دوشنبه ۰۴ بهمنساعت ۰۴:۰۷Jan 2017 23

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 18 اسفند 1394 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 فروردین 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 اردیبهشت 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 خرداد 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 تیر 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 27 مرداد 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 31 شهریور 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 مهر 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 آبان 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 آذر 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 30 دی 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1 بهمن 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 2 بهمن 1395 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 3 بهمن 1395 
  ۸ ساعت پیش  
آیین افتتاحیه استانی جشنواره بین المللی فیلم رشد روز گذشته در سالن شهدای دانش آموز خورموج برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش  
بزرگترین تور کنسرت تاریخ موسیقی ایران در بوشهر از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهربرگزار می شود .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۹  
کارگاه نقاشی با موضوع هوای پاک با مشارکت شهرداری منطقه 12 در هنرستان هنرهای زیبای پسران برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۳  
با حضور استاندار و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، نشست خبری ویژه اعلام برنامه های افتتاحیه پایتخت فرهنگی جهان اسلام در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۳  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: افتتاحیه پایتخت فرهنگ اسلامی بزرگترین رویداد بین المللی تاریخ مشهد است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۵  
برگزیدگان نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه مستند زنده رود در آیین پایانی این رویداد هنری با اهدای تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۵:۰۵  
دومین جلسه کمیته فضای مجازی ستاد دهه فجر استان اصفهان با حضور اعضا در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۴:۵۷  
سومین جلسه شورای ترویج و توسعه فعالیت های دینی قرآنی ، با حضور اعضاء شورا و فعالان قرآنی شهرستانی به ریاست امام جمعه و رئیس شورای ترویج و توسعه فعالیت های دینی قرآنی شهرستان لردگان در دفتر امام جمعه ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۴:۳۳  
سومین نشست کارگروه مد و لباس ایرانی، اسلامی در سال 95 برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۵  
نشست شورای راهبردی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان اصفهان در آران و بیدگل برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۰  
ساخت فیلمِ مستند نیمه بلند علی آقا ، تازه ترین اثر کامران حیدری که در یکی از قدیمی ترین محله های شیراز زندگی می کند، به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۴:۰۰  
در پی حادثه غم انگیز پلاسکو و شهادت تعدادی از آتشنشانان جان بر کف اهالی فرهنگ و هنر و رسانه شیراز با همراهی بهزاد مریدی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس به مقام شامخ شهدای آتشنشان ادای احترام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۷  
مسوول انجمن هنرهای تجسمی استان قزوین اظهار کرد: هفتمین جشنواره نقاشان و دومین دوسالانه طراحی استان در دو مرحله استانی و نهایی داوری می شود که در مرحله استانی از بین آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۲  
رئیس امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: بازبینی آثار رسیده به چهارمین جشنواره موسیقی آوای امید زنجان اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۲  
رئیس اداره هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: همزمان با برگزاری سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۰  
مجتمع شهرکاغذی شیراز در فضایی کاملا فرهنگی و هنری با محور قرار دادن کتاب به عنوان یارمهربان محلی است تا فرهنگوران و هنرمندان ضمن دورهمی به بحث و تبادل نظر بپردازند و در مسیر کتاب و کتابخوانی گام ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۷  
پرهیزگاری گفت: 16 اثر سینمایی بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر، در 32 سانس، از 14 تا 21 بهمن ماه در سینما مهتاب قزوین اکران می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۷  
همزمان با جشنواره فیلم فجر در تهران، فیلم های این جشنواره در ارومیه نیز اکران می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۲۷  
مهلت دریافت آثار جشنواره فیلم، فیلمنامه و عکس استان قزوین تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۳:۰۰  
عوامل اجرایی نمایش نارکولپسی که در تماشاخانه استاد هودی روی صحنه است مورد تقدیر قرار گرفتند؛مدیرکل فرهنگ و ارشاد فارس: همانگونه که وعده داده شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۷  
اسکندری نژاد در جلسه هماهنگی بزرگداشت آیت الله باریک بین گفت: ایشان از علمای بنام قزوین هستند که در زمان مبارزات انقلاب اسلامی و پس از آن در دوران دفاع مقدس، نقش بسزایی داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۶  
مدیر هنرستان هنرهای زیبای دختران یزد از برگزاری کارگاه دور روزه نقاشی خط با موضوع قرآن و عترت به مناسبت هفته قرآن و عترت در این مدرسه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۵  
