پنجشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۱:۱۸Oct 2019 17

جدیدترین‌های «دستی و گردشگری»

ایسنا   ۱ ساعت پیش    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان قصرشیرین گفت: در ایام اربعین امسال 95 درصد ظرفیت هتل ها و مراکز اقامتی این شهرستان پر شده است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان گفت: 51 مسجد و 86 مقبره از این استان در فهرست آثار ملی کشور ثبت شدند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: با تعامل و مشارکت با شرکت آب منطقه ای فعالیت های هم سو با گردشگری در سدها و آبندان های روستایی استان رونق می گیرد
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: حمام گنجعلیخان کرمان به علت فعالیت های مرمتی از 19 مهرماه جاری به مدت یک هفته تعطیل است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۳:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: باتوجه به اقدامات بسیار خوب و قابل قبولی که در سال های گذشته در حوزه گردشگری سطح استان اردبیل انجام گرفته است گردشگری استان اردبیل با شتاب توسعه می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون میراث فرهنگی وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: از هنرمندان خارجی دعوت می کنیم برای رشد و اعتلای هنر به ایران بیایند زیرا مکاشفه هنر به نزدیکی ملت ها کمک می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۴    
ذبیح الله... خلوصی راد، اولین مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خراسان بزرگ به دیدار یار شتافت.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
سید سعید شاهرخی شامگاه چهارشنبه در بیست و سومین جلسه اعضای شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی با بیان اینکه طبق قانون دولت موظف به حمایت از مجموعه داران است، تاکید کرد: میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان باید مکان مناسبی در اختیار مجموعه دار همدانی برای ایجاد موزه خصوصی قرار دهد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اراک- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: با توجه به ظرفیت های موجود، توسعه گردشگری روستایی در استان مرکزی بایستی مورد توجه و حمایت قرار گیرد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی، چهارشنبه در نخستین نشست هماهنگی برگزاری این جشن، از برپایی همزمان این جشن در استان های خراسان شمالی، گیلان، مازندران، گلستان و سمنان در روزهای 21 و 22 آبان ماه خبر داد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آران و بیدگل گفت: صلاحیت رانندگان خودروهای 2 دیفرانسیل و شاسی بلند با هدف ساماندهی کویرگردی در این شهرستان، به صورت تخصصی بررسی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۴    
گروه استان ها- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: رایزنی های لازم برای راه اندازی قطار گردشگری خزر- خلیج فارس انجام شده و موافقت های لازم هم گرفته شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۵    
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با تاکید بر لزوم جذب متوازن گردشگر و سرمایه گذار در حوزه گردشگری در استان اردبیل از تلاش برای تهیه طرح جامع گردشگری کشور برای چشم انداز 15 ساله خبر داد .
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: تلگرافخانه جاسک و ساختمان کلاه فرنگی جزو پروژه هایی بود که دراختیار ما نبود و با چالش هایی روبرو بودیم بیشتر تمرکزمان را روی این دو پروژه گذاشته ایم که اعتبار مرمتی روی آنها هزینه کنیم.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۹    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به استان مرکزی سفر کرد.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی گفت: بازارچه سوغات، صنایع دستی و رستوران سنتی در مجموعه سبزه میدان بجنورد ایجاد می شود.
ایلنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: بخش مهمی از تاریخ و میراث معنوی گردشگری مذهبی این استان به ثبت رسیده و اردبیل قطب گردشگری مذهبی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت:مقدمات راه اندازی سایت موزه شهدای جنگ چالدران در این شهرستان فراهم شده است.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۲    
شهروند| شمار گردشگران ورودی دوباره رشد کرده است؛ با همه انتقادها درباره آمار گردشگران ورودی و خروجی، آمارهایی که از زبان مسئولان وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری عنوان می شود، این طور نشان می دهد ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از تغییر کاربری عمارت تاریخی صدرزاده سیرجان به موزه صنعت سنگ آهن با مشارکت شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از راه اندازی خانه طبیعت گردی در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲    
تهران-ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: جمهوری اسلامی مشتاق سرمایه گذاری شرکت های فرانسوی در بخش ساخت هتل و آموزش نیروی انسانی در حوزه گردشگری است.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان با بیان این که از ابتدای سال 97 تاکنون بیش از 246 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای طرح های گردشگری و صنایع دستی استان پرداخت شده است، گفت: با اجرای این طرح ها برای 470 نفر شغل ایجاد شد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با تصدیق ورود کامیون ها به محوطه تاریخی جوبجی گفت: هنوز برآوردی از تخریب وارده نداریم اما کامیون ها را متوقف کرده ایم.
