شنبه ۲۶ اسفندساعت ۲۳:۵۵Mar 2018 17

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

اسپادانا خبر 28 اسفند 1394 اسپادانا خبر 30 اسفند 1395 اسپادانا خبر 31 فروردین 1396 اسپادانا خبر 31 اردیبهشت 1396 اسپادانا خبر 31 خرداد 1396 اسپادانا خبر 31 تیر 1396 اسپادانا خبر 31 مرداد 1396 اسپادانا خبر 31 شهریور 1396 اسپادانا خبر 30 مهر 1396 اسپادانا خبر 30 آبان 1396 اسپادانا خبر 29 آذر 1396 اسپادانا خبر 1 دی 1396 اسپادانا خبر 1 بهمن 1396 اسپادانا خبر 1 اسفند 1396 اسپادانا خبر 2 اسفند 1396 اسپادانا خبر 3 اسفند 1396 اسپادانا خبر 4 اسفند 1396 اسپادانا خبر 5 اسفند 1396 اسپادانا خبر 6 اسفند 1396 اسپادانا خبر 7 اسفند 1396 اسپادانا خبر 8 اسفند 1396 اسپادانا خبر 9 اسفند 1396 اسپادانا خبر 10 اسفند 1396 اسپادانا خبر 11 اسفند 1396 اسپادانا خبر 12 اسفند 1396 اسپادانا خبر 13 اسفند 1396 اسپادانا خبر 14 اسفند 1396 اسپادانا خبر 15 اسفند 1396 اسپادانا خبر 16 اسفند 1396 اسپادانا خبر 17 اسفند 1396 اسپادانا خبر 18 اسفند 1396 اسپادانا خبر 19 اسفند 1396 اسپادانا خبر 20 اسفند 1396 اسپادانا خبر 21 اسفند 1396 اسپادانا خبر 22 اسفند 1396 اسپادانا خبر 23 اسفند 1396 اسپادانا خبر 24 اسفند 1396 اسپادانا خبر 25 اسفند 1396 اسپادانا خبر 26 اسفند 1396 
  ۳ ساعت پیش    
وکیل مشایی گفته موکلش به علت آتش زدن حکم صادره برای بقایی در مقابل سفارت انگلستان توسط مأموران امنیتی و در مقابل منزلش بازداشت شده است ...
  ۹ ساعت پیش    
در یازده محور در مورد شرایط و معیارهای لازم جهت تشخیص رجل سیاسی، مذهبی، مدیر و مدبر بودن نامزدهای ریاست جمهوری اعلام نظر شده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
این انجمن سلفیتیس را تمایل وسواسی اجباری برای گرفتن عکس از خود و فرستادن آن در شبکه های اجتماعی تعریف کرد به گونه ای که بتوانند کمبود عزت نفس و شکاف حاصل از فقدان صمیمیت را جبران کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۴۲    
مسیح مهاجری نوشته: " مشایی بارها مخفیانه به کشورهای اروپائی سفر و با سران آن کشورها و آمریکا و انگلیس مذاکره می کرده و برای مادام العمر کردن حاکمیت جریان انحرافی دور از چشم مردم برنامه ریزی ها داشته ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۲:۱۲    
وابستگی شرکت های پشتیبان پیام رسان های داخلی به نهادهای حاکمیتی از دلائل عدم اعتماد کاربران به این پیام رسان ها است/ انتظار می رود دولت اگر مخالف این تصمیم است موضع خود را شفاف به مردم اطلاع دهد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۷    
انتظارات اقتصادی مردم پس از برجام برآورده نشده است؛ وقتی آمریکا دید نمی تواند برجام را از بین ببرد شرایطی را ایجاد کرد که کشورهای دیگر نگران باشند از کار کردن با ایران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۲۲:۴۲    
تحریم های پیشنهادی سه کشور اروپایی، افراد دخیل در برنامه موشکی ایران و فعالیت های تهران در سوریه را هدف خواهند گرفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۸:۴۲    
محمدعلی نجفی گفته: " افشای خبرهای دروغین یکی از آفات اخلاقی کشور است که در طول 40 سال نه تنها حل نشده، بلکه روز به روز بدتر نیز شده است ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۳:۱۲    
نائب رئیس مجلس در پاسخ به این سوال که درصورت عدم تحقق این وعده، چه واکنشی خواهد داشت، اعلام کرده: باید ببینیم بعد از تعطیلات می توانیم چه کاری انجام دهیم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۲    
