دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۲۰:۴۱Dec 2018 17

وزارت ورزش و جوانان (msy.gov.ir)

وزارت ورزش و جوانان 29 اسفند 1396 وزارت ورزش و جوانان 31 فروردین 1397 وزارت ورزش و جوانان 31 اردیبهشت 1397 وزارت ورزش و جوانان 31 خرداد 1397 وزارت ورزش و جوانان 31 تیر 1397 وزارت ورزش و جوانان 31 مرداد 1397 وزارت ورزش و جوانان 31 شهریور 1397 وزارت ورزش و جوانان 30 مهر 1397 وزارت ورزش و جوانان 1 آبان 1397 وزارت ورزش و جوانان 1 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 2 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 3 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 4 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 5 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 6 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 7 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 8 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 9 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 10 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 11 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 12 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 13 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 14 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 15 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 16 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 17 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 18 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 19 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 20 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 21 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 23 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 24 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 25 آذر 1397 وزارت ورزش و جوانان 26 آذر 1397 
  ۵ ساعت پیش    
رئیس فدارسیون سوارکاری گفت: کمیته جانبازان و معلولان این فدارسیون در 17 استان کشور با هدف شناسایی استعدادهای برتر راه اندازی شده است.
  ۵ ساعت پیش    
آرزو سقایی کونگ فو کار آران و بیدگلی عضو تیم استان اصفهان عنوان سومی مسابقات قهرمان کشوری رده سنی بزرگسالان بخش مایانا (مبارزات نیمه آزاد) را بدست آورد
  ۵ ساعت پیش    
حسن کرم زاده مربی ارزنده استان بوشهر بعنوان مربی مدعو در تمرینات تیم ملی نوجوانان ایران از امروز 26 آذرماه شرکت می کند.
  ۵ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون سوارکاری گفت: 24 هزار اسب ورزشی دارای پاسپورت و هویت در کشور شناسایی که 9هزار راس واردتی است .
  ۵ ساعت پیش    
ستاره اسبق تیم ملی فوتبال و استقلال پیگیری نتیجه بخش دکتر سلطانی فربرای واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را به بخش خصوصی حرکتی فوق العاده دانست که موجب رضایت و خشنودی مردم و پیشکسوتان فوتبال را ...
  ۵ ساعت پیش    
محمد رضا صفدریان یخ نورد توانمند کشورمان با درخششی ارزنده، موفق به کسب نخستین مدال طلای جهانی یخ نوردی ایران، از رقابت های جام جهانی یخ نوردی در رابینستن ایتالیا شد.
  ۶ ساعت پیش    
سجاد مردانی نماینده تکواندو ایران با برتری در دیدار نهایی مسابقات گرنداسلم چین به مدال طلا دست یافت.
  ۶ ساعت پیش    
مدیر کل حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه فنی وحرفه ای از برگزاری نخستین جشنواره کسب و کارهای نوپا در حوزه ورزش و سلامت با همکاری وزارت ورزش و جوانان ...
  ۶ ساعت پیش    
براساس رنکینگ اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی سنگنوردی رضا علیپور سنگنورد شایسته و قزوینی کشورمان با 324.68 امتیاز به عنوان برترین ورزشکار ماده سرعت جهان در سال 2018 انتخاب شد.
  ۷ ساعت پیش    
دیدارهای هفته اول و دوم از دور برگشت لیگ برتر تکواندو جام خلیج فارس روز دوشنبه – 3 دی ماه با حضور 8 تیم در فدراسیون تکواندو برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
رئیس هیئت ورزش سه گانه استان کرمانشاه در مجمع انتخابات برای مدت چهار سال معرفی شد.
  ۷ ساعت پیش    
رقابتهای 12گانه انفرادی (میانداری) و هنر مرشدی قهرمانی کشور در رده های سنی جوانان ، امید و بزرگسالان در سالن 2000 نفری والفجر مجموعه ورزشی شهید بهشتی استان بوشهر (گنجینه خلیج فارس ) برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش    
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس از تصویب واگذاری پرسپولیس و استقلال در هیات دولت ابراز خرسندی کرد و تصمیم دکتر سلطانی فر و پیگیری وزیر ورزش و جوانان را برای قرارگرفتن این دو باشگاه در ...
