چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۸:۵۳Mar 2019 20
 

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 27 فروردین 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 اردیبهشت 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 خرداد 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 تیر 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 مرداد 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 شهریور 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 مهر 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 آبان 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 آذر 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 دی 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 بهمن 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 4 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 5 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 6 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 7 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 8 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 9 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 10 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 11 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 12 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 13 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 14 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 15 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 16 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 17 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 19 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 20 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 21 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 22 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 23 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 24 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 25 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 26 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 27 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 28 اسفند 1397 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 اسفند 1397 
  ۳۳ دقیقه پیش    
در آیین اختتامیه همایش منطقه ای ظرفیت های گردشگری و توسعه فردوس از صاحیان مقالات برتر ارائه شده در این همایش تجلیل بعمل آمد.
  ۳۳ دقیقه پیش    
احمد محبی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خراسان جنوبی در خصوص همایش ظرفیتهای گردشگری و توسعه شهرستان فردوس پیامی صادر کرد.
  ۸ ساعت پیش    
نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری گفت: تاریخ و تجربه ثابت کرده درامور فرهنگی و مسائل مربوط به معنویت ، سلامت اخلاقی جامعه اقداماتی مفید و موثرخواهد بود که بنیادین و اساسی باشد.
  ۸ ساعت پیش    
تصویربرداری فیلم کوتاه دیوار خالی به کارگردانی فاطمه کیاسی هنرجوی فیلمسازی سینمای جوان استان فارس به پایان رسید.
  ۸ ساعت پیش    
27 اسفند 1397 10:55
  ۸ ساعت پیش    
27 اسفند 1397 10:56
  ۱۰ ساعت پیش    
حضور پرسنل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در آخرین روز کاری ادارات در سال 97، در محل کار خود حاضر شدند و آخرین عکس یادگاری خود را در سال 97 با مدیر کل و معاونین گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۲۰:۵۹    
با حضور رییس اداره امور اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان دومین جلسه گروه جمع آوری و پایش آمار و اطلاعات این اداره کل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
به مناسبت سالروز گرامیداشت روز شهدا، در آیین تجلیل از دست اندرکاران یادواره 303 شهید شهرستان قاینات از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و جانشین کمیته فرهنگی و هنری ستاد یادوراه تقدیر شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
نشست هم اندیشی اصحاب فرهنگ و هنر با فرماندار قاینات در آخرین روزهای سال 97 برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهبندان، در مورخه 28 اسفندماه سال جاری نمایشگاه صنایع دستی چوبی با حضور فرماندار و جمعی از مسولین شورای اداری شهرستان نهبندان افتتاح شد ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
جشن میلاد حضرت جوادالائمه (ع) به همت نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی نیمبلوک در سالن ارشاد خضری برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
آموزشگاه آزاد هنری حکایت نی به مدیر مسئولی محمد حسین قلندری از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی مجوز فعالیت گرفت .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
به مناسبت خجسته سالروز میلاد امام محمد تقی (ع) گروه موسیقی سنتی نغمه ریز قهستان و گروه موسیقی آراسپ قاین در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور به اجرای موسیقی پرداختند .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
نمایش خیابانی " شوخیه مگه "به کارگردانی صابر رنجبر برای اجرا در ایام نوروز 98 مجوز اجرا گرفت .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
