پنجشنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۸:۲۸Feb 2018 22

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 اسفند 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 فروردین 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 اردیبهشت 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 خرداد 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 تیر 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 مرداد 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 شهریور 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 مهر 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 24 آبان 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 22 آذر 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 26 دی 1396 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 23 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در نشست خبری بابیان اینکه 720 اثر به دبیرخانه جشنواره قرآن و عترت چهارمحال و بختیاری ارسال شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۷    
"در دل آتش"؛ مستند 90 دقیقه ای روایتگر روزهای پر التهاب فاجعه فروریختن ساختمان پلاسکو و شهادت دلاورمردان و آتشنشان های بی نشان میباشد و توسط علی ناجی تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون آماده پخش ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۰۹:۲۴    
رئیس انجمن سینمای جوانان آذربایجان غربی گفت: اعضای انجمن و علاقه مندان به فرهنگ و هنر می توانند از سه هزار و 500 جلد کتاب موجود در کتابخانه تخصصی این انجمن در موضوعات مختلف هنری استفاده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۶:۴۹    
مدیر انتشارات گوتار سقز از چاپ 4 عنوان کتاب از نویسندگان سقزی در حوزه ادبیات به زبان کوردی توسط این انتشارات در ماه های اخیر خبر داد
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۹    
مدیر کل فرهنگ ارشاد خراسان جنوبی از آخرین مهلت شرکت در دومین جشنواره ملی مجسمه های نمکی تالاب کجی نمکزار نهبندان تا 10 بهمن ماه سالجاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ - ۱۰:۵۱    
15 دی ماه، آخرین مهلت ارسال به دبیرخانه جایزه ادبی استان همدان است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۲:۳۵    
رئیس هیات مدیره خانه مطبوعات جنوب کرمان گفت: در جنوب کرمان 54 نشریه مکتوب وجود دارد همچنین 11 پایگاه خبری فعال که این آمار بیانگر این است که جنوب استان قطب رسانه ای کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۲ - ۰۸:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از ارسال 25 اثر به اولین جشنواره تئاتر قرآنی در اراک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۱۰:۰۶    
دبیر علمی کنگره ملی هزاره باباطاهر با بیان اینکه مهلت ارسال مقالات تا 15 دی ماه تعیین شده است، گفت: متقاضیان در مهلت تعیین شده باید مقاله کامل خود را از طریق سامانه اعلام شده به دبیرخانه همایش ارسال ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۳:۱۲    
دبیرچهاردهمین جشنواره سراسری تئاتر کوردی سقز از رقابت و اجرای 13 گروه نمایشی همزمان با 16 تا 19 آذر جاری در شهرستان سقز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۱:۰۷    
دبیر هجدهمین جشنواره تئاتر بناب از برگزاری این جشنواره طی روزهای 22 الی 25 آذرماه سالجاری خبر داد .
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۰۹:۱۱    
کفیل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان باغملک از ارسال 70 اثر به دبیرخانه همایش شعر گویشی همدرنگ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری اختتامیه سومین جشنواره شعر طنز استان خبر داد و گفت: این مراسم 22 آذرماه جاری برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۱    
کارشناس مسوول چاپ و نشر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از ثبت نام 350 ناشر کشوری برای حضور در جشنواره کتاب استان سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۹    
رئیس اداره امور فرهنگی و مطبوعاتی و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از راه اندازی 25 باشگاه کتابخوانی کودک و نوجوان در سال جاری در سنندج خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۲۶    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از اختتامیه نخستین جشنواره ملی کتاب خراسان جنوبی همزمان با 30 آبان ماه جاری در بیرجند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۰۹:۲۲    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از چاپ و انتشار 156 عنوان کتاب جدید در سال 96 تاکنون در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان 13 آبان را روز جلوه های مبارزه با استکبار جهانی دانست و گفت: یوم الله 13 آبان روز عزت اسلامی و کرامت انسانی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۷    
11 آبان 1396 13:53
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۱۰:۳۲    
آبان ماه یادآور رخدادهای مهمی در تاریخ ملت مسلمان ایران است که هیچ گاه از صحنه تاریخ پاک نمی شود و یاد و خاطره دلاوری ها و شجاعت های جوانان و مردم همیشه قهرمان این مرز و بوم در این ایام تا همیشه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۷    
نشست هم اندیشی تشکیل ستاد بیست و پنجمین هفته کتاب در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، معاونین و کارشناسان تشکیل شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۵    
اعلام آثارنمایشی منتخب نخستین سوگواره ملی تئاتر میدانی و تعزیه اربعین حسینی/ نمایش انتخاب به کارگردانی صدیقه شکر از فسا تنها نماینده تئاتر جنوب کشور جهت شرکت در این رویداد هنری پذیرفته شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۲۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت: غرفه مطبوعات جنوب کرمان دربیست و سومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها به مدت یک هفته دایر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۳    
