جمعه ۲۰ تیرساعت ۱۱:۳۳Jul 2020 10

ندای استان (nedayostan.ir)

 
ندای استان 10 فروردین 1397 ندای استان 29 اسفند 1398 ندای استان 31 فروردین 1399 ندای استان 31 اردیبهشت 1399 ندای استان 31 خرداد 1399 ندای استان 1 تیر 1399 ندای استان 2 تیر 1399 ندای استان 3 تیر 1399 ندای استان 4 تیر 1399 ندای استان 5 تیر 1399 ندای استان 6 تیر 1399 ندای استان 7 تیر 1399 ندای استان 8 تیر 1399 ندای استان 9 تیر 1399 ندای استان 10 تیر 1399 ندای استان 11 تیر 1399 ندای استان 12 تیر 1399 ندای استان 13 تیر 1399 ندای استان 14 تیر 1399 ندای استان 15 تیر 1399 ندای استان 16 تیر 1399 ندای استان 17 تیر 1399 ندای استان 18 تیر 1399 ندای استان 19 تیر 1399 
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: سال ها است که قرارگاه سازندگی به کمک دولت ها آمده و امروز توانسته جای خالی کمپانی ها و پیمانکاران خارجی را پر کند.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان: مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: سال گذشته 681 هکتار و امسال تاکنون 223 هکتار اراضی ملی در استان بوشهر رفع تصرف شده است.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان: دبیر بنیاد عفاف و حجاب استان بوشهر از راه اندازی دفاتر نمایندگی بنیاد عفاف و حجاب در شهرستان ها خبر داد و گفت: زنان و بانوان استان بوشهر از نجیب ترین ها در کشور هستند.
  ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان دشتی گفت: با پیگیری های به عمل آمده، مشکل آب روستای لاور شرقی رفع شد و تلاش داریم در دیگر نقاط شهرستان نیز این مشکلات را به حداقل برسانیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۲۲:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در سه ماهه نخست امسال داده های آماری حاکی از آن است که 82 درصد از جان باختگان ناشی از سوانح رانندگی این استان در شبکه معابر درون شهری رخ داده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:دکتر کشمیری گفت:همه محدودیت های تعیین شده هفته گذشته برای مدت یک هفته دیگر با تأکید بر نظارت شدید تمدید شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۵:۵۳    
ندای استان:افزایش میزان شرجی هوا در ابتدای صبح و مه صبحگاهی در برخی نقاط، پدیده هایی است که تا روز های آینده در استان بوشهر رخ می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:بخشدار سیراف گفت: درمانگاه روستای شیرینو در حال ساخت که متاسفانه به دلیل کمبود اعتبار روند ساخت آن به کندی پیش می رود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:وی از مستاجران خواست تا کد رهگیری املاک اجاره ای را دریافت کنند تا درصورت نیاز، امکان پیگیری حقوقی فراهم باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان: مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان بوشهر گفت: طرح اوقات فراغت در فضای مجازی توسط 126 کانون فرهنگی هنری مسجدهای این استان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:اداره کل حفاظت محیط زیست بوشهر از تخلیه لاستیک های فرسوده در برخی از شهر های ساحلی برای ایجاد صیدگاه جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:71 هکتار از مراتع کوه های بهارستان در شهرستان جم در آتش سوخت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:چهارخطه کردن محور دیلم –گناوه یکی از مطالبه های به حق مردم شریف دیلم بود که با روی کارآمدن دولت و سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر مصوب و این محور از جاده مرگ به اتوبان امید تبدیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:پرونده یکی از محکومان به قصاص در بوشهر با جلب رضایت اولیای دم مقتول پس از گذشت 9 سال به سازش منجر شد و از چوبه دار رهایی یافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:دکتر کشمیری تصریح کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون 4503 نفر در بیمارستان های استان بستری شده اند که از این تعداد 4169 نفر ترخیص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس جمهور گفت: درخصوص مسکن من به عنوان رئیس جمهور اعتراف می کنم یک عقب ماندگی در دولت یازدهم داشتیم زیرا برخی طرح های مسکن عملیاتی نشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:پروژه دردست ساخت آسایشگاه خیرساز ” مادر ” در گناوه مهری ماندگار با اجر معنوی و اخروی است که تا ابد در کارنامه اعمال خیر این نیکوکار جاودان خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان: دبیر هیات