دوشنبه ۲۷ آذرساعت ۱۸:۰۰Dec 2017 18

هرمز (hormoz.ir)

  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۰۲    
جانشین مجتمع دانشگاهی سپاه امام حسین (ع) گفت: تسخیر لانه جاسوسی به تعبیر حضرت امام خمینی (ره) انقلاب دوم بود و هیمنه آمریکا را در هم شکست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۷    
همزمان با گرامیداشت سالروز تسخیر لانه جاسوسی، مردم ولایی و انقلابی شهرستان بشاگرد به خصوص دانش آموزان و دانشجویان و مسئولان این شهرستان، همزمان با سراسر کشور در راهپیمایی باشکوه 13 آبان شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۷    
فریاد استکبار ستیزی دانش آموزان، مردم و مسئولان جزیره مرجانی کیش صبح امروز در نگین خلیج همیشه فارس طنین انداز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۴۷    
حضور کودکان خردسال در خدمت رسانی به زوار امام حسین (ع) بیان گر این است که عشق امام حسین (ع) محدود به گروه سنی خاصی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۷    
مراسم ضد استکباری راهپیمایی 13 آبان با حضور اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان و جمعی از مسئولان لشکری و استانی شهر بندرعباس در مسیر مزار شهدای این شهر برگزار گردید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۷    
زائران پیاده روی اربعین از مرزهای شلمچه و چذابه مسیر حرکت خود را آغاز کرده اند و در دیوانیه به هم پیوستن ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۰۲    
بیمار لهستانی تبحر پزشکان و تجهیزات کامل بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی کیش و نیاز نداشتن به روادید را از دلایل انتخاب این بیمارستان برای عمل جراحی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۷    
همزمان با سراسر کشور و استان همرمزگان مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان ماه در شهرستان سیریک با حضور گسترده و پرشور اقشار مختلف مردم، دانش آموزان ، دانشجویان ، بسیجیان، مسئولان، اصناف و بازریان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۷    
راهپیمایی پرشور 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۳:۱۷    
فرماندار حاجی آباد، گفت: 13 آبان سالروز مبارزه با استکبار و روز دانش آموز امسال متفاوت تر و قوی تر از گذشته صحنه اعتراض علیه سیاست های ضدملت ایرانی ترامپ است و ملت ایران را به خیابان ها کشانده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۲    
راهپیمایی پرشور 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور دانش آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در شهرستان میناب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۷    
مردم و دانش آموزان ولایتمدار بستک با حضور پرشور و باشکوه خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سردادند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۷    
مردم جزیره ابوموسی بویژه جوانان و نوجوانان همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی یوم الله13 آبان، فریاد استکبارستیزی را در گوش جان دنیا طنین انداز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۱۷    
خطیب نماز جمعه اهل سنت شهر بستک گفت: همیشه در طول تاریخ آمریکا دشمن اسلام و انسانیت بوده است و با قدرت رساندن نیروهای مزدور، سبب خونریزی مردم مسلمان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۰۲    
حال و هوای زائران اربعین از عمود 250 تا 655 به تصویر کشیده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۱:۱۷    
علی سایانی نخستین شهید استان هرمزگان است که در سن 13 سالگی در جریان فعالیت های انقلابی درس و مدرسه را رها می کند و در اوج درگیری های نیروهای انقلابی به درجه شهادت نائل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۷    
آستان مقدس امامین عسکریین(ع) در سامرا، آماده استقبال از همه زائران کشورهای اسلامی بویژه زائرین ایرانی در ایام اربعین حسینی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۰:۴۷    
شاعر برجسته هرمزگانی به مناسبت 13 آبان ماه شعری را با عنوان حقوق بشر آمریکایی سروده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۰:۰۲    
با آنکه محور میناب به جاسک یکی از پرخطرترین محورهای استان وجنوب کشور است و رئیس جمهور در نخستین سفر استانی خود وعده احداث بزرگراه در این منطقه را داده اما تاکنون اقداماتی اساسی در آن صورت نگرفته است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۹:۴۷    
مردم ولایتمدار هرمزگان با حضور باشکوه و حماسی در راهپیمایی 13آبان فریاد انزجار خود از استکبار جهانی را به گوش جهانیان رساندند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۹:۳۲    
