شنبه ۰۳ تیرساعت ۰۶:۱۲Jun 2017 24

هرمز (hormoz.ir)

  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۴    
رییس سابق شورای اسلامی استان هرمزگان گفت:حضور پرشور و یکپارچه مردم شهرستان رودان در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان از ولایت پذیری آنان دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۴    
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه رودان گفت: ایران اسلامی در صنعت موشکی ،خود اتکاء شده و از پیشرفته ترین فناوری ها نیز استفاه می کند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۴    
امام جمعه حاجی آباد با اشار به سخنان اخیر استاندار هرمزگان در جمع مردم بخش احمدی اظهار کرد: ما به هیچ فردی اجاز نمی دهیم که در این شهرستان و استان هرمزگان به مقام معظم رهبری توهین کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۴    
امام جمعه توکهور و هشتبندی با بیان اینکه ملت ایران؛مقیاس کوچکی از تهدید را با مقیاس بزرگتر پاسخ میدهد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۴    
امام جمعه شهرستان سیریک گفت: پاسخ کوبنده و محکم سرباز اسلام توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نه تنها مشت محکمی به داعش بلکه زهره چشمی قاطعانه به همه دشمنان نظام و انقلاب بود تا بدانند که این کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۴    
امام جمعه اهل سنت بندرلنگه با بیان اینکه آزادی قدس شریف نزدیک است، گفت: فریاد مرگ بر اسرائیل میلیون ها مسلمان روزه دار نویدبخش آزادی قدس شریف است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۴    
راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در شهرستان رودان بهشت جنوب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۴    
همزمان با سراسر کشور و استان هرمزگان مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شریف در شهرستان سیریک با مشارکت پرشور و گسترده برادران و خواهران اهل تشیع و تسنن برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۴    
مردم روزه دار شهرستان بستک در روز جهانی قدس و در گرمای سوزان تابستان، هم صدا با مردم سراسر جهان علیه جنایات رژیم غاصب صهیونیستی بانگ مرگ بر اسرائیل سر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان هنر انقلاب را در خدمت آرمان فلسطین دانست و از حضور آنان در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۴    
امام جمعه شهرستان بستک روز قدس را روز مبارزه با غاصبان و کج اندیشانی دانست که در 69 سال قبل فلسطینیان را از خانه و کاشانه شان بیرون راندند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۴    
امام جمعه بندرچارک گفت: مردم مؤمن ایران همواره همانند مولایشان امیرالمؤمنین علیه السلام و امام راحل حامی مظلومان و مسلمانان جهان هستند و سرما و گرمای هوا بر اراده آن ها درحمایت از مظلومان فلسطین و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۲    
مردم خداجو و روزه دار شهرستان قشم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با شرکت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۲    
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس در سراسر ایران اسلامی طنین فریادهای مرگ بر اسرائیل، مرگ برآمریکا و مرگ بر تروریست در جزیره کیش طنین ادداز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۲    
همزمان با سراسر دنیا مردم پارسیان با حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس شعار مرگ برآمریکا واسرائیل را طنین انداز کزدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۲    
راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در سردشت بشاگرد با حضور پرشور مردم امروز با طنین فریادهای دشمن شکن، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا و ندای تکبیر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۴    
رهبر عزیز روز قدس را تنها مربوط به ملت فلسطین نمی داند بلکه می فرمایند:روز قدس روز نبرد با استکبار است یعنی همان مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۳۴    
امام جمعه شهرستان قشم در خطبه های نماز جمعه شهرستان، روز قدس را یادگار رهبر فقید انقلاب و روز وحدت امت اسلامی برشمرده، پاسخ موشکی سپاه به تروریست های داعش را موجب وحدت آفرینی در جامعه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۴    