  ۷ ساعت پیش    
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران گفت: خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس بسیار اتفاق خوبی است و دعای خیر همه فوتبالی ها بود که مستجاب شد.
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در بازدید از خانه بدمینتون قزوین؛از افتتاح این سالن ورزشی در اینده نزدیک خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
تیم ملی کشورمان در جریان رقابت های یخ نوردی قهرمانی جهان به مقام دوم و مدال نقره دست یافت.
  ۸ ساعت پیش    
حسین باقری تیرانداز اصفهانی به همراه 10 تیرانداز دیگر از ایران تمرینات خود را در قالب تیم ملی درمجموعه ورزشی آزادی شروع می کنند.
  ۸ ساعت پیش    
گلنوش سبقت الهی به همراه 14 تیرانداز به اردوی تیم ملی تپانچه کشورمان در بخش بانوان دعوت شدند.
  ۹ ساعت پیش    
رقابت های هندبال باشگاه های دسته 2 کشور با حضور 7 تیم در چهارمحال و بختیاری آغاز شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با بیان اینکه باید سیاسی کاری را از هیات های ورزشی دور کنیم، گفت: در هیات های ورزشی به دنبال دسته و جناح بندی نباشیم و افراد فنی را بیاوریم.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی با بیان اینکه باشگاه های کوهنوردی رکن اساسی این رشته ورزشی هستند، گفت: حدود 200 باشگاه رسمی کوهنوردی در کشور داریم.
  ۹ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان از برگزاری چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جوانان، ورزشکاران ...
  ۹ ساعت پیش    
مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از هتل ورزش شهر یاسوج گفت :این پروژه استانی با پیشرفت 60درصدی انشالله سالن 1398 افتتاح خواهد شد .
  ۹ ساعت پیش    
بانوان کاراته کای آوای رزم قم در مسابقات بین المللی جام ایران زمین موفق به کسب 5 مدال رنگارنگ شدند.
  ۹ ساعت پیش    
ملیکا اسحاقی از قم به اردوی مشترک تیم ملی تنیس روی میز نونهالان دختر ایران با کشورهای آذربایجان و قطر فراخوانده شد.
  ۹ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: با مساعدت شورای اسلامی و شهرداری اماکن اختصاصی ورزش بانوان در این شهر توسعه می یابد.
  ۹ ساعت پیش    
نائب رئیس فدراسیون ورزش های روستایی و بومی - محلی کشور گفت: هفت سنگ را که یک ورزش بومی محلی ایران محسوب می شود به ثبت جهانی می رسانیم.
  ۹ ساعت پیش    
سرمربی تیم ملی تکواندو جمهوری اسلامی گفت: سال 98 فرصت بزرگ تکواندوکاران کشور برای کسب بالاترین امتیازها در میدان های بین المللی به منظور حضور در المپیک است.
  ۹ ساعت پیش    
رییس فراکسیون زنان پیگیری وزارت ورزش و جوانان برای خصوصی سازی پرسپولیس و استقلال را مهم بر شمرد و این مهم را گامی در راستای منافع کشور دانست و تاکید کرد که در کرسی نمایندگی مردم تهران با جدیت از این ...
  ۹ ساعت پیش    
دبیر فدراسیون ورزش سه گانه، کرمانشاه را از استانهای پیشرو و برتر در ورزش سه گانه کشور دانست.
  ۹ ساعت پیش    
اولین دوره مسابقات بومی محلی هفت سنگ بانوان جام صلح و دوستی، با قهرمانی تیم ملی بانوان بزرگسال ایران در رشت پایان یافت.
  ۱۰ ساعت پیش    
180 نفراز ورزشکاران، روسا و نائب رئیسان هیاتهای ورزشی ، داوران، مربیان ،پیشکسوتان و نخبگان برتر شهرستان های ایرانشهر، سراوان، خاش ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش وجوانان هرمزگان گفت: برنامه ریزی هدف دار و چشم انداز اصولی جایگاه ورزش بانوان را درجامعه منسجم تر میکند.
