سه شنبه ۲۹ بهمنساعت ۰۶:۳۴Feb 2020 18

جدیدترین‌های «بنیاد شهید و امور ایثارگران»

ایثار   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با جانباز سرافراز اباصلت زرین دیدار کرد.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: همکاران ما در بنیاد باید با توجه بیشتر به سلامت جسمی و روانی و عبور از مشکلات زندگی از توفیق خدمت در بنیاد بهره برداری حداکثری کنند.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
همایش آموزش مددکاران بنیادشهید وامورایثارگران هرمزگانی، صبح بیست و هشتم بهمن ماه با حضور دکتر غیاثی، رئیس مددکاران استان خراسان رضوی در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان قشم برگزار شد.
ایثار   ۸ ساعت پیش    
غلام فتح آبادی، رئیس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان بندرعباس به مناسبت ایام ولادت باسعادت بزرگ بانوی اسلام، حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن، با تعدادی از مادران معظم شهدا دیدار نمود.
پرس شیعه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
از مجموعه کتاب اندیشمند جوان و نویسنده شهید سید عبدالمحمد تقوی سه شنبه 29 بهمن ماه در سرای کتاب موسسه خانه کتاب رونمایی می شود. به گزارش شیعه پرس، آئین رونمایی از 5 جلد کتاب اندیشمند جوان و نویسنده شهید سید عبدالمحمد تقوی با حضور محسن اسماعیلی نماینده مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری و حجت ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۳۳    
معاون بهداشت و درمان و جمعی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین با هدف پیگیری درمان از خانواده های شهدا عیادت کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۴    
غلام فتح آبادی رئیس بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان بندرعباس، در معیت مدیرعامل شرکت انتقال گاز منطقه 6 و معاونینش از دو خانواده شهید در منزلشان دیدار کردند.
حوزه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۵۱    
حوزه/ مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران با روسای دانشگاههای مفید و ادیان و مذاهب در استان قم دیدار و بر تعامل دانشگاه با بنیاد به منظور تقویت بنیه علمی و آموزشی دانشجویان شاهد و ایثارگر تاکید کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
نخستین جشنواره ملی آواها و نواهای ایثار به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران در 2 بخش رقابتی و غیررقابتی در روزهای 12، 13 و 14 اسفندماه به میزبانی استان بوشهر برگزار می شود.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: تقویت ساختار اداری تحرک و پویایی بنیاد را در پی دارد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۳    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان گفت: مفاهیم و آموزه های مورد نظر ستاد صیانت، از بدیهی ترین امورات زندگی است و تمام همکاران در هر مسئولیتی که هستند باید در جهت اجرایی کردن آن اهتمام لازم را داشته باشند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۱۰    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: برگزاری کنگره 3 هزار شهید در استان، بهار نهضت تکریم از خانواده های معظم شهدا، جمع آوری آثار شهدا و انتقال پیام خون شهدا به نسل های بعدی است که همه دستگاه های اجرایی استان باید همکاری لازم را داشته باشند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۴:۰۷    
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، میرزایی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان چادگان، شریفی بخشدار بخش مرکزی و نادی بخشدار بخش چنارود با خانواده شهدا و جانبازان چادگان دیدار و دلجوئی کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عطا ناوکی مدیرکل بنیادشهید وامورایثارگران، بیست و هشتم بهمن ماه از همسرجانباز متوفی علی خدمتکاری، آزاده و جانباز 70درصد یوسف عزیززاده، و پدرشهید امانی دیدار و دلجویی نمود.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۸    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس از برگزاری دوره های مهارت های شغلی و توانمندسازی ویژه خانواده های معظم شهدا ایثارگران استان خبرداد. این دوره آموزشی تا پایان امسال هر پنجشنبه در سالن نینوای بنیاد منطقه یک شیراز برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- در پی انتشار گزارشی با عنوان " دغدغه دارو و رنج مضاعف جانبازان شیمیایی قزوین" در خبرگزاری ایرنا، اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد که متولی تامین دارو و درمان در سطح کشور وزارت بهداست ، درمان و آموزش پزشکی است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۳۱    
کارگاه آموزشی نحوه ی ثبت مددکاری فردی – تخصصی در سجایا، باحضور رئیس اداره مددکاری و مشاوره اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۱    
جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی، حجاب و عفاف و ستاد نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۲:۱۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه دو کرج از برگزاری مراسم بزرگداشت روز زن خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۷    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر اینکه کنگره شهدا باید با بهترین کیفیت اجرا شود، تصریح کرد: باید از کارشناسان زبده بهره برد و از تجربیات استان هایی که این برنامه برگزار شده، استفاده کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۱    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بستان آباد در مراسم تجلیل از دانش آموزان ممتاز گفت:شهید عبدالله محمودی در وصیت نامه خود نوشته است چادر سیاهی که تو را احاطه کرده است از خون سرخ من کوبنده تر است.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۴    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه اشتهارد گفت: جمعی از فرزندان شهدا با حضور در دفتر امام جمعه اشتهارد با وی دیدار و گفتگو کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۵    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه یک کرج از دیدار جمعی از مسئولین با خانواده های شهدا و ایثارگران خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲    
