چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۱۹:۵۲Apr 2020 8

جدیدترین‌های «خمین»

 
خبرگزاری صدا و سیما   ۶ ساعت پیش    
تمامی ظرفیت ها در خمین برای رونق امور و خدمات شهرک های صنعتی به کار گرفته می شود تا عوامل تولید با تسهیل در امور بتوانند جهش تولید را رقم بزنند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: خمین در بحران شیوع ویروس کرونا در از شهرستان های خاموش و آرام بود و کارنامه موفقی در مدیریت این بیماری ارایه داد.
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - شهرک صنعتی خمین مجموعه ای زیربنایی در عرصه اقتصاد این شهرستان است که به عنوان قلب تپنده می تواند در تقویت شریان های تولید، رشد صادرات و افزایش اشتغال زایی تاثیرگذار باشد و در سایه برنامه کارآمد، جهش اقتصادی ایجاد کند.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
خمین - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج محلات گفت: 60 هزار ماسک تاکنون از سوی بسیجیان این شهرستان در کارگاه های جهادی تولید و بین مردم توزیع شده است.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) خمین گفت: مردم این شهرستان پارسال هفت میلیارد ریال صدقه از طریق 10 هزار صندوق و روش های الکترونیکی پرداخت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۳    
خمین - ایرنا - تخریب سنگ نگاره های 40 هزار ساله تیمره خمین به دلیل معدن کاوی، باران های اسیدی و عوامل انسانی ادامه دارد و این آثار با ارزش را در معرض خطر نابودی قرار داده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۸:۳۳    
خمین - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: فعالیت معدنکاوی در دره تیمره خمین که موجب تخریب بخشی از آثار ارزشمند سنگ نگاره های تاریخی این خطه شده بود، متوقف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مرکزی گفت: ایجا پایگاه پژوهشی با هدف حفاظت بهینه و فراهم کردن زمینه ثبت جهانی سنگ نگاره های تیمره در دستور کار این اداره کل است و این مهم با جدیت دنبال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۱:۳۲    
اراک- فرمانده انتظامی شهرستان خمین از پلمب 61 واحد صنفی متخلف به علت بی توجهی به مصوبه شورای پدافند زیستی استان، مبنی بر لزوم تعطیلی اصناف غیرضروری در راستای جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس تعاون، کار و رفاه اجتماعی محلات گفت: 2 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی پارسال در این شهرستان به متقاضیان پرداخت شد.
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۰    
یکی از بزرگ ترین معضلاتی که بیماران مبتلا به نارسایی مزمن کلیوی که به همودیالیز احتیاج پیدا می کنند، از آن رنج می برند، خارش است. محققان کشور در جستجو برای یافتن دارویی طبیعی به منظور رفع این معضل، یک گیاه دارویی همه فن حریف را توصیه کرده اند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) دلیجان گفت: 36 میلیارد و 275 میلیون ریال تسهیلات اشتغال پارسال به یکصد مددجوی این نهاد حمایتی در دلیجان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - مسوول خدمات ایمنی و ایستگاه آتش نشانی شهرداری دلیجان گفت: واژگونی تانکر حامل مواد سوختی و شعله ور شدن آتش، جان راننده را گرفت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۸    
خمین - ایرنا - رییس اتاق اصناف دلیجان گفت: سه واحد صنفی در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن مصوبات قرارگاه پدافند زیستی و مقررات طرح فاصله گذاری اجتماعی، مهر و موم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۰۸:۵۰    
خمین - ایرنا - مسوول بسیج هنرمندان خمین گفت: برگزاری جشنواره های فرهنگی و هنری در فضای مجازی سهم هنرمندان بسیجی از مبارزه با کرونا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس اداره صنعت، معدن و تجارت خمین گفت: 65 واحد صنفی غیر ضروری در این شهرستان به دلیل کم توجهی به مصوبات قرارگاه پدافند زیستی، مهر و موم شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس بهزیستی خمین گفت: یکصد و 80 پرونده برای بررسی و پیگیری اختلافات خانوادگی به ویژه در حوزه های همسرآزاری و کودک آزاری پارسال در این شهرستان تشکیل شد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۶ - ۱۰:۰۸    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان خمین از توزیع بسته های بهداشتی بین خانواده های معظم شهدا وجانبازان شیمیایی شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۰    
