چهارشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۲۰:۲۵Apr 2017 26

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، گفت: اشکالی ندارد که دولت فرهنگی باشد، رویکرد فرهنگی داشته و فعالان این عرصه را حمایت کند ولی فرهنگ نباید دولتی باشد.
  ۳ ساعت پیش    
معاون حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی گفت: با تعامل وارتباط خوب با دنیا توانسته ایم فرهنگ غنی کشورمان را مبادله کنیم وبادیگر کشورها ارتباط برقرار کنیم .
  ۴ ساعت پیش    
پوستر نمایشگاه هفته گرافیک اهواز در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان رونمایی شد.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از برنامه ریزی برای راه اندازی انجمن گرافیک هنرهای تجسمی در اهواز و شهرستان ها خبر داد.
  ۴ ساعت پیش    
دبیر هفته گرافیک اهواز گفت: امسال با فراخوانی که دادیم تعداد آثار افزایش پیدا کرده و بیش از 700 اثر از بیش از 80 هنرمند در حوزه های مختلف به دبیرخانه ارسال شده است
  ۵ ساعت پیش    
نخستین همایش بخشی های شمال خراسان با حضور معاون حقوقی و پارلمانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و جمعی از علاقمندان و مسوولین در شهرستان درگز برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از تاسیس دبیرخانه دائمی بخشی های شمال خراسان خبر داد و گفت: انشالله با پیگیریهای انجام شده تاسیس این دبیرخانه اولین قدم از برکات برگزاری این همایش است و حسن ...
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی جزیره هرمز : همزمان با روز ملی خلیج فارس و آزاد سازی جزیره هرمز ، جشن های مردمی و برنامه های مختلف در جزیره هرمز برگزار می شود .
  ۵ ساعت پیش    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک از برگزاری شب شعر مبعث با همکاری انجمن شعر و ادب به مناسبت فرا رسیدن بعثت نبی مکرّم اسلام خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : ششمین تور ملی دوچرخه سواران اقوام ایرانی در روز ملی خلیج فارس به آبهای نیلگون خلیج فارس می رسند .
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : عملکرد دولت در حوزه فرهنگ و هنر هرمزگان طی چهار سال بسیار درخشان و مورد قبول است.
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : در اختتامیه هفتمین جشنواره بین المللی فرهنگی – هنری خلیج فارس از تمبر ملی خلیج فارس با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی می شود .
  ۵ ساعت پیش    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : دومین نشست بین المللی علمی " مرور تاریخ فرهنگی اجتماعی خلیج فارس " در بندر تاریخی لافت با حضور اندیشمندان بین المللی و ایرانی برگزار می شود .
  ۵ ساعت پیش    
منتخبان دومین جشنواره منطقه ای مد و لباس خلیج فارس امروز برای شرکت در رقابت وارد بندرعباس شدند.
  ۵ ساعت پیش    
فستیوال منطقه ای موسیقی مرزداران خلیج فارس و سواحل مکران با حضور گروه های مختلف استان های جنوبی در بندرعباس برگزار می شود .
  ۵ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه، با تأکید بر ضرورت ترویج فرهنگ رضوی، گفت: برگزاری جشنواره ها و همایش های امام رضا(ع) در نقاط مختلف کشور نشانه بزرگی و کرامت امام رضا(ع) است.
  ۵ ساعت پیش    
اختتامیه نخستین جشنواره انجمن های ادبی کشور با عنوان جایزه ملک الشعرای بهار جمعه یکم اردیبهشت ماه با حضور سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار آدینه تهران برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
معاون اداری و مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین با فرماندار شهرستان آوج دیدار کرد.
  ۶ ساعت پیش    
مراسم جشن بزرگ عیدمبعث درشهر لیکک برگزارشد
  ۶ ساعت پیش    
مدیر گروه مطبوعات و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس خبر داد: هتل الیزه معالی آباد شیراز میزبان برگزیدگان سومین جشنواره رسانه های حامی حقوق مصرف کنندگان فارس می شود.
  ۶ ساعت پیش    
دبیرعلمی همایش سیمای امام رضا(ع) در فرهنگ عامه، گفت: کسب رتبه دوم استان و انتخاب کتاب رضوی کرمانشاه از بین 320 اثر در سال گذشته نشان از روند رو به رشد همایش های علمی پژوهشی امام رضا(ع) در استان دارد.
