یکشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۴:۵۷Oct 2017 22

هرمز (hormoz.ir)

هرمز 15 اسفند 1393 هرمز 29 اسفند 1394 هرمز 1 فروردین 1395 هرمز 31 فروردین 1396 هرمز 31 اردیبهشت 1396 هرمز 31 خرداد 1396 هرمز 31 تیر 1396 هرمز 31 مرداد 1396 هرمز 31 شهریور 1396 هرمز 1 مهر 1396 هرمز 2 مهر 1396 هرمز 3 مهر 1396 هرمز 4 مهر 1396 هرمز 5 مهر 1396 هرمز 6 مهر 1396 هرمز 7 مهر 1396 هرمز 8 مهر 1396 هرمز 9 مهر 1396 هرمز 10 مهر 1396 هرمز 11 مهر 1396 هرمز 12 مهر 1396 هرمز 13 مهر 1396 هرمز 14 مهر 1396 هرمز 15 مهر 1396 هرمز 16 مهر 1396 هرمز 17 مهر 1396 هرمز 18 مهر 1396 هرمز 19 مهر 1396 هرمز 20 مهر 1396 هرمز 21 مهر 1396 هرمز 22 مهر 1396 هرمز 23 مهر 1396 هرمز 24 مهر 1396 هرمز 25 مهر 1396 هرمز 26 مهر 1396 هرمز 27 مهر 1396 هرمز 28 مهر 1396 هرمز 29 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۵    
دانشور مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در جمع مردم بخش احمدی گفت: بخش احمدی دارای پتانسیل و استعدادهای ناب ورزشی در استان هرمزگان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۵    
رئیس اداره ورزش و جوانان پارسیان با اشاره به عملکرد این اداره در هفت ماهه گذشته اظهار کرد: ورزشکاران سازماندهی شده جایگاه شهرستان را در استان مشخص می کند که در هفت ماهه گذشته 1474 ورزشکار سازماندهی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۵    
رکابزنان بندرعباسی در حاشیه نوار ساحلی شهر بندرعباس رکاب زدند و جواب یاوه گویی های دشمنان نظام را با کلمه خلیج همیشه فارس دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۵    
مسئول گروه جهادی حضرت زینب(س) مجتمع آموزش عالی میناب از برگزاری اردوی جهادی 3 روزه در روستای کلوت میناب خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۵    
ایجاد مزارع پرورش میگو نقش بسزایی در رونق اقتصادی دارد اما محدودیت ها و عدم همکاری دستگاهها موجب شده تا هزاران کیلومتر از نوار ساحلی هرمزگان بلااستفاده بمانند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۰    
نهاد های استان هرمزگان در حرکتی ویژه با نصب بنرهایی در سراسر شهر بندرعباس حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۰    
بر اساس حکم معاون وزیر نفت، مدیرعامل نجومی بگیر پالایشگاه نفت ستاره برکنار و حکم بازگشت 100نیروی جوان و متخصص کشور به محل کار صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۶:۲۰    
پیاده روی اربعین چندر روزی است که شروع شده است و امروز جمعیت عاشق فوج فوج از گرمت علی در بصره عازم کربلا هستند. تصاویر مسیر 30 کیلومتری گرمت علی در بصره تا منطقه الدیره می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۶:۲۰    
به مناسبت هفته تربیت بدنی وورزش مسابقه دوصحرانوردی قهرمانی استان هرمز گان در شهرسرگز احمدی از توابع شهرستان حاجی آباد باشرکت بیش از 70نفر دونده واستقبال گرم مردم بخش احمدی برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۶:۲۰    
مردم توکهور و هشتبندی در حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی راهپیمائی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۲۱:۰۵    
علت عصبانیت آنها از ملت ایران این است که در مقابل قدرت، نفوذ و سیاست های استکباری آنها ایستاده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه بندرعباس گفت: ما در شرایط فعلی چاره ای جز خام فروشی به کشور های بیگانه نداریم که باید با میدان دادن به نخبگان و جوانان ، کشور را از این بحران نجات دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه توکهور و هشتبندی گفت: وعده هایی که مسئولان اداره کل آموزش و پرورش در احداث سالن ورزشی داده اند به زودی محقق شود تا نوجوانان و جوانان ما بتوانند از این فضاهای ورزشی استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه حاجی آباد، با بیان اینکه همه ترامپ را دیوانه می خوانند نه این ترامپ دیوانه نیست ترامپ مسئول بازسازی نظام سلطه جهانی است این بلا را به جان خودش خریده است و پشت سر حرف های ترامپ یک سیاست قوی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به سخنان اخبر ترامپ نسبت به ایران اسلامی، اظهار کرد: ملت ایران از دیوانه بازی آمریکایی ها هراسی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
برنامه موج جوانی رادیو جوان به مدت دو روز از ساعت 20 تا 21 به صورت زنده از جزیره کیش بر روی آنتن صدای جمهوری اسلامی پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
امام جمعه رودان با اشاره به مقوله اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: ما باید به جایی برجام و اعتماد به آمریکا به اقتصاد مقاومتی و توان داخلی بپردازیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
