دوشنبه ۲۸ اسفندساعت ۰۲:۵۹Mar 2018 19

هرمز (hormoz.ir)

هرمز 15 اسفند 1393 هرمز 29 اسفند 1394 هرمز 1 فروردین 1395 هرمز 31 فروردین 1396 هرمز 31 اردیبهشت 1396 هرمز 31 خرداد 1396 هرمز 31 تیر 1396 هرمز 31 مرداد 1396 هرمز 31 شهریور 1396 هرمز 30 مهر 1396 هرمز 12 آبان 1396 هرمز 30 آذر 1396 هرمز 30 دی 1396 هرمز 30 بهمن 1396 هرمز 1 اسفند 1396 هرمز 2 اسفند 1396 هرمز 3 اسفند 1396 هرمز 4 اسفند 1396 هرمز 5 اسفند 1396 هرمز 6 اسفند 1396 هرمز 7 اسفند 1396 هرمز 8 اسفند 1396 هرمز 9 اسفند 1396 هرمز 10 اسفند 1396 هرمز 11 اسفند 1396 هرمز 12 اسفند 1396 هرمز 13 اسفند 1396 هرمز 14 اسفند 1396 هرمز 15 اسفند 1396 هرمز 16 اسفند 1396 هرمز 17 اسفند 1396 هرمز 18 اسفند 1396 هرمز 19 اسفند 1396 هرمز 20 اسفند 1396 هرمز 21 اسفند 1396 هرمز 22 اسفند 1396 هرمز 23 اسفند 1396 هرمز 24 اسفند 1396 هرمز 25 اسفند 1396 هرمز 26 اسفند 1396 هرمز 27 اسفند 1396 
  ۹ ساعت پیش    
نبود علائم هشدار راهنمایی و رانندگی،خط کشی های غیراستاندارد،نبود خط کشی و نبود تابلوهای مسیرنما در جاده های هرمزگان از جمله مشکلات رانندگان و گردشگران نوروزی در خصوص زیر ساخت های نامناسب جاده ای ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۲    
خلا به وجود آمده از نبود تاکسی ها توسط خودروهای شخصی پرشده، مسافربرهایی که می توان آن ها را ارابه مرگ تصور کرد و پا گذاشتن در آن می تواند هر خطری را برای مسافران به دنبال دارد و در این بین افرادی که ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۲    
مشکل کهنه بندرچارک آبنماییست که سالانه خسارت زیادی به این منطقه وارد می کند، این در حالی است که مسئولان تنها وعده رسیدگی به آن را می دهند و از حرکت عملی آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۲    
در آستانه عید نوروز و با حضور فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان، چند طرح محرومیت زدایی در شهرستان پارسیان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۵:۵۲    
امام جمعه موقت بندرعباس گفت: دشمنان اسلام با برنامه از پیش تعیین شده و به صورت مخفیانه سند 2030 را در مدارس و مهدکودک ها با ایجاد محیط ناسالم (رقص و حرکات موضون) اجرا کرده و پایه های اعتقادی را نشانه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۳:۲۲    
دو شهر و 170 روستای بشاگرد با بحران آب رواست که برخی از روستاها در آستانه تخلیه کامل قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۲    
افزایش یکباره نرخ ارز و ممنوعیت واردات برنج در ماههای اخیر علاوه بر گرانی یکباره قیمت ها معیشت مردم خصوصا اقشار کم درآمد را تحت الشعاع قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۰۸:۰۷    
مدیرکل امور مالیاتی هرمزگان از ارتقاء چارت سازمانی اداره امور مالیاتی کیش از رئیس گروه به رئیس امور مالیاتی خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۷    
با توجه به قرار گرفتن در آستانه عید نوروز و حضور مسافران نوروزی متاسفانه خورهای فاضلابی که خیابان های مرکز شهر و پارک ها قرار دارند، تاکنون پاکسازی نشدند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۷    
رییس راه آهن هرمزگان گفت: راه آهن بندرعباس در سال جاری 182 هزار واگن تخلیه با داشته که نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۷:۰۷    
پیاده رو های شهر بندرعباس در هر نقطه از آن وظیفه ای متفاوت دارد که با ماهیت اصلی خود در تناقض است و هرشخصی بنا به نیازخود از آن سؤ استفاده می کنند و این معابر عمومی تبدیل به املاک شخصی مغازه داران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۳:۳۷    
فرمانده انتظامی میناب از دستگیری قاتل فراری در کمتر از 24 ساعت در کوههای صعب العبور بشاگرد و کشف جسد دفن شده مقتول در رودخانه منطقه هشتبندی توسط پلیس آگاهی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۲۲    
در آخرین روزهای سال که شهروندان و مسافران اکثر وقت خود را صرف خرید و تدارک عید می کنند باید دوری از اتباع بیگانه و ترک سریع محل را هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۳۷    
