شنبه ۳۱ فروردینساعت ۱۶:۴۶Apr 2019 20

وزارت ورزش و جوانان (msy.gov.ir)

وزارت ورزش و جوانان 29 اسفند 1396 وزارت ورزش و جوانان 28 اسفند 1397 وزارت ورزش و جوانان 1 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 2 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 3 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 4 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 5 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 6 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 7 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 8 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 9 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 10 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 11 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 12 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 13 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 14 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 15 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 16 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 17 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 18 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 19 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 20 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 21 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 22 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 23 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 24 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 25 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 26 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 27 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 28 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 29 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 30 فروردین 1398 وزارت ورزش و جوانان 31 فروردین 1398 
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اردونشینان تیم ملی شمشیربازی بانوان در دو اسلحه سابر و فلوره تمرینات آماده سازی خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری کردند.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دور سوم مسابقات بزرگ بین المللی گرنک آلمان شب گذشته برگزار شد و علیرضا فیروزجا نماینده شطرنج کشورمان در اقدامی جوانمردانه و در حمایت از مردم مظلوم فلسطین حاضر به رویایی با نماینده رژیم اشغالگر قدس ...
  ۱ ساعت پیش    
مراسم بهره برداری از خانه جوان شهر برازجان به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان دشتستان با حضور لقمان زاده سرپرست فرمانداری دشتستان، دشتی بخشدار مرکزی، سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱ ساعت پیش    
جلسه مشترک آکادمی ملی المپیک با رئیس کمیته ورزش و تفریحات سالم مجمع شهرداران کلان شهرها به منظور بحث و تبادل نظر در خصوص ایجاد دبیرخانه و شبکه شهرهای فعال ایران برگزار گردید.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
مشاور وزیر در امور ایثارگران وزارت ورزش و جوانان از بهره مندی رزمندگان از امتیازات مالی و استخدامی یک مقطع تحصیلی بالاتر خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با شب میلاد منجی عالم بشریت مجموعه های ورزشی پایتخت نورافشانی می شود
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حامد جولائی گفت؛ رقابت های تکواندو سبک هیانگ (ITF) انتخابی تیم ملی جوانان و بزرگسالان و اردوی منتخبین این رقابت ها در اوایل اردیبهشت ماه به میزبانی سنندج برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر سلطان حسینی طی پیامی فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت مهدی (عج) را تبریک گفت.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سایت 70 متر تیراندازی با کمان استان همدان با حضور رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان استان در مجموعه ورزشی سردار شهید علیرضا شمسی پور افتتاح شد. ...
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مسابقات بین المللی تنیس آی تی اف جونیورز در اصفهان آغاز شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورش و جوانان گفت: دولت حامی تفکیک سازمان ملی جوانان است و اکنون با توجه به تصویب در کمیسیون اجتماعی مجلس منتظر رای این لایحه در صحن علنی هستیم .
  ۳ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
هیات رئیسه فدراسیون ووشوی آسیا، تلاش خود برای افزایش مدال های این رشته در بازی های آسیایی 2022 هانگژوی چین آغاز کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش وجوانان استان مرکزی از کسب عنوان دستگاه برتر این اداره کل در تحقق صد درصدی برنامه نمایه عمل در حوزه ورزش و جوانان خبرداد
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت: در سال گذشته 9559 فقره تسهیلات ازدواج به منظور تسهیل ازدواج جوانان به متقاضیان پرداخت شده است .
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: دستگاه های اجرایی زمینه جذب جوانان را با هدف استفاده بهینه از ظرفیت آنان فراهم کنند و پیرو منشور رهبری این موضوع در مجلس پیگیری می شود.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البر با بیان این که جوانان البرز خلاق، خوش ذوق و در همه ی عرصه ها فعال هستند، اولین گام برای کارآفرین شدن جوانان را آموزش دانست.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
آئین کهن بیل گردانی محلات طبق سنت یک هزار ساله به شکرانه آب، همزمان با آخرین جمعه از فروردین ماه، به میزبانی شهر نیمور برگزار شد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت : عزم اداره کل ورزش و جوانان در افزایش نشاط اجتماعی و ورزش همگانی خصوصا در مناطق کمتر توسعه یافته در سال 98 جدی ترخواهد بود
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سید محسن رضوی اصل با مجموع 9 رای از 15 رای سکان دار هیات وزنه برداری استان قم برای 4سال آتی انتخابی شد
  ۴ ساعت پیش    
برنامه های خانه جوان اراک مورد بازدید معاون سیاسی وامنیتی استانداری مرکزی قرار گرفت
  ۴ ساعت پیش    
مراسم گلریزان برای هموطنان سیل زده کشور بمناسبت گرامیداشت هفته جوان در تفرش برگزارشد
  ۴ ساعت پیش    
نماینده معاونت امورجوانان وزارت ورزش وجوانان از سمن ها و فعالیتهای هفته جوان شهرستان خمین بازدید نمود
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس گفت: به منظور تقویت حوزه جوانان در استان مرکزی، از منابع مالیات بر ارزش افزوده که برای ورزش مدنظر است، 20درصد برای حوزه جوانان اختصاص یابد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی از اجرایی شدن حضور سمن های جوانان در کارگروه های مختلف استان وشهرستانها درسال 98 خبرداد
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: در راستای تحقق مولفه های گام دوم انقلاب، استفاده از نیروهای جوان در امور و توسعه و گسترش خانه های جوان در استان مرکزی مدنظر قرار گیرد.
