یکشنبه ۲۹ مهرساعت ۱۹:۰۸Oct 2018 21

جدیدترین خبرهای «نماینده ولی فقیه»

حوزه   ۲۷ دقیقه پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: انسان این عالم فانی را نباید جدی بگیرد زیرا خلقت انسان دارای اهداف والا تری است که نیازمند توجه بیشتر است.
خبرگزاری مهر   ۲۹ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: مردم لرستان 14 موکب برای خدمت به زائرین اربعین برپا کرده اند.
خبرگزاری مهر   ۳۱ دقیقه پیش    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: پیاده روی اربعین با وجود تمام تهدیدات تروریستی در خاک عراق یک حرکت بی نظیر و کوبنده است.
ایکنا   ۴۲ دقیقه پیش    
گروه سلامت- نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه هیچ فردی نباید از خدمات بیمه بی بهره بماند گفت: باید برای افرادی که توانایی مالی ندارند هزینه های درمان را سعی کنیم تا حد امکان پایین بیاوریم.
حوزه   ۴۳ دقیقه پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: این فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی است که حتی اگر یک کشور غیر مسلمان مظلوم واقع شود دفاع از آن جز دستورات دین ما است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت : شکوه حضور مردم در راهپیمایی 13 آبان امسال ، دشمن شکن خواهد بود.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: توجه به مفاهیم والای قرآن کریم تحول آفرین است و دانش آموزان با فعالیت در حوزه های قرآنی موفقیت خود در همه مراحل زندگی تضمین می کنند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه پدافند غیرعامل به ترمیم و سالم سازی تمام بخش های جامعه توجه دارد گفت: پدافند غیرعامل آن است که هرگز دست نیاز به طرف دشمن دراز نکنیم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با بیان اینکه خون امام حسین (ع) در تمامی قرون واعصار جاری و ساری است، گفت: پیاده روی اربعین به عنوان نماد عظمت اسلام به اعتراض شیعیان علیه استکبار جهانی و ظلم و زور در جهان تبدیل شده است.
رئیس سازمان پدافند غیرعامل نیز در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: تمام عرصه های فضای سایبری را می خواهیم به شرط آن که بومی باشد.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش    
شهرکرد- نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال وبختیاری وامام جمعه شهرکرد گفت: ترویج فرهنگ نماز در جامعه ضروری است.
دانا   ۳ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی روز یکشنبه از موکب میقات الرضا(ع) اراک در روستای خیرآباد اراک بازدید کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: جامعه قرآنی با هدایتگری اجازه ورود مسئولان به مسیرهای اشتباه را ندهند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: مسئولان باید توجه ویژه ای به نماز جماعت ادارات داشته باشند و با حضور در این آیین معنوی موجب ترغیب کارکنان برای شرکت در نماز جماعت شوند.
نصر نیوز   ۴ ساعت پیش    
نصر: نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: نماز جمعه دانشگاه بزرگی برای تغذیه فکری و روحی امت اسلامی به ویژه جوانان است.
جماران   ۴ ساعت پیش    
فرمانده ناجا همراه هیئتی به منظور بازدید پایانه های مرزی شلمچه و چذابه وارد فرودگاه آبادان شد. به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، دقایقی پیش سردار "حسین اشتری" فرمانده ناجا همراه هیئتی به منظور بازدید پایانه های مرزی شلمچه و چذابه وارد فرودگاه آبادان شد. ...
ایثار   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهار داشت: تکریم و تعظیم جامعه معزز ایثارگری، به ویژه خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان از مهم ترین اصول در روند کاری بنیاد باشد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: امروز لازم است رسانه ها بیش از هر زمانی با توطئه تزریق ناامیدی در جامعه از سوی دشمن مقابله کنند.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با بیان این که اصلی ترین منبع قدرت نظام جمهوری اسلامی، حمایت و پشتیبانی مردم است، گفت: تمام تلاش دشمن این است که با ایجاد شکاف ...
رسا   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه توجه به قرآن سبب کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه می شود، گفت: برای کاهش آسیب در جامعه و مشکلات ناشی از آن باید به خدا و دستورات قرآن مراجعه کنیم و زندگی خود را بر اساس رهنمون های آن پیش ببریم.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
مدیر کل ورزش و جوانان استان و جمعی از کارکنان اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی با ایت ا... یعقوبی نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی و امام جمعه بجنورد دیدار کردند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
تبریز - ایرنا - نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیام سند الگوی 50 ساله اسلامی ایرانی پیشرفت، اقتدار نظام اسلامی را به دنیا نشان دادند.
رسا   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: ستادهای نماز جمعه باید عالمانه هدایت شود و این مهم سلیقه ای نیست و نباید اجازه داد جایگاه نماز جمعه تنزل پیدا کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۴ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در گیلان در دیدار با رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت : لازم است پدافند غیرعامل در همه عرصه ها بکار گرفته شود.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
گروه فرهنگی - نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان این که کارمندان ادارات خواهان اقامه نماز جماعت هستند، خاطرنشان کرد: مطالب ارائه شده توسط ائمه جماعات ادارات دسته بندی و مطالعه شده و با آگاهی باشد.
ایکنا   ۴ ساعت پیش    
گروه چند رسانه ای - حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربجان شرقی از کتابخانه مرکزی تبریز بازدید کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد گفت: نقطه اشتراک اربعین و 13 آبان، استکبارستیزی است.
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: اگر دانش آموزان با قرآن مانوس شده و آن را قرائت کنند، در موفقیت تحصیلی آنها بسیار موثر است.
ایکنا   ۵ ساعت پیش    
گروه سیاست و اقتصاد نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: ورزش در ارتقای سلامت جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی از جایگاه بالایی برخوردار است.
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: یکی از فرصت های تبلیغی روحانیت اقامه نماز در ادارات است که باید از این فرصت برای تقویت معنویت و تبیین معارف الهی استفاده کنیم.