امام جمعه کیش با اشاره به اینکه عصبانیت استکبار و سخنان ترامپ نشأت گرفته از پیروزی های اخیر مقاومت در عراق و سوریه است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
امام جمعه شهرستان سیریک افزود: ستون فقرات اقتصاد مقاومتی، تقویت تولید داخلی است و نتیجه تقویت تولید، اشتغال و رفع بیکاری است و اگر مسئله بیکاری برطرف شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سیریک افزود: در راستای ارائه خدمات بهداشت و درمان به مناطق محروم روستایی تعداد 300 نفر از مردم روستاهای دهستان بیابان سیریک در روستای هرنگان بریزگ ویزیت و درمان رایگان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵    
امام جمعه موقت شهرستان قشم گفت: در مسائل مربوط به برجام و هجمه ها بر علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آمریکا بار دیگر حقانیت کلام امام المسلمین را به اثبات رسانید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ - ۰۱:۰۵    
بزرگترین تجمع خودجوش همه ساله در ایام اربعین در کربلا شکل می گیرد لذا مردم عراق و سایر شیعیان جهان خود را برای حضور در آن آماده می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۲۰:۵۰    
کاروان محموله اقلام و نذرهای مردم شهر بندرعباس برای موکب های استقراریافته درکربلا، صبح امروز در آیینی باحضور مسئولان استان بدرقه و ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۰    
فرمانده انتظامی شهرستان سیریک افزود: روز گذشته مقارن ساعت 14 برخورد یک دستگاه خودرو پژو405 با یک دستگاه موتور سیکلت سی جی 125 در شهرستان سیریک منجر به فوت و زخمی شدن 2 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۰    
این طرح برای اولین بار در جهان ارایه شده و هیچیک از خودروهای مدرن و پیشرفته از این تکنولوژی بهره نمی برند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۵:۲۰    
همایش دوچرخه سواری آقایان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور 50 دوچرخه سوار در شهرستان حاجی آباد برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵    
مسیرهای منتهی به مرز شلمچه این روزها شاهد پیاده روی گروه های زیادی از مردم هست که قصد دارن از منازل خود تا کربلا پیاده طی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۵    
در آستانه پیاده روی عظیم اربعین موکب های پذیرایی از زائران پیاده اربعین نیز در مرزهای ایران خود را آماده خدمت می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۰    
کاروان اقلام اهدایی مردم هرمزگان به موکب های برپا شده در مسیر پیاده روی اربعین حسینی، صبح امروز با بدرقه مردم و مسئولان استانی به سمت مرز ایران و عراق راهی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۲:۲۰    
همایش سجادیه با حضور استاد حوزه علمیه قم حجت الاسلام بحرینی، استاد مرکز تخصصی صحیفه سجادیه از حوزه علمیه قم با شرکت 550 نفر از برادران و خواهران اهل تسنن و تشیع در حسینیه سیدالشهداء(ع) شهر بندر ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۵    
در پی حادثه واژگونی یک دستگاه وانت بار در محور میناب به بندرعباس 12 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۰    
بروز سامانه سرد جویی و وزش باد شدید محلی موجب کاهش نسبی دما و پدیده گرد و خاک در استان هرمزگان شده از این رو به مردم توصیه می شود حتی الامکان از منازل خود خارج نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۰    
لنج های هرمزگان که جلوه ای از هنر و خلاقیت مردم جنوب است به واسطه مشکلات اقتصادی به گل نشسته اند و ملوان هایی که با فعالیت بر روی این سازه های غول پیکر چوبی امرار معاش می کردند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵    
مسئولین باید بستری برای رشد ترقی صنعت بومی مردمان این سرزمین را فراهم کنند و نگذارند این صنعت به دست فراموشی سپرده شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۹:۰۵    
فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان افزود: در سطح استان هرمزگان بیش از 770 طرح و پروژه تولیدی، صنایع تبدیلی در قالب طرح های اقتصادی مقاومتی به بسیجیان با مشارکت بسیج سازندگی در سطح شهرستان های استان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۰    
جانشین فرماندهی سپاه میناب گفت: این اقلام جهت پذیرایی از زوار پیاده روی اربعین حسینی به کربلای معلی ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵    
مدیر توسعه ورزش کیش گفت: جزیره کیش با برگزاری ویژه برنامه های متنوع ورزشی به استقبال هفته تربیت بدنی می رود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵    