  ۴ ساعت پیش    
امیدی از حضور نماینده معاونت امور جوانان وزارت ورزش وجوانان در برنامه های هفته جوان استان مرکزی خبر داد
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد گفت: در استان یزد به مدیرانی نیازمندیم که به مفاهیم مرتبط با مشارکت اجتماعی و مولفه های حکمرانی خوب، همچنین رشد فعالیت سمنها، احزاب و تشکلها، آگاه بوده و عمل نمایند.
  ۴ ساعت پیش    
در مراسم تجلیل از فعالان نوروز و ستاد اجرایی خدمات سفر با حضور استاندار یزد از رابط ادارهکل ورزش و جوانان استان یزد به عنوان رابط برتر در بین دستگاههای اجرایی استان تجلیل بعمل آمد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طرح پویش مردمی دوباره زندگی از سوی موسسه مردم نهاد جوان باور کویر در راستای جمع آوری کمک های مردمی به کودکان سیل زده در یزد اجرایی می شود. ...
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد درباره اینکه مخاطب اصلی رهبر انقلاب در بیانیه گام دوم جوانان هستند، گفت ...
  ۴ ساعت پیش    
طرح آمایش استعدادیابی ووشو در رده سنی 6 تا 15سال به میزبانی استان اصفهان برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های کبدی قهرمانی مردان استان گیلان ا در رشت آغاز شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مراسم گلریزان توسط جامعه ورزش و جوانان با همت اداره ورزش وجوانان شهرستان شهرکرد برای کمک به سیل زدگان کشور در چهارمحال و بختیاری برگزار و با احتساب مبالغ جمع آوری شده طی یک ماه اخیر ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رقابت های کبدی بزرگسالان مردان استان گیلان عصر جمعه با قهرمانی تیم ماسال در رشت پایان یافت.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان گفت: در کشور مسائل جدیدی داریم که راه حل آنها نیاز به نظرات و نگاه های جدید دارد که این امر توسط جوانان رقم می خورد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان استان قم گفت: دولت تدابیر خوبی در حوزه جوانان داشته است بخصوص در قم که سمن ها در سال 92 تنها 12 سمن بوده که در حال حاضر تعداد آنها به 44 رسیده است و باید راه اندازی سمن در بخش ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات فوتبال دسته اول نوجوانان کشور در گروه چهار با حضور تیم های شهرداری بندرعباس، فولاد مشهد، پارس جنوبی جم و دهخدای زاهدان به میزبانی شهرستان زاهدان برگزار شد
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سارا بهمنیار کاراته کار گیلانی عازم مسابقات لیگ جهانی در مراکش شد.
  ۵ ساعت پیش    
کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون اسکیت ، در راستای ارتقای کیفیت آموزشی برای نخستین مرتبه اقدام به اجرای آزمون مدرسی و داوری اسکیت آلپاین به مدت یک روز در محل آکادمی اسکیت آزادی تهران نموده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی المپیک در مراسم حمایت جامعه ورزش از هموطنان سیل زده گفت: کمک هایی که تا امروز به مناطق سیل زده انجام شده نشان از انسجام و حرکت ملی است و جامعه ورزش سعی کرد ه در کنار مردم سیل زده باشد.
  ۵ ساعت پیش    
جشن میلاد حضرت علی اکبر (ع) ،روز جوان و تجلیل از جوانان برتر تنگستان با حضور فرماندار شهرستان و نماینده وزارت ورزش و جوانان کشور در محل سالن مجتمع فرهنگ سرای اسلامی شهرستان تنگستان برگزارشد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل از رونمایی سند تدوین جامعه برنامه های جوانان در اردبیل طی چندروز آینده خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مراجع عظام تقلید با بیان اینکه باید در زمینه رشد ورزشکاران اعتقادات مذهبی مورد تأکید باشد، گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته جوان و در قالب جشن جوان و جشنواره حضرت علی اکبر(ع) از جوانان برتر استان با اهدا لوح و هدایایی تجلیل شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم گفت: با اقدامات انجام شده شاخص های حوزه جوانان از جمله وام ازدواج، تعداد سمن ها، افزایش میزان تسهیلات به سازمان های مردم نهاد و... افزایش یافته است.