محفل انس با قرآن کریم در مسجد جامع روستای شیرگ به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برپایی نمایشگاهی با عنوان "حیات وحش استان هرمزگان" در نگارخانه اردیبهشت کانون هنر قشم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۱    
آزمون سراسری قران کریم همزمان با سراسر کشور در شهرستان سربیشه برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری هفتمین جشنواره موسیقی کردی همزمان با نوروز 98 در سنندج خبر داد و گفت: این جشنواره در دو بخش رقابتی و جنبی از 5 تا 8 فروردین در سنندج برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۷:۴۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با تاکید بر فراهم کردن زمینه ای برای ارایه خلاقیت های هنری هنرمندان استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
اولین نشست کمیته اطلاع رسانی و امورفرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان قاینات در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
جشن بزرگ میلاد امام جواد(ع) و حضرت علی (ع) با حضور قاری بین المللی جناب استاد علیرضا رضایی و قاریان نوجوان شهرستان سرایان برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
در ایستگاه آخر اجرای نمایش من امشب خواستگار دارم در آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی وهنری ارشاد قاین از عوامل و بازیگران نمایش تقدیر شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
جوانان و نوجوانان قرآنی شهرستان قاینات در سیزدهمین دوره مسابقات مدهامتان کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی خوش درخشیدند .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
فیلم کوتاه قفس کاری از هنرمندان عضو کانون فیلم و عکس شهرستان فردوس تولید شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
مراسم روز بزرگداشت شهدا با حضور فرماندار ، ریاست بنیاد شهید و اموزر ایثارگران ، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قاینات و جمعی از هنرمندان در آستان مقدس امامزاده زید ابن موسی قاین برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
به مناسبت فرارسیدن ایام سفرهای نوروزی ، سرپرست ادار فرهنگ و ارشاد اسلامی از روند آماده سازی غرفه انجمن موسیقی در محل بازارچه صنایع دستی در مجتمع رفاهی نیایش بازدید کرد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
همزمان با روز بزرگداشت شهدا ، مراسم معنوی زیارت عاشورا و مداحی در گلزار شهدای شهرستان برگزار گردید .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
کسب مقام برتر چهار نفر از شرکت کنندگان شهرستان فردوس در مسابقات مداهامتان استان
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
طرح استقبال از بهار با هدف پاکسازی محیط زیست با حضور معاون فرماندار و مسئولین شهرستان سرایان برگزار گردید .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
گروه موسیقی محلی در جشنواره سرایان شناسی به اجرای موسیقی پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۳۶    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوسف بعد از حضور بر مزار مطهر شهدا،علما و عرفا و ذکر فاتحه به دیدار امام جمعه و فرماندار شهرستان رفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
آخرین نشست اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان بشرویه در سال جاری بعد از ظهر امروز با حضور امام جمعه؛ فرماندار و جمعی از مسئولین و معتمدین محلی در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره نمایش روستایی شهرستان طبس،بازیگران و گروه های نمایشی برگزیده،معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
نخستین جشنواره نمایش روستایی شهرستان طبس با حضور 5 گروه نمایشی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
حجت الاسلام والمسلمین محمدی با اشاره به سخن امام خمینی(ره) گفت: مسجد سنگر است و از همین سنگر هاست که مدافعان انقلاب و اسلام پرورش می یابند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
مایشگاه خوشنویسی طبس تا 25 اسفند در محل سردرب باغ گلشن برپا خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
مجموعه شعر گلشن خندان طبسی توسط انتشارات فراونگ طبس چاپ و منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
نمایشگاه خوشنویسی "نسیم نوروز" ،در آستانه سال جدید 27 اسفند ماه جاری با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در بیرجند گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۵:۰۳    
نمایشگاه آثار پرتره مشاهیر و مفاخر استان خراسان جنوبی با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد سلامی بندرلنگه از اجرای نمایش خنده ماهی کاری از گروه نمایشی کنگل تئاتر در فرهنگسرای گوهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در جمع هنرمندان بخش لیردف جاسک گفت: هنرمند شخصی است که به آفرینش آثار هنری می پردازد یا در هر شاخه ای از فعالیت های انسانی که به هنر مربوط می شود در حال فعالیت است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از اعلام فراخوان جشنواره هنرهای تجسمی خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
