چهارشنبه ۱۸ تیرساعت ۰۵:۱۲Jul 2020 8

جدیدترین‌های «دستی و گردشگری»

 
بسیج   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرخه گفت: حفظ آثار طبیعی و ملی و جلوگیری از آسیب رسانی و تخریب ان نیازمند کمک همه مسئولین است
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آستارا گفت: بازسازی ساختمان چوبی و تاریخی گمرک این شهرستان که از سال 95 آغاز شده بود، 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن پنج میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
تحلیل بازار / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۲۰:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
همدان - مالمیر، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: 13 واحد تأسیسات گردشگری آسیب دیده از کرونا در استان همدان تسهیلات گرفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سپیدان گفت: هنر آلاچیق بافی، احیا شده و برای رونق بخشیدن به آن تلاش می کنیم.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: در راستای توسعه و ترویج صنایع دستی به عنوان یکی از راه های ایجاد اشتغال و تولید، دو کارگاه چلنگری به همت معاونت صنایع دستی اداره کل تجهیز شد.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: واحد امانی اداره کل اصفهان با توجه به تعدد بناهای تاریخی در اصفهان امکانات کافی را ندارد و اعتبارات ابلاغی پاسخگو نظارت بر بناهای تاریخی اصفهان نیست.
خمام نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۱۶    
سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشت از تخصیص تسهیلات کرونایی به خسارت دیدگان حوزه گردشگری و صنایع دستی خبر داد. سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشت از تخصیص تسهیلات کرونایی به خسارت دیدگان حوزه گردشگری و صنایع دستی خبر داد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: مرمت و بازسازی آرامگاه منسوب به کاوه آهنگر قهرمان اسطوره ای شاهنامه فردوسی در روستای مشهد کاوه شهرستان چادگان، آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: علاوه بر خانه مسافرهای غیرمجاز، خانه مسافرهای مجاز هم حق جذب مسافر ندارند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۰۱    
بهروز عیسی زهی، معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: در سه سال اخیر در صفحات مجازی برای فروش محصولات صنایع دستی سیستان و بلوچستان اقدام شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۸    
اردبیل- مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با توسعه صنعت گردشگری، شاهد رونق اقتصادی و ارز آوری مضاعف در استان اردبیل خواهیم بود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان از تعطیلی موزه های سه شهر استان برای مدت یک هفته خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۷:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اندیکا گفت : یک باند حفار غیر مجاز در منطقه شلال دشتگل این شهرستان به دام افتاد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان سمیرم گفت: مسجد جامع سمیرم در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اردستان گفت:برای تکمیل عملیات مرمت خانه حکیم اردستان 300 میلیون تومان اعتبار نیاز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۷:۳۷    
رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دماوند با بیان این توسعه گردشگری با تبلیغات در فضای مجازی و سایت های معتبر میسر خواهد شد، گفت: نرم افزار گردشگری در دماوند راه اندازی خواهد شد.
روزنامه بانی فیلم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، براساس تفاهمنامه مشترک در جهت احیاء روستای الگن کهگیلویه و بویراحمد و جنگل های بلوط زاگرس همکاری می کند. به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان مهاباد گفت: موزه مردم شناسی مهاباد به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا تعطیل شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۲    
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری البرز در بازدید از پارک ایران کوچک گفت: این پارک می تواند نمادی از همبستگی اقوام مخنلف در کشور باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۹    
جیرفت - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری جیرفت از ساخت هتل کپری در حاشیه تپه باستانی کُنارصندل خبر داد و گفت: ساخت این مجموعه گردشگری در روستای کنارصندل هیچ منافاتی با ثبت جهانی تپه باستانی ندارد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان گلستان گفت : خدمات شناسه دار اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان به دفاتر پیشخوان خدمات دولت واگذار می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: با توجه به قرمز بودن استان خراسان رضوی به لحاظ شیوع ویروس کرونا، هیچیک از موزه ها تعطیل نیستند و تمام هتل هایی که درخواست بازگشایی داشتند، فعال هستند. درواقع می توان گفت هیچیک از تاسیسات گردشگری تعطیل نشده اند.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۲:۰۲    
تبریز- خبرنگار کیهان: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی هرگونه عملیات ساخت و ساز در محل گورستان عم زین الدین تبریز را به دلیل ثبت ملی آن و تصریح قانون، ممنوع اعلام کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۰:۱۶   + ۱۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده 29 پروژه گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی در سال 1400 در مناطق مختلف استان اردبیل به بهره برداری می رسد.
