یکشنبه ۲۸ مهرساعت ۰۴:۵۰Oct 2019 20

وزارت صنایع و معادن - وزارت صنایع و معادن (mimt.gov.ir)

وزارت صنایع و معادن 25 اسفند 1395 وزارت صنایع و معادن 26 فروردین 1396 وزارت صنایع و معادن 29 اسفند 1397 وزارت صنایع و معادن 31 فروردین 1398 وزارت صنایع و معادن 31 اردیبهشت 1398 وزارت صنایع و معادن 30 خرداد 1398 وزارت صنایع و معادن 31 تیر 1398 وزارت صنایع و معادن 30 مرداد 1398 وزارت صنایع و معادن 31 شهریور 1398 وزارت صنایع و معادن 1 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 2 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 3 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 4 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 5 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 6 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 7 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 8 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 9 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 10 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 11 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 12 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 13 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 14 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 15 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 16 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 17 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 18 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 19 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 20 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 21 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 22 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 23 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 24 مهر 1398 وزارت صنایع و معادن 25 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۲:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استان بوشهر می تواند در حوزه صادرات به قطر استان معین باشد، اتاق بوشهر مسئولیت صادرات به قطر را بپذیرد و میز قطر می تواند در همین استان اداره شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان بوشهر از مجتمع کشتارگاهی صنعتی طیور ضامن آهو در شهرستان گناوه بازدید به عمل آورد و در جریان مهمترین مسایل و مشکلات آن قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان بوشهر، امروز پنج شنبه به شهرستان دیلم رفت و از منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر بازدید به عمل آورد و برای حل مشکلات این منطقه ویژه قول پیگیری داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان بوشهر از کارگاه متمرکز قالیبافی روستای "چهار روستایی" در شهرستان گناوه بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشه خرمای برازجان که تکمیل شده است باید توسعه یابد و روی بسته بندی و فرآوری محصولات آن برای صادرات سرمایه گذاری انجام شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در اسکله بندر بوشهر از کشتی باری مسافری گرندفری که در این اسکله لنگر انداخته است، بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان بوشهر با حضور در شهرک صنعتی برازجان از شرکت تعاونی پویا شیمی جنوب بازدید کرد و درجریان مسایل و مشکلات این شرکت قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سومین برنامه کاری خود در شهرک صنعتی 2 بوشهر از شرکت پارس آبزیان رسول" واحد منتخب خوشه صنعتی فرآوری آبزیان مستقر در این شهرک" بازدید کرد و در جریان مهمترین مشکلات این واحد و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
در جریان بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از خوشه صنعتی فراوری آبزیان استان بوشهر در شهرک صنعتی 2 بوشهر، خط دوم تولید شرکت پارس آبزیان رسول "شرکت منتخب عضو این خوشه" ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر دو روزه خود به استان بوشهر، با حضور در شهرک صنعتی شماره 2 بوشهر عملیات اجرایی دو طرح تولید باتری های سرب اسیدی صنعتی و تولید پلیت باتری های صنعتی را آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر کاری دو روزه خود به استان بوشهر، با حضور در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر کارخانه متوکسیدسدیم شرکت شیمی گستر لیان را مورد افتتاح و بهره برداری رسمی قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طراحی سکو و کشتی، مهمترین سرمایه ما در صنایع دریایی است و در حوزه تعمیرات و بازسازی کشتی و شناور به خودکفایی بیش از 80 درصدی رسیدیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای تقویت صنایع