چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۶:۳۶Jun 2019 26

جدیدترین‌های «رئیس فدراسیون»

خبرگزاری برنا   ۶ ساعت پیش    
رئیس فدراسیون فوتبال خواستار همکاری بیشتر استانداری ها، ادارات کل و باشگاه ها برای برگزاری مطلوب مسابقات در فصل جدید شد.
گروه بنگاه ها : منجیان غریق تحت پوشش حوادث و مسوولیت رازی قرار گرفتند. به گزارش روابط عمومی بیمه رازی، با ابراز تمایل ایلخان نوری رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور و با هدف کاهش دغدغه های منجیان غریق به دلیل مسوولیت سنگینی که بر دوش این قشر است ...
خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور در فصل جدید از آمادگی کامل ورزشگاه آزادی خبر داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: سهراب مرادی در طول تمرین از ناحیه شانه مصدوم می شود که این مصدومیت جدی نبوده و پس از معاینات مشخص شد که تصمیم گرفته شد 2 الی 3 هفته طول درمان خود را ادامه دهد و بعد از آن معاینه شود
تهران پرس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری تهران پرس، اسماعیل حسن زاده در گفت وگو با بخش خبری شبکه 3 سیما در مورد جلسه ارکان قضایی با رئیس فدراسیون فوتبال گفت: این جلسه روز گذشته برگزار شد و در مورد مسائل انضباطی و اخلاقی و تعیین سیاست های بازدارنده تر مطالبی بیان شد ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۲    
رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولان با بیان این که " البرز بهترین داوران و مربیان کشور را در اختیار دارد"، روند ورزش جانبازان و معلولان البرز را رو به رشد ارزیابی کرد.
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۸:۴۷    
حمیدرضا عرب/تهدید مهدی تاج به ممانعت با حضور تیم های بدهکار در لیگ نوزدهم، ژست تازه ومتفاوتی نیست. رئیس فدراسیون فوتبال در سال های اخیر بارها با همین شدت و حرارت علیه تیم های بدهکار مصاحبه و آن ها را تهدید به حذف از شرکت در رقابت های فصل آتی کرده است ...
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بوکس در نامه ای به هیات بوکس استان گیلان، عزل علیزاده از دبیری هیات بوکس استان و ریاست هیات بوکس شهرستان رشت را قانونی ندانسته و خواستار بازگشت نامبرده به مناصب قبلی اش شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۴۷    
مجمع انتخابات هیات بدمینتون استان کردستان پیش از ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون در سنندج برگزار شد و کیوان زنگنه با کسب 12 رای به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیات بدمینتون استان کردستان انتخاب شد.
آنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۷:۰۱    
رئیس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی در پی سهل انگاری این فدراسیون در احیای حق دانشجوی دختر تکواندوکار قول مساعدت و جبران داد.
روزنامه ایران ورزشی   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
کمیته آموزش جای ای ف اسی مدرک می دهد مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال به همراه حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ و هدایت ممبینی امروز(سه شنبه) در کلاس حرفه ای مربیگری حاضر شدند . تاج بعد از حضور در جمع مربیان گفت: از حضور مدرس خارجی در این دوره بهترین تجربه و استفاده را ببرید ...
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال می گوید روال گذشته در مورد باشگاه ها تغییر می کند و اگر آنها بدهی داشته باشند، اجازه بازی پیدا نمی کنند.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۲۸    
مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: وظیفه ما است که از سوی هیئت پزشکی ورزشی برای پیشگیری از آسیب ها، خانواده ها را آگاه کنیم و در مسیر کاهش آسیب های رفتاری، اخلاقی و به ویژه در مکمل ها به آن ها مشاوره بدهیم. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۶    
رئیس فدراسیون تکواندو، هیئت استان البرز را بهترین هیئت کشور در میان تمامی استان ها دانست.
ایمنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۶    
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: اگر قبلا هزینه درمانی یک ورزشکار دو یا سه میلیون می شد، در حال حاضر این رقم دو الی سه برابر شده است.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا - رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: سال گذشته توسط این فدراسیون حدود سه میلیون و 600 هزار نفر کارت بیمه ورزشی صادر شد و پیش بینی می کنیم امسال این رقم به بیش از چهار میلیون نفر افزایش یابد.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال گفت:اینکه فدراسیون به شرایطی رسیده که می تواند مدرک برای مربیانش صادر کند، نشان دهنده روند رشد است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی برگزاری لیگ برتر فوتبال در فصل جدید با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون فوتبال برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۹    
رئیس فدراسیون بدمینتون کشور گفت: باید رئیس جدید بدمینتون کردستان برای ارتقای این رشته ورزشی تلاش بیشتری کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۲    
رئیس فدراسیون تکواندو گفت: با افرادی که به راحتی دروغ می گویند و تهمت می زنند نمی توانیم به توافق برسیم. ساعی: کسی نمی تواند مانع کار کردن من در تکواندو شود/ به تنهایی نمی توانم معجزه کنم پولادگر: به عملکرد ملی پوشان در منچستر خوش بین هستم ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال در دوره مربیگری حرفه ای حضور یافت و دقایقی را با مربیان به گفتگو پرداخت.
ورزش 3   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مهدی تاج امروز در مرکز ملی فوتبال و در کلاس مربیگری حرفه ای حضور یافت و با مربیان حاضر به گفتگو پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در دوره حرفه ای مربیگری فوتبال شرکت کرد و با مربیان حاضر در این دوره دیدار و گفت وگویی داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال در دوره مربیگری حرفه ای حضور یافت و دقایقی را با مربیان به گفتگو پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: شانه آسیب دیده سهراب مرادی 2 تا 3 هفته دیگر مجدداً معاینه و تصمیم نهایی درباره درمان او گرفته می شود.
فدراسیون فوتبال ایران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون فوتبال در دوره مربیگری حرفه ای حضور یافت و دقایقی را با مربیان به گفتگو پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان دو مقوله جوان و ورزش را مکمل همدیگر دانست و افزود: در جایگاه های مدیریتی به جوانان بها دهیم. به گزارش ایسنا منطقه لرستان، آیت الله سیداحمد میرعمادی در دیدار رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور بر لزوم بها دادن به جوانان در جایگاه های مدیریتی به ویژه در حوزه ورزش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: کارت های فیزیکی بیمه ورزشی که منشأ ناملایماتی بود حذف و بیمه ورزشی به صورت اینترنتی شد و با توجه به شاخص ها در یک سال اخیر شاهد رشد ورزشکاران در ثبت اینترنتی بودیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۶   + ۲۳ سایت دیگر  
نشست مشترک طولانی مدت رییس فدراسیون با ارکان قضایی فدراسیون برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - رئیس فدراسیون بدمینتون کشور گفت: در حال حاضر بر اساس آمارهای موجود 30 هزار ورزشکار در فدراسیون بدمینتون کشور ساماندهی شده اند و قهرمانان بسیاری در این رشته وجود دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: تنها امید فدراسیون به حضور بدمینتون بازان در المپیک به بانوان است و برای المپیک 2020 امید زیادی برای حضور آقایان وجود ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۲۰    
انتخابات مجمع هیئت بدمینتون استان کُردستان با حضور رئیس فدراسیون در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۱۱    
سنندج – انتخابات مجمع هیئت بدمینتون استان کردستان با حضور رئیس فدراسیون بدمینتون کشور در سنندج برگزار شد که پس از رای گیری کیوان زنگنه با کسب حداکثری آرا رئیس این مجمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: 79 درصد رشد ورزشکار سازمان یافته در 3 ماهه اول سال 98 نسبت به 3 ماهه اول سال گذشته داشته ایم و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رئیس فدراسیون بدمینتون گفت: هم اکنون 30 هزار بدمینتون باز سازمان یافته و بیمه شده در کشور برای حضور در میادین قهرمانی تلاش می کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۳۲    
انتخابات هیأت بدمینتون کردستان با حضور رئیس فدراسیون و اعضای مجمع در سنندج برگزار شد و در پایان کیوان زنگنه با کسب 12 رای از کل 14 رای ماخوذه به مدت چهار سال به سمت رئیس هیات بدمینتون استان کردستان انتخاب شد .
