چهارشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۹:۳۵Jul 2020 15

جدیدترین‌های «وزارت ورزش»

 
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تاکید وزارت ورزش و جوانان بر اختصاص بودجه فدراسیون ها با راهبرد توسعه ورزش زنان، موجب شده تا برخی از کارشناسان به این باور برسند که فعالیت ورزشی این قشر دستورالعملی است که راهی برای بازگشت به گذشته باقی نگذاشته است.
پارس فوتبال   ۳ ساعت پیش    
در ادعایی جنجالی فتح الله زاده مدیرعامل سابق استقلال مدعی شد که با دراگان اسکوچیچ پیش از حضور فرهاد مجیدی توافق کرده بوده اما از سوی وزارت ورزش این توافق نقض شده است.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قصه بازنشستگی محمد رضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال وارد فاز جدیدی شده است. این بار سازمان اداری استخدامی کشور در تازه ترین تاکید به وزارت ورزش با مخالفت تصمیم مسعود سلطانی فر وزیر ورزش خواسته تا بازنشستگی رئیس فدراسیون والیبال اعلام شود.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۲:۰۵    
عبداللهی رای دیدار انجام نشده تیم فوتبال استقلال تهران و تیم فوتبال پارس جنوبی اعلام شد که طی آن دو تیم باید با هم بازی کنند. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، عبداللهی ...
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۱    
پرونده بازنشستگی رئیس فدراسیون والیبال روز به روز شکلی پیچیده تر به خود می گیرد. با اینکه محمدرضا داورزنی نزدیک به 10 ماه است که در بازگشت مجدد ریاست فدراسیون را بر عهده گرفته اما همچنان ابهاماتی درباره بازنشستگی او وجود دارد و به نظر می رسد که این مشکلات حل هم نخواهد شد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۶    
سازمان اداری استخدامی کشور در تازه ترین مکاتباتش با وزارت ورزش خواستار اعلام بازنشستگی رئیس فدراسیون والیبال شده است.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، جلسه هماهنگی خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با هدف بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه برای واگذاری سهام به بازار سرمایه در حالی عصر امروز (سه شنبه) برگزار شد که مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، شمس معاون خصوصی سازی ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۵    
کاوه احمدی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون بسکتبال ضمن بازدید از روابط عمومی با دکتر طباطبایی دیدار و گفت و گو کرد.
برترین ها / بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
وزارت ورزش و جوانان: جلسه هماهنگی خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باهدف بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه برای واگذاری سهام به بازار سرمایه در حالی عصر امروز برگزار شد که مسعود سلطانی فر، شمس معاون خصوصی سازی، مهدی علی نژاد و فرامرزیان معاونین وزارت ورزش و جوانان و مدیران دو باشگاه حضور داشتند ...
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۷:۲۵    
واعظ آشتیانی باید دید انتصاب هایی که درون دو باشگاه انجام می شود، واقعا از سوی مدیران عامل صورت می گیرد یا از جای دیگری به آنها دیکته شده است. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول برگزاری لیگ برتر تیروکمان گفت: اگر ستاد مقابله با کرونا وزارت ورزش و جوانان مجوز بدهد، آماده برگزاری لیگ برتر تیروکمان در شهریور هستیم.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: امیررضا واعظ آشتیانی در مورد اینکه انتخاب اعضای هیأت مدیره استقلال و پرسپولیس در سال های اخیر همواره مورد اعتراض هواداران دو باشگاه بوده و اینکه مدیران سرخابی تصمیماتی گرفته اند که باعث اتفاقات بدی شده است ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با خسرو قمری رئیس فدراسیون دوچرخه سواری در محل فدراسیون دیدار و گفت وگوکرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون قایقرانی از روابط عمومی و دوره های آموزش آنلاین بازدید و با علیرضا سهرابیان دیدار و گفت وگو کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
عباس نظریان برنامه ریزی مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد وزارت ورزش و جوانان را حرکت در مسیر تحقق بندهای اقتصادی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و اهداف سال جهش تولید با رویکرد رونق اقتصاد ورزش عنوان کرد .
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال معتقد است که وزارت ورزش با انتصاب های غلط و غیر ورزشی در استقلال این باشگاه را با یک ناکامی بزرگ روبرو کرده است.
فدراسیون والیبال ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دبیری فدراسیون والیبال، گفت: مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون روز یکشنبه 29 تیرماه به صورت آنلاین برگزار می شود. میلاد تقوی در گفت وگو با روابط عمومی فدراسیون والیبال، افزود: بر اساس قوانین و مقررات جاری ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کاوه احمدی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان با قدرت اله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی دیدار کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۱۵    
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در این دیدار دکتر علی دادگر با اشاره به کسب موفقیت های این فدراسیون بخصوص در دو سال اخیر اظهار داشت ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۷    
نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه وزارت ورزش و جوانان تنها به حوزه ورزش پرداخته و از مسائل و مشکلات مبتلابه جوانان از جمله ازدواج، مسکن و اشتغال آنان غافل مانده است
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اقدام وزارت ورزش برای برنامه محور کردن بودجه فدراسیون و نهادهای ورزشی می تواند هزینه فایده اختصاص مبالغ کلان به یک نهاد را در میان مدت مشخص و زمینه را برای سرمایه گذاری بیشتر در آن فراهم کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رسول بهروش یکشنبه شب امیرحسین صادقی میهمان شبکه ورزش بود و بار دیگر سخنانی کم عمق و غیرمفید به زبان آورد. مدافع پیشین استقلال که مدت هاست درگیر نمایش انفرادی من از همه عصبانی ترم شده است ...
