دوشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۲:۲۶Nov 2019 18

مرصاد (mersadnews.ir)

مهمترین خبرهای مرصاد بر روی ایمیل شما

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: هواداران از پرتاب مواد منفجره و انداختن لیزر در صورت بازیکنان حریف و تیم داوری جدا خودداری کنند چراکه کوچکترین تخلفی جریمه سنگین مالی و محرومیت از حضور تماشاگر به همراه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: دیدار دو تیم استقلال ایران و العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی در نیمه اول با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۲   + ۴۵ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا در دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفته که برجام، توافقی وحشتناک است و تهران به جای تشکر کردن از واشنگتن، جسور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۴   + ۳۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از پیشنهاد رئیس مجلس شورای اسلامی باز شماری آراء 50 نفر اول شورای شهر تهران خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز: افزایش قیمت بلیت بازی استقلال برابر العین باعث شد تا استقبال کمتری نسبت به گذشته از این دیدار انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۴   + ۳۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا امروز، دوشنبه در جریان سفر به قدس اشغالی از دیوار ندبه دیدن کرد. وی اولین رئیس جمهور مستقر آمریکا است که از این دیوار بازدید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز: کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دروازه بان تیم صبای قم را سه ماه محروم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۵   + ۵۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: استاندار گلستان با تشریح روند رسیدگی به مشکلات کارگران و خانواده های معدن کاران زمستان یورت آزادشهر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: نیروهای عراقی توانستند منطقه النجار را به طور کامل از اشغال تروریست های داعشی در غرب موصل خارج سازند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: مشوقین تیم فوتبال استقلال قبل از شروع بازی طرح موزاییکی را که از روز گذشته آماده کرده بودند مورد آزمایش قرار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصادنیوز: باشگاه پارس جنوبی قرارداد 3 بازیکن دیگر خود را امروز تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز: امروز روابط عمومی ورزشگاه آزادی به هواداران استقلال بابت رفتارشان در بازی با العین هشدار جدی داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: بازیکنان رئال بعد از بازگشت از مالاگا در میدان سیبلس به جشن و پایکوبی پرداختند و سپس به ملاقات ملکه اسپانیا رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 6 هزار تومان کاهش یک میلیون و 210 هزار تومان، دلار با 2 تومان کاهش 3735 تومان و یورو با افت 14 تومانی 4216 تومان داد و ستد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز: با وجودی که درآمدهای حاصل از فروش داخلی حامل های انرژی در دولت روحانی حدود 30 هزار میلیارد تومان افزایش داشته است و به 70 هزار و 900 میلیارد تومان در سال 95 رسیده است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مرصادنیوز: قیمت طلا با ادامه آشفتگی های سیاسی آمریکا در مورد ارتباط یکی از مشاوران ترامپ با روسیه در اطراف 1255 دلار در نوسان است و افزایش های روز گذشته خود را حفظ کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۶   + ۹۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 38 خود اسامی منتخبانِ انتخابات اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: مدیر کل زندان های استان کرمانشاه گفت: سیاست کاهش آمار جمعیت کیفری زندانیان در استان کرمانشاه تکلیفی مهم است و با جدّیت پیگیری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: علی اوجی بازیگر تلویزیون و تهیه کننده موسیقی کشور به مناسبت چهلمین روز درگذشت مرحوم عارف لرستانی هنرمند فقید سینما و تلویزیون اینستاگرامش را با دلنوشته ای به روز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس جمهور گفت: اجتماع در عربستان به اعتقاد من یک اجتماع نمایشی بود و هیچ ارزش سیاسی و عملی نداشت از این نمایش ها قبلا هم عربستان سعودی درست کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: جوان کارآفرین کرمانشاهی گفت: حمایت های بسیج سازندگی در ارائه تسهیلات سبب اشتغازایی موثر برای جوانان جویای کار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: باشگاه سایپا مثل نفت تهران درحال خرید بازیکنان نخبه و پدیده جوان است. برای ساختن آینده این همان کاری است که باشگاه های ما با خرید بمب ها دقیقا برعکس آن عمل می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از بازشماری آرای 50 نفر اول انتخابات شورای شهر تهران به پیشنهاد رئیس مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز: یکی از کاندیداهای شهر جوانرود که رای نیاورد در اقدامی مردم پسند، با لباس رفتگری تبلیغات خود را از سطح شهر جمع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: کارخانه مشهد نخ به دلیل انباشت حدود 800 تن نخ تولیدی به ارزش 10 میلیارد تومان در انبار کارخانه و عدم وجود مشتری تعطیل شده که البته واردات محصولات مشابه خارجی با کیفیت و قیمت پایین تر نیز ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: نام بردن از افراد در تلویزیون دغدغه مردم نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۲۳   + ۳۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: عضو شورای مرکزی جبهه مردمی با اشاره به تخلفات انتخاباتی تأکید کرد باید اعتراضات به طور جدی و قانونی پیگیری شود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه صحنه از اعزام کاروان زیارتی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران این شهرستان به مشهد مقدس خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۷    
