یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۱۴:۵۶Oct 2019 20

وزارت ورزش و جوانان (msy.gov.ir)

وزارت ورزش و جوانان 29 اسفند 1396 وزارت ورزش و جوانان 28 اسفند 1397 وزارت ورزش و جوانان 31 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 31 اردیبهشت 1398 وزارت ورزش و جوانان 31 خرداد 1398 وزارت ورزش و جوانان 31 تیر 1398 وزارت ورزش و جوانان 31 مرداد 1398 وزارت ورزش و جوانان 31 شهریور 1398 وزارت ورزش و جوانان 1 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 2 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 3 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 5 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 6 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 7 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 8 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 9 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 10 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 11 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 12 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 13 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 14 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 15 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 16 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 17 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 18 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 19 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 20 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 21 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 22 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 23 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 24 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 25 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 26 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 27 مهر 1398 وزارت ورزش و جوانان 28 مهر 1398 
  ۲ ساعت پیش    
طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، حسین یوسف زاده به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت معرفی شد .
  ۲ ساعت پیش    
مسابقات جهانی موتای که با کسب 17مدال برای رزمی کاران کشورمان همراه بود، در رده های سنی نوجوانان و جوانان به میزبانی ترکیه برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان و جمعی از مسئولین به همراه جامعه ورزش و جوانان در گلزار شهدا حضور یافته و با قرائت زیارت عاشورا و اهدا شاخه های گل بر مزار ...
  ۳ ساعت پیش    
725 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت هفته "تربیت بدنی و ورزش" با عنوان "ورزش و جوانان استان تهران، نماد تجلی و شادابی" برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش کارگری،تیم تنیس روی میز کارگران استان قم با غلبه بر تیم اصفهان در بازی فینال چهل و هفتمین دوره مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران کشور بر سکوی نخست قرار گرفت ...
  ۳ ساعت پیش    
به مناسبت هفته تربیت بدنی فعالیت ورزشی فدراسیون بدمینتون اعلام شد
  ۳ ساعت پیش    
چهاردهمین کنگره سراسری پزشکی ورزشی در روز دوم، با برگزاری پنل فوتسال، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب ادامه یافت. ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی و دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ با اعلام تحقق اهداف از پیش تعیین شده برای برگزاری چهاردهمین کنگره سراسری پزشکی ورزشی و نمایشگاه تجیهزات پزشکی ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: خانه جوانان شهر پردیسان، خانه جوانان شهر دستجرد و استخر مجموعه ورزشی تختی در هفته تربیت بدنی و ورزش افتتاح خواهد شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریکی صادر کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویر احمد در پیامی ، هفته ی تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت .
  ۴ ساعت پیش    
کارکنان اداره ورزش و جوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در گلزار شهدای بوشهر حاضر شده و ضمن قرائت فاتحه و نثار گل بر گلزار شهدای ورزشکار، شهدای والا مقام استان بوشهر و شهدای گمنام ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون تنیس روی میز گفت: شهرستان های استان کرمان که پرواز مستقیم به تهران دارند، می توانند برای گرفتن میزبانی رقابت های کشوری اقدام کنند.
  ۴ ساعت پیش    
خضوعی رئیس هیات تنیس روی میزاستان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری رقابتهای تنیس روی میز در گرامیداشت روز ملی تنیس روی میز و معرفی نفرات برتر این مسابقات در شهر یاسوج خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رضا حجتی روز پنج شنبه در مراسم افتتاح المپیاد جام خوشه چین در مراغه اظهار داشت: تا پایان سال 97، 3 هزار خانه ورزش روستایی در کشور تجهیز و ایجاد شده بود و امسال برنامه داریم 3 هزار واحد دیگر به این ...
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان، ازاجرای بیش از 700 برنامه متنوع فرهنگی - ورزشی در لرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی وورزش خبر داد. ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: در بودجه ای که از طرف بنگاه های اقتصادی وارد استان می شود، عدالت رعایت نمی شود، این در حالیست که این امر باید به سمت عدالت اجتماعی سوق یابد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در پیامی بمناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش، از تلاش های بی شائبه تمام دست اندرکاران ورزش استان لرستان قدردانی کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان در پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در پیامی فرا رسیدن 26مهرماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش را به تلاشگران این عرصه بویژه جامعه بزرگ و موفق ورزش و جوانان استان قزوین تبریک گفت.