بنیامین نتانیاهو گفته: ترامپ در حضور من و مقامات ارشد خود اعلام کرده در صورتی که تغییر محسوسی در اصلاح برجام رخ ندهد از این معاهده خارج می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۸:۵۷    
جعفری دوبت آبادی گفته: "همه جریان ها در پشت سر رهبر انقلاب متحد هستند. دستگاه قضایی باید برای مواجه با مشکلات اقتصادی و اجتماعی آمادگی بیشتری داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۸:۴۲    
این مرجع تقلید اعتقاد دارد:" روحانی در شورای عالی فضای مجازی نقش مثبتی در زمینه حل مشکلات شبکه های اجتماعی ایفا نمی کند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۴:۱۲    
پرهیز از دنیاپرستی و اشرافی گری و کار و تلاش سخت مسئولان و علما موجب جلب رحمت الهی و تأثیرگذاری بیشتر در مردم می شود؛ مردم نیز هنگامی که در حرف و عمل ما تناقض نبینند ایمانشان قوی تر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۷    
اگر دانشجویی تخلفی انجام دهد که آثارش به بیرون از دانشگاه مرتبط باشد، با مشکل مواجه می شویم؛ دانشجویان باید با رعایت قوانین و مقررات کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۴۲    
خبر استعفای شهردار تهران تایید شده و قرار است شورای شهر تهران در نخستین جلسه پس از تعطیلات نوروز موضوع استعفای او را بررسی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۱:۱۲    
رئیس مجلس خبرگان رهبری می گوید: " ملت ها هر چقدر امام خمینی(ره)را بیشتر بشناسند، بیشتر عاشق ایشان می شوند؛ اگر داعش تکفیری در سوریه و عراق شکست خورد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۵۷    
برخی از افرادی که قبلاً در پست های مدیریتی منصوب شده و یا پس از انتصاب، اقدام به اخذ تابعیت نموده بودند پس از شناسایی با همکاری رؤسای سازمان های ذیربط از پست های مدیریتی عزل و برکنار گردیده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۲    
جعفری دولت آبادی می گوید: " مردم در حوزه ساختارشکنی های اجتماعی می توانند با استناد به اصل هشتم قانون امر به معروف و نهی از منکر مشارکت بیشتری داشته باشند ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۰:۲۷    
چهارمین اجلاس مجلس پنجم خبرگان رهبری در حالی به پایان رسید که اغلب نطق های اعضای این مجلس در موضوع حجاب و مقابله با پدیده دختران خیابان انقلاب بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۲    
229 نفر در جلسه استیضاح وزیر کشاورزی حضور داشتند که 117 نفر از نمایندگان با استیضاح حجتی مخالفت کردند. 105 نفر موافقت خود را اعلام و هفت نفر نیز رای ممتنع دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۷    
دونالد ترامپ گفته: ما با همکاری متحدان مان مسیر دستیابی ایران به سلاح هسته ای را مسدود کردیم ولی توافق با ایران از بدترین چیزهایی است که در عمرم دیدم. ما به آنها 150 میلیارد دلار دادیم اما برای چه؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۲    
آیت الله سبحانی گفته: " اگر کسی معصیت را در داخل انجام دهد کسی با او کاری ندارد ولی اگر در بیرون انجام دهد وظیفه حکومت اسلامی جلوگیری از این گناه است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۱:۴۲    
اینکه چرا کارفرمایان قادر نیستند به اندازه خط فقر به کارگران پرداختی داشته باشند را باید حاکمیت پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۵۷    
اعتراف کنم در یک دوره ای فیلم های فرد فاجر مفسدی مثل محسن مخملباف را که امروز نوکر حلقه به گوش صهیونیست هاست، ترویج و مردم را به دیدن آن تشویق کرده ام .