فوتبال استان بوشهر گفت: با توجه تداوم وضعیت کرونایی تمامی مسابقات باقیمانده فوتبال در این استان مربوط به فصل 98-99 لغو شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۳:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:مدیر گروه پیشگیری از بیماری های غیر واگیر معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: 3 تا 6 سالگی زمان طلایی غربالگری چشم کودکان محسوب شده و اگر کودکان این دوره طلایی را از دست بدهند ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: فرمانده پایگاه دریابانی بوشهر از توقیف یک فروند شناور یدک کش حامل سوخت قاچاق در آبهای بوشهر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان: استاندار بوشهر گفت: در زمان حاضر راه آهن بوشهر – فارس در جبهه های مختلف کاری فعال است و اگر 2 استان پای کار باشند در سرعت گیری روند اجرای پروژه موثر خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان: فرمانده انتظامی گناوه گفت: یک سارق حرفه ای با سابقه پنج فقره سرقت احشام در این شهرستان دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:سرپرست تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: 2 بازیکن گرجستانی این تیم که به دلیل محدودیت های کرونایی تاکنون موفق به حضور در ایران و بوشهر نشده بودند به تمرین های این تیم ملحق شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس پلیس فتا بوشهر از دستگیری فردی که در فضای مجازی با جلب اعتماد و دریافت تصاویر دختران جوان اقدام به اخاذی از آن ها می کرد، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:قطع انشعاب های غیرمجاز آب به ویژه در باغ ویلاها یکی از برنامه های حوزه آب استان بوشهر است؛ برنامه ای که به گفته استاندار، کسی نمی تواند جلوی آن را بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ندای استان:در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی با موضوع تخلیه و تخریب تعدادی از منازل مسکونی در شهر بوشهر پلیس بوشهر اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۰۸:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان: تحقیق و تفحص از شهرداری بندر بوشهر درباره پروژه ناتمام راست گرد میدان غدیر به خیابان امام علی از موضوعاتی است که باعث تنش بین اعضای شورای شهر بوشهر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۲۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر گفت: برای نخستین بار همایش مجازی صد هزار نفری حامیان سلامت با عنوان “با ماسک لبخند بزن بوشهر” شنبه شب 21 تیرماه در این استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 345 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
ندای استان:شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس به منظور مشارکت در امر تجهیز بیمارستان ها و درمانگاه های استان بوشهر، مبلغ 90 میلیارد ریال به خرید لوازم و تجهیزات پزشکی ضروری اختصاص داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:سخنگوی وزارت بهداشت از شکسته شدن رکورد قربانیان کرونا در ایران با 200 فوتی در شبانه روز گذشته خبر داد و گفت: همچنان 19 استان در شرایط کرونایی قرمز و هشدار قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:معاون بازرسی کشور گفت: بوشهر به واسطه قطب اقتصادی بودن، پرونده های سنگینی در این استان وجود دارد و مدیری که وارد این استان می شود باید بداند که پول خورد صنایع استان بوشهر به میلیارد است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میزاث فرهنگی استان بوشهر گفت: کادر درمانی کشور می توانند با 50 درصد تخفیف از هتل های بوشهر برای اقامت استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته ساکنان بندر گناوه این استان هوای با رطوبت 99 درصد را تنفس کردند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ندای استان:وزیر نیرو تسریع در اجرای طرح های آبرسانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: حمایت و تکمیل طرح های ابرسانی استان بوشهر در اولویت است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