دریایی کشور همه عوامل باید همت کنند، به خصوص در حوزه تامین مالی و همچنین سفارش سازی اقدامات بهتری باید انجام گیرد که البته وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، امروز پنج شنبه در جریان سفر به استان بوشهر، با حضور در مجتمع کشتی سازی شهید محلاتی، از روند ساخت کشتی مسافربری کروبوت در این مجتمع کشتی سازی بازدید به عمل اورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر امروز پنج شنبه خود به استان بوشهر از فعالیت های شرکت صنعتی دریایی ایران صدرای بوشهر بازدید و مشکلات این شرکت را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت:در تعمیرات و بازسازی کشتی ها و شناورها خودکفا شده ایم و در حوزه ساخت داخل نیز ساخت 200 کشتی باری را با سرمایه گذاری 300 میلیون یورویی هدف گذاری کرده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بوشهر یکی از پیشانی های اقتصاد ملی است و در دوره جدید می تواند در گسترش صادرات و روابط با کشورهای همسایه نقش مهمی را ایفا کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در اولین برنامه کاری خود در دومین روز سفر به استان بوشهر، با حضور در گلزار شهدای بندر بوشهر با آرمان های والای شهیدان تجدید میثاق کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت برای انجام یک سفر کاری دو روزه دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی بوشهر شد و مورد استقبال مسئولین این استان قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۳:۱۷    
اولین انتخابات شهرستانی از سومین دوره انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان با حضور جناب آقای مهندس کرمیانفر، سرپرست محترم معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفرهای استانی خود، شامگاه چهارشنبه به استان بوشهر سفر می کند، تا ضمن افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های صنعتی، مشکلات صنعتگران در شهرک صنعتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر خود به شهرستان فیروزکوه از سردخانه در حال احداث شکوه سبز در شهرستان دماوند بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بهره برداری از واحد جدید سن ایچ در شهرستان فیروزکوه استان تهران، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت واحد جدید شرکت سن ایچ در شهرستان فیروزکوه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۳:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
صادقی نیارکی خواستار ارایه طرحی جامع برای متناسب سازی زنجیره صنعت ماشین سازی پلیمری در کشور شد وگفت: ضروری است، با همکاری تشکل های تخصصی ونهادهای ذی ربط ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت : با بخش خصوصی در 3 حوزه ساخت داخل، تنظیم بازار و صادرات باید به یک فهم مشترک برسیم .
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۱   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: سیاست دولت این است که هیچ تصمیمی را بدون مشورت با بخش خصوص اتخاذ نکند و وزارت صمت نیز بر همین روند کار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۲:۲۱    
با حضور معاون اول رئیس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت کارخانه شیوا کیک در شهرستان فیروزکوه به بهره برداری بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ارتباط اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به عنوان رابط فعالان حوزه اقتصاد با وزارت صمت باید تنگاتنگ باشد و این ارتباط منجر به تصمیمات مشترک شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اتاق ایران با تقدیر از تعامل خوب وزارت صمت با بخش خصوصی گفت: با قوانین و مقررات عادی نمی توان شرایط تحریمی که مانند شرایط جنگی است را اداره کرد و برخی از قوانین و مقرراتی که با شرایط کنونی وفق ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
نشست تدوین سند راهبردی صنعت طلا و فلزات گرانبها با حضور علی آقا محمدی رییس گروه اقتصادی معاونت بررسی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۱   + ۸۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه تنظیم بازار کشور گفت: رصد مستمر قیمت 100 قلم کالای اساسی و ضروری در سطح کشور نشان از کاهش قیمت 93 قلم کالا داشته و البته به طور حتم علت تلاطم قیمت 7 قلم کالای دیگر را ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت باتاکید بر احیاء مجدد شورای سیاستگذاری صنعت آسانسور وپله برقی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی مرتبط وخبرگان این صنعت گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور صنایع از آمادگی وزارت صمت برای همکاری در جهت تدوین برنامه کاهش واردات مواد افزودنی و اولیه صنایع غذایی با همکاری تشکل های تخصصی خبر داد و تصریح کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کرمانشاه جزو استان های اولویت دار، درصنعت قطعه سازی است و تامین قطعات پرتیراژ ایران خودرو کرمانشاه از قطعه سازان این استان اولویت است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در تولید محصولات فولادی در شش ماهه اول امسال بالای 9 درصد رشد داشته ایم ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۸:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از 500 قلم کالا را با کشورهای اوراسیا مورد مبادله قرار می دهیم که عموماً کالاهایی هستند که ما در آن ها مازاد مصرف داخل داریم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
