دوشنبه ۰۱ مردادساعت ۰۱:۳۵Jul 2018 23

اسپادانا خبر (espadanakhabar.ir)

  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۴    
نماینده مردم تهران گفته: باید اختلافات را کنار بگذاریم و تنگ نظری ها و اختلافات قومی و قبیله ای را که دل ها را تنگ کرده کنار گذاشته و دست به دست هم بدهیم و محصورین را به جامعه برگردانیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۴    
رویترز گزارش داده: مقام های آگاه آمریکایی می گویند که دولت ترامپ موجی تهاجمی از سخنرانی ها و پیام های آنلاین را آغاز کرده که هدف آن ایجاد ناآرامی و کمک به فشار به ایران برای پایان دادن به فعالیت های ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۴    
غلامرضا حیدری گفته: اختیارات اصلی با دولت نیست| یکی از مهم ترین وعده های روحانی رفع حصر بود که عملا چیزی ندیدیم| از بانک مرکزی و سیستم اقتصادی دولت چه عملکرد مثبتی دیدیدم؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۴۴    
سخن گفتن با آمریکا معنایی جز تسلیم و پایان دستاوردهای ملت ایران ندارد؛ در برابر قلدر دروغگویی چون ترامپ اگر تسلیم شویم ایران را غارت می کنند| سرنگونی، تجزیه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۳    
تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است| القاء تقابل میان ایدئولوژی و منافع ملی، صحیح و منطقی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۵:۱۳    
با رد شدن قانون تصویب شده در مجلس - حضور اقلیت های دینی و مذهبی در شوراهای شهر و روستا - در شورای نگهبان و پس از کش و قوس های طولانی سرانجام این قانون در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۸    
خطیب نماز جمعه مشهد خطاب به منتقدان خویش گفته: " اگر حرف من را قبول ندارید و در فضای مجازی به من فحش می دهید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۵:۳۸    
امام جمعه موقت تهران گفته: آمریکا تا زمانی که آدم نشود با او ارتباطی نداریم که هنوز هم آدم نشده است| مفسد هرکس که باشد و در هر جایگاهی که باشد و هر ارتباطاتی که داشته باشد، باید با او برخورد شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۸    
سهیلا جورکش گفته: پرونده مختومه نشده و طبق روال در حالی پیگیری است| وزارت دادگستری و صندوق خسارت های بدنی به دیه من اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۱۹    
محمدجعفر منتظری گفته: اگر نیروی انتظامی بخواهد همه بدحجابها را بگیرد علیه نظام و اسلام جوسازیهای گسترده ایجاد می شود| بسیاری از بدحجابها فرهنگ خانوادگیشان چنین است که بدحجاب ظاهر می شوند و بدحجابی را ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۳۹    
یکی از وزرای سابق دولت دهم با سمت مشاور امور بین الملل در این مؤسسه مبلغ 124 میلیارد تومان تسهیلات از ثامن الحجج دریافت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۹    
استاد اخلاق حوزه علمیه قم گفته: وضع امروز جامعه ما حاصل روندی چهل ساله است که آرام آرام شکل گرفته است و برای اصلاح نواقص فرهنگی موجود نیز چند دهه وقت لازم است| ان شاءالله زمینه ظهور حضرت مهدی عجل ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۹    
شعار نه شرقی نه غربی برای دوران جهان دو قطبی است، جهانی که تمام شده است. امروز اثری از شوروی باقی نمانده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۹    
آیت الله محسن غرویان گفته: اجبار به معنای اینکه تحت فشار و با زور حجاب را به زنان تحمیل کنند نیست| اصرار روی قوانینی که در گذشته تدوین شده و در شرایط کنونی کارکرد خود را از دست داده به مصلحت نیست و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۹    
متاسفانه در این پرونده متهم یا متهمان شناسایی نشدند. بعد از تحقیقات و بررسی های انجام شده مشخص شد چند نفری نیز که در ارتباط با این پرونده دستگیر شده اند، نقشی در این حادثه نداشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۹    
در مصوبه شورای نظارت بر صداوسیما به سازمان توصیه شده است تا در پرداختن به موضوعاتی که دارای ابعاد اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۹    