  ۱۰ ساعت پیش    
محمد مهدی تندگویان با اعلام خبر ایجاد شبکه گردشگری و اشتغال زایی گفت: 12 هزار میلیارد تومان وام ازدواج به 860 هزار متقاضی اعطا شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
غلامرضا شعبانی بهار، بهزاد پاکزاد را به سمت سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
پانزدهمین دوره مسابقات دارت قهرمانی کشور بانوان در رده سنی بزرگسالان با حضور 19 تیم از سراسر کشور به میزبانی استان سمنان و در شهرستان شاهرود برگزار خواهد شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
محمد امین طباطبایی با برتری برابر حریف هندی به صدر جدول رده بندی رقابت های انفرادی قهرمانی آسیا راه یافت.
  ۱۰ ساعت پیش    
اولین همایش علمی ورزش و بیماری های خاص و پیوند اعضاء در محل آکادمی ملی المپیک و طی دو روز 22 و23 آذر ماه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۲    
ورزشکار و بانوی جوان دشتستانی فاطمه منوچهری در اولین روز رقابت های کشوری دو ومیدانی افراد با هوش میانه (ID) در تهران موفق شد دو نشان طلا در رشته های پرتاب وزنه و نیزه را ازان خود کند .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۲    
متین زارع کاتارو خوش آتیه کاراته پایتخت، به نشان برنز لیگ جهانی کاراته وان جوانان در ایتالیا دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۲    
مسابقات لیگ باشگاه های ژیمناستیک برای همه، 30 آذر جاری همزمان با روز ملی ژیمناستیک به میزبانی کرمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۲    
رقابتهای 12گانه انفرادی (میانداری) و هنر مرشدی قهرمانی کشور در بوشهر در رده های سنی جوانان، امید و بزرگسالان و در اوزان 80-، 80+، 90- و 90+ کیلوگرم در استان بوشهر برگزارشد. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۸:۴۲    
مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور بهمراه ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان و هیات همراه با موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۳۲    
وزیر ورزش و جوانان گفت:واگذاری شرکت های استقلال و پرسپولیس توسط سازمان خصوصی سازی در هیات دولت به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ - ۰۱:۳۲    
رییس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه تلاش های دکتر سلطانی فر دو شرکت استقلال و پرسپولیس را دوباره وارد چرخه خصوصی سازی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۵۱    
هفتمین کنگره علمی مدیریت ورزشی با عنوان توسعه ورزش قهرمانی با رویکرد ارتقای جایگاه ورزش ایران در المپیک روز سه شنبه چهارم دی ماه به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در تبریز پایتخت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۱    
کارگاه استعداد یابی هندبال با مدرسی سرگی نیکولینکو بازیکن سابق تیم ملی آذربایجان درشهرستان شاهین شهربرگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۳۱    
در مجمع انتخابات هیئت سه گانه استان کرمانشاه "فاطمه واحدی" با کسب 9 رای از مجموع 16 رای اعضای مجمع به مدت 4سال به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۵:۲۰    
دوراول رقابتهای والیبال سوپر لیگ نوجوانان کشور در کاشان پایان یافت
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۰    
نخستین دوره مسابقات قهرمانی نیمه آزاد رشته کونگ فو روستایی و عشایری بانوان استان اصفهان با قهرمانی تیم برخوارپایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۰    
مسابقات قهرمانی وزنه برداری بزرگسالان استان اصفهان انتخابی کشورباحضور72 ورزشکاردرسالن وزنه برداری استان برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۴۰    
نخستین دوره مسابقات قهرمانی نیمه آزاد رشته کونگ فو روستایی آقایان استان اصفهان با قهرمانی تیم روستای حسن آباد تنگ بیدکان مبارکه پایان یافت
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۰    
فرماندار ابرکوه بر افزایش کرسی های آزاد اندیشی در خانه های جوان و دانشگاهها تاکید کرد. چهارمین جلسه ستاد ساماندهی جوانان با حضورمحمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۴:۲۰    
رسول منعم گفت: فاز نخست ورزشگاه 5 هزار نفری شهرستان ملایر در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۵    
مسابقات بوکس قهرمانی کشور در سال 97 با حکم انتخابی لیست تیم ملی بوکس ویژه گرامیداشت 31 شهریور (حمله تروریستی اهواز) برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۴۵    
رییس هیات وزنه برداری خوزستان گفت: پنج وزنه بردار کشور آمریکا در رقابت های جام فجر اهواز که گزینشی المپیک نیز محسوب می شود، شرکت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵    