خمین - ایرنا - شهرستان خمین به عنوان زادگاه امام راحل در دولت های قبل از قطار توسعه صنعت جا مانده بود اما دولت یازدهم بر پیکر بی جان صنعت این دیار روح تازه دمید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۰    
خمین - ایرنا - پتروشیمی و خودروسازی از واحدهای صنعتی پایه و در حال راه اندازی در خمین است که به عنوان 2 بال توسعه ای در این شهرستان می تواند تحول چشمگیر در زمینه اشتغالزایی و بهبود چرخش مالی در این خطه ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - عملیات اجرایی پتروشیمی خمین به عنوان یکی از واحدهای مهم صنعتی شمارش معکوس را دارد و به زودی راه اندازی می شود که این مهم شاه کلیدی حیاتی در توسعه اقتصادی زادگاه امام راحل خواهد بود و می تواند تحول چشمگیری در زمینه اشتغال و چرخش مالی این شهرستان ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا- رییس اداره تعزیرات حکومتی خمین گفت: 360 هزار جفت دستکش احتکار شده در این شهرستان توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) کشف شد.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد جمالیان اظهار داشت: تاکنون 305 هزار و 714 نفر از شهروندان زیر پوشش خدمات دانشکده علوم پزشکی ساوه، 91 هزار و 580 نفر از شهروندان زیر پوشش خدمات دانشکده علوم پزشکی خمین و 774 هزار و 976 نفر از هم استانی های زیرپوشش خدمات دانشگاه علوم پزشکی اراک تاکنون غربالگری کرونا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سرپرست معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 83 درصد از جمعیت این شهرستان معادل 91 هزار و 580 نفر از نظر ابتلا به ویروس کرونا پایش سلامت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) خمین گفت: 14 میلیارد ریال زکات واجب و مستحب، فطریه و کفاره پارسال در این شهرستان جمع آوری شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۸    
خمین - ایرنا - معاون پژوهشکده ملی گل و گیاهان زینتی در محلات گفت: برای نخستین بارگلکاران محلاتی، ظرفیت های پرورش گل را به عنوان نماینده صنعت گل و گیاه زینتی ایران در نمایشگاه بین المللی گل روسیه به نمایش می گذارند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - محلات با نام بام گل ایران شهرت دارد و پرورش گیاهان زینتی به عنوان یکی از مشاغل مهم این شهرستان می شود که با شیوع ویروس کرونا جراحت عمیقی بر پیکر آن وارد شده و این میهمان ناخوانده شاغلان این بخش را زمین گیر کرده است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
خلیل نجفی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: شهرستان های اراک، زرندیه، خمین و محلات بیشترین کمک نقدی و غیرنقدی را برای بازسازی عتبات عالیات در سال گذشته داشتند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۳ - ۱۰:۰۸    
خمین - ایرنا - رییس اتحادیه گل و گیاه محلات گفت: گلکاران این شهرستان پنج هزار شاخه گل به ارزش یک میلیارد ریال به کادر درمانی استان مرکزی اهدا کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در حرکت خودجوش و داوطلبانه جمعی از جوانان بسیجی شهر خمین اقدام به راه اندازی پیک موتوری رایگان کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۹    
خمین - ایرنا - فرماندار دلیجان گفت: جاده فرعی شمالی این شهرستان که مسیر تردد به منطقه ییلاقی بهشت( ورگُوشت) است در راستای اجرای طرح ملی فاصله گذاری اجتماعی مسدود شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۲:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج خمین گفت: حمل و نقل رایگان کالا از سوی نیروهای بسیجی در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و جلوگیری ازترددهای غیرضروری در خمین راه انداری شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سیزده به در در فرهنگ ایرانی از دیرباز با حضور در طبیعت پیوند خورده اما مردم خمین تصمیم دارند روز طبیعت را امسال با هدف شکست زنجیره انتقال کرونا در خانه بمانند تا عیدی ارزشمندخود را به مدافعان سلامت کامل کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بیش از یک میلیارد و 350 میلیون ریال کمک های خیران سلامت ، بین کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان خمین توزیع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: خیران سلامت این شهرستان یک میلیارد و 350 میلیون ریال برای خرید تجهیزات حفاظت فردی کادر درمانی کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۷:۳۲    
