سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۸:۴۲Jan 2017 17

مرصاد (mersadnews.ir)

مهمترین خبرهای مرصاد بر روی ایمیل شما

مرصاد 26 اسفند 1393 مرصاد 4 بهمن 1394 مرصاد 31 فروردین 1395 مرصاد 31 اردیبهشت 1395 مرصاد 31 خرداد 1395 مرصاد 31 تیر 1395 مرصاد 16 مرداد 1395 مرصاد 30 مهر 1395 مرصاد 30 آبان 1395 مرصاد 30 آذر 1395 مرصاد 1 دی 1395 مرصاد 2 دی 1395 مرصاد 3 دی 1395 مرصاد 4 دی 1395 مرصاد 5 دی 1395 مرصاد 6 دی 1395 مرصاد 7 دی 1395 مرصاد 8 دی 1395 مرصاد 9 دی 1395 مرصاد 10 دی 1395 مرصاد 11 دی 1395 مرصاد 12 دی 1395 مرصاد 13 دی 1395 مرصاد 14 دی 1395 مرصاد 15 دی 1395 مرصاد 16 دی 1395 مرصاد 17 دی 1395 مرصاد 18 دی 1395 مرصاد 19 دی 1395 مرصاد 20 دی 1395 مرصاد 21 دی 1395 مرصاد 22 دی 1395 مرصاد 23 دی 1395 مرصاد 24 دی 1395 مرصاد 25 دی 1395 مرصاد 26 دی 1395 مرصاد 27 دی 1395 مرصاد 28 دی 1395 
  ۳۱ دقیقه پیش  
مرصادنیوز:باتوجه به بی ثباتی ارزی در آستانه سخنرانی ترزا می در روز سه شنبه برای خروج از اتحادیه اروپا و نشست بانک مرکزی اروپا در روز پنج شنبه قیمت طلا به بالاترین رقم در 7 هفته گذشته رسید و ...
  ۳۷ دقیقه پیش  
مرصادنیوز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس نهم با بیان اینکه امنیت امروز کشور به دلیل توان بالای دفاعی است،گفت: توان موشکی کشور باعث شد طرف غربی پای میز مذاکره بنشیند.
  ۴۶ دقیقه پیش  
مرصادنیوز:نیروهای عراقی امروز با آزادی 11 منطقه دیگر بیش از 80 درصد بخش شرقی موصل را تحت کنترل خود در آوردند.
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز:رژیم بحرین لباسهای غرق به خون سه جوانی که در هنگام تیرباران به تن داشتند را برای خانواده های آنها ارسال کرد.
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه همه تحریم ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ اندازی هایی داشت.
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز:سریال معمای شاه در قسمت شنبه شب، از تصاویر رهبر معظم انقلاب در دوران اسارت در زندان ساواک رونمایی کرد.
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز:دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: نباید اجازه داد دشمنان سوریه از فرصت آتش بس و مذاکره سیاسی به عنوان تاکتیکی برای احیای انسانی ...
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز:مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز سه شنبه طی کنفرانسی در وین، ضمن اذعان به اجرای تعهدات برجامی از سوی ایران، از اقدامات این نهاد در قبال توافق هسته ای سخن گفت.
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز:یک مقام مسئول وزارت رفاه از ادامه حذف یارانه اقشار پردرآمد طبق شاخص ها و ملاک های تعیین شده پیرامون تبصره 14 قانون بودجه سال 95 خبر داد و گفت ...
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز:معاون فرماندار شهرستان هرسین گفت: باید با نوآوری و خلاقیت دستاوردهای انقلاب را برای نسل های جدید انقلاب بعنوان یک ضرورت تبیین کرد.
  ۱ ساعت پیش  
مرصادنیوز:کشف 10 مورد سرقت محتویات داخل خودرو و دستگیری سارق، توقیف محموله بزرگ سیگار قاچاق و محموله لوازم جانبی گوشی قاچاق در کرمانشاه از جمله اخبار انتظامی استان است.
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز:فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: فرمانده معظم کل قوا دو دستور صریح بیان فرمودند، بهبود معیشت کارکنان و ارتقاء توان رزمی.
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز:هر چند تصاویر پیران تازه طراحی شده رئال مادرید از سوی باشگاه در وب سایت رسمی آن به تایید نرسیده اما به نظر می رسد این طرح قطعی و تایید شده است.