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر در نشست با شهردار بندر بوشهر پیرامون مسائل مرتبط با ورزش و اماکن ورزشی گفتگو و تبادر نظر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵    
یک خوزستانی به عنوان نایب رییس بانوان کمیته ملی پارالمپیک انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵    
تیم کارون اروند خرمشهر در هفته های هفتم و هشتم لیگ برتر ووشو بانوان کشور به برتری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۲۵    
تیم ملی حفاری و اهورای بهبهان در هفته بیستم لیگ برتر فوتسال کشور به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴    
سرپرست اداره ورزش و جوانان خلخال از راه اندازی کانون ازدواج آسان با هدف سهولت در امر ازدواج و حذف موارد هزینه بر و مشکل ساز بر سر راه ازدواج جوانان این منطقه خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴    
هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کوثردر محل فرمانداری این شهرستان با حضور کنعانی فرماندار و روسای سایر ادارات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴    
معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان مرکزی از صدور مجوز سومین مرکز مشاوره ازدواج استان مرکزی خبر داد
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴    
مجمع انتخاب رئیس هیات تیراندازی استان با حضور رئیس و نایب رئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان؛مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴    
سومین جلسه هیات رئیسه هیات پزشکی ورزشی استان مرکزی با حضور تمامی اعضا برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴    
مسابقات بوکس قهرمانی کشور از روز یکشنبه دوم دیماه در رده سنی جوانان به مدت پنج روز به میزبانی سنندج برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۳:۱۴    
استاندار قزوین در دیدار رئیس و نایب رئیس فدراسیون تیراندازی کشورمان؛از ورزش بعنوان عاملی مهم در افزایش غرور ملی در جامعه نام برد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۴    
مجمع انتخاباتی هیات نجات غریق و غواصی استان تهران به منظور تعیین ریاست این هیات در محل اداره کل ورزش و جوانان تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۳۴    
با رای اعضا مجمع انتخابات هیات شطرنج استان، داوود فاتحی برای 4 سال صندلی ریاست این هیات را فتح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۴    
سیما لیموچی نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان مجمع اتخاباتی این کمیته بیان کرد: وزارت ورزش و جوانان حمایت خیلی خوبی از ورزش پارالمپیک دارد و ما در مسیری قرار داریم که مانند گذشته هم به حمایت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۴    
مجمع سالیانه هیات وزنه برداری سیستان و بلوچستان با حضور علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور، ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان ، نارویی رئیس هیات وزنه برداری ، روسای هیئت های شهرستان ها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۴    
رئیس فدراسیون وزنه برداری کشور به همراه مدیر کل ورزش و جوانان استان و تعدادی از ورزشکاران با احمد علی موهبتی، استاندار سیستان و بلوچستان دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۴    
دومین مرحله از مسابقات موتور ریس قهرمانی کشور به میزبانی تهران با حضور موتورسواران برتر استان های سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۴    
رئیس فدراسیون شطرنج در مجمع انتخابات رئیس هیات چهارمحال وبختیاری گفت: یکی از مهمترین اهداف بلندمدت این رشته ورزشی رسیدن ایران به رتبه بیستم جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۱:۳۴    
رئیس اداره ورزش و جوانان سبزوار گفت:جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان سبزوار با محوریت پیگیری مصوبات برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۵۴    
آرمین هادی پور تکواندوکار وزن 58- کیلوگرم در دیدار رده بندی مسابقات گرنداِسلم برابر تای هون کیم کره ای با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید و بر سکوی سومی این دوره از رقابت ها ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۳    
رقابت های او-اسپرت قهرمانی کشور در همدان، با کسب 15 مدال رنگارنگ برای ورزشکاران کرمانی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۳    
طبق موافقت انجام یافته با وزارت کشور در چند سال آینده ساختمان استانداری اردبیل به خانه جوانان واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۴۳    
بانوی پاراتیراندازی گفت: بخش اصلی موفقیت ورزشکاران در پارالمپیک 2020 توکیو به حمایت مسئولان ورزش بر می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۱۰:۳۳    
