شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۰:۴۴Feb 2020 22

جدیدترین‌های «آسیب های اجتماعی»

ایرنا   ۷ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- مجلس دهم در فضایی بسیار امیدوارکننده در خصوص تصویب قوانین مطلوب و کارآمد جهت مقابله با آسیب های اجتماعی شکل گرفت و امروز انتخابات مجلسی برگزار می شود که قرار است درباره ناتمام های دوره کنونی تصمیم گیری کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
کریم زارع، با تاکید بر تاثیر متقابل نیازمندی و معضلات فرهنگی و اجتماعی، یادآور شد: کمیته امداد استان اصفهان در کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل انجمن حمایت از خانواده زندانیان بوکان گفت: 672 نفر از همسران و فرزندان زندانیان این شهرستان در دوره های آموزشی ارتقای مهارت های اخلاقی و اجتماعی با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی شرکت کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تبریز ورزش را بهترین ابزار مبارزه با آسیب های اجتماعی عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه جهادگری باید هدف ما قرار گیرد، گفت: باید تهدیدها را شناسایی کرده و به فرصت تبدیل کنیم، برای مثال اگر آسیب های اجتماعی تهدید قلمداد شوند لازم است که به فرصت تبدیل شوند.
عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
16 میلیون پرونده آسیب های اجتماعی داریم اما شاهد کاهش 18 درصدی بودجه کودکان کار و کاهش 10 درصدی بودجه آسیب های اجتماعی هستیم.
پانا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۵:۵۱    
پاکدشت(پانا) - از رابطین سلامت مدارس و آموزشگاه های شهرستان پاکدشت در سالن جلسات آموزش و پرورش تجلیل به عمل آمد. در این جلسه سعیده پیرحیاتی کارشناس مسئول سلامت و پیشگیری از آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت در سخنانی اظهار کرد ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ مدیرکل تبلیغ عمومی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه آسیب های اجتماعی و مشکلات موجود در استان البرز، این همکاری و هم افزایی جهت رشد و ارتقاء سطح معرفت دینی مردم و تعمیق باورهای آن ها ضرورت دوچندانی پیدا میکند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ معاون فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی گفت: از ظرفیت آموزشی مرکز آموزش های کاربردی معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی جهت آموزش مبلغان استان البرز می توان استفاده کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام علوی مهر گفت: عدم رعایت عفاف و حجاب موجب رشد ناهنجاری ها در جامعه و افزایش آسیب های اجتماعی می شود و بنیان خانواده را متزلزل می سازد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۲۱    
حجت الاسلام مهرابی گفت: مبلغین و شبکه های تبلیغی، نقش موثری در اجتماع دارند و هر جا این مبلغین بوده اند باعث شده تا آسیب های اجتماعی کاهش یابد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - استاندار تهران اقدامات عملی، سازمان یافته و برنامه محور را در اجرای طرح نماد ضروری خواند و گفت: در اجرای این طرح و پیشگیری از آسیب های اجتماعی باید همه مخاطبان از جمله دانش آموزان، معلمان، اولیا و دیگران مورد توجه و آموزش قرار گرفته و برای آنان برنامه ریزی های خاص خود را دنبال کنیم.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۷    
خبرگزاری بسیج: نشست کمیته آسیب های اجتماعی سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره با حضور رئیس مجتمع قضایی شهر آفتاب ، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) و مدیر عامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ابهر ازآموزش مهارت های زندگی در راستای آگاه سازی وپیشگیری از آسیب های اجتماعی بویژه آسیب اعتیاد به سربازان ناجا خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: طلاب باید در پاسخ گویی به شبهات فضای مجازی قهّار باشند و بدانند که منبر جای خود را عوض کرده است و امروز جوانان در فضای مجازی پای منبر نشسته اند که می توان از همین طریق بسیاری از آسیب های اجتماعی را برطرف کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل موسسه دانش اعتیاد و روان شناسی ایرسا ضمن انتقاد از بی توجهی کاندیداهای مجلس یازدهم به حوزه اعتیاد می گوید: نگاهی بر تبلیغات کاندیداهای مجلس یازدهم نشان می دهد که اگرچه آنها به موضوع آسیب های اجتماعی توجه داشته اند اما به حوزه اعتیاد توجه چندانی نشده است و این بی توجهی ناشی از عدم اطلاعات ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف برای ایران در حوزه انتخابیه ی اهواز، باوی، کارون و حمیدیه لیست پیشنهادی خود را اعلام کرد. با عرض سلام و درود به پیشگاه مردم شریف ایران، بلاخص مردم همیشه در صحنه ی دیار جنگ و خون، اهواز مظلوم. ...
