دوشنبه ۲۱ آبانساعت ۲۲:۲۹Nov 2018 12

هرمز (hormoz.ir)

هرمز 15 اسفند 1393 هرمز 29 اسفند 1394 هرمز 1 فروردین 1395 هرمز 29 اسفند 1396 هرمز 31 فروردین 1397 هرمز 31 اردیبهشت 1397 هرمز 31 خرداد 1397 هرمز 31 تیر 1397 هرمز 1 مرداد 1397 هرمز 31 شهریور 1397 هرمز 3 مهر 1397 هرمز 1 آبان 1397 هرمز 2 آبان 1397 هرمز 3 آبان 1397 هرمز 4 آبان 1397 هرمز 5 آبان 1397 هرمز 6 آبان 1397 هرمز 7 آبان 1397 هرمز 8 آبان 1397 هرمز 9 آبان 1397 هرمز 10 آبان 1397 هرمز 11 آبان 1397 هرمز 12 آبان 1397 هرمز 13 آبان 1397 هرمز 14 آبان 1397 هرمز 15 آبان 1397 هرمز 16 آبان 1397 هرمز 17 آبان 1397 هرمز 18 آبان 1397 هرمز 19 آبان 1397 هرمز 20 آبان 1397 هرمز 21 آبان 1397 
  ۹ ساعت پیش    
دو روستای بلبل آباد و کوه حیدر بخش مرکزی شهرستان بشاگرد بیش از 300 نفر قرآن آموز در حال آموزش قرآن هستند که تعدادی از آنها حافظ قرآن و تعداد دیگر بیش از 20 جزء قرآن را حفظ اند اما از کمترین امکانات و ...
  ۹ ساعت پیش    
رئیس اداره ورزش و جوانان بشاگرد از احداث اولین سایت تیر اندازی اهداف پروازی استان هرمزگان در بشاگرد و جاده سلامت این شهرستان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش    
یک هزار و 81 طرح اشتغال زایی بااعتباری بالغ بر 16 میلیارد و 562 میلیون تومان طی هفت ماهه سال جاری ویژه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان ایجادشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۶    
جند سالی است که از ورود فاضلاب به دریا در هرمزگان می گذرد و این معضل باعث به خطر افتادن سلامت مردم و اکوسیستم دریا شده اما همچنان از ورود آن جلوگیری نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۹:۳۶    
سرپرست مرزبانی هرمزگان از کشف 78 هزار لیتر سوخت قاچاق طی دو عملیات جداگانه خبر داد و گفت: یک باند واردکنندگان خودروهای خارجی قاچاق در شهرستان پارسیان کشف و منهدم شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۳۶    
کاشیما نه تدافعی بازی کرد و نه وقت کشی داشتند آنها ضمن خلق موقعیت که هدف ثانویه شان بود بازی را “کنترل و مدیریت” کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۰۶    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان هرمزگان گفت:طی هفت ماهه سال جاری یک هزار و 81 طرح اشتغال زایی بااعتبار 16 میلیارد و 562 میلیون تومان ویژه مددجویان ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۰۸:۰۶    
قائم مقام مدیرعامل آبفای شهری هرمزگان گفت : جشنواره نخستین واژه آب بصورت پایلوت در شرق هرمزگان با شرکت 400 نفر از دانش آموز مقطع ابتدایی در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۴    
عکس نوشته بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با دست اندرکاران کنگره بزرگداشت شهدای استان قزوین پیش روی شماست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۵:۳۴    
دو زمین لرزه پیاپی سه ریشتر لحظاتی پیش شهرستان بندرعباس مرکز استان هرمزگان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۲    
کارشناس هواشناسی هرمزگان گفت: از روز شنبه موج ناپایداری در مناطق غربی و ارتفاعات هرمزگان آغاز شده که تا دوشنبه در این استان باقی می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۴:۰۲    
کمیته امداد هرمزگان طی هفت ماهه سال جاری دو میلیارد و 500 میلیون تومان صدقه جمع آوری کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۱    
به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان استخر ذخیره آب کشاورزی روستای مازگرد کوهشاه جنوبی حاجی آباد احداث شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۱    
مدیر شرکت تعاونی کشاورزی تاک سبز طبیعت رودان، گفت: برای نخستین بار در کشور برداشت انبوه گیاه دارویی لمون گراس در 10 هکتار از زمین کشاورزی این شهرستان آغاز شده که پیش بینی می شود بیش از 100 تن لمون ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۳:۳۱    