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز:عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری روزهای 17 و 18 اسفندماه در محل سابق مجلس شورای اسلامی در تهران تشکیل می شود و 19 اسفند علاوه بر زیارت مرقد مطهر امام راحل با ...
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه همه تحریم ها علیه ایران از 27 دی 94 برداشته شد، گفت: آمریکا در اجرای برجام سنگ اندازی هایی داشت.
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز:رئیس پلیس ترافیک شهری گفت: جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع های دارای چراغ راهنمایی برابر جریمه عبور از چراغ قرمز یعنی 200 هزار تومان است.
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز:یک مقام مسئول از برنامه ریزی دولت برای حذف کامل تعاونی های سهام عدالت در جریان آزادسازی آن در آینده خبر داد.
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز:استاندار تهران از طرح پیشنهاد خود به هیأت های نظارت برای ادغام هیأت های اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در انتخابات 96 خبر داد.
  ۲ ساعت پیش  
مرصادنیوز:وقتی صحبت از سرمایه گذاری در طرح های نفتی و بنزینی به میان می آید اولین شخصی که نامش به ذهن می رسد همسر معاون رئیس جمهور و رئیس محیط زیست کشور است ...
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز:به منظور تعمیق، تحکیم و توسعه روابط و گسترش مناسبات، پنج سند همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه امضا شد.
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز: اعضای هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در استان کرمانشاه معرفی شدند.
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز: رئیس انجمن علمی مامایی ایران به دلایل ترس مادران باردار نسبت به زایمان طبیعی به همراه توصیه های ارائه کرد و گفت ...
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز: اعضای ستاد انتخابات استان کرمانشاه طی احکام جداگانه ای معرفی شدند.
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز:نماینده مردم تبریز در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور نیز به نقض عهد آمریکا در برجام اعتراف کرده است، گفت: برجام نه تنها تاثیر مثبتی بر اقتصاد نداشته بلکه آن را در شرایط بدتری قرار داده است.
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز:عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم بابیان اینکه دستاورد برجام نتوانست بتن کردن اراک و تعطیلی فردو و نطنز را جبران کند، گفت: برجام نه تنها نتوانست تحریم ها را رفع کند ...
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز: رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم علی شریعتمداری را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت واسعة الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد.
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز: بختیار رحمانی پس از فسخ قرارداد با استقلال پستی احساسی همراه با یک کلیپ در اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۳ ساعت پیش  
مرصادنیوز: سیده اعظم حسینی در این کتاب، خاطرات سیده زهرا حسینی را به رشته تحریر در آورد و این کتاب به یکی از پرفروش ترین کتاب های دفاع مقدس تبدیل شد.
  ۴ ساعت پیش  
مرصاد نیوز:اختتامیه بازی های بومی و محلی که سرشار از آداب، رسوم و خرده فرهنگ هاوبیانگر فرهنگ غنی و اصیل مردمان هر دیار است، در گیلان غرب برگزار شد .
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز: Video Editor اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید یک ابزار همه فن حریف برای ویرایش ویدیوها در اختیار داشته باشید.
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز: محمدجواد رفیع از پیشکسوتان عرصه مطبوعات به دیار باقی شتافت.
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز: گزارش مطالعاتی یک موسسه مرتبط با بخش معدن نشان می هد، درپی رکود گسترده در کشور، طی سالهای اخیر 120 معدن سنگ آهن تعطیل و 10 هزار نفر بیکار شدند که 4600 نفر از تعدیل نیروها در یک سال اخیر ...
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز: جمعی از خیرین به نمایندگی تعدادی از پیشکسوتان فرهنگی و ورزشی این شهرستان درمیان دانش آموزان مدرسه استثنایی وحدت جوانرود حضور یافتند.
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز: قاضی عسکر با اشاره به دعوتنامه عربستان برای برگزاری مذاکرات 2 جانبه حج 96 گفت: نامه توسط صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به وزیر حج عربستان ارسال و محورهای مورد نظر جمهوری ...
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز:شرکت اپل در تلاش برای تولید یک مدل جدید از لپ تاپ مک بوک پروی خود است که از نظر سخت افزار قدرتمندتر بوده و امکانات بیشتری دارند.
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: جلسه استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی، 10 بهمن برگزار می شود.
  ۴ ساعت پیش  
مرصادنیوز:آیین نامه جدید این شورا محدودیت هایی را برای استان ها ایجاد و همین مسئله منجر به بروز اختلافاتی میان بدنه استانی و شورای عالی سیاست گذاری انتخابات اصلاح طلبان شده است.