اقدامات غیر کارشناسانه میراث فرهنگی در قبال اثر تاریخی هنری معبد هندوها موجب شده تا ماهیت اصلی بنا و خاص بودن آن مهجور بماند و نگاه گردشگری را به خود جلب نکند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۵:۴۷    
عضو هیئت عامل سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه حضور بازار در اقتصاد جهانی افزایش صلح پایدار و امنیت را برای کشورها به ارمغان می آورد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۵:۴۷    
فریدون همتی استاندار هرمزگان عصر امروز از جزیره ابوموسی بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۵:۴۷    
همایش پیاده روی خانوادگی در ساحل زیبای جزیره ابوموسی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۸:۳۲    
پیاده روی اربعین در عراق روزهای پر شوری را پشت سر می گذارد و کم کم جمعیت میلونی خود را به شهرهای نزدیک به کربلا می رسانند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۸:۱۷    
کودکان بخش مهمی از بزرگترین پیاده روی خود جوش جهان را تشکیل می دهند. این کودکان گاهی در حد و اندازه بزرگان خود به خدمت مشغول هستند و گاهی شیطنت های کودکی خود را به نمایش می گذارند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۴۷    
خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به فرا رسیدن یوم الله 13 آبان اظهار کرد: 13 آبان روز اعلام برائت و فریاد کوبنده خشم و نفرت و انزجار امت اسلامی علیه استکبار جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۲    
نماینده غرب هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حق پارسیان از محصور بودن در لاوان و زاگرس جنوبی چیست، اظهار کرد: باید از این مناطق گازی و نفتی ارزش افزوده هایی به این شهرستان تعلق گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۲    
امام جمعه موقت شهرستان بستک با الگو دانستن امام حسین(ع) برای ملت ایران در مبارزه با استکبار گفت: تا زمانی که آمریکا خوی وحشی گری و نسل کشی دارد و به دنبال ایجاد تفرقه بین مردم ایران است مبارزه با ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۲    
عزتی که به برکت انقلاب اسلامی در ایران داریم در هیچیک از کشورهای اروپایی نمی بینیم و همه به نوعی تحت سلطه استکبار جهانی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۲    
امام جمعه شهرستان سیریک افزود: 13 آبان ماه روز بسیار مهم و سرنوشت سازی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده روزی که تسخیر لانه جاسوسی به دست دانشجویان پیروخط امام در سال 1358به لانه جاسوسی تبدیل شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۲    
همزمان با سراسر کشور دانش آموزان جزیره کیش در راهپیمایی یوم الله 13 آبان فریاد مرگ بر استکبار سر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۲    
امام جمعه بشاگرد در خطبه های نماز جمعه، گفت: شهرستان بشاگرد از جمله مناطق با فرهنگی غنی و منحصر به خود می باشد که لازم است با برنامه ریزی از نفوذ و سرایت فرهنگ های بی ریشه بیگانه به مردم این منطقه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۶:۳۲    
امام جمعه موقت کیش گفت: 13 آبان نماد استکبار ستیزی ملت مسلمان ایران و عزت انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۲    
حرم امام علی(ع) این روزها میزبان خیل زائرانی است که از سراسر دنیا خود را به این مکان رساندند تا در روزهای منتهی به اربعین سالار شهیدان(ع) مسیر نجف به کربلای را طی طریق کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۲    
شهرستان بندرخمیر با نزدیک شدن به اربعین حسینی خود را برای میزبانی از زائران کربلای امام حسین علیه السلام آماده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۲    
کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان،امروز جمعه ،با اذعان به اینکه مسلمانان میانمار بزرگترین جمعیت آواره و فاقد میلت جهان هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۲    
جمعی از دانش آموزان دختر مینابی ضمن دیدار از خانواده شهداء قبور مطهر شهدای این شهرستان نیز غبار روبی و عطرافشانی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۲:۳۲    
مردم هرمزگان با بیان اینکه می خواهیم در راهپیمایی روز 13 آبان ماه جواب ترامپ دیوانه را بدهیم، اظهار کردند: به دلیل عشق به وطن و ابراز تنفر از متجاوزان در راهپیمایی شرکت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۲    
مسئول موکب نائب الشهید در عراق با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با اهداء تصاویر شهدا به زائران اربعین حسینی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۰۷:۳۲    