موج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور موزه های وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت:خانه موزه فرخی یزدی در یزد افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه صنایع دستی و فرش دستباف کهگیلویه و بویراحمد از مدیرکل و معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان دل پُری دارد و می گوید: تمام توجه این مدیران پرداخت تسهیلات به گروهی خاص است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان گفت: در مرحله دوم پروژه های عمرانی سال جاری، 4 بنای تاریخی هرمزگان مرمت می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- مدیرکل امور موزه های وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: پاسداشت فرخی یزدی، به معنای پاسداشت ادبیات ایران است زیرا نسل امروز نیز با تک تک ابیات آن ارتباط برقرار می کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قم-ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم با تاکید بر ضرورت احداث بازارچه صنایع دستی در استان گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نسبت به احداث و بهره برداری از بازارچه های صنایع دستی اقدام کند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: امسال 18 طرح گردشگری با هدف رونق تولید در قم به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۱۷    
معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: در 6 ماه گذشته برای 199 طرح صنایع دستی استان با اشتغالزایی 380 نفر57 میلیارد ریال تسهیلات مالی پرداخت شده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اسلام آبادغرب از تلاش برای بازگشایی موزه اسلام آبادغرب پس از تعطیلی چندساله خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
قم-ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم گفت: 18 طرح گردشگری این استان تا پایان سال 98 به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: صنایع دستی خراسان جنوبی در نیمه اول سال جاری پنج میلیارد و 300 میلیون تومان فروش رفت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان اعلام کرد: 24 مهرماه بمناسبت روز پارا المپیک بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی استان برای جانبازان و معلولان رایگان اعلام شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۱:۵۶    
تهران- ایرنا- معاون سرمایه گذاری، امور حقوقی و مجلس وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: بهبود وضعیت حقوقی و فرهنگی سبب شده، تخریب بناهای تاریخی کم و در برخی از استان ها به صفر برسد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شاهین دژ گفت: امسال 72 هزار نفر از جاذبه های گردشگری این شهرستان بازدید کردند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد بیشتر است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: همزمان با برگزاری نهمین جشنواره انگور هزاوه خانه امیرکبیر آماده بازدید گردشگران و علاقمندان است.
توریسم آنلاین   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ری گفت که هم اکنون 40 اثر تاریخی جنوب پایتخت در معرض تخریب است و نیاز به مرمت فوری دارد.
پایگاه خبری انتهاج   ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۰:۵۵    
بجنورد - حبیب یزدان پناه مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی با اشاره به پروازی که قرار بود امروز دوشنبه از فرودگاه بجنورد به مقصد نجف انجام شود، گفت: این هواپیما به دلیل ایراد فنی نتوانست مجوزهای مربوطه را دریافت کند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوی گفت: گردشگران ایتالیایی از بناهای تاریخی، فرهنگی و گردشگری خوی بازدید و از زیبایی های آن ابراز شگفتی کردند.
دنیای سفر   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از برگزاری جشنواره بزرگ اقوام ایران زمین در این استان خبر داد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس روز دوشنبه در نشست با کارکنان اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان افزود: چرخه اقتصادی صنایع دستی از پیش تولید تا فروش داخلی و خارجی و بازاریابی آنان ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۷:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان گفت: دفاتر خدمات مسافرتی غیرفعال استان لغو مجوز می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۴۹    
مدیر روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همدان از برگزاری جشن بزرگ انتخاب تویسرکان به عنوان شهر ملی منبت گلریز خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۵    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت: منطقه صفرابسته بخش کیاشهر به عنوان ذخیره گاه ژنتیک درختان سپیدار گیلان در فهرست آثار طبیعی ملی ثبت شد.
رشت پرس   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری گیلان از ثبت ملی ذخیره گاه ژنتیک درختان سپیدار با نام سفید پلت در فهرست آثار طبیعی ملی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۵    
بیرجند- ایرنا- معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: چهارمین نمایشگاه ملی صنایع دستی با حضور 31 استان، آذرماه امسال در بیرجند برپا می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گچساران - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها موزه اشیای تاریخی در حال احداث این استان برای تکمیل به 15 میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
سیری در ایران   ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: جزییات محل های استفاده از این اعتبار ملی با توجه به اولویت بندی ها، در روزهای آینده اعلام می شود. ...