دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۰۸:۰۸Apr 2018 23

وزارت ورزش و جوانان (msy.gov.ir)

  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۰    
رضا علیپور با رکورد 5 ثانیه 82 صدم ثانیه قهرمان جام جهانی سنگ نوردی روسیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۰    
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در دیدار با رئیس کنفدراسیون راگبی آسیا گفت: باور دارم بانوان ایران ی توانایی لازم برای درخشش در سه سطح ورزش کار، مربی و داور در رشته راگبی را دارند .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۸:۴۰    
با حضور عباباف مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان و خرم مشاور وزیر در امور ایثارگران، سه تن از جانبازان شورای معاونان حراست وزارت ورزش و جوانان مورد تجلیل قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۷:۱۶    
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد همراه با سیاستها و برنامه های ابلاغی دولت پیرامون ساماندهی بازار ارز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۵:۲۶    
در دیدار شیشلیک رییس بخش ورزش سازمان جهانی یونسکو با وزیر ورزش و جوانان بر تعامل ، همکاری های مشترک و انتقال تجارب ایران در برنامه های توسعه ای ورزش ر به سایر کشورها تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۵۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان در آیین تجلیل از جانبازان پرافتخار مجموعه اداره کل ورزش و جوانان، جانبازان عزیز را قهرمانان راستین عرصه دفاع از کیان اسلامی و ارزش های انقلاب دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
رئیس هیئت دو و میدانی استان گلستان از حضور 145 ورزشکار در رقابت های دو و میدانی سومین المپیاد ورزشی استان گلستان در بخش نونهالان و نوجوانان بانوان خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
جشنواره بزرگ جوانان امید ونشاط استان سمنان به مناسبت هفته جوان روز یکشنبه 9 اردیبهشت در سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت توجه و تلاش مدیران دستگاه های اجرایی برای توسعه ورزش کارکنان در ادارات تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مجمع سالیانه هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان تهران تاکید کرد: معتقدم این اعضای مجامع هستند که به عملکرد رئیس هیات نمره می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل ورزش وجوانان خوزستان گفت: به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی 40 سالن ورزشی خوزستان با تجهیزات ورزشی خوزستان با تجهیزات و تولیدات ایرانی بازسازی و به بهره برداری می رسد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۴۶    
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به مشکلات و کمبودهای حوزه ورزش استان، بر ضرورت توجه و حمایت خیرین از این حوزه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
"علی یاور عزیزپور" با اشاره به فعالیت های انجام شده توسط دستگاه ورزش وجوانان لرستان در حوزه جوانان از معرفی یک هزارو413کارورز توسط اداره تعاون کار و رفاه اجتمایی به دستگاه های اجرایی استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
از سوی فدراسیون وزنه برداری ج.ا.ا پارمیدا محمودیان از شهرستان گرگان در قالب تیم ملی وزنه برداری بانوان ایران در تاریخ ، عازم مسابقات وزنه برداری قهرمانی 2018 نوجوانان آسیا ازبکستان شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
الناز باجلانی دختر وزنه بردار کامیارانی در قالب تیم ملی ایران پس از 70 سال از آغاز این رشته ورزشی بامداد یکشنبه دوم اردیهشت ماه به رقابت های قهرمانی قاره آسیا در ازبکستان اعزام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
از سوی فدراسیون ژیمناستیک ج.ا.ا مهدی الفتی ژیمناست قهرمان و عضو تیم ملی جوانان و محمود عباسی به عنوان داور از استان گلستان شهرستان گرگان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
سه مربی پینگ پنگ از استان جهت حضور در دوره مربیگری سطح یک جهانی به تهران اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
با هدف سنجش میزان آمادگی و توانایی منجیان، کلاس های آمادگی و بازآموزی نجات غریق ویژه کلیه منجیان سطح استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: موفقیت و دست آوردهای خوبی در سطح کشور برای ورزش دو و میدانی قم محقق شده که امیدواریم ثمره آن کسب سهمیه بازی های آسیایی 2018 باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