  ۵ ساعت پیش    
ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در پیامی صعود تیم فوتبال دهخدای زاهدان، نماینده استان به لیگ برتر نوجوانان کشور را تبریک گفت:
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بمناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان جشنواره فرهنگی ورزشی و بازیهای بومی محلی با شعار نشاط، امید و تندرستی در شهرستان چابهار برگزار شد
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جشنواره حضرت علی اکبر (ع) روز چهارشنبه با معرفی برترین جوان های استان آذربایجان شرقی در سال 97 به کار خود پایان داد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان در چهل و هفتمین ستاد ساماندهی امور جوانان استان اصفهان گفت: تنها اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان نمی تواند به مشکلات جوانان را مرتفع کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه جوانی دوران آرمانگرایی است، گفت: مسئولان و متولیان نباید از آرمانگرایی جوانان بترسند و باید برای مطالبات جوانان آینده نگر باشند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تیم بسکتبال شهرداری گرگان در بازی چهارم از مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور، تیم شیمیدر تهران را 74 بر 60 برد و با صعود به فینال، در آستانه کسب افتخاری تاریخی قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کیوان بابان کاراته کای کردستانی وزن 84- کیلوگرم در رقابت های انتخابی تیم ملی بزرگسالان موفق شد نشان طلا را به خود اختصاص دهد
  ۶ ساعت پیش    
با حضور سجاد سالک مدیرکل مشارکتهای اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان در جشنواره حضرت علی اکبر(ع) آذربایجانشرقی ...
  ۶ ساعت پیش    
مدیر کل ورزش و جوانان زنجان گفت: در راستای عمل نمودن به بیانیه رهبری و گام دوم انقلاب با اعتماد به جوانان معاونین اداره کل از جوانان انتخاب شدند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اتوبوس جوان با هدف ارائه خدمات مشاوره ازدواج ، بهداشتی و تست گیری بیماری های عفونی و اهدای خون در اردبیل مستقر شد .
  ۶ ساعت پیش    
نمایشگاه کاریکاتورهای حسین رحمتی هنرمند اردبیلی با موضوع جوان با حضور مسئولان در خانه جوان گشایش یافت .
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان از فعالیت 92 سازمان مردم نهاد زیر نظر این اداره کل در استان خبر داد و جوانان فعال حوزه های فرهنگی ...
  ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان گفتک جوانان مخاطبان بیانیه گام دوم انقلاب هستند
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
چهاردهمین جشنواره حضرت علی اکبر(ع) و تجلیل از جوانان برتر استان هرمزگان 98 با حضور استاندار هرمزگان ،نمایندگان استان هرمزگان در مجلس،مدیرکل ورزش وجوانان ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار گیلان از تشکیل مجمع مشورتی جوانان در شهرستان ها خبر داد. به گزارش پایگاه خبری ورزش و جوانان گیلان ...
  ۶ ساعت پیش    
کارگاه آموزشی مهارت های زندگی ویژه پیش از ازدواج در هشجین برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
تیم اصفهان با یک طلا، 2 نقره و یک برنز در جای سوم مسابقات ورودی به اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان قرار گرفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر انجمن دارت کشور گفت: دومین دوره رقابت های آزاد قهرمانی دارت کشور انتخابی تیم ملی در شهرستان گرمسار استان سمنان برگزار می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان از ارسال دومین مرحله از کمک های غیرنقدی جامعه ورزش و جوانان استان به مناطق سیل زده خبر داد.
  ۶ ساعت پیش    
مراسم تجلیل از خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اداره کل ورزش و جوانان البرز ظهر امروز با حضور مشاور وزیر و طی مراسمی از خانواده شهدا ...
  ۶ ساعت پیش    
کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی ویژه پیش از ازدواج در شهرستان گرمی برگزارشد به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
علی یاور عزیزپور در پیامی فرا رسیدن سالروز میلاد خجسته حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
جشن بزرگ "جوان، تپش قلب ایران" در دیار با صفای نصف جهان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
جمعی از جوانان به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان با آیت ا... شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه سمنان دیدار کردند.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی یاور عزیزپورگفت:حضور جوانان در کمک به سیلزدگان خیرخواهانه و اقدامات آنها فرهنگ ساز جامعه است .
  ۶ ساعت پیش    
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان در اولین برنامه از سفر استانی بوشهر در خانه جوان عسلویه حضور یافت .
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با هفته جوان، مدیرکل و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان قم با آرمان های شهدا والا مقام تجدید بیعت کردند.