جزیره کیش یکی از جزایر زیبای خلیج فارس به شمار می رود که هر ساله میلیون ها مسافر برای دید و بازدید از مناطق گردشگری آن به این جزیره مرجانی وارد می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۲:۲۹    
زیر ساخت های نامناسب مخابراتی تیدیل به یکی از اصلی ترین معضلات گوهران بشاگرد شده که ادارات دولتی و مردم را با مشکلات عدیده ای رو به رو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۸    
محرومیت در روستای کیشدان بخش مرکزی شهرستان بشاگرد فریاد می زند، اما فریادرسی برای پایان دادن به رنج و مشقت روستانشینانی که تنها دل خوشیشان یارانه بوده نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۵    
برخی از پیاده روهای بندرعباس در وضعیت مطلوبی به سر نمی برد حفاری ها و چاله چوله های موجود در آن باعث گلایمندی شهروندان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۵    
سرپرست فرماندهی دریابانی استان هرمزگان از توقیف یک فروند شناور حامل بیش از 900 هزار نخ سیگار قاچاق در سواحل شهرستان بندرلنگه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۰۸:۵۳    
حدود 80دانش آموز در منطقه غرب فین به واسطه بضاعت مالی و ناتوانی در پرداخت هزینه سرویس مدرسه مجبور به ترک تحصیل شده اند که با پیگیری های مکرر و درخواست از خیرین تنها هزینه یک ماه سرویس این دانش آموزان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۳۷    
هرمزگان که به اقتصادش معروف و به عنوان قطب تجارت کشور محسوب می شود متاسفانه در زیر ساخت های مخابراتی و دکل های اینترنتی پیشرفت چشم گیری نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۳:۰۷    
شهرستان بشاگرد واقع در جنوب شرقی استان هرمزگان یکی از نقاط کمتر توسعه یافته کشور به شمار می رود که 4 کیلومتر راه خاکی آن سال هاست در پیچ و خم خاکی اعتبارات راه را بر مردم تنگ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۷    
گلابتون دوزی از صنایع دستی هرمزگان بوده که زنان با سلیقه بندری تار و پود این گلابتون ها را با نقش و نگاری خاص بر پارچه ها حک می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۷    
روستای دستگرد ناگرد جزو محروم ترین روستاهای بخش گوهران شهرستان بشاگرد است که مردم این روستا از ابتدایی ترین امکانات زندگی هم محروم اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۳۷    
در هفته گذشته با حمله پلنگ به گله گوسفندان در روستای درمورت بشاگرد 58 رأس گوسفند دریده شد که با توجه به خطرات این حیوانات وحشی و در حال انقراض نیاز به ایجاد منطقه ای حفاظت شده برای اینگونه حیوانات ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۷    
فرمانده پایگاه دریابانی میناب از توقیف یک فروند موتورلنج حامل 60 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های داخلی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۸:۳۶    
شهرستان سیریک با وجود فرصت های بکر اقتصادی و امکان توسعه تجارت بین المللی از محرومیت و ضعف های بسیاری رنج می برد که این نقصان همواره خسارات جانی و مالی فراوانی را بر بومیان منطقه و گردشگران تحمیل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۰۸:۰۶    
امام جمعه شهرستان سیریک گفت: همه سردمداران امریکا خوی استکباری و زورگویی دارند و از گذشته تاکنون در قابل ملت ایران جز چپاول و غارتگری و عهد شکنی دستاوردی دیگری برای ملت و انقلاب اسلامی نداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۵:۰۶    
امام جمعه کیش با تاکید بر اهمیت توجه به وضعیت معیشت اقشار کم درآمد در جزیره کیش گفت: وقتی پای منافعی در میان باشد همه کیش را مال خود می دانند اما وقتی صحبت از محرومان است کسی به کیش نگاه هم نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۶    
امام جمعه رودان گفت: وقتی چهل سال این انقلاب پیشرفت می کند دیگر هیچ قدرتی نمی تواند آن را متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۶    
امام جمعه بندرعباس از جزیره هرمز به عنوان جزیره شهادت و افتخار یاد کرد و خطاب به مردم و مسئولان جزیره هرمز، گفت: این جزیره نباید جایگاه افراد بی قید و بند باشد و اخبار خوبی از این جزیره نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۴:۳۶    
