جمعه ۰۴ بهمنساعت ۰۴:۰۳Jan 2020 24

جدیدترین‌های «اداره کل ورزش»

ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۱    
اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته هیات ورزش های جانبازان و معلولان یکی از هیات های برتر و فعال استان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت:طرح ملی فجر تا نوروز از سوم بهمن ماه در خراسان رضوی اجرایی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۶    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: فعالیت هیات ورزش های جانبازان و معلولان استان قابل قبول است به طوری که همواره این هیات، در بین هیات های برتر استانی قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۴:۴۰    
فرماندار حمیدیه گفت: توانایی ها و استعداد های جوانان و نوجوانان در عرصه ورزش در سطح شهرستان بسیار بالا است و شکوفا شدن آن ها نگاه ویژه اداره کل ورزش و جوانان خوزستان را می طلبد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۵    
معاونت توسعه امور ورزشی و قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران: مسیر موفقیت آمیز ورزش استان متوقف شدنی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در 10 ماهه سال جاری بیش از 17 هزار عنوان برنامه مختلف ورزش همگانی در سطح استان برگزارشده است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه از عدم تدوین برنامه ای جامع و مدون برای حوزه جوانان از سوی اداره کل ورزش و جوانان انتقاد کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: مجامع خیرین ازدواج در استان همدان تقویت می شوند. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، محسن جهانشیر پیش از ظهر سه شنبه در جمع هیئت مدیره مجمع خیرین ازدواج شهرستان نهاوند ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: امیدواریم با همدلی مسیر توسعه رشته هاکی در استان هموار شود و باید همگانی کردن این رشته جدی گرفته شود .
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۶    
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس گفت : 63 پروژه عمرانی ورزشی در نقاط مختلف استان در ایام دهه مبارک فجرانقلاب اسلامی در فارس افتتاح و به بهره برداری می رسد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۹    
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل از تامین زیر ساخت های ورزش هاکی در شهرستان های استان اردبیل خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۶    
مسابقات بین المللی جایزه بزرگ شطرنج بهمن ماه بمیزبانی بندر زیبای شهرستان چابهار برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش وجوانان وبه نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان سیستان و بلوچستان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۶    
بر اساس تعریف های متداول از توریسم ، کسی که محل زندگی خود را به قصد تفریح و سرگرمی و استراحت و فعالیت های دیگر از یک روز تا یک سال ترک کند گردشگر می گویند. ...
روزنامه اصفهان زیبا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مجمع انتخاباتی رئیس هیئت نجات غریق و غواصی استان اصفهان دیروز در تالار اجتماعات و گنجینه افتخارات سرای ورزشکاران اداره کل ورزش و جوانان استان با حضور ایلخان نوری، رئیس فدراسیون نجات غریق، محمد سلطان حسینی، مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان، علیرضا امینازاده ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
دو بوکسور خوزستانی در آخرین اردوی تیم ملی پیش از حضور در مسابقات گزینشی المپیک، برای عضویت در تیم ملی تلاش می کنند. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان استان تهران در نظر دارد، انتخابات رئیس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا را برگزار کند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۱۶    
معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان لرستان فراخوان برگزاری کارگاه های دانش افزایی و ارتقاء مهارت را منتشر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۰۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش های همگانی اداره کل ورزش و جوانان مازندران از اجرای طرح ملی ورزشی فجر تا نوروز در شهرهای استان طی دو مرحله خبر داد.
برترین ها / فرارو   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۲:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مجمع انتخاب رئیس هیأت بولینگ، بیلیارد و بولس خراسان رضوی با حضور 16عضو از17عضو مجمع انتخابی این هیأت از جمله اسکندری رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس، فتاحی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی، پورتقی معاون اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، نماینده ورزشکاران ، باشگاه ها، مربیان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۹    
شهرکرد-ایرنا- رییس هیات نابینایان و کم بینایان چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه با حضور رییس فدراسیون در اداره کل ورزش و جوانان استان انتخاب شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۵    
شیراز- ایرنا- مدیر کل ورزش و جوانان فارس گفت: تفاهم نامه برگزاری مسابقه جام جهانی کشتی فرنگی در شیراز بین فدراسیون کشتی و اداره کل ورزش و جوانان فارس منعقد شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۶    
اردبیل - ایرنا - سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: بیش از 53 هزار ورزشکار در این استان امسال سازمان یافته و تحت پوشش بیمه ورزشی قرار گرفته اند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: به همت جهاددانشگاهی استان اردبیل و با همکاری سازمانهای مردم نهاد مرتبط با حوزه آموزش، طرح سرباز ماهر با موفقیّت در استان اردبیل اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۲:۱۶    
ورزش گیلان در هفته پایانی دی ماه روزهای پرتلاطمی را پشت سر گذاشته و درگیری با طعم چاقوکشی! در اداره کل ورزش و جوانان گیلان مهم ترین و تلخ ترین خبر ورزشی در هفته گذشته بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: 53 هزار و 681 ورزشکار اردبیلی در 10 ماهه سال جاری زیر پوشش بیمه ورزشی قرار گرفتند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
اهواز – ایرنا – مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: سرپرست جدید هیات اسکواش خوزستان با ابلاغ فدراسیون معرفی شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
محمد مهدیه گفت: برای شرکت در انتخابات رئیس هیات کشتی، کاندیداها از دوم تا 11 بهمن فرصت دارند تا مدارک خود را به اداره کل ورزش و جوانان تحویل دهند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، اولین محموله شامل 15 تن اقلام مورد نیاز را در قالب 3 کامیون برای کمک به هموطنان آسیب دیده در سیل سیستان و بلوچستان ارسال کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی از برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی ورزشی در استان خبر داد.
