شنبه ۰۲ شهریورساعت ۱۲:۵۲Aug 2019 24

جدیدترین‌های «نظام اسلامی»

ایرنا   ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: تحقق مطالبات زنان و برآوردن انتظارات قانونی این قشر از نظام اسلامی به عنوان برنامه اجرایی در دستور کار دولت دوازدهم است.
دانا   ۲۴ دقیقه پیش    
هفته دولت فرصت مناسبی برای تبیین خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است.
ایرنا   ۴۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
کیش - ایرنا- مدیرعامل منطقه آزاد کیش گفت: هفته دولت فرصتی مغتنم برای اطلاع رسانی در خصوص ثمرات و تلاش خدمتگزاران نظام اسلامی و تلاش برای تقویت فضای نشاط، امید و همدلی در کشور و جامعه اسلامی است.
شبستان   ۵۱ دقیقه پیش    
سردار جمال شاکرمی گفت: شهیدان رجایی و باهنر بااینکه مدت بسیار کمی افتخار خدمت به مردم را داشتند اما در همان مدت اندک با خدمت صادقانه خود، به عنوان الگوی مدیران کشور مطرح شدند.
جماران   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی روز شنبه در دیدار مدیران و مسئولان استان همدان در اولین روز از هفته دولت با بیان اینکه مسئولیت در نظام اسلامی فرصتی برای رشد خودمان است افزود: در حالی که این فرصت ها ممکن است به تهدید هم تبدیل شود. ...
عصر خبر   ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دکتر روحانی با اشاره به اینکه در گفتمان انقلاب به طور عمده آرمان ها و آرزوهای کوتاه مدت و بلندمدت مد نظر بوده است ، گفت: در جمهوری اسلامی ایران آرمان های کوتاه و بلند مدت، راهبردها و برنامه ها و حتی اجرا تدوین شد و در گفتمان جمهوری اسلامی ایران عمدتاً مدیریت نظام اسلامی مطرح است ...
ایکنا   ۱ ساعت پیش    
کانون خبرنگاران نبأ سرهنگ پاسدار علیرضا شبانی زاده گفت: بسیج ادارات می کوشد فرهنگ خدمت رسانی در جامعه را گسترش دهد، چون مردم ولی نعمت انقلاب و نظام اسلامی هستند، بسیجیان تلاش می کنند این ایدئولوژی در همه اداره ها، سازمان ها و ارگان ها نهادینه و تبیین شود.
حیات   ۲ ساعت پیش    
1398/06/02 شهیدان رجایی و باهنر حیات: روزهای آغازین ماه شهریور خاطره دولتمردان شهیدی را زنده می کند که در مکتب امام خمینی(ره) جزو پایه گذاران نظام اسلامی بودند. شهیدان رجایی و باهنر که در میان مورخان به عنوان الگوهای بی بدیل دولتمردان انقلابی شناخته می شوند ...
خبرگزاری فارس   ۲ ساعت پیش    
همان گونه که حضرت روح الله فرمود: به من خدمت گزار بگوئید بهتر است تا رهبر. وقتی ولی فقیه نظام اسلامی چنین تصوری از خود در پیشگاه مردم دارد، طبیعی است که مدیر جهادی، مردم داری را در تمام رفتارها و اعمال خود یک مسأله مهم بشمارد.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
استاندار ایلام گفت: هفته دولت فرصت مغتنمی برای تبیین خدمات و دستاورد های نظام اسلامی و گزارش کار دولت به آحاد مردم است . به گزارش ایسنا، منطقه ایلام، پیام قاسم سلیمانی دشتکی به این شرح است: ...
سومین دوره مسابقات بین المللی شطرنج، جام آفتاب با حضور جمعی از مسئولان استانی و محلی در بیت تاریخی امام خمینی (ره) درخمین آغاز شد.
هفته اول شهریور ماه، مصادف با سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت نامگذاری شده است ، تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور ماندگاری بزرگ مردانی است که خدمتگزاری بی ادعا ؛سیره،منش و روش آنان بود
حتی کسانی که مخالف انقلاب و اپوزیسیون به حساب می آیند یکی از محاسن نظام اسلامی را توجه ویژه به علم و پژوهش و دستیابی به فناوری های برجسته (High Tech) می دانند و بر این نکته اذعان دارند که ایران با حرکت در مسیر علمی به پیشرفت های بسیار قابل توجه و البته بی سابقه ای دست یافته است.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه افشاگری و مبارزه با مفاسد اقتصادی باعث جلب اعتماد مردم به عدالت نظام اسلامی می شود، گفت: البته برخی از جناح های سیاسی نیز به دنبال گرفتن ماهی خود از این افشاگری ها هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۲۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان خودکفایی در صنایع دفاعی نشان دهنده اقتدار نظام اسلامی است، گفت: زمانی انگلیسی ها در کشور تصمیم گیر بودند اما اکنون ملت ایران تعیین کننده سرنوشت خود هستند.
