سه شنبه ۰۲ خردادساعت ۱۱:۴۷May 2017 23

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان بر کشف استعدادهای فکری و جسمی کم توانان تأکید کرد و گفت: در هیچ انسانی همه مزیت ها یکجا جمع نمی شود.
  ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: امام خمینی (ره) دین اسلام را محور و مدار انقلاب اسلامی قرار داد و این مهم سبب ماندگاری امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی شد.
  ۱ ساعت پیش    
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: حماسه فتح خرمشهر تجلی توکل به خدا و اتحاد و همدلی بین آحاد ملت ایران بود.
  ۱ ساعت پیش    
همزمان با 29 شعبان، طرح ربیع القرآن با هدف انس هر چه بیشتر مردم با قرآن کریم در تمامی مساجدی که که دارای کانون فرهنگی و هنری است برگزار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
فراخوان جشنواره داستان کوتاه تلنگر با موضوع پیشگیری از اعتیاد تا 20 خرداد تمدید شد.
  ۲ ساعت پیش    
رییس انجمن سینمای جوانان خراسان رضوی برنامه های این انجمن را در فصل بهار تشریح کرد.
  ۲ ساعت پیش    
کارشناس مسئول امور پژوهش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از چاپ فصلنامه فرهنگی، پژوهشی فرهنگ گلستان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
سومین نشست هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی کشور با حضور مدیران قرآنی سراسر کشور ، فردا ، چهارشنبه سوم خرداد ماه در خرم آباد برگزار می شود .
  ۲ ساعت پیش    
با تلاش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استان لرستان در زمینه ی صدور پروانه دفتر نمایندگی رسانه ها ی سراسری در استان ، رتبه ی سوم کشور را از آن خود کرد .
  ۲ ساعت پیش    
طرح فرشته کتابخوان برای ایجادانگیزه مطالعه، شناخت فضایل اخلاقی، فکر کردن و لذت خواندن برای دانش آموزان در مدارس استان یزداجراشد.
  ۲ ساعت پیش    
با توجه به درخواست اعضا مبنی بر تمدید مهلت نامزدی برای عضویت در هیأت مدیره و همچنین ایجاد فرصت کافی برای بررسی عضویت متقاضیان ...
  ۳ ساعت پیش    
مسئول دبیرخانه کانون مساجد یزد گفت: طرح ربیع القرآن به میزبانی مساجد استان یزد برگزار می شود.
  ۳ ساعت پیش    
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد استان یزد گفت: طرح قرآنی 1451 همزمان با سراسر کشور توسط کانون های مساجد استان یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۹    
کارگاه آموزشی ضرورت بازرسی و بررسی کلیات و تشریح نحوه بازرسی با حضور معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۱    
بیش از 160نفر از خانواده هنر هفت شهرستان جنوب کرمان در باغ فتح اباد استان کرمان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۲    
ویژه برنامه های "نوای دل" در بندرماهشهر به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۲    
هیات انتخاب چهارمین همایش سراسری "تئاتر مردمی خرداد" پس از بررسی و ارزشیابی آثار، نمایش "عباس دو چوب" هنرمندان ماهشهری را معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۲    
اولین نمایشگاه خوشنویسی فردوسی توسط انجمن خوشنویسان لالی و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی، در مجتمع فرهنگی هنری مولوی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۲    
خوزستان در هفتمین جشنواره تئاتر منطقه ای دفاع مقدس منطقه ویژه پارس دارای پنج نماینده شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۷:۰۲    
شمس الله اکبری نمایش "چغوک" را در اندیمشک روی صحنه می برد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۰    
در دومین جشنواره آواها و نواهای رضوی سبک های مختلف موسیقی حضور خواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۰    
نشست انجمن ادبی پایتخت شعر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر تهران و با حضور تعداد زیادی از شاعران انجمن ادبی دانشگاه تهران ، فرهیختگان و نویسندگان ،عصر یکشنبه 31 اردیبهشت 96 برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۱    
حسین اسحاقی از مشارکت مردم هفت شهرستان جنوب کرمان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۲    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سیریک : با هنرنمایی هنرمندان گروه هنری تئاتر کودک "سرو تهران" نمایش های مختلفی در روستاه های سیریک به اجرا درآمد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۲    
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میناب از برگزاری پنجمین جشنواره تئاتر طنز ققنوس در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۲    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : 800 نفر در دوره آموزشی تربیت مربی نماز کودک در بندرعباس شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۹    