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۱:۱۲    
پس از تایید حکم دادگاه بدوی حمید بقایی در دادگاه تجدیدنظر استان تهران و قطعیت آن و هم چنین ابلاغ حکم صادره، مأمورین پلیس نسبت به دستگیری و معرفی نامبرده به زندان جهت اجرای حکم صادره اقدام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۷    
تصاویر برگرفته از ایلنا
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۹:۵۷    
نمایندگان مجلس با 92 رای موافق، 152 رای مخالف ِ استیضاح و 2 رای ممتنع از مجموع 246 رای ماخوذه با طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی مخالفت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۷    
رییس جمهوری آمریکا پس از برکناری تیلرسون به خبرنگاران گفته: توافق هسته ای ایران به نظر من افتضاح است. تیلرسون فکر می کرد توافق خوبی است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۷    
این اقدام به معنای شکسته شدن یک تابو در عربستان سعودی است که در آن قوانین سرپرستی به طور گسترده ای به نفع مردان بوده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۵۷    
در رأس سازمان سیا نیز خانم جینا هسپل، معاون پمپئو، قرار خواهد گرفت. این نخستین بار است که یک زن به عنوان رئیس آژانس اطلاعات مرکزی ایالات متحده انتخاب شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۷:۲۷    
دستگاه دیپلماسی باید از دستاوردهای دفاعی و موشکی ایران دفاع کرده و از طریق این قدرت بازدارنده، بهره برداری لازم را انجام دهد و با قدرت در عرصه های بین الملل حضور پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۵۷    
سالن جلسات طبقه دوم ساختمان شورای شهر تهران به افتخار حضور "عباس شیبانی" در چند دوره شورای شهر به نام ِ او نام گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۷    
در جریان استیضاح ربیعی، مباحث متعدد و جنجال برانگیزی مطرح شد؛ موافقان استیضاح و ربیعی، هریک طرف مقابل را به لابی گری و باج خواهی متهم کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۷    
حداکثر مجازات این جرم در قانون یک سال حبس است که به علت داشتن سابقه محکومیت بخاطر تبلیغ علیه نظام تشدید شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۵۷    
چهارمین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری دوره پنجم به ریاست آیت الله احمد جنتی در مجلس قدیم شورای اسلامی برگزار شد. تصاویر برگرفته از فارس و ایلنا
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۲۷    
تمسخر علوم انسانی اسلامی ازسوی کارگزار عالی نظام اسلامی محلّ شگفتی و حیرت شده است؛ بافته های ذهنی خود را به معتقدان به علوم انسانی اسلامی نسبت می دهید و سپس به آن حمله می کنید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۷    
ای کاش مردانه بر سر عهد خود می ماندی و می گفتی که از میرحسین دفاع کردی اما بعد گفتید که من نفوذی نظام در ستاد میرحسین بودم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۵۷    
دلیلی برای دشمن و خصومت بین ما و عربستان سعودی وجود ندارد اما به آنها می گوییم که شما امنیت خود را از آن سوی مرزها نمی توانید تامین کنید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۷    
درصد بالایی از دانش آموزان نماز نمی خوانند/ باید جلوی کسانی که با رقصیدن و برداشتن روسری شان تظاهر به فسق می کنند محکم برخورد شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲:۵۷    
به مناسبت روز جهانی زن (8 مارس) قرار بود تجمعی در برابر وزارت کار برگزار شود که تعدادی از تجمع کنندگان بازداشت شدند؛ قرار است پرونده مردان بازداشت شده در دادسرای اوین مورد بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۱:۵۷    