ندای استان:مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر گفت: خدمات اینترنت به 255 مدرسه فاقد سرویس در شهرستان دشتستان واگذار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:سرپرست استاندارد جم از استانداردسازی سه آسانسور مراکز پرتردد این شهرستان خبر داد و گفت: همه آسانسورهای شهرستان جم باید استانداردسازی شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: سارقان احشام در ماه های اخیر در این مناطق فعال شده و با دزدیدن دام ها خواب از چشم آنها ربوده اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:معاون مشارکت ها، اشتغال، مسکن و مراکز غیردولتی بهزیستی استان بوشهر گفت: با همت دولت تدبیر و امید از ابتدای طرح نهضت تامین مسکن تاکنون 2هزار و 20 واحد مسکونی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۹:۴۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ندای استان:اردیبهشت ماه سال جاری بود که خبر اخراج خانم دکتر غزاله خائف، پزشک متخصص بیهوشی از پرواز شرکت هواپیمایی وارش توسط خلبان با ایجاد موج خبری وسیعی تیتر اول رسانه ها شد ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:مراسم معارفه کارشناس حراست اداره آموزش و پرورش منطقه خارگ با حضور رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان:تکذیب محتوای فایل صوتی منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر تماس سارقان با شهروندان و سرقت از منازل
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:واژگونی یک دستگاه خودرو پژو 405 در جاده گناوه به دیلم یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۸:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ندای استان:سازمان توسعه تجارت ایران از ابطال کارت بازرگانی صادرکنندگانی که تا 31 تیرماه اقدام به رفع تعهدات ارزی خود نکنند، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۴۱ سایت دیگر  
ندای استان:آیت الله رئیسی در واکنش به گزارش هایی درخصوص کوتاهی برخی مسئولان در انجام وظایف خود در حادثه کلینیک سینا و حادثه نطنز گفت: سیاست ما پیگیری و مواخذه مسئولی است که به وظایف خود عمل نکرده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۱۷ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهر گفت: تیم های نظارتی برای بررسی استفاده ماسک از سوی کارکنان ادارات و مراجعه کنندگان تشکیل شده که فعالیت خود را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
ندای استان:رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جان باختن 8 مورد دیگر در 24 ساعت گذشته خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:فرماندار دشتستان گفت: روزانه فوتی کرونا را در دشتستان شاهد هستیم و باید بیش از پیش مراقبت باشیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ندای استان: سردار واعظی گفت: اعضای باند فروش اینترنتی در استان بوشهر که چند میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس اداره ایمنی و حفاظت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: صبح امروز یک شناور تجاری باری در بندر محمدعامری شهرستان تنگستان دچار حریق شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان: فرماندار دیلم گفت: بیشترین میزان شیوع کرونا در این شهرستان از مراسم جشن و عروسی ثبت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ندای استان:صبح امروز یکی از نفتکش های اعزامی ایران به ونزوئلا در بندر بوشهر مورد استقبال مقامات کشورمان قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۱:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: با تلاش دریابانان در سه ماه نخست امسال 15 فروند شناور متخلف در این استان توقیف و 13 قاچاقچی دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۷    
ندای استان:با حکم سردار فرماندهی سپاه استان، سرهنگ پاسدار محمد رضا زارعی تبار به عنوان فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان:مدیر کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر اعلام کرد: فعالیت یکی از مراکز نگهداری حیات وحش بوشهر به دلیل رعایت نکردن شرایط استاندارد متوقف شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس دفتر تحقیق و توسعه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در سایت ها و شبکه های اجتماعی گاهی داروهایی در رابطه با درمان کرونا تبلیغ می شود که جنبه تائید شده و علمی ندارد به ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۲۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس بیمارستان عسلویه گفت: موج جدید بیماری کرونا با عوارض بیشتری همراه است و ممکن است افراد زیادی نیاز به بستری و مراقبت های ویژه داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: تشریفات ابتدایی بازی استقلال و پارس جنوبی جم برگزار می شود و رای نهایی بازی را کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام می کند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:جسد فردی غرق شده در آب های ساحلی شهر بوشهر با تلاش امدادگران هلال احمر پیدا و از آب بیرون آورده شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