در جریان سفر امروز وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان کرمانشاه، عملیات اجرایی پنج پروژه صنعتی و معدنی در شهرستان سنقر و کلیایی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم بهره برداری شرکت مس انجرد گفت: خدا را شاکرم که امروز در یک امر مقدس به تعبیر مقام معظم رهبری مشارکت دارم و در مراسم افتتاح یک واحد تولیدی معدنی بزرگ حضور پیدا کردم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه مراسم افتتاح شرکت مس انجرد شهرستان اهر گفت: یکی از اولویت های وزارت صمت توجه ویژه به بخش معدن است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
همزمان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان آذربایجان شرقی واحد تولید مس انجرد با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان اهر مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۱۴:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
برقراری پروازهای فوق العاده بجنورد به نجف به مناسبت اربعین باطلاع کلیه صاحبان صنایع،واحدهای تولیدی و صنوف وبازرگانی می رساند با توجه به فرا رسیدن ایام اربعین پروازهای فوق العاده بجنورد-نجف و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۹ - ۰۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صمت روز پنج شنبه و در یک سفر کاری یکروزه عازم اردبیل شد تا ضمن بازدید و افتتاح چتد طرح صنعتی در نشست های مختلف با فعالان اقتصادی و مسئولین استانی در جریان مهمترین مسایل و مشکلات حوزه صنعت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر خود به استان اردبیل از طرح صنعتی حدید مبتکران بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر خود به استان اردبیل از ناحیه صنعتی رضی در شهرستان رضی بازدید نمود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از مجتمع صنعتی آرتاویل تایر اردبیل در گفتگو با خبرنگاران گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۶:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
حسین مدرس خیابانی در این نشست با تاکید بر اینکه امروز تولید و صادرات مساله اول کشور است، اظهار داشت: صادرکنندگان در قامت خط شکنان جنگ اقتصادی خواب دشمنان را آشفته کرده اند و ظرفیت های تولیدی را به ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه کاری سفر خود به استان اردبیل از مجتمع صنعتی آرتاویل تایر اردبیل بازدید نمود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست با فعالان اقتصادی استان اردبیل با اشاره به لغو سفر خود به اردبیل در روز گذشته به سبب شرایط آب و هوایی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان اردبیل و امام جمعه شهرستان اردبیل گفت : با توجه به ظرفیت های ویژه صنعتی، معدنی و تجاری استان اردبیل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان بازدید از ناحیه صنعتی کوثر در استان اردبیل گفت: علیرغم وجود برخی زیرساخت های لازم در این ناحیه صنعتی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از شرکت تازه احیا شده نئوپان خلخال در گفت و گو با خبرنگاران گفت: بسیار خوشحالم که این واحد بعد از چندین سال تعطیلی امروز مجددا وارد چرخه تولید شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه کاری خود در سفر به استان اردبیل، از ناحیه صنعتی کوثر در شهرستان کوثر بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رضا رحمانی، وزیر صنعت، معدن و تجارت در سفر خود به استان اردبیل، از شرکت نئوپان خلخال که از جمله واحدهای تازه احیاء شده در شهرستان خلخال است، بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۴۱ سایت دیگر  