تلی بافی از هنرهای ملی ایرانیان است که از زمان هخامنشیان در شهرستان میناب تا کنون طرفداران خود را حفظ کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۲۲    
فرمانده پلیس راه هرمزگان گفت: خط قرمز پلیس راه ارتکاب تخلفات مهم و حادثه ساز از جمله سرعت وسبقت غیرمجاز ، استفاده از تلفن همراه درهنگام رانندگی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۲    
مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه های کیش با اشاره به ورود بیش از 20 هزار خودرو به کیش در ایام نوروز از افزایش سه فروند شناور در این ایام خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۷    
بازار ماهی فروشان گورزانگ مرکزی مطمئن برای عرضه انواع آبزیان دریایی هر ساله و به ویژه در ایام تعطیل و نوروز پذیرای تعداد زیادی از مسافران و گردشگران باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۲۲    
قدمت ساخت شناورهای چوبی در هرمزگان مربوط به 3هزار سال پیش است که با آمدن لنج های فایبرگلاسی و قانون سازمان بنادر مبنی بر عدم صدور مجوز فعالیت به این شناورها ساخت لنج های چوبی از رونق افتاد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷    
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی گفت: مهمترین عنصر اقتدار کشور تقویت ایمان دینی در جامعه است
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷    
امام جمعه شهرستان بستک گفت: از دیدگاه مکتب انسان ساز اسلام، مهمترین مولفه عید باستانی نوروز، دید و بازدید های فامیلی و انجام صله ارحام است که مورد تایید و تاکید اسلام نیز می باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷    
امام جمعه موقت شهرستان بندرخمیر گفت: واردات کالاهایی که در داخل کشور به آن نیاز نداریم باعث لطمه زدن به اقتصاد و تولید کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷    
شهردار ابوموسی اعلام کرد: عملیات آماده سازی محیط شهری برای استقبال از سال نو و مسافران نوروزی با تمام توان در حال اجرا است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷    
اولین بازارچه خیریه حاجی آباد به نفع کودکان نیازمند د به همت جمعی از جوانان و بانوان این شهرستان در پارک دولت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷    
طی یک دو روز گذشته بخشی از جنگل ها و نخلستان های شهرستان حاجی آباد دچار آتش سوزی شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۷:۵۲    
امام جمعه بشاگرد در خطبه های نماز جمعه این هفته، گفت: با حضور مرحوم والی به همراه گروه های جهادی و خدمات دولت ها در سال های گذشته گام های بلندی در جهت پیشرفت این منطقه برداشته شده اما هنوز آسیب ها و ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
مردمان شهر سردشت و به خصوص روستاهای شهرستان بشاگرد با بحران کمبود آب روبه رو هستند و متاسفانه آب آلوده رودخانه ها و چاه های رو باز مهمان ناخوانده سفره اهالی مردم این منطقه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۵:۰۷    
خطیب جمعه میناب گفت: مسئولان برای خدمت به مردم انتقاد پذیر یاشند و سه اصل اولویت، اهمیت و ضرورت مبنا قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۲    
امام جمعه بندرعباس گفت: 300 میلیون دانش آموز آمریکایی اسلحه دارند، ترامپ هم نتوانست اسلحه را در این کشور جمع آوری کند چرا که استفاده از اسلحه در قوانین آمریکا مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۲    
امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت: اقتصادی که متکی به نفت باشد نمی تواند اقتصادی پویا و پایدار باشد و بازدهی اقتصادی آن کوتاه مدت است و در مقابل تحریم ها ی دشمنان شکننده است .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۷    
خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به استعداد جوانان نسل امروز از نسل اول انقلاب، گفت: جوانان نسل امروز بسیاری از خاکریزهای علمی و نظامی را فتح کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۷    
امام جمعه کیش گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب با پول مستضعفان و بیت المال نمی شود اشرافی زندگی کرد و مسئولان و علما خدای ناکرده شیوه زندگی اشرافی گری را دنبال نکنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۳۷    