همزمان با آغاز حرکت کاروان های زیارت اربعین حسینی آثاری از هنرمندان عکاس خوزستانی در طریق الحسین چذابه به نمایش گذاشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۳    
شاعر، نویسنده و فعال فرهنگی و رسانه ای در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز گفت: امیدوارم روزی برسد که نمایشگاه کتاب تبریز در میان دیگر نمایشگاه های کشور تبدیل به برند شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۱۳    
گروه شبیه خوانی سیدالشهداء به مدت 5 شب در حسینیه حضرت ابا عبدلله الحسین(ع) به اجرای تعزیه پرداختد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به چهارمین سوگواره ملی علمدار کربلا، ترویج هنر آئینی را موجب تعمیق مفاهیم اخلاقی و آموزه های فرهنگ غنی ایرانی اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۸    
عضو شورای شهر تبریز در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز گفت: کارهای فرهنگی نیازمند حمایت است و شهرداری و شورای شهر نیز تمام تلاش خود را برای حمایت از فعالیت های فرهنگی انجام خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در حشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز با اشاره به این که چنین رویدادهایی زمینه ساز تبریز 2018 هستند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۵۸    
مدیر کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی در حاشیه بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز با اشاره به استقبال گسترده مردم از این نمایشگاه گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۳    
امام جمعه اهر در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز گفت: کتاب و کتابخوانی باید بخشی از سبک زندگی مردم باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۳    
استاندار گلستان، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و مدیرکل میراث فرهنگی استان با حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از بخش های مختلف این نمایشگاه دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۳    
کانون فیلم و عکس شهرستان هفتکل با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان پس از یک ماه آموزش عکاسی در رشته های مختلف عکاسی مقدماتی، عکاسی حرفه ای، نورپردازی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۴۳    
کارگاه نویسندگی خلاق با حضور محمد طلوعی (شاعر، فیلمنامه نویس و داستان نویس) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۸    
نمایشگاه آثار هنری هنرمندان انجمن هنرهای تجسمی شهرستان دزفول در محل پارک خانواده دزفول گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۸    
نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی برای خریداران و بازدید کنندگان درشهرستان امیدیه گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۸    
فرمانده دوران هشت سال دفاع مقدس در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز گفت: نمایشگاه کتاب و مطبوعات محل و مرکز تبادل افکار و فرهنگ است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۲۸    
تا پایان سال، چندین رویداد مهم استانی ، ملی و منطقه ای در رشته های مختلف هنری و فرهنگی در شوشتر برگزار خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۳    
در مراسم اختتامیه دهمین همایش ملی تعزیه و آیین های نمایشی محرم که هفتم آبان ماه برگزار شد، بر ضرورت برگزاری این همایش به صورت ملی تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۳:۱۳    
رئیس اداره فرهنگ وارشاداسلامی شهرستان هفتکل از برگزاری همایش استانی شعر عاشورایی 72 پروانه در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۸    
آیین پایانی دهمین همایش ملی تعزیه و آیین های نمایشی دیروز یکشنبه هفتم آبان در شوش برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۵۵    
مهدی احمدی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: 7 شهرستان شیراز، مرودشت، خرم بید، ارسنجان، رستم ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: برای اجرای برنامه شب فرهنگ و هنر استان زنجان در تهران باید با بهترین های استان در هر حوزه حاضر شویم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۴۰    
جلسه نقد و بررسی فیلم سینمایی ملی و راه های نرفته اش به کارگردانی تهمینه میلانی، عصر فردا 9 آبان با حضور کارگردان این فیلم در سینما بهمن زنجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۸    
مدیر امور گردشگری منطقه آزاد ارس، در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، گفت: نمایشگاه کتاب محلی برای جذب گردشگر فرهنگی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۸    
با اجرای مجلس شبیه خوانی شهادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) کاری از علاءالدین قاسمی ( از تهران ) در محل آستان مقدس عبدالله بن علی و دعبل خزاعی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۰    
آخرین فرصت برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت بدون کنکور روز دهم آبان ماه تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۳    
نمایشگاه نقاشی آثار سنا سهیمی نژاد، از امروز 6 آبان ماه به مدت یک هفته در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اهواز برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۳    
“فیلم حورا “غلامرضا ساغرچیان در نوزدهمین جشنواره بین المللی فیلم نوجوان سئول به روی پرده می رود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۳    
موسسه روزنه نگاه امروز،همایش"تقویت حافظه و تندخوانی" را از 3 الی 5 آبان ماه در کتابخانه مرکزی اهواز برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۱۲    
جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی پارلمان بانوان شهرستان گناباد با رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در این اداره برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۰    
