سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۰:۵۳Mar 2017 28

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (farhang.gov.ir)

  ۳ دقیقه پیش    
کمیته فرهنگی و مذهبی ستاد اجرایی خدمات سفر استان آذربایجان شرقی با اجرای ویژه برنامه های متنوع پذیرای میهمانان نوروزی و عموم شهروندان است.
  ۳ دقیقه پیش    
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی از اجرای برنامه توسط گروه های هنری در ایام نوروز در چهار بخش خبر داد.
  ۳ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: اجرای طرح عیدانه کتاب از 15 اسفند آغاز و تا 15 فروردین ماه در کتابفروشی های عضو اجرا می شود.
  ۲۲ دقیقه پیش    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حمایت از تولید و توسعه زیرساخت های اجرای نمایش در سراسر کشور را در اولویت برنامه های این وزارتخانه دانست و گفت ...
  ۵۲ دقیقه پیش    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهرود گفت: وظیفه این اداره بسترسازی، حمایت و نظارت بر فعالیت های فرهنگی و هنری است.
  ۵۷ دقیقه پیش    
انتشارفراخوان همایش بین المللی نقش صفویه در تقویت مکتب اهل بیت علیهم السلام و احیای هویت ایرانی منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش    
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، "علی پیروزمنش" به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی منصوب شد.
  ۱ ساعت پیش    
چاپ ویژه نامه تبلیغاتی برای کاندیداهای انتخابات در حیطه وظایف دکه های مطبوعاتی نبوده و با کسانی که به این موضوع توجه نکنند برخورد می شود.
  ۱ ساعت پیش    
فرماندار شاهرود، کار در حوزه فرهنگ و هنر را بسیار حساس و نیازمند همدلی و تعامل بیشتر دانست.
  ۲ ساعت پیش    
افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پیامی به مناسبت روز جهانی تئاتر گفت: تئاتر امروز ما، دل ها و دست های مهربانانه را می طلبد.
  ۲ ساعت پیش    
نمایشگاه عکس بهار نیشابور آثار عکاس برجسته نیشابوری محمد رضا چایفروش درمحل سایت گردشگری نیشابور بر پا است.
  ۲ ساعت پیش    
سرپرست کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این استان از سری برنامه های پانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از 19 فروردین سالجاری آغاز می شود.
  ۲ ساعت پیش    
جانشین دبیر ستاد پایتخت فرهنگی جهان اسلام از برگزاری دو نمایشگاه ویژه معرفی مشهد، این رویداد و عرضه محصولات فرهنگی آن خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
نمایش دو یک به نفع بارسلونا از 7 الی 12 فروردین هر روز ساعت 19 در سالن نمایش شمایل مشهد به روی صحنه می رود.
  ۲ ساعت پیش    
سرپرست اداره هنرهای نمایشی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی طی پیامی روز جهانی تئاتر را تبریک گفت.
  ۲ ساعت پیش    
محمدکاظم دبیری رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد مقدس و جانشین دبیر ستاد پایتخت فرهنگی جهان اسلام به مناسبت روز جهانی تئاتر طی پیامی این روز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۲    
بسم الله الرحمن الرحیم هنر نمایش که قدمتی به بلندای تاریخ داشته و در بطن جامعه متولد شده است؛ پیش از خلق کلام، برای ایجاد ارتباط میان آدمیان ضرورتی حیاتی بوده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان در پیامی هفتم فروردین ماه روز ملی هنرهای نمایشی و روز جهانی تئاتر را به هنرمندان و اهالی تئاتر استان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۹    
همزمان با روز جهانی تئاتر، 27 مارس (7 فروردین) علی نصیریان پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی ایران پیامی را به این منظور منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۵    
سینما غزل تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ با فصل زیبای فروردین همچنان به نمایش آثار کارگردان های بزرگ ایران و جهان ادامه می دهد و از این میان چهارشنبه نهم نیز میزبان مسافران ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری به مناسبت 7 فروردین روز جهانی تئاترپیامی به شرح ذیل صادر کرد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در دیدار نوروزی با رییس و کارکنان دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان، فعالیت کانون های فرهنگی هنری در مساجد را مصداق بارز عمران معنوی مساجد دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۲    
طی حکمی محمد علیمحمدی معاون اداری – مالی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۵    
هفتم فروردین سال 96 به مناسبت روز جهانی تئاتر، تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، بگونه رایگان میزبان نمایش "هفت رنگ عشق" برگرفته شده از متن کهن نظامی است که به نویسندگی و کارگردانی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۲    
معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان در حکمی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان را به عضویت کمیته تقویت حداکثری مردم استان در انتخابات منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۰    
همزمان با فرارسیدن فصل بهار و جشن نوروز باستان، نوروزخوانی در این ایام توسط استاد چایانی نقال برجسته همدانی در آرامگاه بوعلی سینا اجرا شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۲    