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از برگزاری مراسم رونمایی از دو کتاب خوشنویسی در مرکز این استان با حضور هنرمندان برجسته کشوری و استانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۳    
مرز خیال بی انتهاست وقتی به تماشای داغ مانده بر دل شقایق بنشینی و واژه واژه شهادت را معنا کنی تا به مفهوم "شقایق مرز خیال" پی ببری.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۷    
دبیر هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی کشور گفت: ثبت نام و صدور مجوز موسسات فرهنگی و هنری از طریق سامانه صدور مجوز موسسات فرهنگی هنری از تاریخ 15 خرداد انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰    
کارگاه آموزشی مدیریت کوتاه مدت فرهنگی با حضور جمعی از فعالین فرهنگی و مسئولین کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند برگزار شد .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۱۰    
دومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان مرند با موضوع هماهنگی و برنامه ریزی سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر، ماه مبارک رمضان و سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره( برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۲    
همایش قوم بختیاری با حضور مسئولین و صدها نفر از مردم بختیاری درمنطقه بنه وار شهرستان لالی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۲    
یازدهمین نمایشگاه بزرگ قرآن کریم استان خراسان جنوبی از 17 لغایت 24 خردادماه سالجاری در خراسان جنوبی گشایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۵۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، حضور و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رای در انتخابات را سرمایه ای عظیم برای نظام و انقلاب اسلامی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۷    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی از برگزاری کنگره ملی بزرگداشت استاد حمید سبزواری پدر شعر انقلاب همزمان با اولین سالگرد رحلتش خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۵    
عصر شعر ترکی و فارسی به مناسبت یادمان فتح خرمشهر و گرامی داشت شاعران زنجانی، استاد حسین منزوی و عباس بابایی، روز پنج شنبه، چهارم خرداد در این شهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۴۰    
نمایش خیابانی آلزایمر به کارگردانی غلامعلی رضایی به مناسبت فرارسیدن حماسه سوم خرداد و بزرگداشت این روز در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۵    
همزمان با فرارسیدن سال روز فتح خرمشهر، صبح امروز، اول خرداد، نمایشگاه کتاب "تجلی ایثار" با حضور معاون فرماندار ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۲    
با حضور مدیر کل و معاونین از واحد روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۲    
اهم برنامه های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در روز سوم خرداد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۳:۱۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گنبدکاووس به تجلیل از کتاب خوانان برتر باشگاه کتاب و کتاب خوانی" یکی بود" اشاره کرد و گفت: این تجلیل روز گذشته در گنبدکاووس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۱    
بازسازی سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پاسارگاد به گنجایش 120 نفر تماشاگر پایان یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۲۹    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از برگزاری دوره آموزشی سواد رسانه ای در این استان با حضور مدیران و اعضای کانون های فرهنگی و هنری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵    
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه، از راهیابی اثر هنرمندان کرمانشاهی به همایش تئاتر مردمی خرداد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱    
آیین پایانی پنجمین جشنواره فیلم نامه نویسی بیشاپور در کازرون برگزار می شود؛بیش از 300 فیلمنامه از نویسندگان سراسر کشور به دبیرخانه ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۲    
همزمان با فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان نمایش شط شیرین در محل سالن آمفی تئاتر مهر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی (ره) به روی صحنه می رود .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۲    
ورک شاپ هفتگی انجمن هنرهای تجسمی بندرماهشهر با همکاری سازمان بسیج هنرمندان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۰    
نمایش صندلی جادویی به نویسندگی محسن طارمی و کارگردانی محمدرضا صمیمی در تالار فخرالدین اسعد گرگانی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۰    
