یکشنبه ۲۲ تیرساعت ۲۳:۱۲Jul 2020 12

جدیدترین‌های «آسیب های اجتماعی»

 
خبر ماکو   ۲ ساعت پیش    
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: بسیاری از آسیب های اجتماعی از جمله طلاق، اعتیاد، رباخواری و رشوه خواری نتیجه نظام نامناسب در بنیان خانواده است. ...
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خم آباد گفت: کاهش آسیب های اجتماعی همچون طلاق و کودکان کار در استان نیازمند کار تحقیقاتی و پژوهشی گسترده است.
رسا   ۴ ساعت پیش    
حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی به نقش سازمان بهزیستی برای توانمندسازی مددجویان و مقابله با آسیب های اجتماعی تأکید کرد و گفت: با برنامه ریزی و پژوهش باید اقدام کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۵ ساعت پیش    
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل از اجرای برنامه نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان در 335 مدرسه استان اردبیل خبر داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان اردبیل ...
میگنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان، تاکید کرد: رفع آسیب های اجتماعی در استان نیازمند تحقیق و پژوهش است.
جلسه ادارات زیرمجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان چهارمحال و بختیاری با حضور مدیران دستگاه های عضو و با محوریت همفکری برای حل مشکلات فرهنگی موجود در جامعه و به ویژه معضل عفاف و حجاب برگزار شد.
تحلیل بازار   ۸ ساعت پیش    
علی دینی اقتصاددان در گفتگو با بازار فروش اوراق قرضه به مردم را موجب کنترل نرخ بیکاری و جلوگیری از آسیب های اجتماعی آن دانست اما کار دولت در فروش مستقیم اوراق قرضه به مردم را سخت توصیف کرد و گفت ...
حوزه   ۹ ساعت پیش    
حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان شمالی گفت: بخش عمده ای از مشکلاتی که مشاوران ما برای رفع آن ها تلاش می کنند ریشه در فسادها و بی حجابی ها و بدحجابی های موجود دارد و ریشه بسیاری از گناهان را باید در شبکه های اجتماعی و موبایل ها پیدا کرد که زمینه آن را افراد بی حجاب و بدحجاب فراهم می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول سازمان بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان گفت: آسیب های اجتماعی و اختلافات خانوادگی ریشه در کم رنگ شدن حجاب در جامعه دارد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک معاونت اجتماعی اداره کل بهزیستی استان زنجان و معاونت سوادآموزی استان، به منظور تدوین برنامه عملیاتی جهت باسوادکردن جامعه هدف بهزیستی برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
بهره مند شدن از خدمات اورژانس اجتماعی در موضوعات آسیب های اجتماعی در تماس با 123 یا مراجعه حضوری به پایگاه ههای اورژانس اجتماعی امکان پذیر است.
روزنامه البرز فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۵    
مدیر کل بهزیستی استان البرز گفت: فعالیت های سازمان بهزیستی به ویژه در زمینه آسیب های اجتماعی مردم محور است که مردم می توانند به وسیله شماره تلفن 123 یا مراجعه حضوری به پایگاه ههای اورژانس اجتماعی در شهرستان ها از خدمات اورژانس اجتماعی بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران کارشناسان و مددکاران اورژانس اجتماعی همزمان با سراسر کشور در قالب مانوری با حضور در معابر و میدان های شهرهای مختلف استان به اطلاع رسانی در حوزه خدمات سازمان بهزیستی با هدف آگاه سازی در خصوص پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی پرداختند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان دهلران گفت: تاکنون 4 منطقه به شدت آسیب خیز در سطح شهرستان و 20 نقطه پر خطر حوزه اسیب های اجتماعی در حاشیه شهر دهلران شناسایی شده است.