امام جمعه کیش با بیان اینکه اگر استکبار دست از پا خطا کند خلیج فارس را برایش جهنم می کنیم، گفت: روز جهانی قدس، روز وحدت و عظمت اسلام و روز محو اسرائیل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۴    
امام جمعه پارسیان با اشاره به راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس گفت:مظلومان جهان بدانند که مقاومت وایستادگی آنها، پیروزی را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه بندرلنگه گفت: جنایاتی امروزه توسط تکفیری ها در یمن، سوریه، افغانستان، پاکستان و دیگر کشورها رخ می دهد این جنایتکاران توسط عربستان ساپورت مالی می شوند و اینها گوش به فرمان آمریکا و صهیونیست ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۴    
گرمی هوا هم نتوانست مانع حضور مردم شهرستان میناب در راهپیمایی روز قدس شود و این راهپیمایی پرشورتر از سال های گذشته با خیل عظیم مردمی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۷    
ماه مبارک رمضان فرصتی برای غنیمت شمردن بهترین روزهای خداوند برای هر انسان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۷    
طنین فریاد آزادی قدس شریف امروز همزمان با سراسر کشور در جزیره ابوموسی با حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس سر داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۷    
مردم ولایتمدار شهر بندرعباس در گرمای بی سابقه و با دهان روزه به راهپیمایی روز جهانی قدس آمدند تا مشت های گره کرده خود را برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین بر دهان اسراییل و استکبار بکوبند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۷    
همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم شهرستان حاجی آباد در راهپیمایی ضد استکباری روز قدس شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۳۷    
مردم دیار نخل و شرجی و مدافعان خلیج فارس با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حماسه ای از جنس دینداری و ولایتمداری خلق کردند تا مشتی به دهان یاوه گویان و سیلی بر استکبار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۷    
راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میناب هم زمان با سراسر کشور با حضور گسترده مردم آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۸    
مجموعه پوستر “نغمه آزادی” به مناسبت روز قدس هم اینک پیش روی شماست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۱۸    
سند 2030 سندی که در برگیرنده سبک زندگی معیوب، ویرانگر و فاسد غربی برای اعمال نفوذ در خانواده ها و از بین بردن ریشه های آن از سوی دشمنان طراحی شده است در ایران جایی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۲۸    
شهروندان پارسیانی با اعلام حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس گفتند:حضور در راهپیمایی روز قدس مایه دلگرمی مظلومان جهان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۸    
رییس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی ویژه کیش از انهدام یک باند توزیع موادمخدر و دستگیری سه قاچاقچی در کیش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۱۸    
آویگدور لیبرمن،وزیر جنگ رژیم صهیونیستی امروز پنج شنبه در کنفرانس صهیونیستی هرتزلیا گفت:خواهان یک سازش منطقه ای تمام عیار با عربستان سعودی و کشورهای حاشیه خلیج فارس هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۸    
مدیران و مسئولان تمامی نهادها، سازمان ها و ادارات مستقر در کیش در پیامی جداگانه کیشوندان را به حضور پرشکوه و مقتدرانه در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۸    
حمید رضا مقدم فر، مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه ایران در مصاحبه اختصاصی با “راشاتودی”روسیه،امکان درگیری نظامی بین ایران و سعودی را حتی بعد از تعیین ولی عهد جدید دور از انتظار دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۸    
استرالیا امروز پنجشنبه بار دیگر عملیات هوایی برفراز سوریه را از سرگرفت. این کشور پس از سرنگونی یک جنگنده سوری توسط نیروی هوایی آمریکا عملیات هوایی خود را متوقف کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۸    
نتایج یک نظر سنجی نشان می دهد که صهیونیست ها در میان حاکمان عرب،بیش از همه به عبدالفتاح السیسی،رئیس جمهور مصر اعتماد دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۸    
