سخنگوی شورای شهر یزد با اشاره به اینکه شورای شهر توجه زیادی بر پیاده محوری و هوشمندسازی شهر دارد، گفت: احیای خطوط عابر پیاده با استفاده از چراغ های هوشمند در دستور کار شورا است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر یزد با اشاره به مغایرت مالی کشف شده در شهرداری یزد گفت: متاسفانه با بررسی های انجام شده و تهیه لیستی از چک های شهرداری، تکلیف 16 میلیارد تومان چک در شهرداری یزد همچنان نامعلوم است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان گفت: قانون فصل الخطاب است، شورا را تضعیف نکنید.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹    
قرار است در هفته جاری هیأت رئیسه جدید شورای شهر اراک انتخاب شود . با توجه به ترکیب هیات رئیسه فراکسیون امید در این شورا ،احتمال تغییرات در هیات رئیسه و کمیسیون های تخصصی شورا قوت می گیرد . سال سوم معمولا سال برداشت است ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷    
ایلنا: رئیس شورای شهر نیاسر از برگزاری اولین همایش منطقه ای هفت شهر سلامت (نیاسر، برزک، قمصر، مشکات، جوشقان، کامو چوگان، کاشان) در آینده بسیار نزدیک به مرکزیت کاشان برای توسعه هرچه بیشتر توریست تخصصی خارجی دربرج میلاد تهران خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷    
رئیس کمیسیون حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قم، گفت: در بحث های داخلی شورای شهر قم، قطعا تذکراتی به سیدمرتضی سقائیان نژاد شهردار قم داده شده و او هم این تذکرات را پذیرفته است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷    
عضو شورای شهر قزوین گفت: کمربندی نسیم شمال که به نوعی شاهراه ارتباطی چند استان به همدیگر است، لکه ننگ استان قزوین است.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار زنجان در پیامی به دلیل حفظ وحدت و همدلی اعضای شورای شهر برای انتخاب شهردار قوی، از کاندیداتوری شهرداری قزوین انصراف داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵    
هفتاد و سومین جلسه شورای شهر اردبیل که با موضوع انتخاب هیات رئیسه سال سوم عصر دوشنبه 14 مرداد در شرایطی به کار خود پایان داد که به علت عدم حضور 5 عضو طرفدار شهردار اردبیل، دومین جلسه درباره انتخاب هیات رئیسه شورا بدون نتیجه به کار خود پایان داد.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان از اعزام بیماران شهر بغداد توسط یک فعال عرصه گردشگری عراق به بیمارستان آتیه همدان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی می گوید، از مصوبه امروز شورای شهر تبریز در مورد واگذاری امتیاز تیم والیبال شهرداری تبریز خبر ندارد.
اعتدال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
روز سه شنبه شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران، یک بار دیگر یکی از ابهامات سال های مدیریت محمدباقر قالیباف در شهرداری تهران را از انبوه پرونده های روی زمین مانده در شورا بیرون کشید و خواستار پاسخگویی درباره واگذاری 10 زمین و کمک 60 میلیاردی به یک خیریه شد ...
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۱    
مقرر شده بود عصر امروز در صحن شورای شهر قزوین، رأی گیری برای انتخاب شهردار صورت گیرد اما به دلیل سفر برخی از اعضای شورا به سفر اربعین، موضوع به زمان دیگری موکول شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: پیش نویس دستورالعمل نظارتی کنترل جمعیت سگ های بدون صاحب در هفتاد و دومین جلسه کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران بررسی شد.
پارسینه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
پل ولنجک (شهید نوروزی)، از اولین پروژه های به بهره برداری رسیده عمرانی در دوره مدیریت شهری تهران، چند روز پس از افتتاح، مسدود شد. پلیس راهور، علت مسدودسازی این پل را مشکلات ترافیکی عنوان کرد و البته سردار رحیمی ...
یزدی نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر یزد از جمع آوری 11 پل عابر پیاده در شهر جهانی یزد خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تبریز، یکی از شاخصه های شهر سالم و توسعه یافته را افزایش سرانه فضا های سبز آن شهر عنوان کرد.
شهر فردا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر کرمان بااشاره به ایجاد دو کمپ برای خانم ها و آقایان دارای مشکل در کرمان گفت: با راه اندازی این کمپ ها قدم بزرگی در جهت ساماندهی متکدیان برداشته ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۸    
همدان - رئیس کمیسیون اقتصاد، سرمایه گذاری و گردشگری شورای شهر همدان بر توجه ویژه و اساسی مدیریت شهری همدان به مقوله توسعه گردشگری سلامت تأکید کرد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
در راستای تنویر افکار عمومی، مسئولین منتقد به خبر رسانه ها درباره ودیعه میلیاردی مسکن برای مدیران غیر بومی البرز را به مشاهده کلیپی که از جلسه علنی شورای شهر کرج گرفته شده است دعوت می کنیم.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۱    
عضو شورای شهر تهران در صفحه توییتر خود نوشت: اما آیا این واگذاری ها در زمان شهردار_وقت قانونی و عادلانه بوده است؟
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲    
پیروز حناچی شهردار تهران، صبح روز گذشته از روند عملیات عمرانی پروژه زیرگذر گیشا و زیرگذر استاد معین و اتصال جبهه های حفاری شمالی و جنوبی بازدید کرد. (باشگاه خبرنگاران جوان) با نزدیک شدن به اربعین، مواکب خدمت رسانی به زائران پیاده در مسیر کربلا همچنان درحال فعالیت هستند. (مشرق) ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تبریز با اشاره به موضوع ساماندهی کارکنان شهرداری تبریز گفت: در مرحله نخست کارکنان با تحصیلات بالا وارد عرصه ساماندهی خواهند شد ولی در نهایت تمامی کارکنان مجموعه ساماندهی می شوند.
