سه شنبه ۲۰ آذرساعت ۰۳:۴۶Dec 2018 11

جدیدترین‌های «ورزش و جوانان»

ایسنا   ۲ ساعت پیش    
سرپرست معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان در مورد رفت و آمد فریبا محمدیان به وزارت ورزش توضیحاتی ارائه داد.
خبرگزاری فارس   ۳ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با اشاره به تمام قول های وزیر ورزش برای کمک به شرق این استان، از تأمین اعتبار استادیوم 15 هزار نفری و سالن سه هزار نفری شاهرود خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
نشست تخصصی سازمانهای مردم نهاد شهرستان چابهار با مدیرکل مشارکتهای اجتماعی و فعالیتهای داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان در محل خانه جوان چابهار برگزار شد.
ربیع   ۵ ساعت پیش    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از ایسنا، “مسعود سلطانی فر” امروز 17 آذرماه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمان با اشاره به شرایط کنونی کشور افزود: رییس جمهور کنونیآمریکا بعد از به قدرت رسیدن بهانه کرد که در جریان برجام ...
مدال   ۵ ساعت پیش    
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از سرپرستی عرب در باشگاه پرسپولیس ابراز بی اطلاعی کرد. به گزارش مدال، محمدرضا داورزنی درباره وضعیت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و این که صحبت هایی مبنی بر انتخاب ایرج عرب به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه که برانکو ایوانکوویچ در صفحه شخصی اش در فضای مجازی به آن ...
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: فقط مجمع درباره مسائل فدراسیون فوتبال تصمیم گیری می کند و از بیرون دخالتی نمی شود.
ایسنا   ۶ ساعت پیش    
محمدرضا داورزنی در خصوص برخی صحبت ها مبنی بر عدم استعفایش، گفت: شاید بعضی از دوستان اختلاف نظرهایی در مورد قانون (منع به کارگیری بازنشستگان) داشته باشند اما این مسائل دلیلی نمی شود تا وزارت ورزش و جوانان در اجرای قانون تعلل کند.
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
ایلام- ایرنا- معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام با ذکر اینکه 18هزار و 807 نفر از جمعیت 70 هزار نفری دهلران در گروه سنی جوان قرار دارند گفت: با توجه به این نسبت جمعیتی ،احداث خانه جوان در این شهرستان ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۶ ساعت پیش    
معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: افتخار داشتیم در خدمت پیشکسوتان ورزش بودیم.
خبرگزاری تسنیم   ۷ ساعت پیش    
محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد که ورزش کشور از ماده 60 قانون جامعه ایثارگران استفاده کرد تا مهدی تاج همچنان به کارش در فدراسیون فوتبال ادامه دهد.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: افتخار داشتیم در خدمت پیشکسوتان ورزش بودیم.
ایرنا   ۸ ساعت پیش    
کرج - ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان استان البرز گفت: ورزش تیراندازی در این استان با توجه به استعدادهای زیاد آن و داشتن ورزشکارانی در سطح ملی روی مدار توسعه قرار گرفته است.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: شماری از ورزشکاران زنجان با استفاده از سامانه سامد (تلفن 111) مسایل و مشکلات خود را بیان و مشاوره و راهنمایی های لازم را برای رسیدن به نتیجه دریافت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: جوانان نخبه ورزشی در استان اردبیل حمایت می شوند تا بتوانند برای استان و کشورمان افتخارآفرینی کنند.
مدال   ۱۰ ساعت پیش    
مراسم سومین روز عروج ملکوتی جانباز رشید اسلام شهید سردار حاج بهزاد کتیرایی با حضور وزیر ورزش رییس کمیته ملی المپیک و جمعی از بزرگان ورزش کشور در مسجد بلال صدا سیما برگزارشد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرستان های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: وزیر وزش و جوانان پیشنهادی برای تفکیک وزارت ورزش و جوانان داده و مجلس از این طرح استقبال می کند.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز در مجمع سالیانه هیئت تیراندازی ، عملکرد این رشته در سالیان اخیر را موفق و رو به رشد ارزیابی کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
در راستای اعمال مدیریت مصرف و گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب وضعیت مصرف آب در اداره ورزش وجوانان استان مرکزی توسط اداره بهره برداری آب منطقه یک آب وفاضلاب اراک مورد بررسی قرار گرفت.
