شنبه ۲۳ آذرساعت ۲۲:۵۸Dec 2019 14

جدیدترین‌های «نماینده ولی فقیه»

خبر آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تا پیش از استقرار نظام جمهوری اسلامی و در هنگام زمامداری رژیم ها و سلسله های سابق، در حدود 3.5 میلیون کیلومتر از خاک ایران جدا شد ...
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: شبکه های اجتماعی با برنامه سازی و پخش شایعات و رواج شبهات به دنبال دور کردن ذهن جوانان از انقلاب اسلامی هستند.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از پیاده روی اربعین به عنوان بزرگترین پیاده روی جهان اسلام یاد کرد و افزود: توجه به این مراسم به نوعی زنده نگه داشتن شعائر اسلام است.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: خدمت به زائران امام حسین (ع) توفیق و سعادت بزرگی است که نصیب مسوُولان و مردم شده و برکات زیادی نیز همراه داشته است.
خبرگزاری تسنیم   ۲ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه هدف اصلی همه انبیا اعتلای کلمه الله بوده است، گفت: راه های تحقق این هدف در طول تاریخ بنا بر شرایط زمانی متفاوت بوده است، اما این افراد با شناخت درست از هدف اصلی، در این راه قدم گذاشته اند.
انصاف نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام دری نجف آبادی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه همزمانی حوادث ایران و عراق و لبنان را نباید ساده ببینیم، گفت: هزاران توطئه پشت این مسائل است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۵ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه دشمن با تمام توان به وسیله برنامه های مختلف خود به ویژه با استفاده از شبکه های اجتماعی به دنبال برگرداندن ذهن مردم از انقلاب است گفت: ما نباید در برابر این اقدام دشمن انفعالی عمل کنیم.
حوزه   ۵ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که مسئولیت ها در نظام اسلامی امانتی برای خدمت به مردم است، تاکید کرد: باید از همه ظرفیت ها به منظور خدمت بی منت و صادقانه به مردم استفاده شود.
نماینده ولی فقیه در استان قزوین با بیان اینکه سلامت جامعه نقش مهمی در امنیت دارد، گفت: جامعه علوم پزشکی در سیاست بازی ها و جناح بازی ها ورود نکند.
رسا   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که تعلیم در آموزش و پرورش باید با تربیت دینی همراه باشد،گفت: تحقق این هدف با رونق برنامه های دینی، فرهنگی و قرآنی انجام خواهد شد.
تجارت امروز   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیسی با دختر سید احمد علم الهدی امام جمعه مشهد و نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، و معاون سابق دانشگاه امام صادق، ازدواج کرده است. همسر او که در سال 1380 دکترای خود را از دانشگاه تربیت مدرس گرفته، استاد علوم تربیتی دانشگاه شهید بهشتی و رئیس کمیسیون تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی است ...
رسا   ۶ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: اصل اول و پایه مدیریت و خدمت در نظام اداری اسلامی این است که باور کنیم در محضر خدا هستیم و خداوند ناظر اعمال ما است.
حوزه   ۷ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان این که وابستگی کشور به درآمدهای نفتی باید به صفر برسد، گفت: مسئولان کشور از این فرصتی که در سایه تحریم های نفتی آمریکایی ها به وجود آمده به نفع کشور بهره گیرند.
بازدید نماینده ولی فقیه از غرفه هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد آ یت ا.. ملک حسینی در دومین روز از نمایشگاه هفته پژوهش وفناوری که با حضور دستگاه های ذیربط جهت اطلاع رسانی از آخرین دستاوردهای پژوهشی در مصلی امام خمینی شهر یاسوج برگزار گردید ،از غرفه اداره کل هواشناسی استان بازدید نمود. ...
دیدار معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان انتقال خون ایران و مدیرکل و جمعی از کارکنان انتقال خون مازندران با نماینده ولی فقیه استان دکتر حسین رنجبران معاون توسعه و مدیریت منابع سازمان انتقال خون کشور و دکتر پوریانی مدیرکل انتقال خون مازندران به همراه جمعی از پرسنل این مرکز با نماینده ولی فقیه ...
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی وجهه قانونی دارد و زمینه خوبی فراهم می کند که اگر مدیر یک سازمان به هردلیل نسبت به وظایف خود بی تفاوت بوده وی را از خواب بیدار کند.
حوزه   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ امام جمعه قزوین گفت: اگر جامعه عدالت در اجرای قانون را لمس کند، همراهی بیشتری خواهد داشت، لذا مسئولان نباید سفارش پذیر باشند بلکه باید قانون را به صورت یکسان برای همه اجرایی کنند.
حیات   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
15:5:0 1398/09/23 نخستین همایش فرزندان شهدا با حضور آیت الله عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل، عادل مهری مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر، مدیران ارشد استان و خانواده معظم شهدا و ایثارگران پنجشنبه 21 آذرماه 98 در سالن ولایت اردبیل برگزار شد. ...
دانا   ۸ ساعت پیش    
صبح امروز اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه دیدار کردند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/لرستان حجت الاسلام شاهرخی با حضور در طرح شمیم خدمت جهاد دانشگاهی لرستان در جریان فعالیت های این نهاد قرار گرفت.
ساکنان آسایشگاه و روستای باباباغی در نامه ای به آنچه که قصد دانشگاه علوم پزشکی تبریز برای نابودی این مکان عنوان کرده اند، از استاندار و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی درخواست کمک کرده اند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با بیان اینکه دانشگاه ها باید سیاسی باشند اما سیاست زده نباشند، گفت: با برگزاری دوره های آگاهی بخشی سیاسی باید دانشجویان را برای روزهای حساس و بحرانی آماده کرد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: تلاش برای سست کردن پایه های نظام اسلامی از جمله اعمال منکر است.