کمبود آب آشامیدنی و ناسالم بودن آن یکی از مهمترین مشکلات مردم روستای گَرو از توابع بخش سندرک میناب بشمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان گفت: ترامپ دیوانه نیست این مردک تاجر خودش را به دیوانگی زده است، ما برای نابودی دشمنان کمربندها را محکم بسته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵    
روستای مازغ مغیران از توابع شهرستان بندرعباس در خانه های خشت و گلی و کپری در مناطق کوهستانی که هر لحظه امکان ریزش سنگ وجود دارد زندگی می کنند جایی که در بسیاری از مناطق آن هنوز خبر از آب لوله کشی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۵    
رئیس اداره ورزش و جوان شهرستان حاجی آباد گفت: بیش از 20 برنامه در هفته تربیت بدنی در شهرستان حاجی آباد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۳:۲۰    
ملی پوش دسته 69 کیلوگرم وزنه برداری کشورمان بااشاره به عدم توجه مسئولان به قهرمانان ورزشی گفت: پس از گذشت سال ها ملی پوشی، هنوز در انتظار یک تلفن روحیه بخش از سوی مسئولان هستم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۰    
عالم دینی شهر مقدس کربلا با اشاره به نقش مهم امام سجاد (ع) پس از واقعه عاشورا اظهار کرد:نقش مهم امام سجاد در مدینه و شام باعث تثبیت تشیع شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۰    
هاشمی تختی در تجمع اعتراض آمیز دانشجویان واحد بندرعباس گفت:محبوبیت سپاه نه تنها در داخل کشور بلکه در جهان اسلام رو به افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۰    
از بازی های هفته نهم لیگ دسته اول تیم های خونه به خونه بابل و ماشین سازی تبریز به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت با درخشش دروازبان رودانی ماشین سازی با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۵۰    
فرماندار رودان با اشاره به پیاده روی اربعین حسینی اظهار کرد: دو موکب به نمایندگی از شهرستان رودان در کربلا و سامرا برپا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۹:۳۵    
نارضایتی کامیون داران در پایانه بار بندرعباس همچنان به قوت خود باقی است و هنوز شاهد صف های طویل و چندکیلومتری کامیون ها در ورودی پایانه بار هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۵:۳۵    
دانشجویان دانشگاه ها و مراکز علمی آموزشی استان هرمزگان در محکومیت اظهارات سخیف رئیس جمهور آمریکا علیه ملت ایران در محوطه دانشگاه آزاد بندرعباس تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۰۵:۳۵    
موکب های جنوب کشور از استان هرمزگان و بوشهر آغاز می شود و تا خوزستان و مرز شلمچه دامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
هزینه ویزا در سال جاری برای زیارت سالار شهیدان به ائزای هر نفر 40 دلار در نظر گرفته شده این در حالی است که برای سفر به برخی از کشور های همسایه مانند ترکیه ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۰    
فرمانده انتظامی شهرستان سیریک افزود: در ادامه طرح های پاکسازی نقاط آلوده در دو عملیات منسجم و هماهنگ طرح پاکسازی مناطق آلوده در شهر گروک توسط نیروهای اطلاعات ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵    
در شب شهادت امام زین العابدین امام سجاد(ع)، پرچم ضریح متبرک امام حسین (ع) با استقبال پرشور مردم، وارد پارسیان شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵    
جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی شهرستان حاجی آباد با حضور رئیس دادگستری، دادستان ، فرماندار ، اعضای شورای تأمین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۵    
جوانان بیکار پارسیانی با تجمع اعتراض آمیز در صنایع انرژی بر پارسیان، خواستار رسیدگی به وضعیت اشتغال خود شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۰    
صبح امروز جمعیتی بالغ بر 300 نفر از صنف ماهی فروشان بندرعباس روبروی استانداری هرمزگان اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۰    
تجمع اعتراض آمیز ماهی فروشان بندرعباسی نمایش سکانس دیگری از تجمعات گسترده کارگری در پایتخت اقتصادی ایران به مسئولان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
اندیشمند بحرینی گفت: صحیفه سجادیه امام سجاد(ع) که به زبور آل محمد(ص) معروف شده، دایرهالمعارف بزرگی که توحید و مکارم اخلاق را به ما آموزش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۳۵    
فرمانده مرزبانی هرمزگان از کشف بیش از یک تن مواد مخدر در24ساعت گذشته در مرزهای هرمزگان خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۰    
فرمانده سپاه ناحیه رودان با اشاره به سخنان ترامپ در خصوص برجام اظهار کرد:آمریکا در تاریخ گذشته نشان داده که غیر قابل اعتماد است و عدم پایبندی به تعهداتش ناشی از خصلت استکباری اوست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۰    
امام جمعه موقت بخش رودخانه بااشاره به توهین رئیس جمهور آمریکا به سپاه اظهار کرد: سپاه قوی ترین و مهمترین سلاحی که در مقابل دشمنان به خصوص آمریکا دارد پشتیبانی بی دریغ ملت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۰    