امام جماعت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران بنیاد با اشاره به اینکه مادران شهدا عزیزترین کسان خود را به پیروی از حضرت فاطمه زهرا(س) فدای نظام و جمهوری اسلامی کردند تصریح کرد ؛ پس ما نسبت به مادران شهدا مسئولیت داریم.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اشتهارد از برگزاری کلاس آموزش خانواده ویژه جانبازان، همسران جانبازان و فرزندان شاهد خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۲    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک از بانوان کارمند به مناسبت روز بزرگداشت مقام زن و مادر تجلیل کرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۸    
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: دغدغه اصلی فرزندان شهدا و جانبازان اشتغال است و در این راه آنچه در توان است برای خدمت به فرزندان شهدا و جانبازان بکار می گیریم.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۸    
بانوان کارمند بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قزوین به مناسبت روز بزرگداشت مقام زن و مادر تجلیل شدند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز از برگزاری سومین کارگاه آموزشی فنی و حرفه ای باهدف توانمندسازی ایثارگران جویای کار خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۷    
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به اینکه سرعت در پاسخگویی، مهمترین استراتژی در امر خدمت رسانی به جامعه ایثارگری است، گفت: باید با تعهد سازمانی و مسئولیت پذیری، به دنبال هدفمند کردن برنامه های سازمان باشیم.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با صدور پیامی خطاب به خانواده شیری، درگذشت حاجیه انورطلا شکری سرینی مادر گرامی شهید معظم هادی حق مرادی را تسلیت گفت.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و جمعی از مسئولین شهرستان صومعه سرا به مناسبت میلاد باسعادت بانوی دوعالم ، حضرت فاطمه (س) با خانواده شهیدان والامقام "حسین مهدی نژاد " ، "جعفر اخوان توکلی" ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران از ایجاد بانک اطلاعات مناسب سازی (بام مناسب سازی) برای اولین بار توسط یکی از تشکل های مردم نهاد خبر داد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تفاهم نامه تخصیص سهمیه تشرف حج تمتع در سال 1399 به بنیاد شهید و امور ایثارگران جهت استفاده افراد واجد شرایط بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان حج و زیارت به امضا رسید.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان گفت: برگزاری کنگره 3 هزار شهید در استان، بهار نهضت تکریم از خانواده های معظم شهدا، جمع آوری آثار شهدا و انتقال پیام خون شهدا به نسل های بعدی است که همه دستگاه های اجرایی استان باید همکاری لازم را داشته باشند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل و معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با هدف پیگیری درمان، از پدر شهید احمد بهتویی و همسر شهید محمد حمیدی عیادت کردند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با میلاد با سعادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (س) مراسم تجلیل از بانوان همکار منطقه یک بنیاد شهید و امور ایثارگران قم برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۰    
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه ستاد بزرگداشت روز شهید روز یکشنبه 27 بهمن ماه، به ریاست اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در بنیاد ایلام برگزار شد. ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس گفت: مرحله استانی مسابقات قرآن کریم ویژه خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شیراز برگزارشد.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: حدود سه میلیون ایثارگر در سطح کشور با مجموع خانواده هایشان تحت پوشش بنیاد شهید هستند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جشن میلاد کوثر به مناسبت فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، با حضور کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 27 بهمن ماه در نمازخانه ساختمان مرکزی بنیاد برگزار شد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها شخصیتی است که حکمت های درس آموزش بهترین الگو برای زنان جامعه اسلامی ما به شمار می آید.
ایرنا   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: خانواده شهدا الگوی صبر و استقامت در جامعه هستند و حق بزرگی بر گردن نظام و انقلاب دارند، بنابراین رسیدگی به مشکلات آنها باید در اولویت قرار گیرد.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۸    
همزمان با خجسته سالروز با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز بزرگداشت مقام زن و مادر، مراسم جشن با حضور جمعی از کارکنان بنیاد استان، مناطق یک و دو شهرستان شیراز و مراکز وابسته و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در ساختمان معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد استان برگزارشد ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر گفت: مادران مکرم شهدا با تربیت فرزندانی دلاور و مؤمن در دامن پاک خود، نظام و انقلاب را به پیروزی رساندند.
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۴۷    
رئیس بنیاد شهید وامورایثارگران بستان آباد از بانوان همکار به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن تکریم کرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۸/۱۱/۲۸ - ۰۶:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
سرویس ایران جوان آنلاین: با حضور فرزندان سپهبد شهید قاسم سلیمانی سنگ جدید آرامگاه این سردار دلاور جهان اسلام در کرمان رونمایی شد. احمد گروهی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در مراسم رونمایی از سنگ جدید آرامگاه شهید سپهبد شهید قاسم سلیمانی گفت: نوشته شده بر روی سنگ مزار ...
ایثار   ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۲۲:۱۳    
به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) و روز زن در مراسمی با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام، از بانوان شاغل در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در نمازخانه بنیاد ستاد ایلام تجلیل شد.