حوزه   ۸ ساعت پیش    
حوزه/ نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی گفت: با وجود پیشرفت های چشمگیر در چهار دهه گذشته، باید بپذیریم هنوز کارها در زمینهٔ اقتصادی گره داشته و اوضاع اقتصادی کشور با جایگاه شایسته نظام اسلامی فاصله دارد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: اقدام نیروی انتظامی در مقابله با فتنه اخیر طراحی شده از سوی دشمنان، از نتایج عملِ توام با بصیرت بود.
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: شهردار اهواز در رابطه با رفع مشکلات محلات محروم اهواز گام های موثر و خوبی برداشته است و تمام تلاش خود را به کار می گیرد و صادقانه قول می دهد.
سایت قنوت   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز با حضور آیت الله رئیسی رئیس قوه قضائیه، محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، حجت الاسلام محسن قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز، آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان، جمعی از میهمانان و مسئولان کشوری و استانی ...
شمال نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: تمامی سیاستگذاری ها در حوزه سوخت بر زندگی مردم تاثیر مستقیم دارد و باید در این زمینه با احتیاط عمل کرد.
بسیج   ۹ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی اظهارداشت: تکریم مردم و جلب رضایت خدا، محور فعالیت های مدیران شهرداری باشد.
نماینده ولی فقیه در دانشگاه ها: "شورای راهبردی"، "شهرک فناوری" و "کمیته روابط بین الملل" در کیش؛ نشان دهنده همت ویژه و بالای سازمان منطقه آزاد کیش در نیل به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب است.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، وظیفه یک نماینده قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین دانست و گفت: نامزدهای انتخاباتی برای ورود به مجلس نباید وعده های خلاف واقع به مردم دهند.
جماران   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دکتر حسین رنجبران روز شنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران افزود: استقبال بیشتر مردم برای اهدای خون و افزایش سطح ذخیره خونی با امنیت کشور مرتبط است چرا که سازمان انتقال خون حیاتی ترین دستگاه به لحاظ پدافند غیر عامل در کشور محسوب می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه_ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ملاک مردم در انتخابات افراد سالم، صالح و ثابت قدم باشد.
رسا   ۱۰ ساعت پیش    
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به نقش نخبگان در پیشرفت کشور گفت: مسؤولان حرف های نخبگان را بشنوند و در رفع دغدغه های آنها تلاش کنند،
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۱:۵۸    
ساری - ایرنا - نماینده ولی فقیه در مازندران بی نیازی از واردات را مهم ترین رکن استقلال کشور دانست و گفت: باید در شرایط سخت تحریمی، قطع وابستگی به خارج و تامین نیازمندی های در داخل معیار ارزیابی عملکرد دستگاه ها باشد.
ایثار   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۱:۳۹    
یادواره شهدای محله باب المسجد نایین با حضور حجة الاسلام و المسلمین سجادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه نائین برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خوزستان با حضور در نیروگاه رامین ضمن بازدید از بخش های مختلف این نیروگاه با گارگران صحبت کردند و جویای مطالبات آن ها شدند.
شبستان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در پی شهادت بسیجی عزیز سید علی رضوی پیامی صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۰:۲۶    
نماینده ولی فقیه در مازندران صبح امروز در دفتر نمایندگی ولی فقیه با قائم مقام انتقال خون کشور و مدیرکل انتقال خون مازندران دیدار داشت و در این دیدار بر ضرورت رعایت استانداردهای جهانی و بهداشت تأکید کرد.
بسیج   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت:دشمن با استفاده از دوقطبی سازی سعی می کند بر فکر، اندیشه، عواطف، محاسبات، تصمیمات و درنهایت بر رفتار مخاطب تأثیر بگذارد و آن طور که دوست دارد رفتار او را تغییر دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
ساری - نماینده ولی فقیه در مازندران خواستار ترویج و پررنگ تر شدن فرهنگ دینی در ادارات و بین کارکنان دستگاه ها شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر گفت: گرانی های کاذب باید کنترل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۰۸:۴۷    
همدان - مراسم جشن گلریزان حمایت از بیماران کلیوی با حضور نماینده ولی فقیه در استان همدان برگزار شد.
متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به این اجلاس که صبح امروز (پنجشنبه) در شهر گرگان برگزار شد و نماینده ولی فقیه در استان گلستان، آن را قرائت کرد به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۲۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
در بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز ، دانش آموز زنجانی مورد تجلیل قرار گرفت. در بیست و هشتمین اجلاس سراسری نماز که با حضور سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه،حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور، آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان ...
برترین ها / تابناک اصفهان   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۴:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: اعتراض حق هر انسان مسلمان و غیر مسلمانی است ولی باید از راه قانونی و با شیوه های مختلف از جمله نمایندگان صورت گیرد. ...
جماران   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز با اشاره به روند تایید صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ما مردم ایران نمی پذیریم شورای نگهبان کسی را برای حضور در انتخابات مجلس تایید کند که لیبرال است و تفکر و گرایش غربی دارد. ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز، با اشاره به در پیش بودن انتخابات دوم اسفند گفت: امروز کشور درگیر یک جنگ اقتصادی تمام عیار است و برای پیروزی در این جنگ باید بهترین و قوی ترین نیروها را به میدان فرستاد.
ایسنا   ۱۳۹۸/۰۹/۲۲ - ۱۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی باحضور مردم، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، نمایندگان مجلس و مقامات استانی، پیکر مرحوم محمد اشرف نیا ظهر امروز پس از نماز جمعه و اقامه نماز میّت به امامت حجت الاسلام و المسلمین سید محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز تشییع شد.