ترامپ اگر به سنگ قبر سربازان آمریکایی نگاه کنند می بینند که نام خلیج فارس در روبروی محل مرگ آنها حک شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۰    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی لوار بندرخمیر، سید عبدالجلیل قتالی رئیس مدرسه علوم دینی صدرالاسلام بندرخمیر در واکنش نسبت به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۰    
وقتی وارد مزرعه کروکودیل ها در جزیره قشم می شوید ابتدای با مهدکودک خطرناک ترین حیوانات جهان روبرو خواهید شد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۶:۳۰    
معاون سابق تدوین و ترویج سازمان ملی استاندارد ایران با اشاره به اینکه استاندارد رگ حیات بنگاه های اقتصادی است گفت: درمسیر ادامه حیات یک بنگاه اقتصادی دریافت استاندارد اجبار است نه انتخاب.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۵    
مفتی اهل سنت کشور لبنان گفت: صحیفه سجادیه امام سجاد(ع) و ادعیه شریف آن برگرفته از دعاهای پیامبر اکرم (ص) و روح عبادی آن حضرت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰    
هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با حضوراندیشمندان داخلی و خارجی، صبح امروز درسالن شرکت گاز بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰    
عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با اشاره به حمایت برخی کشورهای به ظاهر مسلمان از آمریکا، گفت:حمایت از آمریکا بیانگر عدم معرفت و شناخت الهی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۰    
استقبال مردم شهرستان میناب از پرچم مطهر حضرت زینب (س) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۰    
همزمان با اجرای برنامه های جنبی هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) همایش سید العارفین با حضور اندیشمند اهل سنت از کشور لبنان ایمن الرفاعی و شرکت 450 نفر از علمای اهل سنت و تشیع ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۴:۴۵    
فرمانده دریابانی پارسیان از امحای مشروبات الکلی، تریاک و مواد نیروزا در پارسیان خبر داد که در این رابطه 5 متهم دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۰    
استاندار هرمزگان با بیان اینکه علم و دانش یکی از راه های مقابله با دشمنان است، گفت:جهاد علمی و فناوری راه برون رفت از وابستگی به دشمنان و بیگانگان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۰۰    
هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) همزمان با 15 کشور دنیا با حضور علما و اندیشمندان شیعه و سنی در شهر بندرعباس در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۴۵    
نماینده ولی فقیه در هرمزگان با تاکید بر اینکه امام سجاد(ع) سیاسی ترین عنصر زمان خود بودند، گفت: از آنجایی که مواضع ایشان در مقابل حکومت روشن بود لذا باید در راستای فراگیری سیاست امام سجاد(ع) تلاش ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۰    
دبیر هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با اشاره به وجود حافظان صحیفه سجادیه در هرمزگان گفت: از سال گذشته تاکنون بیش از 20 حافظ کامل صحیفه سجادیه فقط در روستای شپیری بشاگرد تعلیم یافته اند که این ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۰    
هفتمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) صبح امروز با حضوراندیشمندان و علمای شیعه و اهل سنت داخلی و خارجی درسالن شرکت گاز بندرعباس برگزاری شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۵:۱۵    
ترامپ مواضع خود را درباره ایران و برجام اعلام کرد که واکنش مردم و مسئولین کشورمان را به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۵:۱۵    
پراکندگی روستاها در بشاگرد، و نبود زیر ساخت های لازم خدمت رسانی به مردم این منطقه را مشکل کرده که جز با عزمی راسخ و حرکات جهادی مدیران این منطقه امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۰۵:۱۵    
با وجود تلاش های فراوان فعالان فرهنگی در هر روستا برای ایجاد مکانی جهت اجرای برنامه های کانون و پیگیری های مکرر برای تجهیز آن ، اما تنها چیزی که در این میان به چشم می آید کتاب های خاک گرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۱۵    
با حضور مدیرکل هواپیمایی ترکیه در خاورمیانه، تفاهم نامه میان سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت هواپیمایی ترکیه با هدف معرفی جاذبه ها وظرفیت های جزیره کیش در سراسر جهان توسط این شرکت منعقد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰    