امام جمعه موقت حاجی آباد گفت: مسئولین با انتساب مدیران شایسته در پست های مهم نسبت به رفع مشکلات معیشتی مردم کوشاه باشند تا مردم طعم واقعی عدالت را بچشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۳:۵۲    
جاده ارتباطی جاسک به بشاگرد به طول 115 کیلومتر یکی از پر رفت و آمد ترین مسیر های ارتباطی بین این دو شهرستان به شمار می رود که جاده آن مانند زمین شخم زده می ماند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۳:۲۲    
مدیر منطقه پخش فراورده های نفتی هرمزگان با بیان اینکه فروش بنزین توسط دست فروش ها در سطح شهر برازنده نیست، گفت: پنج جایگاه سوخت گیری هواپیمایی در استان وجود دارد که پرمصرف ترین آن جزیره کیش است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۷    
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با اقدامات امنیتی و اطلاعاتی پلیس در سال جاری 910 میلیارد تومان انواع کالای قاچاق در دریا و خشکی کشف و ضبط شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۲    
نمایش آهو بر مدار آتش به کارگردانی حجت الله جعفرپور در شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۲    
دفع زباله در میناب از حد بحران فرا رفته که می طلبد مسؤلان تمام تلاش خود را برای رفع و کاهش آسیب های ناشی از آن انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۵۲    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ایجاد مرکز سرطان در کیش پایه اول و گام نخست در احداث دهکده سلامت است که تا اردیبهشت مراحل اجرایی آن آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۲۲    
دبیرعلمی سمپوزیوم بین المللی سرطان در کیش گفت: بسیاری از مردم به دلیل ترس از سرطان به کشورهای اروپایی پناه می برند اما پزشکان حاذق و توانمندی در حوزه درمان سرطان در ایران وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۹:۰۷    
معاون وزیر بهداشت با تاکید بر توزیع ناعادلانه خدمات درمان در کشور گفت: ارائه خدمات در مراکز درمان متفاوت است و امکانات و نیروی انسانی متخصص به شکل مطلوب توسعه پیدا نکرده است
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۲    
این روزها شهر بندرعباس جایگاهی برای جولان سگ های ولگرد شده به طوری که در هر کوی و برزن شاهد گله هایی از این سگ ها هستیم که صدای هیاهوی آنها باعث اختلال خواب شهروندان نیز شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۷    
نام بهار، همیشه با تازگی و نو شدن همراه است و پوشیدن لباس نو یکی از سنت های جدا نشدنی از عید نوروز بوده است، اما در حال حاضر عده کثیری تازگی بهار را دستاویزی برای مدگرایی و تجمل گرایی قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۷    
آویشن یکی از این گیاهان دارویی که به صورت کاملاً ارگانیک در بشاگرد روییده و مردم برای بیماری هایی چون سرما خوردگی ، عفونت سینه، سرخک و سرخجه و ... از آن استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۷    
اینبار فضای مجازی شاهد نشر کلیپی از پایکوبی کودکان یک مهد کودک در استان هرمزگان بود که صحنه هایی چون پخش آهنگ بندری به همراه رقص کودکانی در رده های سنی 3 تا 5 سال را شامل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۲    
شهر سردشت بشاگرد که با سابقه فرهنگی دیرینه و 170 روستا از معدود شهرهای فاقد کتابخانه عمومی در کشور است که این فقدان برگ دیگری از محرومیت های این شهرستان را رقم می زند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۷    
روستای کچوسک در بشاگرد یکی از ده ها روستای این شهرستان است که مردم آن از امکانات رفاهی مانند برق، تلویزیون، جاده و ... بی بهره اند و به سبک انسان های اولیه زندگی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۲    