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در دیدار با فعالان حوزه فیلمسازی که برای تشکیل کانون فیلمسازان استان فارس تشکیل شد ...
  ۶ ساعت پیش    
تئاتر خوبی های یک قاتل تا 13 اردیبهشت ماه جاری، ساعت 19 هر شامگاه در مجموعه فرهنگی هنری کیان در تماشاخانه استاد پورشکیبایی شیراز روی صحنه قرار دارد.
  ۷ ساعت پیش    
مراسم اریبهشت مفاخر استان همدان، ویژه برنامه نکوداشت آیت الله احمد احمدی فردا با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود.
  ۷ ساعت پیش    
معاون امور هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه آثار 16 گروه با حضور 80 هنرمند به مرحله نهایی جشنواره موسیقی نواحی شرق کشور راه یافته است ...
  ۷ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه برای اولین بار جشنواره موسیقی نواحی شرق کشور در استان برگزار می شود ...
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با آیین نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمود استعلامی در مهدیشهر سه عنوان کتاب این عالم وارسته تجدید چاپ شد.
  ۸ ساعت پیش    
همزمان با برگزاری آیین نکوداشت شیخ محمود استعلامی ویژه نامه این روحانی وارسته با عنوان "گوهر اخلاص" در شهرستان مهدیشهر منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس بنیاد تاریخ پژوهی و دانشنامه انقلاب اسلامی شیخ محمود استعلامی به عنوان روحانی وارسته با ویژگی هایی نظیر تواضع، تهذیب نفس ...
  ۸ ساعت پیش    
نمایش 'همین امشب' به کارگردانی بهنام پناهی در تالار تئاتر شهر تبریز به روی صحنه رفت.
  ۸ ساعت پیش    
در آیین نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمود استعلامی از کتاب و مستند "گوهر اخلاص" این روحانی وارسته رو نمایی شد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: نگاه اعلام شده و عملکرد دولت، دست یابی به اهداف کلان فرهنگی است؛ چراکه فرهنگ ...
  ۸ ساعت پیش    
جشن بزرگ مبعث پیامبر در میدان مرکزی شهر دهدشت برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
ایرج کاظمی جو افزود:تلاش می کنیم برای همه سلایق برنامه اجرا شود وممکن است که ناخواسته در حین برنامه اتفاقی هم بیفتد ولی تاکید و هدف ما اجرای برنامه هایی با بیشترین بازده فرهنگی است.
  ۹ ساعت پیش    
جشن مبعث رسول اکرم صلی الله علیه و اله و سلم با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان کهگیلویه در دهدشت برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش    
امام جمعه مهدیشهر با اشاره به فرازی از نهج البلاغه ، قیمت شناسی، گره گشایی از کار مردم، اخلاص، کار برای خدا و هدایت مردم را از ویژگی های اولیای خدا دانست.
  ۹ ساعت پیش    
نمایشگاه آثار هنری قادر خزلی در اهر برپا شد.
  ۹ ساعت پیش    
بالاخره انتظار فرهنگ وران و هنرمندان به سر آمد و خبر مسرت بخش ارتقای نمایندگی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گراش به اداره اعلام گردید ...
  ۹ ساعت پیش    
کلاس های زبان و ادبیات ترکی انجمن فرهنگی، ادبی "قیزیل اوزن" و "اشراق" زنجان در فصل بهار آغاز به کار کرد.
  ۹ ساعت پیش    
ناصر محمدی، مدرس عکاسی در زنجان به عنوان داور دومین جشنواره فیلم و عکس سالوک انتخاب شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
در مراسمی با حضور رئیس کارگروه قرآن کشور، فعالان قرآنی شهرستان پارس آباد مغان تجلیل شدند.
  ۱۰ ساعت پیش    
همزمان با سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام ، اولین جشنواره توانمندی های عشایر شاهسون مغان در قشلاق فتحعلی پارس آباد برگزارشد.
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن با تاکید بر ویژگی های روحانی وارسته شیخ محمود استعلامی، گفت: این عالم مهدیشهری عالمی متواضع، پرمطالعه بود و با مطالعه سخن می گفت و قلم می زد.
  ۱۰ ساعت پیش    
نشست وزرای امور زنان و خانواده کشورهای اسلامی فردا 7 اردیبهشت ماه در پایتخت فرهنگی جهان اسلام برگزار می شود.