فرماندار آرادان از تلاش های سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان در ستاد ساماندهی امور جوانان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان ، تئاتر طنز و کودک و نوجوان را پر مخاطب ترین بخش هنرهای نمایشی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۵    
نشست انجمن شعر و داستان جیرفت با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان در محل سالن اجتماعات مجمع امور صنفی این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۵    
هادی نیا با بیان این که 1269 روحانی مدیریت کانون های مساجد را عهده دار هستند، گفت: روحانی و امام جماعت هر مسجد برابر قوانین موجود، به عنوان رییس هیأت امنای کانون فرهنگی هنری شناخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۵    
معاون فرهنگی هنری ستادعالی کانون های مساجد با بیان این که کانون های فرهنگی هنری مراکزی برای اعتلای مساجد کشور هستند، گفت: این هدف مهم با نقش آفرینی روحانیت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۵    
هم زمان با همایش بزرگداشت بیست و چهارمین سالگرد تأسیس ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد در تبریز از نرم افزار 50 درس اصول عقاید آیت الله مکارم شیرازی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۵    
معاون فرهنگی هنری ستاد عالی کانون های مساجد کشور با بیان این که بسیاری از معضلات اجتماعی نشأت گرفته از بی توجهی به تربیت دینی فرزندان در نهاد خانواده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۲    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی استان سمنان از اعلام اسامی برترین های مسابقه کتابخوانی "درآمدی بر مباحث نظام زن و خانواده" از منظر مقام معظم رهبری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲    
طی حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، عبدالحسین محمدی به عنوان سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۲    
سرپرست نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میامی گفت: هنرمندان نقش بسزایی در تحقق شعار سال و به ویژه ارتقای تولید و اشتغال در جامعه دارند و در سال 96 باید در این عرصه تلاش بیشتری نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۲    
در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان سمنان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان، صنایع فرهنگی و هنری را بسترهای جدید برای تولید و اشتغال دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۲    
اثر جدید فرزاد علی پناه، هنرمند موسیقی پاپ از شهرستان ابرکوه به نام هفت سین منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۳۲    
با حضور فرماندارشهرستان مهریز، مدیرکل امور روستایی استانداری یزد، معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و جمعی از مسئولین شهرستان مهریز ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۷:۳۲    
حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در پیامی روز هنرهای نمایشی را به جامعه بزرگ هنری تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان گفت:انتخابات خانه مطبوعات جنوب کرمان 22 فروردین ماه به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۵:۰۲    
روسای انجمن های فرهنگی هنری و هنرمندان فعال بندر امام خمینی (ره|) در آستانه سال جدید با حضور حجت الاسلام تابش امام جمعه شهرستان ، قنبری بخشدار و جمعی از اهالی فرهنگ و هنر تقدیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۴:۳۲    
فراخوان پنجمین همایش منطقه ای خوشنویسی چلیپا از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۲    
شب شعری به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) در آرامگاه دکتر قیصر امین پور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۴:۰۲    
در مراسمی از برگزیدگان جشنواره قرآنی مدهامتان شهرستان های دزفول و اندیمشک تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲    
نهمین جلسه ی شورا ی فرهنگ عمومی شهرستان دزفول با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای شورای فرهنگ عمومی، در دفتر امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بندر ماهشهر بر ضرورت حمایت مسئولان این شهرستان از هنرمندان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت روز جهانی تئاتر پیامی را صادر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۳:۰۲    
سینما دیجیتال شهرستان لالی با کران فیلم سینمایی"سلام بمبئی" آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۲    
دکتر محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با ارسال پیامی فرارسیدن بهار طبیعت و سال نو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام،گفت: توجه به اقتصاد مقاومتی و ترویج فرهنگ کارآفرینی و کار و تولید، محور فعالیت کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سال جاری باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۲    
گروه سرود نصر کشوری شهرستان بندر ماهشهر در یادمان شهدای عملیات والفجر هشت از نماهنگ "ستاره های خاکی" رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۲۵    