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز:رئیس ستاد انتخابات استان تهران در واکنش به حواشی بخشنامه انتخاباتی دولت گفت: هر دستوری و تصمیمی در رابطه با کارهای دولت ممکن است از سوی مخالفین شائبه انتخاباتی داشته باشد که این ها منطقی ...
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی قصرشیرین از مرگ راننده تانکر عراقی در بازارچه مرزی پرویزخان قصرشیرین خبر داد.
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز: هیات امنای انجمن عکاسان شهرستان جوانرود، با برگزاری انتخابات و رای اعضاء انتخاب و معرفی شدند.
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز: انتقال مدافع سپیدرود رشت به پرسپولیس منتفی شد.
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز: مدیر گروه پیشگیری و مبارزه با بیماری های مرکز بهداشت و درمان استان کرمانشاه گفت: با توجه به اثرات منفی آلاینده های هوا، استفاده از دوچرخه و انجام پیاده روی باید در جامعه رایج شود.
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز: خودروساز آلمانی BMW از محصول جدید خود Series 4 Convertible مدل 2018 رونمایی کرد.
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز: نخست وزیر انگلستان در سخنرانی امروز خود ضمن ترسیم دورنمای رابطه تجاری لندن با اتحادیه اروپا، از برگزیت به عنوان تصمیم قاطع مردم کشورش، دفاع خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش  
مرصادنیوز :صبح فردا همایش پرچمداران وحدت و بصیرت در روانسر برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش  
مرصاد نیوز: رئیس هیات قایقرانی استان کرمانشاه از دعوت دو قایقران کرمانشاهی به اردوی تیم های ملی آب های آرام و کانوکانادایی جوانان ایران خبر داد.
  ۶ ساعت پیش  
مرصادنیوز:کارشناس مسائل بین الملل با بیان اینکه دولت در قبال بدعهدی آمریکا چیزی جز تحقیر دریافت نکرد ...
  ۶ ساعت پیش  
مرصادنیوز: در سیصد و بیست و یکمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، موضوع استعفای احمد مسجدجامعی از عضویت در شورا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
  ۶ ساعت پیش  
مرصادنیوز:بعد از ظهر امروز رئیس جمهور محترم با اصحاب رسانه کنفرانس خبری دارد و قرار است به پرسش های آنها پاسخ بدهد. ظاهرا بهانه این نشست خبری، سالروز اجرای برجام است ...
  ۶ ساعت پیش  
مرصادنیوز:نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به گذشت یک سال از برجام گفت: برجام دستاوردی برای کشور نداشت و مشکلات گره خورده به برجام حل نشد و امروز اظهار نظردر مورد برجام به ...
  ۷ ساعت پیش  
مرصاد نیوز: مدیر کمیته امداد شهرستان سرپلذهاب از عزام تعداد 40 نفر از زنان سرپرست خانوار شهرستان به اردوی آموزشی استانی خبر داد.
  ۷ ساعت پیش  
مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان سرپلذهاب باتاکید بر لزوم اهتمام مسئولین در مقابله با بدحجابی گفت : عفاف و پاکدامنی از نمونه های جهاد در راه خداوند است که باید برای اجرای آن باید آگاهانه و بابرنامه عمل ...
  ۷ ساعت پیش  
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان هرسین گفت: یکی از مشکلات ما در هرسین این است که علی رغم داشتن درختان کهنسال فراوان در شهرستان این درختان فاقد پلاک هستند و این موضوع باعث شده که افرادی نسبت به قطع این ...
  ۷ ساعت پیش  
مرصادنیوز:6 سال است که مردم دلگان چشم انتظار افتتاح بیمارستان 10 تختخوابی این شهرستان هستند و هر بار یکی از مسئولین وعده افتتاح این بیمارستان را می دهد.
  ۷ ساعت پیش  
مرصاد نیوز: مراسم یادواره شهدای محله با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و خانواده های معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران در مسجد اعظم امام حسین (ع) سنقروکلیایی برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش  
مرصادنیوز:پژو 207 صندوقدار توسط ایران خودرو رونمایی شد. در این مراسم قیمت پژو 207 توسط مسئولان این شرکت مشخص شد.
  ۷ ساعت پیش  
مرصادنیوز:عضو کمیسیون آموزش مجلس، خوشحالی بابت فروش یک فروند هواپیما به ایران را اذعان به نوعی شکست برشمرد و گفت ...
