شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۶:۳۸Apr 2019 20

جدیدترین‌های «زلزله»

شیعه نیوز   ۱ ساعت پیش    
در خصوص سرقت از مناطق آسیب دیده که یا به دلیل قهر طبیعت و یا به دلیل علل انسانی دچار سانحه و بحران می شوند در اکثر قوانین جهان واکنش های کیفری شدیدی نسبت به مرتکبین این گونه اقدامات و تعرضات آن ها در نظر گرفته شده است ...
مدیرکل فرودگاه های هرمزگان با اشاره به اینکه فرودگاه های این استان در اثر زلزله آسیب ندیده اند، گفت: در حال حاضر از فرودگاه میناب برای مقابله با هجوم ملخ ها استفاده می شود.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش    
سنندج - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان گفت: طی چهار دهه از انقلاب توسط بنیاد مسکن کردستان 34 هزار و 100 واحد مسکونی در مناطق جنگ زده و زلزله زده کشور بازسازی شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - رئیس جمهوری تاکید کرد: در شرایط کنونی به جای کمک های مالی لوازم اساسی منازل تهیه و در اختیار سیل زدگان قرار می گیرد.
به گزارش نویدتهران،زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر درگهان در هرمزگان رالرزاند. گزارش اولیه زلزله مرکز لرزه نگاری کشوری موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران استان هرمزگان ، بزرگی 4.4 تاریخ وقوع زلزله: شنبه، 31 فروردین 1398 در 07:11:05 (وقت محلی – تهران) 2019-04-20 02:41:05 (UTC) ...
فرارو   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
فرارو- وقتی اخبار مربوط به زلزله کرمانشاه و ابعاد وسیع آن از طریق رسانه ها منتشر شد بسیاری از مردم به ابراز همدردی با حادثه دیدگان این فاجعه عظیم که خانه و کاشانه و بعضاً نزدیکان خود را از دست داده بودند پرداختند. ...
انتخاب   ۳ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 ریشتر هجدک در استان کرمان را لرزاند.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش    
اصلاح طلبان چشم خود را به کارنامه ضعیف و غیر قابل دفاع دولت روحانی در حادثه سیل و زلزله بسته و در اقدامی تأمل برانگیز همچنان تقصیرها را به گردن دولت قبل از روحانی می اندازد!
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قصرشیرین- ایرنا- رئیس ستاد معین بازسازی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اصفهان، از پایان ساخت یک هزار و 590 واحد مسکونی آسیب دیده زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان 96 غرب کرمانشاه توسط بنیاد مسکن این استان در سرپل ذهاب خبر داد.
عصر ایران   ۴ ساعت پیش    
عصرایران - زلزله 4.4 ریشتری امروز در استان هرمزگان به روستاهای مغ احمد و گچین آسیب هایی را وارد کرد. منبع عکس ها کانال "جنوب ایران نیوز" است.
عدم استفاده مناسب از موقعیت ها و امکانات موجود در جهت کمک و امداد به حادثه دیدگان همواره از ایراداتی بود که بر تشکل های داوطلبی گرفته می شد، اما حادثه سیل اخیر و همدلی و یکپارچگی های صورت گرفته توسط نهادهای امدادگری چون هلال احمر و سایر تشکل های مردمی نشان از آن دارد که راه جلب مشارکت های مردمی با ...
امیر هاتفی نیا روزنامه نگار ماجرایی که در زلزله کرمانشاه انتقاد بسیاری از فعالان اجتماعی را برانگیخت، تک روی سازمان های مردم نهاد در مناطق حادثه دیده بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی به انتشار اظهارات جنجالی اش درباره سیل و زلزله واکنش نشان داد.
زلزله ای به بزرگی 3.6 ریشتر هجدک کرمان را لرزاند.
زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 ریشتر حوالی هجدک در استان کرمان لرزاند.
عصر ایران   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عصرایران - زلزله 4.4 ریشتری امروز در استان هرمزگان به روستاهای مغ احمد و گچین آسیب هایی را وارد کرد. منبع عکس ها کانال "جنوب ایران نیوز" است.
ایلنا   ۴ ساعت پیش    
زمین لرزه ای به بزرگی 3.6 ریشتر هجدک در استان کرمان را لرزاند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
بندرعباس- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بنا بر دستور استاندار گروه های ارزیاب استان برای بررسی خسارت های احتمالی به منطقه زلزله زده روستای گچین بندرعباس اعزام شدند.
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در پی وقوع زلزله 4.4 ریشتری صبح امروز که بیشترین شدت آن بین گچین بالا و بندرعباس بوده است، استاندار هرمزگان به معاون عمرانی و جانشین شورای هماهنگی مدیریت بحران استان هرمزگان، دستور داد وضعیت این مناطق به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد.
الف   ۶ ساعت پیش    
تصاویر زلزله شدید در تایپه پایتخت تایوان را می بینید.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: براساس دستور استاندار هرمزگان، گروه های ارزیاب بررسی خسارت های احتمالی ناشی از زلزله 4.4 ریشتری به روستای گچین شهرستان بندرعباس اعزام شدند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
قشم - ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: تاکنون گزارشی از خسارت زلزله صبح شنبه در منطقه درگهان نرسیده است.
فاش نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در روزهای سخت در کنار ملت ایران بود، در دوران هشت سال دفاع مقدس، همچنین همراه مردم سیل زده و زلزله زده دوشادوش نیروهای امدادی برای خدمت به مردم دل به دریا زده و می زند ...