گروه تروریستی داعش،طی بیانیه ای ،امروز جمعه، مسئولیت حمله تروریستی نیویورک که منجر به کشته شدن 8 نفر و مجروحیت چندی دیگر شد، را برعهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۰۷:۰۲    
امروز یکی از دغدغه های اصلی جوانان و نوجوانان و مردم شهرها و روستاهای بزرگ و کوچک برخورداری از یک فضای ورزشی مسقف و استاندار برای استفاده های مختلف ورزشی و فرهنگی است که شهر گروگ علی رغم داشتن سالنی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۰۷:۰۲    
نویسنده ادبیات کودک هرمزگان گفت: در استان هرمزگان تعداد اندکی نویسنده کودک و نوجوان داریم و کسانی هم که در این عرصه کار می کنند این حوزه برایشان چندان جدی نیست و از دنیای کودک فاصله گرفته اند و این ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۲ - ۰۷:۰۲    
کارشناس زراعت و باغبانی جهادکشاورزی شهرستان سیریک افزود: تعداد 7 هزار عدد کارت و نوار زرد بصورت ترویجی میان کشاورزان شهرستان سیریک برای کنترل آفت ها توزیع شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۲۰:۵۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان فرمودند: شما جوانان می توانید بر ترفند دشمن فائق بیایید و این کشور را به آن نقطه مطلوب آرمان های اسلامی و انقلابی برسانید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۶    
مسجد سهله یکی از مشهورترین مساجد اسلامی شهر کوفه می باشد که همه ساله میزبان زائران اربعینی در این شهر است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۰۶    
در شرایطی که هرمزگان نمی تواند مهاجرین بیگانه را در خود جای دهد هجوم بالای اتباع خارجی معضلات و مشکلات اجتماعی بسیاری را رقم زده و جمعیت قابل ملاحضه ای از قشر خاکستری و بی هویت را پشت دست استان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۵    
فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در شهرستان بستک، از استقرار 12 موکب برای پذیرایی از زائرین اربعین حسینی در خاک کشور عراق خبر داد که 10 موکب آن در شهر کربلا است که نذورات مردم استان هرمزگان را بین ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۵    
1500 بسته حمایتی توسط سپاه ناحیه شهرستان بشاگرد در بین دانش آموزان روستا های کمتر توسعه یافته توزیع شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۵    
استاد حوزه علمیه و معاون پژوهش مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس گفت: با وجود جنگ های داخلی مردم باز هم برای زیارت امام حسین قدم برمی دارند و مشتاقانه کوله بار سفر می بندند زیرا این خطرات می تواند در ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۵    
انتظار می رود مسئولان به سرعت برای حل مشکل جولان سگ های ولگرد بخصوص در روستاهای شهرستان میناب چاره اندیشی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۵    
واژگونی تویوتا در جاده کرگان یک کشته بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۷:۰۵    
فیلمساز هرمزگانی گفت: زنان هرمزگانی برای مقابله با حمله بیگانگان چیزی مانند نقاب و به صورت روپوش بر روی صورتشان گذاشتند و توانستند در مقابل پرتغالی ها مقاومت کنند از این جا بود که برقع نماد مقاومت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۶:۵۰    
تحمل بدرقه کاروان محله ای که از ابتدا خودم تشکیل دادم و اکنون حدود 100 نفر زائر دارد ولی من این بار جا مانده ام و همه رفته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۱:۳۶    
کاروان های نمادین اسرای اهل بیت(ع) از شهرهای مختلف خارج می شوند تا خود را روز اربعین به کربلا برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۲۱:۰۶    
از شهر خضر که خارج می شویم به منطقه ای برخورد می کنیم که عشایر المثنی در آن زندگی می کنند و راه طولانی بین خضر تا سماوه را چندین کیلومتر کوتاه تر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۵    
درگاه بین المللی جاسک- فجیره مهم ترین کانون ورود اینترنت به کشور است که استان هرمزگان با برخورداری از چنین ظرفیتی خود در زمینه زیرساخت های اولیه ارتباطی می لنگد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۵    
همزمان با اربعین حسینی زائران پیاده روی مراسم اربعین از نجف اشرف به سمت کربلا را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۵    
روز گذشته همایش دوچرخه سواری سه شنبه های بدون خودرو در حالی در شهر بندر خمیر برگزار شد که با حواشی ای همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۵    
محله نخل پیرمرد بندرعباس فاقد فضای سبز وپارک مناسب که فضای دور تا دور آن را لجن زارهایی از آب فاضلاب گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۵    