آیین چهارشنبه سوری سنتی دیرینه و یادگاری ماندگار از نیاکان این مرز و بوم است که نشاط اجتماعی را به ارمغان می آورد و آذر شادمانی مردم آذربایجان را در هر کوی و برزن شعله ور می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۳:۳۰    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرلنگه از برگزاری همایش عملی عود نوازی در بندرکنگ با حضور هنرمندان استانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
28 اسفند 1397 12:40
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
برای مشاهده آخرین اطلاعات نود و ششمین جشنواره استانی مد و لباس فجر در گیلان، وارد لینک زیر شوید: https://gilan.farhang.gov.ir/fa/fairandfestival/fajrmode/modefajr97 ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
برای مشاهده آخرین اطلاعات جشنواره فرهنگی هنری انقلاب اسلامی - استان گیلان ، وارد لینک زیر شوید: https://gilan.farhang.gov.ir/fa/fairandfestival/ir40 28 اسفند 1397 12:45
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری مسابقه ترویج گفتمان علوی"نهج البلاغه خوانی" در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در آیین پایانی دهمین همایش ملی شهر گویشی همدرنگ در شهرستان باغملک گفت: شعر حاصل مکاشفه و شهودی است که خداوند در وجود بعضی از انسان ها قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۹    
دهمین همایش ملی شهر گویشی همدرنگ با معرفی برگزیدگان در شهرستان باغملک به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۴    
معاون فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برگزاری انتخابات هیات مدیره و بازرسان انجمن شعر اهواز با حضور اعضای انجمن در این اداره کل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۹    
سید عباس صالحی در روز پایانی کار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال97 با حضور در بخش های مختلف این وزارتخانه از نزدیک با کارکنان دیدار و سال جدید را پیشاپیش تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی به مناسبت آغاز سال 1398 و ولادت باسعادت مولی الموحدین حضرت علی (ع) پیام تبریکی را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹    
تئاتر خیابانی پلاک 13 – ساختمان شادی به کارگردانی حسین رفعتی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت و سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری رشت از 25 اسفند 97 تا 2 فروردین 98 از ساعت 19 عصر در محل ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹    
نمایش کمدی رضا نظری توسط گروه نمایش گیل ، با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت از تاریخ 25 تا 27 اسفند ماه 97 از ساعت 21 تا 24 شب در محل رستوران نیما واقع در جاده رشت به انزلی در حال اجرا ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹    
جشن عیدانه و جشن امضای کتاب های سطری برای فرار اثر اعظم اکبری و در نگاه آیینه اثر مسعود ایمانی در انجمن ادبی حافظ شهرستان لنگرود برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت، برنامه اکران سینماهای رشت در نوروز 98 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹    
علیرضا طلیسچی برای طرفداران خود در شهرستان شفت، کنسرت موسیقی پاپ اجرا می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹    
نمایشگاه کتاب در روستاهای رزمغان، الله آباد و چلو شیروان با حضور مردم روستا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۷    
28 اسفند 1397 12:14
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
جُنگ شادی پیشوازبهار روز پنجشنبه در سالن شهدای شهرستان صومعه سرا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
نمایشگاه گروهی نقاشی آبستره و فیگوراتیو دیانا از تاریخ 24 تا 28 اسفند ماه 97 در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت در معرض دید علاقمندان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از اجرای بیش از 100 اجرای صحنه ای توسط هنرمندان بومی استان در ایام نوروز 98 خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا خبرداد: عصری با شعر به مناسبت پیشواز بهار با حضور شاعران مطرح استانی و شهرستانی در سالن شهیدآوینی مجتمع فرهنگی هنری فارابی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری 150 برنامه فرهنگی و هنری توسط ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن ها، مراکز و موسسات فرهنگی و هنری در ایام نوروز 98 خبرداد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۹    
آیین اختتامیه هفته هنر و شعر و داستان چلچراغ با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۴۱    
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از اهدای هدیه به متولدین 12 فروردین ماه 1358 توسط این اداره کل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۳۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه هنرمندان لردگان، در دهمین همایش ملی شعر گویشی همدرنگ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت طی مراسمی از همکاران این اداره تجلیل و قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از پیش بینی اجرای قریب 40 عنوان ویژه برنامه فرهنگی هنری نوروزی در این استان در ایام تعطیلات نوروز 98 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن خبر داد: کودکان پرتوان جام باشگاههای کتاب و کتابخوانی جوایز خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی در ابلاغی سرپرست روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شفت گفت: حفظ انقلاب اسلامی در برابر توطئه های دشمنان مرهون جانفشانی و مجاهدت شهدا و ایثارگران مخلص است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