ائمه جمعه هرمزگان با بیان اینکه آمریکا با اعمال تحریم ها هیچ غلطی نمی تواند بکند، افزودند: استکبار جهانی چهل سال انقلاب اسلامی را در برابر فشار و تحریم قرار داد و هرچی در توانشان بود به راه انداختند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۳:۳۶    
خطیب نماز جمعه پارسیان با انتقاد از عدم نظارت درست و کافی بر جمعه بازار و میوه فروشی های سطح شهر، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۶    
مناسبت شهادت امام رضا(ع) یک خیر نیکوکار کوهستکی تعداد 3500 پرس غذای گرم میان مردم شهر بندر کوهستک توزیع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۲:۳۶    
حرم مطهر امام زاده سیدسلطان محمد شهرستان رودان در سالروز شهادت ثامن الحجج(ع) پذیرای هیات های مذهبی بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۱۱:۳۷    
مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان از بهره مندی بیش از هزار جوان هلال احمر این استان در طرح پیشگیری، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۷    
عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه امام رضا(ع) الگویی کامل از ایستادگی است، گفت: اهل سنت ائمه اطهار را جزئی از تار و پود وجودشان می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۷ - ۰۹:۰۷    
همزمان با بیست و هشتم صفر، مراسم عزاداری رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) در محل حسینه ومسجدجامع دهبارز رودان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۷    
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: دنیا استکبار در مقابل انقلاب اسلامی کم آورده و انقلاب اسلامی توانسته جنبش مطالبه گری را در جهان رواج دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۷    
مدیر اوقاف و امورخیریه رودان گفت: پانزدهم تا بیست و چهارم آبانماه سال جاری بعنوان دهه وقف در کشور نامگذاری شده که هفده ویژه برنامه در این ایام در شهرستان رودان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۷    
فرمانده گردان بیت المقدس سپاه ناحیه بشاگرد گفت: تله فیلم روایت لیلا که برای نخستین بار و با استفاده از هنرمندان بومی تصویر برداری شده است در شهرستان بشاگرد اکران خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۶ - ۰۸:۳۷    
هجوم حیوانات سرگردان در حریم شهری و جاده های ارتباطی باعث تخریب فضای سبز و ایجاد حادثه برای شهروندان بشاگرد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۵:۳۷    
ساحل نشینان هرمزگانی طبق سنت های دیرینه خود آخرین چهارشنبه ماه صفر برای دوری از غم و اندوه و به دست آوردن سلامتی به دریا می روند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۲:۳۶    
خلاء قانونی در برخورد با فروشندگان تنباکو و عرضه آزادانه در مغازه های شهر موجب گرایش محصلان و دانش آموزان به این مخدر صنعتی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۶    
بنا به اعلام مسئولان شکرت توزیع برق هرمزگان صدور قبض های نجومی ناشی از خطای ماموران کنتور خوان است البته این خطا به مذاق ادارات چندان ناخوش هم نمی آید و در صورت پرداخت قبض پولی هنگفت به حساب سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۶    
گشت و گذار در کوچه پس کوچه های پایتخت اقتصادی کشور تداعی گر رویاهای نافرجام جوانانی است که از زور بیکاری به مشاغل کاذبی از قبیل بنزین فروشی روی آورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۰۵    
فرمانده انتظامی استان از کشف 193میلیارد و 985 میلیون ریال انواع کالای قاچاق در یک هفته گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۳۵    
رییس کمیته امداد هرمزگان گفت: تا کنون 70 واحد نیروگاه خورشیدی با حمایت کمیته امداد هرمزگان در سراسر استان وارد مدار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۵    
با ورود به محله چاهستانی ها کودکانی مشاهده می شوند که در فقر امکانات تفریحی و وسایل بازی جوی های لجنزار فاضلاب را به عنوان سکوی پرش انتخاب کرده اند و قایق های کاغذی خود را در این جوی ها به حرکت در می ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۵    