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از جمع‫آوری بیش از 30 هزار معتاد متجاهر از محله شوش و هرندی از زمان اجرای طرح پاک سازی این محلات تاکنون خبر داد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: فساد ریشه امید در کشور را خشکانده است و اگر بیکاری مشکلات و آسیب های اجتماعی را در کشور به وجود آورده است باید با مفاسد اقتصادی مبارزه شود.
استانداری تهران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۱    
استاندار تهران با اشاره به پیگیری طرح نظام مراقبت های اجتماعی بر اولویت اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۰    
اولویت های احزاب سیاسی در حل مشکلات و معضلات تهران و حاشیه های آن، راه حل آسیب های اجتماعی مانند سرقت، نزاع و زنان خیابانی، راه حل ترافیک تهران و ایجاد درآمد پایدار برای تهران بزرگ محورهای اصلی گفت وگوی نمایندگان احزاب چپ و راست در میزگرد برنامه های آن ها برای استان تهران بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۹:۴۹    
احمد نادری کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می تواند با سیاست گذاری دقیق، رویکرد نئولیبرال را متوقف کند و در ادامه بر اجرای دقیق سیاست ها توسط دولت نظارت کند.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بیژن سلیمانپور عصر چهارشنبه در نشست مشورتی بنیاد نخبگان استان قم بیان کرد: قم قطب علوم انسانی کشور است و باید ظرفیت نخبگان این بخش نیز در کاهش آسیب های اجتماعی و ارتقای اخلاق عمومی به کار گرفته شود. ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۵    
حوزه/ کارگاه مهارت پیشگیری و مواجهه با مفاسد و آسیب های اجتماعی با حضور طلاب و اساتید مدرسه علمیه حضرت ولیعصر(عج) تبریز در محل این مدرسه علمیه برگزار شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۶:۰۰    
وارش نیوز، در کشور ما به عنوان یک کشور مسلمان و دینی بحث پیشگیری از انحرافات اخلاقی و آسیب های اجتماعی از مهمترین دغدغه های مسئولان و مردم مطرح می باشد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
طرح آسیب های اجتماعی از منظر قانون در مدارس شهرستان ساوجبلاغ اجرا شد.
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سبک زندگی اسلامی معاونت اجتماعی سپاه ثارالله کرمان گفت: یکی از مهمترین آسیب های اجتماعی اعتیاد است و نگهداری و پاک نگه داشتن افرادی که اعتیاد را ترک کرده اند به مراتب سخت تر از ترک دادن آنها است لذا در همین راستا سپاه پاسداران به طور جدی برای پیشگیری و درمان اعتیاد و حفظ و نگهداری افرادی که از ...
دانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۷    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 60 کارگاه در نقاط مختلف استان برگزار شده است که این موضوع همگام با برنامه های دیگری همچون مشاوره های خانواده و روانشناسی و همچنین مراکز مهر خانواده و ملاقات فرزندان طلاق توانسته از آسیب های ناشی از طلاق بکاهد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام جلالی باز تعریف مسئله امت واحده، بازخوانی هویت زنان و فعالیت در عرصه تعلیم و تربیت و آسیب های اجتماعی را از برنامه های معاونت فرهنگی تبلیغی سازمان تبلیغات در دوره جدید دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: با ایجاد مرکز نگهداری و ترک اعتیاد در استان قزوین باید از آسیب های اجتماعی جدی این حوزه جلوگیری کنیم.
موج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۲۷    
سرپرست کمیته امداد اصفهان گفت: کمیته امداد استان اصفهان در کاهش آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد.
سلامت نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز :طلاق در گذشته در فرهنگ ایرانی ناپسند و قبیح بود و برخی افراد که مجبور به طلاق می شدند تا مدت ها این مساله را از دیگران پنهان می کردند و در این آسیب خفته، فرزندان بودند که در جامعه و حتی از طریق دوستان خود، دچار آسیب می شدند. ...