بخشی از این بیانیه به موج اخیر دستگیری ها از جمله گروهی از فعالان محیط زیست و چند خودکشی در زندان های ایران اشاره کرده و از مقام های ایران خواسته است تا درباره گزارش های مرگ این افراد تحقیق کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۵:۵۷    
حدود 750 هزار کودک با معلولیت های جسمی و روحی ناشی از جنگ سوریه دست و پنجه نرم می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۵۷    
موضوعی که ریشه شرعی و قانونی دارد نباید مورد تشکیک قرار گیرد اما چرا افرادی که به نوعی در زمره خواص قرار دارند بر طبل دشمن می کوبند؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۰۹:۲۷    
نهی از منکر چهار مرحله دارد، دو مرحله وظیفه مردم است و دو مرحله وظیفه حکومت؛ اگر مردم دو مرحله اول را انجام دهند اصلاً کار به دو مرحله دیگر و ورود حکومت به موضوع نمی رسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۲۷    
آیت الله زین العابدین قربانی ضمن اشاره به نهی از فحشا و منکر در نماز گفته: در این برهه از زمان خدا را شکر می کنیم که نظام جمهوری اسلامی با قانون و برنامه می خواهد مردم را به بهشت ببرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۷    
دارای یک طبقه ضعیف اقتصادی هستیم که بزرگ تر شده است و مطالباتش سیاسی نیست/ نباید با ممانعت از بیان اعتراضات جامعه را سرخورده کرد چرا که تبعات پس از آن مطلوب نیست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۷    
نیروی انتظامی باید به نیروهایش آموزش می داد که ما را کتک نزنند و موظف است نظم را برقرار کند نه اینکه با چماق مردم را بزند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۷    
دانشجویان دانشگاه امیرکبیر در شعارهای خود از دولت و وزارت علوم خواستند که با جدیت بیشتری پیگیر مسائلی که برای دانشجویان پیش آمده باشند و پرونده های قضایی آنها را حل کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۴:۵۷    
با توجه به غیرخشونت آمیز بودن تجمع، موضوع را پیگیری کرده و از مسئولان مربوطه در این رابطه سوال خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۳:۵۷    
آیت الله احمد جنتی در نامه ای به رهبر انقلاب با اشاره به 25 سال توفیق خدمت در سنگر امامت جمعه تهران و با تشکر از اعتماد و عنایات حضرت آیت الله خامنه ای در طول این مدت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۷    
یکی از عوامل سلامت و اقتدار سپاه و وضعی که امروز سپاه دارد که یک وضعیت خوب به سمت بالاست، به دلیل عملکرد دو سازمان حفاظت و نمایندگی ولی فقیه است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۱:۲۷    
حدود یازده تهمت ناروا به آستان قدس زده شده که عدم پرداخت مالیات هم از آن دست است. مردم باید بدانند ما رقیب کسب و کار مردمی و یا بخش خصوصی نیستیم بلکه حامی آنها هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۷    
در سال جاری برای نخستین بار خط دوم انتقال آب به یزد حذف شد و قرار است آب از طریق لوله وارد شود اما نمایندگان اصفهان به این امر معترض هستند و معتقدند این موضوع باید از طریق تونل انجام شود تا اصفهان ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۰:۵۷    
نتایج تحقیقات میدانی نشان داده بیش از 60 درصد کسانی که در اعتراض ها حضور داشتند، شاغل بوده اند؛ برخی نارضایتی ها در حوزه سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و امنیتی بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۸:۵۷    
جعفری دولت آبادی گفته:"توجه شورای شهر تهران را به وضعیت شهرداری جلب می نمایم. ظاهراً شهردار تهران گرفتار امورات دیگری است به گونه ای که زمان لازم برای پرداختن به مسائل اصلی شهرداری را ندارد".