ندای استان: استاندار بوشهر با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ ایثار، گفت: 2.5 هکتار اراضی برای احداث باغ موزه دفاع مقدس و پارک ایثار در اطراف بلوار امام علی (ع) بوشهر اختصاص یافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ندای استان:دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر 319 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر گفت: قطعه ایثارگران در آرامستان بوشهر ایجاد شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس مجلس گفت:آژانس بین المللی انرژی اتمی و شورای حکام باید بدانند هرگز جمهوری اسلامی و نمایندگان مجلس اجازه نخواهند داد که آژانس دستش باز باشد و بدون محدودیت هر کاری انجام دهد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته با آغاز روند افزایشی گرمای هوا در این استان دما در پنج شهر به 45 درجه رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:سرپرست اداره حفاظت محیط زیست گناوه گفت: حکم جلب دو عامل کشتار خرگوش در این شهرستان صادر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان: فضاها و تجهیزات ورزشی بانوان در استان بوشهر هر چند اکنون در بخش همگانی وضعیت متوسطی دارد اما در بعد حرفه ای امکانات و فضاهای کافی موجود نیست و این وضعیت باعث شده تا ظرفیت ها و توانمندی ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:بیشتر تماس های کرونایی بوشهری ها با اورژانس برای دسترسی به آموزش ها و گرفتن مشاوره در خصوص علائم این بیماری است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:آمار هفتگی کرونا از سوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:تعطیلی حدود چهار ماهه بازار بوشهر و عدم اجرای تعهدات دولت در رابطه با کسبه باعث شد که هیچ افق روشنی پیش روی بازاریان نباشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:سرخ پوشان پایتخت با نتیجه یک بر صفر قعرنشین جدول لیگ برتر را شکست دادند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان: اجرای طرح های ساحل سازی یکی از قابلیت های مهم دراستان بوشهر برای جذب گردشگر و ایجاد زیرساخت های تفریحی، همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری گفت: با برگزاری برنامه های متنوع آموزشی، دهیاران استان بوشهر توانمندسازی می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان: معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت:نتیجه پایش های انجام شده نشان می دهند که برنامه واکسیناسیون برخی از کودکان به دلیل کاهش مراجعه خانواده ها در این استان با تاخیر مواجه شده است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ندای استان:فرمانده انتظامی کنگان از توقیف یک دستگاه خودرو بنز اس 500 قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری فردی که با معرفی خود به عنوان وکیل دادگستری کلاهبرداری کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان: علی زینبی از مدیران بومی استان بوشهر به سمت رئیس مرکز حراست سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
ندای استان:دکتر کشمیری گفت: با جان باختن 4 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر مجموع افرادی که تا کنون در استان بوشهر بر اثر کرونا جان خود را ازدست داده اند به عدد 103 رسید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان: به گفته مسئولان ثبت احوال استان بوشهر با تولید مواد اولیه کارت ملی هوشمند در داخل کشور از اواخر نیمه اول سال گذشته و سرعت گیری صدور این کارت ها در سال جاری انتظارهای متقاضیان در این استان ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: 16 واحد عرضه مواد غذایی به دلیل رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی در این شهرستان پلمب شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس جمهور گفت: باید به ادارات دولتی ابلاغ شود که ارائه خدمات عمومی باید منوط به ماسک زدن و رعایت پروتکل های بهداشتی توسط مردم باشد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس پلیس فتا استان بوشهر در خصوص ثبت نام کتب درسی دانش آموزان هشدار داد و گفت: با توجه به اینترنتی بودن ثبت نام کتب درسی، شهروندان مراقب کلاهبرداران سایبری باشید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: میزان آب بدون درآمد در شهر های بوشهر و کنگان بسیار بالا است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: با توجه به تغییر مناسبات و ارتباطات اجتماعی و اقتصادی در پی شیوع ویروس کرونا واحدهای صنفی باید رویکر خرید و فروش حضوری را به آنلاین در مجازی تغییر ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۲   + ۶۹ سایت دیگر  