به مناسبت هفته پدافند غیر عامل گزیده ای از بیانات مقام معظم رهبری پیرامون هفته پدافند غیر عامل در محل انجمن خوشنویسان بیرجند همنویسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۸    
امام جمعه منطقه آزاد ارس و جلفا، در حاشیه برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، این نمایشگاه را به عنوان نقطه عطف فعالیتهای فرهنگی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۸    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندرماهشهر از برنامه ریزی این اداره برای اجرای ویژه برنامه های موثر در کاهش آسیب های اجتماعی فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۵    
آثار سیدحسین فتحی پناه هنرمند نی ریزی به جشنواره های بین المللی کارتون صربستان، یونان و بلژیک راه یافت؛ کارتونیست نام آور نی ریزی توانست در چندین جشنواره بین المللی کارتون خوش بدرخشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۵۵    
به مناسبت روز جهانی انیمیشن، شیراز شاهد 2 روز برپایی نمایش تولیدات پویانمایی استان فارس است؛ انیمیشن هایی که محمدی نژاد هم ساخته با عنوان های حکایت های شاهنامه ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب، حس و حال مطالعه را در جامعه زنده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۳    
مدیرعامل منطقه ی آزاد ارس در بازدید از پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز گفت: مطالعه و کتابخوانی نقش مهمی در سلامت جامعه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۰    
جلسه برنامه ریزی همایش گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی با حضور اعضای شورای فرهنگ عمومی و برگزارکنندگان این همایش در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم دره برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۸    
برای اولین بار مرکز مهارت آموزی آموزشگاه موسیقی فرهنگ در شهرستان بندرماهشهربا مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۸    
به ابتکار باشگاههای کتابخوانی شهرستان رامهرمز خلاصه برخی از کتاب های مطرح پشت تراکت های تبلیغاتی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۸    
نمایشگاه کتاب و صنایع دستی و غذایی توسط هنرمندان و اعضای کانون فرهنگی هنری جامع شهر صالح شهر در محل سالن ورزشی این شهرافتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۸    
نمایشگاه کتابی تحت عنوان یک جرعه چای با کتاب در شهرستان بهبهان افتتاح شد
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با دادستان عمومی انقلاب استان کرمان دیدار و گفتگوکرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۲۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با سلطانی رئیس خزانه استان و فلاح مدیر کل حوزه استانداری کرمان دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۳    
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان اندیمشک با همکاری انتشارات فرهنگ جامع تهران؛ به مناسبت ایام محرم و صفر و در آستانه اربعین حسینی (ع) به برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب اربعین در سالن انتظار سینما بهمن ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲    
مدیرعامل صندوق اعتباری هنر از عضویت 50 هزار نفر از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه در صندوق هنر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲    
هم زمان با ایام اربعین حسینی(ع) خدمات وفعالیت های فرهنگی هنری در موکب اربعین حسینی(ع) کامیاران ارائه می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲    
طبق روال دوشنبه های هر هفته بعد از قرائت زیارت پرفیض عاشورا توسط معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، نشست هم اندیشی کارکنان اداره کل برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۱۲    
تصویر برداری فیلم کوتاه همین چیزهای ساده به نویسندگی مسعود نظری فرد و کارگردانی مسعود فرهادی از فیلم سازان انجمن سینمای جوان نیشابور به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۲    
معاون فرهنگی اداره کل ارشاد اسلامی لرستان از پذیرش دانشجو در رشته خبرنگاری در مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۳    
رئیس کمسیون فرهنگی شورای شهر قزوین گفت: در حال حاضر یکی از بزرگترین واقعیت های اجتماعی و اقلیت های جامعه ما معلولان هستند که متاسفانه هنوز نتوانسته ایم خدمات مناسب فرهنگی به این افراد ارائه دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در غرفه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی دربیست و سومین دوره از نمایشگاه مطبوعات حضور یافت .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با حضور در غرفه روزنامه صبح امروز گفت: یک شاخص مهم برای روزنامه صبح امروز مستقل بودن،متعادل بودن و خصوصی بودن آن است .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۲    
فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کامیاران از تلاش های رئیس وکارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در طرح غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان تقدیر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در غرفه روزنامه قدس در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور حضور یافت .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۲۵    
اولین نمایشگاه عکس گروهی اعضاء گروه تلگرامی دیلی ورلد 12 آبان ماه 1396 در فرهنگسرای سرو تهران افتتاح خواهد شد؛ در این نمایشگاه محمدحسین نیکوپور ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۱۰    
طی یک برنامه ابتکاری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرم دره به همراه جانشین انجمن ادبیات داستانی این شهرستان، با حضور در مدرسه ستایش رضایی، داستان نویس جوان شهرستان از وی تجلیل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۰:۰۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان ، در حکمی "علی نیک سرشت" را به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی این اداره کل منصوب کرد .