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۷    
جامعه شناس و استاد تمام جامعه شناسی ایران می گوید: " سیستم مدیریتی فعلی ما تنها براساس یکسری بایدها و نبایدها و آموزه ها عمل می کند و همین ها منشاء به هم ریختگی نظام اجتماعی ما شده است ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۵۷    
دشمنان و بدخواهان این ملت، قصد داشتند هنگامی که نوبت به جوانان این نسل می رسد، نامی از اسلام و انقلاب باقی نماند و امریکا مسلط بر همه امور کشور باشد و حملات سخت و نرم خود را با این نیت ادامه دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۳:۲۷    
دبیر ستاد حقوق بشر ایران گفته: " دولت انگلیس را مسئول کامل این کار غیر معقول می دانیم؛ جمهوری اسلامی ایران قدمهایش بسیار محکم است و این چیزی نیست که حرکت جمهوری اسلامی ایران را باز بدارد ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۷    
در سال گذشته در مناطق وسیعی از استان خوزستان و منشاءهای گرد و غبار درخت کاری انجام شد و این کار در سال آینده نیز دنبال خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۷    
پرونده عامل شهادت سه تن از مأموران نیروی انتظامی در حادثه خیابان پاسداران با صدور کیفرخواست به اتهام قتل عمد به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کشکولی ارسال شده اما هنوز تاریخ ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۷    
علیزاده طباطبایی می گوید: " پرونده تاکنون دو مرحله به دیوان عالی کشور رفته و دیوان صراحتاً اعلام کرده که موکلم مشمول ماده 286 نمی شود؛ زیرا موکل از سال 89 در زندان بسر می برد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۵۷    
ما باید بدون اینکه حالت انفعالی بگیریم، به میدان بیاییم؛ معارف اهل بیت (ع) قوی است و با این معارف می توانیم پیروز شویم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۷    
به گفته منابع مطلع این افراد که برخی از آنان سنگ و چوب و ترقه همراه داشتند قبل از هرگونه اقدام با مقابله یگان ویژه و نیروهای انتظامی و پرتاب گاز اشک آور روبه رو و پراکنده شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۷    
گفته می شود خرافات و انحرافات در میان مبلغان سنتی بیشتر بوده و اقبال اجتماعی نیز نسبت به برخی از آنها که معتقدند از سوی خدا مورد عنایت قرار گرفته اند، بسیار زیاد است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۹:۲۷    
آیا کسانی که در اعتراضات دی ماه سکوت یا حداکثر همدردی کرده اند، اگر از اصلاح طلبان بریده اند، از اصلاح طلبی هم بریده اند؟
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۷    
پروانه سلحشوری گفته: " رئیس فیفا در نخستین اظهار نظرش پس از حضور در ایران در رسانه های بین المللی عنوان کرد که چنانچه فوتبال ایران مسئله ورود بانوان به ورزشگاه ها را جدی نگیرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۷    
مدیران فاسد یا بی عرضه که نتوانسته اند جلوی فساد را بگیرند باید عزل و پاسخگوی عملکرد خود باشند. در شرایطی که مهندسان جوان کشور برای اشتغال نمی توانند تسهیلات بانکی بگیرند چگونه است عده ای بدون سند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۷    
زنهای ایرانی از قبل از اسلام حجاب داشتند؛ به تخت جمشید مراجعه کنید، تصاویری که آنجاست موید این حرف است. عجب از برخی خواص است، برخی که پدرانشان جزو مدافعان حجاب بودند، حرف هایی می زنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۳:۵۷    
اینکه فکر کنید دختر ناهنجار ولنگاری سر چهارراه و یک میدان روسری سر چوب کند ظاهرش کودکانه و بچگانه است اما در اصل جریانی که اور ا مزدور کرده، برنامه ریزی کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۷    
کیم جونگ اون به خلع سلاح اتمی اقدام کرده و به دنبال تعلیق آزمایش های اتمی و موشکی است؛ او همچنین پذیرفته که مانور نظامی مشترک آمریکا و کره جنوبی که برای ماه آینده برنامه ریزی شده ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۳:۲۷    