برترین ها / روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۹:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا: رئیس اداره بهزیستی مشهد با اشاره به اینکه در چهار ماهه ایام شیوع کرونا، 1932 مورد کودک آزاری گزارش شده است که نسبت به مدت مشابه سال قبل 7/7 برابر افزایش داشته است، گفت: همچنین در این مدت همسرآزاری 15 برابر، سالمندآزاری 5 برابر و معلول آزاری 16 برابر افزایش داشته است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۱:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: از تعداد 31 هزار و 140 اثر رسیده به دبیرخانه استانی این جشنواره، 143 اثر در این دوره از جشنواره به عنوان آثار برگزیده معرفی شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۲۶    
شهرستان فردیس با جمعیتی 600 هزار نفری رو به رشدی که دارد یکی از بسترهای مناسب برای حاشیه نشینی در استان البرز به شمار می رود که آسیب های اجتماعی بسیاری را به دنبال خواهد داشت.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی اطلاعیه ای ویژه هدایت تحصیلی دانش آموزان صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است: قابل توجه روسای محترم ادارات مشاوره / مدیران محترم مدارس متوسطه اول ...
موج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۰:۰۳    
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی قم سامان دهی کودکان خیابانی و همچنین جذب و شناسایی آنها که از طریق مرکز حمایتی کودک و خانواده در شهر رخ می دهد را از جمله اقدام های بهزیستی در حوزه آسیب های اجتماعی دانست و گفت: در سال گذشته 138 کودک خیابانی در قم شناسایی ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۹:۴۸    
تقویت کارکردهای فرهنگی مساجد می تواند در رفع آسیب های اجتماعی موثر باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه اصلاندوز گفت: دشمنان درپی تغییر باورها و اعتقادات زنان و دختران جامعه ایران هستند چراکه حجاب پرچم عفت اسلامی و نماد فرهنگ فاطمی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایزد پورگفت: به پنج هزار و 289 نفر در راستای درمان و کاهش آسیب های اجتماعی ناشی از اعتیاد خدمات مشاوره و درمان ارائه شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۷:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرج خانی پور جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان افزود: اعتیاد به عنوان یک آسیب اجتماعی هیچ گاه به طور کامل ریشه کن نخواهد شد، مگر به همت همگان و در حال حاضر بخش زیادی از جرائم و آسیب های اجتماعی در رابطه مستقیم و غیرمستقیم با موادمخدر بوده و اعتیاد به مواد مخدر سرمنشاء بسیاری از آسیب ها و ناهنجاری ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۲    
طهماسبی با اشاره به معرفی 24 دستگاه اجرایی برتر استان در حوزه حجاب و عفاف، گفت: ترویج فرهنگ حجاب و عفاف زمینه ساز مقابله با بسیاری از آسیب های اجتماعی است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۴۱    
جلسه شورای هماهنگی سند تحول بنیادین منطقه شیبکوه جهت تشریح فرآیند تدوین برنامه سال تحصیلی 99 در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش با حضورمعاون آموزشی ، معاون پرورشی و تربیت بدنی و کارشناسان اداره منطقه برگزار شد . ...
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۳۸    
کارگاه آموزشی پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی در بنیاد روانسر برگزار شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: مرکز کنترل آسیب های اجتماعی در پایانه کاوه راه اندازی شد و فعالیت خود را با هدف کاهش آسیب های اجتماعی آغاز کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران گفت: نقش عفاف و حجاب در سلامت جامعه بسیار تاثیر دارد و مهم ترین مسئله در کاهش آسیب های اجتماعی موضوع رعایت عفاف و حجاب است .