زمان مراسم تشییع زنده یاد غلامحسن اولاد شاعر پر آوازه ایران مشخص شد و قرار است ساعت 9:30 صبح سه شنبه هشتم فروردین ماه جاری با حضور و همراهی اصحاب فرهنگ، ادب ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۲    
نویسنده و بازنویس ایلامی گفت: برای تقویت و ترویج فرهنگ اهدای کتاب و نهادینه کردن کتابخوانی در میان اقشار جامعه به ویژه کودکان و نوجوانان در ایام نوروز به جای پول ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۲    
معاون فرهنگی و هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از استقبال مهمانان و گردشگران نوروزی از ویژه برنامه های فرهنگی و هنری جشن نوروزگاه در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۲:۰۲    
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام،گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد نقش مهمی در راستای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی و توجه به بحث کارآفرینی در بین نسل جوان دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۳۲    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام با بیان اینکه طبیعت را باید مادر خود بدانیم و با آن مهربان باشیم، گفت: پاک نگه داشتن طبیعت و محیط زیست ضامن بقای زندگی انسان است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۰    
سید ناصر اسحاقی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل با صدور پیامی ،روز جهانی تئاتر را به هنرمندان نمایش تبریک گفت .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۱:۰۰    
همزمان با روزهای آغازین سال نو ، حضرت آیت الله سیدحسن عاملی ،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل ،مجیدخدابخش ، استاندار اردبیل و سید ناصر اسحاقی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه در سبک اسلامی ایرانی، خانواده مسلمان، خانواده ای مولد و کارآفرین است گفت: برای تحقق رهمنودهای رهبر فرزانه انقلاب در بحث تولید و اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۵۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، رییس اداره فرهنگ و ارشاد آباده، کارکنان و انجمن های ادبی هنری این شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۲    
سرپرست روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان بر نقش خطیر روابط عمومی ها در تحقق شعار سال و تبیین اهمیت اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۴۲    
اجرای نمایش طنز همزمان با نوروز در میامی با هنرمندی گروه ماندگار در تعطیلات نوروز در این شهر بر روی صحنه رفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۲۵    
نگارخانه استاد غلامی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس میزبان نمایشگاه گروهی جمعی از نقاشان شیراز شد که تا 15 فروردین ماه جاری ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۲    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گرمسار از آمادگی این اداره برای اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری و آموزشی به منظور مقابله و پیشگیری از اعتیاد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۹:۱۲    
دومین کارگاه آموزشی تخصصی طراحی چهره با ذغال در موسسه فرهنگی هنری باران شهمیرزاد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۸:۴۲    
همزمان با فرارسیدن فصل بهار و جشن های آغاز سال نو، برنامه های متنوع فرهنگی و هنری از جمله استقبال از مسافران نوروزی با موسیقی محلی و نیز جشن نورور در میامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۰:۲۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، فقدان استاد" غلامحسن اولاد "شاعر بلند آوازه ایران را به جامعه فرهنگ و ادب و هنر استان تسلیت گفت و برای باز ماندگان صبر جلیل آرزو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۲۰:۰۲    
طرح عیدانه کتاب با شعار امسال هم کتاب عیدی دهیم از 15 اسفند آغاز و تا 15 فروردین ماه در 69 کتاب فروشی های عضو این طرح در خراسان رضوی در حال اجراست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۲    
نمایشگاه صنایع دستی و سوغات مشهد در مجتمع فرهنگی تفریحی کوهسنگی مشهد در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۲    
افشین تحفه گر معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی در پیامی فرارسیدن نوروز 1396 را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۳۲    
سید سعید سرابی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و دبیر ستاد پایتخت فرهنگی جهان اسلام، در پیامی فرارسیدن سال 1396 را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۲    
دبیرخانۀ جشنواره بین المللی انتخاب کتاب سال رضوی، فراخوان دهمین دوره از این جشنواره را منتشر کرد. در این جشنواره، آثاری با موضوع امام رضا علیه السلام و خاندان ایشان مورد ارزیابی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با حضور در منزل استاد حسین یقینی محقق و نویسنده دانشنامه داروسازی اصفهان با وی دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