همسو نیوز   ۱۰ ساعت پیش    
وی با تاکید بر اینکه امروز باید درک متفاوت تری از دانش داشته باشیم، خاطرنشان کرد: در دوران پسارشته ای، افراد به معنای جامع عالم می شدند، همچنان که به آن ها ریاضیدان ...
سرزمین ارتباطات   ۱۰ ساعت پیش    
وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه رئیس فدراسیون فوتبال ایران مشکلی برای ادامه کار در فدراسیون فوتبال ندارد، گفت: برای سایر بازنشستگان این فدراسیون مجمع تشکیل می شود.
ایرنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۶:۳۷    
همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: عملکرد کشتی این استان در کنار رشته هایی نظیر جودو در المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور مطلوب بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۹    
مشهد- سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: سال جاری تا پایان مهرماه 56 هزار و 696 وام ازدواج در این استان پرداخت شده است.
روزنامه باختر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۵:۱۳    
روزشنبه هفته جاری ، جمعی از مدیران ورزشی ازجمله صابررحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان ، مصطفی باباملکی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ، سعدی رشیدی معاونت ورزشی کرمانشاه و حسین شیروانی رییس هیأت بدنسازی و پرورش اندام استان ، با مهندس بازوند استاندارکرمانشاه دیدار و گفتگو کردند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: هیأت های کشتی شهرستان ها بیش از پیش فعال شوند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۶    
مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت : قهرمانی هر ورزشکار در میادین ملی و بین المللی حاصل تلاش همه دست اندرکاران و یک تیم در پشت صحنه است.
اکو فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۴۲    
اکوفارس: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال پس از دو روز غیبت، دیروز راهی وزارت ورزش شد تا جلسه ای با وزیر ورزش داشته باشد. جلسه میان وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال با تفاهم پیش رفت و طرفین درباره مسائل اخیر به بحث و گفت وگو پرداختند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶    
نشست رؤسا وکارشناسان حوزه مشارکت ها ی اجتماعی جوانان کشور با حضور مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان به همراه مدیران و کارشناسان این حوزه در شهرستان چابهار آغاز شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶    
مراسم غبارروبی مزار شهدای گمنام دانشگاه دریانوردی چابهار با حضور مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان به همراه مدیران و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶    
شورای پژوهش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، برگزاری همایش ورزشی در حیطه بانوان و ورزش همگانی را به تصویب رساند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس گفت: زورخانه و فرهنگ حاکم بر آن میراث فرهنگی و اجدادی ایرانیان است.
مدال   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۳۶    
به گزارش مدال، بنابر قبول قانون منع بکارگیری بازنشستگان در فدراسیون ها ورزشی و باشگاه های دولتی قرار شد اعضای هیئت مدیره و مدیران باشگاه ها با ارسال نامه ای به دفتر وزارت ورزش و جوانان به صورت رسمی از سمت خود استعفا بدهند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۴:۲۶    
معاونت ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان گفت : سومین دوره مسابقات کارکنان دولت به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.
گلونی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۳:۱۷    
استفاده از استیکر برای مدیران و مسئولان ممنوع شود تا گفتگو فراموش نشود پایگاه خبری گُلوَنی؛ معین بادپا: خبرنگار ایسنا درباره وضعیت مهدی تاج و گرشاسبی و اینکه منتظر اعلام نظر وزیر هستند از آقای وزیر ورزش و جوانان پرسیده است. آقای وزیر هم لبخند زده و چیزی نگفته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۸    
تصمیم وزیر ورزش و جوانان در انتخاب سرپرست یکی از فدراسیون ورزشی سؤالات و ابهامات زیادی ایجاد کرده است.
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۲    
دومین دوره مسابقات شو سواره استان هرمزگان با شرکت 8 شهرستان در مانژ باشگاه عقاب پایگاه نهم شکاری بندر عباس شهید سرلشگر خلبان عبدالکریمی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۰    
پیمان نصیری، قهرمان رقابت های دو و میدانی جهان، در حضور وزیر ورزش و جوانان، استاندار و نمایندگان مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، مدال طلای خود را به پاس قدردانی از تلاش های مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، به وی اهدا کرد.
