جمعه ۰۴ بهمنساعت ۰۴:۰۸Jan 2020 24

جدیدترین‌های «نظام اسلامی»

رسا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین انقلاب را در امتداد مکتب حضرت زهرا (س) دانست و گفت: امروز وظیفه داریم از انقلاب و نظام اسلامی در برابر هجمه های سنگین دشمنان محافظت کنیم.
عضو خبرگان رهبری امید به آینده، استقامت، انطباق فکری با امام زمان (عج)، حکومت اسلامی و توأم بودن سیاست با دین را از جمله مباحث مهدوی مطرح در اندیشه رهبر معظم انقلاب عنوان کرد و اظهار داشت: اتصال حکومت اسلامی و نظام اسلامی با قیام آن حضرت نیز در کلام ایشان مطرح شده است.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- دادستان کل کشور گفت: مدیران در سایه نظام اسلامی باید با انگیزه بالا و بدون تعلل برای توسعه کشور و خدمت صادقانه به مردم بیش از گذشته تلاش کنند.
خبرگزاری مهر: آیت الله سید ابراهیم رئیسی، عصر پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان یزد اظهار داشت: مدیریت در فرهنگ دینی و نظام اسلامی ضمن اینکه اشتراکات فراوانی در همه نظام ها دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۳    
نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نهج البلاغه، اطاعت از ولایت را ضامن امنیت و دستیابی به خوبی ها در نظام اسلامی دانست و عنوان کرد: ویژگی سردار سلیمانی هم همین تبعیت از ولایت در هر شرایطی بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
حمیدرضا حاجی بابایی با اشاره به همراهی مجلس و دولت برای افزایش حقوق ها گفت: هرچند تنگنای مالی داریم، اما از محل اوراق خزانه می توان کارهای خوبی انجام داد و هر حرکتی که مردم را نسبت به نظام اسلامی دلسرد کند؛ خیانتی نابخشودنی است.
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رییس ستاد برگزاری دهه فجر استان تهران گفت: سخنگوی ارشد ستادکل نیروهای مسلح سخنران راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ورامین خواهند بود.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد اسکو در جلسه کمیته ایثارگران دهه فجر شهرستان اسکو دهه فجر را فرصتی ارزشمند برای تبیین دستاوردهای عظیم نظام اسلامی دانست
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امیر آشتیانی با گرامیداشت یاد و نام شهدا به ویژه شهداء محور مقاومت وسردار شهید سپهبد سلیمانی اظهار داشت: انسجام ملی، وحدت و اقتدار در صحنه های بین المللی ره آورد وجود حاج قاسم سلیمانی برای نظام اسلامی بود.
رسا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۱:۱۶    
امام جمعه موقت تهران با اشاره به اتصال حکومت و نظام اسلامی با قیام امام زمان(عج) گفت: هیچ اندیشه به اندازه مهدویت در طول تاریخ دشمن نداشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۲۱:۳۹    
معاون دانش و پژوهش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب بر این باورند که تا جوانان متعهد زیر بار مسؤولیت گام دوم نروند این گام انقلاب محقق نمی شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خوزستان گفت: برگزاری هر انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به منزله تایید نظام اسلامی و رفراندوم است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه با اشاره به استراتژی مقام معظم رهبری در دفاع از مرزهای کشور گفت: دستاورد مهم شهید سلیمانی این بود که تراز تفکر مردم را از سطوح عام به جغرافیای نظام اسلامی ارتقا داد..
تدبیر و امید   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
امنیت امروز جامعه مرهون رهبری های داهیانه بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و پس از ایشان مقام معظم رهبری است و همه باید از این فرصت برای اجرای کامل عدالت استفاده کنیم تا این نظام اسلامی را به عنوان الگوی کامل حکومتی در جهان معرفی نماییم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۸    
خمین - ایرنا - امام جمعه خمین جایگاه بلند ایران در جهان را مرهون خون شهدا دانست و گفت: اتحاد، انسجام و همدلی رمز حفظ اقتدار نظام اسلامی در مقابل توطئه های دشمنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: لازمه حفظ امنیت و اقتدار نظام اسلامی همراهی هدفمند مردم و مسئولان است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان دهلران با بیان اینکه ضور باشکوه مردم در انتخابات دوم اسفند ماه زمینه ساز استحکام نظام اسلامی و انقلاب است، گفت: انقلاب اسلامی یک معجزه الهی است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۱:۳۵    
سید منصور موسوی با بیان اینکه شهادت سپهبد قاسم سلیمانی دارای برکات و افتخارات برای نظام اسلامی بود، گفت: خون شهید سلیمانی وحدت را به جامعه ما هدیه کرد .