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان شعار هفته کتاب جمهوری اسلامی در سال جاری را "آینده روشن با خانواده کتابخوان" اعلام کرد و گفت: هفته کتاب از بیست و یکم آبان آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در نشست تخصصی در نمایشگاه مطبوعات عنوان شد گفت :پایتخت فرهنگی جهان اسلام ظرفیتی برای توسعه دیپلماسی نظام است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۲    
مسئول دبیرخانه شورای برنامه ریزی و هماهنگی پایتخت فرهنگی اسلام گفت : بیش از 100 برنامه فرهنگی و هنری در خصوص پایتخت فرهنگی جهان اسلام اجراشده است
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۳    
معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات حضور یافته و از غرفه های این نمایشگاه دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۲    
دراولین روز از نهمین سگواره حسینی تعزیه استان سمنان سه تعزیه توسط گروههای تعزیه شهرهای دامغان، میامی و شاهرود در دامغان اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی عبدالهادی فقهی زاده را به عنوان معاون قرآن و عترت این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: استان کردستان یک استان فرهنگی و با اصالت است و بر همین اساس در انتخاب مدیرکل برای آن در نظر داریم فردی بومی از بدنه فرهنگ آن دیار انتخاب کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۹:۱۰    
اولین جلسه کارگروه فرهنگ و رسانه، عصر دیروز در محل فرهنگسرای امام خمینی(ره) زنجان برگزار شده و رئیس و دبیر این کارگروه انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۸:۴۲    
فیلم کوتاه "نابودی" به کارگردانی هنرجوی فیلم سازی انجمن سینمای جوانان شاهرود در این شهر در حال تولید است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۲    
نشست نقد و بررسی کتاب "هنگام سقوط عطر بزنید" با حضور یکی از نویسندگان استان سمنان عصر پنجشنبه در قالب نشست ادبی اشراق برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۲    
نمایش "من زنده ام" عصر پنجشنبه در تالار آفتاب سمنان اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۸:۱۲    
ابعاد شخصیت ملاعلی حکیم الهی سمنانی در نشست مفاخر شناسی به زبان سمنانی عصر چهارشنبه در تالار حکیم الهی مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۲:۴۳    
مدیر مرکز دیجیتال استان قزوین گفت: چهارمین دوره مسابقات رایانه ای جام خلیج فارس با حضور بیش از 700 بازیکن از سراسر کشور در قزوین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۰۲:۴۳    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین گفت: امروز رقابت برای رسیدن به عنوان پایتخت کتاب ایران در کشور آغاز شده است و برای رسیدن به این جایگاه نیازمند همراهی مدیران استانی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۳۲    
قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام یکشنبه (7 آبان) با حضور در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور از غرفه استان چهار محال و بختیاری دیدن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۲۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: فعالیت نشریات این استان در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات کشور در معرض دید عموم قرار گرفت
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی محسن جوادی را به عنوان معاون امور فرهنگی این وزارتخانه منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۲:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نمایشگاه مطبوعات ضیافت باشکوه اهالی رسانه است و این رویداد می تواند خطوط ارتباطی میان رسانه ها و همچنین میان رسانه ها با مردم را تقویت کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۲۰:۴۲    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان گفت: نشریات استان کردستان امروز از لحاظ آرمان گرایی، مطالبه گری مردمی بسیار با کیفیت شده و به گونه ای جایگاه مطبوعات استان در کشور رشد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۸:۱۳    
نشست مشترک روسای خانه ی مطبوعات و انجمن مدیران مسئول همزمان با نهمین نمایشگاه مطبوعات تبریز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۷:۵۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه های کتاب گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...