سه شنبه ۱۲ فروردینساعت ۱۵:۳۲Mar 2020 31

هرمز (hormoz.ir)

 
  ۱۰ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
جعفری از اجرای طرح محدود سازی تردد و کاهش زنجیره انتقال بیماری با ممانعت از ورود 13 هزار و 743 خودرو در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.
  ۲۵ دقیقه پیش    
فرماندار حاجی آباد گفت: امسال تجمع مردم در اماکن برای پیشگیری از احتمال انتقال ویروس کرونا ممنوع است .
  ۴۰ دقیقه پیش    
صالحی گفت: بهترین راه مقابله و شکست ویروس کرونا در خانه ماندن است، که اگر این امر تحقق یابد شادی و نشاط به زندگی های تداوم خواهد بخشید، پس بیاید همه باهم در روز 13 فروردین در خانه بمانیم.
  ۱ ساعت پیش    
بانوان روستای بلبلی برای حفظ سلامتی ساکنین روستا اقدام به تولید ماسک کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان بندر خمیر گفت: یوم الله 12 فروردین تجلّی واقعی، خواست و ارادۀ ملّت بزرگ ایران اسلامی در تحقق غیرت و عزت اسلامی و تعیین سرنوشت کشور به دست توانمند مردم مؤمن و انقلابی خود است.
  ۳ ساعت پیش    
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حاجی آباد گفت: 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، روز آغاز حکومت دینی به انتخاب مردم است و از بزرگترین اعیاد ملی و مذهبی ماست.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شیخ علی ماهیگیرگفت: روز جمهوری اسلامی حاصل بیش از یک قرن مجاهدت تاریخی ملت ایران برای رسیدن به استقلال و آزادی و رهایی از یوغ دولت های استعمارگر خارجی و حاکمان مستبد داخلی است.
  ۴ ساعت پیش    
سرهنگ احمدی نیاگفت:مدافعان سلامت در حوزه مبارزه با ویروس کرونا و دفاع از جان و سلامتی مردم دفاع مقدس دیگری را رقم زده اند.
  ۵ ساعت پیش   + ۵۷ سایت دیگر  
قاسمی گوربندی گفت: با توجه به شیوع کرونا در کشور و توصیه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبنی بر فاصله گذاری اجتماعی، نسخه کاغذی نشریات تا پایان مقابله با کرونا چاپ نخواهد شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان طی امروز پدیده غالب مناطق دریایی تداوم افزایش باد جنوب غربی – شمال غربی در مناطق دریایی استان ...
  ۶ ساعت پیش    
امینی زاده، شهردار بندرعباس با تاکید بر اینکه از نظام جمهوری به عنوان حکومت مردم بر مردم تعبیر می شود، گفت: بر اساس نظام جمهوری اسلامی، نیازهای مادی و معنوی انسان توئمان فراهم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۳    
فرمانده سپاه رودان گفت: هزار نفر از بسیجیان شهرستان رودان از آغاز طرح های مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان بکارگیری شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سردار سلیمانی گفت: جشنواره خدمت در راستای پاسداشت خدمات ارزنده کادر درمانی و امدادی کشورمان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند و ثبت فداکاری آنان در قالب های ادبی و هنری آغازبه کار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جاسک گفت: محور جاسک به میناب و جاسک به بشاگرد به دلیل طغیان رودخانه های مسیر از ساعت 7 صبح امروز مسدود شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۸    
انباز از خیران شهرستان رودان گفت: یک تن پرتقال به ارزش 10میلیون تومان تحویل سپاه میناب داده شد تا در میان سیل زدگان مینابی توزیع شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۲:۵۳    
شورای اسلامی دهستان بندرتیاب از راه اندازی کارگاه تولید ماسک در مقابله با کرونا در این بندر خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۳    
شادمانی،مسئول کتابخانه عمومی شهرستان بندرلنگه گفت: طرح شبانه با کتاب با هدف استقبال بیشتر خانوادها از کتاب در شهرستان بندرلنگه راه اندازی شده است و از اول فروردین آغاز شده و تا پایان دوران کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
افتخاری، رئیس پلیس فتا استان از دستگیری 7 نفر از عاملان انتشار مطالب التهابی و ساختگی پیرامون قرنطینه استان و تعطیلی اصناف شهرستان های بندرعباس برای مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نجفی گفت: با توجه به حرکت های خوبی که در زمینه تولیددر کشور صورت گرفته است بازار 80 میلیونی ایران زمینه های مناسبی را جهت حرکت به سمت شعار سال یا همان جهش تولید فراهم می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۳    
رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت پارسیان از ایجاد کارگاههای تولید دستکش و ماسک در پارسیان با توجه به شیوع بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۳    