پنجشنبه بازار میناب را باید کلکسیونی از تجارت سنتی دانست که تهاجمات فرهنگی و اقتصادی را به زانو درآورده و با استقبال پرشور مردم سراسر استان روند چندصدساله خود را ادامه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۱:۰۵    
نقاشی های نامتوازن دیواری و رنگ آمیزی پست های برق که به منظور زیبا سازی بصری در معابر بدون درنظر نگرفتن برخی از نکات زیبایی باعث شده این ایده مسئولان هم چندان به مزاق شهروندان خوش نیاید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۰۵    
مسئول کتابخانه عمومی خمینی شهر بشاگرد گفت: بالا بردن سرانه مطالعه که به افزایش فرهنگ عمومی مردم تأثیر دارد اصلی ترین هدف ما بوده که با وجود نبود زیر ساخت های کافی و کمبود امکانات تاکنون به صورت جهادی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۴    
در مراسم راهپیمایی یوم الله سیزده آبان غرفه ای به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برپا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۴    
روستای بستکان در بخش مرکزی شهرستان بشاگرد با وجود زمین های کشاورزی حاصلخیز به دلیل محرومیت به مرور زمان خالی از سکنه شده و اهالی آن با فقر مزمن دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۳۴    
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف یک تن و 163 کیلوگرم انواع موادمخدر طی 72ساعت گذشته در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۴    
نماینده سابق ولی فقیه در سوریه با بیان اینکه مرگ بر آمریکا نماد استکبار ستیزی است، اظهار کرد: این شعار ریشه قرآنی دارد و در جای جای قرآن نفرت خدا از استکبار قابل بررسی و دست یافتن است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۴    
مدیر بنادر و دریانوردی بندرلنگه با اشاره به ترانزیت بیش از 79 هزار خودرو در بندرلنگه از تردد هفت هزار و 33 فروند شناور در بنادر غرب هرمزگان طی هفت ماه اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۴    
مراسم راهپیمایی 13 آبان ماه با حضور پرشور و گسترده اقشار مختلف مردم دریا دل خطه سواحل مکران در شهرستان سیریک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۴    
راهپیمایی استکبار ستیز 13 آبان همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور آحاد مردم و مسئولان با طنین فریاد مرگ بر آمریکا در استان هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۴    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سیزدهم آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است و استکبار ستیزی از اصول اصلی انقلاب اسلامی مردم ایران اسلامی به رهبری امام راحل می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۴    
شعار “مرگ بر آمریکا”، “مرگ بر انگلیس” ، “مرگ بر صهیونیسم و اسرائیل” و “مرگ بر استکبار” امروز مردم ولایتمدار رودان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۴    
معاون هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان 13 آبان را بهانه ای برای انتقال معارف انقلابی و ارزش های دینی به نسل جوان دانست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۰۴    
راهپیمایی بزرگداشت 13 آبام و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در سراسر استان هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۳۴    
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت:حضور باشکوه در راهپیمایی 13 آبان با فریاداستکبارستیزانه موجب تقویت روحیه انقلابی جهان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۴    
همسر نخسین شهید مدافع حرم هرمزگان گفت:استکبار برای رسیدن به اهداف خودشان به دنبال کمرنگ جلوه دادن 13 آبان است اما مطئنا با وجود رهبری فرزانه هیچ گاه به اهدافشان نخواهند رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۴    