  ۷ ساعت پیش  
مرصادنیوز:دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به یکسالگی برجام و عدم رفع مشکلاتی مانند گرانی، اشتغال، تورم و رکود در جامعه ...
  ۷ ساعت پیش  
مرصادنیوز:دستیابی به آرامش واقعی یکی از خواسته های همیشگی بشر بوده است و در این راستا انسان در طول تاریخ تلاش ها و رنج های بسیاری را به جان دل پذیرفته است.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز:محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در نشست مدیران فضای مجازی بسیج کشور در تهران افزود: با توجه به آمار و ارقامی که از وضعیت اقتصادی کشور در اختیار ما قرار دارد ...
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز: میزبانی کرمانشاه در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان 2017 با امضای تفاهم نامه میان استانداری کرمانشاه و فدراسیون کشتی قطعی شد.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز:کاشناس مسائل مذهبی با اشاره به اینکه اگر سران فتنه آزاد شوند، فتنه ها دوباره آغاز خواهد شد ...
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز: نشست های تخصصی "تاریخ، فرهنگ و هنر اقوام ایرانی" با حضور اساتید برجسته کشور و استان در اولین جشنواره بین المللی اقوام در کرمانشاه برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش  
مرصاد نیوز: الله مراد اختری دبیر بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی مردی فرهاد پیشه و شاعر است که شعرهای خو را بر کوه دالاخانی سنقر حک می کند.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز: ساره جوانمردی ملی پوش تیم تیراندازی معلولان کشورمان به عنوان یکی از 230 ورزشکار تماشایی معرفی شد.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز:دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه " اگر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به این جمع بندی برسند که شما کاندیدا باشید ...
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز: عضو سابق تیم مذاکره کننده هسته ای گفت: اختلاف بر سر برجام و دعوای نابرجامیان و برجامیان اختلاف بر سر چند سانتریفیوژ نیست، بلکه محل اصلی نزاع که قدمتی به اندازه عمر انقلاب دارد.
  ۸ ساعت پیش  
مرصاد نیوز: صبح امروز در دفتر امام جمعه شهرستان هرسین روحانیون و طلاب برادر و خواهر حوزه های علمیه شهرستان با آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار کردند.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز:مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: مستمری مددجویان تحت پوشش بهزیستی از سال آینده از 20 درصد حداقل قانون کار تا سقف سه برابر افزایش می یابد.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز:طرحی در کنگره آمریکا ارائه شده که ممکن است مانع از اجرایی شدن قرارداد خرید هواپیما بین ایران و شرکت های ایرباس و بوئینگ شود ...
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز: نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت که این رژیم درحال تحکیم روابط علنی و پنهانی خود با برخی کشورهای منطقه است.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز: ستاد انتخابات استان تهران دقایقی پیش رسماً آغاز به کار کرد.
  ۸ ساعت پیش  
مرصادنیوز: نظرسنجی این هفته برنامه نود مربوط به بهترین مهار نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال بود، جایی که علیرضا بیرانوند توانست با اختصاص 52 درصد آرا به خود در این نظرسنجی پیروز شود.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز:سخنگوی سپاه گفت: هراز چند گاهی عناصر غرب گرای سست روحیه که درک و فهم درستی از فضای امنیت ملی و الزامات بازدارندگی کشور در مقابل تهدیدات بیگانگان ندارند، به عمد یا ناخود آگاه ...
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز:استاندار کرمانشاه بر میزبانی این استان در مسابقات کشتی آزاد جام جهانی 2017 تاکید کرد.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز: کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بامحوریت روابط موثر بین اعضای خانواده در دبیرستان دخترانه ام المومنین پاوه برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز: آمار منتشرشده از سوی موسسه آکسفام نشان می دهد که شکاف درآمدی و نیز نابرابری در سطح جهان، به طرز معناداری افزایش پیدا کرده و دارایی هشت نفر از متمکن ترین افراد دنیا، برابر با نصف جهان است.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز: مسوت اوزیل، ستاره آلمانی توپچی ها، با خرید یک قصر 35 میلیون یورویی تایید کرد که در لندن ماندنی است
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز: باشگاه آلمانی روت وایس اسن ستاره فقید ایرانی اش را فراموش نکرد و در اولین سالگرد درگذشت رضا احدی پیام فرستاد.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز: کسی که به مالی دست یافت، با آن صله رحم کند ... و به بدهکاران و در راه ماندگان و فقیران و مهاجران یاری رساند و در کسب ثواب و ادای حقوق صبر کند.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز:نادر مردی میانسال است که در منطقه 18 تهران در خانه ای به مساحت 3 متر و 75 سانتی متر سکونت دارد تا باخانمان بودن او مهر تاییدی باشد بر اینکه در تهران به آن معنی بی خانمان نداریم.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز: در آستانه دهه مبارک فجر انقلاب دیداروتجلیل از خانواده های ایثارگران در آموزش وپرورش شهرستان صحنه به عمل آمد.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز:مطالبات معوق و سررسید گذشته بانک ها طی سه سال گذشته بیش از 70 درصد افزایش داشته است.
