سه شنبه ۲۴ تیرساعت ۰۳:۰۱Jul 2020 14

جدیدترین‌های «نظام اسلامی»

 
رسا   ۵ ساعت پیش    
معاون پژوهش حوزه علمیه مازندران گفت: حوزه انقلابی همواره در مسیر پاسداری از انقلاب، نظام اسلامی و ولایت گام بر می دارد.
تدبیر   ۶ ساعت پیش    
حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور، در خصوص نامه سردار سلیمانی به رئیس جمهور در کانال تلگرامی خود نوشت: نامه سردار به رئیس جمهور مهمترین سند هماهنگی مطلق نیروی نظامی و مدیریت سیاسی کشور تحت زعامت ولایت امر برای هر سیاستی است "که مصلحت نظام اسلامی باشد ". ...
تدبیر   ۶ ساعت پیش    
مهر نوشت:احمد توکلی روز پنجشنبه در حسینیه حضرت علی اکبر(ع) قزوین گفت: نظام اسلامی را کودتا و یا حمله نظامی ساقط نمی کند اما اگر در جامعه فساد نهادینه شود می توان نگران بود که نظام در مسیر سقوط قرار گیرد. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رشت- ایرنا-- استاندار گیلان با اشاره به جنگ نرم دشمنان علیه انقلاب و نظام اسلامی ایران، مقابله با این نبرد را نیازمند اتخاذ راهبرد هوشمند رسانه ای دانست و تصریح کرد: رسانه ها با بیان شفاف خدمات دولت و اقدامات انجام شده، در جامعه اطمینان افزایی کنند.
برترین ها / رسا   ۸ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رسانیوز: آیت الله سید احمد خاتمی عضو هیأت رییسه مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران در گفت وگویی در خصوص اینکه نگاه شورای نگهبان با احزاب و جریانات سیاسی چگونه بوده است، اظهار کرد: نهاد شورای نگهبان از نهادهای اصیل جمهوری اسلامی ایران محسوب می شود و براساس قانون اساسی شکل گرفته است ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۳:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- آنچه در 18 تیر 78 رخ داد، عبرتی بزرگ برای ملت عزیز ایران است، که در حقیقت و واقعیت شبه کودتایی آشکار و همه جانبه بود، که اساس نظام اسلامی را نشانه رفت. این واقعه که صفحه ننگینی از کارنامه سیاه جریان برانداز مدعی داخلی بود. تاریخ انتشار: 13:22 - 23 تیر 1399 ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۰    
نماینده خبرگان، مجلس خبرگان رهبری را پل ارتباطی بین مردم و رهبر نظام اسلامی دانست و گفت: خبرگان باید در صحنه دفاع و تقویت ولایت عمارگونه عمل کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۴    
آیت الله رجبی با بیان اینکه مردم نقش اصلی را در انتخاب رهبری ایفا می کنند، گفت: ملت با عملکرد و رای صحیح خودشان زمینه انتخاب رهبر مقتدر فهیم حکیم را مهیا می کنند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ - ۰۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن شامل سلسله جلسات تفسیر آیت الله خامنه ای در ماه رمضان سال 1353 شمسی است که به عنوان منبعی برای آشنایی با مبانی فکری نظام اسلامی و اندیشه رهبر انقلاب مطرح است.
توسعه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۲۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
معاون استاندار با تاکید بر اهمیت نقش دولت به عنوان جلودار حرکت نظام اسلامی تصریح کرد: در تحلیل عملکرد دولت تدبیر و امید سه مقطع پیش از توافق برجام، حین آن و پس از نقض آن را باید مورد بررسی قرار داد چرا که این دولت با سخت ترین شرایط کشور را اداره کرده است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۷:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
استاد سطح عالی حوزه علمیه گفت: نظام اقتصاد سرمایه داری حتماً توأم با اسراف و نظام اسلامی قطعاً بدون اسراف است؛ چون انسانی که نظام اسلامی پرورش می دهد، در خصال، ارزش ها، روابط و آرزوها کاملاً متفاوت از انسان لیبرالیستی است.
