یکشنبه ۱۵ تیرساعت ۰۷:۴۵Jul 2020 5

جدیدترین‌های «کرمان»

 
ایرنا   ۵۱ دقیقه پیش    
کرمان - ایرنا - به گفته رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمان روزانه بطور متوسط 200 تا 300 هزار عدد ماسک در این استان نیاز داریم که هم اکنون با کمک صنایع، بسیج، سپاه و سمن ها توانستیم به تولید 200 هزار عدد ماسک دست یابیم و با این آمار تقریبا نیاز استان تامین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها- سخنگوی علوم پزشکی کرمان با اشاره به رشد فزاینده شمار مبتلایان و فوتی های کرونا در استان کرمان گفت: 70 درصد تخت های کرونایی استان پر شده است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: واکسن آنفلوآنزا هیچ تاثیری بر روی ویروس کرونا ندارد و این واکسن تنها در برابر آنفلوآنزا ایمنی را بالا می برد بنابراین در حال حاضر تنها درمان تسکینی برای کرونا وجود دارد نه درمان 100 درصدی.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
گروه استان ها- رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت با بیان اینکه سیر صعودی مبتلایان کرونا در جنوب استان کرمان مشکل ساز می شود گفت: امکانات موجود پاسخگوی مراجعه بیش از این را ندارد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: شرکت مس سال گذشته از رکورد تولید با 250 هزار تن مس کاتد عبور کرد و امسال از 280 هزار تن مس کاتد عبور می کنیم. تهران – اقتصاد برتر – 14 تیر 99 ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه هم اکنون در کل استان کرمان، 70 درصد تخت های بیمارستانی پیش بینی شده برای بیماران مشکوک و قطعی مبتلا به کووید 19 اشغال شده است هشدار داد: اگر این روند ادامه پیدا کند ...
شبستان   ۹ ساعت پیش    
رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: شرکت ها و بنگاه های اقتصادی در این شرایط در مقابله با ویروس کرونا حمایت های شایسته ای کردند به خصوص شرکت مس، گل گهر و گهر زمین که دانشگاه علوم پزشکی را در بخش زیرساختی حمایت و تقویت کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۹ ساعت پیش    
دانشگاه شهید باهنر کرمان برای خدمت رسانی به مردم مناطق محروم جنوب استان کرمان اقدام به برگزاری اردوی جهادی کرده است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - نخستین نمایشگاه ملی نشست های تخصصی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و امداد و نجات در فضایی به مساحت چهار هزار و 500 مترمربع و حضور 40 شرکت و سازمان و هفت نشست تخصصی و کارگاه آمورزشی در محل نمایشگاههای دائمی کرمان گشایش یافت..
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نگاه استان نسبت به شرق باید مانند جنوب تغییر کند، زیرا محرومیت در برخی از این نقاط بسیار بیشتر از جنوب کرمان است.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: بین فرد آموزش دیده امداد و نجات و فرد آموزش ندیده تفاوت وجود دارد زیرا فرد آموزش دیده هم به خود هم خانواده و دیگران آموزش می دهد در حالی که فرد آموزش ندیده در حوادث تنها راه را فرار انتخاب می کند.
شبستان   ۹ ساعت پیش    
محسن مشایخی گفت: توزیع 2 قلم کالای اساسی شامل شکر و مرغ منجمد طرح تنظیم بازار در جنوب کرمان آغاز شد.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
سعد محمدی گفت: ذخایر و معادن خوبی در استان کرمان کشف شده و سرفصل جدیدی برای بازگشایی این معادن آغاز شده و برای ایجاد اشتغال و بازگشایی معادن جدید در استان اعتباری بیش از 2 میلیارد و 270 میلیون یورو به اضافه 20 هزار میلیارد تومان صرف خواهد شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۰ ساعت پیش    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرماناز قطعی آب در حاشیه شهر کرمان خبر داد و گفت: 5 روزی می شود که آب در حاشیه شهر کرمان (شهرک های بنی هاشم، صنعتی و سیدی) قطع شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: حدود 50 تن عسل طبیعی در سال 98 توسط مددجویان کمیته امداد تولید شده که ظرفیت بسیار بزرگی است.