میزان ذخیره سد زاینده رود هم اکنون به کمترین میزان خود در 50 سال اخیر رسیده است| زاینده رود در دهه های اخیر بدلیل خشکسالی های متوالی، تراکم جمعیت و افزایش برداشت، به یک رودخانه فصلی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۹:۲۸    
ترامپ این سخنان را در پاسخ به سوال یک خبرنگار که فریاد زد دیدار چطور بود؟ ، مطرح کرده است| سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید نیز گفته که دیدار دوجانبه ترامپ و پوتین، برخلاف اخبار منتشر شده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۸    
محمدجواد ظریف در توییتر خود نوشته است: ایران در برابر ضدیت آمریکا با دیپلماسی و تعهدات حقوقی، بر حاکمیت قانون تأکید دارد. ضروری است که با این عادت آمریکا به نقض حقوق بین الملل برخورد شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۸    
با برد تیم ملی فرانسه مقابل کرواسی قهرمانی جام بیست و یکم به خروس ها رسید. در حاشیه جشن قهرمانی رفتار صمیمانه کولیندا گرابار- کیتاروویچ ، رییس جمهور کرواسی و امانوئل مکرون ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۸    
حج بهترین فرصت و یک صحنه عملی برای نشان دادن آمیختگی دین و سیاست است| یکی از اهداف مهم حج، شکل گیری امت اسلامی است| کسی حق ندارد مانع از تحقق مفاهیم واقعی حج شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۵۸    
رفتار نمایندگان مجلس در شبکه های اجتماعی رصد می شود| کاندیداتوری زنان در انتخابات ریاست جمهوری را علما باید بررسی کنند| ممکن است نسبت به رد صلاحیت مینو خالقی اشتباهی صورت گرفته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۸    
آذر منصوری گفته: براندازان با لشکری از اکانت های جعلی برای زدن اصلاح طلبان بسیج شده اند اما از جانب طیف تندروی داخلی نیز متهم به براندازی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۲۸    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفته: تصمیم گیری و صلاحدید در چنین مواردی به عهده رهبری معظم انقلاب است که خوشبختانه اشراف کامل بر سیر تحولات دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۸:۳۸    
به جز موارد معدودی همچون امریکا، روابط کشور با شرق و غرب باید هر چه بیشتر تقویت شود| مشکلات را با مردم در میان بگذارید| صداوسیما تصویر درستی از اقدامات دولت را انتقال دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۶:۰۳    
به اندازه ای آمادگی داریم که اگر دشمن بخواهد متعرض به انقلاب اسلامی شود، تمام موجودیت او به خطر خواهد افتاد| در برابر استکبار گرگ صفت تنها راه عقب راندن، ایستادگی، مقاومت و شهامت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۳    
رئیس جمهور گفته: دولت طرح هایی دارد که فشارهای اقتصادی نتواند به زندگی اقشار کم درآمد آسیب وارد کند؛ طرح های نیمه تمام را باید به شرکت ها و بخش های خصوصی واگذار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۳    
اعضای شورای نگهبان صرفنظر از ایرادات ماهیتی آن، اعلام کرده اند که لایحه مزبور در زمره لوایح قضایی است و باید از جانب رئیس محترم قوه قضاییه ارائه شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۲۱:۳۲    
مراسم یادبود عباس امیرانتظام، جمعه 22 تیر در منزل وی برگزار و در قطعه 7 بهشت زهرا تشییع و به خاک سپرده شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۲۱:۳۲    
سید ابوالحسن مهدوی گفته: از اثرات رعایت حجاب و عفاف این است که اختلاف در خانواده ها ایجاد نمی شود و زنان و مردان مجرد نیز وسوسه نمی شوند| دشمن نمی تواند در زمانی که ما حجاب برتر داریم با ما مقابله ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ - ۲۱:۰۲    
محمود علوی در سخنان خود گفته بود که نباید با متخلفان برخورد قهرآمیز(تند) شود بلکه باید با توجیه و راهنمایی از انحراف آنها جلوگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۲    
مقامات ایران و نیز رهبران کشورهای اروپایی همواره تاکید کرده اند که برجام تنها مربوط به برنامه هسته ای ایران است و موضوعات خارج از آن را شامل نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۱۸:۰۲    
امیرسرلشگر رحیم موسوی گفته: دشمنان می خواهند کاری کنند که ما باور کنیم در وضعیت بدی هستیم. همه امکانات در کشور ما برای پیشرفت وجود دارد| دشمن به وسیله پادوهای خود در داخل کشور دنبال موج سواری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۲    