ندای استان:سخنگوی دولت با بیان اینکه اگر در آینده دولت و مردم ونزوئلا نیاز به کالاهایی داشته باشند، ایران درصورت توان ارسال خواهد کرد، گفت: تهدیدات آمریکا تاثیری بر تجارت آزاد ما دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۶:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:کشمیری گفت: نیاز است همه ما به مسئولیت اجتماعی خود عمل کنیم و با رعایت پروتکل های بهداشتی، فاصله اجتماعی و استفاده از وسایل حفاظت فردی نقش خود را در جلوگیری از انتشار این بیماری ایفا کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۴:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان:در آئینی با مسئولان حوزه هنری، از دو هنرمند نقال بوشهری که در بخش کودک و نوجوان جشنواره نقالی و شاهنامه خوانی تجلیل شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ندای استان: در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران نمایندگان استان،تیم شاهین شهرداری مهمان تیم پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم هم میزبان تیم استقلال تهران است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ندای استان:- فراخوانی و رزمایش آمادگی حضور دسته های گردان های بیت المقدس استان بوشهر هم زمان با شب میلاد امام رضا (ع) سراسر استان بوشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهر از تلاش برای تخصیص 100 درصدی اعتبارات پروژه راه آهن بوشهر در سال جاری خبر داد و گفت: سخت ترین قطعه راه آهن بوشهر – شیراز 18 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۲   + ۷۵ سایت دیگر  
ندای استان:معاون تربیت و آموزش ناجا از تغییر دوره آموزش رزم مقدماتی از یک ماه به دو ماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
ندای استان:شهید دکتر خلیلی پس از شهید غلامرضا فخری دومین شهید سلامت استان بوشهر است که در مبارزه با ویروس کرونا به جمع هم رزمان شهیدش پیوست.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۰۰:۳۲    
ندای استان:عبدالکریم گراوند در نشست ستاد استانی مقابله با کرونا از ابلاغ مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا برای شهرستانهای در وضعیت قرمز استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ندای استان:کتر کشمیری گفت: متأسفانه در بین فوتی ها در استان بوشهر افراد جوان و بدون بیماری زمینه ای نیز وجود دارد که این زنگ خطر بزرگی است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: عملیات مبارزه با آفت ملخ صحرایی در این استان در سال جاری بدون هیچ گونه خسارتی در حوزه زراعت و باغبانی با موفقیت پایان یافت.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۶:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:استاندار بوشهر گفت: پروژه سد خائیز از جمله پروژه های مهم این استان در حوزه آب است و با تلاش صورت گرفته و روند اجرا انتظار می رود تا پایان سال آبگیری و مورد بهره برداری قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: اگر چه طی 5 سال گذشته، سالانه شاهد خروج 10 درصدی از جمعیت مددجویان استان بوشهر از چرخه تحت پوششی این نهاد با برنامه های توانمند سازی هستیم اما در مجموع ...
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
ندای استان: در هفته های اخیر انواع گونه های ماهی مرغوب و موردپسند مردم از جمله ماهی شیر کمیاب و قیمت آنها بین 20 تا 90 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
ندای استان:انتشار فیلم کشتار و شکار غیر مجاز تعداد 17 خرگوش وحشی در استان بوشهر موجب نگرانی دوستداران طبیعت و عموم مردم گردید.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
ندای استان:حمزه پور گفت:افرادی که اقدام به انشعاب مجدد باغ ویلاها کنند، دادگاهی شده و خانه باغ آن ها تخریب می شود.
  ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
ندای استان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر گفت: هنرمندان و بنگاه های هنری این استان که فاقد بیمه هستند در مرحله دوم حمایت از مشاغل هنری آسیب دیده از کرونا ...
مشاهده نتایج بیشتر...