حجت الاسلام ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از دبیر ستاد اقامه نماز استان عیادت نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت درگذشت زهره یعقوبی خبرنگار اصفهانی پیام تسلیتی را صادر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با کارکنان اداره کل در روز نخست کاری در سال 96 دیدار و گفتگو نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۳۰    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به مناسبت درگذشت آیت الله حاج سید مهدی ابن الرضا خوانساری موسس حوزه علمیه خوانسار پیام تسلیتی را صادر نمود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۲    
سید عباس عظیمی مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و حمیده ماحوزی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با ایرج صغیری پیشکسوت تئاتر استان بوشهر دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۲۵    
آئین های نمایشی ویژه نوروز نام برنامه ای با عنوان "نوروز گاه" است که امسال نیز برای دومین سال پیاپی توسط گروه هنرهای نمایشی خورشید با همکاری انجمن نمایش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۵    
مسوول روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهار محال و بختیاری ،با آغاز سال 1396از شروع بکار 9 زیرپورتال شهرستانی فرهنگ و ارشاد اسلامی چهار محال و بختیاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۵    
جواد کارگران دهکردی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال وبختیاری در اولین روز از آغاز کار 1396با کارکنان اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی دیدارکرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۲    
کانون های فرهنگی هنری مساجد یزد با ایجاد نمایشگاه مجموعه تاریخی مسجد ملااسماعیل یزد سعی دارند تا اماکن تاریخی و فرهنگ غنی یزد را به گردشگران نشان دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۲    
دبیر ستاد عالی کانون های مساجد کشور در مراسمی از نمایشگاه مجموعه تاریخی مسجد ملااسماعیل یزد بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۵    
از پنجم فروردین سال 96، تالار حافظ اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، میزبان نمایش "هفت رنگ عشق" برگرفته شده از متن کهن نظامی است که به نویسندگی و کارگردانی علی نقی رزاقی، برصحنه اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۵    
نمایش"اسکارلت دهه شصت" دومین تجربه همکاری مشترک سجاد افشاریان و رام می باشد که از هشتم فروردین در باشگاه دانشگاه شیراز بر صحنه خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس در یاداشتی به مناسبت هفتم فروردین، روز جهانی تئاتر را به هنرمندان و دست اندرکاران این هنر تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۴۲    
نمایشنامه "عرفان خطیب زاده" برگزیده چهارمین دوره مسابقات جهانی نمایشنامه نویسی اسیتژ فرانسه شد و این اثر به زبان انگلیسی به چاپ رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان با تاکید بر اینکه حمایت از تولیدات فرهنگی و هنری مبتنی بر فرهنگ غنی اسلامی یک اولویت جدی در سال جدید است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۲    
امام جمعه میامی گفت: شورای فرهنگ عمومی از اهمیت بالایی برخوردار و مرکز تصمیم گیری فرهنگی منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۵    
5 فروردین 1396 08:29
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۱:۵۵    
دبیر شورای فرهنگ عمومی استان فارس با تبریک سال نو به اصحاب فرهنگ، ادب و هنر، شعار ارزشمند اقتصاد مقاومتی تولید- اشتغال را نشان از بصیرت و دید بسیار شگرف مقام عظمای رهبری و توجه به ضرورت های کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۲۰:۵۵    
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس با برنامه هایی از قبیل، پنج نمایش ایرانی در قالب کارنوال، جشن های ویژه نوروز درپاسارگاد، برپایی آثار هنرمندان شیرازی در قبرس ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۹:۲۵    
سینما دیجیتال سیار شهر مُهر افتتاح شد و فیلم سلام بمبئی بوسیله معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی استان فارس، فرماندار شهرستان مُهر و جمعی از مردم و علاقه مندان سینما، پخش شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۲    
اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دنا با همکاری کانون فرهنگی-هنری علم الهدی مسجد ولیعصر عج سی سخت جهت گرامیداشت میلاد امام خمینی(ره) وحضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن وگرامیداشت مقام ومنزلت مادر محفل شبی با قرآن ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۱:۳۵    
همایش آموزشگاه آزاد موسیقی باران در محل سالن شهید مداحی پور شهرستان جیرفت با حضور معاونین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب کرمان برگزارشد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۳:۰۰    
در آستانه سال جدید نشست صمیمانه مدیرکل و معاونین وی باکارکنان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۲:۳۰    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان خواستار همکاری بیشتر ائمه جماعات در فعالیت های فرهنگی مساجد شد و گفت: حضور پرشکوه مردم در مساجد عامل پویایی و عمران این مراکز دینی است.
مشاهده نتایج بیشتر...