پورتال خبری کاشان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۹:۰۸    
سرهنگ شبانی گفت: بسیج ادارات می کوشد فرهنگ خدمت رسانی در جامعه را گسترش دهد، چون مردم ولی نعمت انقلاب و نظام اسلامی هستند.
میبد خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله اعرافی گفت: نظامی که با خون شهیدان و ایثار چهل ساله این ملت غیور شجاع و مجاهد به دست آمده است؛ در این شرایط، لاابالی گری درآوردن، خیانت کردن، بی توجهی به مسئولیت ها بسیار مورد مواخذه خدا قرار خواهد گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور مردم در صحنه های تأثیرگزار موجب قوام نظام اسلامی می شود وانتخاب مسئولان و نمایندگان انقلابی به معنای تداوم راه نورانی شهیدان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نهادهای مقدس و موفق نظام اسلامی بوده که امروزه در گوشه و کنار این مرز و بوم با اقدامات جهادی، بسیجی وار در راستای شناسایی و رفع نقاط آسیب پذیر شهرهای مرکزی مازندران تلاش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت:صداقت و پاک دستی مهمترین ویژگی برای انتخاب مدیران در نظام اسلامی است.
دیار میرزا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان وجود فساد در نظام اسلامی را خیانت خواند و گفت: برخی مسئولان باید هر روز از مردم عذرخواهی کرده و در پیشگاه خدا توبه کنند.
دیار آفتاب   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله دری نجف آبادی گفت: حکومت اسلامی یعنی توجه به شایسته سالاری و ورود افراد کاردان و امین نه افراد عقده ای و بی شخصیت. همه رده ها باید به افراد کاردان سپرده شود و معنای نظام ولایت، عدالتخواهی، امانت داری، تقوا و شایسته سالاری است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی از طریق فرهنگ و اقتصاد، می خواهند مشکلات عدیده ای برای جامعه و مردم ایجاد کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - امامان جمعه استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ها با تبریک هفته دولت، این ایام را بهترین فرصت برای ارایه دستاوردهای نظام اسلامی عنوان کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت شهرستان بیرجند با بیان این که دشمنان هیچ غلطی در برابر نظام اسلامی نمی توانند انجام دهند گفت: خواستار برخورد جدی با فسادهای اخلاقی، اجتماعی و مالی هستیم.
نارین خبر   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه میبد گفت: در نظام اسلامی کسانی شایستگی پذیرش مسوولیت دارند که نگاهشان در جهت خدمت به مردم و پیروی از آرمانهای انقلاب باشد.
جماران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش روز جمعه روابط عمومی استانداری قم، بهرام سرمست در آستانه هفته دولت به دیدار خانواده شهدا و ایثارگران رفت و ضمن گرامیداشت مقام شهیدان رجایی و باهنر، اظهار کرد: حضور در جمع خانواده ایثارگران توفیقی بزرگ است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۳۵    
نماینده، ولی فقیه در گیلان جهاد در راه خدا را نیازمند صبر و عناصر صابر عنوان کرد و گفت: دین اسلام در سایه رادمردان آهنین صفت قوام پیدا کرده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۱۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر نقش مسجد در تحقق آرمان های والای انسانی این محل را پایگاه تقویت نظام اسلامی و مرکز ترویج فرهنگ و شریعت عنوان کرد و گفت: مسجد پایگاه تقویت نظام اسلامی و محلی برای ترویج فرهنگ و شریعت است. تاریخ انتشار: 13:17 - 01 شهریور 1398 ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۶/۰۱ - ۰۸:۲۹    
یزد- ایرنا- رئیس سابق شورای شهر تهران گفت: قدرت جمهوری اسلامی مدیون روحیه شهادت طلبی و پافشاری برای اصول و اهداف و آرمان های نظام اسلامی است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۲    
عباسعلی رضایی گفت: هفته دولت هفته تجلیل از تلاشهای جهادی کارکنان ولایی دستگاه ها و سازمان های اجرایی نظام اسلامی است.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۹    
امام جمعه شهر کوشک با بیان اینکه آزادگان با تحمل سال ها شکنجه، در برابر دشمن بعثی سر خم نکردند، افزود: این عزیزان با صبر و تحملشان عزت نظام اسلامی را حفظ کردند.
