چهارشنبه ۱۸ تیرساعت ۰۵:۵۸Jul 2020 8

جدیدترین‌های «وزیر ورزش و جوانان»

 
رئیس فدراسیون والیبال با معاون وزیر ورزش و جوانان دیدار و درباره برنامه های پیش روی فدراسیون گفت وگو کرد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی در این دیدار برنامه های پیش روی والیبال ایران در سال های 2020 و 2021 را برای علی نژاد تشریح و درباره اهداف پیش بینی شده برای این ...
دولت   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در دیدار مجمع نمایندگان کردستان، اتمام پروژه های نیمه تمام به ویژه اماکن ورزشی بالای 70 درصد این استان در راستای گسترش زیرساخت ها وتوسعه همگانی ورزش را از اهم اقدامات این وزارتخانه تا پایان سال اعلام کرد. ...
آنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و کمیته المپیک پشتیبان فدراسیون جودو هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: در زمینه فرهنگ سازی ازدواج بدون تشریفات، مشاوران و روانشناسان مراکز تخصصی ازدواج می توانند کمک شایانی به جوانان کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۸:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از ظرفیت های مالیاتی درخصوص مصوبه پنجاهمین جلسه شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا به تاریخ 3 خرداد 99 که به تایید رهبر معظم انقلاب نیز رسیده است، منتفع خواهند شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: فیفا پرسپولیس را جریمه نکرده بلکه مبلغ اعلام شده، طلب کالدرون از این باشگاه است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۴۸    
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به افتتاح ورزشگاه 6 هزار نفری سنندج گفت: این فضای ورزشی زیبا در راستای نگاه ویژه به کردستان و مردم ورزش دوست استان است.
باشگاه خبرنگاران: علی نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان بیان کرد اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به زودی معرفی می شوند. اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال معرفی شدند، اما هیئت مدیره سرخ ها هنوز تکمیل نشده و همین موضوع سبب اعتراض هواداران پرسپولیس شده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: اینکه یک ایرانی علیه ایران، در نهادهای بین المللی گرا یا شهادت دهد خیانت به کشور است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان موازی کاری در رفع تعلیق فدراسیون جودو را رد کرد و گفت: محمد درخشان چیزی در این خصوص به من نگفته است.
بانک ورزش   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
بانک ورزش - وزیر ورزش و جوانان، حکم رئیس فدراسیون ووشو را صادر کرد. به گزارش بانک ورزش، مسعود سلطانی حکم امیر صدیقی را به عنوان رئیس فدراسیون ووشو صادر کرد. ...
سازمان بازرسی کل کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۵۸   + ۴۰ سایت دیگر  
چالش های حوزه ورزش و جوانان/ رسیدگی به اشکالات حقوقی قراردادها و ثبت املاک اماکن ورزشی خصوصی شدن سرخابی ها، مشکلات حقوقی حوزه ورزش در عقد قراردادها، وضعیت مالی فدراسیون های ورزشی، اتمام پروژه های نیمه تمام و حفاظت از اماکن ورزشی، توجه ویژه به حوزه جوانان و.. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون توسعه ورزش همگانی وزیر ورزش و جوانان گفت: 76 درصد مردان و 33 درصد زنان در باشگاه های ورزشی از انواع مکمل های بدنسازی و رژیمی استفاده می کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در دیدار مجمع نمایندگان کردستان، اتمام پروژه های نیمه تمام به ویژه اماکن ورزشی بالای 70 درصد این استان در راستای گسترش زیرساختها و توسعه همگانی ورزش را از اهم اقدامات این وزارتخانه تا پایان سال اعلام کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان قطعه زمینی به مساحت هزار متر مربع برای احداث سازه اداری فدراسیون اختصاص داد.