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: روابط عمومی دادگستری عمومی و انقلاب قم از برخورد انجام شده با 32 واحد صنفی در این استان بدلیل فروش اقلام روز موسوم به ولنتاین خبر داد. ...
فانوس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۱    
رونمایی از کتاب کودک آزاری در سکونتگاه های فقیر نشین برگزار شد و به مباحث مختلف کودک آزاری پرداخته شد.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ - ۰۳:۱۴   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی دادستانی قم، پیرو ارسال گزارش مردمی مبنی بر برگزاری نخستین مراسم مدلینگ و فشن شو در شهر مقدس قم، با بررسی به عمل آمده توسط واحد رصد قرارگاه دادسرای قم مشخص شد مجموعه ای با تبلیغات گسترده در فضای مجازی اقدام به جذب دختران قمی به عنوان مدل و دعوت از آنها برای شرکت ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام ملکی گفت: اگر کار فرهنگی قرار باشد اثر گذار باشد در کودک و نوجوان نتیجه خواهد داد. قبل از اینکه این قشر با آسیب های اجتماعی برخورد کند باید واکسینه شوند.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مصلحی با بیان اینکه دشمن با آسیب های اجتماعی درصدد متوقف ساختن انقلاب و منحرف کردن جوانان است، گفت: مساجد باید به مسائل اجتماعی و مقابله با آسیب های اجتماعی ورود کنند.
بسیج   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی، با حضور در جلسه کارگروه فرهنگی اجتماعی استانداری گزارشی از اقدامات کانون در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و مناطق محروم و حاشیه نشین ارائه کرد.
پانا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل اداره کل امور تربیتی، مشاوره و پیشگیری در برابر آسیب های اجتماعی، در حکمی مسئول دفتر مرکزی نماد را منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل امور تربیتی، مشاوره و پیشگیری در برابر آسیب های اجتماعی، متن حکم مسئول دفتر مرکزی نماد که توسط مسعود شکوهی ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار یزد آسیب های اجتماعی را یکی از عمده مسائل شهرستان مرکز استان یزد خواند و گفت: ساماندهی مهاجرین خارجی، مسائل زیست محیطی و توسعه زیرساخت های گردشگری عمده چالش های شهرستان یزد به شمار می رود که انتظار داریم نماینده منتخب مردمی در رفع آن ها اهتمام کند.
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۳    
به گزارش خبرنگار تهران پرس؛ سردار حسین رحیمی _رئیس پلیس پایتخت_ در همایش بررسی آسیب های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در منطقه شوش، مولوی و هرندی که عصر امروز 29بهمن ماه در کلانتری 116 مولوی برگزارشد، اظهارداشت: بعد از گذشت یک سال و نیم از اجرای طرح پاکسازی منطقه شوش ...
تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار تهران پرس؛ سرهنگ عبدالوهاب حسنوند _رئیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت_ در همایش بررسی آسیب های اجتماعی ناشی از مواد مخدر در منطقه شوش، مولوی و هرندی که در کلانتری 116 مولوی برگزارشد، اظهار داشت: همگی باید دست به دست هم داده تا بتوانیم اقدامات خوبی را در منطقه انجام دهیم ...
برترین ها / تهران پرس   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۱۹:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت در همایش بررسی آسیب های اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر در محله شوش مولوی و هرندی که عصر امروز در کلانتری 116 مولوی برگزار شد ...
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ عضو هیئت علمی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه از کاندیداهای انتخابات مجلس خواست تا برای کاهش آسیب های اجتماعی، طرح یا برنامه خود را ارایه دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۲    
رئیس پلیس پیشگیری انتظامی استان ایلام، گفت: شورای معتمدین پلیس نقش بسیار مهمی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی در جامعه دارد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۱:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ گفت: 500 زن معتاد متجاهر در مناطق جنوبی تهران جمع آوری شدند که پاتوق 200 نفر از آنان در محله های شوش، مولوی، دروازه غار و هرندی بود. ...
جماران   ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی عصر سه شنبه در همایش بررسی آسیب های اجتماعی در حوزه اعتیاد در کلانتری 116 مولوی اظهار داشت: وضعیت این خانه های بی صاحب و نابسامان مانده است، از این رو دستگاه های متولی باید در این زمینه پیگیر باشند. ...