شبستان   ۱۰ ساعت پیش    
حسین مشایخی گفت: برکت پرچم حرم مطهر رضوی و با وساطت خدام آستان قدس رضوی، اولیای دم یک زندانی در جیرفت از قصاص قاتل فرزند خود صرف نظر کردند و زندانی محکوم به اعدام پس از 5 سال حبس آزاد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت نمایشگاه های جنوبشرق گفت: نمایشگاه تخصصی "مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و امداد و نجات" از امروز تا 16 تیرماه برای نخستین بار در استان کرمان برگزار می شود.
معدن نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان در تقدیرنامه هایی جداگانه از مدیرعامل گهر زمین در نخستین نمایشگاه و نسبت های تخصصی تقدیر کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیئت فوتبال استان کرمان گفت: افکارها، دیدگاه ها و نوع نگاه ها، مشکلی است که فعلاً در اصلاح اساسنامه با آن درگیر هستیم و گرنه نگارش آن، کار سختی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه و نشست های تخصصی مدیریت بحران پدافند غیرعامل امداد و نجات با حضور مدیرعامل صنایع مس ایران در کرمان گشایش یافت.
روزنامه شروع   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رییس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای شهرهای تهران با شاخص 113، اصفهان 114، یزد 118 و کرمان 131 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: با اتفاقاتی که در اکتشاف مس در استان کرمان افتاده امیدواریم بتوانیم سرفصل جدیدی برای معادن جدید داشته باشیم و طرح های توسعه با 2 میلیارد و 270 میلیون یورو و 20 هزار میلیارد تومان فضایی در آینده تعریف می کند که در ایجاد اشتغال در استان حرف های جدیدی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان از توزیع 3 مرحله دیگر اهدای کمک های مومنانه بین آسیب دیدگان ویروس کرونا در استان کرمان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: محور اصلی فعالیت هلال احمر، امداد و نجات است که برای اقدامات بشردوستانه و نجات همنوع خود در هر جائی از دنیا بدون نگاه سیاسی و با بی طرفی و بی غرضی خدمت می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: در استان کرمان بحران و پیک جدی از ابتدا نداشتیم، اما اکنون استان و به ویژه جنوب از شریط خاص و ویژه ای برخوردار است و با رعایت فاصله گذاری و توصیه های بهداشتی قطعا می توانیم کمک کنیم و از درگیر شدن بیشتر هم استانی ها جلوگیری کنیم.
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۲    
پرچم آستان مقدس احمد بن موسی (ع) به همت جمعی از کوهنوردان شیرازی و بیضا بر قله کوه هزار کرمان به اهتزاز در آمد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۷    
گروه استان ها استاندار کرمان با بیان اینکه اعمال تعطیلی و محدودیت راهکار مناسبی برای مقابله با ویروس کرونا نیست گفت: همه مردم باید پروتکل ها را رعایت کنند.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست فرماندهی یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان از دستگیری یک حفار غیرمجاز در شهرستان بردسیر خبر داد. ، سیدهادی جعفری اظهار داشت: بر اساس گزارش های منابع محلی مبنی بر حفاری غیرمجاز در یکی از محله های قدیمی شهرستان بردسیر ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۴    
کاروان زیر سایه خورشید با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفتگو کردند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
با حضور شهردار کرمان، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر و مدیران شهری، طرح های بوستان سراج و بهسازی میدان رسالت به بهره برداری رسید.
به گزارش سلام نو به نقل از مهر، مهدی شفیعی بعدازظهر شنبه در نشست خبری تعداد بیماران مبتلا به کرونا که هم اینک در بیمارستان های استان کرمان بستری هستند را 287 نفر ذکر و اظهار کرد: در حال حاضر در حوزه دانشگاه علوم پزشکی کرمان 159 نفر، حوزه دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان 22 نفر ...
