دوشنبه ۰۵ اسفندساعت ۰۸:۴۹Feb 2020 24

جدیدترین‌های «وزیر ورزش و جوانان»

سلام نو / ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، در دستورالعمل هفت بندی که امروز (یکشنبه) از سوی مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان به رییس کمیته ملی المپیک، رییس کمیته ملی پارالمپیک، روسا و سرپرستان فدراسیون های ورزشی، مدیران کل ورزش و جوانان استان های مختلف و مدیرعامل توسعه و نگهداری اماکن ورزشی رونوشت شده آمده است: ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۴:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان برای جلوگیری از تکرار اتفاقات اخیر در خصوص میزبانی تیم های ایرانی توضیحاتی ارائه داد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از سفر وزیر ورزش و جوانان تا پایان سال به استان خبر داد و گفت: 15 پروژه ورزشی در این سفر افتتاح خواهد شد.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
ایلنا: مجمع عمومی باشگاه استقلال تهران قرار است فردا با حضور سرپرست مدیرعاملی و اعضای مدیره باشگاه در حضور مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان برگزار شود. طی این جلسه ضمن بررسی صورت حساب های مالی باشگاه طی سال گذشته و بررسی بدهی های این باشگاه قرار شده مدیرعامل جدید این باشگاه هم معرفی شود. ...
برترین ها / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۱:۳۴   + ۵۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران: " ستاد مقابله با گسترش بیماری کرونا در ورزش" فدراسیون پزشکی ورزشی، با صدور اطلاعیه شماره 2 از لغو تمام رویدادهای ورزشی کشوری، لیگ های دسته اول و دوم همه رشته های ورزشی خبر داد. ...
سلام نو   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش پیرو دستور ویژه وزیر ورزش و جوانان به فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص فعالیت این فدراسیون در زمینه پیشگیری از بیماری کرونا ویروس در ورزش، راه اندازی شد و امشب یک تصمیم مهم اتخاذ کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۷:۴۸   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان از برگزاری مجامع عادی باشگاه های استقلال و پرسپولیس در هفته جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
پیرو دستور وزیر ورزش و جوانان مبنی بر فعالیت گسترده در زمینه مقابله با کرونا، "ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش" امروز تشکیل شد.
بانک ورزش   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۲۱ سایت دیگر  
بانک ورزش - پیرو دستور وزیر ورزش و جوانان مبنی بر فعالیت گسترده در زمینه مقابله با کرونا، "ستاد مقابله با گسترش کرونا در ورزش" در فدراسیون پزشکی ورزشی راه اندازی و نخستین جلسه آن امروز(شنبه) در محل این فدراسیون تشکیل شد. ...
طوفان زرد   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۱:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال گفت بازیکنان دو تیم سپاهان و پرسپولیس به جای دست دادن، مُشت های خود را به یکدیگر تماس می دهند. به گزارش پایگاه خبری طوفان زرد و به نقل از تسنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در پی شیوع ویروس کرونا به فدراسیون پزشکی ورزشی آماده باش داد و مراقبت از ورزشکاران و تماشاگران را در برابر این ویروس از اولویت جدی وزارت ورزش و جوانان دانست.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در ارتباط با تدابیر وزارت ورزش برای پیشگیری از کرونا گفت: در پی مشاهده شواهد بیماری کرونا در کشور به فدراسیون پزشکی و ورزشی برای پیشگیری از کرونا آماده باش داده ایم تا دوستان و همکاران ما، همه تمهیدات لازم را به کار بگیرند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۶:۵۸    
سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان عصر امروز با حضور در دهکده المپیک کرمانشاه از روند ساخت سالن 6 هزار نفری ولایت بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۳۹    
وزیر ورزش و جوانان گفت: جمهوری اسلامی در سایه حکومت دینی توانست آزادی احزاب و گروه های سیاسی را تضمین کرده و انتخابات آزاد را برگزار کند.
ایلنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان پس از شرکت در انتخابات گفت: دشمنان منتظر هستند تا در صورتی که مشارکت کمرنگ باشد فشارهایشان را بیشتر کنند.
ناطقان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان رای خود را برای انتخابات مجلس به صندوق انداخت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۳   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان به فدراسیون پزشکی ورزشی دستور داد با ستاد پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا همکاری کامل داشته باشد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در گفت و گویی تلفنی با بهمن عسکری نخستین ورزش کار ایران ی در رشته کاراته که موفق به کسب سهمیه #المپیک شد گفت : این سهمیه برای ورزش ایران بسیار با ارزش است و من یقین دارم با تلاش و عزم اراده ای که از شما سراغ دارم بهترین سکوی توکیو متعلق به شماست
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش وجوانان در حاشیه بازدید از روند ساخت استادیوم شش هزار نفری کرمانشاه گفت: امیدواریم در صورت تامین منابع سال آینده چنین روزهایی این ورزشگاه را افتتاح کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که در سال 99 سه سالن ورزشی 6 هزار نفری در شهرهای کرمانشاه، کرج و مشهد افتتاح خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه وزیر ورزش و جوانان گفت: براساس برنامه ریزی انجام شده سالن شش هزار نفری کرمانشاه دهه فجر سال آینده افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۸:۰۳    
ایرنا- کرمانشاه- مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان عصر روز پنجشنبه از روند ساخت سرسرای 6 هزار نفری دهکده المپیک کرمانشاه بازدید کرد.(عکاس:عباداله آذرگون)
باشگاه پرسپولیس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
پرسپولیس نیوز: وزیر ورزش و جوانان گفت: هر وقت آستانه تحمل تماشاگران بالاتر رفت، در مسابقات فوتبال هم شاهد حضور بانوان در ورزشگاه ها خواهیم بود. به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در جریان سفر به استان کردستان گفت: ما هیچ مشکلی با حضور بانوان در ورزشگاه ها نداریم ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۱۱    
ایرنا - سنندج - مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به منظور بازدید از ورزشگاه 6 هزار نفری 22 گولان سنندج به کردستان سفر کرد. وزیر ورزش در پایان این سفر در آیین تجلیل از زنان نمونه استان که در دانشگاه کردستان برگزار شد شرکت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۷:۰۲    
وزیر ورزش و جوانان از پروژه نیمه تمام ورزشگاه 6 هزار نفری 22 گولان سنندج بازدید
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۴    
ایرنا - سنندج - آیین گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته زن و روز مادر روز پنجشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان و استاندار کردستان در تالار مولوی دانشگاه کردستان با تجلیل از زنان نمونه برگزار شد. عکاس: سیدمصلح پیرخضرانیان
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۲۱:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ورزش سه: طی روزهای گذشته بار دیگر بحث حضور زنان در ورزشگاه های فوتبال داغ شده است. بعد از آنکه گفته شد فدراسیون جهانی طی نامه ای جدید به فدراسیون فوتبال ایران خواهان تماشای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر توسط بانوان شده، حالا احتمال های زیادی در این خصوص به گوش می رسد. ...
