جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۹:۰۹Jul 2018 20

هرمز (hormoz.ir)

هرمز 15 اسفند 1393 هرمز 29 اسفند 1394 هرمز 1 فروردین 1395 هرمز 29 اسفند 1396 هرمز 31 فروردین 1397 هرمز 31 اردیبهشت 1397 هرمز 31 خرداد 1397 هرمز 1 تیر 1397 هرمز 2 تیر 1397 هرمز 3 تیر 1397 هرمز 4 تیر 1397 هرمز 5 تیر 1397 هرمز 6 تیر 1397 هرمز 7 تیر 1397 هرمز 8 تیر 1397 هرمز 9 تیر 1397 هرمز 10 تیر 1397 هرمز 11 تیر 1397 هرمز 12 تیر 1397 هرمز 13 تیر 1397 هرمز 14 تیر 1397 هرمز 15 تیر 1397 هرمز 16 تیر 1397 هرمز 17 تیر 1397 هرمز 18 تیر 1397 هرمز 19 تیر 1397 هرمز 20 تیر 1397 هرمز 21 تیر 1397 هرمز 22 تیر 1397 هرمز 23 تیر 1397 هرمز 24 تیر 1397 هرمز 25 تیر 1397 هرمز 26 تیر 1397 هرمز 27 تیر 1397 هرمز 28 تیر 1397 هرمز 29 تیر 1397 
  ۳ ساعت پیش    
ائمه جمعه استان هرمزگان با بیان اینکه مشکلات کشور ناشی از ضعف مدیریتی است، اظهار کردند: مقام معظم رهبری همه ظرفیت های کشور را برای کمک به دولت در جهت ایجاد گشایش در زندگی مردم بسیج کردند.
  ۳ ساعت پیش    
امام جمعه بندرعباس گفت: دولت نه در شعار بلکه در عمل باید با مفسدان اقتصادی برخورد کند و موجب دلگرمی مردم شوند.
  ۳ ساعت پیش    
امام جمعه کیش با اشاره به اینکه تذکرات مهم رهبری به دولتمردان نقشه راه اقتصادی مهمی است که می تواند راهگشای مشکلات اقتصادی موجود در کشور باشد گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
امام جمعه موقت رودان گفت:ایران اسلامی با اقتدار خود حریم امن آمریکا را بهم زد به طوری که اگر کسی قرار است از تنگه هرمز عبور کند باید به جمهوری اسلامی ایران از نظر بار و مقصد گزارش دهد.
  ۵ ساعت پیش    
امام جمعه پارسیان با اشاره به دیدار هیئت دولت با رهبر معظم انقلاب، گفت: مسئولین برای حل مشکلات مردم تلاش شبانه روزی انجام دهند.
  ۸ ساعت پیش    
خادمان حامل پرچم متبرک حرم حضرت معصومه (س) به مناسبت دهه کرامت وارد جزیره هرمز شدند و مورد استقبال باشکوه مردم این جزیره قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۳    
پرورش مرغ بومی جزو عرصه های تولیدی است که در چارچوب اقتصاد مقاومتی با هدف تولید محصول ارگانیک و اشتغالزایی مورد حمایت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۸    
مراسم استقبال از پرچم وخدام امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) با حضور پرشور مردم و مسئولین در حاجی آباد برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۳    
دوره طرح ولایت و حلقه های صالحین دانش آموزان بسیجی مدارس هرمزگان به مدت 16 روز در جزیره قشم در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۴:۲۸    
فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: خروج آمریکا از برجام به دلیل قدرت این کشور نبود، بلکه به دلیل درماندگی و واماندگی آنها در برابر قدرت ایران اسلامی بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۳    
فعالیت حمل و نقل جاده ای در هرمزگان به عنوان کانون فعالیت های کانتینری و ترانزیت کشور روند ثابت خود را دنبال می کند و تاکنون هیچ گونه اعتراض کامیون داران در این استان صورت نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۳:۱۳    
آیین چهلمین روز شهادت دومین شهید مدافع حرم هرمزگان شهید خلیل تختی در بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۸    
بستک از جمله شهرهای تاریخی هرمزگان است که باوجود آثار تاریخی و باستانی برای مردم کشور ناشناخته مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۳    
رئیس بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب از تولد هزار و 540 نوزاد در زایشگاه بیمارستان میناب خبرداد و گفت: از این تعداد یک هزار و 19 زایمان طبیعی و 521 زایمان سزارین بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۳    
نگهداری دام و حیوانات در منازل آن هم در قطب پایتخت اقتصادی کشور از جمله مشکلاتی است که هنوز چاره ای اساسی برای رفع آن اندیشیده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۳    
برای اولین بار عمل موفقیت شکستگی و در رفتگی دیواره خلفی ( استابولوم ) لگن یک مرد 45 ساله جاسکی در بیمارستان میناب انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۸    
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت:تعداد 50 نفر از بسیجیان خواهر اهل تسنن و تشیع شهر بندر کوهستک به اردوی زیارتی سیاحتی مشهد مقدس اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۸    
اولین موسسه بازتوانی و ترک اعتیاد(کمپ) در شهرستان سیریک در فضایی به مساحت 220 متر مربع با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون ریال راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۲۲:۵۸    