فرماندار شهرستان حاجی آباد گفت: 10 کمیته در قالب ستاد خدمات سفر شهرستان حاجی آباد از تاریخ 25 اسفند تا 15 فرودین سال 97 به مسافران نوروزی خدمت رسانی می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۰۷    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان جاسک از افزایش 110 درصدی صادرات نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: در سال جاری بیش از 37 میلیارد تومان کالا از اسکله جاسک صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۳۷    
حمام گله داری، یکی از قدیمی ترین بناهای شهر بندرعباس که در فهرست آثار ملی نیز ثبت شده اما هیچ سهمی از توجه افراد ندارد و علت آن را می توان در انتقال اشیای آن به موزه مردم شناسی، جویا شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۲۲    
به مناسبت 22 اسفند روز گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، مراسم معنوی شبی با شهدا در جوار مزار شهدای گمنام جزیره ابوموسی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۷    
به مناسبت 22 اسفند روز گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، مراسم غبار روبی و عطر افشانی گلزار شهدا با حضور اقشار مردم و جمعی از مسئولین در گلزار شهدای ابوموسی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۳۷    
با رای اکثریت مجمع هیئت ژیمناستیک هرمزگان عبدالرحیم سپهرتاج سکاندار جدید این رشته ورزشی در استان شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۲    
کمپین نه به تصادفات جاده ای با حضور استاندار هرمزگان و با هدف بهبود رفتارهای ترافیکی آغاز شد
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۹:۲۲    
چشمه سبزپوشان یکی از جاذبه های گردشگری حاجی آباد است که در مجاورت کوه در نزدیکی امامزاده ای در روستای برغنی واقع شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۸:۰۷    
بیماری ژنتیکی تالاسمی ارمغانی از ضعف و محرومیت برای مردم هرمزگان است که با وجود طرح تحول نظام سلامت میراث داران آن با درد و رنجی مضاعف دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۰۷:۲۲    
همزمان با بزرگداشت روز شهدا، سه اصله نهال توسط هیئت رئیسه فرماندهی انتظامی کیش در محوطه ستاد این فرماندهی کاشته شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۷    
خادمان شهدا هر ساله با آغاز راهیان نور جنوب در تکاپوی عزیمت به مناطق عملیاتی هستند،تا بتوانند بار دیگر دل های خود را به سیره شهدا پیوند بزنند. و فرهنگ شهدایی را بار دیگر در وجود خود زنده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۶:۳۷    
شهید محمود کریمی، یکی از شهدای بالا مقام استان هرمزگان می باشد که هم اکنون از دریچه دوربین هرمز می توانید به تماشای آن بپردازید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
یکی از اصلی ترین معضلات گسترش ساخت و ساز شهری، پسماندهای ساختمانی است که در کنار سطل های زباله یا در حاشیه شهرها به امید جمع آوری توسط شهرداری رها می شوند و این درحالی است که شهرداری خود را متعهد به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
شهید سرافراز امیدرضا گنجی پور سراجی با شروع جنگ تحمیلی، دانشجوی دانشگاه تهران بود که برای پاسداری از کشورش به جبهه حق علیه باطل اعزام شد که در سال 65 در عملیات ام الرصاص به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
فرماندار حاجی آباد در جلسه کمیسیون با نوان شهرستان از ایجاد بازارچه خود اشتغالی بانوان در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
اولین پرورش دهنده بلدرچین در بشاگرد، گفت: فروش اصلی ترین دغدغه تولید کنندگان در بشاگرد است و مردم و مسئولان اصلی ترین بازیگران این صحنه هستند که می توانند با نقش آفرینی خود و استفاده از محصولات بومی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۴:۰۷    
برخی با سواستفاده از سواحل بکر جزیره هرمز به رفتارهای هنجار شکنانه مثل کشف حجاب،استفاده از مشروبات الکلی و روانگردان ها پرداخته و برای خود در این منطقه دایره ای فرای مرزها و قوانین کشور ساخته اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۲    
علی رغم هشدار های مکرر مسئولان بر مصصرف بهینه، فرسودگی خطوط انتقال آب و ترکیدگی لوله های آب در اکثر نقاط روستایی موجب نارضایتی شهروندان از وضع موجود شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۷    