رئیس کمیته امداد توکهور گفت: در اقدامی خداپسندانه و با مشارکت خیرین و هیئت شهدای گمنام توکهور، تعداد 100 سبد مواد غذایی به خانواده های ایتام تحت حمایت کمیته امداد در بخش توکهور شهرستان میناب اهداء شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۸    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل(ع) گفت: این اقدام در جهت حفظ سلامتی مردم در مقابله با کرونا انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۸    
عباسی،رئیس دادگستری پارسیان با اشاره به رعایت قوانین بهداشتی گفت: طرح فاصله گیری اجتماعی در جهت اجرای قوانین بهداشتی با شدت اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
بشاگرد و سیریک تنها شهرستان های هرمزگان هستند که تا کنون موردی از ابتلا به ویروس کرونا در آن مشاهده نشده است مردم بشاگرد به صورت خود جوش و آتش به اختیار اقدام به رعایت نکات بهداشتی کرده و این پیشگیری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۲۰:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت:160 نفر از مبتلاشدگان به کرونا از بیمارستان های استان ترخیص شده اند و 7 نفر نیز هم اکنون بستری هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۸    
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان حاجی آباد گفت: چهار بیمار مبتلا به بیماری کووید 19 که در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) این شهر بستری بودند با موفقیت دوره درمانشان طی شد و از بیمارستان ترخیص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۸    
عملیات ضد عفونی و گندزدایی معابر، مغازه ها و محلات شهر هشت بندی به همت جهادگران قرارگاه فرهنگی، تربیتی الزهرا(س) پایگاه بسیج امام حسین(ع) هشت بندی همه روزه انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۸:۳۸    
گردان امام حسین علیه السلام با مشارکت حوزه حضرت زینب(س) حکمی میناب موفق به راه اندازی کارگاه تولید ماسک در روستای فخرآباد میناب شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر و بنادر شرق هرمزگان گفت: به دلیل بارندگی ، وزش باد و مواج شدن خلیج فارس تردد شناورها از مرکز استان و بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس متوقف شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل تشویش اذهان عمومی و انتشار اخبار کذب در خصوص تعطیلی پمپ بنزین ها به علت شیوع ویروس کرونا در میناب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۳    
فرمانده سپاه رودان گفت: به منظور جلوگیری از ترددهای غیر ضرور و کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا، ترددها در ورودی و خروجی این شهرستان تشدید شده است و ورود اتومبیل های پلاک غیربومی به شهرستان ممنوع است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه رودان گفت: 17 کارگاه ها خیاطی در کل شهرستان روزانه بین 5هزار ماسک تولید و به صورت رایگان به مرکز بهداشت رودان تحویل داده می شود تا بعد از استریل شدن در اختیار بیمارستان و مراکز بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۱۰ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت:در 24 ساعت گذشته 6 نفر به آمار مبتلایان به کووید 19 در هرمزگان افزوده شد و تاکنون شمار مبتلایان به کرونا در استان 179 نفر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
سردار سلیمانی فرمانده بسیج گفت: این آزمایشگاه سیار زمان تشخیص مبتلایان قطعی به کرونا را به حداقل ممکن (3 ساعت) کاهش داده است
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
جانشین سپاه میناب از کنترل 56 نقطه از مبادی ورودی و خروجی شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
همزمان با اپیدمی کرونا در سراسرجهان، تصاویر و فیلم های متعددی از توحش در حمله به فروشگاه ها و درماندگی سیستم پزشکی و بهداشتی کشورهای اروپایی و آمریکایی منتشر شد این در حالی است که نه تنها چنین رفتاری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۳    
به همت بسیج طلاب هرمزگان بیماران فوت شده کرونایی با رعایت کلیه موازین شرعی غسل و کفن می شوند
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۸    
فرماندار بندرلنگه گفت: شهروندان ساکن در هر شهر یا روستا فقط مجاز به ورود به آن شهر و روستا می باشند و افراد غیر ساکن ورودشان ممنوع می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
