شنبه ۲۷ مردادساعت ۲۱:۲۱Aug 2018 18

جدیدترین خبرهای «آذربایجان شرقی»

روزنامه اطلاعات   ۴۵ دقیقه پیش    
*سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی گفت: ریزش کوه در شهرستان ورزقان یک فوتی و 2 مصدوم برجای گذاشت. وحید شادی نیا اظهار داشت: بر اثر ریزش کوه در محدوده معدن ارگان در مسیر ارزیل به طرف خاروانا 3 نفر زیر آوار گرفتار شدند ...
روزنامه اطلاعات   ۴۵ دقیقه پیش    
تبریز خبرنگار اطلاعات: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از آغاز فصل دوم کاوش های باستان شناسی و بازشناسی خطوط معماری مجموعه تاریخی ربع رشیدی خبر داد. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: استاندار آذربایجان شرقی پیشرفت فیزیکی فاز نخست نیروگاه هریس را 63 درصد اعلام کرد و گفت: این نیروگاه تا خرداد ماه سال 98 بهره برداری می شود.
تیتر شهر   ۲ ساعت پیش    
بررسی مرکز پژوهش های مجلس درباره موضوع ازدواج دختران در سنین پایین نشان می دهد بیشتر ازدواج های انجام شده از سال 94 تا کنون در استان های توسعه یافته مانند آذربایجان شرقی و خراسان رضوی بوده است ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۲ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: روزهای یکشنبه و دوشنبه در برخی نقاط استان های مرکزی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در استان های مرکزی، قم، جنوب تهران و جنوب سمنان محتمل است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
هری اروین، قرارداد خود را با تیم تراکتورسازی در هیئت فوتبال آذربایجان شرقی ثبت کرد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
روزهای یکشنبه و دوشنبه در برخی نقاط استان های مرکزی، سمنان، تهران، البرز، قزوین، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی وزش باد شدید پیش بینی می شود و احتمال خیزش گرد و خاک در استان های مرکزی، قم، جنوب تهران و جنوب سمنان محتمل است.
نصر نیوز   ۳ ساعت پیش    
نصر: مدارس روستاهای؛ نمنق، اروج، نظرکندی، میانه کرد احمد و پهناور از مجموعه مدارس ایران من با حضور نایب رییس اتاق بازرگانی ایران درآذربایجان شرقی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
روستای خورخور در نزدیکی جزیره اسلامی است، زمین هایی شوره زار و بی آب که این تهدید در آذربایجان شرقی به فرصت تبدیل شده است.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
تبریز- استاندار آذربایجان شرقی گفت: کالاهای کشف شده احتکاری در آذربایجان شرقی بین مردم توزیع شود.
تهران پرس   ۴ ساعت پیش    
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به قابلیت های استان در حوزه تجارت، خواستار ورود جدی شرکت های بازرگانی و تولیدکنندگان به حوزه واردات کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شد و اطمینان خاطر داد که تامین ارز مورد نیاز واردکنندگان را از طریق مراجع ذی ربط پیگیری خواهد کرد.
پایگاه خبری ذاکر   ۵ ساعت پیش    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی گفت: دختربچه ای که در یکی از روستا های شهرستان مرند مورد ضرب و شتم پدر خود قرار گرفته بود، توسط ماموران نیروی انتظامی و اورژانس اجتماعی پیدا شده است.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
تبریز - ایرنا - نشریه صدای زنان در گفت و گو با اولین بانوی چنگ نواز استان آذربایجان شرقی به زیبایی و یادگیری دنیای موسیقی پرداخته است.
تهران پرس   ۵ ساعت پیش    
تبریز - ایرنا - نشریه صدای زنان در گفت و گو با اولین بانوی چنگ نواز استان آذربایجان شرقی به زیبایی و یادگیری دنیای موسیقی پرداخته است.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی با حضور در هیئت فوتبال آذربایجان شرقی قرارداد خود را به مدت 4 سال با تیم تراکتورسازی ثبت کرد.