در مجمع انتخاب رئیس هیات ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی استان که با حضور ریاست فدراسیون ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی کشورمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
رییس فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی و محلی کشورمان در قزوین گفت: سال جاری 120 میلیارد ریال برای ایجاد و توسعه خانه های ورزش در روستاها اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۶    
کیهانی رئیس فدراسیون دو و میدانی کشور حسن عابدی مدیر کل ورزش و جوانان استان قم را به واسطه حمایت مالی از هیئت دو و میدانی استان تقدیر کرد و از این لحاظ قم را در جایگاه سوم کشور معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۳۶    
مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: به مناسبت چهلمین بهار انقلاب اسلامی 40 زمین چمن مصنوعی با تولیدات داخلی در استان خوزستان افتتاح می شود که این نشان می دهد در زمینه تولید کفپوش و چمن های مصنوعی در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۶    
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به عزم دولت در ایجاد یک میلیون و 33 هزار شغل در سال جاری، مهمترین مسائل حوزه جوانان را مربوط به اشتغال، مسکن و هویت بخشی به آنان دانست. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵    
مدیرکل دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان با بیان اینکه بر اساس بررسی دفتر هماهنگی و ساماندهی امور جوانان در سال 95 و 96 استان کرمان با 400 درصد و استان کرمانشاه با 200 درصد بیشترین رشد را در حوزه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۳:۰۵    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد تغییر سن جوانی از 18 تا 35 سال را در ستاد ملی ساماندهی امور جوانان مطرح کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۴۵    
جلسه ستاد عالی بازی های المپیک، پارالمپیک،آسیایی و پارآسیایی با حضور وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک برگزار شد و دکتر سلطانی فر رهنمودهای لازم به منظور حضور پرقدرت کاروان ایران در این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۵    
نایب رئیس بانوان فدراسیون گلف ار برگزاری دور برگشت گلف بانوان در تاریخ 2تا 4 اردیبهشت ماه سال جاری و با حضور 6 تیم از استان های اردبیل، تهران، خوزستان، قم و لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۵    
ورزشکاران اردونشین تیم ملی جودو تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در رویدادهای پیش رو، تا 11 اردیبهشت ماه در آکادمی ملی المپیک دنبال می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۵    
عضو هیات رییسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: هم اکنون می توان در حوزه ورزش خوزستان کارهای بسیاری انجام داد و خوشبختانه از نظر عملکردی همیشه و به ویژه امسال عملکردمان در بین استان های مختلف خوب و قابل توجه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۵    
اجلاس هم اندیشی توسعه قایقرانی آسیا 5 تا 7 اردیبهشت ماه به میزبانی کشورمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۲:۱۵    
شرایط و ضوابط فنی مسابقات انتخابی تیم ملی پهلوانی و زورخانه ای بزرگسالان کشور اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۵    
رامین باستانی فرنگی کار بهارستانی در مسابقات کشتی فرنگی تیم ملی بزرگسالان بعد از شکست در فینال 55کیلوگرم برسکوی دوم ایستاد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با تاکید بر واگذاری فعالیت ها در حوزه جوانان به سمن ها گفت: تعداد سازمان های مردم نهاد از 3 سمن اکنون به بیش از 300 نهاد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۵    
دبیر اجرایی دومین دوره جشنواره ملی فیلم سه دقیقه با ورزش ، گفت: دومین دوره جشنواره ملی فیلم "سه دقیقه با ورزش" پائیز امسال در در چهار بخش مردمی، حرفه ای، ویژه و فیلم نامه برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۵    
دکترسید موسی خادمی بر لزوم ارائه ایده های نو وطرح های جدید در حوزه مسائل مربوط به جوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
محبی رویس اداره ورزش وجوانان بیله سوار در جلسه هماهنگی با دهیاران روستا های تابعه بخش مرکزی از تجهیز سه خانه ورزش این روستاها خبرداد
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
با همکاری انجمن مهر امید و در راستای ترویج وافزایش فرهنگ کتابخوانی به کارکنان اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل در حوزه های مختلف کتاب اهدا شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