سازمان امور مالیاتی از معاون وزیر ورزش و جوانان خواست طبق قانون و ظرف 2هفته، وضعیت قرارداد ورزشکاران شفاف شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: ادامه مسابقات فوتبال بستگی به شرایط پیش رو دارد و در خصوص کلیت لیگ، ستاد ملی مقابله با کرونا که فراتر از ورزش است باید تصمیم گیری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر درباره کلیت لیگ بخواهند تصمیمی بگیرند این به ستاد ملی مبارزه با کرونا مرتبط می شود و فراتر از وزارت ورزش است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۱۴    
تهران- ایرنا- معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان گفت: ادامه مسابقات فوتبال بستگی به شرایط پیش رو دارد و در خصوص کلیت لیگ، ستاد ملی مقابله با کرونا که فراتر از ورزش است باید تصمیم گیری کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۲:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر درباره کلیت لیگ بخواهند تصمیمی بگیرند این به ستاد ملی مبارزه با کرونا مرتبط می شود و فراتر از وزارت ورزش است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۹:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ازدواج های اجباری، ازدواج زیر سن 18 سال، ازدواج با مقاصد اقتصادی و... آسیب های ناشی از افزایش مبلغ وام ازدواج تلقی می شود به همین دلیل با درخواست وزیر ورزش و جوانان و پیگیری معاونت امور جوانان، رئیس جمهور پیشنهادی مبنی بر تهیه یک دستورالعمل در این خصوص ارائه داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۴:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
برترین ها: آرش برهانی علیه مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان دو استوری منتشر کرد. مهاجم پیشین استقلال، استوری جدیدی منتشر کرده که موضوع آن بررسی سوابق وزیر ورزش و جوانان است که با قهرمانی های پرسپولیس مصادف شده است. او در این باره نوشت: تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل. ...
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۳   + ۳۰ سایت دیگر  
فدراسیون کشتی: پس از ابتلای حسین نوری دارنده مدال برنز کشتی فرنگی جهان و قهرمان بازی های آسیایی به ویروس کرونا و با توجه به وضعیت وخیم این کشتی گیر گرانقدر کشورمان، فدراسیون کشتی پیگیر روند درمانی وی شد. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در دویست و چهل و هفتمین نشست شورای معاونت وزارت ورزش و جوانان مبارزه با فساد،شفافیت امور، چالاکی سیستم اداری، تحقق دولت الکترونیک در امور اداری و جاری وزارت ورزش و جوانان را از اهم اقدامات صورت گرفته در این وزارتخانه اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ - ۲۱:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: فدراسیون ووشو یک الگو است که توان خود را در بخش های مختلف اثبات کرده است. تاریخ انتشار: 21:22 - 14 تیر 1399 - کد خبر: 634620
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۱:۴۱    
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: ما از وزیر ورزش و جوانان برای مبارزه با فساد دفاع و حمایت می کنیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۳:۴۳    
نماینده مردم چابهار با حضور در خبرگزاری برنا گفت: مکاتبه وزیر ورزش و جوانان با وزیر اطلاعات حاکی از این است که در بحث فساد ستیزی تعارفی با هیچ کس، وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
آکادمی ملی رشته های ورزشی اتومبیل رانی و موتورسواری با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۱    
عبدالرضا مصری گفت: بحث استیضاح وزیر ورزش و جوانان مطرح نیست و کسی در این رابطه صحبتی نکرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر ورزش و جوانان و رییس کمیته ملی المپیک روز پنجشنبه با انتشار پیام های جداگانه ای روز جهانی ورزشی نویسان (2 جولای) را تبریک گفتند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نخستین آکادمی بین المللی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ایران امروز (پنجشنبه) با حضور معاونین وزیر ورزش و جوانان آغاز به کار کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۱۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان در پیامی، ورزشی نویسان را عضو ی مهم و اثربخش از هرجامعه ای نام برد که با جوهر قلم خویش توسعه ورزش را نه تنها در کشور خود تسریع می بخشند بلکه می توانند پرچمدار صلح جهانی باشند.
اقتصاد آنلاین / ساعت24   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۳:۵۷   + ۴۸ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ابوالقاسم شمسی معاون سازمان خصوصی سازی درباره آخرین نشست واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس اظهاراتی را ارائه کرد. ...