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرماندار مهریز گفت: مدیران دستگاه های اجرایی به صورت مستمر به خصوص در هفته دولت ( 2 الی 8 شهریور ) مردم را صادقانه و بدون افراط و تفریط در جریان مسائل و خدمات دولت و نظام اسلامی قرار دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۷    
نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: در برهه ای از تاریخ زندگی می کنیم که تمام قدرت های استکباری در برابر نظام اسلامی ذلیل شدند.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
بهرام سرمست روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان عملکردها و ترسیم اهداف آینده نظام اسلامی است که موجب تقویت روح امید در میان مردم می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت کنندگان هفدهمین نشست هم اندیشی دبیران کانون تربیت اسلامی با صدور بیانیه ای از اراده قاطع قوه قضائیه در برخورد با چپاولگران بیت المال تشکر کرده و آن را نشان دهنده توانمندی نظام اسلامی دانستند.
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سبحانی گفت: این دارالعباده یزد استان خیلی خاصی است، این استان از نظر امانت، از نظر تقوا و از نظر کار و کوشش برای سایر استان ها الگو است. حوزه علمیه اش هم باید برای سایر حوزه ها الگو باشد و تولید علم کند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۴:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فروختن خزر ، کلیدواژه دروغ پردازی رسانه های معاند نظام اسلامی در چند روز اخیر شده است.
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
در این پیام که نسخه ای از آن روز پنجشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت آمده است: هفته دولت، تداعی گر یاد و خاطره دو شهید والامقام عرصه خدمت، شهیدان رجایی و باهنر و فرصت مغتنمی برای معرفی نقش، اهمیت و جایگاه مهم و کلیدی دولت در نظام اسلامی و در مدیریت اجرایی کشور است. ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۳    
رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد آذربایجان غربی رسم ابرار را معیار خوبی برای الگویابی جوانان عنوان کرد و گفت: رفع شکاف طبقاتی دغدغه اصلی نظام اسلامی است.
روزنامه آذربایجان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
تردیدی نیست که عملکرد دستگاه قضائی در رضایت یا عدم رضایت مردم از نظام اسلامی تاثیر فراوان دارد. عملکرد دستگاه قضایی به قدری دارای اهمیت است که امام خمینی (ره) فرموده اند، اگر دستگاه قضایی اصلاح شود، مملکت اصلاح می شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد، دوام و بقای نظام اسلامی را مستلزم اجرای عدالت دانست و گفت: این مهم باید در همه دستگاه ها و شئون کشور با جدیت پیگیری شود.
گلستان ما   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی یک رهنمود جدید که از سوی امام جامعه صادر شد تا انقلابیون در آینده نظام اسلامی چه باید بکنند .
جماران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا محمدرضا محسنی در نشست ستاد گرامیداشت هفته دولت در این شهرستان ؛ هفته دولت را فرصت مغتنی برای بیان خدمات یک ساله دستگاه های اجرایی و خدماتی دانست و افزود : در اطلاع رسانی خدمات دولت که همان دستاوردهای نظام اسلامی است ...
نوای رودبار   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
(اخبار جدید رسانه ها) بی شک در حکومت اسلامی، پذیرش هر مسئولیتی مساوی با پذیرش تعهد به پاسخگویی دنیوی در برابر افکار عمومی جامعه و مسئولین مافوق و مهمتر از آن، پاسخگویی اُخروی در محضر باریتعالی است و درست به همین دلیل، مسئولینی که با قبول این شرط در زمره خدمتگزاران نظام اسلامی قرار گیرند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله سید احمد خاتمی گفت: بیانیه گام دوم انقلاب از مهمترین اسناد نظام اسلامی است که بر اساس اخلاق و معنویت طراحی شده است.
ربیع   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۲۰:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی امروز در نشست با اصحاب رسانه استان با تأکید بر شجاعت همراه باتدبیر اهالی رسانه اظهار کرد: نجابت در گفتار و رفتار خبرنگاران را به طور کامل مشاهده می کنم و این امر ستودنی است ضمن اینکه باوجود گرایش های جناحی بین اصحاب رسانه ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هدایت مظلومی گفت: داروسازان ایثارگر و تامین کنندگان دارو، در ردیف مدافعان نظام اسلامی در تاریخ ماندگار خواهند ماند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۵/۳۰ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه بر جامعه مومنین واجب است در صورت بروز مشکل به دستگاه طاغوت مراجعه نکنند گفت: در مقابل باید حکم نظام اسلامی را به عنوان مرجع سرلوحه کار خود قرار دهند.