استاندار از کمک 800 میلیون تومانی واحدهای تولیدی و صنعتی استان به تیم فوتبال پدیده خبر داد و گفت : این اقدام موجب شده تا روحیه وانگیزه این تیم تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
با راه اندازی اولین پیست دوچرخه سواری کوهستان در شرق کشور مسابقات دوچرخه سواری جایزه بزرگ قهرمانی کشور به میزبانی منطقه گردشگری چالیدره مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵    
نشست هم اندیشی معاونان وزرای ورزش و ارشاد با حضور رییس فدراسیون فوتبال به منظور تصمیم گیری درباره حضور حداکثری خبرنگاران و عکاسان در جام جهانی و حمایت رسانه ای از تیم ملی فوتبال برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۵    
همایش همگانی اسکیت بطور همزمان در سراسر کشور روز جمعه 31 فروردین ما با حضور پرشکوه مردم و مسئولین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۰۹:۱۵    
نخستین نشست سال جاری هیات رئیسه فدراسیون پزشکی ورزشی به ریاست دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون و با حضور اعضاء جدید صبح امروز(یکشنبه) در محل سالن جلسات این فدراسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۸:۵۴    
وزیر ورزش و جوانان در شورای معاونان با اشاره به موفقیت های ارزشمند جمهوری اسلامی ایران در اجلاس اخیر سازمان همکاری کشورهای اسلامی در باکو آذربایجان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۶:۴۳    
وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که در کشورهایی که جوانان نیز در کنار ورزش در قالب وزارتخانه اداره می شود بیشتر موارد مربوط به اوقات فراغت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۴۳    
جعفر سطوتی مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۲    
مدیرعامل شرکت ساخت و نگهداری اماکن ورزشی کشور در قزوین گفت: تکمیل سالن های ورزشی سرپوشیده شش هزار نفری در اولویت برنامه های عمرانی وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و استان قزوین نیز از این قاعدهع مستثنی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۳۲    
مسابقات هفته ششم از دور برگشت لیگ برتر گلف کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان از برگزاری همایش دو روزه ی مدیران روابط عمومی ادارات ورزش و جوانان کشور به میزبانی این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در نشست هماهنگی و برنامه ریزی نحوه اتمام پروژه های ورزشی استان گفت: تا پایان امسال 10 پروژه ورزشی از محل اعتبارات استانی و وزارت ورزش تکمیل شده و به بهره برداری خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
جوانان کارآفرین برای ثبت نام و حضور در اولین همایش ملی انتخاب جوانان کارآفرین کشور تا 10 اردیبهشت به سایت www. karafarinjavan97.ir مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
جلسه بررسی اعتبارات ورزش و جوانان استان تهران با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش، صبح امروز(شنبه) در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
اردونشینان تیم ملی پاراتکواندو تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در آکادمی ملی المپیک پیگیری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
اعضای تیم ملی ژیمناستیک کشور به همراه جمعی از مسولان هیت استان در نماز عبادی سیاسی جمعه حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
احداث چمن مصنوعی ورزشگاه استقلال سنندج در بخش های مختلف از سوی اداره کل ورزش و جوانان کردستان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
آئین کهن بیل گردانی محلات طبق سنت دو هزار ساله به شکرانه آب، همزمان با آخرین روز از فروردین ماه، در شهر نیمور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
اداره کل ورزش و جوانان استان یکی از حوزه های فعال و پر جنب و جوش است و برنامه های متنوعی را برای ورزشکاران و جوانان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
جلسه مدیران کل تربیت بدنی بخش های آموزش عالی کشور به منظور برنامه ریزی برنامه های سال 1397 فدراسیون دانشگاهی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
تیم ملی روئینگ بانوان در آغاز هفدهمین مرحله اردوی آمادگی به منظور حضور موفق در بازیهای آسیایی جاکارتا از فردا 2 اردیبهشت ماه در سد آیداغموش شهرستان میانه به آب می زند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۵:۲۱    
مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران بااعلام خبر انتخاب وزارت ورزش و جوانان به عنوان دستگاه برتر در جهت خدمات دهی مناسب به ایثارگران معظم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷    