  ۱۰ ساعت پیش    
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان طارم در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان و با حضور نصیری، دبیر شورای استان برگزار شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
تصویرسازی هنرجویان سال سوم گرافیک هنرستان هنرهای زیبای پسران به نمایش درآمد.
  ۱۰ ساعت پیش    
طی مراسمی از مقام هنری و تلاش و کوشش صادقانه هنرمند خوشنویس مراغی استاد اکبر نیکخو تجلیل شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
چهل و هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان طارم در دفتر امام جمعه این شهرستان برگزار شد تا اعضا در موضوعات عید مبعث، نیمه شعبان، ماه مبارک رمضان و مسائل روز شهرستان به بحث و بررسی بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی چگونگی بزرگداشت علامه بیتوشی و محورهای فراخوان و شکل و زمان اجرایی برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی سردشت در سال 96 با حضور فرماندار، امام جمعه سردشت و سایر اعضا با دستور کار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
مسوول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سبزوار از به روی صحنه رفتن تئاتر تهران زیر بال فرشتگان در شهرستان سبزوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: آیت الله سید علی اکبر قریشی از جمله مفاخر فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
همزمان با عید سعید مبعث ، کنسرت خیریه ی " من دیالیزیم " با هدف تامین هزینه های درمانی شهرام فرهمند ، هنرمند لرستانی ، در تالار شهید آوینی مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
جهت استفاده اعضا و علاقه مندان به شاهنامه خوانی 30 دور از شاهنامه تصحیحی استاد خالقی مطلق توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دنا به انجمن شاهنامه دنا اهداء شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۸    
مسوول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزواراز برگزاری کارگاه شیوه آموزش ماسک در سبزوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۹:۱۱    
اولین کارگاه آموزشی باشگاه های کتاب و کتابخوانی کودک و نوجوان شهرستان دشتستان در برازجان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۸    
همزمان با عید مبعث، دومین هفته فرهنگی شهرستان کلات به همت بخشداری زاوین، دهیاری و شورای اسلامی روستا و با همکاری فرمانداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۸    
منصور اکبری، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خوی عملکرد اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خوی در سال 1395 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۸    
روز فرهنگ استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۸    
همزمان با شب مبعث پیامبر رحمت محمد مصطفی (ص) شاعران و ادب دوستان شهرستان کلات در سالن فرمانداری این شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۲۵    
به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن عکاسان استان مرکزی نمایشگاه عکس تجلی نور، پیامبر رحمت در فرهنگسرایی آیینه اراک گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۲۵    
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: 14 اردیبهشت ماه به عنوان روز استان مرکزی در نمایشگاه کتاب تهران اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۸    
کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان چرام با کمک دبیرخانه کانون های مساجد استان به اقلام مورد نیاز مجهز شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۸    
پیکر مرحوم حمزه ولوی شاعر پرآوازه ی استان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس پس از تشییع، در زادگاهش روستای القچین شهرستان چرام در کهگیلویه و بویراحمد به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۸    
جشن بزرگ مبعث پیامبر اسلام (ص)به همت اداره فرهنگ وارشاد اسلامی کهگیلویه و با همکاری موسسه فرهنگی مهرکده معین جنوب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۸    
عید بزرگ مبعث باحضور پرشور مردم شهرستان چرام توسط اداره فرهنگ وارشاد اسلامی این شهرستان درشبی به یادماندنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۸    
احسنت برمتولی وچهره محبوب حوزه فرهنگ کهگیلویه سیدی انقلابی ازجنس مردم که با تکیه برتجارب چندین ساله، انقلابی فرهنگی دراین شهرستان بوجود آورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۸    
آیین نکوداشت حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمود استعلامی سه شنبه شب با حضور جمعی از مسوولان در مهدیشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۴:۱۲    
جشنواره تجلیل از هنرمندان پر افتخار شهرستان بندر ماهشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۴:۱۲    
فیلم مستند تجربی "مسافران" ساخته فیلم ساز مستقل خوزستانی به عنوان نماینده سینمای ایران در سی ودومین دوره جشنواره بین المللی فیلم مونیخ آلمان در بخش رقابتی به نمایش در می آید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۴:۱۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به ضرورت اختصاص اعتبار ویژه برای ترویج فرهنگ کتابخوانی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۳:۴۲    
جشن مبعث حضرت رسول اکرم (ص) پیامبر نور و رحمت در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۳:۴۲    
امام جمعه شهرستان اندیمشک با حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۳:۴۲    
جلسه هم اندیشی با انجمن نمایش شهرستان بندرماهشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۳:۴۲    
اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان هفتکل در سال 96با محوریت نماز، در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۳:۴۲    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر ماهشهر برای حل مشکلات انجمن ادبی، ارتقای کیفی عملکرد اعضا و استقبال از ایده و طرح های مناسب ادبی اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۳:۴۲    
گروه فرهنگی هنری "مهر" به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) نمایش طنز "آقای هنرپیشه" را در اهواز برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۳:۴۲    
نمایش پرتگاه در شهرستان ایذه به مدت 4 روز به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۶    
قائم مقام وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری آذربایجان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۸    
جشن حضور حداکثری در انتخابات به منظور ایجاد شور و ترغیب مردم به حضور حداکثری در انتخابات در ازادشهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس: جامعه هدف سینماخبر ، فرهیختگان هستند و اینجا می تواند مأوایی برای اصحاب اندیشه و قلم باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۸    
جشن عید مبعث در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گمیشان روز گذشته برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۲    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، گفت: ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی در راستای ایجاد اشتغال و تولید و مصرف کالای ایرانی باید محور کار همه دستگاه های فرهنگی و اجرایی استان قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۷    
پانزدهمین جشنواره بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) جشنواره تولید کتاب رضوی برای کودک نوجوان / برای مشاهده فراخوان جشنواره بر روی لینک زیر کلیک نمایید: http://www.shamstoos.ir/fa/farakhanha
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۷    
روز فرهنگ استان چهارمحال و بختیاری 21 اردیبهشت درسالن همایش های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۸    
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرتان فارسان و با همکاری شبکه بهداشت و درمان نمایشگاه عکسی در قالب 50تابلو در نگارخانه آفتاب این اداره برپا شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۷    
همایش فعالین ومدیران گروه تلگرامی فضای مجازی شهرستان فارسان با حضور اعضا در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان برگزار شد
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۴۷    
اولین جلسه کمیته فرهنگی ستاد برگزاری حماسه سوم خرداد در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گرگان، برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۰۰:۱۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به نام گذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری که همان اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال است، اشاره کرد و گفت: این اداره کل اقدامات قابل توجهی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۱    
کارگاه آموزشی باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان در شهر بوشهر با حضور مربیان باشگاه ها برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۱    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با عوامل پشت صحنه و بازیگران فیلم آرزو که در اسکله ماهیگیری بندرگاه بوشهر در حال فیلم برداری است دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۸    
آیین نکوداشت سرآمدان ادب و هنر استان فارس با حضور قائم مقام بنیاد ملی نخبگان کشور برگزار شد؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس نگاه هنرمند را محصول ذهن زیباست دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۸    
معاون اجرایی مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تایید عضویت قریب یک هزار نفر از اعضای خانه مطبوعات در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، بعثت رسول اکرم (ص) را بزرگترین عید مسلمانان دانست و گفت: مبعث عید اندیشه و خردورزی و عیر حاکمیت عقل و خرد است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۷    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بن گفت: مراسم سوگواری شهادت امام موسی کاظم (ع) به همت اعضای کانون فرهنگی هنری ولایت عشق در حسینه حضرت رقیه (س) شهر وردنجان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۲    
به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم نمایشگاه کتاب با حضور 30 ناشر از سراسر کشور با 5 هزار عنوان کتاب یکشنبه 2 اردیبهشت ماه در محل سازمان دانش آموزی استان خوزستان آغاز بکار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۲    
چهل و یکمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بندر ماهشهر به ریاست حجت الاسلام غبیشاوی امام جمعه این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۲    
نشست مدیران کانون های آگهی و تبلیغات بندر امام خمینی(ره) با حضور رئیس ستاد انتخابات این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: لازم است جدول شاخص های عمومی و اختصاصی حوزه فرهنگ و هنراستان به صورت جامع آماده و ابلاغ شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۶    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مسجد استان اصفهان در روز دوم همایش تبیین شاخص های عمومی و اختصاصی حوزه فرهنگ و هنر به ارائه گزارش عملکرد این دبیرخانه پرداخت.
مشاهده نتایج بیشتر...