لباس های بومی بندری به دلیل تولید پارچه ها وطرح های هندی در سال های اخیر به سمت فراموشی می رود پوشش اصیل زنان هرمزگان پوششی اسلامی بود اما متاسفانه طرح ها ولباس های هندی غیراسلامی است و تناسبی با ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۳۵    
فرماندار حاجی آباد به کلیه روسای ادارات شهرستان در خصوص تکریم ارباب رجوع تذکر دادند و افزود: هیچ مدیر و کارمند اداره ای حق ندارد به مردم توهین کند شما خدمت گذار مردم هستید و موظف به جواب گویی مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۱:۳۵    
فرمانده مرزبانی استان هرمزگان از کشف 65هزار لیتر سوخت قاچاق در آبهای داخلی خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۹:۲۰    
خودکفایی کشور در تولیدگندم و افزایش قیمت نان در سالهای اخیر هم نتوانسته کیفیت نان هرمزگان را بهبود بخشد و گلایه های مردم از وضعیت نان به قوت خود پابرجاست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۵:۵۰    
شهرداری بندرعباس در اقدامی عجیب اتاقک های انتظار مجهز به سیستم های سرمایشی در برخی ایستگاه های اتوبوس سطح شهر را، قفل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۵:۳۵    
راهپیمایی 13 آبان که به عنوان روز دانش آموز نام گذاری شده است با مخالفت برخی مسئولین پارسیان، حضور دانش آموزان را در این راهپیمایی در هاله ای از ابهام قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۵:۳۵    
موکب های پارسیان در غربی ترین نقطه هرمزگان این روزها میزبان زائرانی از استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و شهرهای استان هرمزگان است که خود را مهیای پیاده روی اربعین حسینی کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۵:۳۵    
طبق سرشماری سال 1395 توسط مرکز آمار وضعیت آماری سواد در بین افراد 6 سال به بالا نشان می دهد بندرعباس با 92٫35 % با سواد ترین شهر استان و شهرستان بشاگرد با 73% کمترین سطح سواد در استان را دارد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۰۵:۳۵    
عضو شورای روستای اهون گفت: مدرسه شبانه روزی اهون حدود 60 نفر دانش آموز و پرسنل دارد که هر ساله با شروع سال تحصیلی و حضور دانش آموران در خوابگاه این مدرسه با مشکل کم آبی رو به رو بوده است و در برخی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۵    
مرحله منطقه ای ششمین دوره از مسابقات مناظره دانشجویان، به میزبانی دانشگاه علوم پرشکی استان هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۵    
نماینده میراث فرهنگی سیریک و مشاور عالی حوزه گردشگری اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری هرمزگان افزود: کار بازسازی و مرمت سه اثر تاریخی در شهرستان سیریک آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۰    
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به اینکه بازار سرمایه درگاه ورود سرمایه گذاران خارجی به کشور است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۰    
رئیس کل بیمه مرکزی ایران با اشاره به اینکه بازارهای مالی جزء لوازم توسعه پایدار هستند گفت: نیم توان بازار مالی توسعه نیافته داشت و مطمئن بود قدم های محکم برای توسعه کشور برداشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۰    
همایش رهروان شهید محمد حسین فهمیده با شرکت 400 نفر از دانش آموزان بسیجی در سالن مدرسه شبانه روزی حضرت امام رضا(ع) با اجرای برنامه ها متنوع فرهنگی هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۵    
رشد قارچ گونه دکه های فلافلی در خیابان های بندرعباس حکایت از حجم بالای جوانان جویای کار با دستان خالی دارد که در همهمه باید و نباید های صاحب نظران بر بهداشتی بودن و نظارت های اماکن ها پنهان مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۰    
مجوزهای بی حدو حصر برای ایجاد باغ ها، سفره خانه ها، مجتمع های رستوران محور و دهها مرکز تفریحی در بندرعباسکه عنوان فرهنگ را به دوش می کشند به پاتوقی برای جولان بی عفتی و هنجارشکنی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۹:۱۵    
به مناسبت هفته پدافند غیر عامل، مانور امداد و نجات در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۶:۰۰    
مردم از ملیت های مختلف این روزها در شرایط بد اب هوایی خود را به به نجف اشرف و کربلای معلی می رسانند تا در اربعین سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع)سوگواری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۶:۰۰    
نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری و چهارمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی کشور با نام اینوکس 2017 در جزیره کیش آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۶:۰۰    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه جهان در آستانه آفرینش جدید دانش بنیان قرار دارد و هر گونه مقاومت در برابر تغییر فریفتگی در مقابل دنیاست گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۵:۴۵    