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اهل سنت قشم گفت: حضور مردم در صحنه های مختلف از جمله تشییع باشکوه شهدای مقاومت مهر تائیدی بر مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران است.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۰    
حوزه/ مدیرکل اوقاف استان قم گفت: ایران اسلامی اقتدار خود را در انتقام سخت از آمریکایی ها به خوبی نشان داد، اقتداری برآمده از قدرت مکتب تشیع که در قالب جمهوری اسلامی تبلور یافته است.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۱:۳۵    
کانون خبرنگاران نبأ حجت الاسلام جعفر واضحی آشتیانی گفت: حضرت امام(ره) می دانست که نظام اسلامی، در صورتی که انقلاب بخواهد علوی و فاطمی به پیش برود، باید قدرت سیاسی و اقتصادی داشته باشد تا خودبه خود قدرت نظامی را رقم بزند.
فردا نیوز   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سخن مهم اخیر رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت قوی شدن می تواند مصادیق متعددی داشته باشد؛ به نحوی که از اقتصاد، سیاست، تقنین، فرهنگ و... مشمول این موضوع می شود اما در شرایط فعلی آنچه بیش از ذکر مصادیق مهم می نماید ...
مرصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۰:۲۴    
مرصادنیوز: فرماندار شهرستان صحنه گفت : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره منشا خدمات بسیار ارزنده ای برای نظام اسلامی بوده و خواهد بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۴۵   + ۸۶ سایت دیگر  
امیر حاتمی گفت: قدرت دفاعی بستر ساز پیشرفت سایر مولفه های قدرت در نظام اسلامی است.
مرصاد   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر سرمایه های ارزشمند نظام اسلامی هستند .
میزان   ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمونه بارز تلألو انقلاب اسلامی در برابر غارتگران بین المللی، به شکل غرورآفرینی در حمایت بسیاری از شخصیت ها، گروه ها و مردم جهان از شخصیت حاج قاسم سلیمانی جلوه کرده است؛ تحولی که باید از این طریق، پرچم مقاومت را برای جذب حداکثری به اردوگاه نظام اسلامی بیش ازپیش بالا برد. ...
رسا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۳:۲۱    
آیت الله حیدری با بیان این که خطبه های نماز جمعه رهبر انقلاب یک مانور مردمی و اقتدار به تمام معنای نظام اسلامی بود، گفت: رهبری راهبرد اصلی نظام اسلامی را تبیین کردند.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۳    
حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی گفت: بسیج می تواند دست قوی نظام اسلامی در بسیاری از امور باشد لذا مأموریت بسیج با حضور در میدان های مختلف کشور برنامه ای ویژه است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۵:۰۱    
نور - رئیس عقیدتی سیاسی اطلاعات انتظامی مازندران از مجلس به عنوان ویترین نظام اسلامی یاد کرد و گفت:حضور پرشور و شوق در انتخابات مجلس، امیدآفرین خواهد بود.
انتخاب   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته ملی المپیک گفت: در لوزان هیچ گونه مکاتبه، قرارداد یا تعهدنامه امضا نکردیم و فقط گفتگوی دیپلماتیک با رئیس سایر اعضا بود.
دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۱:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: 10 سال است که موضوعات اقتصادی مورد تأکید رهبر معظم انقلاب بوده است ولی متأسفانه برخی مسئولان پیرامون اقتصاد مقاومتی همکاری نمی کنند لذا همت بسیجیان در این عرصه نیز ضرورت دارد.
سلام نو / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۳۷   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش سلام نو، محمد پولادگر رئیس فدراسیون تکواندو در حاشیه مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در مورد اتفاقات اخیر در ورزش کشور و عدم شرکت تیم های فوتبال باشگاهی ایران در مسابقات آسیایی گفت: فکر می کنم که برخوردی انقلابی صورت گرفت و ما همیشه اجازه دادیم حمله کنند و ما دفاع کردیم ...
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۰:۲۶    
اگر مدیریت ها و مسئولیت ها در گام دوم انقلاب ، در اختیار حبیبی ها ،لاجوردی ها ،عسگراولادی ها ،رجایی ها و باهنر ها باشد ، کشور در رفاه و آرامش عادلانه اسلامی به سر خواهد برد و برکات الهی کشور را از توطئه ها و مکر های دشمنان یاری خواهد داد. در انتخابات و انتخاب و انتصاب چنین باید بود.