حمید رضا مقدم فر، مشاور فرهنگی و رسانه ای فرمانده کل سپاه ایران در گفتگو با “راشاتودی”روسیه: تهران شواهدی مبنی بر حمایت مستقیم آمریکا از تروریست های داعش منتشر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۸    
نشریه میدل ایست در مقاله ای پیرامون سیاست های احتمالی ولی عهد سعودی در منطقه نوشت:محمد بن سلمان از اعضای القاعده برای درگیری علنی با ایران بهره خواهد برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۸    
دانش آموز معتکف در بهانه وصل اظهار کرد:مسجد برترین و بهترین جای است که انسان می تواند آرامش بگیرد و وقت خود را در آن بگذراند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۸    
امام جماعت ابوموسی: حضور گسترده ملت ایران و تمامی ملت های آزاده دنیا در راهپیمایی روز جهانی قدس عامل خنثی سازی توطئه های دشمنان اسلام و ملت فلسطین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۸    
مدیرکل ورزش و جوانان هرمزگان با صدور بیانه ای ورزشکاران و جوانان سراسر استان را به شرکت در راهپیمایی بزرگ روز جهانی قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۸    
فرماندار شهرستان ابوموسی گفت: روز جهانی قدس ، روز حمایت از آرمان فلسطین است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۸    
نقدینگی کافی در اختیار این بانک قرار گرفته و پرداخت ها به خوبی صورت می گیرد خوشبختانه این اطمینان در هموطنان ایجاد شده که بانک مهر اقتصاد هیچ گونه مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۸    
آزاده هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد:اشغال فلسطین ظلم به مسلمانان سراسر جهان است و حضور در روز قدس سیلی محکمی به استکبار می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۱۸    
محمد ایزانلو تنها جودوکار هرمزگانی ست که به این مرحله از اردوی تیم ملی ایران دعوت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۸    
تنها سرپناه خانواده بشاگردی که در اوج فقر و محرومیت توسط دستان اهالی این خانواده ساخته شده بود در آتش سوخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۸    
دور جدید از رقابت های لیگ دسته اول فوتبال ساحلی باشگاه های کشور با شرکت 8 تیم از هشتم تیر ماه شروع خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۸    
راهپیمایی روز جهانی قدس در بندرعباس ساعت11:30 از مسیر کمربندی نرسیده به مسجد ابوالفضل (ع)، پل خواجو به سمت گلزار شهدا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۰۸    
زلزله ای به بزرگی 4٫1 ریشتر صبح امروز روستای کوخرود در بستک را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۸    
بازیگر تئاتر جاسکی با بیان اینکه حمایت مسئولان کافی نیست،اظهار کرد: تئاتر جاسک به علت کمبود بازیگر افت کرده و بازیگران حرفه ای شهرستان نیز شغل دیگری دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۸    
حنین زعبی، عضو عرب پارلمان اسرائیل رژیم صهیونیستی را به اتخاذ سیاست های تروریستی متهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۱۸    
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف یک هزار و 700 ثوب لباس خارجی قاچاق به ارزش یک میلیاردو 250 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۰۸    
گالی دشت های بندرلنگه بعنوان وسیع ترین محدوده گسترش فرسایش خاک در هرمزگان هستند که در 20سال اخیر پیشرفت قابل توجهی به سمت مناطق مسکونی و روستاهای غرب استان داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۸    
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) با بیان اینکه آراء مردم به ولایت مشروعیت نمی بخشد و تنها جنبه مقبولیت برای اجرایی شدن حکومت الهی است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۱۸    
با توجه به فرارسیدن فصل تابستان،شنا تنها ورزشی است که مردمان جنوب برای فرار از گرما به آن روی می آورند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۰۸    
علمای اهل سنت شهرستان سیریک با تاکید بر مشارکت پرشور و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس،حمایت از انتفاضه فلسطین و اعلام انزجار از رژیم متجاوز صهیونیستی را وظیفه شرعی مسلمانان دانستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۳۸    
مسئولان شهرستان میناب اظهار کردند:حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس توطئه های دشمنان اسلام را خنثی و معادلات سیاسی جهان را تحت تأثیر قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۸    