مرصادنیوز: عکسنوشت های زیر کاری از سرویس چند رسانه ای شبکه اطلاع رسانی مرصاد در روز 1خردادماه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، از برپایی نمایشگاه عرضه موادغذایی در کرمانشاه به مناسبت ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سه نفر از عاملان توزیع چک پول های تقلبی در سطح شهر کرمانشاه و کشف 22 میلیون و 100 هزار ریال اسکناس تقلبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۱۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز:سخنگوی وزارت خارجه ایران از دولت آمریکا خواست از سیاست جنگ افروزی، مداخله گری، ایران هراسی و فروش سلاح خطرناک و بی فایده به حامیان اصلی تروریسم دست بردارد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز:مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب از افزایش سقف اراضی زیرکشت سیستم های نوین آبیاری در اسلام آبادغرب خبر داد و گفت: سطح اراضی آبی این شهرستان به 13 هزار هکتار می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز:مدیر عامل نمایشگاه های استان کرمانشاه از برپایی نمایشگاه ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز:مسئول ستاد ثبت نام مدارس استان کرمانشاه گفت: در سال تحصیلی جدید پیش بینی می شود 30 هزار و 304 کلاس اولی به مدرسه بروند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن وتجارت سرپلذهاب از آغاز طرح نظارت بر بازار ماه مبارک رمضان در شهرستان به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی صنوف خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز:آیت الله العظمی مکارم شیرازی با بیان اینکه سند 2030 دامی حساب شده برای سلطه بر کشورهاست تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس هیئت تیراندازی شهرستان سنقروکلیایی از برگزاری مسابقه تیراندازی به مناسبت سالروز فتح خرمشهر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: منتخب مردم تهران در از معرفی هیات رئیسه "شورای منتخبان 21 نفره" شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: عضو هیئت رئیسه کمیسیون صنایع و معادن، از بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان هدفمندسازی یارانه ها در نشست هفته جاری کمیسیون اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مرصادنیوز:انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران طی نامه ای از دبیر شورای نگهبان خواست نسبت به ارائه گزارش عملکرد این شورا در بررسی و رسیدگی به تخلفاتِ احتمالی در انتخابات اقدام شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۰۸   + ۷۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز:سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: تلاش می کنیم که دراین هفته در جلسه شورای نگهبان شکایت ها و گزارش های دریافتی مطرح و نتیجه آن در فرصت قانونی خدمت مردم ارائه شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: با حضور جمعی از مسئولین و روابط عمومی ادارات شهرستان جلسه هماهنگی بزرگداشت سالروز فتح خرمشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز:رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، از معرفی 18 رقم گندم آبی، 6 رقم جو و کشت 7 هزار هکتار نخود در استان طی سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز:مدیرکل حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقد س استان کرمانشاه مهترین برنامه های سالروز آزاد سازی خرمشهر در استان کرمانشاه را تشریح کرد و از برگزاری 400 برنامه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۶۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز:دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از کشف و ضبط 102 قبضه اسلحه کلت کمری یک روز قبل از برگزاری انتخابات در نوار مرزی شهرستان ثلاث باباجانی از توابع کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۲۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: در حالی که بدافزار واناکرای هنوز مشغول فعالیت های خرابکارانه خود است، ویکی لیکس اطلاعاتی درباره سوءاستفاده سیا از آسیب پذیری دیگری در ویندوز منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: انتخابات سال 96 و رفتار یکی از کاندیداها، یک کلاس درس برای آموزش دموکراسی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز:مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از اجرای طرح نظارتی تعزیرات حکومتی استان برای ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز:مسئول ستاد استان