بنابر اعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان، امروز در مناطق غربی و شمالی استان و همچنین در جزایر غربی ناپایداری خواهیم داشت که به صورت رگبار پراکنده باران و رعد وبرق و افزایش سرعت باد های جنوب شرقی خواهد ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
بارانی با بیان اینکه سپاه حافط اسلام و انقلاب است، گفت: دشمنان خارجی و سست عنصران داخلی بدانند که سپاه بیدار است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۹ - ۰۹:۴۸    
با شروع سال جدید و هیاهوی ویروس کرونا که تمام دنیا را به حالت تعلیق در آورده کمیته امداد امام خمینی (ره) و خیرین دست از تلاش و همت نکشیده و به اندازه توان خود عید را برای مردمان بشاگرد زیبا کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه مدینه منوره نیروی زمینی سپاه گفت: رزمایش دفاع بیولوژیک و عملیات پاکسازی شهدای مدافع سلامت همزمان با سراسر کشور در هرمزگان نیز آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جهانگیری گفت: طرح فاصله اجتماعی از هشتم فروردین ماه در شهرستان حاجی آباد اجراء و از ورود افراد غیرساکن به شهرهای (حاجی آباد، فارغان و سرگز) جلوگیری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۳    
توزیع 200 بسته مواد غذایی در بندرلنگه نمونه ای از کار خیر است که توسط خیرین در بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۴:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
جعفری گفت: با تلاش و تیزهوشی کارآگاهان پلیس آگاهی، سارق طلا و جواهرات هشت میلیارد ریالی در شهرستان بندرلنگه شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۲:۰۳    
استاندار هرمزگان گفت: جمع کل بیماران کرونای در هرمزگان 167 نفر رسید از این تعداد تاکنون 149نفر از بیمارستان باحال خوب ترخص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۸    
فرمانده حوزه حضرت زینب(س)گفت:همه ظرفیت های محلاتی که در راستای طرح تحول فعالیت دارند برای تولید ماسک های ضدعفونی شده و بهداشتی بکار گرفته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۲۳:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
گفت و گوی ویدیویی “دانا” با دکتر متولیان مسئول بسیج جامعه پزشکی کشور به بیان جزئیات این خبر خوب برای بیماران کرونایی پرداخته است ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
صبح امروز آیت الله رییسی در تماس تلفنی با استاندار و رئیس کل دادگستری استان هرمزگان، در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای مقابله با کرونا قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی هرمزگان از مصدوم شدن 19 نفر بر اثر واژگونی پیکان، در روستای شمیل به سمت روستای کوشکوه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۳    
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) بخش بندزرک از توزیع 70 بسته غذایی بین اهالی سیل زده روستای تمبک خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۳    
حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد از اقدامات شهرستانی در مهار ویروس کرونا گفت: اقدامات همه جانبه ای در دستور ستاد مبارزه با کرونا قرار گرفت تا ویروس کرونا کنترل شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مورخ گفت: از تعداد زایمان های انجام شده تاکنون 45 پسر و 35 نوزاد دختر متولد شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پس از سیلاب در روستای تمبک شهرستان میناب، گروه های جهادی دانشجوی به سمت این مناطق سرازیر شده و با هدف خدمت رسانی به سیل زدگان هر کار و خدمتی از دستشان برآمده برای مردم سیل زده انجام می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۸    
فرماندار حاجی آباد گفت: کارخانه الکل سازی که از سال 94 به دلیل مشکلاتی به حالت تعطیل درآمده بود به چرخه تولید بازگشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ صنعتکاران، گفت: تمامی امکانات سپاه و گروه های جهادی در اختیار مردم روستای تمبک قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
موفقیت ایران در کنترل و مدیریت بحران ویروس کرونا در میانگین جهانی در شرایط تحریمی و همزمان ناکامی مطلق کشورهای غربی در این موضوع آنهم بدون تحریم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی که طبق اعلام قبلی وزیر بهداشت، روند شناسایی مبتلایان به کرونا به دلیل اجرای طرح بیماریابی و غربالگری با کمک سازمان بسیج مستضعفین ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
احمد معصومی فر سفیر جمهوری اسلامی ایران در استکهلم درباره ادعای کمک آمریکا به ایران در صفحه توئیتر خود نوشت: از دستی که خنجر در سینه ات فرو می کند، دستمال قبول نمی کنند!