نخستین جلسه سلامت اداری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان با موضوع صیانت از حقوق مردم و تکریم ارباب رجوع در سال جاری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۰    
نخستین همایش بزرگداشت فردوسی با محوریت زبان ملی و زبان دوم، دوم خردادماه در شهرستان کردکوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۲    
همزمان با سراسر کشور آزمون پایان دوره ای اردیبهشت ماه انجمن خوشنویسان شعبه لالی در محل انجمن خوشنویسان این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۸    
جشنواره هنرهای سنتی با عنوان "فیروزه" روزدوشنبه با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان و رییس دانشگاه سمنان در مجتمع فرهگی هنری کومش سمنان آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۲۸    
نمایشگاه هنرهای سنتی و دستی دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه سمنان روز دوشنبه در مراسمی در نگارخانه سیمرغ مجتمع فرهنگی هنری کومش سمنان گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۷    
مرتضی امین الرعایایی عکاس جوان نیشابوری در بخش دانشگاهی جشنواره امام رضا (ع) با حضور جمعی ازمسئولین و هنرمندان در باغ نگارستان تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۷    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی گفت: به مناسبت فرا رسیدن ماه پر خیر و برکت رمضان 1500 جلد قرآن کریم در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد استان توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۸    
مسوول امور قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: بیش از 80 عنوان برنامه با محوریت قرآن در ماه مبارک رمضان در این استان اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل و کارشناسان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و فرماندار بیستون از مراحل پیشرفت پروژه مجتمع فرهنگی و هنری بیستون بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۲    
منوچهر زاده علی معاون فرهنگی وهنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری جشن آزادسازی خرمشهر همزمان با سوم خرداد ماه در مناطق مختلف این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۹:۱۳    
مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال استانی ارمین گفت: آموزش کامپیوتر، انیمیشن و فیلم سازی از بخش های مهم مجتمع دیجیتال آرمین است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۵۸    
نمایش شبهای طهران با استقبال گشترده دوستداران تئاتر در سمنان مواجه شد و در مدت 9 شب اجرای آن بیش از دو هزار و 170 نفر از این نمایش دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۲    
رموزی کارشناس مسئول مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: انتخابات خانه مطبوعات استان همزمان با سراسر کشور در روز 10 خرداد جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۲    
همزمان با دهه آخر شعبان، مساجد و اماکن مذهبی کردستان توسط هیئت امنا مساجد و مردم محله برای میزبانی ماه رمضان غبارروبی و عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۰۸:۲۸    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، در ابلاغی رییس کمیته اقتصاد مقاومتی شهرستان سمنان را منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۵    
معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور در مراسم کلنگ زنی 7 سالن سینمایی در زنجان اظهار داشت: مجموعه پردیس سینمایی گاوازنگ می تواند در جشنواره های مختلف کشوری مورد بهره برداری قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۱۵    
استاندار زنجان در مراسم کلنگ زنی 7 سالن سینمایی در این شهر گفت: خوشحالیم در استان زنجان پس از برگزاری دوازدهین دوره انتخابات ریاست جمهوری، اولین کلنگ عمرانی در حوزه فرهنگ بر زمین خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۲    
همایش تجلیل از نخبگان، حافظان و فعالان قرآنی کودک در رامهرمز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۷:۰۲    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندر امام خمینی( ره) از افزایش آموزشگاه های ازاد هنری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۵    
وجود تنها یک سالن سینما در زنجان و دغدغه مسئولان استان برای حل این مشکل سبب شد که ظهر امروز، کلنگ احداث 5 سالن سینمای 100 نفره و دو سالن 150 نفره در قالب پروژه پردیس سینمایی گاوازنگ به زمین زده شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۵    
"شعار سازمان سینمایی کشور در دولت دوازدهم، راه اندازی نهضت تولید محتواست تا بتوانیم در تولیدات تصویری سهم خود در دنیا را بگیریم و این سبب اشتغال بیشتر جوانان خواهد شد."