خمین - ایرنا - شهردار خمین گفت: 13 واحد متخلف خرید و فروش ضایعات و مواد بازیافتی در این شهرستان شناسایی و تعطیل شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
علیرضا نظری منتخب مردم خمین در مجلس یازدهم در یادداشتی برخی انتقادات را نسبت به کارنامه دولت در حوادث مختلف عنوان کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - سرپرست معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 420 کیلوگرم مواد غذایی غیربهداشتی از آغاز شیوع ویروس کرونا تاکنون در این شهرستان شناسایی و معدوم شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۶:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
خمین - مسئول پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مرکزی از ثبت 22 میلی متر بارندگی در خمین خبر داد و گفت: وقوع تند باد در این استان پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۵    
خمین - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری محلات گفت:سه واحد اقامتی مسافر در این شهرستان به دلیل رعایت نکردن مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا مهر و موم شد.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۹    
به گزا رش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استاان گلستان حمید هزار جریبی مدیر شرکت ازبازدید کمیته فنی تعذیه ای گندم استان از طرح پایلوت تعذیه ای گندم خبرداد هزار جریبی در ادامه افزود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: 61 هزار و 403 نفر از آغاز شیوع ویروس کرونا در مبادی ورودی این شهرستان تب سنجی و ارزیابی سلامت شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۴۹    
خمین - ایرنا - سرپرست معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خمین گفت: با تلاش مراقبان سلامت و همکاری شهروندان، بیش از 75 هزار نفر در این شهرستان تاکنون از نظر ابتلا به ویروس کرونا سنجش شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی شهرستان خمین گفت: یک باند متخلف در حوزه آثار تاریخی در خمین متلاشی و یک دستگاه فلزیاب غیر مجاز از آنها کشف و ضبط شد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
شفاآنلاین:قلعه آشناخور، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان خمین در استان مرکزی است. طبیعت این منطقه در فصل بهار بسیار دلنشین و زیبا است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۱:۰۶    
مردم نیکوکار خمین 13 میلیارد ریال در جشن نیکوکاری پارسال به نیازمندان این شهرستان کمک کردند که در مقایسه با سال 97، 100 درصد افزایش داشت.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) خمین گفت: نیکوکاران این شهرستان پارسال 88 میلیارد ریال به نیازمندان و خانواده های زیرپوشش این نهاد حمایتی کمک کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
خمین - ایرنا - روزهای بهار یکی پس از دیگری سپری می شود و به دلیل شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از جنب و جوش روزمره، مسافران نوروزی و حضور شهروندان در معابر شهری خمین خبری نیست و سایه سنگین سکوت بر کوچه و برزن شهر حاکم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۳:۴۳    
فرماندار خمین با اشاره به اعمال محدودیت تردد در جاده ها و همچنین سطح شهر، گفت: خوشبختانه با همراهی مردم و اعمال محدودیت سفرها نسبت به سال گذشته 60 درصد کاهش یافت.
جماران   ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
حیدر خسروی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: موکب بیت الزهرا(س) خمین، با استفاده از حمایت های مالی خیران اقدام به تولید ماسک کرده است. وی ادامه داد: ماسکهای تولید شده پس از عملیات ضدعفونی از سوی مراکز بهداشت، به صورت رایگان در نقاط مختلف استان مرکزی توزیع می شود. ...