وزیر بهداشت در پی درگذشت یکی از پزشکان شبکه بهداشت و درمان بستک که در حین انجام وظیفه، جان خود را از دست داد، پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۷:۲۸    
معاون وزیر بهداشت ضمن تسلیت درگذشت پزشک شبکه بهداشت و درمان بستک بر انجام کلیه اقدامات درمانی برای مجروحان این حادثه تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۸    
نخبه فرهنگی و قرآنی هرمزگان اظهار کرد: امروز عرصه جنگ نرم وارد مرحله ی جدیدی شده که در تمام ابعاد سیاسی، اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۴۸    
بر اثر واژگونی یک دستگاه آمبولانس، پزشک جوان بستکی در هنگام ماموریت جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۸    
بانوی کارآفرین حاجی آبادی با ایجاد اشتغال برای پنج نفر از جمله افرادی است که توانایی ها و استعدادهای خود را در حوزه اقتصادروستا محور به کار بسته و در این زمینه هم موفق بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۵۸    
شهردار بستک از برگزاری جلسه بررسی طرح جامع پسماند شهر بستک به عنوان شهر پایلوت استان هرمزگان و به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۸    
فرمانده نیروی انتظامی قدس با تاکید براینکه حمایت از روز قدس قومیت و مذهب نمی شناسد،اظهار کرد: روز قدس تجلی آرمان خواهی آزادگان جهان و مقابله با جریان تروریست پرور صهیونیستی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۴۸    
معاون پرورشی آموزش و پرورش میناب از راه اندازی 14 پایگاه اوقات فراغت دانش آموزی از ابتدای تیرماه سال جاری در این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۸    
عضو انجمن هسته ای ایران گفت: انسجام مسلمانان راهکار نجات امت اسلامی از دست زورگویان و ظالمان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۳۸    
بیش از 702 کیلوگرم گوشت منجمد گاومیش غیر بهداشتی و قاچاق در بستک معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۸    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کیش با اشاره به هماهنگی ها صورت گرفته با دفتر امام جمعه کیش گفت: صندوق های جمع آوری زکات فطره همزمان با برگزاری نماز عید فطر در مصلی کیش برپا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۴۸    
موسسه همیاران توانبخشی مبتنی بر جامعه حمایت های ویژه ای از معلولین و محرومین شهرستان بشاگرد داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۳۸    
بی توجهی مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بشاگرد به مراسمات ملی و مذهبی این شهرستان مورد اعتراض شدید نخبگان و علمای دینی واقع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۲۸    
پادشاه عربستان سعودی،طی حکمی با کنار گذاشتن،محمد بن نایف،ولی عهد سابق،محمد بن سلمان،پسر خود را به عنوان ولی عهد جدید این کشور منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۸    
تیم های تامین اجتماعی و فولاد به دیدار پایانی رفتند که هر دو تیم توانستند مسابقات فوتسال کارمندان را مقابل حریفات خود در زمین بازی به رقابتشان بپردازند و در مسابقات صعود کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۰۹:۰۸    
عالم اهل سنت هرمزگان تصریح کرد: قدس تا زمانی که در اشغال صهیونیست ها است به عنوان ااولویت اول امت اسلامی خواهد بود و حمایت مسلمانان از آرمان های قدس تا رهایی آن ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۸:۴۹    
فالح الفیاض،مشاور امنیت ملی عراق،در گفتگوی اختصاصی با شبکه خبری المیادین اظهار داشت:ما در آستانه اعلام پیروزی نهایی در موصل قرار داریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۸:۲۹    
پایگاه صهیونیستی،والاه” پیرامون عملیات موشکی ایران نوشت:نگرانی اصلی اسرائیل این نیست که این حمله مواضع داعش در سوریه را هدف قرار داد بلکه دستیابی حزب الله ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۷:۳۹    
فرمانده نیروی انتظامی ویژه کیش با حضور در سامانه 197 و ملاقات های مردمی سه شنبه از کاهش 38 درصدی سرقت در ماه مبارک رمضان در جزیره کیش خبرداد و این مسئله را از برکات این ماه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۵:۰۹    
پرنده زیبا و کمیاب طاووسک سینه سفید در میناب بنام آرش زمانی ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان میناب از کشف 333 کیلو گرم تریاک و حشیش طی یک عملیات پلیسی در شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۹    