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان گفت: 13 آبان در تاریخ معاصر ایران یکی از روزهای مهم آشکار کننده دست پنهان استکبار به شمار می رود و حضور شوم استکبار در ایران مملو از خیانت به منافع ملی این سرزمین بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۴    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک گفت: بمناسبت هفته پدافند غیر عامل همایش و مانور پدافند غیر عامل با حضور دانش آموزان متوسط اول شهرستان در مدرسه امام رضا (ع) شهر بندر سیریک برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۴    
هفتمین یادواره شهدای دانش آموز رودان با حضور مسئولان استانی شهرستانی در سالن شیخ طوسی رودان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۴    
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: رسالت امروز دانش آموزان خوب درس خواندن در مسیر دین اسلام و پیمودن راه شهدا است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۰۸:۰۴    
بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی یادواره سردارشهید حسن علیدادی با حضور جمعی از مسئولان و دانش آموزان متوسطه بخش بمانی شهرستان در محل دبیرستان فردوسی دهستان شهید مردان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۳:۳۴    
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: یک حقیقت مهمی وجود دارد و آن اینکه در این چالش 40 ساله، طرف مغلوب آمریکا و طرف پیروز جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۴    
عالم اهل سنت هرمزگان گفت: مردم شریف ایران هوشیار، آگاه و بصیر هستند و حتما حضور پررنگی در راهپیمایی خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۰۴    
کارشناس سازمان هواشناسی استان هرمزگان از فعالیت سامانه پرفشار سرد شمالی تا روز دوشنبه برروی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۲:۰۴    
مسیرهای راهپیمایی استکبار ستیز 13 آبان در سراسر استان هرمزگان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۴    
مردم ولایتمدار شهر بندرعباس که همیشه در صحنه های تاریخی و راهپیمایی حضور حماسی و دندان شکن دارند خود را برای شرکت در راهپیمایی 13 آبان آماده کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۳۴    
سازمان فضای مجازی بسیج در آستانه 13 آبان موشن گرافی یا موضوع سیاست های خائنانه آمریکا علیه ملت ها منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۳    
ظهور دوباره قاچاق سوخت این بار بی سروسامان تر و افسار گسیخته تر از قبل در هرمزگان موجب شده تا هر کسی که نان بی زحمت زیرزبانش مزه کرده با تهیه مشک های برنزنتی خودرو شخصی خود را به مرکبی برای قاچاق ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۳    
امام جمعه شهرستان سیریک گفت:امروز استکبار ستیزی به عنوان فرهنگ عمومی ملت ایران است و مذاکره و سازش با آمریکا کلید حل مشکلات نیست یلکه کلید حل مشکلات، استفاده از ظرفیتهای داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۳    
با حضور دکتر همتی استاندار هرمزگان و خانم محمدیان معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ، امامان جمعه و جماعت ، دهیاران ، شوراهای اسلامی شهر و روستاها ، معتمدین ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۳    
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت:سیزده آبان، روزی است که فرزندان ایثارگر و فداکار این مرز و بوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می توان در برابر هر طاغوتی مقابله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۵:۱۷    
امام جمعه رودان گفت: درحالیکه دشمنان و استکبار جهانی درصدد تفرقه بین شیعیان ملت ایران و عراق بودند خیلی باشکوه جمعیت میلیونی در پیاده روی اربعین حسینی حضور پیداکردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۵:۰۲    
امام جمعه کیش گفت: موج وحدت مسلمانان جهان و تبلور تفکر عاشورایی از دستاوردهای بزرگ حماسه اربعین حسینی است که توطئه جداسازی ملت های مسلمان ایران و عراق را نقش برآب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۲    
خطیب جمعه بندرعباس با اشاره به روز آبان گفت: آمریکا هیچ غلطی تتوانسته بکند و در آینده هم نمی تواند کاری کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۵    