معاون جمعیت هلال احمر هرمزگان از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی استان هرمزگان با مشارکت 210 جوان در قالب 17پست ثابت و سیار در ایام نوروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۰۷    
استاندار هرمزگان گفت: با تلاش نیروهای مسلح ، کشور از نظر امنیت در منطقه و بین الملل در جایگاه ویژه ای قرار گرفته به طوری که حسادت دشمنان را بر انگیخته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۷    
فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 87 تن انواع مواد مخدر به ارزش 903 میلیارد تومان در حوزه دریا و خشکی از ابتدای سال جاری تا کنون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۲    
معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: در سال جاری تاکنون حادثه ناگوار در شهر بندرعباس رخ نداده و امیدواریم در چهارشنبه سوری آخر سال با پاسداشت آیین گذشتگان در این شب شاهد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۷    
شهرستان پارسیان در غرب استان هرمزگان ساحلی زیبا و بکر دارد. این شهرستان با 90 کیلومتر مرز ساحلی چشم انداز زیبای خلیج فارس را در خود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۷    
قالیشویی های سنتی و صنعتی این روزها در چند شیفت مشغول شستن قالی هایی هستند که قرار است پس از خانه تکانی زینت بخش خانه های ایرانیان باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۷:۰۷    
یک سرباز وظیفه در شرق پارسیان با انداختن خود به آب انبار، به زندگیش پایان داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۹    
رئیس دامپزشکی شهرستان سیریک افزود: در راستای مقابله با قاچاق کالا و ارز و حفظ سلامت و امنیت شهروندان 11 تن انواع مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته در شهرستان سیریک معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۹    
روزانه دهها کارگر غیربومی در میادین اصلی شهر پارسیان برای یافتن کار جمع می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۱۹    
فرمانده انتظامی ویژه کیش با اشاره به اینکه کیش می تواند الگوی برگزاری جشن های چهارشنبه سال در کشور باشد گفت: امن ترین و زیباترین جشن های چهارشنبه آخر سال در کیش برگزار میشود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۷:۰۴    
لاتیدان طولانی ترین پل تاریخی کشور که در مقایسه با سی وسه پل اصفهان سه برابر طول دارد و در 50 کیلومتری غرب بندرعباس در روستای نیم کار واقع شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۶:۲۰    
معاون عملیات نیروی انتظامی استان از تدابیر ویژه پلیس برای برخورد قاطع با خودروهای هنجارشکن در چهارشنبه آخر سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۰    
با سرد شدن هوا در مناطق مرکزی و شمالی کشور زنبورداران مناطق جنوبی را برای حفاظت از کلنی های زنبورهای عسل انتخاب می کنند. این فصل بهترین زمان برای انجام تعمیرات و لارو گیری است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۰    
بخشدار مرکزی سیریک افزود: با توجه به گزارش های مردمی یک جسد مجهول الهویه مقارن ساعت 10 صبح امروز در اطراف شهر گروگ در حاشیه درختان این شهر پیدا شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۳۵    
فرمانده انتظامی سیریک از کشف و ضبط 1500کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل بنادرو دریانوردی هرمزگان با اشاره به تردد 17٫4میلیون مسافر در سال جاری ازتخلیه و بارگیری 98 میلیون و 187 هزار و 322 تن کالای نفتی و غیر نفتی در بنادرهرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۲۰    
شهرستان بشاگرد نسبت به سایر نقاط کشور در زمینه جاده های ارتباطی از کیفیت پایینی برخوردار بوده که بخش گافر و پاراموند بیشترین میزان جاده های غیراستاندارد را داراست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۰۵    
فرمانده مرزبانی هرمزگان با اشاره به کشف 11تن انواع مواد مخدر در مرزهای آبی هرمزگان از رشد 140 درصدی کشف کالای قاچاق در سال جاری نسبت به سال قبل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۵    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری جاسک از تصویب 28 طرح اقتصادی و تشکیل 7 تعاونی روستایی در شهرستان جاسک برای ایجاد اشتغال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۵    