پیرو بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه فناوری و شرکت های دانش بنیان، وزیر صنعت، معدن و تجارت به معاونان و مدیران این وزارتخانه برای تجاری سازی طرح های دانش بنیان و فناورانه دستور داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر های استانی خود، در سفری به استان اردبیل از 3 طرح و واحد صنعتی بازدید به عمل خواهد آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی از راه اندازی اپلیکشین راهنمای تجارت در راستای استفاده از ظرفیت های صادرات و واردات کشور های مختلف و همسایه برای ارتقا و توسعه تجار و علاقه مندان حوزه تجارت و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۲۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته گفت: توسعه فناوری و شرکت های دانش بنیان امسال جزو محورهای هفتگانه فعالیت های وزارت صمت است ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت خواستار هماهنگی و هم افزایی بین دستگاه ها و بخش مختلف در حوزه روابط عمومی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۴:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مهمترین خدمتی که دولت و نظام می تواند انجام دهد، حفظ امنیت است و پرسنل نیروی انتظامی در این عرصه خدوم و زحمت کش هستند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۴۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت با اعلام اینکه ایده راه اندازی زنجیره ارزش کارخانه سازی را دنبال می کنیم، گفت: عمق ساخت داخل در تولید ماشین آلات و تجهیزات خطوط پتروشیمی ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۲۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در جمع نیروهای انتظامی مستقر در این وزارتخانه با تقدیر از زحمات تمام کارکنان این یگان نظامی ارزشمند، گفت: امروز همه فعالیت های صنعتگران ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: 5 طرح برای قطع وابستگی در حوزه لاستیک سنگین در حال اجرا داریم که این طرح ها در 2.5 تا 3 سال آینده اجرا و تکمیل می شوند و در این حوزه هم به خودکفایی می رسیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان مرکز امور شوراهای حل اختلاف قوه قضاییه و وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص تشکیل شوراهای حل اختلاف در مراکز صنعتی، معدنی و تجاری امروز یکشنبه با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام حکمتعلی مظفری گفت: یکی از دغدغه های نظام حمایت قاطع از بحث تولید و اشتغال در سطح کشور است و همه ارکان حسب دستور مقام معظم رهبری موظف در موضوعات و مسئولیت های مرتبط زمینه رونق تولید را ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال راهبردهای وزارت صمت در راستای دستیابی به اهداف رونق تولید، بهبود فضای کسب و کار، بکار گیری روش های نوین تامین مالی، فعال کردن ستادهای تسهیل، تعمیق ساخت داخل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی با تبریک هفته نیروی انتظامی به سرداران عرصه امنیت و آرامش اجتماعی و کلیه نیروهای نظامی و انتظامی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در شورای معاونین این وزارتخانه گفت: خوشبختانه ساخت داخل و اهداف آن از سوی بخش های مختلف جامعه مورد استقبال و حمایت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با حضور در جلسه اقتصاد مقاومتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه در سایه تلاش های شبانه روزی وزیر صمت ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جلسه اقتصاد مقاومتی با محوریت سرمایه گذاری و اجرای طرح های توسعه ای در مناطق محروم و کمتر برخوردار کشور، گفت: باید متناسب با مزیت ها و ظرفیت های موجود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
تمامی خریداران مواد پتروشیمی ملزم هستند از تاریخ 1398/07/01 نسبت به ثبت فروش و درج صحیح قیمت محصولات تولیدی خود در سامانه جامع تجارت به آدرس www.ntsw.ir اقدام نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ابوترابی فرد، امام جمعه موقت تهران و عضو هیات حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه در دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست معاونت امور صنایع وزارت صمت گفت: با برگزاری میز اول و دوم تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو در مجموع 77 قطعه ساخته می شود که بیش از 175 میلیون یورو کاهش ارزبری دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: کارنامه رضا رحمانی در وزارت صنعت، معدن و تجارت قابل قبول بوده و سوالات مجلسیان از وزیر صمت برای ارتقای سطح صنعت و تولید در کشور بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو گفت: برگزاری این میز تخصصی جدید در حوزه تعمیق ساخت داخل، در واقع یک پیروزی جدید در جنگ اقتصادی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر های استانی خود و بررسی مسائل مناطق مختلف کشور در سفری فشرده و پر بار در 2 روز از شهرک ها و 13 واحد صنعتی البرز، قزوین و گیلان بازدید و افتتاح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست با فعالان اقتصادی استان گیلان، گفت: مهمترین هدف دشمن در جنگ اقتصادی حاضر، تعطیلی واحدهای صنعتی بود و به طور آشکار به این موضوع اعتراف می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۹:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه مراسم افتتاح شرکت