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۲    
نشست انجمن شعر شهرستان لالی با حضور اعضای این انجمن در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۲    
همایش اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولین شهرستانی و سردار محسن رضائی و صدها تن از مردم شهید پرور لالی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۴۰    
سیدناصر اسحاقی ، مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان اردبیل با اعلام این خبر گفت : بر اساس مصوبه شورای فرهنگ عمومی استان ، این همایش همزمان با هفته استان در روزهای اول و دوم مردا برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۳    
نشست مشترک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان با دانشگاه جیرفت با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان و رئیس دانشگاه جیرفت به منظور ایجاد هماهنگی و مشارکت بیشتر این این دو دستگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۳    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد جنوب کرمان گفت: 7 مجتمع دیجتال شامل یک مجتمع استانی در جیرفت، 3 مجتمع شهری در کهنوج، رودبارجنوب و منوجان و 2 خانه دیجیتال در جیرفت و عنبرآباد فعال می باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۳    
مجتمع فرهنگی دیجیتال استانی ارمین با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد جنوب کرمان، نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان محلی گشایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۹    
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به منظور بررسی نقاط قوت و راهکارهای هرچه بهتر برگزار شدن دوره های قبل نمایشگاه قرآن و عترت دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان : دو فصلنامه علمی - ترویجی پژوهش نامه فرهنگی – هنری هرمزگان شماره 12 ویژه پاییز و زمستان 1395 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت : نمایشگاه عکس های موبایلی تحت عنوان " در همین حوالی 2 " بزودی در بندرعباس برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۹    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از اجرای طرح ربیع القرآن در سطح 10 مسجد شاخص این استان در ایام ماه مبارک رمضان سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۲۹    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد با جایگاه ویژه ای که در راستای جذب جوانان به فرهنگ دینی دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۰    
" محسن سپهوند " یک فعال رسانه ای و عضو شورای نویسندگان پایگاه خبری یافته جمعه شب در صف انتخابات بر اثر ایست قلبی جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۰    
رئیس حوزه هنری لرستان گفت: هنرمند و کاریکاتوریست لرستانی در یازدهمین جشنواره کاریکاتور که در کشور رومانی برگزار شد موفق به کسب جایزه ویژه این جشنواره شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۳    
درمراسم گرامیداشت روز جوان ازجوانان برترشهرستان آوج درحوزه های مختلف تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۰    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان موفق به کسب رتبه ی سوم حوزه ی آموزش های ضمن خدمت کارکنان در سال 1395 شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۴۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی حماسه بیست و نهم اردیبهشت را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۳    
نخستین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی با محوریت ضرورت انتقال اندیشه های شهید مطهری به نسل جوان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۷    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی کسب رتبه اول مسابقات بین المللی قرآن مالزی توسط حامد علیزاده قاری بین المللی خراسانی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳    
فرماندار شهرستان البرز در آیین بزرگداشت روز معلم گفت: هفته معلم فرصتی است تا با جلوه گر ساختن خدمات شایسته و بی بدیل این عزیزان تقدیری هر چند اندک صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آوج با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این شهرستان، اقدام به اهدا و توزیع رایگان کتاب نمود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۳    
جشنواره های کودک و نوجوان رضوی به واسطه آشنایی بیشتر کودکان و نوجوانان با زندگی و سیره عملی امام مهربانی سبب پیوندی عمیق بین آنان و امام رضا (ع) می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۲    
نمایشگاه عکس از بافت قدیمی و تاریخی در پنج دهه از هنرمندان استان بوشهر به همت مجموعه تاریخی فرهنگی مدرسه سعادت برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۷    
نمایش عروسکی یونس در شکم نهنگ و نمایش صحنه ای شهر سربی که هر دو از تئاترهای دانش آموزی مشهد هستند به مرحله کشوری جشنواره دانش آموزی راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۸    
سرپرست هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تولید 108 مورد نمایش و اجرای 470 مورد نمایش در سال 95 در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۹    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام از برگزاری دوره مهدویت در مرکز این استان با حضور ائمه جماعات و روحانیون مبلغ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۷    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان رضوی از برگزاری طرح ربیع القرآن در سطح کانون های فرهنگی هنری مساجد استان در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۹:۱۰    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مینودشت به برگزاری نمایشگاه تجسمی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه به مدت یک هفته در مجتمع فرهنگی هنری این اداره برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی با مجموعه کارمندان این واحد در اداره کل، دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۳    
جعفری سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از اعلام فراخوان و توزیع بروشور جشنواره دوبیتی و رباعی رضوی در بین مراکز فرهنگی و هنری در مرکز و شهرستان های تابعه استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۲:۱۲    
از 14 اثر ارسالی به سومین جشنواره نمایشنامه خوانی دفاع مقدس دیلم 11 اثر به بخش پایانی راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۰ - ۲۰:۴۲    
همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی آیین تقدیر از مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دشتی صبح امروز در آن اداره برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...