مردم افغانستان برای فرار از مشکلات معیشتی و برخورداری از رفاه وطنشان را ترک کردند اما تنها چیزی که از مهاجرت عایدشان کرد، غم غربت بوده و بسیاری از آن ها از ابتدایی ترین امکانات نیز بی بهره اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۳۵    
مراسم تجلیل از خادمان خیرین موکب شهید عبدالحمید سالاری با حضور مسئولان در حوزه علمیه امام صادق(ع) شهرستان حاجی آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۵۰    
برخورداری از دهها چشمه آبگرم طبیعی و جایگاه آن در جذب توریسم از امتیازات ویژه هر منطقه در رونق صنعت گردشگری به شمار می رود که این ظرفیت در هرمزگان به دلیل نبود زیر ساخت های مناسب و امکانات رفاهی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۳۵    
سردشت بشاگرد را باید تنها مرکز شهرستانی در کشور دانست که همچنان هنرمندان و فرهنگ دوستان این دیار در حسرت داشتن فرهنگسرا و اداره ارشاد و فقدان سایر مکان های فرهنگی مانده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۷:۲۰    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری میناب گفت: تعداد هفت نفر که در تصرف اراضی ملی نقش داشتند پرونده آنها برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۶:۵۰    
نخستین اجلاس بین المللی سرطان متخصصان برتر داخلی و خارجی در حوزه بیماری های سرطان در کیش برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۵:۳۵    
چهارشنبه سوری در هرمزگان با آیین و سنت های خاص همراه است که از آن می توان رفتن به دریا، برافروختن آتش، قاشق زنی و تعریف چیچکا و خوردن غذای محلی در این شب نام برد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۰    
با توجه به اینکه شهرهای ساحلی دنیا محل تمدن و پیشرفت هستند، شهرستان جاسک با دارا بودن موقعیت سوق الجیش و استثنایی می تواند به عنوان منطقه نمونه و پیشرفته کشور تبدیل شود اما سوء مدیریت و نبود نماینده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۳۵    
ساحل خلیج فارس علاوه بر زیبایی ظاهری در کنار خود موجودات ریزی دارد که جلوه خاصی به ساحل داده است. این موجودات کار پاکسازی ساحل را به عهده دارند و به چرخه زیست دریایی کمک می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۲۰    
خبرنگاران و رسانه های کشور، سوالات خود را به صورت ویدیوکنفرانس از وزیر جوان ارتباطات و فناوری اطلاعات می پرسند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۰    
مراسم ازدواج آسان78 زوج جوان به مناسبت گرامیداشت میلاد فاطمه زهرا(س) در شهرستان میناب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۵    
انتظار هشت ساله اهالی روستای چُراک میناب برای داشتن یک راه روستایی هنوز برآورده نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۵    
نمایشگاهی از توانمندی های پژوهشی، علمی و فرهنگی هنری دانش آموزان دبیرستان دوره اول پسرانه الغدیر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۰    
هر ساله با قرار گرفتن در آستانه عید نوروز، قیمت پارچه در بازار روز بندرعباس دچار نوساناتی می شود که اغلب فرشندگان پارچه علت گرانی آن را افزایش قیمت درهم در کشورهای عربی می دانند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۰    
رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره)حاجی آباد کارآفرینی،اشتغال و خودکفایی را مهمترین رویکرد این نهاد برای توانمند سازی مددجویان برشمرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۵۰    
شهروندان ساکن در روستای کشار، انگوران وتهلو شهرستان بندرخمیر از اینکه برایشان قبض نجومی در خصوص مصرف آب صادر شده از نقره داغ شدن و بی مهری های مسئولان در دولت به شدت گلایه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۳۵    
آبشار زیبای تزرج در میان نخل های سبز سر به فلک کشیده با چشم انداز رنگارنگ باغات مرکبات و نخلستان، هوای بسیار لطیف و مساعد در ایام عید و فصول پاییز و زمستان ...
مشاهده نتایج بیشتر...