استاندار گلستان گفت: امیدواریم امسال پنج یا 6 برنامه ورزشی بزرگ در گلستان برگزار و 35 تا 40 پروژه ورزشی را در استان افتتاح کنیم. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷    
اقبال عباسی در ستاد ساماندهی امور جوانان گفت: لازم است مدیران دستگاه های اجرایی برای فعالیت های خود از نیروهای جوان و مشاوران جوان در تصمیم گیری بهره ببرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷    
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم از احداث یک استخر جدید و تجهیز و بازسازی استخر شهید دخانچی قم برای فصل تابستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷    
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در قزوین گفت: 230 طرح ورزشی شاخص در استان های مختلف توسط این شرکت در دست ساخت هستند که 60 مورد آنها دهه مبارک فجر امسال به بهره برداری می رسند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۳:۵۷    
سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی با بیان اینکه فردا تعداد ترکیب کاروان ایران نهایی می شود، از حضور ایران در 25 رشته در جااکرتا خبر داد و گفت : در اعزام بانوان رشد 90 درصدی داشته ایم
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۶    
جلسه بررسی اعتبارات ورزش و جوانان استان تهران با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیر کل آموزش و پرورش، صبح امروز(شنبه) در دفتر مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۲:۱۶    
رییس فدراسیون انجمن های ورزشی در دیدار با رییس جدید کنفدراسیون راگبی آسیا تاکید کرد : ایران توانمندی خوبی در راگبی دارد و امید است با تعامل با شما بتوانیم بیش از پیش در راه ارتقای این رشته مهیج و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۶    
به مناسبت سالروز ولادت با سعادت امام حسین (ع) سالن چند منظوره ورزشی روستای محمدان،روز/ پنج شنبه/ 30 فروردین ماه با حضور مسئولین استانی در شهرستان ایرانشهرافتتاح و مورد به بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۶    
مرحله چهارم پانزدهمین دوره دوره مسابقات شنای باشگاه های کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۳۶    
با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی همایش عظیم ، پرشور و بی سابقه پیاده روی همگانی و خانوادگی صبح و نشاط در تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: برگزاری المپیاد ورزشی گلستان موجب توسعه کیفی و کمی ورزش استان خواهد شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
آخرین روز از مرحله اول رقابت های آزاد تیراندازی کشور در رشته میکس تپانچه با معرفی تیم های برتر همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور در تهران نمایندگان قم موفق به کسب دو نشان خوش رنگ طلا و یک برنز در اوزان مختلف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۲۶    
فدراسیون بین المللی "اسپوکس" به عضویت فدراسیون جهانی ورزش های همگانی ( TAFISA) درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۱۰:۰۶    
مرحله نخست رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی دختران کشور در تهران پایان یافت و دوندگان کردستانی در این مسابقات صاحب یک نشان نقره و دو مدال برنز شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس از بسترسازی جهت افزایش تعاملات ورزشی این استان با سازمان منطقه آزاد کیش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۵۶    
غلامرضا شعبانی بهار در همایش پیاده روی همگانی تبریز: چهل برنامه کلان و بزرگ ورزش همگانی در راستای توسعه ورزش همگانی در کشور داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۶    
مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: در دو سال اخیر قریب به 2 هزار خانه روستایی در سراسر کشور افتتاح و به بهره برداری رسیده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۴۶    
مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: مدیریت خوب و تلاش همکاران ، اتفاقات خوبی را درحوزه ورزش و جوانان استان یزد رقم زده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۵    
به مناسبت اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن میلاد حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان گلگشت عمومی ویژه سازمانهای مردم نهاد سیستان و بلوچستان در محل ارتفاعات روستای لوچو از توابع شهرستان زاهدان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۰۹:۳۵    
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان دریافت نشان افتخار بهترین کماندار پارالمپیکی سال 2017 میلادی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۵۲    