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
صبح امروز تعطیلی ادارات و ممنوعیت سفرها توسط روحانی ابلاغ شد به نظر می رسد روحانی بالاخره بخشی از اظهارات کارشناسی کارشناسان و دغدغه مندان در کشور را شنید هرچند ابلاغ ممنوعیت سفر توسط روحانی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
عباس عبدی طی یادداشتی در کانال شخصی خود همصدا با ضدانقلاب از دیپورت گروه به اصطلاع پزشکان بدون مرز انتقاد کرده و مدعی شده که مخالفت با این گروه از جانب کسانی صورت گرفته که در صورت بیماری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: در بررسی های اولیه، خسارت سیل روزهای گذشته به زیرساخت های راه و تاسیسات برق استان 100 میلیارد تومان برآورد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
در حالی که جاسوسی پزشکان بدون مرز بارها ثابت شده است، رسانه هایی چون بی بی سی فارسی، دویچه وله و افرادی چون مسیح علی نژاد که در سال های گذشته همواره از میدان داران حمایت از تحریم های آمریکا علیه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مویدی با بیان اینکه خسارت اولیه سیل در شهرستان میناب حدود 220 میلیارد ریال به بخش کشاورزی برآورد شده،گفت: این سیل به 20 حلقه چاه ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک گفت:سی و سومین مرحله گندزدایی و ضد عفونی اماکن عمومی، خیابان ها و سطح شهر بندر سیریک با هدف پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۴    
روستای تمبک پایین براثر سرریز آب سد استقلال میناب دچار سیلاب شد که ساکنان آن اسکان موقت داده شدنددر حال امداد رسانی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
دادی زاده سرخائی، مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: با اعلام نتایج مرحله اول المپیادهای علمی، 73 نفر از دانش آموزان هرمزگانی، به مرحله دوم المپیادهای علمی دانش آموزان (مرحله اول کشوری ) راه پیدا کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
اسلامی گفت: تمامی امکانات برای تولید هر چه بیشتر ماسک مورد نیاز شهروندان بسیج کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۰:۱۹    
جهادگران بسیجی شهرستان میناب به کمک مردم سیل زده روستای تمبک شتافتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
همتی گفت: به استناد مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، ادارات و دستگاه های اجرایی استان نیز همانند کل کشور به جز ارگان های خدماتی ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
جانباز، مدیر کل دامپزشکی استان هرمزگان اکیپ های ویژه نظارت بهداشتی بر مراکز تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی در 2 نوبت صبح وعصر در ایام نوروزی فعال هستند .
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۴    
مسئول اوقاف وامور خیریه قشم از اجرای تهیه و توزیع بسته های معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۴    
رنامه تلویزیونی “قرنطینه” هر روز ساعت 17 از شبکه پنج سیما پخش می شود، در جدیدترین برنامه خود به سراغ حمید معصومی نژاد در رم رفته است تا اوضاع ایتالیا را بررسی کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با تشریح طرح موفق “بیماریابی” که هم اکنون در ایران درحال انجام است از احتمال صعودی بودن گزارش تعداد مبتلایان کرونا در روزهای آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۹   + ۲۰ سایت دیگر  
سخنان نوروزی رهبر معظم انقلاب و اشاره ایشان به توان کشور در مقابله با کرونا و اینکه کشور ظرفیّت مقابله ی با مسائل و چالشها را در هر سطحی دارا است با استقبال گسترده کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
پس از سخنرانی نوروزی رهبر معظم انقلاب و تاکید ایشان بر کمبود شدید دارو و تجهیزات پیشگیری از بیماری در آمریکا و متهم بودن این کشور درخصوص تولید کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۹    
جانشین فرمانده سپاه ناحیه قشم از بیمارستان خلیج فارس بازدید این جزیره بازدید و از پرسنل این بیمارستان تقدیر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۴    
بسیجیان روستای کردر رضوی همه روزه عملیات ضد عفونی سطح روستا را انجام می دهند
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