برگزیدگان مسابقه استانی خوشنویسی کلک نور عصر روز یکشنبه 26 اسفندماه در فومن معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۲۷    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دامغان در ابلاغی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۸    
مدیرکل تحقیق و حسابرسی سازمان اوقاف و امور خیریه (27 اسفند) در نشستی با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در تعطیلات نوروز با پیش کسوتان و اهالی فرهنگ و هنر در شهرستانهای مختلف این دیدار و گفت و گو می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴    
سرپرست معاونت امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با ابلاغ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری خلیج فارس به مناسبت روز ملی خلیج فارس در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
جلسه دیدار هیأت مدیره خانه مطبوعات استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل در راستای تبیین نقش رسانه ها در تشریح گام دوم انقلاب در سالن کنفرانس اداره کل برگزار شد
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان خلخال با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی در محل دفتر امام جمعه خلخال برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲    
آخرین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان نمین در سال97 با حضور فرماندار شهرستان و اعضاء جلسه در محل دفتر امام جمعه نمین برگزار شد
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۳۸    
سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سلطانیه،روز دوشنبه،97/12/27،در محل دفتر امام جمعه شهرستان سلطانیه، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۸    
محمد محمدپور،مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این خصوص گفت: برگزاری موفق دومین جشنواره فیلم تبریز یک بار دیگر به ما ثابت کرد که این شهر در تمام عرصه ها به ویژه عرصه سینما پتانسیل های بسیاری دارد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴    
درآستانه سال جدید و با همکاری موسسه گل انار و آموزشگاه نقاشی مکعب یزد، نمایشگاه آثار نقاشی در مجموعه باستانی و تاریخی حمام دربند میرزای تفت افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهدیشهر از برگزاری برنامه های فرهنگی هنری ویژه ایام نوروزدر این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر شخصیت حضرت علی (ع) گفت: شهرت حضرت علی (ع) به زور بازو و ذوالفقار آن حضرت نیست بلکه در نهج البلاغه است که باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴    
نهادهای فرهنگی آذربایجان غربی اجرای طرح کتاب برای همه در سال نو را در سر می پرورانند و به دنبال جلب مشارکت های همگانی برای این منظور هستند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۴    
هرگونه بی توجهی به نکات ایمنی و سهل انگاری در برپایی مراسم چهارشنبه سوری می تواند زیان های جانی و مالی سنگین و غیر قابل جبرانی را در پی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۸    
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: کار فرهنگی اگر متکی به اهالی فرهنگ و هنر و مردم و تشکل های فرهنگی و ادبی باشد، پایدارتر و تأثیرگذارتر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۸    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی (ره) از تجلیل از گروه سرود نصر این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۵۳    
اعضای کمسیون فرهنگی شورای شهر تبریز در حاشیه جلسه خود با هیئت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی آذربایجان شرقی، به بازدید از سالن های تئاتر شهر تبریز پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۴    
پوستر پنجمین همایش بین المللی و دومین جشنواره شمس تبریزی طی آیینی در خوی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۳    
جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز به میزبانی انجمن هنرهای نمایش استان در تئاتر شهر تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸    
دبیر شورای فرهنگ عمومی بندر امام خمینی ره از نخستین نشست پیشگیری از وقوع جرم با حضور حجت الاسلام امانت بهبهانی معاون دادگستری استان خوزستان و خانم پاداش واحد پیشگیری دادگستری استان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۹:۰۸    
مهدی اسکندری هنرمند نوجوان رامهرمزی مقام اول بخش گفته ها و نکته های ششمین دوره مسابقه ملی کوثر رسالت را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۲    
سومین دوره این طرح با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی استان و تعدادی از فعالان وزه های اجتماعی، فرهنگی و رسانه در تاریخ 26 اسفند ماه جاری در مدرسه راه دانش در منطقه منفصل شهری حسن آباد- سنندج، اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۰۸:۱۲    
در همایش منطقه ای ظرفیت های گردشگری و توسعه شهرستان فردوس از چهار عنوان کتاب در خصوص گویش فردوس قدیم ،و مفاخر این شهرستان رونمایی شد.
مشاهده نتایج بیشتر...