دانا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کارخانه آتیلا ارتودپد، گفت: مافیایی در وزارت بهداشت رخنه کرده است که هیچکس یارای مقابله با آن را ندارد.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۵:۰۳    
مدیرکل بنیاد البرز با تأکید بر اینکه بنیاد افضل نهادها، ایثارگران بهترین قشر جامعه و کارکنان بنیاد نماد یک کارگزار انقلابی هستند، گفت: بنیاد نقطه عطف تمام ارزش های نظام اسلامی است
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۴:۳۰    
حجت الاسلام آل هاشم با اشاره به اقتدار نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اقتدار شکوهمند نظام اسلامی در سایه ولایت فقیه و خون شهیدان تحقق پیدا کرده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: تقویت اقدامات فرهنگی، نرم افزاری و روانی برای مقابله با رویکرد دشمنان نظام اسلامی ضروری است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۰    
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان تداوم انقلاب اسلامی را تضمین می کند، گفت: مجلس خبرگان رهبری ضمانت اجرای مسأله ولایت فقیه را بر عهده دارد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فایل صوتی رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد لزوم ارتقای حس انقلابی گری در بدنه نظام اسلامی با اشاره به اقدام شجاعانه افسر جوان نیروی هوایی در خصوص افشای کودتای نقاب در ادامه قابل بهره برداری است.
آخرین نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
محمدرضا تاجیک ، از تئوریسین های اصلاح طلب که قبلا نظام اسلامی را به کشتی تایتانیک اسیر گرداب تشبیه کرده بود، به تازگی در یادداشتی با عنوان "از کوره دررفتگیِ وضعیت" که در یک وبگاه اصلاح طلب منتشر شد، ادعای خارج شدن وضعیت کشور از قاعده را مطرح کرد و نوشت: ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۳:۴۵    
امام علی(ع) به مالک فرمودند که دنبال جلب رضایت مردم باش. اگر رضایت مردم نسبت به نظام اسلامی جلب شود، خود مردم موانع را برمی دارند و خطرات طبقات خاص هم نمی تواند در کلیت حرکت دولت اسلامی اثرگذار باشد، اما اگر در دولت اسلامی وجه اهتمام دولت متوجه خواص مضر و مخرب و کم اثر باشد، جامعه دچار مشکل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۲۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: انقلاب اسلامی امروز می تواند در برابر بسیاری از هجمه های داخلی و خارجی ایستادگی کند.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۴    
طی ابلاغی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، علی شورمیج به عنوان رئیس ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس این شرکت معرفی شد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، با بیان اینکه ائمه(ع) همواره جوانان را امر به ازدواج می کردند و خود نیز برای ازدواج جوانان پیش قدم می شدند، گفت: ازدواج باعث عفیف شدن جامعه و حفظ نظام خانواده می شود و نظام اسلامی باید برای ازدواج جوانان برنامه داشته باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۴:۱۶    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: خدمات و کارهایی که قرارگاه خاتم الانبیا(ص) انجام می دهد رضایتمندی مردم را نسبت به نظام اسلامی بیشتر می کند.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام روح الله میرزایی گفت: تفکر غلط حاکم درجامعه میخواهد امربه معروف و نهی از منکر محدود باشد،زیرا این مهم، نظارت عمومی مردم را بالا می برد و موجب می شود عرصه برای فساد های آنها کم شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۱۱:۱۸    
عضو انجمن سواد رسانه ای ایران تصریح کرد: از سینما و تلویزیون جامعه و نظام اسلامی این انتظار به حق می رود که مروج سبک زندگی عفیفانه باشد.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۲:۲۷    
امام جمعه موقت ماکو گفت: مردم سرمایه اصلی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و باید قدردان ایثار این مردم فهیم و دوراندیش باشیم. به گزارش آوای آزاد آذربایجان ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۴    
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار ماکو گفت: حماسه نهم دی ماه اعتراض ملت بصیر ایران اسلامی به کج رفتاری بعضی افراد بود که از اعتقادات و باور های دینی مردم سوء استفاده کردند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: امام جمعه قم ازاهانت جریان وابسته سعودی به مرجعیت اعلای عراق به شدت انتقاد کرد. آیت الله سید محمد سعیدی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه قم که در مصلی قدس این شهر برگزار شد ...
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۷    
رئیس دانشگاه پیام نور ماکو گفت: در راستای تحقق اهداف نظام والای اسلامی باید این دو نهاد بیشتر به هم نزدیک شوند تا با نگرشی باز و سازنده به حرکت خود ادامه دهند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه مهریز گفت: شورای نگهبان ضامن اسلامی بودن و اسلامی ماندن حکومت و نبض نظام اسلامی است.
تقریب   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: شورای نگهبان چشم بینای نظام و سد محکمی در برابر انحراف ها و تلاش عده ای برای نفوذ به بدنه نظام اسلامی در 4 دهه گذشته بوده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد: نظارت در حوزه های مختلف مؤثرترین راهکار برای مقابله با گرانی و شایعه پراکنی دشمنان است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت سمنان گفت: دشمنان نظام اسلامی با خبرسازی و تحلیل های نادرست سبب ایجاد جنگ روانی و بی اعتمادی بین مردم می شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۹    
امام جمعه بردسکن گفت: رسالت همه مدیران است که اعتماد سازی به عنوان بزرگترین سرمایه نظام اسلامی را حفظ کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد امام جمعه یزد با بیان این که دروغ پراکنی مهمترین ابزار دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب در فضای مجازی است گفت: رسانه های انقلابی با نشر به موقع و سریع واقعیت ها، اخبار دروغ دشمنان دین و نظام اسلامی را فاش کنند.
