سه شنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۹:۱۲Feb 2020 25

جدیدترین‌های «شورای شهر»

شعار سال   ۱۱ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
شورای شهر تهران با ارسال نامه ای به حناچی شهردار تهران، درخواست طرح موضوع لغو 10 روزه طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا (طرح کاهش) در شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران را مطرح کردند.
جماران   ۱۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشید حیدری مقدم عصر سه شنبه در صحن شورای شهر همدان افزود: با وارد کردن ماسک کمبود برطرف شده به طوریکه فروشگاه های کوچک نیز می توانند با قیمت متعادل ماسک به مردم عرضه کنند. ...
خبرگزاری مهر   ۳۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران خبر داد: شورای شهر از روز یکشنبه تا چهارشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر جلسه علنی دارد.
ایسنا   ۴۳ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان یکصد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اهواز با پنج دستور کار برگزار شد.
ایسنا   ۴۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی روز گذشته صحن علنی شورای شهر اراک به مانند دو روز قبل خود به موضوع بررسی بودجه سال 99 شهرداری اراک اختصاص داشت، با این تفاوت که از 11 عضو شورا تنها 6 نفر حاضر بودند و جلسه رسمیت داشت، اما حد نصاب نداشت.
خبرگزاری فارس   ۵۶ دقیقه پیش    
رئیس شورای شهر سنندج گفت: اقداماتی که در رابطه با پیشگیری و مقابله ویروس کرونا در سطح شهر نیاز باشد از سوی شهرداری با قدرت و قوت انجام خواهد شد.
عضو شورای شهر اهواز با اشاره به وعده های عملی نشده شرکت آبفا گفت: این شرکت تاکنون به جز حرف های زیبا زدن اقدام قابل توجهی را انجام نداده است.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شورای شهر سنندج گفت: 20 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات داخلی برای مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا به شهرداری این شهر اختصاص یافته تا در صورت لزوم و مواقع بحرانی آن را هزینه کند.
خبرگزاری مهر   ۱ ساعت پیش    
بررسی اعتراض هیئت تطبیق فرمانداری تهران درباره نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی و نظارت فنی و عوارض استفاده موقت در شهر تهران امروز جلسه علنی شورای شهر تهران بود.
رئیس شورای شهر تهران با مزاح گفت: بنده احساس کردم اگر با این شرایط و قبل از مشخص شدن نتایج آزمایشهایم بیرون بیایم کسی مرا تحویل نخواهد گرفت!
شهر فردا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد با تاکید بر لزوم تقویت نقاط قوت مدیریت شهری طی یکسال گذشته گفت: شاخص ترین نقطه قوت ما طی این مدت انسجام درونی شورای اسلامی شهر و شهرداری و ارتباط این دو بخش با یکدیگر است.
قم فردا   ۲ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون عمران شورای شهر قم با اشاره به اینکه مردم در خصوص آب گرفتگی معابر از شهرداری مطالبه داشته باشند گفت: نباید در شهر قم آب گرفتگی داشته باشیم زیرا میزان بارندگی قم نسبت به شهرهای مرطوب پایین تر است.
افکار نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران درباره حاشیه های بودجه نیروی انتظامی توضیحاتی ارائه کرد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/مرکزی رییس کمیته نظارت شورای شهر اراک گفت: جریاناتی مانع پیشرفت کار ساماندهی پسماندهای عفونی اراک می شوند.
برترین ها / تیک   ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای شهر تهران از انتقال شهردار منطقه 13 از بیمارستان مسیح دانشوری به بیمارستان عرفان خبر داد. محسن هاشمی پیش از آغاز جلسه صبح امروز شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر ابتلایش به کروناویروس گفت ...
ایسنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران، طرحی را به تصویب رساندند که بر اساس آن شهرداری ملزم است که اقدامات لازم و فوری جهت افزایش تاب آوری شهر تهران برای پیشگیری و کاهش اثر آلودگی ناشی از کرونا ویروس ارائه دهند.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران گفت: بدترین نوع خدمت به آسیب دیدگان در زمان بحران، تصمیمات هیجانی و احساسی و دست و پا گیر شدن برای مدیریت واحد بحران است.