خبرورزشی   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۶    
سرمربی سپاهان ضمن انتقاد از وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر یک پنجره نقل و انتقالات بسته شده که آن هم روی اشتباهات مدیران بوده دلیل نمی شود یکسری پنجره داخلی باز شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۲۶    
علی کفاشیان دبیر فدراسیون فوتبال و هیئت همراه برای دیدار بازی آذرخش با تیم سوهان به بندر عباس سفر کرد و بامدیرکل ورزش وجوانان دیدار نمود.
شبستان   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۱:۰۶    
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: فراخوان طرح تاسیس موزه ورزش اردبیل با هدف حفظ میراث با ارزش ورزشکاران برجسته استان منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت : با توجه به قدرت نفوذ رسانه ها و شبکه های اجتماعی در جامعه می توان از این قدرت جهت معرفی مشارکتهای اجتماعی جوانان استفاده کرد.
با مردم   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۴۶    
طی حکمی از سوی مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان، محمدرضا شاه محمدی به عنوان سرپرست اداره شهرستان معرفی شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: خوزستان برای اولین بار در تاریخ کبدی استان میزبان اردوی تیم ملی جوانان خواهد بود. به گزارش ، افشین حیدری اظهار کرد: اردوی تیم ملی کبدی جوانان از اول دی ماه به میزبانی اهواز برگزار خواهد شد که این مهم برای اولین بار در ...
جماران   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۱۰:۲۶    
رضا دلاوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: موضوع اختصاص زمین به هیات گلف هفته گذشته در جلسه مشترک مسئولان قم و رئیس فدراسیون گلف مطرح شد که از سوی مسئولان استان و اداره کل ورزش و جوانان قول واگذاری 8 تا 10 هکتار از زمین بوستان ثامن داده شد. ...
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۴۱    
معاون توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان از شناسایی 600 زن روستایی دارای ناهنجاری قامتی در سطح استان خبر داد. معصومه پیردهقان در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای 8 طرح ملی در سطح استان ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۳    
صبح ساحل ، ورزشی - محمودرئیسی اولین دوره مسابقات قدرتی ، سرعتی و استقامتی ویژه بانوان شهرستان بستک برگزار شد . نخستین دوره مسابقات قدرتی ، سرعتی و استقامتی ویژه بانوان شهرستان بستک به همت اداره ورزش و جوانان و با همکاری سهیل سلمانی مسئول برگزاری مسابقات مراسم اختتامیه ای با حضور یوسف برلس رئیس ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۰۶    
رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با اشاره به اینکه به دنبال توسعه تعداد ورزشکاران سازماندهی شده در شهرستان هستیم، گفت: در حال حاضر 8 هزار ورزشکار سازماندهی شده در گنبدکاووس فعالیت می کنند.
ایکنا   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۷:۴۸    
گروه اجتماعی - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: اصلی ترین موضوع ما در وزارت ورزش و جوانان اشتغال است و هیچ اولویتی بالاتر از آن نداریم.
نواندیش   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۷:۱۰    
با اعلام تصمیم قطعی دولت و وزارت ورزش وجوانان برای واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تهران، متقاضیان مالکیت این دو باشگاه اعلام حضور کرده اند و در تازه ترین خبر، چهره سرشناس ورزش کشور برای خرید تیم پرسپولیس دست به کار شده است. ...
رودبار آنلاین   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۶:۱۳    
(اخبار جدید رسانه ها) به گزارش فارس، سایت فدراسیون والیبال امروز با انتشار خبری نوشت: اعضای هیات رئیسه فدراسیون والیبال با انتشار نامه ای سرگشاده به مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان خواهان لغو ابلاغ آقای افشین داوری شدند. در این نامه آمده است: جناب آقای دکتر مسعود سلطانی فر ...
منجیل خبر   ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۲:۲۳    
رغبتی در این خصوص اظهار داشت: فعالیت مهدی تاج بر اساس مجوز موقت نیست و او بر اساس ماده 60 قانون جامعه ایثارگران می تواند به فعالیتش ادامه دهد. وی افزود: اصولا وزارت ورزش نمی تواند مجوزی صادر کند و افراد بر اساس فرصت های قانونی که شامل حالشان می شود، از مزایا برخوردار می شوند ...