خبر ماکو   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۲    
رئیس دادگستری ماکو با اشاره به اینکه طی یکسال گذشته 50 هزار و 895 پرونده به محاکم قضایی این شهرستان وارد یا خارج شده است، گفت: این میزان پرونده برازنده نظام جمهوری اسلامی ایران نیست. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۰ - ۰۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست بسیج رسانه شهرستان ورامین گفت: متولیان امور فرهنگی در کشور باید به ترویج عفاف و حجاب اهتمام داشته و نسبت به تقویت باورهای دینی و ترویج فرهنگ اسلامی تلاش کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۲    
عضو انجمن اساتید انقلابی حوزه علمیه قم کرسی های آزاد اندیشی را نیاز رشد علمی حوزه های علمیه و حل معضلات نظام اسلامی عنوان کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان بیان کرد: در نظام اسلامی و در طول انقلاب، شهدای بسیار زیادی تقدیم اسلام شدند، به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که افتخار استان پهناور کرمان و کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ام البنین نظام اسلامی ، زاده روستای بیان نهاوند یکی از هزاران بانوی این سرزمین است که با توکل بر خدا و پشتکار وارد فعالیت اقتصادی و کارآفرینی شده و با خلاقیت و استفاده از داشته هایش دست ده ها زن روستایی دیگر را گرفته است.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۶    
نماینده مجلس شورای اسلامی سنجیدن مصوبات مجلس با معیارهای شرعی و قانون اساسی را از وظایف شورای نگهبان برشمرد و گفت: تضعیف شورای نگهبان، تضعیف نظام است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۳:۰۲    
تهران- ایرنا- رهبر معظم انقلاب اسلامی در طول دهه های گذشته از بعد نظری با مشارکت دادن مردم در مشروعیت نظام اسلامی و در بعد عملی با صیانت از رای و حضور مردم در عرصه اداره جامعه در صدد تحقق جمهوریت نظام برآمده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه کربلا با اشاره اینکه ما روی خط قرمزها با توجه به قانون پای بند هستیم و آن حراست از نظام اسلامی و ولایت است، گفت: از اصناف با هر سلایق مختلفی که دارند، برای برطرف کردن مشکلات و تقویت و اقتدار نظام حمایت می کنیم.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام طالعی گفت: خانواده های شهدا دارای جایگاه ویژه ای در نظام اسلامی هستند و دیدار از این خانواده ها، نخستین فایده اش بدست آوردن دل شهداست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مشکلات ما در 40 سال انقلاب به علت پیاده نشدن نظام اسلامی در حوزه های اقتصادی، فرهنگ و سیاست است.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
فتح الله پریشان موسوی خوئینی ها از اعضای شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز و دادستان اوائل انقلاب نامه ای به رهبر معظم انقلاب نوشته و از بی اعتمادی مردم به نظام ابراز نگرانی کرده اند و به گونه ای مسئولیت این وضعیت(!!!!) را متوجه مسئولان عالی دانسته اند ...
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
محمد مهدی طهرانچی در جلسه امضای تفاهم نامه میان دانشگاه آزاد اسلامی و شورای عالی استان ها گفت: مدل دانشگاه اجتماعی که مدل تشکیل دانشگاه آزاد است، مدلی بوده که در غرب با رویکرد خاصی به وجود آمد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که طالبان، دولت کابل را نامشروع و غیراسلامی می داند اما اشرف غنی اظهار داشت که برای جذب اعضای این گروه برای پیوستن به نظام اسلامی کنونی افغانستان تلاش می کند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ امروز یک کارشناس واقعی دین به مراتب ضرورتش از دکتر متخصص بیشتر است و این یک ادعا نیست؛ بلکه حقیقت است چراکه اگر دین به درستی معرفی نشود، داعش و وهابیت و سلفیه و مذاهب جعلی و عرفان های کاذبی به وجود می آید و مردم را به خود جذب می کنند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۵    
ابوترابی مطالبه گری را حق مردم و پاسخگویی را وظیفه مسؤولان دانست و گفت: حادثه کوی دانشگاه فتنه انگیزی دشمن برای ناامید ساختن مردم از نظام اسلامی بود.