غلامپور گفت:دو نفر از اعضای یک خانواده که بر اثر طغیان رودخانه روز سوم فرودین مفقود شده بود؛ جسد پدرخانواده بعداز ساعت ها جستجو پیدا شده اما دختر پنج سال همچنان مفقود است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مشایخ از دستگیری 349 متهم طی 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: میانگین سنی افراد دستگیر شده 20 تا 35 سال است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج سازندگی سپاه میناب گفت: بانوان بسیجی در قالب 48 گروه جهادی کار ساخت و توزیع ماسک در این شهرستان انجام می دهند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
منطقه چهارم نیروی دریایی با استفاده از خوردوهای جنگ نوین شهر پارسیان را ضدعفونی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
سلحشور گفت:در روز گذشته(سوم فروردین) در روستای تخت شهرستان بندرعباس دو نفر از اعضای یک خانواده درگیر سیل شدند و جان خود را از دست دادند همچنین در بخش آبنمای رودان نیز دو عضو یک خانواده به دلیل عدم ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۶    
گراز فراری از رودخانه میناب به یک شهروند مینایی حمله کرد و منجر به زخمی شدن این شهروند شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
جعفری از کشف 9 هزار و 800 عدد دستکش پزشکی قاچاق در بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیجیان قرارگاه تحول محله امام حسن مجتبی(ع) با تولید لباس ایزوله و ماسک به مبارزه با بیماری کرونا پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۶    
یک قلاده گزار در شهرستان میناب از بین جمعیت به مرکزشهر فرار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با اشاره به آبگیری کامل مخزن سد میناب در پی بارندگی اخیر از ورودی 4000متر مکعب آب در ثانیه به سد میناب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروی مردمی و بسیجی پایگاه کشار سرگپ و کشار زیر بندر خمیرجان شش نفر گچینی را از رودخانه نجات دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
کریم پور از کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های داخلی خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه تولید ماسک پارچه ای برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا به همت کانون فرهنگی هنری در روستای جوزان شهرستان میناب راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۳۶    
فرماندار حاجی آباد با اشاره به اجرای طرح پایش خودروهای با پلاک غیر استان هرمزگان گفت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 1028 خودرو از مسیرهای ورودی شهرستان حاجی آباد برگشت داده شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
عده ای از افراد سودجو با همراهی بومیان میناب هر روزه به جان درختان کرت این شهرستان می افتند و با قطع این درختان دلالان منطقه پول های هنگفتی را به جیب می زنند که بدون شک افزایش روند صعودی این درختان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۳:۳۶    
صالحی از تولید روزانه بیش از1500 عدد ماسک در کارگاه تولید ماسک در امام زاده سیدسلطان محمد رودان و دو مسجد در پارسیان و نیز توزیع بیش از 300 بسته معیشتی در بقاع متبرکه هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۳:۲۶    
صالحی گفت: زمانیکه خدای متعال پیامبر گرامی اسلام را از بین خودشان مبعوث کرد، نعمت بزرگی را به مؤمنین عطا فرمود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۲۰:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
سعدینی گفت: علیرغم هشدارهای مکرر ستاد مدیریت بحران در رسانه های متعدد در خصوص عدم تردد از مسیل ها و رودخانه در شرایط جوی استان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۷:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: 87 میلیون تن کالاهای نفتی و غیرنفتی در بنادر هرمزگان طی 11 ماهه سال گذشته در بنادر هرمزگان جابجا شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، کارگاه تولید دستکش و ماسک در روستای چهواز ارتقاء یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۶:۳۶    
کارگاه تولید ماسک که با همکاری موکب کریم اهل بیت و حوزه حمزه سیدالشهدا بندرچارک راه اندازی شده است و روزانه حدود 300 تا400 عدد ماسک در قالب بسته بندهای بهداشتی تولید و در سطح شهر بندرچارک توزیع می ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۳ - ۱۲:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: غرب هیچگاه نه به آزادی عمل کرده و نه به عدالت اجتماعی؛ در حالی که اسلام بیش از 1400 سال قبل در قرآن به آن اشاره کرده است.
مشاهده نتایج بیشتر...