دوشنبه ۱۸ آذرساعت ۱۱:۱۷Dec 2019 9

جدیدترین‌های «شعار»

خبرگزاری تسنیم   ۲۱ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
هواداران ناراضی باشگاه استقلال علیه مدیرعامل این باشگاه و نیز وزارت ورزش و جوانان شعارهایی سر دادند.
شبستان   ۴۵ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیت الله طباطبائی نژاد با اشاره به فعالیت های انتخاباتی برای جذب رأی گفت: خوشی مردم در رفع گرفتاری، گرسنگی و بیکاری در خانواده ها است و شعارهای خارج از موازین شرع، فریب اقشار آسیب پذیر جامعه برای کسب رأی است.
ایرنا   ۵۴ دقیقه پیش    
تهران - ایرنا - لیگ برتر ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی باشگاه های کشور با شعار ورزش پهلوانی، حامی سرو ایرانی با حضور 10 تیم برگزار می شود.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محمدحسین قنبرزاده شبانگاه یکشنبه در گردهمایی پرسنل امور حراست و حفاظت فیزیکی مجتمع مس سرچشمه افزود: این مجتمع در بخش حراست در حوزه شعار امسال که رونق تولید است؛ مجموعه اقدامات ارزشمندی را در حوزه پرسنلی، آی تی و حفاظت فیزیکی انجام داده است. ...
نشست خبری رئیس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در آموزش و پرورش برگزار شد. گسترش نیوز: نشست خبری حجت الاسلام علی ذوعلم رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش و رئیس ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در آموزش و پرورش صبح امروز در محل سازمان برگزار شد. ...
نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان برگ های انتخاب افراد دیگر برای پست نخست ویزی را یکی پس از دیگری می سوزاند و با اینکه شعار ظاهری من نه بلکه فرد دیگر سر داده اما رفتارها حاکی است، شعار واقعی وی یا من، یا هیچ فرد دیگری است.
شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شعار این نمایشگاه را انتخاب کرد. گسترش نیوز: اعضای شورای سیاست گذاری سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کتاب یعنی زندگی را به عنوان شعار این دوره از نمایشگاه انتخاب کردند. ...
ندای گیلان   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش ندای گیلان ،دکتر ارسلان زارع در چهارمین جلسه توسعه صادرات غیرنفتی استان با یادآوری شعار امسال از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان رونق تولید و تأکیدات همیشگی رئیس جمهوری و دولت تدبیر و امید در این خصوص اظهار داشت ...
شعار سال   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گاز به زاهدان رسیده بود و وزارت نفت مدعی وفای به عهد دولت تدبیر و امید با مردم سیستان و بلوچستان شده بود. این داستان خیالی و شعار تبلیغاتی مربوط به اسفندماه سال 95 بود حالا اما گوئی تمام مردم زاهدان در صف سیلندر گاز قرار گرفته اند. آنهایی هم که نیستند ناچار بودند در صف پمپ بنزین ها حضور داشته باشند.
آنا   ۳ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان محور شعار هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت مورد تأکید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را موضوعات دریایی، توریسم و کشاورزی عنوان کرد.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: مخالف شفافیت رای نمایندگان هستم. شفافیت رای نمایندگان اتفاقا یکی از شعار های خلاف حکمت است؛ اصولا در دنیا در انتخابات رای مخفی است. شفافیت از شعار های پوپولیستی است که بعضی ها مطرح می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۳:۳۰    
شعار سال :اسامی کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در سیستان و بلوچستان منتشر شد. اسامی 129 نامزد تایید صلاحیت شده در 6 حوزه انتخابیه سیستان و بلوچستان به تفکیک حوزه های انتخابیه منتشر شد: ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: هنوز هم پس از گذشت شش ماه از آغاز جنبش اعتراضی در هنگ کنگ، تظاهرات خیابانی در این منطقه نیمه خودمختار آرام نگرفته است. امروز هم صدها هزار نفر در تظاهرات دمکراسی خواهانه در هنگ کنگ با شعار "مبارزه برای آزادی" شرکت کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- سنندج- هجدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار نمایش، تمرین زندگی، ساختن آینده روز یکشنبه در سنندج برگزار شد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۲۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد - ایرنا - معادن برنامه ریزی فرمانداری بروجرد گفت: در راستای تحقق شعار رونق تولید یک واحد صنعتی غیرفعال با 20 میلیارد ریال اعتبار در این شهرستان احیا شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه در نشست کلوب آستانه در دفاع از شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل گفت: من به اراجیف شما گوش دادم حالا نوبت من است حرف بزنم اگر کسی مردم کشور شما را نابود کند، شما مرگ بر او نمی گویید؟ سخنان کامل ظریف را ببینید و بشنوید.