  ۷ ساعت پیش    
جوانان نخبه ورزش شهر گز با امام جمعه این شهر با حضور نماینده وزارت ورزش و جوانان دیدار کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه قم کشف گنجینه های پنهان در روح جوانان را از رسالت های مهم مسئولان برشمرد و گفت: خروجی فعالیت های ورزشی باید سالم سازی بدن و روح، بالا بردن غیرت دینی و تقویت منش پهلوانی جوانان باشد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان قم گفت: بیانیه گام دوم انقلاب تاکیدی برنقش جوانان در پیشرفت انقلاب و نگاه امید بخش به آنهاست که راه را برای نقش آفرینی جوانان در عرصه های مختلف باز خواهد کرد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون امور جوانان نقش جوانان در حمایت از دولت را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد : قطعا مطالبه گری جوانان حق آنهاست اما انتظار داریم در کنار مطالبات پیشنهاد هم بدهند و از همه مهمتر به عنوان دولت یار ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی تندگویان در سفر دو روزه خود به استان بوشهر از خانه جوانان عسلویه و انارستان بازدید و در جشن جوانان جم حضور پیدا می کند و همچنین با جوانان بندر دیر دیدار و در مراسم جوان برتر خلیج فارس حضور ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: از استاندار اصفهان تشکر می کنم که دغدغه زیادی برای رفع مشکلات جوانان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با امام جمعه اصفهان دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۵    
امیرحسین آل اسحاق،مدیرکل طرح های ملی و فراگیر وزارت ورزش و جوانان گفت: نوع نگاه مدیریت و ساختار و تیم کاری در استان خراسان جنوبی بی نظیر است.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۰ - ۱۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با دبیران سازمان های مردم نهاد استان اصفهان درسرای ورزشکاران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۳:۵۵   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر صرفه جویی اقتصادی وگفت : جامعه ورزش همانند مردم باید مشکلات را تحمل کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۲۳:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
اکران فیلم غلامرضا تختی بهانه ای برای ورزشی ها و هنرمندان تا به یاری هموطنان سیل زده خود بیایند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵    
با حضور امیر حسین آل اسحاق - مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان وزارت ورزش و جوانان ، آئین غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای گمنام بیرجند برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان سمنان هدیه نقدی آیین تقدیر خود به عنوان کارگروه برتر برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در استان سمنان را به سیل زدگان کشور تقدیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵    
مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تبریک هفته ی جوان و ایام شعبانیه از برگزاری بیش از 90برنامه با مشارکت دستگاههای اجرایی در سطح استان به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر"ع" و هفته جوان ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب تبیین شده باید از ظرفیت جوانان استفاده بیشتری شود. ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان قزوین در نشست شورای معاونین اداره کل با اشاره به ولادت حضرت علی اکبر(ع) و آغاز هفته جوان و برنامه های متنوع گرامیداشت این هفته افزود:نسل جوان به عنوان نیروی فعال و متحرک ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
امیر تقی زاده در دیدار جوانان برتر استان با امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان گفت: معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یکی از پایگاههای رصد و پایش فعل و انفعالات حوزه جوانان است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
علی رضا آشناگر استاندار سمنان طی پیامی میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و فرا رسیدن هفته جوان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
استاندار و رئیس ستاد ساماندهی استان آذربایجانشرقی هم با حضور در بیت امام جمعه تبریز در جمع جوانان نمونه وبرتر انتخاب شده جشنواره حضرت علی اکبر(ع) سال 98 گفت: جوانی یک فرصت است ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سجاد سالک مدیرکل مشارکتهای اجتماعی و داوطلبانه وزارت ورزش و جوانان در جمع جوانان نمونه و برتر استان آذربایجانشرقی طی دیداری با حجت الاسلام آل هاشم امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان سخنانی ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: رشد زیرساخت های ورزشی استان، ما را به چشم انداز پیش رو در راستای توسعه سرانه فضای ورزشی امیدوار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجانشرقی در دیداری که جوانان برتر و نمونه سال 98 با وی داشتند ...
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با اشاره به محدودیت منابع در ورزش کشور در سال جاری به تدبیر و همکاری برای عبور از شرایط سخت اقتصادی و مدیریت منابع تاکید کرد .
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نخستین گروه از کاروان تیم ملی تیراندازی ایران به منظور حضور در مسابقات جام جهانی چین، عازم پکن شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵    
نشست روسای انجمن های فدراسیون ناشنوایان به منظور بررسی وضعیت تیم های شرکت کننده در نهمین دوره بازی های آسیایی 2019 هنگ کنگ برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: صدای جوانان بودن رسالت سمنهاست و سمنهای جوانان باید مشاور دولت باشند و در کنار هم قرار بگیرند تا بتوانیم مشکلات را با کمک هم حل کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خانه جوان شهرستان کاشان با حضور مهندس تندگویان و دکتر سلطان حسینی افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی گفت: خانواده بزرگ ورزش در امر امداد رسانی به آسیب دیدگان از سیل انگونه که انتظار عمومی بود حضوری موثر داشتند.
مشاهده نتایج بیشتر...