برخی برای منکوب کردن اصل مساله حجاب، عبارت 'حجاب اجباری' را به کار برده و قصد دارند مملکت اسلامی را به هم بریزند/ شادی ما شادی اهل بیتی است نه شادی غربی.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۷:۲۷    
آیت الله نوری همدانی از مسئولان خواسته است به جای برگزاری مراسماتی که درشان انقلاب اسلامی نیست به دنبال از بین بردن فقر در جامعه باشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۸    
این عده که در میان آنها روزنامه نگار، روشنفکرنما و آخوند معمّم هم وجود دارد، همان خطی را دنبال می کنند که دشمن نتوانسته با آن همه هزینه در کشور به نتیجه برساند که ان شاءالله این کارشان نادانسته باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۲۰:۲۳    
جعفری دولت آبادی، تذکر از سوی پلیس یا مراجع رسمی دیگر مانند دادستان یا مدیر موسسه فرهنگی یا مدیر محل خدمت فردی که ناقض مقررات حجاب است را از راهکارهای برخورد با بدحجابی به شمار آورده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۹:۲۳    
شهناز سجادی گفته است: " بعد از انقلاب اجباری شدن حجاب و سلب حق قاضی شدن زنان و به فاصله دو ماه از پیروزی انقلاب رخ داد و موجب سرخوردگی زنان شد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۸:۴۸    
مردم به این جهت به شما رأی دادند که به وعده های خود عمل کنید اما گفتید و عمل نکردید، مردم رأی دادند که زندگی خوبی داشته و مشکل معیشتی نداشته باشند اما روز به روز شاهد گرانی هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۹    
نادرست است که برخی فکر کنند، سخنگوی مردم هستند و دولت صرفاً باید پاسخگو باشد/ امروز در یک کشتی نشسته ایم و اگر بخشی از کشتی را تخریب شود، همه کشتی با هم غرق می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۹    
آیت الله جعفر سبحانی گفته است: " انسان اگر چیزی را بلد نیست نباید در مورد آن اظهار نظر کند؛ دیگران هم نباید در مورد حلال و حرام و مسائل دینی که در آن علم ندارند دخالت کنند ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۹    
جمهوری اسلامی تدبیر و عقل دارد و شرایطی را انتخاب می کند که ضرری کمتر برای مردم به همراه داشته باشد؛ همین است که در حصر هستند. آنها باید عذرخواهی کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۹    
شهید محمدحسین حدادیان بسیجی جوانی بود که روز 30 بهمن امسال در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها به دست اغتشاشگران در خیابان پاسداران تهران به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۴۹    
عده ای با انواع سلاح و امکانات مختلف در نقطه ای از پایتخت قلعه ای برای خود بنا کرده بودند؛ با همت جوانان مومن ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۵:۴۹    
تعداد کثیری از کارگران شرکت فولاد اهواز طی یک حرکت اعتراضی با سر دادن شعارهایی از قبیل " نیروی انتظامی ما کارگریم نه اوباش" اعتراض خود را سردادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۹    
رهبر انقلاب اسلامی مسئولان دستگاههای مربوط از جمله وزارتخانه های جهاد کشاورزی و نیرو را به جدی گرفتن مسئله آبخیزداری در خصوص کاشت درخت و فضای سبز توصیه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۲:۱۹    
بعید است این روسری نیم بند که فلسفه پوشش اسلامی را هم تأمین نمی کند آنقدر مزاحم باشد که افرادی برای حذف آن حاضر به در خطر قرار دادن خود باشند؛ هدف، بالاتر از این حرفهاست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۱:۱۹    
اغلب افراد فقط به فکر منافع خودشان هستند و اگر سخنی هم در عدالت اجتماعی گفته می شود، فقط برای دلخوش کردن و فریب دیگران است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۹    