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ورزش سه: پس از مدتی سکوت، دوباره علی فتح الله زاده مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با حضور در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما در مصاحبه ای جنجالی، ادعاهای جدیدی را از توافق با اسکوچیچ تا دخالت اطرافیان وزیر در استقلال گفت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
سازمان اداری استخدامی کشور در تازه ترین تاکیدی که به وزارت ورزش داشته خواستار اعلام بازنشستگی رئیس فدراسیون والیبال شده و با تصمیم مسعود سلطانی فر مخالفت کرده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۹    
مجمع انتخابات فدراسیون همگانی پس از ماه ها بلاتکلیفی قرار است فردا برگزار شود که البته در این میان برخی مدیران وزارت شانس بالایی برای رسیدن به صندلی ریاست دارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۲    
در حالی که شنیده می شد قرار است استقلال با حکم کمیته انضباطی بازنده شود، اما به نظر می رسد با برخی فشارها دیدار این تیم و پارس تکرار خواهدشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل در نشست مشترک رئیس و اعضای هیات انجمن های ورزشی استان اردبیل: رشته های مدال آور علاوه بر حمایت اداره ورزش و جوانان در استانها، مورد حمایت وزارت ورزش و جوانان هم در سطح جهانی و بین المللی نیز قرار می گیرند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۸:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در سال های گذشته تصمیماتی برای خصوصی سازی و رفع مشکل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گرفته شد اما به هر دلیل شرایط واگذاری سرخابی ها به سرانجام نرسید. اما با عزم جدی دولت و پیگیری های وزارت ورزش و جوانان این مهم به نتیجه رسید و طبق اعلام رئیس سازمان خصوصی سازیِ ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۰۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه توجه به اقتصاد ورزش از توفیقات دولت است، گفت: توجه به ورزش زنان موجب جهش ورزش ایران می شود.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
مسعود سلطانی فر، چند ماهی می شود که سکان وزارت ورزش و جوانان را در اختیار گرفته و اکنون نوبت به گزینشی دیگر فرا رسیده است، سلطانی فر در گفت و گو با روزنامه قانون در خصوص چند ماه مدیریت خود در این عرصه، نکات جالبی را گفته که در ادامه متن کامل آن را می خوانید. ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: تصمیم گیری در مورد مسابقه سوپرجام در حیطه اختیارات فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ است و این وزارتخانه دخالتی ندارد.
تدبیر   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۶    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی وزارت ورزش و جوانان جزئیات پرداخت وام ازدواج جوانان را در خرداد ماه سال جاری تشریح کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۵    
مدیرکل دفتر امور بین الملل وزارت ورزش و جوانان گفت: همکاری مناسبی بین وزارت ورزش، وزارت بهداشت و یونیسف صورت گرفت و برای اولین بار این کارگاه ها با استقبال قابل توجهی همراه بود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست دفتر توسعه آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در محل فدراسیون بوکس حضور یافت و با مسوولان این فدراسیون، دیدار و گفتگو کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش در کارگاه های آموزشی توانمندسازی در حوزه سلامت و رشد نوجوانان و جوانان را فرصتی برای همکاری و تعامل بین مجموعه هایی مثل یونیسف با دولت ها برای توسعه و بهسازی زندگی انتقال تجارب مناسب دانست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پیشین فدراسیون وزنه برداری گفت: انتخابات فدراسیون جهانی وزنه برداری اهمیت بالایی دارد و کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش باید کمک کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
احد آزادی خواه گفت: سمن های جوانان کارهایی را انجام دادند که از عهده کسی برنمی آمد و روی زمین مانده بود بنابراین نباید زحمات آنها را نادیده گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست دفتر آموزش های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان بر ایجاد ستاد ورزش های پایه تاکید کرد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات فدراسیون همگانی 25 تیرماه برگزار می شود و گفته می شود مدیرکل ورزش همگانی وزارت ورزش گزینه اصلی ریاست در این فدراسیون است
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
با ارزیابی وزارت ورزش وجوانان و مکاتبه با وزیر کشور، استان چهارمحال وبختیاری رتبه اول ستاد ساماندهی امور جوانان سال 1398 در بین استان های کشور را از آن خود کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار همدان از سوی وزارت ورزش و جوانان به عنوان استاندار برتر کشور در شاخص اهتمام به امور جوانان انتخاب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان طی نامه ای به معاون اول رئیس جمهور و وزیر کشور، استاندار یزد را به عنوان استاندار برتر در شاخص اهتمام به امور جوانان معرفی کرد. به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد؛ ...
سیرجان نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
سازمان خصوصی سازی و وزارت ورزش توضیح بدهند دقیقاً چه چیز را می خواهند واگذار کنند؟ این دو باشگاه از هر نظر بنگاه های اقتصادی زیان ده محسوب می شوند و میلیارد ها تومان بدهی تسویه نشده دارند.این روز ها دوباره بحث بر سر خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال بر سر زبان ها افتاده است ...
سلام نو / وانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو به نقل ازخبرآنلاین، امیرحسین صادقی مدافع سابق تیم فوتبال استقلال تهران که مهمان برنامه شب های فوتبالی در شبکه ورزش بود، از عملکرد وزارت ورزش و جوانان در نحوه اداره باشگاه استقلال انتقاد کرد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: اولین کارگاه آموزشی تاسیس تعاونی های جوانان با همکاری معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به صورت غیرحضوری برگزار شد.
وانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: دلیل کمبودها را نمی دانم اما باید وزارت ورزش کادر مدیریتی پرسپولیس را تکمیل کند.
دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مهدی علی نژاد گفت : بودجه فدراسیون ها بر اساس ارزیابی عملکرد محقق می شود و فدراسیون های مدال آور در المپیک و بازی های آسیایی از ضرایب بیشتری برای پرداخت همراه خواهند شد. ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۱    
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با هدف حفظ سلامتی ورزشکاران را مورد تاکید قرار داد.