با پیگیری های انجام شده باشگاه سوارکاری کیش باز پس گیری و 60 هکتار زمین به به اراضی کیش بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۳۹    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم گفت : حمله موشکی سپاه به داعش غرور و اقتدار ملی در کشور را زنده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۹    
جوان مینابی فعال در عرصه اقتصاد مقاومتی صنعت میگوی کشور گفت: غفلت مسئولان از توسعه و تقویت زیر ساخت ها عاملی برای افزایش بیکاری و ورود جوانان به قاچاق کالا و اشتغال کاذب مستعد ساخته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۲۹    
عضو شورای نظارت برانتخابات شهرستان قشم از منحل شدن شورای روستای دفاری قشم خبرداد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۹    
مردم جاسک و بشاگرد ماه رمضان را ماه خیر و برکت می دانند و ارزش زیادی برای آن قائل هستند از این رو آداب و رسوم خاصی در روزهای پایانی ماه رمضان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۳:۵۹    
جی یانگ،جوان چینی ساکن در جزیره قشم پس از تحقیق درباره دین مبین اسلام در آستانه شبهای قدر به دین اسلام مشرف شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۵۹    
پس از تهدید روسیه،استرالیا عملیات هوایی خود بر فراز سوریه را به حالت تعلیق در آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۱:۵۹    
مشعل بن حمد آل ثانی،سفیر قطر در واشنگتن،اظهار داشت: تحریم و محاصره قطر توسط حکام عرب حاشیه خلیج فارس،استقلال کشورش را هدف قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۵۹    
مدیر داخلی مجتمع فرهنگی دیجیتال خلیج فارس از راه اندازی نخستین روبات اجابت جهت تسریع در دریافت احادیث مستند در هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۹    
دهیار روستای دهو از توزیع 4 تن و 400 کیلوگرم برنج توسط خیرین بین نیازمندان این روستا در ماه رمضان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۳۹    
بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درباره روز جهانی قدس فرمودند:”روز قدس ” یک روز جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۰:۰۹    
خشکسالی های پیاپی در دو دهه اخیر، افزایش بی سابقه دما،پیشروی فروچاله ها وگالی در مناطق مسکونی، کمبودهای استان در حوزه آب و برق خبر از تابستانی داغ و طاقت فرسا برای هرمزگانی ها دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۹    
سازمان ملل متحد اعلام کرد:فتوا هایی شرعی در اختیار دارد که به مسلمانان اجازه می دهد زکاتشان را به این سازمان پرداخت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۵۹    
پس از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه، مردم کشور از عملکرد مقتدارانه سپاه پاسداران تشکر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۹    
آیت الله مکارم شیرازی اظهار کرد:یکی از مسلمات مذهب شیعه این است که امام را خدا و نه آرای مردم تعیین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۹    
کرانه شمالی خلیج فارس با وجود جاذبه های زیبای بصری می تواند یکی از مقاصد مهم گردشگران داخلی و خارجی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۹    
امام جمعه شهرستان قشم حجاب را نشانه ای از عفاف دانست و اظهار کرد: عفت دامنه ای گسترده دارد و هنگامی که در انسان شکل بگیرد، حجاب در فرد خودنمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۱۹    
فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف یک میلیون و 200 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق از یک دستگاه خودرو وانت نیسان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۹    
فصل برداشت انگور یاقوتی در بخش رودخانه رودان آغاز شده و این محصول نوبرانه از هرمزگان به استان های همجوار صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۹    
رئیس دادگستری پارسیان با بیان اینکه هفته قوه قضاییه هفته عدالت است،گفت: قوه قضاییه نقش بسزایی در ارتقاءجامعه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۸:۱۹    
تحلیلگر نظامی صهیونیست طی مقاله ای پیرامون حمله موشکی ایران به مقر داعش در دیرالزور سوریه نوشت:این حمله نه تنها زنگ هشداری برای اسرائیل بلکه برای کشورهای حاشیه خلیج فارس و نیز ایالت متحده بود.
مشاهده نتایج بیشتر...