علی اسدی مدیرعامل شرکت فرا دانش در گفتگو با خبرنگار stnews از کرمان گفت : این سنسور با فرستادن امواج الکتریکی دارای فرکانس های متفاوت در طول یک هادی، به بررسی سیگنال های بازگشتی و تغییرات آن می پردازد، این موارد شامل تغییر در شکل موج، مدت زمان رفت و برگشت سیگنال و... است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۲۸    
گروه استان ها خادمان بارگاه منور رضوی با نماینده ولی فقیه در استان کرمان دیدار و نشان خدمتگزاری منقش به نام علی ابن موسی الرضا(ع) را به وی اهدا کردند.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کرمان گفت: رفع آسیب های اجتماعی یکی از دغدغه های اصلی مدیران در حوزه های مختلف است و قطعاً حاکمیت و نهادهای عمومی به تنهایی نمی توانند از این چالش های اساسی موفق بیرون آیند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۶    
با افتتاح کارخانه اسیدسولفوریک شهربابک،گاز های سمی پیش از آنکه وارد محیط شوند به اسید تبدیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۰۰    
کرمان - ایرنا - به گفته مدیرکل استاندارد استان کرمان این اداره کل طی سه ماهه نخست امسال 426 مورد اقدام حقوق علیه متخلفان اقتصادی صادر کرده است..
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۹    
کرمان - استاندار کرمان با تاکید بر لزوم تشدید نظارت ها در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: تعطیلی مشکلی را حل نمی کند زیرا ممکن است کرونا تا مدت ها ادامه داشته باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۵    
طی 24 ساعت گذشته 36بیمار جدید بیمار مبتلا به کرونا در استان بستری شده است .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- کرمان- دیدار با خانواده شهیده زهرا افضلی از شهدای مراسم تشییع سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، شرکت در مراسم آغاز زندگی مشترک و خطبه خوانی عقد زوج جوان هیاتی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: حداقل تا پایان تیرماه با بحران و شیوع کرونا در استان کرمان روبرو خواهیم بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: تعداد موارد بستری قطعی مبتلا به کرونا هم اکنون در بیمارستان های استان کرمان به 287نفر رسیده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۱    
گروه استان ها- با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا در استان کرمان نشست خبری پیش از بازی دو تیم فوتبال گل گهر سیرجان و شهر خودرو برگزار نمی شود.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
باشگاه مس کرمان با انتشار متنی از فدراسیون و نهادهای نظارتی خواسته به اتفاقات یک بازی ورود کند و سلامت لیگ را مورد بررسی قرار دهد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
جلسه فعال سازی معادن مس در استان کرمان با حضور بهره برداران معادن مس استان کرمان، نماینده شرکت ملی صنایع مس ایران در طرح فعال سازی معادن کوچک، رییس خانه معدن کرمان، نماینده ایمپاسکو در استان کرمان و دفتر طرح احیا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از تلاش 2 ساعته نجاتگران پایگاه امدادونجات بین شهری شهرستان منوجان در عملیات رهاسازی 4 پیکر بی جان از پژو 405 در حادثه محور "منوجان – بندرعباس" خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
اجرای یازده مصوبه پیشگیری کرونا در جنوب استان و استفاده اجباری از ماسک امروز از محور های مهم ستاد استانی کرونا بود.
برترین ها / سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: حال عمومی نماینده کرمان که در روزهای اخیر به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده بود رو به بهبود است. حدود دو هفته پیش محمد مهدی زاهدی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد که با توجه به بهبودی حالش از بیمارستان مرخص شده و ادامه مراحل درمان ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - در مراسمی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور پارک تخصصی و اتاق بازی ویژه دانش آموزان نابینا در مجتمع نابینایان جابر کرمان به بهره برداری رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار کرمان با اشاره به اینکه هر کاری اگر کامل نشود، فایده ای ندارد و چرخه کار باید تا آخر پیش برود، گفت: در موج اول شیوع کرونا مردم و مسوولان به خوبی پای کار بودند اما اکنون فقط کادر درمانی کار خود را به خوبی انجام می دهند و دو ضلع دیگر مثلث ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۴:۰۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیان اینکه مطالبه مردمی از ستاد کرونا و سیستم بهداشت و درمان نظارت بر همه گروه ها و اصناف و مراکز است، گفت: بهترین ناظران ما مردم هستند، گزارش هایی که به ما داده می شود به ستاد و مسئول مربوطه ارجاع می شود تا مورد برخورد قرار گیرد.