برترین ها   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
روزنامه شرق با مصدومان و خانواده جان باختگان مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی گفتگو کرده است که در ادامه می خوانید. رییس اورژانس کرمان با اشاره به آخرین آمار جان باختگان این حادثه گفته است: تعداد جانباختگان حادثه تشییع پیکر شهید سلیمانی در کرمان به 60 نفر رسیده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه نبض جازموریان، در مسیر توسعه در سال محرومیت زدایی می تپد گفت: افتتاح و آغاز عملیات اجرای بیش از 110 طرح عمرانی ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۴:۵۷    
کمیته انقلاب اسلامی که در روزهای آغازین پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شد در واقع ادامه حضور مردم برای حفظ انقلاب و ارزش های آن بود.
شبکه اجتهاد   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۸    
جمهوری اسلامی سیاست خارجی خود را تنظیم کرده که از همه مسلمانان بر اساس منطق جغرافیای سیاسی و جغرافیای عقیدتی دفاع کنیم؛ زیرا همه در ذیل دارالسلام قرار داریم و بر اساس منطق دفاع در قبال نظام سلطه گر، باید همه کشورهای سلطه پذیر اتفاق کنند که سلطه را از بین ببرند.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
دیگر رسانه ها عضو شورای فقهی بورس با بیان این که طرح بانکداری جمهوری اسلامی به هیچ وجه زیبنده نظام اسلامی نیست، گفت: این طرح نمی تواند راه نجاتی برای نظام پولی و بانکی کشور باشد.
نارین خبر   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میبد در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان گفت: هدف اصلی ما رقابت، سلامت و حضور حداکثری مردم در انتخابات و سربلندی نظام اسلامی است.
هفته نامه شما   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
مرحوم حبیبی در طول عمر گهربار و در مسئولیت های متعددی که بر عهده داشت همیشه منشاء آثار خیر برای انقلاب و نظام اسلامی بود و همواره خودش را متعهد به اصول انقلاب و وفادار نسبت به مقام معظم رهبری می دانست.
ایکنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه پژوهشگر تاریخ اسلام با تأکید بر اینکه کارکرد اصلی هیئت های مذهبی در حوزه ارتقای اخلاق، معنویت و سبک زندگی است، گفت: باید تلاش کرد که هیئت های مذهبی از ماهیت اصلی خود دور نشوند و صرفاً به مداحی اکتفا نکنند و از سخنرانان متعهد و انقلابی و فاضل هم استفاده کنند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۹   + ۵۶ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در بیانیه ای اعلام کردند: نه در مورد برجام بی جان نافرجام بلکه در مورد ماندن و همکاری با آژانس تصمیم می گیریم تا به غربی ها تفهیم کنیم نظام اسلامی در گرفتن تصمیمات قاطع درنگ نخواهد کرد.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
صفری با اشاره به گسترش جنگ هیبریدی دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، گفت: این جنگ ترکیبی از چندین ابزار جنگی متعارف و غیرمتعارف است.
شبستان   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۷    
یک استاد برجسته تاریخ اسلام با بیان اینکه کارکرد اصلی هیئت های مذهبی ارتقای اخلاق، معنویت و سبک زندگی است، گفت: اگر هیئت های مذهبی سکولار شوند، کشور و نظام اسلامی دچار آفات و آسیب های بسیاری می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس موسسه امام خمینی(ره) گفت: برای شناختن نظام اسلامی باید مباحث عقلی را زنده کنیم و این مؤلفه ها را ناظر به براهین عقلی بازتعریف و فهم کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به پشتوانه مردمی نظام اسلامی گفت: انقلاب اسلامی فارغ از جناح بندی های سیاسی، متعلق به همه ملت ایران است.
حامیان ولایت   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
دکتر مصباح الهدی باقری طی یادداشتی در روزنامه فرهیختگان نوشت: مساله اقتصاد، همچنان چالش اصلی در مقابل نظام اسلامی ماست. به بیان بهتر، مدیریت اقتصاد کلان کشور دچار اختلال و ناتوانی است ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۲۴    
حجت الاسلام برقراری امام جمعه ملایر در یادواره شهدای والامقام روستای کسب گفت: شهدا به تاسی از حضرت فاطمه(س) خود را در راه دین و نظام اسلامی فدا کردند.