تهران حجت الاسلام رئیسی گفت: در برخی از حوزه ها، رای گیری تا ساعت 11 آغاز نشده بود و درب برخی از حوزه های انتخابیه هم پیش از موعد مقرر بر روی مردم بسته شد و در نتیجه آراء ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: ایزی پز اپلیکیشنی برای آموزش آشپزی در اندروید است که صدها نوع غذای مختلف را از جمله غذاهای دریایی، گیاهی، گوشت قرمز و ماکیان به شما آموزش خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۹   + ۴۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: از مردم برای مردم محمدحسن علی پور با همین شعار ساده حالا یکی از یازده منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر رشت است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز:برمبنای میزان تخصیص اعتبارات برای نوسازی بافت فرسوده در منصفانه ترین حالت، می توان برآورد کرد که بازسازی و نوسازی بافت فرسوده موجود کشور با شیوه کنونی، به 200 سال زمان نیاز خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محورهای برون شهری استان کرمانشاه یک کشته و 2 مصدوم به جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان کنگاور گفت: مشارکت مردم کنگاور در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر با حدود 47 هزار رای 79 درصد گزارش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز: ذائقه سازی جریان های سیاسی با ارائه لیست ها سبب ناکارآمدی و غیرتخصصی بودن راه یافتگان به شورای شهر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دبیر هیات فوتسال استان کرمانشاه از دعوت دو بانوی کرمانشاهی به اردوی تیم ملی فوتسال بزرگسالان کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مرصادنیوز: یکبار یکی از عکس های امام را که برچسب داشت پشت موتور یک پلیس سعودی چسباندم، حاج ستّار نگاه می کرد و می خندید. بعد از چند روز آن پلیس و موتور را دیدیم، پلیس هنوز عکس را ندیده بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز:کارشناس مسائل سیاسی گفت: بسیاری از افرادی که به آقای روحانی رای دادند انتظارات خود را با وعده های ایشان منطبق کردند، یعنی مردم ایشان را باور کردندلذا ایشان به وعده های خود عمل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصادنیوز:نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، عدم ارائه آمار از حقوق های نجومی و به کارگیری بازنشستگان در مشاغل دولتی را محور سوال این هفته از وزیر اقتصاد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه، از راهیابی اثر هنرمندان کرمانشاهی به همایش تئاتر مردمی خرداد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: بر اساس آمار رسمی از سوی موسسه ملی پرتغال، در سال 2016 میلادی حدود 2.6 میلیون نفر در این کشور پایین تر از حد استاندارد، زندگی کرده اند که این مساله بسیار تکان دهنده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با صدور بیانیه ای در واکنش به سخنان رئیس جمهوری آمریکا در ریاض، متهم شدن این جنبش به "تروریستی" بودن را محکوم کرد و این اقدام را تلاشی برای نادیده گرفتن حق مقاومت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در اولین سفر خارجی خود در مقام رئیس جمهور آمریکا به عربستان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: ملی پوش ایرانی تیم پانیونیوس آتن پس از اخراج در بازی پلی آف سوپر لیگ یونان برابر پائوک دست به اقدام عجیبی زد که بازتاب گسترده ای در رسانه های ورزشی این کشور داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: تیم ملی والیبال جوانان ایران با شکست تیم آذربایجان عنوان قهرمانی و مدال طلای بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز:مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه، از آغاز ثبت نام کلاس های تابستان اوقات فراغت در مراکز کانون استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی انتظامی سرپل ذهاب از انفجار یک قبضه مین به جا مانده از دوران دفاع مقدس در دهستان سرقلعه و کشته و زخمی شدن دو نفر در اثر این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از دستگیری سارقین کانون در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مرصادنیوز:با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، باید منتظر اجرای وعده های او و نامزد پوششی اش اسحاق جهانگیری به مردم بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: چادر سلامت به مناسبت روز جهانی فشار خون با شعار از میزان فشار خون خود مطلاع شوید در ثلاث باباجانی برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس انجمن نمایش استان کرمانشاه از تجهیز و ساخت دو پلاتو تئاتر و یک سالن روباز برای نمایش های محیطی در سال جاری در خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یادواره شهدای گیلان غرب “تحت عنوان شهیدانی که آبروی محله شدند” در محله جانبازان این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان جوانرود از برگزاری 3 دوره کلاس های آموزشی ترویجی مقابله با بیماری تب خونریزی دهنده کریمه کنگو در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز:فرماندار قصرشیرین از مشارکت 77 درصدی مردم این شهرستان در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