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۰    
عفاف و حجاب از جمله مقوله هایی است که همواره در فرهنگ اسلام و جامعه دینی مورد توجه بوده و رعایت این مهم، نه تنها برای فرد مایه آرامش و امنیت است که برای جامعه نیز فواید بی شماری از جمله تحکیم بنیان خانواده،کاهش طلاق و سایر آسیب های اجتماعی را دارد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۶    
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مراکز کنترل آسیب های اجتماعی برای انجام فعالیت نیاز به حمایت نیروی انتظامی دارد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اداره کل امور تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه شماره 10 هدایت تحصیلی دانش آموزان در سال تحصیلی 99-98 را صادر کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر قزوین گفت: اشتغالزایی یکی از موضوعاتی است که می تواند آسیب های اجتماعی را کاهش دهد و همه مسؤولان باید در این راه پیشقدم باشند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- تهیه کننده و کارگردان برنامه شکلات تلخ گفت: هشتمین قسمت از برنامه شکلات تلخ امروز شنبه 21 تیرماه ساعت 13:30 به تحلیل و بررسی نقش و حضور NGO ها و سازمان های مردم نهاد در حوزه آسیب های اجتماعی می پردازد. تاریخ انتشار: 10:31 - 21 تیر 1399 - کد خبر: 636419
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۳۱    
فرماندار ری گفت: توانمندسازی خانواده ها از اولویت های مهمی است که مسئولین امور بانوان در شهرستان ری بایستی بمنظور کاهش آسیب های اجتماعی به آن توجه کنند.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۰:۱۸    
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهربابک با حضور امام جمعه ،معاون فرماندار ، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر اعضا با موضوع ساماندهی کانون های مساجد و آسیب های اجتماعی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل اموربانوان استانداری کرمان گفت: بی بندوباری و بی حجابی ریشه بسیاری از آسیب های اجتماعی و فروپاشی خانواده هاست که تبلیغات دغدغه مندی برای مقابله با آن نشده است.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بر لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای مقابله با آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
جانشنین قرارگاه ثارالله تهران، انقلاب اسلامی را قدرتمندتر از همیشه خواند و گفت: امروز هدف تحریم دشمن قرار دادن مردم در برابر نظام است، دشمن با عملیات روانی، ایجاد بی اعتمادی و ناامیدی به دنبال گسترش آسیب های اجتماعی است.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: سردار حسین نجات جانشین قرارگاه ثارالله تهران در همایش حافظان امنیت که ظهر امروز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن شهید جنگروی سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران برگزار شد ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۱    
حوزه/ مسئول مؤسسه و گروه جهادی رسالات بر لزوم استفاده از ظرفیت گروه های جهادی طلاب در جهت کاهش آسیب های اجتماعی در کشور تأکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۰۱    
اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: توجه به مقام رفیع زن و تحکیم بنیان خانواده عامل اصلی پیشگیری از معضلات و آسیب های اجتماعی در جامعه است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۶    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان نهبندان علت بسیاری از آسیب های اجتماعی را بیکاری و نداشتن مهارت دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده شهرستان های بویراحمد، دنا و مارگون در مجلس شورای اسلامی افزایش آسیب های اجتماعی را نگران کننده دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۲    
گروه استان ها- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان از اجرای طرح های ویژه مقابله با آسیب های اجتماعی با محوریت ائمه جماعات در محله های این استان خبر داد و گفت: از تشکل های با رویکرد اجتماعی محور در استان سمنان حمایت می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
استاندار قزوین با اشاره به جایگاه نماز در دین مبین اسلام، گفت: ترویج فرهنگ نماز باعث کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۸:۰۶    
منطقه آزاد ماکو – ماکو – معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: فضای مجازی مهمترین عامل تهدیدکننده دانش آموزان در شرایط کنونی است و برای مقابله با آسیب های اجتماعی میان اولیا و مدرسه تعامل های لازم باید صورت گیرد. ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
این پست 24 بار بازدید شده مدیرکل بهزیستی استان گیلان روز پنجشنبه در حاشیه رونمایی از چهار کتاب بومی سازی شده مهارت های زندگی به خبرنگار ایرنا گفت: این کتاب ها با موضوع سه مهارت زندگی شامل برقراری ارتباط موثر، کنترل خشم و جرات مندی برای چهار گروه سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال رونمایی شده است ...
آفتاب یزد   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۵    
رکسانا رضائی روزنامه نگار ️"کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند فرهنگ سازی و مشارکت مردم است" این جمله از فرط تکرار نخ نما شده است. کلیشه ای که مدیران مرتبط با حوزه فرهنگ و اجتماع در بازه زمانی مربوط به سازمان متبوع خود هر ساله کاربنی روی آن گذاشته و تکرارش می کنند. ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۳    
کارگاه آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد و سبک های فرزند پروری با حضورکارشناسان شهرستان درمحل آموزشگاه گلزار بازرگان برگزار شد. خبرماکو :به نقل ازخبرنگار پانا از آذربایجان غربی ...