پایگاه خبری تحلیلی حرا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، نشست ستاد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی و ورود این دو باشگاه به بورس عصر چهارشنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان دو باشگاه برگزار شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۷:۳۴    
جمشید تقی زاده معاون حقوقی ،امور مجلس و استانها وزارت ورزش و جوانان به همراه قاسمعلی برزمینی مدیر کل ورزش و جوانان گلستان به همراه هیئت همراه از پروژه 6 هزار نفری کریم آباد و هتل ورزش بازدید نمودند.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: نشست ستاد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی و ورود این دو باشگاه به بورس عصر چهارشنبه با حضور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان دو باشگاه برگزار شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
همدان - مدیرکل ورزش و جوانان استان همدانگفت: خانه جوانان استان همدان در حال راه اندازی است و طی هفته آینده با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز می کند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: بعد از مدت ها تنها لیگ برتر فوتبال از سرگرفته شده است و همچنان محدودیت ها در ورزش اعمال می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۳    
نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس یازدهم در خصوص نامه وزیر ورزش و جوانان به وزیر اطلاعات در خصوص موضوع فساد و حمایت مجلس از وزارت ورزش و جوانان برای مبارزه با فساد بیان کرد: مجلس یازدهم بر پیشانی حرکتی خود، برخورد و ریشه کنی فساد و حمایت از کسانی که علیه فساد مبارزه می کنند را دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرکل اداره ورزش و جوانان خوزستان گفت: استخر شهرستان به زودی با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح می شود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: استقلال و پرسپولیس 2 باشگاه دولتی هستند که از سال های گذشته تاکنون در خصوص واگذاری آنها به بخش خصوصی صحبت ها و وعده های زیادی داده شده است، اما هیچگاه این اتفاق رخ نداده است و هر سال این دو باشگاه در انتظار بودجه دولتی بوده اند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۱    
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در رابطه با حمایت مجلس یازدهم از فساد ستیزی سایر ارگان ها مانند وزارت ورزش و جوانان و نامه اخیر این وزارتخانه به وزارت اطلاعات که نشان از فساد ستیزی وزیر ورزش و جوانان دارد، گفت: قطعا مجلس یازدهم از این گونه اقدامات حمایت خواهد کرد ...
روزنامه گل   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۹    
مسعود سلطانی فر برای پرسپولیسی ها خوش یمن است و خوش شانسی می آورد. پرسپولیسی ها در فصل گذشته که او وزیر ورزش و جوانان بود، سرخ پوشان پس از وقفه ای طولانی 3 بار متوالی با برانکو قهرمان ایران شدن و در سال چهارم هم در آستانه دبل کردن است.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که باشگاه پرسپولیس به دنبال میزبانی از شاهین در ورزشگاه شهید کاظمی است، معاون وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد که این ورزشگاه تحت مالکیت پرسپولیس نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر ورزش و جوانان در امور بانوان: نقش بانوان در موفقیت های فدراسیون انجمن های ورزشی بسیار پررنگ است.
دولت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان می گوید شایعات مطرح شده برای حذف امتیاز دریافت وام ازدواج برای سنین زیر 18 سال صحیح نیست و پرداخت وام نیاز به دستورالعملی کارشناسی شده دارد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر ورزش و جوانان در امور ایثارگران حمایت مسعود سلطانی فر و معاونین وزارت ورزش و جوانان را در راستای توجه به مقام شامخ شهدا و جامعه ایثارگران قابل توجه دانست و از برگزاری مراسمی به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ویژه رزمندگان حوزه ورزش با حضور سرلشگر محسن رضایی خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۹:۱۵    
معاون فرهنگی و آموزش سازمان بنیاد شهید، اهتمام ویژه وزیر ورزش و جوانان در ارزش نهادن به مسائل مربوط به جامعه ایثارگران را ستایش کرد و نقش آفرینی وزارت ورزش و جوانان در عرصه توجه به ایثارگران را مثبت ارزیابی کرد.