نصر نیوز   ۵ ساعت پیش    
نصر: رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت : ارزش کشفیات مربوط به طرح مبارزه با احتکار طی هفته گذشته 620 میلیارد ریال است .
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۵ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به قابلیت های استان در حوزه تجارت، خواستار ورود جدی شرکت های بازرگانی و تولیدکنندگان به حوزه واردات کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شد و اطمینان خاطر داد که تأمین ارز مورد نیاز واردکنندگان را از طریق مراجع ذی ربط پیگیری خواهد کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: طی روزهای گذشته چندین انبار کالا در حوزه موادغذایی در سطح استان با همکاری سایر دستگاه های اجرایی و نظارتی به میزان 5 هزار تن موادغذایی از جمله روغن خوراکی برنج و حبوبات کشف شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی از دستگیری باند حفاری غیرمجاز در روستای شاه مرادلو از توابع شهرستان اهر خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۵ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با تکذیب خبر منتشر شده مبنی بر تحویل کودک آزار دیده مرندی به مادرش، گفت: کودک در دست بهزیستی مرند بوده و مراحل قانونی و قضایی این کودک در حال انجام است تا کودک در اختیار بهزیستی قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۵ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی با ابراز تأسف از افزایش نگران کننده تلفات جاده ای استان تاکید کرد : عوامل بروز تصادفات جاده ای در استان باید به صورت دقیق شناسایی شود.
ایثار   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نسل جدید باید با میراث گران قدر جبهه های حق علیه باطل آشنا شوند و ضروری است همگان در این راه تمام سعی و تلاش خود را به کاربندند.
بانک ویدئو نوداد   ۵ ساعت پیش    
و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، اداره کل ورزش و جوانان و هیات قایقرانی استان آذربایجان شرقی با همکاری هیات قایقرانی و شهرداری مراغه، نیمه دوم شهریورماه میزبان مسابقات قهرمانی کشور کانوپولو آقایان خواهند بود. ...
جماران   ۵ ساعت پیش    
مدیر کل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان این که امید به زندگی در آذربایجان شرقی بالاست، گفت: براساس آخرین سرشماری، حدود 10.73 درصد جمعیت استان سالمند هستند؛ در حالی که متوسط کشوری 9.2 درصد است. ...
ایثار   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد استان آذربایجان شرقی گفت: آزادگان با ایستادگی و مقاومت خود در دوران اسارت در حقیقت دشمن را اسیر پایداری و صلابت خود کردند.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی گفت: مقاومت آزادگان عزیز، عزت و آرامش را برای کشور به ارمغان آورد.
جماران   ۶ ساعت پیش    
به دنبال انتشار خبر ساخت یک دریاچه مصنوعی در آذربایجان شرقی و تعرض به حق آبه دریاچه ارومیه، مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه ساخت و آبگیری دریاچه مصنوعی را تخلف محرز از مصوبات هیات وزیران برای احیای دریاچه ارومیه دانست و از اعزام بازرس از سازمان حفاظت محیط زیست به این استان ...
خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به قابلیت های استان در حوزه تجارت، خواستار ورود جدی شرکت های بازرگانی و تولیدکنندگان استان به حوزه واردات کالاهای اساسی مورد نیاز مردم شد و اطمینان خاطر داد که تأمین ارز مورد نیاز واردکنندگان را از طریق مراجع ذی ربط پیگیری خواهد کرد.
ایثار   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تجلیل و تکریم از آزادگان را تجلیل از مروت، ایمان و مردانگی دانست و گفت: این انسان های فداکار در خاک دشمن با مقاومت و بزرگ منشی در برابر زور و ظلم و شکنجه تسلیم نشدند و در نهایت با پیروزی بر دشمن سرافرازانه به میهن عزیزمان بازگشتند.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی از مشخص شدن نتیجه بررسی پزشکی قانونی از کودک پنج ساله مرندی خبر داد.