اعطای هولوگرام تغییر کاربری به ارزش یک میلیارد تومان به یکی از اعضای کمیسیون عمران و دریافت کارت پول های پنج میلیون تومانی از سوی برخی نمایندگان مجلس بخشی از موارد مورد ادعای محمود صادقی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۲    
رئیس فراکسیون امید مجلس گفته: برخی گمان می کنند هرچقدر انتقادات تندتری داشته باشند، محبوبیت و مقبولیت بیشتری کسب می کنند و این افراد دیدن نیمه خالی لیوان را یک ارزش می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۳:۰۲    
برخی نمایندگان مجلس مانند فاطمه حقیقت جو و محسن آرمین برای تشدید فضا به کوی دانشگاه می رفتند| ستاد هدایت جریان اپوزیسیون، دانشجویی و ملی - مذهبی در وزارت کشور بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۲۱:۳۲    
این اقدام سازمان صداوسیما به طور خاص مغایر نص صریح اصل 38 قانون عالی اساسی و بند الف ماده 37 کنوانسیون جهانی حقوق کودک است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۱    
رییس اسبق دانشگاه الزهرا (س) گفته: صداوسیما در مصاحبه ای مخوف، چنگ اندازی و خراش به روح دخترکی نوجوان را به تصویر کشید. تا کجا باید این رفتار ضد انسانیت و جوانی را شاهد باشیم؟
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۱    
سرگئی لاوروف گفته: این تصمیم می تواند تاثیر قابل توجهی بر تجارت شرکت های کوچک و متوسط اروپایی برای تجارت با ایران داشته باشد| اعضای برجام به توافقی رسیده اند تا اقداماتی برای جلوگیری از اعمال تحریم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۰:۳۱    
محسن غرویان گفته: باید بدانیم که نمی توانیم احکام فقهی خود را بر توریست ها الزام کنیم. صاحب نظران باید در این خصوص به صورت منطقی سخن بگویند تا به مرحله تصمیم و قانون برسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۱    
محمدتقی فاصل میبدی با تاکید بر اینکه کار صداوسیما مصداق اشاعه فحشا بوده است گفته: این کار صداوسیما خلاف سیره پیامبر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
تعدادی از جوان ها مشکلات را می بینند. داد این جوانان در می آید. می خواهند بگویند ما مشکل داریم و کسی به داد ما نمی رسد|اغتشاش و در و پنجره شکستن جز ضرر هیچی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۶:۵۵    
سردار جلالی گفته: صاحبان شبکه های اجتماعی اشراف اطلاعاتی کامل و دقیقی نسبت به جامعه دارند و می توانند ابزار کنترل کشور و مردم را در دست داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۵    
اگر دوستان آقایان دلواپس بدون اطلاع مذاکره کنندگان چنین امتیاز عجیب و غیرمعمولی را از آمریکا گرفته اند خوبست اسامی این افراد را منتشر کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۲۱:۱۲    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، ادامه صادرات نفت و مواد پتروشیمی ایران، حمایت از فعالیت های تجاری به ویژه شرکت های کوچک ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۲۱:۱۲    
یک منبع نزدیک به آیت الله مظاهری گفته: این اقدام توسط مسئول یکی از مراکز زیر مجموعه حوزه علمیه و بدون اطلاع و کسب اجازه حضرت آیت الله مظاهری رییس حوزه علمیه اصفهان انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۱    
روحانی نسبت به عدم ارائه یک لیست مشخص از اقدامات اروپا برای تضمین منافع ایران در حوزه امنیتی و اقتصادی ایران انتقاد کرده و گفته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۱    
رهبر انقلاب ضمن ابراز نگرانی از اخبار منتشر شده در خصوص واگذاری ارز و سکه در ماههای اخیر و ابهاماتی که در افکار عمومی ایجاد کرده است، دستور فرمودند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۱    
حقیر به عنوان سرباز ولایت و این ملت سرفراز و با همه جان به حضور جنابعالی عرض می کنم: این همان دکتر روحانی است که ما شناخت داشتیم و داریم و می بایست باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۱    
حسن رحیمی دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان گفته: "استفاده از تلگرام قطعا به وسیله فیلترشکن انجام می شود و فیلتر شکن عنوان جزایی داشته و قابل تعقیب و پیگیری است".