دبیر کمیته رتبه بندی خبرگزاری ها و پایگاههای خبری گفت: نتایج رتبه بندی خبرگزاری ها تا نیمه بهمن اعلام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۵  
اعضای هیأت داوران بخش سودای سیمرغ سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۵  
مدیر روابط عمومی شرکت پست لرستان با اشاره به این که در راستای ارج نهادن به مقام شهدا و قرآن شرکت پست نیز در برگزاری این یادواره همکاری دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۲  
کارشناس فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اهدا دو هزار و 294جلد کتاب خبر داد و گفت: هزینه اهدا این کتاب ها 427میلیون و 170هزار ریال است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۲  
دبیرستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از برگزاری نخستین جشنواره سراسری "نماز در فضای مجازی" خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۲  
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اختصاص 32 سخت افزار توکن به انتشارات استان خبر داد و گفت: این اقدام به همت معاون فرهنگی و دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۲  
نخستین جشنواره سوگواره ملی رسانه ای سفینة النجات با موضوع اربعین حسینی در گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۲:۰۰  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر لزوم پاسخگویی نسبت به وظایف و عملکرد در حوزه فرهنگ و هنر گفت: پاسخگویی در این حوزه از جنس کیفی، محتوایی و تحلیلی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۵  
معاون آموزش و پرورش لرستان گفت: بیش از 15 هزار جلد کتب کمک آموزشی بین مدارس مناطق محروم و کمتر توسعه یافته لرستان توزیع شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۳۰  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تسلیت شهادت جمعی از آتش نشانان در حادثه جانگذار ساختمان پلاسکوی تهران گفت: ایثار ماموران آتش نشانی در این حادثه قابل وصف نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۲۹  
فهرست سالن های مردمی نمایش دهنده فیلم های سی وپنجمین جشنواره فیلم فجر در تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۲  
در همایش مراکز آموزش علمی و کاربردی فرهنگ و هنر کشور، فاضل عبادی به عنوان مدیرکل و رئیس شورای سیاستگذاری برتر در سال 95 انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۱:۰۲  
مدیر اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان نهاوند از اجرای نمایش خیابانی طنز با عنوان یک کلام بگو نه! در این شهرستان خبر داد
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۳۳  
کمیسیون علمی همایش بین المللی گفت و گوهای فرهنگی و ادبی ایران و جهان عرب روز یکشنبه در مراسمی با حضور استادان زبان و ادبیات فارسی و عربی در دانشگاه فردوسی مشهد آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۳  
جشن امضا کتاب "داغ بی بی" هرمز علی پور و کتاب "گلن " علی اکبر یاغی تبار در انجمن شعر جوان اهواز برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۱۳  
هیات انتخاب جشنواره، 26 فیلم را برای شرکت در بخش داستانی ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه خوزستان برگزید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۲  
پرویز ترتیبیان، عکاس و هنرمند پیشکسوت همدانی دارفانی را وداع گفت
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۱۰:۰۲  
نمایشگاه نماز و بصیرت در همدان گشایش یافت
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۳  
فیلمسازان، فیلمنامه نویسان و عکاسان حاظر در پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان بینالود 'مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام' روز شنبه با حضور در ایستگاه آتش نشانی شماره یک میدان شهدا مشهد با ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۳  
دبیر اجرایی پنجاه و پنجمین جشنواره سینمای جوان بینالود 'مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام' گفت: برنامه اکران فیلمهای نخستین روز این جشنواره ملی که امروز دوم بهمن ماه در مشهد آغاز می شود مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۵۳  
پنجاه و پنجمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با عنوان بینالود روز شنبه به مناسبت انتخاب مشهد به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال 2017، در این شهر آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۳  
مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی خراسان جنوبی گفت: بسیاری از شهرها در طول این سال ها به چنین عنوانی رسیده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۲۳  
مرتضی امین الرعایایی عکاس جوان نیشابوری برگزیده پنجمین سوگواره عاشورایی عکس هیئت کشورشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۹:۰۲  
در راستای طرح پایتخت کتاب ایران از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر به کانون اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان بوشهر کتاب اهداء شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۵۶  
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد زمان اکران فیلم های منتخب سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم فجردر یزد را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۲  
حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پیامی به مناسبت جان باختگان حادثه پلاسکو، به خانواده آن عزیزان تسلیت گفت .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۰  