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
زلزله 4.4 ریشتری بخش هایی از استان هرمزگان را لرزاند.
رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان قشم با اشاره به زلزله صبح امروز در این شهرستان، گفت: شهروندان باید در زمان وقوع بلایای طبیعی، حفظ آرامش و عمل به آموخته های پدافندغیرعامل را سرلوحه کار قرار دهند.
پاون   ۷ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
تعداد 138 دستگاه ترانسفورماتور در محدوده تحت پوشش برق منطقه ای تهران در برابر زلزله و به منظور جلوگیری از بروز خاموشی در شبکه، با استفاده صد درصدی از تجهیزات داخلی مقاوم سازی شد.
نخست وزیر پاکستان در آستانه سفر به ایران از تغییرات گسترده در کابینه خبر داد و گفت: هدف من سربلندی مردم پاکستان است بنابراین برخی اعضای کابینه را تغییر دادم.
زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر حوالی درگهان دراستان هرمزگان را لرزاند.
میزان   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- زلزله 4.4 ریشتری درگهان را لرزاند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
بندرعباس - مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: زلزله 4.4 ریشتر در قشم خسارت جانی در پی نداشت.
4 زمین لرزه بابامنیر در استان فارس را لرزاند.
تین نیوز   ۸ ساعت پیش    
ساعت 7و 11دقیقه صبح امروز، زلزله ای به بزرگی 4.4ریشتر منطقه درگهان را در شهرستان قشم لرزاند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: هیچ خسارتی تا این لحظه از زمین لرزه های گچین و درگهان گزارش نشده است.
خبر فوری   ۸ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگی 4.4 درمقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) بامداد شنبه حوالی درگهان در شهرستان قشم را لرزاند. زمین لرزه ای به بزرگی 4.4 درمقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) بامداد شنبه حوالی درگهان در شهرستان قشم را لرزاند.
زلزله ای به بزرگی 4.4 صبح امروز شهر درگهان در جزیره قشم را لرزاند.
شبستان   ۸ ساعت پیش    
زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر، درگهان در استان هرمزگان را لرزاند.
زلزله ای به بزرگی 4.4 ریشتر حوالی درگهان دراستان هرمزگان را لرزاند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- زلزله ای به بزرگی 4.4 دهم در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت 7 و 11 دقیقه و 5 ثانیه امروز (شنبه) درگهان در استان هرمزگان را لرزاند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۵:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
بزرگترین زمین لرزه هفته گذشته در ارکواز استان ایلام با بزرگای 4.4 رخ داد ضمن اینکه دراین هفته 9 زلزله بیش از 3 ریشتر در 7 استان کشور به ثبت رسید.
ابنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۱:۰۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: در زلزله کرمانشاه 5400 واحد مسکونی آسیب دیده بود که تا پایان سال همه را تحویل دادیم و به تمام تعهداتمان در زلزله کرمانشاه عمل کردیم
نافع   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۰:۵۱    
مسئول ستاد مردمی جمع آوری کمک برای مناطق حادثه دیده در همدان از تجربه موفق هر مسجد یک کانکس برای منطقه زلزله زده سرپلذهاب در سال 96 توسط این ستاد خبر داد و گفت: به طور قطع مساجد می توانند مرکز وحدتی برای کمک رسانی های متمرکز شده در راستای بازسازی خانه های تخریب شده در مناطق سیل زده شود.
برترین ها / تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۲:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: استاد دانشگاه مازندران با ابراز تأسف از اینکه برخورد قانونی با ساختمان سازی در بستر رودخانه، قطع درختان و دست درازی به جنگل نشده است، اظهار کرد: تدوین قوانین مناسب و اجرای صحیح و قاطع قانون می تواند در سال های آینده افزایش خسارت ها را کمتر کند. ...
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۰۲:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام احمد سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی میهمان برنامه دست خط بود. یک مطلبی از شما در ایام سیل بیرون آمد که شما با این نظر که اثر بی بندوباری از سیل و زلزله کمتر نیست پیشنهاد اختصاص بودجه سیل به کاهش بی بندوباری و مبارزه با بی حجابی مطرح کردید ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
برترین ها: کانال زلزله و هواشناسی ایران، تصویری از جشن تولد ارتش برای کودک سیل زده پلدختری منتشر کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه موقت اهل سنت کرمانشاه با اشاره به روز ارتش و جانبازی های ارتشیان در جنگ تحمیلی و خدمات آنها در زلزله و سیل اخیر گفت: در این شرایط که دشمن سعی تفرقه در کشور دارد بیشتر از هر زمان دیگر نیاز به وحدت در میان قوای مسلح و پشتیبانی همه جانبه ملت ضرورت دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۴    
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: سپاه های استانی 4 هزار و 600 کانکس اهدایی افراد خیر را بین مردم مناطق زلزله زده توزیع کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
تلویزیون تایوان تصاویری از لحظه وقوع زلزله 6.1 ریشتری در فروشگاه ها، اداره ها و سطح شهر تایپه پایتخت این کشور را پخش کرد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه شمال شرق کشور گفت: ارتش در شرایط سخت مانند سیل و زلزله به عنوان فدایی مردم در کنار آنان به امدادرسانی می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۲    
بسیاری از نیروهای ارتش در روز 29 فرودین در مناطق سیل زده بودند و امسال از مردم سان دیدن و رژه خدمت رفتند.