  ۴ ساعت پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
ملی پوشان یزدی تیم ملی فوتبال ساحلی مدال برنز المپیک ساحلی جهان 2019 را بر گردن آویختند. دیدار رده بندی مسابقات فوتبال ساحلی در المپیک جهانی ورزش های ساحلی قطر بین تیم های ایران و ایتالیا برگزار ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، مدیران ورزش و جوانان فردا در میز خدمت نماز جمعه همدان پاسخگوی مردم خواهند بود. ...
  ۴ ساعت پیش    
حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی را به تمامی ورزشکاران و ورزش دوستان تبریک گفت.
  ۵ ساعت پیش    
طنین زنگ ورزش به مناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش در همایش ورزش صبح گاهی با حضور مدیر کل در دبیرستان دخترانه تربیت بدنی فخری قم به صدا در آمد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک دوره مسابقات کاراته بین المللی سبک شوتوکان ریوبوکای در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی استان البرز برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان طی پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۰۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان با استقبال رسمی مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرکل دفتر بانوان و امور خانواده استانداری شامگاه شنبه 27 مهرماه وارد فرودگاه بین المللی زاهدان شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی جانعلی مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان در پیامی ضمن تبریک هفته ورزش از تلاش دلسوزانه تمام دست اندرکاران عرصه ورزش کشور و استان تقدیر و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۷    
ورزشکاران و جوانان هرمزگانی به مناسبت هفته تربیت بدنی با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۷    
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان گفت : بیش از300 برنامه فرهنگی ، ورزش ی و عمرانی در هفته تربیت بدنی و ورزش سال جاری (26 مهر تا 2 آبان) در این استان اجرا می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از نواخته شدن زنگ ورزش به مناسبت هفته تربیت بدنی خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۷    
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تولید مستند "علی دایی" با همکاری صدا و سیمای مرکز اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل به مناسبت فرارسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۷    
المپیاد جام خوشه چین استان آذربایجان شرقی به میزبانی شهرستان ویژه مراغه که از تاریخ 23 مهر ماه برگزار شد با قهرمانی شهرستان مراغه به پایان رسید. تبریز، نایب قهرمان و میانه در رده سوم قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مرحله نهایی رقابت های جام حذفی والیبال نشسته مردان کشور با حضور 6 تیم به میزبانی قزوین برگزار گردید و تیم های برتر مشخص شدند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۷    
در مراسم افتتاحیه جام خوشه چین استان آذربایجان شرقی، بهتاج از شرکت یک هزار و دویست نفر از ورزشکاران روستاهای 21 شهرستان استان آذربایجان شرقی در این مسابقات خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۷    
حمید شکری فرماندار شهرستان ویژه مراغه در ایین افتتاحیه جام خوشه چین استان، از تجهیز 5 خانه روستایی دیگر تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید علیرضا عبادی: دین در واقع کتابچه بهره وری صحیح از وجود انسان به عنوان اشرف مخلوقات است و برای ریز و درشت زندگی، احکامی را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۷    
با حضور عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان" آخوندی مدیرعامل پدافند غیر عامل" و مدیران و نمایندگان دستگاههای اجرایی استان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه میدان ورزش باید پاک باشد گفت: بزرگترین وظیفه شما ترویج ورزش پاک و با اخلاق در جامعه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پیامی فرا رسیدن هفته تربیت بدنی، را تبریک گفت .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۲۰:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان مضجع شریف و نورانی سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) را زیارت کرند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور، صبح امروز (شنبه) مصادف با اربعین حسینی، در بدو ورود به فرودگاه نجف از سوی استاندار نجف و رییس نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در عراق مورد استقبال قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۳:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
جوانان سازمان همکاری های کشورهای اسلامی در بیانیه ای به اهانت بحرینی ها در بازی مقابل تیم ملی ایران اعتراض و آن را محکوم کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در صفحه شخصی اینستاگرام خود پیرامون واکنش اعضای تشکل های جوانان عضو سازمان همکاری های کشورهای اسلامی به اتفاقات پیش آمده در بازی اخیر ایران بحرین پستی منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حقوقدان ورزشی تاکید کرد که بی احترامی تماشاگران و بازیکنان تیم ملی باید از طریق مجامع بین المللی پیگیری شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