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۸    
رئیس فدراسیون بدمینتون کشور گفت: هیات بدمینتون استان کردستان باید تمام تلاش خود را به کار گیرد و نخبه های ورزشی را شناسایی و پرورش بدهند . به گزارش ایسنا، منطقه کردستان ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۷    
رئیس فدراسیون شنا درباره دلیل انصرافت بنیامین قره حسنلو از حضور در فینال ماده 100 آزاد توضیح داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فدراسیون بدمینتون گفت :تاکنون 30 هزار نفر در رشته قهرمانی کشور ثبت نام کرده اند.
منجیل خبر   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
1- توماس باخ رییس فدراسیون کمیته بین المللی المپیک 2- نناد لالوویچ رییس فدراسیون جهانی کشتی 3- دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو 4- سباستین کو رییس فدراسیون جهانی دو و میدانی 5- اوگور اندرر رییس فدراسیون جهانی تیروکمان و رییس کمیته المپیک ترکیه ونایب رییس کمیته بین المللی المپیک ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۲:۰۱    
شیراز-ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان گفت: این قشر توقع و انتظار زیادی ندارند اما می طلبد که مسئولان نظام به معلولان نگاه ویژه داشته باشند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۵۲    
رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی از ثبت رکورد تاریخی ساماندهی ورزشکاران ایران در بانک جامع این فدراسیون خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مهدی بیات رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک شم اقتصادی فوق العاده ای دارد و همواره آرزو داشته روزی به فوتبال ایران خدمت کند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
مجمع عمومی و سالیانه هیات فوتبال استان قزوین با حضور رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان؛مدیرکل ورزش و جوانان استان و اعضاء مجمع؛فردا چهارشنبه 5 تیرماه در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال گفت: هیچ وقت قول ندادم که اسپانسر می آورم و اینکه گفته می شود من چنین قول داده ام کذب است تاریخ انتشار: 10:31 - 04 تیر 1398
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون دوومیدانی گفت: ای کاش با تغییر مصوبات و دستورالعمل های مربوطه در وزارت ورزش، این پاداش ها همچون یکی دو فدراسیون دیگر در اختیار فدراسیون ما هم قرار می گرفت تا آن عدالتی که به دنبال هستیم، ایجاد می کردیم.
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۲    
آی اسپورت – میان هیاهوی اخبار و شایعات فوتبال داخلی، یک اتفاق خاص و منحصربه فرد در آن سوی مرزها و در قاره سبز رخ داد. مهدی بیات، مدیرعامل ایرانی-فرانسوی باشگاه شارلروای بلژیک به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال بلژیک انتخاب شد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
اخبار ورزشی فوتبال، بدنسازی، شطرنج، والیبال و دو و میدانی را در روز سه شنبه 4 تیر، در بسته ورزشی قزوین مشاهده کنید.
ایسکانیوز   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۱۰:۰۵    
رئیس فدراسیون ورزش دانش آموزی از اعزام کاروان ورزش دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات المپیک دانش آموزی 2020 جین جیانگ چین خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۰۸:۴۱    
تهران - ایرنا - رئیس فدراسیون کاراته با بیان اینکه 11 مسابقه گزینشی المپیک پیش روی کاراته کاهای ایران قرار دارد، گفت: با کمک وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک، حامیان مالی و تلاش خودمان، بعید است مشکلی برای حضور در این مسابقات داشته باشیم.