وزیر راه و شهرسازی هماره از پاسخگویی و تدبیر امور بدور بوده و سعی کرده با فرار رو به جلو و فرافکنی خود را مبرا از هر ایرادی نشان دهد اما فضای میدانی و واقعی بازار مسکن و اجاره بها تنها نشان از بی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۴۳    
محله 600 دستگاه بندرعباس منطقه ای در قلب محرومیت و مهجویت است که ارائه خدمات شهری به ساکنان آن پازلی گمشده در اوج مشکلات می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۵۹    
نیروهای کار هرمزگانی در حالی در رقابت نابرابر با نیروهای سایر استان ها حذف می شوند که دیدگاههای شخصی در اشتغال لحاظ می شود و برخلاف قانون کار امنیت شغلی در هرمزگان معنایی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۴    
جدی ترین گزینه های روحانی برای تغییرات در کابینه، خروج وزرایی چون عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی، کرباسیان وزیر اقتصاد و همچنین سیف رئیس بانک مرکزی از جمع سایر اعضای کابینه است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۴۴    
به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۴    
شهرستان رودان به عنوان کانون فعالیت های کشاورزی هرمزگان جمعیت قابل ملاحظه ای از جمعیت مهاجر را در خود جای داده که ضعف های حوزه بهداشت و درمان مشکلات فراوانی را برای ساکنان منطقه به ارمغان آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۹    
کوهشاه احمدی را می توان یکی از فقیر ترین نقطه کشور دانست که تا کنون هیچ گونه امکانات رفاهی و عمرانی به خود ندیده و مردمانش مانند صد سال پیش زندگی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۹    
بالغ بر 40 میلیارد تومان از محل اعتبارات ویژه دفتر مقام معظم رهبری به پروژه سد جگین به سردشت اختصاص یافت که تا پایان تیر ماه سال به شهر سردشت و روستاهای اطراف آبرسانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۴:۱۴    
علما و بزرگان اهل سنت هرمزگان با تاکید بر اینکه تیم اقتصادی برای حل مشکلات اقتصادی باید منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۹    
عضو شورای روستای بشنو بشاگرد اصلی ترین منبع درآمد مردم روستای بشنو را کشاورزی عنوان کرد و گفت:خشکسالی های چند ساله اخیر،سبب نابودی باغات سرسبز این روستا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۹    
سه راه برق یکی از قدیمی ترین محلات بندرعباس است، که اهالی آن تا به امروز پنجه درپنجه مشکلات روزگار خود را سپری می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۹    
عالم اهل سنت هرمزگان با تاکید بر اهمیت مسائل اقتصادی کشور اطهار کرد: تیم اقتصادی برای حل مشکلات اقتصادی باید منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کارهای خود قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۴    
استاد حوزه و دانشگاه هرمزگان با تاکید بر اینکه دولت با اقتدار باید مشکلات اقتصادی را حل و فصل کند،اظهار کرد: مشکلات کنونی اقتصادی ناشی از ضعف مدیریتی است که نیازمند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴    
آب در استان جنوبی و خشک هرمزگان گوهری کیمیاست که به پشتوانه کاهش نزولات جوی و برداشت های بی رویه از ذخایر زیرزمینی بی آبی از مرز بحران گذشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۹    
مشکلات روز افزون اجتماعی و اقتصادی جمعیت قابل ملاحظه ای از کودکان بی بضاعت را به عرصه کار کشانده از این رو برخورد دستگاهها نتوانسته مانعی برای پیشگیری از فعالیت این قشر آسیب پذیر شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۹    
واژگونی یک دستگاه پژو پارس در بلوار شهدای گمنام پارسیان یک زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۹    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان با بیان اینکه مدل اشتغال کمیته امداد منطبق با سیاست های اقتصاد مقاومتی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۹    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی با تاکید بر اینکه گرمازدگی، زنگ خطر جدی برای سلامت شهروندان هرمزگانی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۲۳:۵۹    
مراسم اختتامیه ششمین جایزه بین المللی باروت خیس در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی با حضور برخی مقامات نظامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۹    
جناب آقای آخوندی،شرایط فعلی مسکن و اجاره بسیار نامناسب مشاهده میشود و اگر همتی از طرف شما و تیم سیاستگذاری این وزارتخانه برای ایجاد تعادل و بهبود وضعیت بازارمسکن واجاره وجودندارد یا خودتان کناره ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۹    
واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور بندرعباس- حاجی آباد شش کشته و مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۴    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از راهیابی نمایش آئینی بالهای آهورا به هفتمین جشنواره ملی آئین های رضوی در یاسوج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۴    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بشاگرد از برگزاری همایش فرهنگ عفاف و حجاب در سردشت بشاگرد با حضور مسئولان و بانوان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۹    
لارک یکی از بی نظیرترین جزایر کشور است که آثارتاریخی و جاذبه های گردشگری بسیاری در آن وجود دارد اما نبود امکانات اقامتی و رفاهی باعث شده تاکمتر گردشگری بتوانند یک روز کامل را در این جزیره سپری کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۹    
فرمانده انتظامی هرمزگان از شناسایی یک باند بزرگ مدلینگ و دستگیری 46 نفر در این رابطه خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۹    
با توجه به نگاه ویژه مسئولان به رفع نیاز آبی، مردم بندرعباس از بوی نامطلوب آب گلایه مندند که این مساله با اظهارات متفاوتی از سوی مسئولان وقت همراه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۹    
ساکنان روستای شهرشیب بشاگرد از وضعیت نامناسب راه ارتباطی و برخی مشکلات تاسیسات آبی روستا گلایه مند بوده و خواستار رفع مشکل از سوی مقامات استان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۹    
تغییر در شیوه مدیریت، اصلی ترین تغییر مدارس هیات امنایی نسبت به مدارس دولتی است و طبق اساسنامه این مدارس نباید این تغییر در شیوه مدیریتی منجر به اخذ شهریه یا هزینه از دانش آموزان شود اما این تخلف ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۴    
بیش از یک هزارو 200 نفر از کودکان بدو ورود به دبستان در شهرستان سیریک شامل 652 نفر دختر و 548 نفر پسر مورد سنجش و معاینه سلامت قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۴    
حضور در تنها مرکز درمانی دولتی بندرعباس برای تولد نوزاد و زایمان با سختی و مشقت های بس مضاعف تر از مشکلات راه برای زنان باردار است چرا که در اوج امیدواری با برخوردهای زننده و تند کادر درمانی زایشگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۴    
شهرستان حاجی آباد از نظر سطح زیر کشت و تولید محصولات اورگانیک رتبه نخست هرمزگان را دارد که به دلیل عدم حمایت، محصولات اورگانیک در حال نابودی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۱۴    
همزمان با سراسر کشور و در روز ملی عفاف و حجاب، تجمع بزرگ حافظان حریم خانواده با حضور پرشور بانوان مینابی در بیت الزهرای این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۱۴    
رئیس پلیس فتا استان هرمزگان در خصوص پخش شایعاتی در فضای مجازی در خصوص کودک ربایی اظهار کرد: این شایعات از استان سیستان و بلوچستان آغاز و به استان هرمزگان رسید که در برخورد با این افراد ابتدا چهار نفر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۳:۱۴    
جشن دخترانه شکوفه های نور به مناسبت هفته دهه کرامت و روز دختر به همت دفتر نمایندگی دفتر استان قدس رضوی در هرمزگان در بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۴    
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در هرمزگان از اجرای 217 برنامه به مناسبت دهه کرامت در استان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۹:۵۹    
جامعه استادان بسیجی و 723 کانون استادی طی نامه ای از رئیس جمهور خواستند تا در احترام به ایرانیان؛ کرباسیان، سیف، آخوندی، زنگنه، شریعتمداری و ربیعی را فوراً عزل کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۳    
هنرمند حوزه های هنری و زمینی گفت: با مشاهده وضع مالی مردم این جزیره و مشکلات آن ها تصمیم گرفتم برای خانم هایی که تحت پوشش بهزیستی هستند کلاس های آموزشی نقاشی با خاک را آموزش دهم تا بتوانند از این ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۴۳    
به دنبال تداوم گرمای طاقت فرسا در اغلب نقاط کشور، بارندگی در شهرستان بشاگرد موجب شادی اهالی منطقه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۹    
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از رهایی گروگان 10 ساله توسط پلیس استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۴    
بسته های جذاب و رنگارنگ با عنوان آدامس و خوشبو کننده دهان در اشکال پودر،پاستیل و آدامس در مغازه ها و عطاری ها آزادانه به فروش می رسند که متاسفانه حاوی دو ماده خطرناک ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۹:۵۹    