عصر شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۵۴    
رئیس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر تهران با بیان اینکه درگیری در متروی تهران از پیش طراحی شده و مشکوک بود، گفت: با جنجال، آشوب و تخریب تصمیم مدیریتی تغییر نمی کند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران با اشاره به مشارکت در حوزه بازآفرینی، گفت: متاسفانه هنوز این مشارکت خیلی جدی نبوده است و ما امروز به عنوان نقطه ایده آل نرسیدیم ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۹    
عضو شورای شهر تربت حیدریه گفت: انتخاب شهرداران، تصویب بودجه شهرداری و نظارت بر عملکرد شهرداران و مدیران شهری مهمترین وظایف شورای شهر است و نباید حوزه نظارتی این شورا تحت تاثیر مسائل سیاسی و جناحی قرار بگیرد.
ندای گیلان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون ترافیک شورای شهر رشت با دعوت از شرکت سرمایه گذار فناپ تلکام و با حضور رئیس سازمان فاوا روند پروژه سرمایه گذاری فیبر نوری بررسی شد.
تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۲    
تعدادی از پیمانکاران شهرداری به دلیل عدم پرداخت مطالبات مالی خود، مقابل شورای شهر تجمع کردند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
ریشه بسیاری از درختان محور میانی چهارباغ عباسی، هفته هاست که به علت انجام عملیات عمرانیِ بازنماییِ آب نماهایِ صفوی از خاک بیرون آمده و این درختان را در معرض خطر خشک شدن قرار داده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بودجه شهرداری در سال آینده 25 درصد افزایش می یابد. به گفته عضو شورای شهر تهران بودجه ریزی محلات در دستور کار است و قرار است پروژه های کوچک مقیاس محلی در سال 99 در تهران اجرا شود.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، حامد مظاهریان معاون شهردار تهران درباره موضوع بازنشستگی و تذکراتی که برخی از اعضای شورای شهر در این زمینه داشته اند، اظهار داشت: در شهرداری تهران 65 هزار نفر مشغول فعالیت هستند و مبنا و رویه کار به صورتی است که برنامه ها باید مدام مورد بازنگری قرار گیرد. ...
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به مهلت دو ماهه به شهردار جهت عمل به خواسته های اعضای شورا، گفت: در حال حاضر حدود 20 روز از این مهلت دو ماهه سپری شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۸    
اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ حجت نظری در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه وضعیت نگهداشت کاخ سعدآباد و نیاوران خوب نیست و بخشی از قسمت های این دو کاخ آسیب دیده اند به خبرنگار اقتصادآنلاین گفت ...
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مجید فراهانی در مورد آخرین وضعیت گود رها شده جنب برج میلاد با بیان اینکه 4 سال پیش شهرداری تهران با شرکت زیرمجموعه بنیاد تعاون ناجا قراردادی مبنی برساخت هتلی درمجاورت مرکز همایش های برج میلاد منعقد می کند که متاسفانه پس از گودبرداری ...
گلستان 24   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر گرگان با بیان اینکه اولویت نامگذاری ها در شهر گرگان به نام شهدا است، گفت: در جلسه فوق العاده شورا، 12 خیابان و بلوار در شهر گرگان با تصویب اعضای شورای شهر به نام شهدا نامگذاری شد.
فانوس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران با تشریح آخرین وضعیت گود مجاور برج میلاد، از شکایت شهرداری به قوه قضائیه در مورد عدم تعیین تکلیف این گود خبرداد.
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
اموال مردم که بیت المال حساب می شود در گذشته به ناحق به برخی افراد خاص داده شد و شهردار فعلی تهران باید محکم این موارد را تا حالا احصا می کرد. البته شهردار اسبق این کار را انجام داد، اما آن اقدامات دیگر پیگیری نشد. اگر مدیریت شهری پیگیر باشد، حتما نتیجه حاصل می شود.
بلدیه   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران در پاسخ به این سئوال که شورای شهر پنجم و مدیریت شهری برای روشن شدن تکلیف گود رها شده برج میلاد چه اقدامی انجام داده است، گفت: شهرداری تهران شکایت خود را اعلام کرد و موضوع در دستگاه قضایی مطرح شد و بر این اساسی دادستانی برای بررسی و تعیین تکلیف پرونده ورود کرد.
خزر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۷    
خزر: بهراد ذاکری عضو شورای شهر رشت دیروز در صفحه اینستاگرام خود با انتشار تصویر نامه ای که خطاب به رییس شورای شهر رشت به نگارش درآورده بود، خبر از رهن خانه ای به مبلغ 950 میلیون تومان برای اسکان شهردار رشت داد ...