استاندار گلستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای استان خصوصا شهدای مدافع حرم,اظهار کرد:گلستان دارای جاذبه های زیادی از جمله گردشگری، توریستی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۲    
مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی: تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی فرابخشی و مربوط به تمام بخش ها است
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۲۲    
رییس فدراسیون بدمینتون گفت : مقام معظم رهبری سال 1397 را سال حمایت از کالای ایرانی اعلام فرمودند و براین اساس فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان یک وظیفه شرعی و ملی سرلوحه مسائل اقتصادی کشور مد نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۲    
وزیر ورزش و جوانان در دیدار با دانشجویان ایرانی در باکو گفت: مشکل ارز دانشجویان به مرور حل می شود و در جلسه یکشنبه هیات دولت نیز مباحث مربوط به تامین ارز دانشجویان مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۱۴:۰۲    
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: برگزاری المپیادهای ورزشی موجب پرورش ورزشکاران المپیکی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۰:۲۶    
وزیر ورزش و جوانان ایران در دیدار با همتای عمانی نیز با اشاره به دستاورد های ایران در بسیاری از رشته های ورزشی در مسابقات آسیایی و جهانی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۶    
وزیر ورزش و جوانان گفت :کاهش سهمیه های وزنه برداری ایران برای المپیک توکیو ناعادلانه است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۶    
وزیر ورزش وجوانان با مناسب خواندن دستاورد های چهارمین اجلاس وزیران ورزش و جوانان سازمان همکاری اسلامی در باکو از پذیرفته شدن و تسهیل عضویت ایران بعنوان یکی از اعضای شورای وزیران کشورهای عضو این ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۲۰:۵۳    
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزیر ورزش و جوانان گفت: برگزاری المپیادهای ورزشی موجب پرورش ورزشکاران المپیکی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۹:۱۳    
امید محدث در ستاد ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری گفت: احداث خانه جوان در چهارمحال و بختیاری بسیار مهم است و پایگاه مناسبی برای جوانان خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
مسابقات امدادی مادران و دختران با شعار "ورزش آری، اعتیاد نه" عصر امروز در استادیوم آزادی بیرجند برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
خانه ورزش روستایی در روستای حسین آباد ریسمانی یزد با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان افتتاح شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به اینکه تجهیز و احداث خانه های ورزش روستایی در اولویت قرار می گیرد، گفت: خانه کشتی سرعین با تخصیص 3 میلیارد تومان منابع مالی و پیشرفت 95 درصدی ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۵۳    
کلینک تخصصی پزشکی ورزشی فوتبال باحضور ایرج رحمانی مدیرکل امور استان ها وزارت ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال در دانشگاه علوم پزشکی یزد افتتاح شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۳    
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام با اشاره به شعار هوشمندانه رهبر فرزانه در نامگذاری سال اظهار داشت : اشتغال جوانان با حمایت از کالاهای ایرانی رونق می گیرد . ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۳    
جعفر سطوتی مدیرکل دفتر فرهنگی وزارت ورزش و جوانان با حضور در محل فدراسیون ورزش پهلوانی و زورخانه ای با مجتبی جوهری، رئیس این فدراسیون، دیدار و گفت و گو کرد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۳۳    
رییس فدراسیون روستایی ، عشایری و بازی های محلی با بیان اینکه ما همواره با التزام به عینیت بخشیدن منویات مقام معظم رهبری برنامه ریزی کرده و در مسیر تحقق آن گام برداشته ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۸:۱۳    
وزیر ورزش و جوانان جمهوری اسلامی ایران ، در ادامه دیدارهای دو جانبه با وزرای کشورهای اسلامی ، روز پنجشنبه با همتای قطری خود در باکو دیدار کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۲    
رییس فراکسیون جوانان و نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه چهارمین کنفرانس وزار ی ورزش و جوانان کشورهای اسلامی بر تعامل و نزدیکی هرچه بیشتر جوانان این کشورها به عنوان مدیران آینده تاکید کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...