شهر فردا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: امیدواریم افزایش 25 درصدی بودجه سال 99 شهرداری محقق شود.
نامه نیوز   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران از طرحی دو فوریتی در شورای شهر تهران در مورد اقدامات شهرداری برای کرونا خبر داد.
دانا   ۴ ساعت پیش    
کلیات بودجه شهرداری میاندوآب در سال 99 با مبلغ 750 میلیارد ریال با رای اعضای شورای شهر به تصویب رسید.
روز نو   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیاتی اورژانس 115 استان مرکزی از انتقال 5 مورد مثبت مبتلا به کرونا از حوزه علمیه خاتم الانبیا خبر داد. ایران نژاد سه شنبه ششم اسفندماه در جلسه کمیته سلامت و پیشگیری از بیماری کرونا در شورای شهر اراک بیان کرد: موضوع ویروس کرونا بحث ترسناکی نیست، اما باید مراعات کرد ...
به گزارش سلام نو، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هنوز جواب تست کرونای خانم فخاری اعلام نشده است، گفت: سرعت عمل و صداقت در اطلاع رسانی مانعی در برابر بازار داغ شایعات است. ...
حوزه   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ دولت باید با فوریت قم را که کانون اصلی ویروس کروناست مورد حمایت قرار دهد و اقدامات خود را در این شهر متمرکز کند.
شبستان   ۵ ساعت پیش    
اعضای شورای شهر تهران با تصویب طرحی شهرداری تهران را ملزم به انجام اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا کردند و 10 میلیارد تومان اعتبار نیز به این موضوع اختصاص دادند.
برترین ها / جماران   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
الهام فخاری؛ عضو شورای شهر تهران در یادداشتی در روزنامه همشهری از تجربه حضور در بیمارستان در پی شیوع کرونا در تهران نوشت. روز دوم است، روز دومی که در بیمارستان بستری ام و منتظر، منتظر نتیجه تست کرونا. نور سفید روشن و راهرو خلوت است ...
افکار نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران ضمن تذکر به حناچی به دلیل محدود نکردن ورود مسافران به پایتخت گفت: غربالگری مسافران از دروازه های شهر باید با همکاری وزارت راه و پلیس انجام گیرد.
رییس کمیته نظارت و حقوقی شورای شهر تهران در جریان بررسی نامه فرماندار تهران درباره اعتراض هیئت تطبیق به مصوبه تعیین عوارض تردد برای مدیریت ترافیک و کاهش تقاضای سفر در سال 99 گفت: اعتراض فرمانداری به این مصوبه بر اساس نص صریح قانون وارد نیست.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران از تمهیدات شهرداری تهران در سامان سراها و گرمخانه ها در رابطه با شیوع ویروس کرونا خبر داد.
میزان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- یک عضو شورای شهر تهران گفت:تهیه و ابلاغ دستورالعمل های ویژه برای گرمخانه ها و سامان سرا های شهرداری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا امروز به تصویب رسید. تاریخ انتشار: 13:29 - 06 اسفند 1398 - کد خبر: 600177
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به افزایش 25 درصدی بودجه سال آینده شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد : تمام این بودجه برای سال آینده محقق شود.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: در این دوره از شورای شهر و مدیریت شهری تبریز از اقدامات ویترینی پرهیز شده و رویکرد ما پروژه های ماندگار و زیرساختی است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت: چندی است بحث ثبت نام شهردار همدان در انتخابات مجمع فدراسیون فوتبال از زبان دیگران به گوش اعضای شورای شهر رسیده و متأسفانه به ما اطلاعی داده نشده است.
ایلنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان زنجان گفت: عضو علی البدل شورای شهر زنجان از هفته آینده در جلسات حاضر می شود.
رییس کمیسیون سلامت،محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران برای انجام 8اقدام به شهرداری تهران تذکر داد.
خیبرآنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
زهرا صدراعظم نوری که در حزب اتحاد ملت هم عضویت دارد، 13 آبانماه در جریان رسیدگی به لایحه بودجه شهرداری تهران در صحن شورای شهر با محسن هاشمی رئیس شورا، وارد مجادله شد و گفت: در صورتی که بحث سیاسی آغاز شود، ما هم وارد بحث سیاسی می شویم و از عملکرد کارگزاران می گوئیم که آن وقت خیلی برایتان بد می شود !
جهان نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تقریبا همه بخش های جامعه به شیوع کرونا در ایران توجه کرده اند از وزارت بهداشت بعنوان نهاد اصلی برای مقابله تا تامین اجتماعی، شهرداری، شورای شهر به همه اقشار تقریبا توجه شده است و خدماتی ارائه می شود، همه اقشار إلّا سربازان، حافظان مرز ها و امنیت کشور.
وانا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران، 8 بند اعتراضی فرمانداری در خصوص مصوبه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک و کاهش سفر در سال 99 را بررسی کردند.
سلام نو / ساعت24   ۷ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، عضو شورای شهر تهران به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خواستار حذف موقتی طرح ترافیک شد. شهربانو امانی، عضو شورای شهر تهران در دویست و یکمین جلسه شورای شهر تهران که امروز (6 اسفند ماه) برگزار شد ...
جهان نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه شهردار منطقه 13 از بیمارستان مسیح دانشوری مرخص شده است، گفت: ایشان معتقد بود که کرونا نداشته است.
مرور نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
طرح دو فوریتی الزام شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا در شورای شهر تهران ارائه شد.
خبر آنلاین   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: اعضای شورای شهر تهران با 12 رای موافق 2 فوریت طرح الزام شهرداری تهران به مدیریت کنترل شیوع بیماری های ویروسی در پایتخت را به تصویب رساندند.
هم نوا   ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر تبریز از آلودگی شهر تبریز به دلیل استفاده نیروگاه این شهر از سوخت مازوت خبر داد.
عصر خودرو   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عصر خودرو- اعضای شورای شهر تهران اعتراض فرمانداری در مصوبه تعیین عوارض تردد جهت مدیریت ترافیک و کاهش تقاضای سفر در سال 99 را پذیرفتند.
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران پیشنهاد داد، دفترچه ارزش معاملات املاک سال 98 ملاک تصمیم گیری محاسبه عوارض صدور پروانه ساختمانی شود.
شبستان   ۶ ساعت پیش    
اعضای شورای شهر تهران با اشاره به شیوع ویروس کرونا در پایتخت و شهرهای کشور پیشنهاداتی برای مقابله با ویروس کرونا ارایه کردند.
اعضای شورای اسلامی شهر تهران، نامه فرمانداری درباره مشکلات طرح مصوب شورای شهر درخصوص پارک حاشیه ای را بررسی کردند.
موج   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
طرح دو فوریتی الزام شهرداری برای مقابله با ویروس کرونا در شورای شهر تهران ارائه شد.
عصر خودرو   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
عصر خودرو- اعضای شورای شهر تهران با تخصیص 5 درصد درآمد حاصل از عوارض پارک حاشیه ای به پلیس راهور موافقت کردند.
یک عضو شورای شهر تهران گفت: از مردم می خواهیم به طور موقت از حمل و نقل عمومی کمتر استفاده کرده به همین دلیل پیشنهاد لغو موقت طرح های ترافیکی را مطرح کرده ایم.
میزان   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- رییس شورای شهر تهران گفت: ابعاد روحی، روانی و استرس شهروندان از این بیماری، کمتر از خطر خود بیماری نیست، انتظار ما از وزارت بهداشت به عنوان متولی موضوع این است که صداقت، سرعت و دقت در اطلاع رسانی را بر هر مصلحتی ترجیح داده و اجازه ندهد، بیش از این شایعات ذهنیت عمومی را آشفته کند. ...