رئیس پلیس امنیت عمومی استان از شناسایی و دستگیری عاملان انتشار شایعات کودک ربایی و قتل در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۹    
شهردار بیکاه به عنوان یکی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان رودان، یادگیری قرآن را اول از کارکنان شهرداری شروع کرده و به دنبال آن تمامی اهالی شهر با افتتاح خانه قرآنی از آموزش بهره مند خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۹    
مسئول خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری سرگز احمدی از غرق شدن یک جوان 17 ساله دررودخانه سیخوران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۹    
علما و بزرگان اهل سنت هرمزگان با اشاره به جایگاه ویژه اهل بیت پیامبر(ص) و حضرت معصومه(س) اظهار کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۴۴    
نویسنده هرمزگانی با تاکید بر اینکه حمایت ها در حوزه فرهنگ دریا کافی نیست، عنوان کرد: برای دیده شدن فرهنگ ساحل نشینان نگارش یک کتاب کافی نیست و برای این موضوع که ظرفیت جهانی شدن را دارد باید همه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۰    
انباشت زباله و وضعیت نامناسب دپوی پسماند در قسمت ورودی شهر بندرعباس مشکلات متعددی را برای شهروندان و مسافران رقم زده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۰    
مدیر کل شیلات هرمزگان با اشاره به اینکه میانگین تولید میگو در هکتار کشور حدود سه تن و 500 کیلیو گرم است، گفت: میانگین تولید میگو در استان به بیش از چهار تن و 200کیلیوگرم می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۵    
با وجود اینکه استفاده از کرم های دست ساز خانگی به دلیل داشتن عوارض توسط متخصصان پوست منع شده اما برخی از پزشکان عمومی اقدام به تجویز و فروش کرم های دست ساز خود می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۰    
عمده ترین مشکلات مناطق روستایی شهرستان حاجی آبادبه عنوان اصلی ترین شاهراه ترانزیت کشور نبود راه مناسب است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۰    
ساحل بندرعباس به عنوان مهمترین کانون جذب گردشگر در هرمزگان درگیر معضل ورود پساب های خانگی و دپوی فاضلاب شهری می باشد که تاکنون برای رفع این مشکل همتی جهادی به خود ندیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۵    
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های درآمدی هرمزگان برای نظام و دولت گفت: اگر هرمزگان بهتر و پایدارتر ساخته شود به طور مستقیم برروی اقتصاد ملی نیز تاثیر قابل توجهی خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۰    
بنیانگذار جشن های رضوی در میناب و دبیر جشنواره آسمان هشتم برنامه های دهه کرامت در میناب را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۴۵    
روستاهای بخش احمدی به دلیل پراکندگی و محرومیت شهره عام و خاص است از این رو ضعف زیرساخت های مخابراتی موجب سفرهای اجباری ساکنان منطقه برای دریافت خدمات الکترونیک می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۰    
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان هرمزگان با تاکید بر اینکه هیچ گونه شبهه ای در هزینه کرد کمک های مردمی وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری هرمزگان با بیان اینکه پروژه انتقال آب سدجگین به سردشت در سال جاری بالغ بر 40 میلیارد اعتبار خواهد داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۰۸:۳۰    
دبیر جشنواره آسمان هشتم در روستای کردر رضوی میناب از برگزاری جشنواره امام رضا (ع) برای دوازدهمین سال پیاپی در روستای کردر رضوی شهرستان میناب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۵    
امام جمعه شهرستان سیریک گفت: مسئولان هشیار باشند اروپا دنبال آن است تا با مذاکرات فرسایشی، برای آمریکا زمان بخرد تا با فشار بیشتر بر مردم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۵    
امام جمعه بشاگرد با بیان اینکه 70 درصد مردم بشاگرد تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند، گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء همان طور که در بحث بی آبی بشاگرد ورود کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه موقت رودان گفت:مردم حق مطالبه گری دارند لذا مشکلات موجود، فاصله طبقاتی و فشارهای غیرمعمول موجب بهم ریختگی جامعه می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۵    
امام جمعه کیش با اشاره به اهمیت حجاب به عنوان هویت زن مسلمان ایرانی بر دقت مسئولان و ناظران در حراست از بیت المال تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۵    