مازند اصناف   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
احداث نخستین شهرک صنایع دستی و گردشگری کشور در رامسر با وجود ظرفیت بالای این صنعت در استان، در کش و قوس کمیسیون ها و بروکراسی اداری گرفتار شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۴    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: با تصویب 528 طرح اشتغال پایدار روستایی و فراگیر، یکهزار و65 فرصت شغلی در حوزه گردشگری و صنایع دستی استان ایجاد شده که امیدواریم شاهد افزایش این رقم تا پایان سال باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی میرحسینی معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان می گوید: از نیمه دوم اسفند ماه تا فروردین و اردیبهشت ماه، شیوع ویروس کرونا، 17 میلیارد تومان خسارت به تاسیسات گردشگری این استان وارد کرده است.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از افتتاح 29 پروژه تا سال 1400 در سطح استان خبر داد و گفت: با افتتاح این پروژه ها شاهد جهشی ملموس و مشهود در حوزه گردشگری استان خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
اراک - معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، نظارت و بازدید از واحدهای گردشگری استان تشدید می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست معاونت میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از اتمام مرمت مسجد تاریخی نظام در کرمانشاه خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۰۰    
فرماندار اردستان گفت: درباره مدیر پایگاه میراث فرهنگی زواره پیگیری کرده ایم ولی از جانب اداره کل میراث، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان شاهد تعلل هستیم و استعلامات میراث هم مدت زیادی طول می کشد تا جواب داده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس میراث فرهنگی بافق گفت: محوطه سازی معابر اطراف قلعه باقرآباد با اعتبار 150 میلیون تومان آغاز شد.
دنیای سفر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان جنوبی گفت: تاکنون بیش از 50 نوع سنگ قیمتی و نیمه قیمتی در استان شناسایی شده و اقدامات خوبی برای توسعه گوهرتراشی در سطح استان انجام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا – رییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شوشتر گفت: حفاظت و مرمت خانه تاریخی معین التجار شوشتر آغاز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از بازدید 31 هزار و 838 گردشگر از بناهای تاریخی استان طی سه ماهه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه بااشاره به پیشرفت 80 تا 90 درصدی دو پروژه هتل بیمارستان در کرمانشاه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بروجرد گفت: با تورهای غیرمجاز در شهرستان برخورد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان گفت: با توجه به شیوع مجدد ویروس کرونا و به منظور رعایت حقوق شهروندان، گردشگران و جلوگیری از شیوع این ویروس تا اطلاع ثانوی تورهای گردشگری در سطح استان لغو شد.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان گفت: فم تور گردشگری همدان که قرار بود 16 تیرماه برگزار شود، به خاطر کرونا لغو شد. علی خاکسار روز گذشته اظهار کرد: فم تور گردشگری همدان که قرار بود تمام ظرفیت های استان در آن به نمایش گذاشته شود، به علت وضعیت این روزهای کرونا لغو شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: از 5 میلیون نفر شب اقامت طی بهار امسال در کشور یک میلیون و 700هزار نفر شب اقامت مربوط به استان مازندران بوده؛ به این معنا 30 درصد گردشگران طی این مدت در استان مازندران اقامت داشتند.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
آئین تودیع و معارفه مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان بویراحمد امروز چهاردهم تیرماه جاری ساعت 13 در سالن اجتماعات اداره کل میراث فرهنگی برگزار شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد جوادی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: معرفی جاذبه های گردشگری و وصنایع دستی استان چهارمحال و بختیاری در لیست برنامه های اولیت دار است که قرار است با تهیه مستندی به نام دیار رویایی آغاز شود.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۳    
وقت نیوز- تفاهم نامه تجهیز موزه مطبوعات آذربایجان امروز شنبه با حضور استاندار و مدیران کل ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی امضاء شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - تفاهم نامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی برای ایجاد سه هزار فرصت شغلی به منظور تربیت نیروی انسانی ماهر در حوزه صنایع دستی و ارتقای مهارت شاغلان این بخش به امضا رسید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آستارا سرمایه گذاران بخش خصوصی را برای توسعه و ایجاد رونق گردشگری در آبگرم های کوته کومه و علی داشی این شهرستان فراخواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و بهره برداری از 12 پروژه گردشگری در این استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از تدوین سند تجاری سازی صنایع دستی استان با اولویت رشته های جاجیم بافی، رودوزی، سفالگری و ابریشم بافی خبر داد.
وقت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
وقت نیوز- تفاهم نامه تجهیز موزه مطبوعات آذربایجان امروز شنبه با حضور استاندار و مدیران کل ادارات میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی امضاء شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از تعطیلی تمامی موزه های سربسته استان برای مدت یک هفته خبرداد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از لغو سفر قطار گردشگری که قرار بود پنج شنبه 12 تیرماه 99 به همدان وارد شود، خبر داد.