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۹:۱۱    
دادستان کل کشور طی نامه ای در تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال جاری در پاسخ به تقاضای کتبی وزیر ارتباطات اعلام کرده که طرح موضوع رفع فیلتر توییتر در کارگروه تعیین مصادیق مغایر موازین قانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۸:۴۱    
محمد مصدق مدعی است سلبریتی ها در فضای مجازی به بهانه ی کمک به افراد بی بضاعت پول جمع آوری می کنند اما آذری جهرمی می گوید طرح این مسئله برای انحراف افکار عمومی از مطالبه گری شفاف سازی سوءاستفاده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۸:۴۱    
به طرف اتریشی گفتیم که بقای ما در این توافق تا زمانی است که از منافع آن برخودار باشیم| ما ایرانیان منجی یهود در بابل بودیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۸:۴۱    
در جریان سفر حسن روحانی به اتریش، 4 تفاهم نامه همکاری در زمینه های حمل و نقل، مدیریت منابع آب، انرژی های تجدیدپذیر و همکاری در زمینه معدن میان مقامات دو کشور به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۸    
امکان ندارد نفت منطقه صادر شود و نفت ایران صادر نشود | آمریکایی ها ادعا می کنند که می خواهند به دولت ایران فشار وارد کنند، اما وقتی واردات مایحتاج ضروری مثل دارو و نهاده های دامی را تحریم کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۳:۳۸    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفته: این ها مسائلی است که باید در محیط های علمی مطرح شود؛ مطرح کردن این مباحث نه تنها مشکلی را از ما حل می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۲۳:۰۸    
مردم مطالبات برحقی دارند اما عده ای با سوء استفاده از این فضا اقدام به تخریب اموال عمومی و خصوصی می کنند| در مواردی که کم کاری دستگاه های اجرایی به نوعی می تواند اقدام مجرمانه قلمداد شود باید پرونده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۸    
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفته: تغییرات اقلیمی در ایران مشکوک به دخالت خارجی هاست| ابرهای ایران را می دزدند؛ نتیجه مطالعاتی که در این خصوص انجام شده این موضوع را تأیید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۸    
تئوری پرداز جبهه اصلاحات گفته: انتخابات بت نیست برای ما؛ چه کسی گفته اصلا باید شرکت کرد یا نکرد. ممکن است شرکت کنیم؛ ممکن است شرکت نکنیم. بستگی به شرایط دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۸    
ایجاد عدم تعادل در جامعه به دلیل پیدایش طبقه محروم با عقده های روانی از یک سو و طبقه پرتوقع از سوی دیگر باعث می شود که شاخص های اقتصادی مدنظر اسلام پیاده نشود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۳:۰۸    
شاخص ترین چهره محمدمسعود ابریشم چی است که مدتی است فعالیت های خیریه را در شهرهای کشور انجام می دهد و مجسمه ای نیز از او در حال بوسیدن پای مادر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۸    
عبدالرضا رحمانی فضلی درباره آمار کشته ها و زخمی های ناآرامی های خرمشهر گفته: این آماری که از کشته شدن افراد در خرمشهر گفته می شود درست نیست. فقط یک نفر زخمی شده که در بیمارستان بستری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۸    
محسن خلیلی گفته: تا سه سال برای پزشک پرونده عدم سوء پیشینه انتظامی صادر نمی شود و به این ترتیب وی نمی تواند مسوولیت فنی مراکز درمانی را بر عهده بگیرد و موسس مرکزی درمانی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۶:۰۹    
سردار غلامرضا جلالی گفته: در شرایط امروز ممکن است دشمنان دست به کاری بزنند پس برای مقابله با تهدیدات باید آماده بود| باید برای همه شهرها مراکز و محل های تخلیه و اسکان اضطراری پیش بینی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۹    
سردار سرلشکر محمدعلی جعفری گفته: جوانان مؤمن و انقلابیِ سپاه برای مقابله با هرگونه توطئه دشمن کاملاً آماده اند و همگان می توانند از عمق نگاه و حرکت این غیورمردان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۹    
عباس جعفری دولت آبادی گفته: برخی از دانشجویان چند فقره اتهام دارند و تا هشت سال حبس هم گرفته اند| اینکه یک کسی بیاید و بگوید من دانشجو هستم و در تظاهرات شرکت میکنم نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۹    
برنامه دشمن، ایجاد شکاف و جدایی میان نظام و مردم است| معنی اقتدار ملی این نیست که پول های کشور را به کشوری دیگر بدهید و اسلحه بخرید؛ این حماقت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۸    