احمد یوسفی صادقلو دکترای حقوق معتقد است که اتفاقات بازی ایران و بحرین مصداق ناامنی در یک دیدار فوتبال است که باعث شده روی عملکرد بازیکنان ایران هم تأثیر منفی بگذارد و همین عاملی برای پیگیری به منظور ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
حسب دستور وزیر ورزش و جوانان و با پیگیری مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در کلیه اماکن ورزشی استان آمادگی اسکان و خدمت رسانی به زوار اربعین انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرا رسیدن ایام اربعین 5موکب اداره ورزش و جوانان استان ایلام برای پذیرایی و خدمتگزاری به زائران اربعین اباعبدالله الحسین(ع) در محورهای تردد زائران در استان ایلام برپا شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش از برنامه ریزی به منظور احداث کمپ های تمرینی با هدف میزبانی از تیم های راه یافته به جام حهانی قبل و حین برگزاری این رویداد در قطر خبر داد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۷    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در دیدار با مازیار ناظمی از تلاش های این اداره کل در حوزه اطلاع رسانی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی تصریح کرد که چهاردهمین کنگره پزشکی ورزشی کاربردی تر از همیشه است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، نقش مجموعه پزشکی ورزشی در ارتقاء آگاهی ورزش کاران و همچنین تلاش در جهت توسعه ورزش همگانی را ارزشمند توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۲۷   + ۴۷ سایت دیگر  
با حکم وزیر ورزش و جوانان؛یرج عرب سرپرست فدراسیون دوومیدانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
پیام پارسایی از باشگاه خبرنگاران نفر اول نخستین مسابقه عکاسی گلف شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۲   + ۴۰ سایت دیگر  
معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به فعالیت های خوب تشکل های جوانان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱    
همایش پیاده روی کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان روز دوشنبه 29 مهرماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح 19 پروژه ورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی شمشیربازی امید در اسلحه سابر با اشاره به اینکه ملی پوشان از آمادگی قابل قبولی برخوردارند، گفت: هرچند کار سختی داریم ولی برای کسب مدال به مسابقات قهرمانی آسیا می رویم . ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری یزد در نشست بررسی مسائل و مشکلات صنعت اسب استان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
تیم دوچرخه سواری پیشگامان در مجموع سه مرحله رقابت های دوچرخه سواری کشور در بخش جاده نایب قهرمان شد. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دیدارهای هفته اول تا سوم از مرحله پایانی لیگ نونهالان پسر جام شکوفه های تکواندو با حضور 10 تیم روز جمعه - 26 مهرماه در فدراسیون تکواندو برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت:خوزستان تا پایان سال میزبان 80 رویداد جهانی، بین المللی، کشوری و منطقه ای است. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
کلینیک آموزشی فدراسیون سوارکاری برای مربیان کودکان با حضور مدرس فدراسیون جهانی سوارکاری و در راستای برنامه های توسعه ای و همگانی فدراسیون برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱    
مسابقات گلبال چند جانبه با حضور سه تیم از شهرستان های استان و دو تیم همدان و زنجان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان قروه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان با دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دیدار اعضای ستاد برگزاری یادواره شهید عبدالرسول زرین با حضرت آیت الله سید ابوالحسن مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
رییس فدراسیون اسکیت گفت: با تلاش فدراسیون و موافقت فدراسیون جهانی (IIHF)، هاکی روی یخ ایران پس از 111 سال به عضویت فدراسیون جهانی درآمد. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
دکتر ژاله فرامرزیان معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون اسکیت بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
فرشاد صفتی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون تنیس منصوب شد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس : طی حکمی از سوی احمد نامنی سرپرست فدراسیون تنیس کشورمان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه تفسیر نتایج آزمون های آمادگی جسمانی و کاربرد آن در طراحی تمرین توسط بخش سنجش آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی از افتتاح 233 پروژه ورزشی در 29 استان کشور به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
حامد نظرنیا معاون سابق جوانان، اداره کل ورزش و جوانان لرستان دار فانی را وداع گفت. در این سانحه رانندگی که در محور ملایر رخ داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱    
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: اماکن ورزشی بعد از سیل پلدختر بازسازی و بهسازی شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
