شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۱:۲۳Feb 2020 22

جدیدترین‌های «ولی فقیه»

رسا   ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در لرستان به اهمیت انتخابات مجلس اشاره کرد و گفت: مجلس یکی از سه ضلع اداره کشور است که نقش قانون گذاری دارد و سیاست های کلان را دنبال می کند.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار اردبیل با صدور پیام مشترکی از حضور باشکوه مردم استان در انتخابات مجلس یازدهم قدردانی کردند.
اتاق پرکتیک جمعیت هلال احمر شهرستان یزد با حضور مدیرعامل، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر و معاون بهداشت، درمان و توانبخشی استان راه اندازی شد . دکتر حرازی زاده، مدیرعامل هلال احمر استان در آیین افتتاح اتاق پرکتیک که با حضور مسئولان، جمعی از مربیان و نجاتگران این جمعیت برگزار شد ...
شهروند البرز   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: انتخابات دوم اسفند ماه مجلس شورای اسلامی خاری بر چشم دشمنان و کسانی است که به دنبال آن بودند، رونقی نداشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
گروه استان ها نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه نمایندگان مجلس با اقتدار در عرصه های بین المللی حضور پیدا کنند، گفت: لازمه مجلس قوی حضور کارشناسان قوی است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
مشهد- ایرنا- آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد، علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی و حجت الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی همگام با مردم امروز دوم اسفند رای خود را در مشهد به صندوق انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره ای مجلس پنجم ...
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: هیچ کشوری مثل ایران اسلامی از استقلال سیاسی برخوردار نیست و تمام دشمنی ها به خاطر این است که این استقلال سیاسی را از از ما سلب کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار قزوین در پیام مشترک، از مردم قدرشناس و انقلابی استان برای حضوری پرشور در انتخابات دعوت کردند.
نماینده ولی فقیه در استان پیروز اصلی انتخابات را ملت بزرگ ایران اسلامی دانست و تصریح کرد:نباید مسائل قومیتی را در انتخابات مطرح کنیم.
دانا   ۳ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: تمام دشمنی دشمنان به این خاطر است که می خواهند ملت ما استقلال سیاسی نداشته باشد اما ملت ایران در همه صحنه ها دشمن را ناامید می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نگویند با یک رأی من چه می شود، حتی یک رأی از دید دشمن اهمیت دارد، مردم عزیز آذربایجان که در تمامی عرصه ها سربلند بوده اند، در خانه نمانند و با حضور در مساجد و مدارس، رأی دهند.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز- نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: تمامی ملت ایران و حتی دشمنان بر روی نحوه شرکت مردم آذربایجان شرقی در انتخابات حساب ویژه ای باز کرده اند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از کسانی که تاکنون موفق به حضور در پای صندوق های رای نشده اند، درخواست کرد که در منزل نمانند و با انداختن حتی یک رای خود پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمنان نظام و کشور بدهند.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-نماینده ولی فقیه در استان زنجان، گفت: مردم ولایتمدار زنجان در صحنه خوب درخشیدند و با این حضور خود سیلی محکمی را به دهان یاوه گویان زدند.
جماران   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا روز جمعه مردم اهواز از ساعات اولیه شروع رای گیری با حضوری پرشور پای صندوق های رای حضور یافته تا حماسهای دیگر را در تاریخ ثبت کنند. مریم قراچه یکی از شرکت کنندگان در انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: برای اقتدار ایران ...
خبرگزاری تسنیم   ۴ ساعت پیش    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: هر رأی در انتخابات دافع بلای دشمن کافر است و حیات اجتماعی جامعه اسلامی را نشان می دهد.
دانا   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: اصحاب رسانه لرستان در امر اطلاع رسانی و آمادگی مردم جهت شرکت در تجلی شعور و عقلانیت بسیار خوب اقدام کردند.
بولتن نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، استاندار کرمان، رئیس ستاد انتخابات استان نیز در صف رأی گیری در گلزار شهدای کرمان ایستادند تا رأی ...
رسا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به برگزاری انتخابات، گفت: مسئولان آرای مردم را امانت بدانند و از انتخابات صیانت کنند.
رسا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه دشمن از مشارکت مردم عصبی است، گفت: شبکه های معاند تبلیغات گسترده خود را برای کاهش مشارکت آغاز کرده اند.