بخشی از مشکلات اقتصادی در دست برخی منصوبان وزرا است| اگر مسئولان حمایت مردمی، علما و خانواده شهدا را می خواهند باید تکلیف خود را عملی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۹:۳۸    
در جنگ روانی، دشمن در سه جبهه به ما حمله می کند که یکی تهمت و شایعه پراکنی است تا در میان مردم ایجاد بی اعتمادی کند. در این بخش، شبکه های مجازی و ماهواره ای و حتی کارهای هنری دخیل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۱۰:۰۹    
متأسفانه امروز وضعیت زنان در مملکت ما مطابق با اسلام نیست| حریم زنان باید جدای از حریم مردان باشد و موازین شرعی اسلام باید در میان زنان و مردان رعایت شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۹:۵۴    
در همه جا و از جمله دولت ضعف هایی وجود دارد اما در شرایط فعلی هرگونه تضعیف دولت امری کاملاً خلاف است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۹:۳۹    
اگر مبنای عمل ما قانون بود - هرچند نمی گویم قانون اساسی کامل است - اما اگر به همین قانون عمل می شد وضع این نبود| کارهایی که صورت گرفته عمدتا به سبب عبور از قانون اساسی یا قائل شدن استثنا در آن است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۹:۲۴    
معصومه ابتکار گفته: این فضای نشاط برای خانم ها هم باید فراهم باشد و این گروه هم حق دارند از این فضا استفاده کنند. همه ما هم بیشتر رعایت می کنیم تا فضای خوب و شادی در جامعه داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۵:۲۶    
حسن روحانی در مراسم افتتاح فاز دوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفته: امروز روزی نیست که به بازارها هجوم ببریم و دو برابر قبل خرید کنیم یا انبارها را از کالا پر کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۵۶    
براساس اطلاعات بدست آمده ، آمریکا به دنبال اعمال تحریم های موثرتر و کارسازتر است| مهمترین تهدید این است که درک صحیحی از شرایط نداشته باشیم و مردم را نسبت به وضعیت جدید کشور آگاه نکنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۱    
مشکل صندوق های بازنشستگی، بانک ها، موسسات مالی و یا آب ربطی به تحریم ها ندارد. ربط دادن این موارد به تحریم، حریف را بزرگ می کند| نیاز نیست با وجود ترامپ که یک لاابالی سیاسی است، مذاکره کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۶    
شخصیت های با نفوذ و جریانات سیاسی حامی دولت در جلسات خصوصی با انتقال نگرانی ها به حسن روحانی درباره شرایط دولت در عرصه سیاست داخلی خواهان اخذ تدابیر ویژه در این زمینه شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۲۱:۱۳    
با از سرگیری فعالیت مجتمع UCF اصفهان، شروع مجدد تولید UF6 و با افزایش میزان این ماده استراتژیک که خوراک اصلی غنی سازی را تامین می کند، در عمل آمادگی برای افزایش ظرفیت غنی سازی فراهم خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۲۰:۵۸    
اختلاف داخلی بالاترین هزینه ها را به مردم و بویژه فقرا تحمیل می کند| حاضرم در برابر تمام مخالفین و منتقدین خم شوم و دست آنها را برای اتحاد و همکاری ببوسم| در شرایط فعلی و دشمنی ها، راه ما ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۴:۱۵    
باید در مقابل دشمن و بدخواه و توطئه گر و تهمت زن با قاطعیت عمل کنیم اما در مقابلِ مردم باید با تواضع و دلسوزی و محبت وارد شد و با آنان تفاهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۲:۱۵    
187 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی مجلس طی نامه ای خطاب به رئیس جمهور که توسط محمدعلی وکیلی عضو هیأت رئیسه مجلس قرائت شده خواستار ترمیم کابینه دولت شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۵    
سید ابوالحسن نواب گفته: نارضایتی های دیگر در سایر مسائل نیز بر روی حجاب تاثیر می گذارد| برای تغییر شرایط در جامعه باید با اخلاق، مدارا و تحمل رفتار کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۳۰    
آیت الله صادق آملی لاریجانی گفته: عده ای با سرمایه های کلانشان قصد بر هم زدن ثبات اقتصادی را دارند| رسیدگی به دعاوی کار اصلی قوه قضاییه است و اینکه عده ای به عنوان نقد راه بیفتند کار درستی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۵    
دفتر مقام معظم رهبری در تماس با مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در روسیه، پیام رهبر معظم انقلاب به ملی پوشان فوتبال ایران را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۰    