یاریزان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۷    
به گزارش یاریزان ؛ اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در اجرای تبصره 2 ماده 7 آئین نامه هیأت های ورزشی استان ها از علاقمندان جهت احراز ریاست هیأت های مشروحه ذیل ثبت نام به عمل می آورد. ...
روزنامه ندای هرمزگان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش وجوانان باشورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزارگردید.
موج   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: هیاتهای ورزشی به بینش جوانان توجه بیشتری داشته باشند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۰۹    
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی لرستان منعقد شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات کراس فیت قهرمانی استان، گرامیداشت سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی، در دو رده آماتور و حرفه ای در سالن شهید صدوقی یزد برگزار و نفرات برتر معرفی شدند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از دوره آموزش رشته اسکواش ویژه معلمین ورزش بازدید کرد . به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان به نقل از اداره کل ورزش و جوانان استان یزد سیداحمد هاشمی معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان به همراه حاجی حسینی مسئول روابط عمومی این ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از رقابت بیش از 500 نفر از بانوان کارمند استان یزد در مسابقات ورزی کارمندان دولت گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۹    
سید علی کریمی گفت: با حضور بخش خصوصی، فضای خاکی مجموعه شهید سبزی پرور خرم آباد ورزشی می شود. او افزود: دراین نشست تخصصی که با حضور نمایندگان دستگاه های دولتی و نظارتی مرتبط برگزارشد برخی مشکلات واگذاری بررسی شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۵۰    
طی احکامی جداگانه، سرپرست گروه مشارکت های اجتماعی جوانان و سرپرست گروه ساماندهی امور جوانان چهارمحال و بختیاری منصوب شدند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۹    
ایسنا/لرستان معاون اداره کل ورزش و جوانان لرستان می گوید: جهاد دانشگاهی در حوزه جوانان ظرفیت بالایی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۵    
ایسنا/لرستان تفاهم نامه همکاری بین اداره کل ورزش و جوانان و جهاد دانشگاهی لرستان منعقد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - معاون اداره کل ورزش و جوانان اردبیل گفت: به منظور ارائه مشاوره و انجام مداخلات لازم در کاهش اختلاف زوجین و یا تسهیل در شرایط ازدواج، 6 مرکز تخصصی مشاوره در استان اردبیل فعال است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۸    
شهردار تهران و رئیس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تقدیر از حضور وزارت ورزش و جوانان در برنامه های "هفته تهران" از مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و اداره ورزش و جوانان شمیرانات(امید قمی) قدردانی کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۶    
جلسه کمیته پشتیبانی ستاد المپیک و پارالمپیک 2020 در اداره کل ورزش و جوانان با حضور مدیرکل ورزش و جوانان مازندران برگزار شد.
خوزنیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به اقدامات انجام شده در ورزش استان، گفت: موزه ورزش خوزستان در حال مطالعه و طراحی است. افشین حیدری در مجمع انتخاب رئیس هیات ورزش های همگانی خوزستان که امروز (یکشنبه) در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهارکرد: امید حاجتی ...
تابا خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مجمع انتخاب رییس هیات ورزش های همگانی خوزستان امروز با شرکت چهار نامزد در اهواز برگزار شد که در پایان امید حاجتی به عنوان رییس این هیات انتخاب شد. به گزارش تابا ...
رشت پرس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان سرپرست معاونت امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان منصوب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۴    
در طول یک هفته 3 مجمع انتخاباتی هیات های ورزشی برگزار شد تا اداره کل ورزش و جوانان تا حدودی به حواشی هیات ها پایان دهد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس هیات جودو استان کرمانشاه گفت: با مساعدت استاندار و حمایت های اداره کل ورزش و جوانان استان، خانه جودو کرمانشاه در مجموعه ورزشی امام(ره) احداث خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ایران به مراتب امن تر از کشورهای خاورمیانه و غرب آسیا است و تصمیم غیرمنطقی کنفدراسیون فوتبال آسیا دسیسه ای بیش نیست.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۰۶    
زنجان - ایرنا - معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: این استان در رشته های ورزشی راکتی، توانمند و موفق بوده و از جایگاه خوبی در سطح کشور برخوردار است.