مسئولان بجای وعده راه اندازی فرودگاه متروکه شهرستان بستک و دادن آگهی فراخوان مناقصه، به فکر سوق دادن اعتبارات در جهت تحقق اشتغال جوانان و ایجاد زیرساخت های تفریحی و سرگرمی برای خانواده ها باشند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۰۵:۴۵    
زندگی در منازل ترک خورده با وضعیتی نامناسب در 30 روستا مسئولان کشوری را به شهرستان میناب کشاند، اما تدابیر آن ها برای کاهش پیشروی فروچاله ها به سرانجامی مشخص نرسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۲۳:۴۵    
زائران اربعین صبح امروز در گرد و غبار شدید راه سماوه تا الرمیثه را پیمودند تا نشان بدهند هیچ مانعی نمی تواند در اراده آنها تأثیر بگذارد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۸    
نمایشگاه پدافند غیرعامل از روز شنبه ششم آبان با هدف آشنایی دانشجویان و دانش آموزان با توانایی های دفاعی غیرجنگی در دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۱۸    
یادواره شهدای شاخص و 36هزار شهید دانش آموز با حضور فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان ودانش آموزان بسیجی در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۳    
رئیس اداره صنعت و معدن بشاگرد گفت: معدن بیخ کهنو در سال 1393 به صورت غیر قانونی توسط سود جویان برداشت می شد که در همان سال از آن جلو گیری به عمل آمد و این افراد از دپوی توبیخ شده همان معدن که بیش از ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۳    
صبح امروز یادواره شهدای دانش آموز و شهدای شاخص بسیج دانش آموزی در حسینیه عاشقان ثارالله شهر بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۳    
همزمان با آغاز هفته پدافند غیر عامل مانور ایمنی در مقابل با خطرات احتمالی با حضور مسئولان و دانش آموزان در دبیرستان علی بن ابیطالب(ع) بخش بمانی شهرستان سیریک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۳    
امام جمعه حاجی آباد گفت: نباید در آموزش و پرورش سیاسی کاری صورت بگیرد و آموزش و پرورش حیاط خلوت هیچ حزب و گروه و یا جناح سیاسی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۳    
همزمان با سراسر کشور و استان هرمزگان مراسم شهادت گرامیداشت شهید محمد حسین فهمیده و 36 هزار شهید دانش آموز در دبیرستان هجرت شهر بندر کوهستک شهرستان سیریک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۳    
سفیر اسبق جمهوری اسلامی در مکزیک و استرالیا گفت: این حقوق های نجومی و این اختلاس ها در این وضعیت اقتصادی جنایت است و بالاتر از این حقوق های نجومی این است که کسانی که این حقوق ها را گرفته اند را ذخیره ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۸    
آموزش و پرورش هرمزگان با گذشت یک ماه از وقوع تنبیه بدنی در دبیرستان روستای سرسماد شمیل بلاخره این مورد را تائید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۸    
خانه کربلایی فاطمه که در محله درخت سبز بندرعباس واقع شده از چوب،گل و خاک بنا شده و سالیان سال است در این خانه زندگی می کند که با کمترین استانداردها و از مصالح طبیعی ساخته شده و احتمال خراب شدن آن هر ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۸    
زمانه عوض شده و مقایسه نوجوانان قدیم با اکنون، در کنار بمباران اطلاعاتی عصر حاضر که باعث باز شدن ذهن، کنجکاوی نوجوانان، ایجاد روحیه کشف و فراتر رفتن از چهارچوب های تعیین شده است عمل چندان صحیحی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۳    
کاراته کاران حاجی آبادیبا کسب مدال طلا و برنز کاراته کاران حاجی آبادی در مسابقات اتحادیه جهانی کیوکوشین کاراته( kwu )در کشور بلاروس خوش درخشیدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۳    
فرمانده حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی سپاه ابوموسی برنامه های اجرایی هفته بسیج دانش آموزی این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۳    
همزمان با آغاز هفته بسیج دانش آموزی یادواره شهدای دانش آموز بخش سندرک برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۳۳    
کاروان زائران پیاده شهر بندرعباس از گلزار ملکوتی شهدای این شهر، برای شرکت در مراسم اربعین حسینی به سمت کربلای معلی حرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۸    
از اوایل صبح امروز دوشنبه 8 آبان وزش باد ملایم اما همراه با ریزگردها مناطق مرکزی عراق به ویژه مرکز استان المثنی را تحت تأثیر خود قرار داد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۰۳    
موکب قمر بنی هاشم (ع) میناب در مسیر راهپیمایی اربعین حسینی در کربلای معلی برپا شد.
مشاهده نتایج بیشتر...