رییس اداره فرهنگی، تبلیغات و اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از اجرای بیش از 11 عنوان برنامه قرآنی بزرگداشت ایام الله دهه فجر در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۳۰  
مسوول کمیته مساجد ستاد دهه فجر استان سمنان با تاکید بر پرهیز از موازی کاری در اجرای برنامه ها گفت: برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر باید همراه با شور و نشاط باشد و دستاوردهای انقلاب اسلامی برای ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۰۰  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در ابلاغی قائم مقام این اداره کل را به عنوان مسوول ستاد دهه فجر این اداره کل منصوب و معرفی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۲:۰۰  
چهاردهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان پس از یک هفته با استقبال 250 هزار نفری مردم هرمزگان و فروش 17 میلیارد ریالی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۰  
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان طی برنامه ای یاد و خاطره درگذشتگان و آتش نشانان حادثه پلاسکو را گرامی داشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۲۰:۰۰  
در آخرین روز از چهاردهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان دو اثر به نام های "ارزنده ترین زینت" و چرا نماز" با موضوع قرآن و عترت رونمایی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۹:۵۷  
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان و انجمن نمایش، کارگاه آموزشی نمایش و ورگ شاپ بازیگری درفارسان به مدت سه روز اجراشد
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۹:۲۷  
به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان و انجمن نمایش نمایش ، طنز ویژه نوجوانان وجوانان در شهر فارسان برگزار شد
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۵:۲۸  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با اشاره به مهم ترین رویدادهای فرهنگی هنری استان تا پایان سال جاری، اظهار داشت: یازدهمین نمایشگاه کتاب استانی 7 تا 12 بهمن در اهواز برپا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۵  
نمایش خیابانی روایت پیچیده یک کلنگ زنی و نمایش صحنه ای همه دختران من در جشنواره بین المللی تئاتر فجر به اجرا در آمدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۵  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند از برگزاری برنامه های متنوع در ایام دهه فجر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۵  
فرماندار شهرستان عجب شیر گفت: لازمه پیشرفت فرهنگی ارائه طرحهای جدید در حوزه فرهنگ و هنر است .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۵  
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول کمیته فرهنگی و هنری شهرستان شبستر برنامه های این کمیته را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۵  
آزمون سراسری میاندوره ای خوشنویسی توسط انجمن خوشنویسی شعبه شهرستا ن سراب برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۵  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در پی آتش سوزی و فروریختگی ساختمان پلاسکو پیامی را صادر نمود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۵  
گروه تئاتر اوینار در جشنواره بین المللی اقوام به میزبانی کرمانشاه، نمایش آیینی میدانی" سارای" را اجرا می کند .
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۲  
کارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان پس از گذراندن مسیرتخت میرزا به ارتفاعات جهان نما صعود کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۰  
معاون فرهنگی مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد فارس، گفت: هفته فرهنگی ایران به میزبانی هنرمندان فارس در عشق آباد ترکمنستان به مدت 5 روز برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۹  
هفدهمین جشنواره تئاتر فجر مغان با محوریت کارگاه های آموزشی برای گروه های شرکت کننده و اجرای تئاتر برای عموم مردم برگزار می شود
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۵  
مهلت ارسال آثار به دبیرخانۀ چهارمین جشنوارۀ سراسری نثر معاصر مراغه تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۴:۰۲  
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان خواستار تدوین سند توسعه تئاتر استان شد و گفت: با این اقدام می توان آینده خوبی برای جامعه تئاتر استان متصور بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۵۶  
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزدهمزمان با تهران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را 14 الی21 بهمن ماه درپردیس سینمایی تک برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۵  
سمندری معاون فرماندار اهر که در هفتمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان سخن می گفت ، با ذکر این مطلب افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۵  
بیش از 300برنامه فرهنگی وهنری در ایام الله دهه فجر در بناب برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۲  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با سید عباسعلی محسنی مفیدی یکی از اهالی فرهنگ استان عیادت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۳۰  
معاون سینمایی فرهنگ و ارشاد فارس گفت: تمامی جشنواره های سینمایی استان فارس تا پایان شهریور سال آینده بر اساس جدول زمان بندی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۲۹  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به آیین پایانی سی و دومین جشنواره بین المللی موسیقی فجر گفت: موسیقی، زبان گفت و گو است و گفت و گو نیاز امروز جامعه ایرانی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵  
جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه فجر با حضور نمایندگان دانشگاه ها، شهرداری ها و سایر اعضای کمیته در اسکو برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵  
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی اهر گفت: اسلام راهکارهای جالبی برای سلامت روح و روان ارائه داده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۵  
محمدرضا بهمرام در بخش عکسهای مقایسه ای (درگذر زمان )تنها برگزیده این جشنواره شد و سعید قاسمی در بخش رابطه فرهنگ و معماری روستا مقام سوم را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۹  
جمعی از مسئولان و هنرمندان خراسان جنوبی با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهید حسین میابادی بیرجند با این مردان دریادل همدردی و یاد و نام شهید حادثه پلاسکو را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۸  
اسماعیل زارعی رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان لنده در پیامی درگذشت "زنده یاد منصور مرادی " استاد و پیشکسوت تعزیه شهرستان را تسلیت گفت.وت تعزیه شهرستان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۴۸  
از خواهران رابط فعال کانونهای فرهنگی وهنری مساجدشهرستان بهمئی تجلیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۵  
محمد محمدپور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی در بازدید از مجتمع فرهنگی در حال ساخت اسکو از نزدیک در روند اجرای این پروژه قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۲  
دهمین جشنواره هنرهای تجسمی زنجان با حضور 240 هنرمندو مراسم اختتامیه این جشنواره سوم بهمن ماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۳۰  
سجاد ایمانی از شهرستان ممسنی در جشنواره مختلف کشوری با ساخت و ارائه فیلم "تشریفات خصوصی" خوش در خشید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۲  
دبیر اجرایی پنجاه و پنجمین جشنواره سینمای جوان بینالود 'مشهد پایتخت فرهنگی جهان اسلام' گفت: برنامه اکران فیلمهای نخستین روز این جشنواره ملی که امروز دوم بهمن ماه در مشهد آغاز می شود مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۲۲  
آیین پاسداشت و تجلیل از پنج شاعر فقید خراسان رضوی که از آنان به عنوان یاران خراسانی رهبر معظم انقلاب یاد می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۱۹  
اکبر اسکندری نژاد مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین در پی وقوع حادثه فرو ریختن ساختمان تجاری پلاسکو پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۲  
رئیس اداره هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اجرای کنسرت موسیقی محسن یگانه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۲  
بیانیه هیات داوران جشنواره تئاتر خیابانی قرآن و عترت گلستان در آئین اختتامیه جشنواره توسط نماینده ای از هیات داوران قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۲  
برگزیدگان جشنواره تئاتر خیابانی قرآن و عترت گلستان در آئین اختتامیه این جشنواره اعلام شدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۲  
فرماندار بندرگز تئاتر را هنری تاثیرگذار بر مخاطب دانست و گفت: تاثیر انتقال پیام از طریق این هنر به مخاطب به مراتب بیشتر از سخنرانی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۲  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با بیان این نکته که تئاتر می تواند شکل دهنده تفکر یا جریان فکری باشد و گفت: این هنر بازتاب دهنده مسائل جامعه است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۲  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از اجرای جشنواره فیلم فجر در استان خبر داد و گفت: این جشنواره 14تا 21 بهمن در گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۲:۰۰  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: استقبال گسترده دانش آموزان از چهاردهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان از ویژگی های خاص این دوره می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۱:۰۰  
مجموعه شعر بغض های نارس سروده فرنگیس شنتیا، شاعر و روزنامه نگار شیرازی از سوی انتشارات فصل پنجم منتشرشد؛ "دیشب در یک حمله انتحاری عروسکها خواب بچه هایمان را منفجر کردند"
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۲  
همزمان با مراسم افتتاحیه رویداد پایتخت فرهنگی جهان اسلام محفل نورانی انس با قرآن در جوار بارگاه منور رضوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۵۲  
تصویر برداری فیلم کوتاه نزدیک به نویسندگی و کارگردانی علی خاکباز از فیلم سازان انجمن سینمای جوان نیشابور به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۰  
مردم شیراز با حضور در ایستگاه های آتش نشانی به احترام آتش نشانان در حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو تهران شمع روشن و دسته های گل اهدا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۰  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در احکامی رییس ستاد اجرایی، دبیر ستاد اجرایی و مسوول کمیته علمی و داوری جشنواره موسیقی استان سمنان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۱۰:۳۰  
سوگواره زنده یاد استاد محمد پناهی سمنانی شامگاه جمعه شب با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و جمعی از اهالی فرهنگ و ادب در مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...