محمدباقر نوبخت گفته: شصت در صد درآمدهایمان نسبت به سه ماه اول سال قبل بیشتر شده است، 74درصد درآمدهای نفتی بیشتر شده است. بودجه عمرانی 1100 درصد بیشتر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۱:۴۵    
سه درخت به نام قوای سه گانه و سه نوع حاکمیت در کشور نداریم| دولت برای موضوع آب فکر و برنامه ریزی کرده است| برای زندگی عادی مردم ارز رسمی کشور حتما کافی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۱:۱۵    
جمعی از خانواده های تهرانی دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و پرتغال در جام جهانی 2018 روسیه را در ورزشگاه آزادی تهران به تماشا نشستند. تصاویر برگرفته از خبرگزاری مهر
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۰    
صاحبان دست های پنهان که همکاران داخلی ترامپ هستند، از یکطرف چپاول گری را پیشه کرده اند و از طرف دیگر طلبکاری می کنند و به عبارت روشن تر ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۲۰:۳۱    
معاون اول رئیس جمهور با بیان این که "نخواهیم گذاشت کوچکترین رانت و فساد در این خصوص ایجاد شود" گفته: در شرایط کنونی کشور با کسانی که بخواهند با ایجاد فساد به نظام اقتصادی کشور آسیب وارد کنند محکم و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۹:۳۱    
آسوشیتدپرس نوشته: رسانه های نزدیک به نیروهای نظامی ایران معتقدند دولت در برابر تهدیدات نظامی کمر خم کرده و پای میز مذاکره باز خواهد گشت|این اعتراضات نشان دهنده ناآرامی های زیر پوست ایران در شرایط ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۵    
حسام الدین آشنا نوشته: صدای خیابان و پاساژ و بازار را باید شنید. اولی صدای مردم است اما باید در تشخیص صدای دوم و سوم بیشتر تأمل کرد تا صدای کاسبکاران دلال با صدای تهیدستان نگران اشتباه گرفته نشود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۶:۳۰    
سید یحیی رحیم صفوی گفته: اگر دولت راه اشتباه رفته است گناه حضرت آقا چیست؟ خُب این دولت انتخاب مردم بوده است| اگر عربستانی ها بخواهند دست از پا خطا کنند در همان روز نخست 1000 موشک به سمت آنان و ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۵    
دبیرکل جامعه انجمن های اسلامی اصناف و بازار گفته: دلیل این اعتراض فقط و فقط سوء مدیریت در درون کشور است؛ دولت، رئیس دولت و تیم اقتصادی او نهایت بی توجهی و بی تدبیری را در این کار بوجود آورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۵    
فرزند مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفته: من در حال حاضر خطر فروپاشی را نمی بینم اما اگر راه حل هایی پیدا نشود، کشور می تواند به آن سمت پیش برود...!| روحانی، مسائل کشور را رها کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۸    
سردار سالار آبنوش گفته: با توجه به تغییرات روز جامعه نوع آموزش ها و سازماندهی های بسیجیان به روزرسانی شده است| گشت های محله انسجام و رفاقت اهالی محل با یکدیگر را بیشتر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۳    
نود دقیقه بازی هیچ گلی ندارد و گاه دو سه دقیقه از وقت اضافه، دو سه گل. مثل وقتی که روزها و هفته ها بیکاری و بعد یک دفعه چندین کار و مشغولیت موازی؛ و نیز نقش بدبیاری ها! و اشتباه ها؛ موارد لحظه ای.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۵۸    
در ایران از اصولگرا، اصلاح طلب، بی خط، مخالف جمهوری اسلامی ایران و یا مخالف دولت همه در یک کشتی نشسته ایم و اکنون هدف دشمنان نه نظام ایران، نه دولت روحانی، بلکه هدف ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۴۳    
مهدی طائب گفته: مشایی نیروی بسیار پیچیده ای است و اینکه جاسوس است یا نه، خودش باید بگوید؛ او توانسته احمدی نژاد را که در ریل نظام جلو می رفت از ریل خارج کند و تبدیل به یک نیروی ضد نظام کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۸    
آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان که در اردن به سر می برد در سخنانی از موضع ایالات متحده آمریکا در مقابل ایران حمایت کرده و درباره گرایش های خصمانه ایران سخن گفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۳    
تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در جام جهانی 2018 در شهر کازان برابر اسپانیا قهرمان سال 2010 جهان و فاتح یورو 2008 و 2012 قرار گرفت و در حالی که نمایشی ماندگار ارائه کرد با حساب یک بر صفر ...
مشاهده نتایج بیشتر...