فرمانداری نایین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نایین، فرماندار نایین گفت: فرایند ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را با شعار انتخابات 98، گام دوم انقلاب، قانونمداری و بی طرفی ...
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
زارع اظهار داشت: تحقق شعار هر مسجد یک حقوقدان کاملا علمی و منطقی است و می تواند در سطح استان تحقق پیدا کند و در حوزه آسیب های اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم به ویژه در حوزه کاهش پرونده های قضایی می تواند نقش به سزایی ایفا کند.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۶    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از یزد ؛ رئیس پارک علم و فناوری یزد پیش از ظهر امروز در نشست خبری که به مناسبت آغاز هفته پژوهش و فناوری برگزار شده بود گفت: هفته پژوهش و فناوری هر ساله با هدف ترویج، تحسین و تعمیق پژوهش و فناوری برگزار می شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
استاد جامعه شناسی سیاسی دانشگاه خروج از کلیشه اصولگرا و اصلاح طلب و رقابت برسر ایده ها را نسخه بهبود حکمرانی کشور در دوره کنونی دانسته و گفت: حرف های کلی و شعارهای پرطمطراق به کار جامعه نمی آید.
قدس آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی در گرامی داشت روز دانشجو گفت: بیانیه گام دوم انقلاب شعار گونه نیست بلکه یک نگاه عمیق به جوانان است.
انتخاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
علی شکوری راد، دبیرکل حزب اتحاد ملت هنگام ثبت نام در انتخابات، اظهاراتی عجیب بر زبان راند که از زمان رخ دادن اعتراضات بنزینی در کشور به ذهن اصلاح طلبان و تحلیلگران سیاسی خطور کرده باشد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۱    
روز جهانی خاک با شعار “جلوگیری از فرسایش خاک برای حفظ آینده ما” در دانشگاه محقق اردبیلی گرامی داشته شد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
شعار ما ، اول آموزش بعد بیزینست
شهروند البرز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۳۶    
شعار روز جهانی ایدز 1398 : آگاهی و پیشگیری، آزمایش و درمان اچ آی وی / همه در یک کشتی نشسته ایم
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۲۰    
فرجود گفت: شرکت های بسیاری در حوزه هوشمند سازی فعال هستند که متاسفانه دیده نمی شوند.
شمال نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۶:۱۶    
شمال نیوز : دکتر پیوندی گفت : برای ایجاد نشاط اجتماعی و بالا بردن امید به زندگی در جامعه و ایجاد حس امنیت و آرامش در مادران و پدران می بایست به جوانان فکر کنیم.....
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سومین رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی با شعار فناوری سلامت، اقتصاد دانش بیان و توسعه سلامت ملی در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.
ایران آنلاین   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت:تهران با شعار برای همه نمی شود تهران با بلدیه و پل و پارکینگ و زیرگذر برای همه نمی شود، اگر قرار بود بشود با صدر و میلاد و توحید و رسالت و دریاچه شهدای خلیج فارس پیشتر از این شده بود. تهران مدیرانی می خواهد که شجاعت و شهامت تصمیم به تغییر را داشته باشند.
طرفداری   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۳    
مرد 41 ساله به دلیل نشان دادن ژست میمون در مقابل فرد و به کار بردن الفاظ توهین آمیز نژادپرستانه دستگیر شد. طرفداری - شب گذشته، دیدار دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد از چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس با پیروزی 2-1 شیاطین سرخ همراه بود ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل جمعیت جانبازان گفت: دولت روحانی با دو شعار" معیشت مردم و چرخش سانتریفیوژها مردم را پای صندوق های رای آورد ولی نه در تامین معیشت مردم و نه در برداشتن تحریم ها، نتوانسته موفق باشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بیروت – ایرنا – شماری از جوانان شهر صیدا در جنوب لبنان امروز (یکشنبه) در یک حرکت انسانی کاروان کمک مالی به قشر ضعیف و فقیر این شهر با شعار نه به گرسنگی و ما برای دیگران زندگی می کنیم راه انداختند.