گیل راد، گفت: بر اساس طرح آمایش صنعتی کشور، مزیت های منطقه ای در توسعه و استقرار نوع صنایع در سطح کشور مورد توجه قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی در بازدید از فولاد مکران چابهار گفت: دستگاهها کمک کنند و عزم جدی برای تبدیل شدن این منطقه که رنگین کمانی از معادن با ظرفیتهای غنی هست ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اینکه در چابهار همایش فولاد تعریف شده و امروز همایش فولاد برگزار میشود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه برنامه سفر خود به گیلان در جلسه مجمع نمایندگان این استان حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر یکروزه خود به استان گیلان شرکت گیل راد را در شهرک صنعتی سپیدرود رشت افتتاح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از واحد صنعتی فولاد درفک شمال، لاستیک گیلان و فیبر وینا در شهر صنعتی رشت بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای سفر یک روزه خود به استان گیلان، شرکت نئوپان فومنات را افتتاح می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
قائم مقام مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توسعه بندر چابهار، تخلیه متوازن کالاهای اساسی در بنادر جنوبی اتفاق خواهد افتاد و بندر چابهار، مقصد تخلیه بخش عمده ای از کالاهای اساسی خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه افتتاح شرکت نئوپان فومنات در استان گیلان، در جمع خبرنگاران گفت: راه اندازی این واحد در راستای اهداف نهضت ساخت داخلی است و تولیدات آن در کاهش واردات انواع چوب نئوپان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در ابتدای سفر کاری خود به گیلان، در دیدار با نماینده ولی فقیه در این استان، گفت: با آغاز تحریم ها و اعمال حداکثر فشارهای اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت در دیدار وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اقدامات انجام شده در این وزارتخانه، تلاش های و پیگیری های شخص وزیر را یک کار جهادی و ارزشمند توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۷:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابتدای سفر کاری خود به استان گیلان از 2 واحد صنعتی و تصفیه خانه مرکزی شهرک صنعتی لوشان بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۱ - ۰۷:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه سفر های استانی وزیر صنعت، معدن و تجارت در روزهای پایانی هر هفته، 3 طرح صنعتی در گیلان امروز ( پنجشنبه) به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست فعالان اقتصادی و کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین، گفت: طی یک سال گذشته یکی از راهبردهای اصلی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان قزوین، طرح توسعه شرکت هفت الماس را مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
همزمان با سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان قزوین واحد صنعتی دانش بنیان تونل ساز ماشین مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۶:۴۹   + ۷۲ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حاشیه بازدید از شرکت دسترنج رضا بافت در استان قزوین در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما در کشورمان ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه نساجی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به قزوین، در اولین برنامه کاری خود در این استان از شرکت دانش بنیان دسترنج رضابافت بازدید بعمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۹   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت در بازدید از شرکت سیمان آبیک طی نشستی با مدیران این شرکت اظهار داشت: جای خوشحالی است که این شرکت نسبت به 6 ماهه سال گذشته 53 درصد رشد تولید داشته و همچنین مجموع تولید سیمان ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با هدف بررسی تخلیه کالاهای اساسی در بندر چابهار، بازدید از انبارهای استراتژیک و شرکت در جلسه ستاد تنظیم بازار استان به چابهار سفر میکند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در شرکت سیمان آبیک از روند تولیدات انواع محصولات در این واحد بزرگ صنعتی بازدید به عمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۴    
بازدید رییس محترم اداره صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی جناب آقای مهندس رستگار از واحدهای صنایع معدنی شهرستان فاروج
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
صادقی نیارکی در جریان نشست بررسی سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی وزارت صمت ، روند تولید در صنایع لوازم خانگی را به رغم عدم همکاری برندهای خارجی مناسب توصیف کرد وگفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...