مرصادنیوز:یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی از امضای قراردادهای تسلیحانی هنگفت میان آمریکا و عربستان شدیدا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۰   + ۲۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز:وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که کشورش به تحمیل تحریم ها علیه ایران ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۴   + ۴۷ سایت دیگر  
مرصادنیوز:عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از برگزاری نشست 600 نفره جبهه مردمی در روز پنجشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان روانسر از آغاز عملیات مبارزه با کرم پیله خوار نخود در زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
مرصادنیوز: مدیر عامل سازمان آتش نشانی کرمانشاه گفت: 2 مرد میانسال در سانحه رانندگی در کرمانشاه جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۹   + ۵۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: مدیرمسئول کیهان، حمله روحانی به برخی از کانون های اقتدار نظام را باعث جری شدن آمریکا و شیوخ برخی کشورهای عربی دانست و گفت: دولت آقای روحانی در اولین روز انتخاب خود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۳:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس جمهور آمریکا در عربستان به رهبران کشورهای عربی، حوزه قفقاز و دیگر کشورهای اسلامی گفت که باید ایران را منزوی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مرصادنیوز: وزیر خارجه آمریکا که در عربستان به سر می برد در مصاحبه ای گفت که واشنگتن در کنار کشورهای عربی با رفتار بی ثبات کننده ایران برخورد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۲   + ۱۳۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس جمهور تأکید کرد: دولت دوازدهم دولتی کارآمدتر و کم اشتباه تر خواهد بود و با گوشی شنواتر به خواست و مطالبات مردم توجه کرده و با بازوانی پرقدرت تر برای اقدام و عمل در مسیر رسیدن به اهداف ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: معاون وزیر و رئیس سازمان حج و زیارت، در جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان حج و زیارت گفت: استقبال مردم برای ثبت نام در کاروان های حج مورد رضایت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: هری کین مهاجم تاتنهام کفش طلای خود را به عنوان آقای گل رقابت های لیگ جزیره دریافت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۱۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مرصادنیوز: سرپرست اورژانس کشور به توضیحاتی از جزئیات تلفات جانی طوفان تهران پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۲۰:۰۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: رئیس ستاد انتخاباتی لیست خدمت طی نامه ای به عیسی فرهادی از وی خواست تا نتایج نهایی آرای اعضای این فهرست را به تفکیک همه شعب (تمامی صندوق ها) به این ستاد اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
مرصادنیوز: هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در بیانیه ای آمادگی خود را برای دریافت و بررسی شکایات یا تخلفات احتمالی در خلال برگزاری انتخابات، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
مرصادنیوز: اندیشکده مطرح آمریکایی نوشت: انتظار می رود ترامپ بدون توجه به پیروزی روحانی اعمال تحریم های غیر هسته ای بر ایران را تداوم بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۸   + ۴۳ سایت دیگر  
مرصادنیوز: سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد نظر این شورا درباره شکایات از نحوه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و همچنین صحت انتخابات حداکثر تا سه شنبه هفته آتی اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۹:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه ای درباره انتخابات تاکید کرد: رئیس جمهور در دولت جدید پذیرای نقد دلسوزان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصادنیوز: در بازار تهران سکه طرح جدید با 2 هزار تومان کاهش یک میلیون و 216 هزار تومان و دلار با افت 8 تومانی 3737 تومان معامله شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
مرصادنیوز: یک خبرگزاری غربی به تداوم مسیر دشمنی آمریکا با ایران در گرماگرم شور و شعف های انتخاباتی در این کشور اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: اندیشکده آمریکایی از علائم افزایش تنش بین واشنگتن با ایران همزمان با شکست تروریست های داعش در منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز:یک روزنامه آلمانی از اشتیاق زیاد اقتصاد آلمان برای مبادلات تجاری بیشتر با ایران بعد از پیروزی روحانی خبر داده و در عین حال تحریم های آمریکا را همچنان مانعی بر سر راه این امر دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز: بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شهید شریف در بیانیه ای تصریح کرد: پیام رهبر فرزانه مبنی بر ضرورت برخورد با فساد ، توجه به قشر محروم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۸:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
مرصادنیوز:ستاد انتخابات شهرستان تهران جدیدترین نتایج انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران را امروز اعلام کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...