رئیس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت: در دهه کرامت تمام تمرکز دستگاه های فرهنگی در میناب بر این است که با بهره گیری از این فرصت، معارف اهل بیت(ع) به بهترین نحو برای مردم بازگو شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۳۰    
امام جمعه موقت حاجی آباد گفت: رمز حل مشکلات اقتصادی رجوع دولت به استعدادها و پتانسیل های داخلی و برخورد قاطع با رانتخواران و دلالان جویان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۵    
خطیب جمعه توکهور و هشتبندی گفت: گفتگو و تعامل با دولت مستکبر و زورگو سازنده نیست و ملت غیور ایران زیر بار هیچ تهدیدی نخواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۵:۱۵    
امام جمعه بندرعباس با اشاره به تعامل سازنده با جهان عنوان کرد: منطق ما منطق الهام گرفته از قرآن است و 40 سال بعد از انقلاب نه زور گویی و ستم می کنیم و نه آن را می پذیریم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۰    
امام جمعه موقت بندرچارک باتاکید بر اینکه بقاع متبرکه مهمترین مراکز مقابله با تفکرات انحرافی هستند، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۰    
خطیب نماز جمعه پارسیان با اشاره به عدم وجود یک درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان، اظهارکرد: ایجاد درمانگاه تامین اجتماعی از مطالبات مردم شهرستان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۰    
واژگونی و انفجار یک تانکر سوخت در ساعت هشت دقیقه بامداد جمعه دو کشته بر جای گذاشت و تا کنون اثری از متوفیان یافت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۰    
تجمع بزرگ و باشکوه عفاف و حجاب با حضور بانوان محجبه و عفیف بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۵    
طی یک سال گذشته عزم جدی در بین مسئولان و دستگاه های مختلف استان فارس جهت پلمپ کردن چاه های غیر مجاز شکل گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۰    
مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حاجی آباد با اشاره به اینکه 21 تیرماه به عنوان روز عفاف و حجاب و آغاز این هفته نامگذاری شده است اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۳:۰۰    
عصر دیروز یک دستگاه خودروی حامل سیلندر گاز در جاده میناب به جاسک استان هرمزگان منحرف و وارد یک سوپر مارکت می شود که این فاجعه شش کشته و مجروح بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۱:۰۰    
21 تیرماه سالروز قتل عام مردمی غیرتمند توسط رضا شاه پهلوی، این شاه خود فروخته و حیوان صفت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۰:۰۰    
مردم شهرستان بشاگرد سالیان دراز است هر روز و هر شب از نعمت آب شرب طبیعی محروم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۵    
این روزها کمپین های آزادی زنان قصد وارد ساختن ایران در سراشیبی سقوط جوامع غربی را دارد و با الگوبرداری از آن زن را تبدیل به ابزار استفاده های جنسی و اقتصادی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۵    
همایش عفاف و حجاب با حضور پرشور بانوان پارسیانی همزمان با هفته عفاف و حجاب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۵    
هنرمندان و بازیگران مطرح هرمزگان با تاکید بر حجاب برای زنان زینت و شانیت به دنبال دارد،اظهار کردند: ضرورت های اجتماعی خانواده و جوامع انسانی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۵    
بانوی فعال در عرصه حجاب با اشاره به اینکه در کنار حجاب باید عفاف و اخلاقیات اسلامی را رعایت شود گفت:ولنگاری و پوشش های نامناسب مانعی برای تعالی جامعه بشمار می روند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۵    
در سال های اخیر پایتخت اقتصادی کشور شاهد حضور کودکانی است که کیسه ای در پشت خود دارند و در میان سطل های زباله به دنبال تکه نانی و یا مواد بازیافتی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰    
بازیکن بشاگردی تیم ملی فوتسال ایران با بیان اینکه هیچ وقت فکر نمی کردم از بشاگرد به تیم ملی برسم، گفت: هیچ وقت حجابم مانع کارم نشده لذا به جهان ثابت می کنیم که در ورزش می توان با حجاب موفق شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۵    
پوستر عشق بود و قیامی گوهرین با موضوع قیام خونین مسجد گوهرشاد پیش روی شماست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۵۵    
بر اثر برخورد یک تانکر سوخت با اتوبوس مسافربری در سنندج 13 نفر از هموطنان جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۰    
مسئول جهاد کشاورزی بخش احمدی از کشت گوجه فرنگی خارج از فصل در پنج هکتار از زمین های کشاورزی بخش احمدی شهرستان حاجی آباد خبرداد.
مشاهده نتایج بیشتر...