همایش رهروان سیزده ساله بسیجی شهرستان سیریک با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک ،سرگرد پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۵    
بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی جمعی از نخبگان دانش آموز بسیجی با فرماندار شهرستان سیریک دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۰ - ۰۸:۴۵    
جانشین فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 48 تن برنج قاچاق به ارزش 9میلیارد و 600 میلیون ریال در شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۵۹    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای هرمزگان با اشاره به ثبت10/7 میلیون تردد در جاده های هرمزگان گفت:حدود 400هزار تخلف تخطی از سرعت مجاز در محور بندرشهید رجایی ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۲:۲۹    
فرمانده انتظامی هرمزگان از انهدام باند تهیه و توزیع لوازم بهداشتی و کشف 174هزار و 396 قلم لوازم بهداشتی و داروی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۰۸:۴۴    
امروزه با نبود نظارت مسئولان شهری ایستگاه های اتوبوس پایتخت اقتصادی کشور غیر قابل استفاده شده و مردم با در های بسته رو به رو می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۰۸:۱۴    
عاشقان مکتب اباعبدالله الحسین (ع) با حضور در امامزاده شاه قطب الدین حیدر(ع) شهرستان رودان مراسم اربعین حسینی را برگزار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۳    
کاروان عظیم عاشقان اباعبدالله الحسین(ع) استان هرمزگان با عنوان جاماندگان کربلای حسینی عازم امامزادگان و اماکن متبرکه شهرستان ها شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۸    
عشق و دلدادگی خادمین موکب رودان در خدمت به زائرین امام حسین(ع) موج می زند و خستگی در این مسیر معنا ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۸    
بمناسبت هفته بسیج دانش آموزی یادواره سردار شهید علی نمردی با حضور خانواده شهید نمردی و جمعی از مسئولان محلی و دانش آموزان با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی در دبیرستان مهدیه بخش بمانی شهرستان سیریک ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۲۳:۰۸    
تعداد خودروهایی که قصد وارد شدن به شهر کربلا را دارند بسیار زیاد است و این خودرو ها باعث به وجود آمدن ترافیکی به طول 20 کیلومتر در ورودی شهر کربلا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۳:۳۸    
مدیر کل بنادرو دریانوردی استان هرمزگان با بیان اینکه 95 درصد از سفرهای دریایی کشور به جزایر خلیج فارس صورت می گیرد،گفت: 40مرکز گردشگری دریایی در هرمزگان شناسایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۳:۲۳    
مدیر کل راه آهن هرمزگان اظهار کرد:مجموع عملکرد راه آهن هرمزگان در هفت ماه گذشته 11 میلیون و 655هزارو 189تن کالا و محمولات بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۸    
در میان زائرانی که پا به سفر پیاده روی کربلای گذاشته اند زوج هایی دیده می شوند که با عشق و شور حسینی حماسه بی نظیری را خلق کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۸    
در روز های اخیر خبری از ساخت یک کاخ آموزشی با نام شهر مدرسه در بندرعباس با اعتبار 80 میلیارد تومان توسط مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان اعلام شده که احداث این پرژه با توجه به وجود بیش از ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۱:۳۸    
چندسالی است که بیماری لاعلاج گریبانگیر سه عضو خانواده عبدالله باهمانه ساکن یکی از روستاهای غرب فین شده و تاکنون هیچ راه درمانی برای مداوای پدر و دو فرزندش شناخته نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۱:۲۳    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه رودان گفت: پیشرفت وحضور گسترده دانش آموزان بسیجی در عرصه های ایمان ،قلم وشجاعت واطاعت پذیری از ولایت فقیه با تقویت بسیج دانش آموزی میسر است.
مشاهده نتایج بیشتر...