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب گفت: کمک های نقدی و غیر نقدی مردم و خیران مینابی به ارزش 3 میلیارد و 550 میلیون ریال از جشن عاطفه ها جمع آوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از گشایش نمایشگاه عکس محرم در روستای محمودی میناب خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰    
شهر بندرعباس درراستای حمایت از تولید داخلی و رونق کسب وکار در کارگاه های کوچک، میزبان نمایشگاه تخصصی مبلمان و دکوراسیون داخلی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۷:۰۰    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان گفت: به استاندار هرگز فشاری برای انتخاب فردی نخواهیم آورد و هر کس که استاندار انتخاب کرد، یار ما است و نیروی پاکدامن، سالم و پرکار معیار ماست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۵:۰۰    
مهدی عباس پور رئیس جهاد کشاورزی حاجی آباد از آغاز برداشت انار و پسته از باغ های شهرستان حاجی آباد خبر داد و افزود: حاجی آباد قطب تولید انار و پسته در استان هرمزگان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۴:۴۵    
دانش آموزان مدرسه کانکسی روستای صلاحو به جای مسئولان کلنگ مدرسه خود را زدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۵    
فرماندار شهرستان سیریک افزود: اعضای هیات رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان سیریک با اخذ رای مخفی و اکثریت نسبی در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۵    
دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه مناطق آزاد الگوی سرمایه گذاری سالم و فعالیت بر مبنای علم روز است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۵    
نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس با تاکید بر اینکه سپاه ستون فقرات نظام جمهوری اسلامی است، گفت: در برجام دنیا به حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران پی برد و در خروج از برجام فقط آمریکا نیست قطعا پنج ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۱:۴۵    
جانشین رهبر شیعیان ترکیه با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران سرچشمه وحدت مسلمانان است،گفت:رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مهمترین عامل وحدت مسلمانان است و ایشان پرچمدار وحدت در جهان اسلام است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵    
مسئولان بهداشت، جهاد کشاورزی و دادگستری پارسیان با اشاره به اینکه 60 درصد زمین های کشاورزی پارسیان استیجاری است و از کودهای نامرغوب مرغی استفاده می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه اگر مجاهدت با عقلانیت توام شود می توانیم به مرتبه خلاقیت و نوآوری دست یابیم گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵    
مدرسه سه کلاسه روستای بچک سورک از توابع لیردف با اعتباری بالغ بر 330 میلیون تومان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵    
به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنان مناطق کم برخوردار، اردوی جهادی پزشکی توسط تیم جهادی پزشکی امام حسن(ع) در روستای گرو و چُراک شهرستان میناب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۱۵    
عالم اهل سنت هرمزگان با بیان اینکه اظهارات ترامپ بیانگر بی اثر بودن سیاست های آمریکا در برابر اراده ملت ایران است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۵:۳۰    
امام جمعه کیش با اشاره به اینکه چرخ های توسعه کیش سه پنجم از مهلت توسعه 20 ساله خود را گذرانده است گفت: آیا چرخ های توسعه کیش ماموریت خود را در این مدت با سرعت، دقت و قدرت لازم پیش برده است؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۵:۳۰    
مراسم معارفه مدیرعامل جزیره کیش با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و رئیس شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و جمعی از مسئولان کشوری در مرکز همایش های بین المللی کیش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۵:۳۰    
امام جمعه بشاگرد ضمن محکوم کردن سخنان رئیس جمهور آمریکا علیه ایران، گفت: وحدت به وجود آمده بین مسئولان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۵:۳۰    
آمریکا و دشمنان ایران این روزها با نمایش اسقامت و شجاعت نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در داخل و خارج به ستوه آمده اند .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۵:۳۰    
فرماندار ابوموسی عنوان کرد: انسجام و اتحاد ملی پاسخ ملت ایران به بدعهدی ها و تحریم های آمریکاست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۰    
امام جمعه اهل سنت کیش با تاکید بر اینکه آمریکا از ابتدای انقلاب خوی دشمنی و تهدید در برابر ایران داشته است وحدت را تنها رمز پیروی انقلاب اسلامی دانست و گفت: وحدت انقلاب اسلامی و کشور را بیمه می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...