جمعه ۰۱ تیرساعت ۰۷:۵۰Jun 2018 22
 

جدیدترین خبرهای «شورای شهر»

مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش    
عضو سابق شورای شهر تهران گفت: مدیریت شهری قالیباف و شورای چهارم کارنامه موفقی از خود به جای گذاشت.
شعار سال   ۴ ساعت پیش    
رئیس شورای عالی استان ها گفت: با تصمیم فی مابین، مقرر شد کارگروه مشترکی برای مشخص کردن حدود و ثغور ورود دیوان به مصوبات شوراها و همچنین رفع نارسایی های حقوقی و مدیریتی تشکیل شود.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش    
اسلامشهر- عضو شورای شهر احمد آباد مستوفی گفت: شورای شهر احمدآباد مستوفی برکناری شهردار این شهر را مصوب کرد.
ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران - ایرنا- مدیرعامل خانه موسیقی از تنگناهای بی سابقه ی این مرکز سخن گفته است و از شورای شهر و شهرداری خواست که برای رفع این مشکلات و تنگناها آستین بالا بزنند.
تهران پرس   ۷ ساعت پیش    
تهران - ایرنا- مدیرعامل خانه موسیقی از تنگناهای این مرکز که تا کنون هرگز آن را تجربه نکرده، سخن گفته است و از شورای شهر و شهرداری خواست که برای رفع این مشکلات و تنگناها آستین بالا بزنند.
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
صدر اعظم نوری گفت: نمایشگاه الکامپ به دلیل استقبال جوانان پر مخاطب است و به دلیل تردد بی شمار باید خارج از تهران برگزار شود.
نسیم   ۹ ساعت پیش    
عضو سابق شورای شهر تهران گفت: شهید چمران در سیاست تحلیل های عالی داشت و حتی توانسته بود وقوع جنگ تحمیلی را پیش بینی کند.
جماران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۲    
به گزارش جماران؛ رییس کل دادگستری استان فارس افزایش پرونده های ورودی به دستگاه قضا را یادآور شد و گفت: سال 96 تعداد پرونده های ورودی به دادسراها و محاکم مختلف قضایی در استان فارس بالغ بر 3.2 درصد افزایش داشته است. ...
تبریز بیدار   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۵۸    
مظفری اظهار داشت: در پرونده شورای شهر تبریز برخی مسئولین فشارمی آوردند که فلان متهم بیگناه است اما ما کوتاه نیامدیم و اکنون هم کوتاه نیامده ایم و با رعایت انصاف و عدالت پرونده مورد بررسی قرار گرفت اگر دیوان عالی کشور رای نهایی را صادر کند، ما تابع حکم صادره هستیم.
آناج   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۴۱    
حجت الاسلام مظفری ضمن انتقاد از بداخلاقی و سیاسی کاری یکی از نمایندگان مجلس، عنوان کرد: فعلاً هیچ چیز معلوم نیست و ابهامات مدرک تحصیلی عضو شورای شهر تبریز در دسیت بررسی می باشد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۸    
جلسه شورای شهر یزد که بدون حضور رئیس شورا برگزار شد، با طرح درخواست شهرداری برای صدور مجوز ساخت فاز دوم سایت همگانی کمانداران صفائیه همراه بود.
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۷    
طی حکمی از سوی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای شهر رشت، مجتبی بشری به عنوان مشاور حقوقی این کمیسیون منصوب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۳    
نماینده مردم یزد در شورای عالی استان ها گفت: بحران آب مشکل عمده استان یزد است و به زودی مشکل اول کشور خواهد شد.
حوزه   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۸    
حوزه/بنا بر اعلام یک عضو شهرداری شهر نیویورک در آمریکا، شورای شهر بودجه 1 میلیون دلاری در بودجه مالی سال 2019 برای آغاز برنامه غذای حلال، اسلامی و کوشر در مدارس دولتی و غیردولتی اختصاص داده است.
یزدی نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۸    
عضو شورای شهر یزد با اشاره به فشار اقتصادی که این روزها به مردم وارد شده است، گفت: در چنین شرایطی باید از هزینه های غیرضروری در شهرداری جلوگیری شود.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۱۴    
مسجد جامع و بازار تاریخی شهر الباب واقع در شمال سوریه که اکنون از حضور تروریست های داعش پاکسازی شده، در جریان مبارزاتی که با داعش صورت گرفته بود تخریب شده است. ...
پانا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۵    
تهران (پانا)- مهدی چمران، رئیس سابق شورای شهر تهران و برادر شهید مصطفی چمران می گوید که برادرش زندگی کاملا ساده ای داشته است. به گزارش خبرآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
ایمنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۰۶    
لایحه افزایش قیمت بلیط قطار شهری اصفهان از 700 به هزار تومان، پیشنهادی بود که در سی و هفتمین جلسه علنی شورای شهر اصفهان مطرح شد، اما به تصویب شورای شهر نرسید.
اخبار شیروان   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۵۶    
رئیس کمیته ایمنی شورای شهر تهران گفت: در حال تهیه گزارشی از وضعیت ایستگاه های آتش نشانی هستیم تا با برنامه ریزی بلند مدت،میان مدت و کوتاه مدت آنها را برطرف کنیم .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۸    
کرج - رئیس شورای شهر کرج با اشاره به اینکه نامه استعلام شهردار منتخب کرج روز گذشته وصول شده است، گفت: نتیجه روز شنبه پس از جلسه هیئت رئیسه اعلام می شود.
روزنامه آرمان امروز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۲    
حسن رسولی - عضو شورای شهر تهران
تیک   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۳    
شورای شهر اردبیل در راستای ترویج استفاده شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی، طرح تجهیز اتوبوس های شهری اردبیل به اینترنت رایگان وای فای را با مشارکت بخش خصوصی تصویب کرد. ...
ایلنا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۹    
رئیس مجلس در رابطه با طرح ها و لوایح مسکوت مانده ازسوی شورای عالی در مجلس گفت: این لوایح را اولویت بندی کرده و در اختیار ما قرار دهید اما بعضی لوایح همچون لایحه منابع پایدار شهرداری حساس بوده و ما روی آن تاکید داریم. در هر صورت شرایط کشور به علت شیطنت های آمریکا عادی نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۵    
عضوی شورای شهر گناباد گفت: امتیاز روشنایی ورودی شهر گناباد با پیگیری های شورای شهر دریافت شده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۷    
به گفته دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران درآمد سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 200میلیارد تومان کاهش درآمد داشته و هم اکنون خزانه این سازمان کاملا خالی است.
مردم نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۸    
مردم نیوز : ششمین اجلاس شورای عالی استان ها از دقایقی قبل با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در محل مجلس قدیم آغاز به کار کرد. در این نشست استاندار تهران، رئیس شورای شهر تهران و تعدادی از نمایندگان حضور دارند و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی تا دقایقی دیگر در آن سخنرانی خواهد کرد. ...
رسا   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۶    
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه شهید چمران به استقامت مردم در برابر تحریم های ظالمانه اعتقاد داشت، گفت: خودکفایی در عرصه نظامی هدف و اندیشه شهید چمران بود.
روز نو   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۵۳    
ودیعی، عضو شورای شهر مشهد در پاسخ : ما تلاش بسیاری برای پخش بازی ها از ابتدای شروع جام جهانی کردیم، اما نتیجه نداد
ستاره نیوز   ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۳    
دو عضو شورای شهر تهران نسبت به لغو نمایش دیدار دو تیم ایران و اسپانیا در ورزشگاه آزادی تهران واکنش نشان دادند.