سر تا ذیل حکومت را به بحث گرفته و می گویند انتخابات زودهنگام و بدون مهندسی برگزار شود/ آنچه ما را بایدنگران می کند نفرت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۱۹    
شخصی که سالیان زیاد مسئول بوده اگر صاحب ثروت شود باعث بدبینی عمومی می شود و از طرفی احتمال می رود از طریق غیرقانونی باشد. اگر مسئول در زمان کوتاه دارای ثروت سنگین شد باید بازخواست شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۶:۴۹    
وجود برخی تفاوت ها در حیات دنیوی میان زن و مرد نظیر حق حضانت، ارث و ... تابع برخی الزامات و اختلافات حقوقی است که اساس حیات ما را نساخته است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۹    
نودمین دوره مراسم اسکار برای معرفی برترین آثار سالِ پیش، در دالبی تئاتر شهر لس آنجلس، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۳:۱۹    
بعد از واگذاری مالکیت این واحد صنعتی ازسوی مسئولان سازمان خصوصی سازی به سهامدار جدید، مسئولیت کارخانه و پرداخت مطالبات کارگران به عنوان یکی از تعهدات کارفرمای جدید تعیین شده که هنوز محقق نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۴۹    
اگر احیانا جاسوسی و تهدیدی صورت گرفته باشد چنان چه به سازمان ذیربط و تخصصی اعلام نشود رفتار غیرحرفه ای محسوب می شود/ تلاش برای ناکارآمد نشان دادن دولت نهایتا به تبلیغ ناکارآمدی علیه نظام مبدل می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۴۹    
عارف گفته است: " انتظاری که دوستان فراکسیون دارند کمک بیشتر نخبگان و صاحب نظران اصلاح طلبان است که در طرح ها به ویژه در مورد معیشت و رونق اقتصادی و آسیب های اجتماعی بیشتر به نمایندگان کمک کنند ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۱۹    
اسکار بهترین کارگردانی به گیرمو دل تورو برای فیلم شکل آب، اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد به گری اولدمن برای بازی در فیلم تاریک ترین ساعت و اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن به فرانسیس مک دورمند برای ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۹    
جهاد یعنی خسته نشدن، یعنی با فکر درست و منطقِ درست راهی را انتخاب کردن و ایمان به آن راه پیدا کردن و آن را با همه ی سختی هایش، با همه ی موانعش دنبال کردن و پیش رفتن. این معنای جهادی عمل کردن است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۹    
جواد کاظم نسب الباجی گفته است: " وقتی کارگران اعتراضاتی می کنند، فقط و فقط خواهان حقوق و حل مشکلات خودشان هستند و هیچ برنامه سیاسی برای تجمعات خود ندارند ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۷:۱۹    
هیئت منصفه مطبوعات مدیرمسئول این هفته نامه را در عناوین اتهامی نشر مطالب الحادی، ترویج مطالبی که به اساس جمهوری اسلامی لطمه می زند و نشر مطالب خلاف واقع مجرم تشخیص داد و مستحق تخفیف ندانست.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۴۹    
سیدجواد نوفرستی، کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه، می گوید: " استدلالِ کسانی که بر آتش سیاست های فریز مزدی می دمند، این است که با افزایش حداقل مزد در حد 50 درصدی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۴۹    
پروانه سلحشوری گفته: " برای ممانعت از ورود بانوان به ورزشگاه نیز قانونی وجود ندارد. وزیر ورزش و جوانان و وزیر کشور باید پاسخگوی نهادهای نظارتی باشند. ".
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۱۹    
چرا یک بانک در یک خیابان این همه شعبه دارد؟ این همه ساختمان گرانقیمت، چرا پول مردم را حبس کرده است؟/ اکثر ناسپاسی ها و نامهربانی های انجام شده نسبت به مدیران بانک ها نادرست بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۲:۴۹    
ما رژیم جعلی اسرائیل را به رسمت نمی شناسیم، چه برسد به اینکه ورزشکاران ما بخواهند با آن ها رقابت کنند ...
مشاهده نتایج بیشتر...