خوزنیوز   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان مسجدسلیمان گفت: مردم با حضور گسترده خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی نشان دادند همواره پشتیبان ولایت فقیه هستند. محمد پاکدل بیان کرد: رای گیری در شعب اخذ رای و نقاط مختلف این شهرستان با آرامش و در کمال امنیت در حال انجام است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: درحال حاضر یکی از نیازهای اساسی در کشور تشکیل مجلسی قوی است.
جماران   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امروز نسل انقلاب و نسل سوم همدوش یکدیگر در صف های طولانی رای گیری انتخابات قرار گرفتند تا در این جشن ملی حضور پیدا کنند. نسل انقلاب فارغ از جناح های سیاسی و حزبی با تفاوت های دیدگاهی که با نسل سوم و جوان دارد، برای حفظ آرمان های انقلاب اسلامی ...
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی از ستاد انتحابات استان آذربایجان شرقی بازدید کرده و در روند کار قرار گرفت.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان حمایت خود از یکی از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در یکی از شهرهای جنوبی این استان را تکذیب کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در لرستان مجلس را یکی از سه ضلع اداره کشور دانست و گفت: حضور مردم تجلی شور و شعور و عقلانیت است و همان ادامه حضور و تکمیل کننده راهپیمایی 22 بهمن است.
برترین ها   ۶ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: 400 عروس و داماد دانشجو عصر جمعه در نخستین روز سفر خود به مشهد مقدس برای برگزاری جشن ازدواج ، رای خود را به یکی از صندوق های اخذ رای واقع در حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) انداختند. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مشارکت در انتخابات هم تکلیف و هم حق مردم است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با توصیه به مردم برای تسریع در مشارکت در انتخابات گفت: کرونا بهانه معاندان برای ضربه زدن به انتخابات شده است.
نکند وعده داده شده به مردم را فراموش کنید، باید به وعده های خود عمل کرده و همراهی مردم را فراموش نکنید. نماینده ولی فقیه در استان همدان خطاب به نمایندگان دور یازدهم مجلس گفت: به قوانینی که موجب رشد اقتصادی می شود، توجه داشته باشید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و سایر مسئولان در دقایق اولیه رای خود را به صندوقها انداختند .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان : شرکت در انتخابات تحقق مردم سالاری و خنثی کردن توطئه های دشمنان است .
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام لحظاتی پیش با حضور در شعبه شماره 68 واقع در مدرسه توحید شهر ایلام رای خود را به صندوق انداخت.
نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: برنده اصلی انتخابات فارغ از هر نتیجه ای مردم هستند
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: از آنجا که ملت ایران ملتی انقلابی و مطیع فرامین رهبر معظم انقلاب هستند بنابراین نماینده مردم در مجلس نیز باید فردی انقلابی باشد.
نماینده، ولی فقیه در استان البرز: این انتخابات مانند سایر انتخابات ها، نماد وحدت ملی و مردم سالاری دینی خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز: مردم برنده اصلی رقابت های انتخاباتی هستند آنها مثل همیشه پیروز میدان خواهند بود و دشمن را مأیوس می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حضور پرشور مردم انقلابی استان بوشهر در انتخابات مجلس شورای اسلامی نشان از بصیرت و حضور همیشگی در صحنه های انقلاب دارد.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم در عرصه های مختلف با رای خود سرنوشت مدیریت و قانون گذاری در کشور را مشخص می کنند.
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: حضور حماسی مردم در انتخابات مایه امید انقلاب، ناامیدی دشمنان و عقب نشینی استکبار است.
حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی صبح امروز (جمعه) در اولین دقایق آغاز رای گیری رأی خود را به صندوق انداخت .
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان:رأی های ما برای دشمن از موشک هم کشنده تر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه وبویراحمد بر استفاده از شهرک های صنعتی برای رونق اشتغال و تولید تاکید کرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: حضورحماسی مردم فردا در پای صندوق های رای دشمن را به وحشت می اندازد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۷ ساعت پیش    
مردم مشهد پای صندوقهای رای حضور پرشور دارند. نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی هم رای خو را به صندوق انداخت.
نماینده ولی فقیه در گیلان از مردم مومن و انقلابی گیلان برای حضوری حماسی و پرشور در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.
آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت دقایقی پیش رای اش را در داخل صندوق انتخابات انداخت .
بسیج   ۸ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: حقیقتا اگر یک مجلس قوی داشته باشیم باید حضور قوی داشته باشیم تا مجلس برای رفع مشکلات به دولت بتواند کمک کند.