چهار دوومیدانی کار استان یزد به اردوی آماده سازی تیم های ملی جوانان دعوت شدند. مرحله دوم اردوی تدارکاتی برترین های جوانان دختر و پسر کشور از اول آبان ماه به مدت 21 روز در ورزشگاه آفتاب انقلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱    
هندبالیست های برازجانی امیررضا احمدی و امیرحسین مصدق به اردوی تیم ملی حوانان و نوجوانان کشوردعوت شدند. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش 240 برنامه فرهنگی ورزشی در سطح شهرستان ها در استان گیلان برگزار می شود .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱    
مهدی عبدالوند قهرمان نامی و حرفه ای مچ اندازی تهران و ایران، با حمایت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در مسابقات فوق حرفه ای لهستان شرکت می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تیم واترپلو پیشگامان با کسب مدال برنز عنوان سوم مسابقات قهرمانی کشور زیر 20 سال واترپلو را کسب کرد. ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
در 54 کیلوگرم محمد پارسی بوکسور بوشهری با برتری مقابل بوکسور فلسطینی ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی مدال برنز خود را قطعی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۱    
مرکز مطالعات و پژوهشهای راهبردی با مشارکت پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی ، نشست آسیب شناسی پرخاشگری و خشونت در رویدادهای ورزشی در روز دوشنبه 29/مهرماه ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۱    
جلسه منطقه ای جام خوشه چین با حضور استان های منطقه 5 کشوری در ستاد مرکزی وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان زنجا گفت: شهرستان ها باید اهتمام بیشتری در فرهنگ سازی مشارکت های اجتماعی جوانان انجام دهند و با تشویق آن ها و انجام حمایت های لازم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۱:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در حاشیه مراسم پیاده روی صبحگاهی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، مدال UHC را به معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان اهدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۲۱:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
یک المانی حاضر در استادیوم آزادی با بیان اینکه عاشق ایران ، گفت: درآلمان طرفدار هیچ تیم خاصی نیستم و فقط بازی های تیم ملی ایران را دنبال می کنم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
با تاکید وزیر ورزش و جوانان مبنی بر بسیج امکانات برای زائرین پیاده روی اربعین ، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان از برپایی موکب این اداره در مرز چذابه خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۵   + ۵۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در بخشی از مستند جوابیه دولت به برنامه های صدا و سیما در خصوص حضور زنان تماشاگر در استادیوم های فوتبال تاکید کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: سه برنامه بسیار جدی طی سال جاری برای توسعه ورزش همگانی در بین اقشار مختلف جامعه توسط وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
استاندار فارس در مراسم تقدیر از بازیکنان لیگ برتر هندبال فارس ، توجه به ورزش را یک راهبرد و استراتژی در مدیریت خود دانست و تاکید کرد: به این حوزه به عنوان تاکتیک نگاه نمی کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
تیم فولاد هرمزگان الف با پیروزی برابر تیم گلستان بعنوان قهرمانی مسابقات کبدی ساحلی کارگران کشور دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی به حوزه اوقات فراغت اشاره کرد و گفت: یکی از مهمترین مشکلات ما نبود پایگاه اوقات فراغت در استان است
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اولین دوره مسابقات شطرنج آزاد کشوری، جام ابرشهر، در نیشابور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۵    
مدیر کل و اعضاء ستادی اداره کل ورزش و جوانان استان در آستانه هفته تربیت بدنی و ورزش با نواب ریئس هیئت های ورزشی دیدار و به گفت و گو نشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۵    
مسابقات چهار جانبه تکواندو کشوری در رده نوجوانان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور استان های فارس، بوشهر، خوزستان و کهگیلویه و بویر احمد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست هیئت تنیس خراسان رضوی گفت: مسابقات تنیس قهرمانی کشور در رده های سنی هشت تا 10 سال و 12 تا 14 سال در دو بخش پسران و دختران در مشهد آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از اجرای بیش از 400 برنامه فرهنگی ورزشی همزمان با هفته تربیت بدنی دراردبیل خبر داد . ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: مهمترین وظایف دستگاه های متولی امور جوانان ترویج روحیه امیدو ایجاد نشاط به جوانان و جامعه است خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای هیات مدیره دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با محوریت معاونت حقوقی،امورمجلس و هماهنگی امور استان ها باید نسبت به بکارگیری یک کارگزار بورس بعنوان مشاور جهت پذیرش در فرابورس و تعیین قیمت گذاری 5 درصد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات مجمع جوانان، سازمانهای مردم نهاد و سمن ها، 21 آبان در زنجان برگزار و منتخبین حایز اکثریت آرا معرفی می گردد.
مشاهده نتایج بیشتر...