برترین ها / ورزش 3   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
ورزش سه: با نزدیک شدن به انتخابات فدراسیون فوتبال در روز 25 اسفند بحث های گوناگونی در این خصوص پیش می آید. یکی از مواردی که بارها مورد بحث قرار گرفته بحث حضور بازنشسته ها در انتخابات است ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حضور بانوان در ورزشگاه ها گفت: تاکید بر این است که حدود 50 درصد از تمامی اماکن ورزشی که ایجاد و به بهره برداری می رسد در اختیار بانوان قرار بگیرد و زنان از حقی برابر با آقایان برخوردار باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در صحبت های اخیر خود تاکید کرد این وزارتخانه با حضور زنان در ورزشگاه ها مشکلی ندارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: همه ما بسیج شده ایم تا ورزشکاران ایران در المپیک توکیو نتیجه مطلوب بگیرند و کاری جز این نداریم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۶    
وزیر ورزش و جوانان گفت: با حضور بانوان در مکان های ورزشی مشکلی نداشته و اکنون نیز در مسابقات سالنی و مسابقات میدانی حضور داشته و از نزدیک نظاره گر مسابقات هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: همه ما بسیج شده ایم تا در ورزشکاران ایران در المپیک توکیو نتیجه مطلوب بگیرند و کاری جز این نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه 6 هزار نفری سنندج 98درصد است که با این میزان پیشرفت، در آینده نزدیک افتتاح می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: پروژه ورزشی سالن 6 هزار نفری 22 گولان سنندج در آینده نزدیک و در سفر رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به استان کردستان با حضور دکتر روحانی به بهره برداری می رسد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: از ورزشکارانی که سهمیه المپیک گرفته، حمایت های مختلف انجام و هدفمان این است که مسائل معیشتی قهرمانان را حل و فصل کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: مسیر توسعه، بالندگی و دموکراسی از داخل صندوق های رای می گذرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزشگاه 22 گولان از نظر استانداردهای بین المللی قابلیت میزبانی از رقابت های ورزشی را دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۹    
وزیر ورزش و جوانان گفت: همه مجموعه ورزش و جوانان در تلاش هستند تا حضور موفقی را در المپیک 2020 داشته باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان وزیر ورزش و جوانان گفت: با آماده شدن این سالن در 15 روز آینده، تلاش می کنیم در سال 99 میزبانی چند رویداد ملی و بین المللی را در سنندج برگزار کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان گفت: حضور بازنشستگان در سمت ریاست فدراسیون های ورزشی غیر قانونی است و اجازه نداریم از قانون سرپیچی کنیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۵۹    
وزیر ورزش و جوانان گفت: استان هایی همچون کردستان که سالن شش هزار نفری داشته، می توانند میزبان رویداد و مسابقات بین المللی شوند.
آنا   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۲    
وزیر ورزش و جوانان با استقبال استاندار کردستان برای بازدید سالن 6 هزارنفری وارد سنندج شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۶    
وزیر ورزش و جوانان برای بازدید از پروژه های عمرانی ورزشی وارد سنندج شد.
جماران   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی وزیر ورزش و جوانان دقایقی قبل برای بازدید از پروژه های عمرانی و شرکت در چندین نشست استانی انتهای پیام
سلام نو / مردم نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۱۳:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ امروز (چهارشنبه) دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان از سمت خود در ریاست فدراسیون ووشو استعفا داد. ...
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرورزشی: مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در دیدار با فرزانه فصیحی نخستین دختر دونده ایرانی که موفق به کسب سهمیه جهانی داخل سالن شده است گفت: این موفقیت ارزشمند، جامعه ورزش زنان را امیدوارتر و باور موفقیت را در نزد قهرمانان زن ایرانی دو چندان کرد. ...
دنیای معدن   ۱۳۹۸/۱۱/۳۰ - ۲۲:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
خبر کوتاه بود و تکان دهنده: انتخابات هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال در تاریخ سیزدهم بهمن ماه 98 برگزار شد و با حکم سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان فردی به نام مهدی شریفی نیک نفس به عنوان یکی از اعضای جدید هیئت مدیره این باشگاه تهرانی معرفی شد ...