زریان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۵:۰۴    
سرویس موکریان_ دکتر جمال خسروی بعد از آنکه داوطلب کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس در بوکان شد، شعار خود را هستیم برآن عهد که بستیم اعلام و با انتشار یادداشتی ابعاد این شعار را به شرح زیر اعلام کرد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
افشین داورپناه در واکنش به انتخاب شعار سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، می گوید: کتاب شعار نمی خواهد.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم مبارزه با فساد در تمام سطوح اشاره کرد: مراجع و تمام دستگاه ها باید مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل کنند. ...
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۶    
حق شعار گفت: شناسایی چهره های گمنام هنری در دستور کار صندوق اعتباری هنر است.
موج   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۲    
نماینده مردم ارومیه گفت: مراجع در سطوح مختلف باید موضوع مبارزه با فساد را از شعار به عمل تبدیل کنند. فساد حتی اگر کوچک هم باشد باید با آن مبارزه کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آمادگی مدارس شهرستان های استان تهران برای جذب روحانیون در راستای اقامه نماز مدارس خبر داد.
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دانشجویان 16 آذر، در یک حرکت آگاهانه، اولین تو دهنی را به استکبار با شعار مرگ بر آمریکا زدند و مقتدرانه و شجاعانه به میدان آمدند تا نشان دهند، در سایه بصیرت و روحیه انقلابی، می توان ثبات قدم داشت و در مقابل خواسته های نابجای بیگانگان ایستاد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - سید محمد علی حسینی سفیر جدید ایران در پاکستان ، با شعار اول همسایگان که از اصول طلایی سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران است، (امروز یکشنبه) وارد اسلام آباد شد و ماموریت خود را در این کشور آغاز کرد.
صراط نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
همایش دوچرخه سواری از ترمینال کاوه تا فرهنگ سرای رازی با شعار زندگی سالم در هوای پاک با مشارکت بیش از 200 دوچرخه سوار و با حضور مسئولین فرهنگی هنری منطقه برگزار شد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
در این نمایشگاه محصولات و دستاوردهای پژوهشی دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، آموزش و پرورش و دستگاه های اجرایی استان در 15 غرفه به نمایش گذاشته شده است. این نمایشگاه با شعار پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید از امروز به مدت چهار روز در محل پارک علم و فناوری استان قزوین ادامه خواهد داشت. ...
توسعه   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳    
نوروزی : سوال دیگر هم هست و آن اینکه شورای محترم نگهبان در این مدت کوتاه و با امکانات محدود صلاحیت این جمعیت کثیر را با چه شیوه و ابزاری احراز می کند؟ آیا ممکن است به علت ضیق وقت و کثرت داوطلبان ناخواسته و به سهو صلاحیت اشخاصی شایسته که ممکن است صلاحیت داشته باشند احراز نگردد؟ اگر خدایی ناخواسته ...
آی اسپورت   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
آی اسپورت – شتاب زدگی در انتخاب سرمربی تیم ملی ادامه دارد. 1- مهدی تاج برخلاف میل باطنی اش، بعد از جام ملت های آسیای 2019 تصمیم به عدم همکاری با کارلوس کی روش می گیرد. بعد از چند ماه بررسی اینبار قرعه به نام کشور بلژیک می افتد تا سرمربی تیم ملی از آنجا انتخاب شود ...
ایانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر آب و خاک و امور فنی و مهندسی سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: همایش روز جهانی خاک با شعار جهانی جلوگیری از فرسایش خاک برای حفظ آینده ما باحضور مدیران ...
برترین ها / تین نیوز   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۰:۴۱   + ۴۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: روزانه 15 نفر در پایتخت به دلیل آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند و شعار تهران شهری برای همه محقق نشده است. ...
تابناک خوزستان   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: امسال با توجه به شعار هفته پژوهش، عمدتا به دنبال پژوهش های کاربردی و پژوهش هایی هستیم که بتوانند مشکلات اقتصادی و اجتماعی را حل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۹    
معاون توسعه و برنامه ریزی فرمانداری بروجرد گفت: نخستین نمایشگاه پژوهش اثربخش و رونق تولید در راستای تحقق شعار سال آغاز به کار کرد.