نشست شورای ورزش بانوان منطقه دو کشور به میزبانی یزد و با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۴۳    
سرپرست فدراسیون هاکی جمهوری اسلامی ایران گفت: کرمان توانایی این را دارد تا یکی از پایگاه های پایلوت هاکی کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۳    
رییس اداره ورزش و جوانان کوهبنان گفت: جوانان، طرح های اشتغالزایی خود تا مبلغ حداکثر یک میلیارد ریال را به اداره ورزش و جوانان این شهرستان ارائه دهند تا بعد از تصویب طرح ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۳    
بهروز سالاری و منصور صادقی، ورزشکاران کرمانی در رقابت های جام جهانی 2018 او-اسپرت در همدان به ترتیب مدال طلا و برنز مسابقات را بر گردن آویختند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۵ - ۰۹:۲۳    
دور رفت مرحله اول لیگ نوجوانان بسکتبال کشور در گروه های ششم (F) و هشتم (H) با حضور هفت تیم به میزبانی سنندج و کامیاران عصر روز جمعه 23 آذرماه برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۳۱    
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری مجمع انتخابی رئیس هیات وزنه برداری استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۱    
دومین دوره مسابقات کشوری سنگنوردی سالنی جام خلیج فارس ( گرامیداشت پیشکسوتان کوهنوردی و صعودهای ورزشی شهرستان دشتستان ) در سالن اختصاصی سنگنوردی برازجان با شرکت 152ورزشکار از سراسر کشور برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۲۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: کرمان در هاکی داخل سالن جزو استان های شناخته شده است و ما انتظار داریم این روند ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۱۱    
رکورددار دوی سرعت آسیا در آزمون های بخش بیومکانیک ورزشی آکادمی ملی المپیک حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۱۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: با تصویب قانون 27 صدم درصد از مالیات بر ارزش افزوده خون تازه ای در بدنه ورزش در راستای توسعه ورزش و تکمیل پروژه های نیمه تمام جریان پیدا کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۶:۱۱    
رئیس روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان از برگزاری انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی هیئت های ورزشی استان یزد خبر داد و گفت: اعضای این شورا با رای اعضا مشخص شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۴۱    
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با بیان اینکه خسروی وفا معمار ورزش جانبازان و معلولین ااظهارداشت : حضور خسروی وفا می توانددر توسعه ورزش معلولان و جانبازان موثر باشد .
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۵:۱۱    
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: تلاش کردیم در کنار مجمع عمومی کمیته ملی پارالمپیک، اهدافی که برای پارالمپیک 2020 توکیو مد نظر است را پیش ببریم.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۴۱    
دبیرکل کمیته ملی المپیک از ارسال اصلاحیه اساسنامه این کمیته با اعضای مجمع به هیات دولت خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۱    
دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات لیگ دسته اول بدمینتون مردان باشگاههای کشور جام خلیج فارس در گروه ب در روزهای 22 و 23 آذر ماه جاری به میزبانی هیئت بدمینتون قم در این شهرستان برگزار شد و در پایان این ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۱    
کمانداران برتر مرحله دوم مسابقات تیراندازی با کمان رنکینگ کشوری در دو بخش آقایان و بانوان در کرمان مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۱۱    
مرحله دوم رقابت های موتورسوار ی ریس ( سرعت ) به میزبانی پیست موتورسواری و اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۱    
هفته سوم لیگ برتر شطرنج سوم تا پنجم بهمن ماه در استان همدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۱    
سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان در خصوص همکاری بیشتر برای افزایش وام، تسهیل شرایط ضامن ها پیشنهاداتی را به نمایندگان بانک مرکزی ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۴:۰۱    
وزیر ورزش و جوانان گفت: تصویب اساسنامه مستقل و کسب جایگاه سومی در بازی های پاراسیایی دو اتفاق بزرگ برای ورزش جانبازان و معلولان اتفاق بزرگی بود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۴ - ۱۲:۲۱    
مسابقات جایزه بزرگ پرش با اسب، جام صنایع فولاد بردسیر تا 23 آذرجاری به میزبانی کرمان در مجموعه سوارکاری الماس کویر برگزار می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...