  ۹ ساعت پیش  
مرصادنیوز: به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش زنگ مشارکت در مدارس ثلاث باباجانی با حضور مسئولین شهرستان به صدا در آمد .
  ۱۰ ساعت پیش  
مرصادنیوز:نمایش "اینجا همه تو را می شناسند " به کارگردانی علی حشمتی و علی قسمتی از تاریخ بیست و نهم آبان ماه به مدت سه شب در محل مجتمع فرهنگی هنری اداره ارشاد به روی صحنه خواهد رفت.
  ۱۰ ساعت پیش  
مرصادنیوز: در راستای ترویج فرهنگ درختکاری و نیز ارتقاء سطح آگاهی سایر اقشار جامعه در اجرای طرح جنگلانه در منطقه دینور (حاشیه امام زاده محمود شیرخان) انجام شد.
  ۱۰ ساعت پیش  
مرصادنیوز:معاون آموزشی اداره آموزش وپرورش شهرستان صحنه از برگزاری جشنواره جابربن حیان در سطح مدارس به عنوان یک فرصت جهت شکوفا کردن استعدادها و خلاقیت های دانش آموزان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش  
مرصادنیوز: فرماندار اسلام آبادغرب در نشست هم اندیشی روابط عمومی ها ی ادارات و اصحاب رسانه شهرستان گفت: دستگاه های اداری باید پاسخگوی عملکردشان باشند.
  ۱۰ ساعت پیش  
مرصادنیوز: رسانه های ترکیه ای از دستگیری عامل اصلی حمله مسلحانه مرگبار به باشگاه شبانه استانبول در شب سال نو میلادی خبر دادند.
  ۱۰ ساعت پیش  
مرصادنیوز: رئیس اداره حفاظت از محیط زیست قصرشیرین، از کشف لاشه 2 راس گراز وحشی از شکارچیان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۰  
مرصادنیوز: نخست وزیر سوریه برای دیدار و گفت وگو با مقامات کشورمان وارد تهران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۰۷  
مرصادنیوز: آندرانیک تیموریان به استقلال تهران پیوست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۴  
مرصادنیوز: بامداد امروز دوشنبه بیست و هفتم دی در بیمارستان مادر و کودک غدیر شیراز مادر 28 ساله خرامه ای در دومین زایمان خود 5 قلو به دنیا آورد.سه نفر از این نوزادان پسر و دو نفر دختر هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۱  
مرصادنیوز: هاشم بیگ زاده که امروز طی قراردادی به تراکتورسازی پیوست در تمرین تیم جدیدش حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۵  
مرصادنیوز: صدراعظم آلمان گفت که سرنوشت اروپا در دست کشورهای این منطقه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۲۲  
مرصادنیوز: رئیس شورای سیاسی یمن خطاب به عربستان تاکید کرد که این کشور هدف آینده آمریکایی ها و اسرائیلی ها خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۹  
مرصادنیوز: پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به منصوریان گفتم که اگر جباروف آمادگی بدنی اش را حفظ کرده باشد، بهترین خرید استقلال خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۸  
مرصادنیوز: رئیس قوه قضاییه با اشاره به برخی فضا سازی های رسانه ای پیرامون رسیدگی های دستگاه قضایی از جمله برجسته سازی برخی اقدامات تاکید کرد این فضاسازی ها علاوه بر اینکه وصف مجرمانه دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۵۲  
مرصادنیوز: لحظاتی قبل صدای شلیک ممتد سامانه های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۳۴  
مرصادنیوز: لحظاتی قبل صدای شلیک ممتد سامانه های پدافند هوایی در مرکز تهران شنیده شد.
مشاهده نتایج بیشتر...